Posts by maxa

پ.ن یک: هیس دوال ها فریاد نمیزنند !

پ.ن سه : دیسلایک فراموش نشه.

سلام

یک چیز هایی درباره این ۲ تا بند ایشون بگم

ایشون فکر کنم یک بازیکنتازه وارد هست که هم بازی ها رو بجای پلیر میگن دوال که خودش رو میاره پایین

دوم اینکه اگه شما فردی هستی که داره سایدی بازی کنی که بازیکن داره پس پلیر هاتون کجاستکه شما رو لایک کنه؟؟؟

سلام

اول مسخص کن اون بچه پولدار کیه

بعد شما بیا به ما درس بده کجا زیرش زدیم؟؟؟

از الانم بگم هیچ وقت ۳ به ۱ جلوی امرداد نخواهد بود

لطفا نقل قول نشه چون بنده اینده نگرم🤣🤣🤣

نوب تر از این آمردادیا خودشونن بدبختا اون موقع که تیمتون اسم نداشت یکی از کسایی که اسم آمرداد و پیشنهاد داد من بودم اسمتونم از من دارین الان شاخ شونه میکشید من بیام باید خبردار وایسین

سلام

امروز چیزی نزدین؟؟؟

یکم برو بخواب و صورتت رو اب بزن حال بیای چی میگی

سلام

سوال اینجاست که ایا شما میخوای دو سرور ۳ ایکس و نرمال با هم پلی بدین؟؟ واقعا از پس هزینه و زمانش برمیایین؟ اگه اوکیه که چند روز دیرو زود نداره شما که اینقد وقت میزارین چند روز زودتر وقت بزارین

مدیریت تصمیم با شماست اما ما توی سایتی که روی حرفش نمیایسته پلی نخواهیم داد که فردا روز دوباره به مشکل نخوریم

جلوی ضرر از هرجا بگیری منفعته

سلام

بنده سرور اسپید نیستم

اونجا فقط یک اکانت جمعیت ۲ دارم که فقط میبینم چخبره

برای ما چند روز چندان فرقی نمیکنه اما اگه سرور به تعویق انداخته شه برای احترام به سایر پلیر ها و احترام به وقت خودمون توی سرور پلی نخواهیم داد

پ.ن ریش و قیچی دست خودتونه فردا نگین نیومدین واسه وارین نمیشع یه سرور معطل کرد

سلام

خسته نباشی

تیم ما از وقتی که تراوین ir بسته شد هیچ جا بازی نکردیم

بنده چند سرور فقط چند بار به عنوان تفریحی باری کردم تو این سایت ولی هیچ کس وارین بازی نکرده

حدودا تو گروهی حرف میزدیم دیدیم چند نفر گفتن زمان اش بد هست گفتیم یک هفته عقب بی افته

درگیر هستین بازی نکنین!!! یک ایکس بازی که واسه دو روز بگه بازی نمیکنم عقب میمونم همون بهتر نباشه تو سرور!!! باید بره همون اسپید بازی کنه!!!

همه منظورشون یک ماه بود مثلا که سه ایکس بشه قبل کتیبه نه اینکه دو روز!!

چند مورد بهتون بگم: تیم ما سرور اسپید نیست

فکر کنم تا الانم تو سرور های ir بازی نکردین

برین بپرسین که بین سرور های ir یا دات کام چقدر فاصله زمانی هست

ما با تیم ادمین حرف زدیم بین سرور ها باید فاصط بین ۲ هفته تا یک ماه باشه

ما ۹۰ درصد بازی هامون سرور معمولی بوده

کسی که جوش۲ روز رو میزنه همون ۲ روز زودتر حذف میکنه میره

سلام خدمت همه بزرگواران

مدیریتی که رو یه حرفش واینمیسته، هیچ تضمینی نمی تونه بده که رو بقیه حرفاش هم وایسته، فردا بات رو هم ازاد میکنه و خیلی دخالت های دیگه، دو هفته فرصت همه داشتن تیم جمع کنن،

پ.ن:بهونه واسه بچه هاست،

فکر کنم اولین سرورتون باشه

وقتی تعداد کسیر از افراد دارن تقاضا میشه باید عملی بشه

بهونه بازی هم واسه کسی میکنه که میدونه بازنده هست نه کسی چندین سرور خودشون رو نشون داده

مخالف کامل انداختن عقب بازی هستم!!!! دوستانی که مشکل دارن 3 روز دیر بیان!!!! یک ایکس والا یک سال زمان دارید!!!!! دوروز عقب بخاطر وارین 1000 ؟؟؟؟؟ دوستان تایم بازی از نظر من اشتباهه جابه جاییش و بهتره ران شه همین پنج شنبه. مدیریت باید رو حرفش بمونه نه تاریخ عوض کنه!! شای رای گیری بکنن دوستان که مولتی بازیم ازاد شه!!! ایا باید بشه؟؟؟ نه!!! قانون قانونه!!!! تاریخ اعلام شده از قبل و به نظرم وقتشه بهش احترام بزاریم!!

سلام

خسته نباشین

بخاطر سرور وارین نیست

ما درگیری های زیادی واسه کسانی هستیم

بخاطر اینکه افراد زیادی گفتن زمان سرور اسپید که تازه شروع شد با سرور بعدی باید زمان اش باید فاصله باشه

یاد بگیرین به هم احترام بزاریم

با سلام

به شخصه بنوبه خود حضورم رو با دوستمون اقا حامد 2teeee در این سرور اعلام حضور میکنم

باشد دوستانی که بهم تحمت زدن هم باشن بدونن چه اطفاق هایی می افته

امردادی ها پیش به سوی عشق ورزیدن

اقای شهریار. اماده باش واسه پر کردن جایزه اتحاد🤣🤣🤣

اقا بهنام یادت نره ما رو🤣🤣

با سلام

خسته نباشین

من به متا بخصوص بچه های se تبریک میگم

منم به بچه هایی که بهم اعتماد کردن هم ممنون میگم

بخصوص اونایی که بهم واندر دادن بهم

خنده داره که ما قصد بالا بردن واندر نداشتیم و از واندرمون نیر سازی کردیم و غارت میکردیم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خنده داره واندر که من روش بازی کردم هم سطح واندر شمال شرق بوده و دف اش ۱درصد دف واندر شمال شرق

یک همر داشتم که داشتم به بچه ها زدن(از یک اکانت دیگه) که چنگ داشت که واندرزن بود

دست اقا فربد

ممد ترانتولا

اشکان

ناصر

صادق

اقای مهربان

ماهان درد نکنه بهم اعتماد کردن

مثل بچه هایی مثل شمال شرق نبودن که بهم تحمت جاسوس زدن بزنن

یه سوال چرا همه اتفاقای عجیب غریب واسه شما میفته؟؟؟ احساس میکنم داری غرض ورزانه پست میزاری!!! بقیه اگه انتقادیم دارن برای بهتر شدن اوضاعه!!! شما ولی معلوم نیست اصلا.

سلام

شما برین به مولتی هانتر پیام بپرسین که گفتن که گفتن دیگه هیچ اتفاقی نمی افته

من میخواستم ده چیفت کنم ده رو از صفر ببرم بالا ده میزدم و بالا میبردم

نه اینکه چیفر مصرف کنم و گلد بزنم که ببینن اینطوری شده

اقا ادریس من با شما کاری ندارم

چون من از یک چیزی بدم میاد اونم دروغه

کسی میاد منو وصل میکنه به یکی و هزار چیز بهم میبنده

من دوست داشتم این سرور پیش شما بودم

ولی چون بعضی از بچه هاتون دوست ندارن دیگران پرابال پیدا کنه و زیر چتر خودشون باشن و اخر بگن این اکانت من بودو که اینقدر فلان کردم