Posts by PouYaRF

اکانت xXx مدت زیادی احمق روش بود؟؟؟

کلمه مدت زیادی رو اشتباه کردم و قبول دارم بیشتر منظور حذف شدن اکانت بود

اکانت الکس از اول سرور هم میلش دست من هستش و خب برای کتیببه زدن ساخته بودیم و خوشبختانه به هدفمونم رسیدیم . بنابه دلایلی زودتر ااز این نمیشد کتیببه رو جابه جا کرد

این مورد رو نمیدونستم و ممنون که گفتی
    در هر صورت علم غیب ندارم و اکانت روی هر ساید رو جزو همون ساید حساب میکنم مگرخلافش ثابت بشه

ادامه روند بررسی کتیبه ها رو با کتیبه های چکمه -چشمان- مرتاض-معماری (بزرگ و منحصر) و گیج منحصر ادامه میدم امیدوارم مفید باشه

کتیبه چکمه کوچک:
    جنوب غرب : 2
    شمال شرق: 2
    جنوب شرق : 1
    شمال غرب : 1

چکمه بزرگ:
    جنوب غرب:1
    جنوب شرق:1
    شمال شرق:1
    شمال غرب:1

چکمه منحصر: جنوب غرب

ساید جنوب غرب با داشتن 2کتیبه کوچک و یک کتیبه بزرگ و صد البته کتیبه منحصر اگر بتونه خوب از کتیبه هاش در صورت ایجاد درگیری استفاده کنه میتونه راحت تر به ساید مقابلش ضربه بزنه
    ساید شمال شرق هم نسبت به جنوب غرب کتیبه منحصر رو کمتر داره ولی نسبت به 2ساید دیگه اوضاع بهتری در این زمینه داره
    نکته جالب اینه که هنوز کتیبه های کوچک به نظرم فیکس نشده غیر از اکانت NaTaR-TEAM در شمال شرق که مختصات پایین بازی میکنه
    در مورد کتیبه های بزرگ و منحصر هم کتیبه ها روی اکانت های گول قرار گرفته که عمدتا شاکله اصلی اکانتشون دفاعی هست که احتمال داره یکی 2تا فیدر برای رعد و خفت هم داشته باشن

چشمان عقاب کوچک:
    جنوب شرق:2
    جنوب غرب:2
    شمال شرق:2
    شمال غرب:0

چشمان عقاب بزرگ:
    جنوب شرق:1
    جنوب غرب:1

شمال شرق:1
    شمال غرب:1

چشمان عقاب منحصر: جنوب شرق

در این بخش شمال غرب فقط یک کتیبه بزرگ داره که یک مقدارش کارش رو مشکل میکنه
    ساید جنوب شرق هم با داشتن چشمان یونیک دست بالا رو در این زمینه داره
    همه کتیبه ها هم روی اکانت های گول و رومن فیکس شدن و تنها اکانت توتن Cannabis از شمال غرب چشمان بزرگ داره که تنها کتیبه چشمان این ساید هم هست

مرتاض کوچک:

شمال شرق: 2
    جنوب شرق : 2
    جنوب غرب : 1

مرتاض بزرگ:

شمال شرق: 0

مرتاض منحصر: جنوب شرق

اکثر کتیبه های کوچک روی اکانت های دفاعی فیکس شدن و تنها اکانت های هجومی GRas و JägerM3ister هستند که مرتاض کوچک دارن که با توجه به راید بالاشون احتمال ساخت دفاعی روی این اکانت ها بسیار بالاست

کتیبه مرتاض منحصر هم در جنوب شرق هست که در اند گیم و واندر بسیار به این ساید میتونه کمک کنه و فیکس کردن دفاع سنگین با فشار کمتر روی تیم هولدری رو اسون تر میکنه

کتیبه معماری بزرگ:

جنوب غرب : 0
    جنوب شرق : 3
    شمال شرق: 0

معماری منحصر: جنوب غرب

ساید جنوب غرب با داشتن معماری منحصر در اند گیم میتونه ساید تعیین کننده باشه
    ساید جنوب شرق با زدن 3کتیبه معماری بزرگ باعث شده دست ساید شمال شرق از این کتیبه خالی بشه و عملا کتیبه اند گیمی در این ساید وجود نداشته باشه

گیج منحصر:شمال غرب
    بهترین استفاده در فیکس کردن نقشه ها هست

پینوشت:پست برای داغ کردن بحث فروم هست وگرنه ادعایی در مورد اشتباه نکردن ندارم

[size=14]

یه تحلیل کلی از وضعیت کتیبه های هر ساید میذارم امیدوارم مفید باشه
    اول کتیبه های چرخشی رو بررسی میکنیم و در پست های بعدی سراغ بقیه کتیبه های مهم بازی میریم
    (احمق از نظر خودم چرخشی نیست چون حوصله و صبر زیادی میخواد که گاهی اوقات نتیجه عکس میده ولی همینجا بررسیش میکنم)

جنگ اموز کوچک
    شمال شرق :1
    شمال غرب :1

چرخش کتیبه ها توی این بخش خوب بوده ولی شمال غرب کتیبه جنگ اموز کوچک رو فقط روی اکانت Sina007 میچرخونه و 2اکانت Lemon Haze ,Shaniz با کتیبه احمق مشغول شارژ واندرزنهاشون هستند که شاید تعداد کم واندر زن این ساید اینجا مشهود باشه

کتیبه احمق کوچک
    شمال شرق : 3
    جنوب غرب : 3
    شمال غرب: 2
    توی این بخش 2ساید غربی و جنوب شرق استفاده خوبی رو در تبدیل کتیبه به جنگ اموز داشتن ولی ساید شمال شرق کم کاری کرده
    اکانتxXx که مدت زیادی کتیبه احمق روش بود حذف شد
    اکانت Alex هم که مدت زیادی کتیبه احمق روش بلا استفاده بود و در منطقه خاکستری بود که شمال غرب این کتیبه رو زد

جنگ اموز بزرگ:
    شمال شرق : 1
    شمال غرب: 1
    جنگ اموز بزرگ که مختص اکانت های دفاعی هست به خوبی در حال چرخش هست و اکانت های دفاعی سنگین هر ساید به خوبی دارن ازش بهره میبرن

جنگ اموز منحصر(شمال شرق)
    احمق منحصر(شمال شرق)
    یکی از دلایل عمده ای که کتیبه احمق کوچک طرفدار خاصی توی شمال شرق نداره وجود این 2کتیبه مهم هست که به خوبی داره ازش استفاده میشه

کتیبه انبار کوچک

شمال شرق : 3
    شمال غرب: 0

کتیبه انبار بزرگ:
    شمال شرق : 1
    شمال غرب: 1

وجود فقط یک کتیبه انبار در شمال غرب یکم ایجاد مشکل میکنه مخصوصا برای اکانت های متوسط چون تا صف اکانت های استراتژیک هر ساید تموم بشه عملا بالا کشیدن کپ ها به صرفه نخواهد بود یا صرفه کمتری خواهد داشت و برای ذخیره منابع و شارژ همرها هم دچار مشکلات بیشتری خواهند بود
    شمال شرق با داشتن 3تا کتیبه انبار خیلی زود میتونه چرخش این کتیبه رو تموم کنه و استفاده بهتری هم ببره

با همرای کچ می تیم نمیزدین رفیق!یکیش که قبلا زد به ان ای
    یکی هم الان
    تو همه دها نیرو ساخته باشه سه تا دیگه میمونه
    با این همه غارت سه تا همر کم نیس؟

شاید یه دلیلی هست که این حرکت انجام شده و موکولش میکنیم به بعد
    تجربه هم ثابت کرده تعدد زیاد واندر زن روی یه اکانت باعث افت کلی همرها میشه

امیدوارم راه حلی پیدا بشه و ساید شمال غرب به بازی برگرده
    ولی قبل از پستی که سپهر گذاشت نمیدونستم واقعا روی حذف هستید...
    اصولا هم نباید اکانتی که کتیبه داره طبق قوانین تراوین روی حذف بتونه بره که این هم یکی دیگه از مشکلات سرور هست که باید رفع بشه
    در مورد چینش کتیبه ها هم حتی جنوب غرب هم راضی نیست و فقط شمال شرق بهره لازم رو برده متاسفانه جوری که میتونه به هر واندرزنش یه کتیبه بده و حتی چرخش هم نیاز نیست

فقط میگم تا جریانو بدونی زمانی که کتیبه ها ازاد شد ما هر دو کتیبه رو باهم زدیم 22خونه احمق و 16خونه معماری و هنوز نگاه درست به پخش کتیبه ها نداشتیم بعد از اون و بررسی کتیبه ها کلا بیی خییال بازی شدیم و حتی جلو زنایی که اماده بود برا زدن معماری استفاده نکردیم و کلا از اون تاییم روی هیچ کتیبه ای لانچ نکردیم و گفتییم بازیی نمییکنیم اصلا بحث بردن کتیبه نیست

خب این هم جواب بده لطفا
    اینکه بیای یک ماه همر بکشی و همرت هک بشه خودت میدونی دردش خیلی زیاده
    ولی اینکه شما از این قضیه ناراحتین واسم قابل درک نیست چون شاید همین بلا سر ساید شما میومد و به شخصه خوشحال میشدم کل همرهاتون برمیگشت

از کتیبه ایراد میگیرین ولی کتیبه های خودتون رو جمع نکردین که از نظر من قابل توجیح نیست و دیدی که معماری ام رفت و اطمینان دارم اشتباه محاسباتی کردید و فکرش رو نمیکردین ما همر سمتش لانچ کنیم
    هر کتیبه ای هم سایدتون نداره میشد اوردش با چند تا پلن خوشگل
    یه نصیحت برادرانه هم میکنم چون دقیقا کار سرور پیش رو داری تکرار میکنی
    اینکه شما بگید کل ساید رو حذف میکنید و بازی نمیکنید حقیقتا واسه کسی مهم نیست و خوشحال هم میشیم به عنوان لیدر انتظار میره یکم عاقلانه تر تصمیم بگیرید
    همین کتیبه هایی که مونده هم برندارین تا صبح اگه دیگه نخواین هم باید حذف کنید
    پینوشت: یکی میگفت کل شمال غرب روی حذف هست ولی اکانت با کتیبه گزینه حذف نداره!!!!

سلام
    کتیبه ها هم اومد و طبق معمول هیجان به سرور برگشت
    دوستان شمال غرب که اینهمه ناراحت هستید یه سوال فنی دارم
    مهم ترین کتیبه اند گیم داخل ساید شما افتاده و هیچ جوره نمیشه بگید که اسمی توی شمال غرب بوده و رسمی توی جنوب غرب!!!هرکس بدونه مختصات چیه اینو کاملا درک میکنه که حتی اگر فقط یه خونه توی شمال غرب هم میوفتاد بازم به شما نزدیک تر بود تا ساید جنوب غرب
    من تحلیلم اینه که اینقدر از زدن کتیبه احمق یونیک شمال شرق هیجان زده شدید که از این کتیبه فوق العاده مهم غفلت کردید و دومین نتیجه گیریم هم تعداد زیاد اکانت مولتی و بدون پلیر واقعی هست که باعث میشه با اینکه تعداد اکانت نزدیک به کتیبه معماری یونیک از شمال غرب کم نبود هیچ کاتایی توی اون مختصات نبوده که حداقل همر واسه کلین کردن به اون مختصات برسه و کاتا هم از نزدیک لانچ بشه واسه تخریب خزانه
    نکته دوم هم مربوط به شمال شرق هست که دقیقا از همون دهی که paradise چیف کرد ضربه مهلکی خورد و یکی از کتیبه های خوب بازی از سایدش پرید که اینم قبلا گفته شده بود
    درمورد همرهای لانچ شده هم سوالم اینه که برد بازی به هر نحوی که شده زیبا نیست حالا هر سایدی که این حرکت رو انجام داده تاسف زیادی براش داره

پینوشت:لطفا جواب رو در ارامش و منطق بدید من کتیبه ها رو پخش نکردم!!!

نکته جالبی که ازصبح مد نظرم هست چیف مجدد دیفالت سابق اکانت موناکو توسط سپهر از اکانت paradise هست
    من دقیق یادم نیست طی پلن قبلی که اکانت oops دیفالت monako رو چیف کرد همون موقع این فیدر رو سپهر چیف تو چیف کرده
    یا اینکه جدیدا این اتفاق افتاده که قابل توجه هست

شاهد درگیری جدید خواهیم بود یا متای پنهانی که هنوز رو نشده؟
    دوستانی که اطلاعات دقیق تر دارن ممنون میشیم ما رو هم در جریان بذارن

پینوشت:در حین تایپ این متن برق هم رفت و داستان جنایی تر شد ?(

گفتم یه پست تحلیلی پیرو پست امیر رپتور عزیز برم شاید جو فروم از این حالت خارج شد
    تعداد 100اکانت برتر هر ساید از لحاظ پاپ رو برای همه عزیزان مینویسم چون معمولا بازیکن های تاثیر گذار توی این مجموعه قرار میگیرند

تعداد 20 اکانت برتر

جنوب غرب : 8
    جنوب شرق :5
    شمال غرب: 4
    شمال شرق :3
    ---------------
    اکانت های 21الی 40

جنوب شرق :8
    شمال شرق :6
    جنوب غرب :3
    شمال غرب :3
    --------------------
    اکانت های 41الی 60

جنوب شرق :7
    شمال غرب :7
    جنوب غرب :4
    شمال شرق :2
    ------------------
    اکانت های 61 الی 80

جنوب غرب :7
    جنوب شرق :6
    شمال شرق:4
    شمال غرب: 3
    -------------------
    اکانت های 81 الی 100
    شمال غرب :7
    جنوب غرب : 6
    شمال شرق :5
    جنوب شرق:2
    ------------------
    مجموع
    جنوب شرق :28
    جنوب غرب : 28
    شمال غرب: 24
    شمال شرق :20

هر4ساید از نظر من متوازن هستن و شمال شرق بخاطر اینکه استارت دیرتری زده شاید تعداد کمتری بین 100بازیکن رو فعلا در اختیار داره

ساید های شمالی درحالی که نسبت به ساید های جنوبی در این مقایسه 12اکانت کمتر در اختیار دارن در عوض از لحاظ تعداد مولتی اکانت بسیار بهتر عمل کردند

پینوشت:بحث مولتی اکانت واقعا مسخره هست و بهتره ادامه پیدا نکنه چون کسی که بهش معتقد هست مولتی میکشه در هر صورت و وقت و هزینه هم صرفش میکنه و قوانین اسپیدترا مبنی بر ایپی هم داره رعایت میکنه و کسی که مخالفش هست هم میتونه پاک بازی کنه و دلیلی واسه غر زدن نداره

به نظر منم بهترین دلیل میتونه استفاده از کتیبه اون مختصات یا خفت باشه
    وگرنه مولتی اکانت توی این مختصات به قول خودت به هزینه و دردسرش اصلا نمیصرفه
    به علاوه که میشه به راحتی بعد از بالا اومدن توسط ساید هایی که با جنوب شرق درگیر میشن با تلفات پایین صفرشون کرد
    بازم بستگی به نظر و ایده کسی داره که اینکار رو انجام داده و امیدواریم سورپرایزمون کنن

نکته خیلی جالبی که نظرم رو جلب کرد حضور 8 اکانت از جنوب شرق در منطقه خاکستری هست
    برخلاف نظر ارمین که حدسش بر بازی غیر درگیرانه جنوب شرق در این سرور هست (بخاطر کپ های بیابونی متعدد) من نظرم خلا فاین قضیه هست
    2دلیل عمده این نظرم بازی کاملا جنگی و درگیرانه جنوب شرق سرور قبل بود که تنها ساید پرهیجان سرور بودن و همین تیم این سرور هم حضور گسترده تری دارن
    دلیل دومم هم همین کپ های منطقه خاکستری هست
    همینگونه که همه عزیزان میدونید اگه توی این منطقه همر کشیده بشه و دفاع این همر هم به هر نحوی تامین بشه برای 3ساید دیگه بازی بسیار خطرناک هست چون هم میشه کاتای لازم برای صفر کردن کپ یا نان کپ از این منطقه بلند بشه و برای خفت همر و زدن کتیبه های استراتژیک بازی منطقه بسیار حیاتی محسوب میشه
    شمال غرب هم یه کپ توی این منطقه گرفته و جنوب غرب و شمال شرق گویا برنامه ای برای این منطقه ندارند

سلام خدمت همه عزیزان هر 4ساید و علی الخصوص دوستان ساید همیشگی ما جنوب غرب
    ما هم به دعوت محمد عزیز لبیک گفتیم و این سرور هم مثل همیشه جنوب غرب در خدمت ساید بازی خواهیم کرد
    از بچه های تیم بریو هم تشکر میکنم که بخاطر من با توجه به همه مشغله هایی که داشتن دوباره افتخار دادن کنارهم باشیم

امیدوارم با توجه به استارات قوی هر 4ساید سرور پر از درگیری و هیجانی رو شاهد باشیم
    پویا

پ ن:سامان راضی شدی؟:دی

تیک ایت ایزی مننن :) اکانتتو نگفتم
    وضعیت سرورو گفتم، اکانتت بسیار هم عالی بود

فعلا چون گلد دات کام رو نمیشه تامین کرد باید همینجا بازی کنیم
    و منتظر اعلام حضور تیم های خوب هستیم که شرایط مثل سرور قبل که واقعا درگیری کم بود نشه
    آماده یه سرور سنگین و پر هیجانیم

[list][*]با سلام و خسته نباشید خدمت همه ی بازیکنان هر 4 ساید [*]اول از همه به شمال شرق تبریک میگم که با اینکه چند تیم مختلف بودن با نظم و مدیریت عالی تونستن نتیجه بازی رو به نفع خودشون به اتمام برسونند. [*] [*]از همه دوستان و هم سایدی های خودم در جنوب غرب تشکر و قدر دانی میکنم که مارو تحمل کردن و صد افسوس میخورم که برنده بازی در انتها ساید ما نبود... [*]از بچه های تیم بریو 2ایکس تشکر ویژه دارم که کنارشون یه سرور دیگه رو تجربه کردیم مرام و معرفتی که این تیم دارن شگفت اوره: [*]حسین عزیز که منو به این سرور دعوت کرد.محمد یزدانی - استاد عزیزمون کمیل (هر روز تهدید به مرگ میشه بنده خدا)-حسین helpit-حمید black sos- دو تا کیارش دوست داشتنی که یکیشون من کیسه بوکسش بودم و اون یکی هم جزو بهترین بازیکن هایی بوده که کاملا در اختیار تیم و سایدش بازی میکنه-اشکان و محمد stour-استاد حمید سرمیلو غیب شده و علی عزیز A.S.P- قباد جان -ابی که وسط کار فرار کرد- احسان -سروش- بابک و علی om -و امیر عزیز [*] امیدوارم اسم کسی از تیم ما جا نمونده باشه و پیشاپیش عذر میخوام ازش. [*]یه تشکر از محمد موسوی که با وجود همه مشکلاتش بازهم مواقع لازم خودش رو میرسوند و معتقدم اگه اون حادثه واسش ایجاد نمیشد شاید نتیجه بازی این نبود... [*]یه توضیح مختصری هم از شرایط اکانت دالتون واسه دل خودم میدم [*]اکانت ما به قصد کشیدن 3الی 4 همر جنگی توی این مختصات استارت زد که بنا به دلایلی و به دستور تیم لیدری و استارت خوبی که همر خورده بود به واندر زن تغییر ماهیت داد و همونطور که میدونید با پلن بی نقص و عالی جنوب شرق نان کپ ما صفر شد تبریک میگم بابت این حرکت قشنگ( اون زمان همر 7 سرور و اگر اشتباه نکنم دوم ساید بود 233ک گرزی-54ک تی کی و 8ک کاتا).همری هم بود که فقط با احمق شارژ شده بود و شرایط خیلی خوبی داشت که بخاطر مقدار جزیی دفاعی که شخصا نتونستم تامین کنم همر پرپر شد. [*]همر دوممون هم که بازهم جنگی بود و تبدیل به واندرزن شد رمر بود که به واندر جنوب شرق خورد و جزو همرهای بالانس سرور از لحاظ تناسب گرزی و تی کی بود و دلیل کم بودن رمش هم جنگی بودن و کشیدن 3ک کاتا در اول سرور بود. [*]اگه کمی و کاستی از ما دیده شد به بزرگواری خودتون ببخشید چون علی رغم میل باطنی خودم و 2تا هم بازیم روی اکانت بخاطر یک سری مسایل اخرین سروری بود که جنوب غرب بازی کردیم. [*] [*][b]در اخر هم از سامان عزیز