Posts by PouYaRF

سلام عزیز

اینکه ما واسه زندگیمون برنامه ریزی داریم دلیل بر ترس نیست

کسانی که من رو میشناسن شرایط تیم ما رو میدونن که همه درگیر کار و سربازی و ... هستیم و تایم فراغت رو‌برنامه ریزی کردیم واسه بازی

اینم توی مرخصی و قبل تعطیلات استارت بازی زده میشد و مشکلات کمبود تایم بازی رو حداقل یک هفته نداشتیم

الانم ادمین محترم میتونه به نظر ما احترام بذاره و نظر سنجی بذاره شروع سرور ۵ شنبه باشه

که هم ۲روز بدون مشغله کاری رو داریم هم شنبه تعطیل رسمی هست

دیگه تصمیم گیری این قضیه هم با نتیجه نظر سنجی

تصمیم با ادمین عزیز که جبران تغییر ناگهانی زمان شروع سرور بشه

سلام خدمت همه عزیزان و دوستان هر 4ساید

یه سرور دیگه هم گذشت و خسته نباشید به همه عزیزان میگم

این سرور بخاطر جو بد فروم حتی الامکان سعی کردیم پست کمتر بذاریم

طبق روال پست انتهایی فروم هر سرور اول از همه عزیزانی که این سرور کمک حال بودن تشکر میکنم بخاطر سربازی و مشغله سنگین کاری وقتی برای تیم اسپیک یا دیسکورد نمیموند که بعضی از دوستان هم سایدی شاید اصلا منو نشناسن

سپهر عزیزLanCinaTe که این سرور سنگ تموم گذاشت و 90درصد بار ساید روی دوشش بود واقعا و بهنام HoLY که وزنه سنگینی واسه هر ساید یا تیم به حساب میاد

سامان عزیز RagnarG که تنها عامل عدم حذف ما در اون برهه بعد از بدقولی یکی از دوستان در سرور بود و در ادامه هم واقعا همدل بود

امین عزیزLidocaine که معرفت گذاشت و چندین ساعت وقت گذاشت که خرم کنه بمونم و اخرش خر شدم

علی مهری Teo2r gard عزیز که همیشه دفش شامل حال ما شد

از تیم کوچیک این سرورمون تشکر میکنم که با همه کمی و کاستی های من بازم کنارم مثل همیشه موندن و کاری نبود که بخوام و نه توش بیاد

سروش XXYYXX اسمش رو اول میارم چون بعد از سومین سرور بازیش ترکوند و 1میل محافظ کشید با توجه به اینکه روی هر 2 پلنی که روی من اومدن تقریبا دفش صفر شد و از اول استارت زد

علی Drugon اژدهای خودم که بیشتر از همه من رو میشناسه و حرف نزدم میدونه چی میخوام و چی توی فکرمه

احسان عزیزVendetta و کمیل و رضا Aegis که طبق معمول که دیگه عادتم کردیم وسط کار ولمون کردن و رفتن ولی خیلی دوستشون داریم و همیشه دفشون شامل حال ما بود

حسین عزیز که این سرور قشنگ روانیش کردم ولی بهترین بازیکنی بوده که کنارش روی اکانت بودم از نظر همکاری و مطیع بودن محال بود یه پلنی بگیره و قبل تموم شدنش بخوابه شرمنده اگه اذیتت کردم و جایی دعوامون شد

ما با تایم به شدت محدود بخاطر سربازی من و کار حسین که 8ساعت شیفت 8ساعت استراحت بود بازی کردیم

اکانت ما با هدف 2همر واندرزن شروع به کار کرد که چون هر 2همر خوب استارت خورد پیشنهاد دانیال یه همر هم روز 38بازی استارت شد و تبدیل به 3 واندرزن شدیم

طبق قولی که گرفته بودیم قرار بود احمق داشته باشیم مثل همیشه که گویا کسانی که قول داده بودن میشه گفت توی ساید عملا هیچ کاره بودن متاسفانه که تا مرحله حذف اکانت هم رفتیم که روی 14 ساعت برگشتیم به سرور دقیقا تایمی که پلن رومون لانچ شد که یکی از عوامل برگشت هم بود(قبل از لند)

یکی از همرها هم به دلیل بدقولی همون شخص در رسوندن دف متاسفانه پرید که 88ک تبری بود همر بسیار زیبایی از آب در میومد و تازه بعدش سپهر و سامان وارد عمل شدن و همه جوره هوامون رو داشتن

همر اول هم رنک 9 سرور بود و راحت تا رنک 5 بخاطر فول شارژ ابتدایی با احمق میرسید که احمق رو دادن جای دیگه متاسفانه وگرنه 3تا سوپر همر تحویل ساید میشد

در انتها هم 2همر خوب تحویل ساید شد که نشون بدیم به یکسری دوستان که مرد هستیم و پای قول اول سرورمون موندیم و بدون حاشیه و در سکوت مطلق بازیمون رو کردیم مثل همیشه که فک کنم مهمترین ویژگی تیم ما همینه

همر دیفالت اکانت دراگون هم که عشقی شارژ میشد

امیدواریم بچه های ساید رو اذیت نکرده باشیم و از ما راضی باشن

به امید عزیز در انتها تبریک میگم به نظرم مهمترین حرکت این سرورش جمع کردن ساید اس ای بعد از کتیبه ها بود چون مطمِئنم هر ساید دیگه بود از هم میپاشید

به کل متای سه گانه هم تبریک میگم واقعا پشت هم بودن و معنای متا رو بار دیگه اثبات کردن

ساید ما هم به نظرم بیرون بازی و در فروم بازی رو باخت شاید اگه میتونستیم فروم نویس هامون رو کنترل کنیم که احساسی عمل نکنن و با سیاست بیشتری پست بذارن الان برنده بازی در قالب متا یا حتی سه به یک بودیم ولی نشد که بشه

ممنون از همگی و شرمنده بابت پست طولانی

پویا

LorD OF TeoTonS

سنگ به سینه نمیزنیم صرفا داریم ایستگاه میگیریمم!! شما 5 کی رمم بیشتر بکش بزن به دف بالای 50 میل.

باشد که اثر کند!! پیشنهاد من به لیدرهای سه ساید اینه بقیه کتیبه ها رم خالی کنید هفته دیگه بدید بهشون!! شما که یکی از واندراون 100 میشه بزارین اونام خوش باشن.

والا ما هم از پیشنهاد عاقلانه شما استقبال میکنیم

کتیبه هاتون اگه در این حد بی ارزش هست بدید به ساید ضعیف و نوب ما

یعنی بندازیمش روی مولتی و این اخر سرور نذاریم 4تا همر هم بدون جنگ شارژ بشه واسه ما کافیه

دیگه سودش در مورد شارژ همرهای بی شمار خودمون بماند

پینوشت:هنوز سرور تموم نشده ولی 3ساید دیگه خیلی خوشحالن جوری که جناب لوسیفر کتیبه ها هم بی ارزش میدونه

اسم اکانت شما چیه؟

درسته تیم ما فقط برای برد بازی نمیکنه ولی تلاش برای برد حتما انجام میدیم

ثابت میکنیم هنوزم‌پلن زیبا میشه رفت

موارد لازم پلن یه فیدر که از ناتار چیف‌شد

تک فیک کاتا که تنها تلفاتمون بود

۱۹عدد کاتا که خزانه رو بزنه

هیرو اکانت دراگون که کتیبه رو بیاره

و هیرو اکانت لرد که کتیبه رو منتقل کنه به ساید شمال شرق

تبریک و‌تشکر ویژه از علی عزیزم دراگونمون

پویا

Lord of TeoTons

صادق عزیز صحبت های شما اول سرور با عملکرد شما در این مقطع از سرور یکی نبوده و نیست تنها بحث من همینه

در اینکه هر حرکتی کردید شفاف بعدا اعلام کردید کاملا درسته و شخصیت شما رو میرسونه ولی در اینکه هدفتون نسبت به اول سرور با توجه به شرایط و 3 به 1 شدن بازی تغییر کرده هم شکی نیست

در مورد پست بعدی

یه مثال میزنم امیدوارم شما هم مثل من سایدی که داخلش هستید رو همینگونه تصور کنید

هر ساید یه خانواده هست که مطمئنن نظرها/عقاید/طرز فکر ها و حتی گاهی اوقات اهداف و روش های رسیدن به این اهداف متفاوته پس درگیری و مشکلات هم بی شک دور از ذهن نیست مخصوصا که 3الی 4تیم مختلف بدون توتال در این ساید هستیم

حالا اگر هر سری مشکل پیش بیاد باعث درگیری داخلی سنگین بشه و ساید نابود بشه که باید سرمون بذاریم زمین و بمیریم

من خودم همین سرور با خیلی ها شاید مشکل داشته باشم ولی قرار نیست به ساید ضرر بزنم

نهایتا در مورد خودم و تیمم تصمیم میگیرم همونطوری که سری اول لانچ اتک ها روی اکانتم فقط 20ساعت مونده بود اکانت حذف بشه که بنا به صحبت ها و علی الخصوص لانچ همرها تصمیم ما به ادامه بازی شد و الان هم از تصمیمم راضی ام وگرنه اگر منم میخواستم دلایلی که بخاطرش وارد ساید شمال شرق شدم و در اون برهه حاصل نشد رو برای خودم دلیل بر درگیری کنم که سنگ روی سنگ بند نمیشه و کارنامه کاملا سفید خودم و تیمم از سیاه هم سیاه تر میشد

تمام حرف من هم اینه که اگر فکر میکنید سیاه نمایی باشه / نباشه دلیلی نداره حملات و اهدافتون رو به تاخیر بندازید

پ.ن: برای اینکه دعوا نامردی نباشه بهم جنگ آموز قرض میدن:/

سلام صادق جان

شما به عنوان ساید پنجم بازی وارد شدین الان با تنها کسی که رد و بدل دف و کتیبه ندارید رسول هست اونم بخاطر اینکه اکانت مولتی هانتر نمیتونید براش دف بفرستید یا کتیبه ازش بگیرید وگرنه معلوم نبود الان وضعیتتون چی باشه

بعد الان دنبال جابجایی کتیبه بین اکانت های داخل خود ساید شمال شرق هستید؟؟؟واقعا شرمنده ایم که ساید رو 2تیکه نمیکنیم چون زورتون به شمال شرق یکپارچه هنوز نرسیده با وجود 3یا 4 به 1

پینوشت :من خیلی ارومم توی فروم و معمولا پست اینجوری اصلا نمیذارم ولی واقعا گاهی اوقات مغزم سوت میکشه از یه سری پست ها

پینوشت: منظور از 3 یا 4 به 1 اینه که هنوزم نمیشه گفت شما یه ساید مستقل هستید یا یه اتحاد که چسبیده به 3 ساید دیگه

پینوشت: خودم به شخصه منتظر پلن جدید مشترک و سومین پلن روی اکانت خودم هستم

سلام خدمت همه عزیزان

پلن زیبایی بود به همه اکانت های مهاجم این پلن تبریک میگم و خسته نباشید ویژه

به همه هم سایدی ها که دارن 3 به 1 زیر فشار بازی میکنن تبریک میگم مخصوصا کسانی که دف رسوندن

سپهر عزیز که از اول تایم لانچ که خبردار شد بی وقفه روی اکانت بود

سامان که سر حرفش بود

بهنام که این سرور گل سر سبد ساید هست و اگر نبود خیلی موفقیت ها حاصل نمیشد

علی عزیز اکانت Teo2r gard که حجم قابل توجهی از دف رو بهمون رسوند

طبق رسم هم اخراز تیم خودم تشکر میکنم که این سرور بخاطرم بیابونی شدن و با توجه به تایم به شدت محدودم خیلی خیلی دارن طاقت میارن و با چوب نمیزنن منو

علی اژدهامون

سروش عزیزکه سرور بعد از خودم جلو میزنه

احسان عزیزم که گل کاشته

اقا رضا که این سرور باهاش اشنا شدم و کمیل گل لیدر تیم ما که متاسفانه دفش جای دیگه مشغول بود

حسین هم بازیم که این سرور هرچی بگم کم گفتم از فشار سنگین اکانت که روی دوشش هست

پستم شبیه پست اخر بازی شد ولی واقعا بعد از 2پلنی که ریل روی اکانت ما زده شد و کیسه بوکس شدیم لازم بود

یه سوالم دارم جهت روشن شدن ذهن کنجکاو خودم

همر نان کپ 03 که پرید اسکاتی نخورد واحه ای هم نداشت

نان کپ امروز هم که همین طور بود

اکانت ما حجم قابل توجهی از اسکات جنوب شرق رو دیوار کرده جوری که یکی از اعضای تیم ما بدون تلفات قبل این پلن رنک 50 مدافعین بود

و چون واحه ای هم نداشتیم به طور کل مبشه گفت قضیه اسکات منتفی هست.واقعا چشم بسته زده شد؟؟؟

درمورد همر 03 خودم جوابی میدم ممنون میشم پارسا جواب بده که 99درصد همیطور میتونه باشه

شناخت پارسا بعد 2سرور که یه ساید بازی کردیم میتونست باعث بشه ترجیح و عملکرد من روی اون پلن قابل پیش بینی باشه واسش ولی ولی ولی چون چشم بسته زده شد اگر فقط 300ک دف به اون تارگت میرسید به شدت نتیجه پلن زیر سوال میرفت

طوری که چشم بسته زدن این پلن نتیجه تقریبا خیلی بدی واسه تیم مهاجم داشت و دیوار بلندی با چنج کپ توی 2دقیقه اخر کشیده شد و اینم نشون داد کپ ارزشی در برابر همر واندر زن نداره .

اس ای کلا اکانت من رو هر سایدی باشم خیلی دوست داره و شروع تمام پلن های سنگینش منم نمیدونمم چرا:/

متاسفانه همرهای منم نشون دادن اخر بازی 90 درصد اوقات باد میبرتشون سمت واندر اس ای و همیشه هم موفقیت آمیز دیوار یا سطح واندر رو پایین اورده.

ممنون که سرور داره جذاب پیش میره

پینوشت: اکانت ما مگه هجومی نبود.چرا رنک مدافعین بهتر از مهاجمین هست؟

گیریم مدرکی برای مولتی بازی کردن و رید دادن ندارید ، آی پی های وی پی اس و نحوه کار بات که کاملا مشخص هستش . با اونا حداقل برخورد کنید، 30 تا مولتی با یه آی پی و یه برنامه میاد بالا ، حداقل یه کار کنید نتونن اینقدر هم آی پی باشن

سلام عزیز جان

مولتی ها هیچ کدوم هم آیپی نیستن حداقل در مورد ساید شمال شرق اینجوری هست

کتیبه اکانت Lord of teotons :

تعداد جا به جایی : 78 بار !!

تعداد جنگ یونیک شدن: 3 بار

در مورد اکانت خودمون تصحیح میکنم که با 78بار چیف فقط 2بار جنگ یونیک شده

رکوردد چیف و بدشانس ترین احمق ماییم

رکورد رو بزنید دیگه8o

همه ساید ها از این مینالن که شمال شرق داخل سایدشون اکانت کشیده ولی بقیه هم گویا بیکار ننشستن و همه همینکار رو دارن انجام میدن و داره کم کم عادی میشه

بی زحمت سری بعد حتی اگر نصفه شب و از داخل ساید اتک میزنید حداقل سایزهمر 10برابر باشه که یکم به زحمت بیوفتیم.ممنون

نوروز باستانی نوید دهنده بهار زندگانی یادآور شکوه ایران
    و یگانه یادگار جمشید را به شما عزیزان و همراهان این سرور تبریک میگویم

امید که سال جدید برایمان کرداری نیک گفتاری نیک و پنداری نیک به ارمغان آورد.
    <3 <3 <3 نوروز 1399 مبارک <3 <3 <3

پینوشت:امیدوارم اولین آرزوی همگیمون که سلامتی هست واسه کل دنیا و مردم عزیزمون رقم بخوره هرچه زودتر

پویا

[quote='PouYaRF','https://forum.speedtra.com/index.php/Thread/82-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%81%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-25-%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86-1398/?postID=3069#post3069']میگید نمیخواستن مذاکره کنن هم همین بس که تیم بریو با تایگرز پای میز مذاکره نشست که شاید اگه این تیم رو بشناسید واسه این حرکت به عقل سارنگ شاید شک کنید

سلام پویای عزیز پویا یا پوریا!؟

پویا هستم عزیز

اول از همه عذرخواهی میکنم بابت نبش قبر و در این مورد به خصوص اخرین پستی هست که میذارم یا جواب میدم

حرف از تایگرز شد میخواستم بگم چرا قیمه‌ها رو میریزی توی ماستا و فلش بک میزنی؟
    تیمی که نیست چرا بدگویی دربارش؟؟

تیم تایگرز از نظر من نمونه ای برای کل ادوار تاریخه و میتونه همیشه مثال خوبی باشه

البته شناخت از هم میمونه که برای سرورهای بعدی مفیده ولی از نوع مثبتش

شناخت مثبت از شما برای من همین ادب و متانتت هست که خیلی خوبه

درسته تعدادتون زیاده و انصافا فروم‌نویس‌های خوبی هم هستین و اغلب اتوبوسی لایک میکنید و دیسلایک
    استادان پروپاگاندا و فرافکنی (پرپگانی به قول دوستمون :) )

تیمی هستیم که غیر منطقی صحبت نمیکنیم و هوای همدیگه هم به شدت داریم

اون داستان مذاکره و سرور هم خیلی شبیه این سروره انگار، اونجا هم گفتین اومدیم توی سواحل جنوب غرب هواخوری و آب هویچ خنکمون دستمونه، درسته برای اسم و ساید خاصی بازی نمی کنید، برای اسم و رسم خودتون فقط بازی میکنید و بس و ساید در اولویت چندمه

ببین فقط یک نمونه اش رو مثال میزنم قضاوت هم با دوستان
    اون سرور هم قرار نبود تیم بریو مسئولیتی قبول کنه و اول بازی عقب نشسته بود و اون پروفایل اتحاد که واسه مسخره درست کرده بودیم گواه و تصدیقی واسه حرفم هست و فقط یک نمونه اش رو مثال میزنم قضاوت هم با دوستان
    در مورد تقسیم 15کراپ ها بعد از کلی مذاکره رضا سورنا گفته بود که تک تک باید خودش بگه کی کجا کپ بگیره و کاری ام به جنگی / واندرزن/دفاعی بودن اکانت نداشت و علاقه شخصی طرفش هم واسش بی اهمیت بود دیکتاتوری خالص بود
    درضمن اون سرور من روز 35 بازی اومدم و تقریبا درگیری در نقطه اوجش بود جوری که روز 48بازی هرچی گرزی داشتم جلوزن شد تا کپ رضا سورنا بپره[/b[size]
    e]

انصافا در خلوت خودت فکر کن اگه شما توی اکثریت بودین الان چیکار میکردین؟ اون زمان توی اکثریت بودنتونو تعبیر به برحق بودن میکردین، و قدرت مذاکره و چانه زنی ولی حالا چون توی اقلیت هستین میشه یه تعبیر دیگه!؟

اونجا هم ما در ابتدای سرور در اقلیت بودیم
    ولی با توجه به منطقی بودن ما و غیر منطقی بودن اتحاد شما و یک سری پلن های فوق العاده تایگرز مثل هماهنگی تایم لانچ به جای تایم لند یک سری از بازیکن هاتون رو فراری دادید و ما جذبشون کردیم
    و اگر یادت باشه حمید سرمیلو اتحادی به اسم brave N که همون حدود روز 30 بازی زده بود شروع کرد به جذب بازیکن های جدید الورود ساید که اخر سرور دف خیلی خوبی از این اکانت ها بیرون اومد و از طرفی هم این 2 موضوع تیم ما رو در موقعیت اکثریت قرار داد

اینم اضافه کنم که خودت و مقداری حسین میتونستن این مذاکرات احتمالی با سایدو بهتر پیش ببرن تا اسم های دیگه که شاید بیشتر اسم خودشون مهمه براشون، که ظاهرن نیستی توی ساید
    [size=14]نظر لطفت هست تنها فایده من و حسین توی این موضوع این بود که چون 2سرور کنار پارسا بازی کرده بودیم ثابت شده بود واسش که خرابکار نیستیم و کار به اینجا نمیکشید و متاسفانه خیلی دیر حضور تیممون رو فهمیدم که کار از کار گذشته بود

[size=14]البته اگر این اتفاقات نیوفتاده بود اصلا نمیفهمیدیم که لاگین کردن این خرابکارای قواص[/size]

سلام خدمت همه دوستان عزیز در هر 4 ساید
    خیلی سعی کردم پستی نذارم ولی احساس میکنم هم وظیفمه هم شاید یک سری از دوستان یکم اتحاد خرابکاران جنوب غرب :D رو بهتر بشناسن
    اول اینکه شاید اگر با لحن مودبانه تر و بهتری مذاکره/پیام ها رو شروع میکردید نه تنها خیلی راحت همکاری میکردن بلکه در ادامه بازی میدگم و اند گیم خیلی خیلی زیاد میتونستن برای ساید مفید باشن(پلن سارنگ با دست های خالی روی واندر مرکزی متای شمال در اخرین سرور 2ایکس بعیده هیچوقت از یاد کسانی که اون سرور بازی کردن یا دنبال میکردن فراموش بشه)
    در مورد اینکه میگید نمیخواستن مذاکره کنن هم همین بس که تیم بریو با تایگرز پای میز مذاکره نشست که شاید اگه این تیم رو بشناسید واسه این حرکت به عقل سارنگ شاید شک کنید :D
    نکته دوم در مورد اینکه این تیم که واقعا از نظر من نیازی به معرفی نداره رو به ساید یا شخص دیگه مرتبط کنید و بگید مزدور/جاسوس/عامل نفوذی/خیانتکار هستن خیلی خنده دار هست چون اگر موضوع کرونا پیش نمیومد اصلا قصدی واسه شروع سرور نداشتن چون هم من هم دانیال و کمیل عزیز قبل از شروع سرور خیلی اصرار داشتیم که این سرور بازی کنن ولی به صورت قطعی بخاطر قبل از عید بودن شروع سرور و شلوغی کارشون کلا قضیه رو منتفی کردند
    من خودم به شخصه بسیار زیاد ازشون دلگیرم که الان کنار هم نیستیم و عملا توی شمال شرق ناشناخته محسوب میشم
    چند شب پیش هم تلگرام از خجالتشون در اومدم

پ ن : اول از همه از کمیل بابت انتخاب ساید تشکر میکنم که الان کسی ازم دلخور نمیشد چون قطعا منم تیم بریو و خرابکاران بد انتخابم میشد
    پ ن : به دلیل کمبود وقت این سرور تا الان مسئولیتی حداقل از تیم خودمون قبول نکردم و امیدوارم کمیل با همین فرمون پیش بره و من به سربازیم برسم

سلام خدمت همگی دوستان

این بحث مولتی و بات و .... بحثی هست که هیچوقت سرانجامی نداره
    دقیقا مثل بحث دین و خداست
    کسی که مولتی میکشه زحمتش هم میکشه وقت میذاره هزینه میکنه اینجوری نیست که یه اکانت از اسمون هفتم توی سرور سبز بشه و هلو بره توی گلو
    هزارجور دردسر و دنگ و فنگ داره
    کسی هم که اعتقاد به بازی پاک و بدون مولتی داره میتونه رویه خودش رو ادامه بده و حتی مولتی بقیه رو بزنه که خیلی راحت دفاعی جلوش چیده میشه و ضرر هنگفی میکنه بدترین نوع هم دیوار شدن روی مولتی هست که در سرورهای قبل نمونه مشابهش رو دیدیم

پس به نظرم بهتره این بحث کلیشه ای رو ادامه ندیم و منتظر شروع سروری پر از درگیری و هیجان برخلاف 2سرور قبل باشیم

پویا

با سلام خدمت همه عزیزان
    اخرین روزی هست که میتونم پست بذارم و چون برد متای غرب به نحوی از نظرم قطعی هست گذاشتن پست رو اخربه سرور موکول نمیکنم و تبریک ویژه به ساید جنوب غرب میگم که بی شک با اختلاف بهترین ساید بازی از هر نظر بود و تبریک دوم به متای غرب که پیروز بازیه و طبق روال پست های انتهای سرورم از عزیزان تشکر میکنم و سپس راجع به اکانت توضیحاتی میدم امیدوارم مفید باشه

محمد کوماتسو عزیز Sennheiser تشکر ویژه دارم ازت کل سرور حامی پلیرهای حرف گوش کن :D و ساید بودی و عادل عزیز که مغز متفکری هست واسه خودش
    پارسای عزیز CatChMe-TeaM که مستر دیلیت باید اسمش رو بذارم :D
    مجید Unbelievable عزیز که در مورد کمک به من و اکانتم سنگ تموم گذاشت و دف وحشتناکی هم ساخت
    علیرضای عزیز Mumbo Jumbo و FaRa که اگر نبود همرهای من از یکم این ماه به بعد چون خدمت سربازی بودم :D به لانچ نمیرسید
    دانیال خوش حافظه :P NorSe که واقعا زحمت اصلی ساید اخر بازی روی دوشش بود و رسما اذیت شد و پژمان گل که پاپ باز خوبیه 8|
    میلاد Bad Wolf و و عمو کامل عزیز C A C T U S و تیم خوبشون که طول کشید تا به من اعتماد کنن و من تلاشم رو کردم که راضی باشن

در اخر هم از بچه های تیم خودمون که این سرور به اصرار زیادم اومدن تشکر ویژه دارم و اگر از شرایط سرور راضی نبودن (شرایط اداره سرور توسط اسمش رو نبر و عدم درگیری میدگیم) همینجا عذز خواهی من رو بپذیرید
    حسین و کمیل عزیز Heretic که چشم من رو دور دیدن و پاپ زدن جلو :D بودنشون واسه تیم ما وزنه سنگینی هست در مواقع حساس و بغرنج همیشه به گرفتن یه تصمیم قاطع کمک میکردن و بخاطر من بیابونی بازی کردن که اوج همکاری تیمی رو از این 2بزرگ مرد نشون میداد
    سروش Feral عزیزم که بخاطر من این سرور بیابون بازی کرد و دف قابل توجهی کشید
    حسین گلم Lollipop که هم روی اکانتش ترکوند و دف سنگینی واسه من کشید توی بیابون و هم روی اکانتم کاری نبود که از جونش نکشم :D
    قباد و برادر بزرگوارش Gooor ، امیر i_am_ace ، کیانوش (کیانای معروف) Kiyanoosh که محبوبیت تیمی رو معنای برعکس کرده و کشتمون از بس حرف میزنه <3 ولی عشقه و این سرور بازی رو بهتر یاد گرفته بود ، کیارش رفیق نیمه راه Delta legion و SPEAR که 2تا اکانتش خیالمون از دف پایین رو جمع کرد ولی از وقتی رفت فشار مضاعفی به من اورد ، احسان FallenAsh که با ما بی ادبی رو یاد گرفت :D و حمید فراری Black_SOS X(

توضیحاتی راجع به اکانت:
    ابتدای سرور 3نفره با سامان و علی دراگون شروع کردیم و قرار بود کمترین تایم رو بخاطر شرایط کاریم من بذارم که طبق معمول از یجایی به بعد کل اکانت و مولتی ها رفت توی پاچم ;(
    قصد اکانت کشیدن 2همر واندرزن روی مختصات بالا و یه همر دیفالت جنگی با توجه به مختصات مرزی بود که بنا به شرایط سرور درگیری نداشت همر جنگی فشار سنگینی بهمون اورد و تبدیل به نیمچه همر واندرزن شد که تونست برای ساید مفید واقع بشه

همرهای اکانت هم قرار نبود به این سرعت لانچ بشه و قطعا هرکدومش میتونست خیلی سنگین تر بشه توی این مدت ولی بخاطر دست تنها بودنم و قطعی اینترنت کشور که سرور رو طولانی کرد اجبارا این تصمیم رو با تیم لیدری گرفتیم که همرها لاست نخوره یا خفت نشه و اواخر هم بدون کتیبه و حالت عادی شارژ شد
    سعی کردیم اکانت ما به ساید فشار اضافه ای نیاره و به همین دلیل کتیبه جنگ اموز حتی 1ثانیه هم روی اکانت نیاوردم و هر 3همر با کتیبه احمق کوچک شارژ شد که با توجه به شرایطم از اکانت راضی هستم و امیدوارم ساید هم از اکانت و شخص خودم راضی باشه چون همگی دیدن تا جایی که تونستم در جهت منافع ساید کمک و عمل کردم و مطیع دستورات بودم :D

پویا
    DrunK KinGs

با سلام و احترام
    چنانچه قطعی اینترنت متداوم باشد و تا ساعات آینده وصل نشود
    پس از اتصال سرور‌ها ، سرور ۳ ایکس بک آپ به قبل خواهد شد .

باتشکر از شما

ادمین عزیز اینترنت اکثرا در حال وصل شدن هست
    لطفا اعلام کنید چه زمانی سرور بک آپ خواهد شد که غافلگیر نشیم :D
    ممنون

میدونی مشکل کجاست؟اینه که حتی بیرونم بری و اصلا برنگردی هم کاری نمیتونه بکنه :D
    خیالت تخت اصلا خالی کن بزار بزنه
    چند روز دیگه که نتا کامل وصل بشه سرور بک میشه و همه چی به حالت قبل برمیگرده

کاری با خوب یا بد بودن حرکت ندارم
    ولی این اسکاتی که کشیده میشه چون سرور قراره بک آپ بشه مفید هست
    چون اگر دسترسی نداشته باشن آمار همر و میزان دفاعی ثابت روی همر بیرون میاد (بدون تلفات) و بعدا میتونن ازش بهترین استفاده رو ببرن

با سلام
    روز صلح مجدد تمدید شد .
    خیر سایت کماکان متصل میباشد و مشکلی در این باره وجود ندارد
    درصورتی که ۰۰:۰۰:۰۰ هم باشه بازم نیرو ساخته میشود.

موفق باشید

سلام
    در مورد روز صلح نسبت به وضعیت کشور در صورتی که 24ساعت در این حالت بودیم خوب بود
    ولی الان که از 24ساعت گذشته و مشخص هم نیست کی اینترنت وصل بشه امیدواریم ادمین بازی بک آپ داشته باشه و بتونه بعد از وصل شدن اینترنت سراسری بازی رو به قبل از قطعی اینترنت برگردونه
    ممنون میشم همه عزیزان نظر بدن
    چون همر همرسازها اسیب جدی میبینن با توجه به از دست رفتن زمان و اینکه تقریبا هیچ تیمی که ایران باشه دسترسی به اینترنت نداره (سرور بازی داخلی نیست و فقط به فروم دسترسی داریم)
    و اینکه بعد از وصلی اینترنت هم مشکل جدی در مورد گندم خواهیم داشت
    ممنون میشم اعمال تغییرات کنید