Posts by PouYaRF

ادامه...

تارگت هفتم

کپ اکانت : kits

تخریب ۱۵ گندمزار و آبرسانی

با توجه به اختلاف پاپ ایجاد شده

تخمین آبرسانی ۱۳

۸ گندمزار ۱۳

۷ گندمزار ۱۲

مجموع خسارت ۳.۹ میل

تارگت هشتم

کپ اکانت : skjt

با توجه به اختلاف پاپ ایجاد شده

تخمین آبرسانی ۱۲

۱۵ گندمزار ۱۲

مجموع خسارت ۲.۸ میل

مجموع خسارت وارده : ۱۷۷.۹ میل

حالا میرسیم به توضیحات پیرامونی:

جنوب غرب این سوال اساسی رو باید جواب بده : این حرکت خروج مولتی هاشون از کنفدرسایون ایده کی بود؟؟؟ با چه استدلالی این حرکت رو زدید؟

امتیاز کامل این پلن رو با بیشترین دستاورد ممکن گرفتیم و هنوزم در تعجیبم از این حرکت!!!!

یه راهنمایی هم می کنم: وقتی میاین و در فروم ساید مقابل رو به چالش می کشید ، منتظر عواقبش باشید. این اتفاقات نتیجه سیاست های فرومی و انتخاب تارگت هاست.

خسارت مادی پلن رو گفتم ، خسارت معنوی پلن هم اینه که شما که مولتی می سازید نیروی مناسب برای خالی کردن کپ ها هم بذارید که همرهای ما حداقل پر برنمی گشت ، البته به نظرم اینم برمی گرده به مهمان نوازی جنوب غرب. این موارد باعث میشه که بازم ما برگردیم.

پلن جوری چیده شده بود که تمام همرها قبل از 12 ساعت به مقصد میرسید و هیچ گونه دفاعی غیر از خود اکانت ها بهشون نمیرسید.

کلاس های آموزشی مولتی سازی و دفکوردی از ابتدای هفته آینده در ساید جنوب شرق برگزار میشه ، جهت نام نویسی هرچه زودتر به اکانت ما در بازی پیام بدید ، هزینه این کلاس ها برای عزیزان جنوب غرب رایگان می باشد.

زشت نباشه یه کپ 150 درصد ما داخل سایدتون یه کپ 150 درصد دیگه ی سایدتون رو کراپ لاک کرده؟

بهار تابستان پاییز و زمستان ساید جنوب غرب را دیدیم ، بیش از این چیزی در این ساید برای دیدن وجود ندارد...

جایزه تشخیص فیک از ریل هم میدم به دفکورد جنوب غرب. (خودت رو به اشکان سرلشکر معرفی کن زودتر مشتاق دیدارت هست)

پینوشت : قال امام هومن : من در خلوتم به ممد توهمی می خندم، چیزی برای فکر کردن در موردت وجود نداره.

پینوشت : سری بعدی به ممد توهمی باید یاد اوری کنیم که فارم لیستش رو فعال کنه چون شب قبل یادش رفته بود...

برای علی عزیزمون هم آرزوی موفقیت در سربازی دارم امیدوارم خیلی زودتر به تیم ما برگرده.

با سلام خدمت همگی عزیزان

کادو ولنتاین در روز عشاق

ادامه ی موفقیت آمیز دوران بزن درویی (اینکه کی تموم بشه رو ما تعیین می کنیم.)

امروز با توجه به تشخیص دقیق فرهاد در مورد خروج مولتی های ساید معزز جنوب غرب از کنفدراسیون، پلن سریع و دقیقی توسط تیم پلنری جنوب شرق چیده شد. با تشکر ویژه از فرهاد، امام هومن، احسانز، ممد نوب و پارسای عزیز

و همه عزیزانی که همرشون رو در اختیار قرار دادند

8 تارگت و 8 لند موفق آمیز

تارگت اول: ViVasw

تخریب ۱۵ گندمزار و آبرسانی از ۲۰ به ۹

به دلیل مشخص بودن سطح آبرسانی و پاپ دهکده لحظه قبل از برخورد و بعدش ، محاسبه سطح دقیق گندمزارها امکان پذیره

هفت گندمزار سطح ۱۷

هشت گندمزار سطح ۱۸

مجموع خسارت وارده ۴۸.۵ میل

تارگت دوم :

کپ اکانت : nqoa

با توجه به پاپ کپ و این که ۲ واحه از ۳ واحه ممکن رو گرفته بوده

تخمین آبرسانی ۱۳

دوازده گندمزار ۱۳

سه گندمزار ۱۲

مجموع خسارت وارده ۴.۳ میل

تارگت سوم :

کپ اکانت : qixs

مجددا با توجه به پاپ قبل و بعد از برخورد و گرفتن ۲ واحه از ۳ واحه ممکن

تخمین آبرسانی ۱۳

ده گندمزار ۱۳

پنج گندمزار ۱۲

مجموع خسارت وارده ۴.۱ میل

تارگت چهارم :

کپ اکانت : boomb

تخریب ۱۵ گندمزار و آبرسانی و دیوار

اگر دیوار رو ۲۰ در نظر بگیریم با توجه به اختلاف پاپ قبل و بعد از برخورد

آبرسانی ۲۰

هفت گندمزار ۱۸

هشت گندمزار ۱۷

مجموع خسارت وارده ۴۷.۳ میل

تارگت پنجم :

کپ اکانت shab

کپ این اکانت ۹ کراپ بود

تخریب ۹ گندمزار ، دیوار ، ۳ آجرسازی ، ۳ هیزم شکن و ۱ معدن آهن

تخمین سطح کپ ۹ کراپ به مراتب مشکل تر از ۱۵ کراپ هست ولی تخمین با در نظر گرفتن دیوار ۲۰ که منطقی هست و اختلاف پاپ قبل و بعد از برخورد

۹ گندمزار ۱۷

سایر منابع ۱۳

مجموع خسارت ۲۲.۸ میل

تارگت ششم :

کپ اکانت swguard

تخریب ۱۵ گندمزار و آبرسانی و دیوار

بین لند همر اول و دوم ۲ تا پاپ دهکده رفت بالا که توی محاسبات لحاظ شده

با توجه به اختلاف پاپ قبل و بعد اتک به فرض ۲۰ بودن دیوار و آبرسانی که خیلی منطقیه

پنج گندمزار ۱۸

ده گندمزار ۱۷

مجموع خسارت ۴۴.۲ میل

ادامه در پست بعد...

یوسف جان چرا شما اصرار دارید که ما در جریان خیلی چیزها نیستیم؟ بار چندمی هست که من ، هومن، فرهاد رو با این جمله مورد خطاب قرار میدین!!!

2 سرور پیش ما حضور داشتیم. همون سروری که شما با بهانه های واهی و برای رسیدن به برد زیر متای خودتون با ما کشیدید.

پست قبلی من هم اگر درست خونده بودید متوجه می شدین که منظور من از جمله (( عدم صداقت شما به ساید ما ثابت شده هست )) در همین مورد بوده.

وقتی صحبت از آبرو هست نیازی نیست که از کلمه دیگه استفاده بشه که در نهایت بگید منظور از کلمه ناموس، معنای آبرو بوده!!!

معنی کلمه ی ناموس از نظر شما آبرو هست ولی از کلمه ی عدم صداقت در پست من شما برداشت توهین می کنید؟!! با بچه طرف هستید یوسف جان که به هر ریسمان پوسیده ای برای کوبیدنش چنگ میزنید یا احیانا حس کردید ما گوشمون مخملی هست؟؟؟

من تلاش کردم که عدم صداقت شما رو در پست خودم جا بدم؟ دیگه مستقیم تر از این باید این رو عنوان میکردم که اسمش تلاش نباشه؟ دلایل من اگر شما رو قانع نکرده ولی گویا بقیه دوستان حتی در ساید های دیگه رو متقاعد کرده. کسی که خواب هست رو میشه بیدار کرد ولی متاسفانه شما خودتون رو به خواب زدید.

پست شماره 135 پستی بود که مهدی عزیز به شما تبریک گفت ولی شما ازش چشم پوشی کردید و گفتید در قضیه دفاع موفق شما ما عکس العملی نشون ندادیم.

پست هم تیمی شما هم که لینک های دفاع رو گذاشته بود توسط همه ی هم تیمی های ما لایک شده بود و از نظر شما که لایک ها رو می شمارید و چیزی از نگاه تیزبین شما مخفی نمی مونه بهش هیچ اشاره یا اعتنایی نکردید ولی تمام نکات ریز و درشت پست ها که احساس می کردید شاید به نفع شما باشه رو عنوان کردید. این موارد عدم صداقت نیست؟ اسمش رو شما بذارید.

من همیشه در کمال ارامش پست میذارم ولی گویا شما هول هستید که 2 بار متن من رو نخوندید یا منظور رو از بقیه دوستانتون نپرسیدید و با عجله جواب دادید که نتیجه اش هم داریم میبینیم.

شما قبل از شروع سرور باید پیشنهاد بازی بدون مولتی رو می دادید نه زمانی که استفاده های شکست خورده ازش دارید و تو این قافله عقب موندید. گرچه بدون مولتی هم تعداد اکانت های اصلی و با پلیر ما حداقل 4-5 برابر ساید شماست.

اگر هم بازی بدون مولتی ما رو میخواین مورد ازمایش قرار بدید بهتون پیشنهاد میدم یه پرس و جو در مورد سرورهایی که دات کام بازی کردیم انجام بدید. کسانی در ساید شما هستند که هم اکانتی بودیم و این مورد رو تصدیق می کنند قطعا.

وقتی از ابتدای سرور شما و دوستانتون از قبح مولتی بازی صحبت می کنید ولی خودتون از مولتی به انواع و اقسام مختلف بهره میبرید این چیزی جز عدم صداقت هست؟!

من سرور پیش حضور نداشتم ولی مطمئن باشید اگر اکانت داشتم به هیچ عنوان بخاطر بی حرمتی متای 2 سرور قبل با شما متایی بسته نمیشد. به همین صورت هیچ سروری که ما و شما حضور داریم متایی بین ما بسته نخواهد شد. ناراحتی شما هم از همین مسئله هست.

صداقت هم تیمی های من در سرور قبل به همه ثابت شده نیازی نمی بینم تهمت شما بهشون رو زیاد جدی بگیرم!

سابقه ما و شما مشخصه یوسف جان. هرکس من رو در این دنیای مجازی و واقعی میشناسه و تا امروز دروغ یا هرچیزی از من شنیده ممنون میشم زیر این پست تگم کنه. خیلی بازیکن های بزرگی بودن که کنارشون این قضیه رو یاد گرفتم.

ولی شما سروری که دم از مبارزه با مولتی بازی می زدی چند تا مولتی از سایدت ظهور کرد؟ کنار من فردی مثل احسان هست که سابقه اش سوانز هست و روبروی من شخص شما قرار داره که فقط داعیه مبارزه با مولتی رو داشتی که نتیجه اش هم مشخص شد. عدم صداقت.

از طرف من دیگه پستی راجع به این مورد نمی بینید. چون حرفایی که باید می زدیم زده شده و نتیجه گیری رو به عهده خوانندگان فروم می گذارم.

بازهم تاکید میکنم پست ها رو بخونید و ببینید چرا توی این مورد تمام سرور علیه شماست. راه و روش ماندگاری در تراوین این نیست یوسف جان. دوستانه بهت میگم راه رو داری اشتباه میری.

بابت عذرخواهی شما هم ممنونم. ما برخلاف شما تمام نکات مثبت و منفی رو با هم میبینیم.

از همه دوستانم در جنوب شرق هم تقاضا دارم راجع به این قضیه دیگه پستی گذاشته نشه چون فضای فروم با این راه و روش فروم نویسی داره از مسیر جذابی که براش متصور بودیم خارج شده.

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

سلام خدمت شما و همه خوانندگان فروم

امیدوارم حال دل همگی خوب باشه

من معمولا نقل قول نمیزنم ولی پست شما رو باید مستقیما جواب بدم.

وقتی یک بازیکن (محمد توهمی) اسم لیدر یک ساید رو یدک میکشه باید یه مقدار با صبر و حوصله بیشتری جواب بده اینجا اسمش فروم هست و چت روم یاهو نیست!!! پست هایی سراسر نامفهوم و با عجله که حتی زحمت یه ادیت ساده هم به خودش نمیده و از کلماتی مثل برو باوا و .. استفاده میکنه که جدای از این موارد حتی مفهومی خاصی هم نداره و یک سری جملات هی تکرار میشه!!!

اینکه شما به عنوان لیدر ساید خودتون اینهمه اشکالات پست های هم تیمی خودت رو نمی بینی و تمام نکات رو سعی میکنی جوری جلوه بدی که انگار ایشون هیچ اشکالی نداشته و تمام اشکالات شامل بقیه هست باید یکم نسبت به صداقت شما در پست گذاشتن شک کرد. گویی که عدم صداقت شما حداقل برای ساید ما اثبات شده هست.

از کلمه غیرت استفاده کردم و بعدا هم استفاده میکنم.

شما شاید یه تیم فوتبال رو دوست داشته باشی یعنی روش غیرت داری ...ربطی به ناموس نداره

شما شاید برای دفاع از کشورت در زمینه های مختلف تلاش کنی یعنی روش غیرت داری...ربطی به ناموس نداره

شما شاید توی کارت خیلی تلاش کنی و میگن فلانی با غیرت هست یعنی روی کارش غیرت داره... ربطی به ناموس نداره

ولی وقتی یه نفر از لفظ مستقیم ناموس استفاده میکنه و شما سعی در لاپوشونی این قضیه داری بیشتر از قبل برای شما متاسف میشم.

اینجا در نهایت برای همه ما یه بازی هست و هیچ موقع با ناموس خودمون حتی توی ذهنمون هم مقایسه اش نمیکنیم و به شما هم همچنین اجازه ای نمیدیم!!!

اینکه یه نفر پلیر با سابقه ای باشه یا نباشه به شخصه برای من یک معیار یا شاخص نیست. ولی وقتی یه پلیر با سابقه که در حال حاضر چیزی برای گفتن و ارائه داره در مقابل یه پلیر کم سابقه که چیزی جز جملات نامفهموم ارائه نمیده دیگه انتخاب بین این 2 شخص زیاد سخت نمی تونه باشه.

همینطور هم که می بینید 2 نفره کاری کردید که با اینکه متایی هنوز وجود نداره ولی همه ساید ها در فروم تمام قد دارن با شما مخالفت میکنن. اینجور مواقع انسان باهوش علاوه بر اینکه بقیه رو مورد قضاوت قرار بده برمیگرده و اعمال رفتار خودش و دوستش رو می بینه و شاید فکرش اشتباه باشه که همه دارن اشتباه میکنن و خودش داره راه درست رو پیش میره. یه بازنگری و برگشت به عقب انجام بدید بدون نتیجه نخواهد بود.

شما تمام نکات فروم رو مو به مو خوندید بعد پست هم سایدی ما که بابت دفاع بهتون تبریک گفته رو ندیدید و حتی سعی دارید ازش استفاده معکوس هم بکنید. چون اسم لایک زیر پست ها هم اوردید بهتره برگردید و زیر پست شماره #135 لایک خیلی از بچه های جنوب شرق رو ببینید شاید باز هم عدم صداقت شما در پست گذاشتن مشخص بشه.

ما در جنوب شرق شاید برخلاف شما در جنوب غرب و ذهنیت اشتباهتون ، کسی زیر پرچم کسی دیگه نیست. این شاید شاخصه و مزیت تیم ما باشه که همه در کنار هم و بدون اینکه کسی بر اساس مقام یا اسم لیدر بر دیگری برتری خاصی داشته باشه داریم کنار هم و برای برد کل تیم تلاش میکنیم. پارسا و امید عزیز هم به عنوان توتال های ساید مسئولیت و فشار بیشتری روشون هست و تا حالا ندیدم جایی بگن چون توتال هستیم باید اینکار انجام بشه.

شاید یکی از دلایل جذب پلیر و اقبال بازیکن ها برای برای بازی در ساید ما و فرار و عدم استقبال در ساید شما همین قضیه باشه.

سطح فروم هم پایین نیومده. متاسفانه پست های لیدر شما در جنوب غرب سطح فروم رو به این سیاهچاله که می بینید رسونده!!!

در مورد اعلان جنگ هم حرفت درسته. ولی وقتی هنوز نمی تونید جنگ 1 به 1 رو تحلیل کنید و فکر میکنید هرکس یه همر روی شما بلند کرده متای 3 به 1 بسته و شما مظلوم صحرای کربلا هستید انتظار بیشتری در ادامه از شما نمیشه داشت.

در مورد عدم صداقت مجدد شما. چندین صفحه فروم راجع به مولتی اکانت و قبح اون صحبت کردید ولی به ناگاه مولتی هایی که ساخته بودید رونمایی شد. اونم با آیپی مشترک. حتی تهمت هم به ما و ادمین سایت زدید تا کار پر اشتباه خودتون رو توجیه کنید!

از این به بعد بهتره بگید مولتی خوب هست ولی چون ما ساز و کارش رو بلد نیستیم که چجوری استفاده کنیم بقیه هم نباید استفاده کنند. چطوره به عنوان قانون هم توی سایت ثبت بشه؟

موفق و پیروز باشید.

سلام به همه عزیزان

امیدوارم حال دلتون خوب باشه

کسی رو تگ نمیکنم چون میخوام راجع به مباحث مطرح شده به صورت کلی صحبت کنیم

در واقع میشه گفت که ریزش پلیر تراوین ایران بعد از فیلترینگ اول اتفاق افتاد. یادمه بر خلاف الان که یه سرور شروع میشه و بازم تعداد پلیر اینقدر محدود هست قبلا همزمان چندین سرور فعال بود و سرورهایی بود که 20.000 پلیر واقعی داشت. ولی بعد از فیلترینگ و وقفه ای که افتاد و با توجه به مشکل همیشگی ما در سرورهای دات کام که هم منسجم نیستیم و گلد هم نمیتونیم بخریم باعث فروپاشی تراوین ایران شد.

نکته بعدی که خیلی مهم هست هم تغییر رویه و علاقه نسل جدید نسبت به نوع علاقمندی به بازی ها هست. نسل جدید وقتی میبینن تراوین بازی میکنم ( چون عموما هیچ علاقه ای به ریاضیات و محاسبه ندارند و برخلاف ما عاشق بازی های گرافیکی هستند ) ما رو مورد تمسخر قرار میدن و اینکه بتونیم علاقمندشون کنیم فرسنگ ها باهاش فاصله داریم.

من خودم به شخصه علاقم به تراوین در وهله اول محاسباتش و در وهله بعدی برای من، نمایانگر یه نمونه کامل از جامعه در مقیاس کوچک تر هست با تمام رفتار ها، علایق ، تصمیم گیری ها و ... هست

در مورد هزینه گلد هم کسی که میتونه اینجا به این شکل خرج کنه مطمین باشید اگر قیمت 10 برابر هم تغییر کنه بازم مواردی که ذکر شد در مورد حراجی رو میتونه بخره اونم با چکش های سبک تر.

افزایش سنگین قیمت گلد فقط میتونه اینجا رو هم مثل دات کام کنه که اکثریت پلیرهای ایرانی نمیتونند گلد بخرند یا مجبورا با گلد خیلی خیلی محدود بازی کنند.

مورد بعدی قضیه مولتی ها هست. مبحثی که هرموقع در موردش بحث میشه نتیجه ای نداره.

تراوین دات کام تمام تلاش و برنامه اش مقابله با مولتی بازی بوده و هست.

دقیق یادم نیست ولی 2-3 سال قبل خیلی این قضیه رو با سخت گیری و بن های متوالی شروع کرد (هرگونه غارت مشکوکی رو بدون آیپی و دلیل، بن و حذف اکانت میکرد) که باعث ریزش عجیب پلیرها شد به گونه ای که مجبور شد بعد از اون فقط با دلیل و مدرک مولتی بن کنه.

ولی همین الان هم بخواید در نظر بگیرید مولتی بازی هست و فقط باعث صرف هزینه بیشتر و ساز و کار سیستماتیک تر شده.

این نمونه ای از غارت دات کام در تورنومنت فعلی و روز 90 به بعد بازی هست (بعد از ازادسازی نقشه ها )

این نکته هم بگم که ناتارهای دات کام هیچ شباهتی به اینجا ندارند و غارت ازشون خیلی محدود هست.

با توجه به تفاوت تعداد پلیر ، ناتارهای اسپیدترا کاملا معقول هستند.

غارت مولتی خواه ناخواه وجود داره و باید باهاش کنار اومد.

ولی اینکه عیار پلیرها فقط مولتی هست رو قبول ندارم. خیلی پلن ها برای مقابله با مولتی بازی وجود داره که فقط عزم راسخ و فکر نو میخواد.

موفق باشید

پینوشت : قضیه بن مولتی هم در حجم سنگینی در ساید ما اتفاق افتاده و مختص یک ساید خاص نیست

سلام خدمت همگی عزیزان

امیدوارم حال دلتون خوب باشه

وقتی بحث متا و 2 به 1 از طرف جنوب غرب مطرح شد قرار شد اولین حرکت روی هر 2 ساید غربی همزمان زده بشه که جنوب غرب یه موقع ناراحت نشه!!!

ما روی خاک سایدمون حساس هستیم لطفا داخل محدوده جنوب شرق کپ یا فیدر نگیرید حتی اگر منطقه خاکستری باشه . ممنون از پارسای عزیز که گفت فرق نذاریم و شروع کننده این قضیه خودش بود.

اما پلن اصلی که دیشب زده شد

ما روی کپ یا فیدرهایی که داخل ساید جنوب غرب گرفتیم هم غیرت خاصی داریم و چون احساس کردیم داره کنارش یه سری عملیات خرابکارانه اتفاق میوفته دست به کار شدیم.

لازمه این قضیه هم به شکل روشنی عنوان بشه که ما هیچ اکانتی در ساید های دیگه نزدیم ولی مهاجر یا چیفر از ساید خودمون برای گرفتن کپ یا فیدر میتونیم ارسال کنیم.

قبل از عمل

چیف فیدر داخل خاک جنوب غرب با پاپ 432

تخریب فیدر با پاپ 87

و اکانت مذکور بعد از عمل

جالب ترین قسمت قضیه اینه که واسه پروندن این 2 تا فیدر هیچ همری از خاک جنوب شرق بلند نشد و همه اتفاقات از درون خود ساید جنوب غرب اتفاق افتاد.

از مهدی کلت، احسان، فرهاد ،علی و ممد نوب هم بابت این پلن زیبا تشکر می کنم.

موفق باشید

پی نوشت : ساید جنوب غرب آسوده بخواب بچه های ما بیدارن.

از اتاق فرمان اشاره میکنن جنوب غرب تازه صبح جمعه فهمیده بنزین گرون شده

پینوشت 2 :

نمی دونم شرطی بسته شده یا نه ولی خوشبختانه شرط رو بردیم

سلام خدمت همه عزیزان

خیلی خوشحالم که فروم از حالت سرد و کسل کننده اول سرور خارج شده و فعالیت عزیزان بیشتر شده

لازم دونستم یک بار دیگه پست پارسای عزیز رو یاد اوری کنم

ساید ما این سرور برای جذابیت بیشتر بازی با هیچ سایدی متا یا نپ نمیبنده!!!

اینکه شرطی بسته شده باشه که کی اول روی کدوم ساید پلن بره هم ربطی به نپ یا توافق نداره. مثل قضیه مشت اول توی دعواست.

در ضمن یه نکته هم لازمه بگم در مورد جمله (( راه فلسطین ))

اینجا تراوین هست و با مرزهای زمینی و واقعی متفاوت هست.

اینکه پلنی روی شمال غرب از طرف ما یا برعکس انجام بشه فقط بعد زمانی قضیه رو بیشتر میکنه و ساید جنوب غرب مانعی بین ساید ها نمی تونه باشه.

ولی در مورد عهدشکنی هایی که قبلا در متا با جنوب غرب از جانب این ساید اتفاق افتاد نوک پیکان مستقیم ساید ما در ابتدای کار روبروی این ساید هست.

سرور خوبی رو برای همه عزیزان ارزومندیم.

پی نوشت : ناصر عزیز این غم وارده رو به شما و خانواده محترم تسلیت میگم . برای شما ارزوی شادی در ادامه ی زندگی دارم.

پس احتمالا اشتباه برداشت کردید

همگی توی یه سنی هستیم که درگیری کار و زندگی زیادی داریم پس این قضیه واسه همه هست من خودم جزو کسایی هستم که درگیری کاریم شاید نسبت به بقیه خیلی بیشتر باشه ولی اعتیاد این بازی رهامون نمیکنه.

من نمیگم اس ای قوی ترین تیم تاریخ تراوینه ولی توی این تعداد محدود پلیر تیم خوبی بسته شده خوشبختانه

مولتی هرچقدر هم تاثیر گذار باشه تاثیرش از تعداد پلیر خیلی کمتره از نظر من

ما دنبال حریف خوب هستیم وگرنه اسمی از تیم شما نمیاوردیم چون تراوین درگیرانه واسه ما جذابه

سرور 2 ایکس آی آر ما با یه ساید نصفه که کل سرور درگیر جنگ داخلی بودیم واندر متای قدرتمندتون که قبل شروع سرور بسته شده بود رو احیانا چیف نکردیم؟

یادم نمیاد اون سرور کیسه بوکس کسی شده باشیم!

انتقام نمیخوام بگیرم چون عملی هنوز انجام نشده از طرفت:!: به جاش از سرور فرار نکن عزیزم چون طبق تایید یک سری از دوستان معتبر تایم دقیق شروع سرور و سرعتش رو دقیق میدونستی.

نمیخواستم اون سرور رو باز کنم برات پینوشت هم نوشتم که توی زمین اشتباه پا نذاری ولی گویا حافظه ات یک مقدار مخدوش شده

هرکسی اکانت ما رو یادشه (توی تمام سرورها) بیاد اینجا اعلام کنه ما یه سرور احمق اختصاصی داشتیم!!! که اون سرور شلوغ بخوام همچین درخواستی داشته باشم . اگر خاطرت باشه حتی کتیبه احمقی که از اس ای زدیم هم در نهایت با یه اکانت دیگه مشترک استفاده کردیم و اختصاصیش نکردیم.

4 تا همر واندرزنی که ما کشیدیم اون سرور با 20 تا مولتی (نه 100 تا ) بازدهیش بدون جنگ و احمق اختصاصی از همرای اکانت شما با جنگ یونیک احیانا بیشتر نبود؟

۲۰ تا اکانت واندرزنش از ما بزرگ تر بود؟! یعنی با میانگین ۳ تا همر روی هر اکانت یعنی شمال شرق ۶۰ تا همر واندرزن سوپر داشت؟! جالبه باید واسه توام از یک تا ۲۰ بشمرم؟!

تازه این قضیه که ندادن کتیبه چقدر همرهای ما رو عقب انداخت و همر رنک 5 ما رو تا 19 برد عقب هم نتیجه هنرنمایی خود شماست. همین همر اخر سرور رنک 7 یا 8 راند یک به واندر خورد و شکر خدا غیر همری هم که پرید هر 3 همر هر راند زدن واندر با هیرو استفاده شد بر خلاف اکثریت همرهای اون سرور ساید شمال شرق که بخاطر بزرگ تر شدن سایز و عکس یادگاری اخرش بدون هیرو خورد به واندر.

خوشحالم با این بازی ضعیفی که داریم از نظرت ، هنوزم بهمون درخواست میدی توی سایدت بازی کنیم.

جوابی نده چون توی باتلاق اون سرور غرق میشی . خیلی مسایل دیگه هست که هم خودت میدونی هم من و چون به ضررت هست بهتره اینجا باز نشه. خوشبختانه ما همیشه سربلند بودیم.

سلام به همگی دوستان

پویا جان بازی نکردن تیم ما ربطی به تداخل با عید و اسکی رفتن از زیوس نداره فقط یه دلیل داره اونم سرعت سروره

قرار بود این سرور اسپید باشه و 3ایکس که ادمین صلاح ندونست ، طبق روال سرورای قبل 2ایکسش کرد ما 3 ایکسشم زوری تحمل میکنیم که تا آخرش بازی کنیم چه برسه به نرمال و 2ایکس

امیدوارم سرور خوبی داشته باشین

سلام مجید جان

امیدوارم خوب باشی و اب پرتقالت توی این روزهای بارونی به راه باشه:P

در مورد سرعت سرور ما هم با شما هم نظریم و همین افزایش 1.5 برابری سرعت نیروها هم خوب هست ، از رسول عزیز میخوام که اگر کل سرور با این افزایش سرعت موافقت کنند سرور رو با اسپید 3 شروع کنه.

ولی در مورد صحبتی که راجع به ندونستن سرعت سرور یا اینکه قرار بوده با سرعت 3ایکس ران بشه رو قبول نمیکنم و با همین شرایط سرور ( حتی با سرعت نیروی 1x) دانیال تقریبا با فعالیتی که از یک ماه قبل داشت اعلام حضور غیر رسمی خودش رو انجام داده از نظر من. و این عقب نشینی ناگهانی نتیجه این تفکر هست که ساید اس ای از چیزی که فکرش رو میکرد خیلی قوی تر بسته شد و معادلاتش بهم خورد.

من هم دنبال رقیب قوی هستم وگرنه ساید ان دبل و ان ای اگر خالی باشن و اس دبل هم با این وضعیتی که قبلا ازش دیدیم بخواد شروع کنه حقیقتا سرور جذابیتی برای من نخواهد داشت و بر خلاف دوستان وینر در سرور قبل، من باخت در یه سرور جذاب مثل اخرین سرور آی آر رو به برد توی یه سرور بیابون ترجیح میدم!

وقتی متا میکنی یعنی هم در برد و هم در باخت شریکی ، هرکسی که چنین عقیده ای نداره بهتره اصلا متا نکنه وگرنه اصلا وجه خوبی نداره که بعد برد بگیم ساید ما باعث برد شد و موقع باخت بگیم ساید متای ما باعث باخت شد ...

یا حق

یوسف جان حقیقا تاثیر گذار بود!!!

فقط شاید این قضیه که 2 سرور قبل با چه شرایطی زیر متا کشیدید و یک شبه تغییر موضع دادین و متای خودتون رو زیر پا گذاشتید شاید از خاطر مبارکتون رفته باشه پس شما رو در جایگاه صحبت در مورد حرمت متا نمی بینم!!! با عرض پوزش فراوان. سابقه تراوینی ما به این صورت نبوده و همیشه به متای خودمون وفادار بودیم.

نصیحت های به این شکل هم زمانی برای من جذابیت داره که سابقه ، خلاف قضیه رو اثبات نکرده باشه

موفق باشید

با سلام مجدد خدمت همگی

مازیار جان برخلاف نظر کسرا ، منظور پست من و فرهاد شخص شما یا ساید ان ای نبود.

هر تیم و اکانتی بر اساس شرایط سرور یا شرایط شخصی خودش میتونه هر سروری دوست داره بازی کنه / نکنه.

شما هم به عنوان وینر سرور قبل و بر اساس تصمیم شخصی خودتون میتونید استراحت کنید.

سرور قبل هم کسایی که ما رو میشناسن و خیلی از بچه های اس ای میدونن که سرور قبلی بنا به اتفاقاتی که سرور قبلش افتاد ( گندم واندر و یه سری مسائل دیگه ) ترجیح دادیم یه سرور اسپیدترا رو کنار بذاریم و درگیر سرور دات کام شدیم که تجربه خوبی بود از نظر خودمون.

گرچه سرور نرمال که شما جلوی ۱۰ اکانت از تیم لویال هم کاری از پیش نبردید از نظر من زیاد جالب نبود و نمیتونید فقط به سرور قبلی که اس ای بیابون بود استناد کنید.

روی صحبت من مستقیما با دانیال عزیز هست که با توجه به اینکه میدونست زمان شروع سرور کی هست و با عید هم تداخل زمانی داره از یک ماه قبل از شروع سرور اقدام به یارگیری کرد و تیمش هم کاملا اماده بود ولی با توجه به شرایط فعلی ساید اس ای و تیم خوبی که بسته شده فعلا داره فرار رو به جلو میکنه و ترجیح داده داخل سرور کیسه بوکس نشه.

پینوشت : من با دانیال تجربه یه سرور هم سایدی بودن رو دارم که زیاد تجربه جالبی نبود ولی پست الانم ربطی به اون سرور نداره.

پینوشت : هر صحبتی رو به خودتون نگیرید صبر کنید شاید ۲ تا پست بعدش یکم موضوع بازتر بشه.

موفق باشید

سلام به همه عزیزان

امیدوارم حال دل همگی خوب باشه

تیم ما بعد از چندین سرور غیبت در اسپیدترا ( به دلیل حضور در سرور تورنومنت دات کام ) تصمیم گرفتیم که این سرور در خدمت ساید عزیز اس ای و دوستان عزیزمون در این ساید باشیم.

امیدوارم که سرور خوب و جذاب و سرتاسر زد و خوردی رو در ادامه رقم بزنیم.

بنا بر همین قضیه این سرور جنگی بازی خواهیم کرد.

پلیرهای اکانت :

علی دراگونمون:saint:

حسین 2000 ستون اکانت:P

یکی از پلیرهای قدر8) که ترجیح داده اسمش فعلا اورده نشه:!::!::!:

و میثم سرانو عزیز<3 که این سرور افتخار داده با ما باشه .

شاید عزیزان دیگه ای هم به اکانت اضافه بشن

بقیه تیم که در موازات برنامه های اکانت بازی میکنن هم اگر دوست داشتن خودشون اعلام حضور میکنن.

پینوشت : از دوستانی که از یک ماه قبل دنبال پلیر بودن هم تعجب میکنم که اعلام عدم حضور کردن . امیدوارم که از روش تیم زئوس اسکی نرفته باشن و بذارن این مدل اعلام برای اون تیم به شکل اختصاصی باقی بمونه.

این گوی و این میدان : این سرور ساید اس ای شدیدا دنبال چالش هست و از حضور همه تیم ها با تمام قوا استقبال میکنه .

با تشکر فراوان

دوستدار همگی هستیم چه رقیب چه رفیق<3

با سلام خدمات همه عزیزان

این سرور برخلاف معمول و بر اساس تصمیم جمعی ساید حذف کردیم.

برای اولین بار نژاد هون برداشتیم که به نظرم بهترین نژاد جنگی بازی میتونه باشه.

عکس همرها هم در انتهای پست گذاشتم که با توجه به استارت با تاخیر تقریبا 2هفته ای و عدم داشتن مولتی و نداشتن برنامه اندگیمی همرهای خوب و قابل قبولی بود.عکس موجود برای 4 روز قبل از حذف بود.

ساید جنوب شرق/ما هم به نظرم 2 اشتباه عمده کرد:

1. سیاست غلط بعد از به هم خوردن متا با جنوب غرب ( مخالف به هم خوردن متا نبودم ولی مخالف اتفاقات فرومی بعدش بودم.)

2.عدم کنترل یک سری از فروم نویس ها که نتیجه اش انفعال کامل ساید و اصطلاحا گوشه رینگ افتادن ما شد که بازهم معتقدم اگر افراد بیشتری در ساید بودن که به کمک فرهاد و رضا میومدن با پلن های متعدد و بی وقفه و جلوگیری از خفت شدن هنوزم شانس برد زیادی داشتیم.

در مورد واندر هم اشتباه از خود ساید ما بود که بعد از کلین شدن حجم قابل توجهی از دف واندر تعلل کردیم و چیف با تاخیر انجام شد و شمال شرق پیش دستی کرد و دست بالا رو اینجا واسه خودش گرفت.

با همه این تفاسیر هیچکس در ساید به این دلایل حذف نکرد چون برد و باخت کم نداشتیم که بخواد رزومه ای که داریم با یه باخت خراب بشه یا با نباختن نمره 20 بگیریم!!! یک سری تبعیض ها و اهمیت ندادن به مشکلات و باگ های سایت که به زعم بنده و شناختی که از رسول عزیز دارم سهوی بوده باعث حذف دسته جمعی ما شد

پیشنهادم به رسول در سرورهای بعدی انتخاب چند مولتی هانتر سخت گیر و کنار کشیدن کامل خودش از روند بازی هست. مدیریت سایت و نه خود بازی میتونه واسش بهتر باشه و دیگه شاهد این قضایا یا اتهامات نخواهیم بود.

از همه دوستان در جنوب شرق هم تشکر میکنم و امیدوارم عنصر خوبی برای سایدشون بوده باشیم. به فرهاد عزیز و اشکان بیشتر از همه زحمت دادم و ازشون بابت همکاریشون با ما تشکر میکنم.ارش هم چی بگم بهت رفیق؟! بگم چرا دعوت کردی یا تشکر کنم که به دعوتت اومدم و رفیق های جدید پیدا کردم؟ داشتن رفقایی مثل ارش کاپیتان از نعمات تراوین هست.

اکانت ما خفت نشد طبق معمول همیشه و انتی خفت هم حتی زدیم با اینکه به اکانت توهمی بسیار نزدیک بودیم.

2عدد کتیبه کلین کردیم و در چندین پلن هم حضور داشتیم ولی همرهای اصلیمون قسمت نشد بلند بشه

یکبار هم فقط جنگ آموز به اصرار دوستان گرفتیم که تا زمان حذف هنوز شارژ بود.

در کل سعی کردی سرمون توی کار خودمون باشه و به ساید فشار نیاریم.

در اخر هم از حسین 2000 یار و همراه عزیزم تشکر میکنم که همیشه و هرجا کنار من بازی میکنه بدون توجه به نتیجه یا اشتباه بودن بازی و انتخابات من.

عقدشم امشب بود که همینجا بهترین ارزوها رو واسش دارم و ترجیح دادم پستم امشب ارسال بشه.

با تشکر

پویا

LORD OF TEUTONS

سلام خدمت همگی عزیزان

به دلیل اصرار دوست عزیزم ارش کاپیتان عزیز جهت حضور در سرور و با اینکه میدونم تایپیک امادگی اینجا نیست ترجیح دادم اعلام حضور کنیم.

این سرور با رویکردی کاملا متفاوت و نژادی جدید میخوایم بازی کنیم و برای اولین بار در ساید اس ای بازی میکنیم.

امیدوارم سرور خوب و جذابی از اب در بیاد.

ضمن عرض پوزش ساید انتظار زیادی از ما نداشته باشه چون هنوز هم درگیر فینال دات کام هستیم و سرور سنگینی پشت سر گذروندیم و این سرور هم بدون مولتی داریم بازی میکنیم.

پینوشت:خدا ارش عزیز رو بهمون دوباره برگردوند و تنها دلیل بازی کردن شخص خودم در این سرور ارش و قدر دونستن دوستان در زمان حضورشون هست.حمید سرمیلو عزیز دیگه بینمون نیست و زود تنهامون گذاشت...یادش گرامی

پینوشت:خودتون رو درگیر مولتی بازی کردن/نکردن بقیه نکنید. مولتی کشیدن سخت هست و وقت زیادی نیاز داره.هرکس وقت و هزینه رو داره استفاده میکنه و هرکس نداره یا اعتقاد به بازی بدون مولتی داره استفاده نمیکنه!این سرور مولتی در وقت ما نمیگنجه.

پینوشت:با حسین 2000 و علی دراگون مثل همیشه

پینوشت: اس ای سلام

نمیدونم کجای رفتار ما اشتباه بوده که باید از کسی که حتی هنوز بعد چندین سرور از فروم نویسی به اکانت داشتن ارتقا درجه پیدا نکرده باید حرف و توهین بشنویم

شکر خدا همر مال ما بوده و اینقدری که شما حرصش رو میخوری ما حرص نخوردیم چون اینجا هنوز هم واسه ما بازی هست

دوستانی که من رو میشناسن هم میتونن تصدیق کنن که بخاطر بازی خودمون رو خراب نمیکنیم یا توهین به کسی نمیکنیم

اما در مورد پلن

برخلاف صحبت ایشون پلن حساب شده بود و تا 2ساعت قبل از لند اتک , فیک ما سبز برگشت و این 2ساعت چطوری تشخیص بر ریل بودن اتک شد احتمالا اسکاتی بود که کشیدید

وجود کتیبه انبار بزرگ روی اکانت, وجود کتیبه گیج کوچک تا لحظات اخر روی نان کپ همر و اینکه کتیبه احمق یونیک بود و خزانه 20 نیاز داشت و همچنین فیک با هیرو روی کتیبه چشمان از فاصله 2 ساعتی همه مواردی بود که میتونست مدافع رو دچار تردید کنه و پلن رو موفقیت آمیز کنه که متاسفانه نشد و به مدافع بابت این قضیه تبریک میگم

و هنوز هم معتقدم پلن خوبی بود و با این سایز همر این تایم سرور نمیشد عملکرد بهتری داشت

وجود دفاع فضایی در این مدل سرور ها و اینکه در مورد کتیبه احمق اکانت ما گاو پیشونی سفید هست هم عوامل شکست پلن بود

کما اینکه سرور قبل کتیبه احمق اس ای رو در بهترین حالت و با 19 تا کاتا زدیم که ایمان بهش اشاره کرد که نشون میده به گفته شخص معلوم الحال زیادم نوب نیستیم

پینوشت:امیدوارم ساید ان دبل یکم به خودش بیاد و کسی که اینقد راحت به لیدر ساید مقابل توهین میکنه رو جلوش رو بگیره

پینوشت :#مخاطب خاص : یادمه یه دوستی میگفت لایک پست نشان دهنده تایید تمام پست هست رطب خورده کی منع رطب خوردن کند؟!

سلام

وسط تحلیل چرا عصبانیت؟

ببینید 3 تا نکته اساسی وجود داره

اول اینکه با محاسبه کمیل 17 روزه این همر رعد ساخته میشه یعنی استارت در روز 5 بازی و اماده شدن این تعداد رعد در روز 22

حالا یه گزینه رو شما در نظر بگیرید میتونیم روشن کردن اصطبل بزرگ رو 2 روز عقب تر بندازیم

شما اگر از روز 3 سرور که حمایت ازاد میشه شروع کنید غارت (2تا فیدر مولتی+ناتار) و اصطبل رو 20 کنید و استارت رو بزنید 4روز رعد ساختین که معادل روشن کردن کامل بزرگ و کوچک در روز 5 هست! (2روز زودتر اصطبل کوچک استارت خورده پس 2 روز دیرتر GS روشن میشه و معادل هم میشه)

تا روز 7 سرور هم نیازی به روشن شدن اصطبل بزرگ ندارید

حالا منطقی تره که از روز 7 GS شارژش شروع بشه با توجه به منابع مورد نیاز

نکته دوم پوش منابع از بازار هست که خیلی از دوستان هر 4 ساید ابتدای سرور و همین الان هم دارن انجام میدن که بدون حضور در تاپ 10 و توی چشم اومدن منابع مورد نیازشون بدست میاد

سومین نکته هم که از نظر من بسیار قابل توجه هست موقعیت این اکانت هست که اگر دقت کنید ناتار در مرکز نقشه به وفور پیدا میشه و چه نیرویی بهتر از رعد که غارتش کنه

امیدوارم توضیحاتم قانع کننده و مفید باشه

مثل مرد بگید ما از قبل سرور تصمیم گرفتیم و هماهنگی هامون رو هم انجام دادیم ،متامون رو هم بستیم و خلاص. ما هم که گفتیم هیچ مشکلی نیست ، دور هم یه هیجانی تجربه میکنیم.

دنبال بهانه های الکی نباشید که موجه جلوه بدید سیاست هاتون رو و ربطش بدید به این سرور. البته اینکه زیوس سرور قبل به چالش دعوت کرده خودش دلیل موجهیه راست و پوست کنده بگید داستان اینه ما هم میگیم دمتون گرم:دی اینطوری برای ما هم بهتره ، خودت میدونی ما عاشق هیجانیم و فقط برای هیجان تراوین رجیستر میکنیم

سلام محمد جان

ارادت داریم خدمتت

دقیقا سیاست همین هست که گفتی

متاسفانه با حضورتون در شمال غرب روبروی هم قرار گرفتیم

هدف زدن زئوس هست حالا چه یک اکانت چه 100 اکانت ابایی هم از گفتنش نداریم چون معمولا به جای کری خونی در فروم جواب رو در بازی میدیم

هر تیمی هم کنارش قرار بگیره شامل این قضیه میشه

سرور پر هیجانی شاهد خواهیم بود

ارادتمند

محمدحسین

سلام عزیز

ببینید یه مورد که کل محاسبات رو‌تغییر میده تولیدات کپیتال نژاد مصری هست که ۲ برابر میشه

نیروی برده از نظر من ارزش ساخت هم اصلا نداره

اگر این محاسبات رو‌با اش واردن یعنی نیروی دوم این نژاد انجام بدیم یکم وزنه به سمت مصری برمیگرده

اش واردن به نسبت برده میشه گفت نسبت ۱ به ۲ داره که فشار گندم خور کمتری هم به اکانت مدافع یا مهاجم میاره

سلام عزیز

سلام

2تا نکته به توضیح علی دراگونمون اضافه کنم

نژاد هون شباهت زیادی به نژاد توتن داره

ولی مزدور که اولین نیروی قابل ساختش هست در هجوم از گرزی نژاد توتن قدرت هجوم کمتر/ظرفیت کمتر غارت/زمان ساخت بالاتر داره ولی در مورد قضیه دفاعیش نیروی متوسطی به حساب میاد و عملا برای بازی جنگی میتونی همری بکشی که 2 عملکرد هجومی و تدافعی همزمان داشته باشه

سواره ی این نژاد هم که علی گفت

سواره های سریع و مناسب خفت

اگر همری که میکشید از مزدور و مارکسمن ساخته بشه در حالت دفاعی میتونه یک آنویل بسیار سنگین رو ایجاد کنه

نژاد مصری هم بهترین ویژگیش کپ با تولید 2برابره

و نیروی دفاعی اش واردن هم نیروی خوبی حساب میشه

ولی در برابر سواره نیروی تخصصی نداره متاسفانه

در کل اگر کسی هجومی بازی میکنه بهترین نژاد باز هم توتن هست

اگر تدافعی و خفتی بازی میکنید نژاد گول و هون توصیه میشه

نژاد مصری هم برای بازی دفاعی با وجود داشتن کپ 2برابر روی گندم خورهای سنگین واقعا جواب میده

برای پاپ های سنگین نژاد رومن توصیه میشه که میتونید در بازی تدافعی محافظ که بهترین دفاع در برابر پیاده نظام هست بکشید و‌در بازی هجومی هم واندرزن این نژاد با وجود کاتای خوبش توصیه میشه

امیدوارم بقیه اساتید گفته های من رو تکمیل کنن

با تشکر

man joftesho baldam

hanoz nemidonam kodom side mikham beram

vali age har side raftam to sidam bodi bet amozesh midam ke faidashon chie

سلام

اگر در مورد بازی کردنت جدی هستی واتس اپ پیام بده

09381268486

ممنون