Posts by An0nym0uS

آقا تیرداد تماشای فوتبال از درون زمین به عنوان بازیکن و از بیرون زمین به عنوان تماشاگر بسیار متفاوته ، دیگه حالا شما فک کن بشینی تو خونه و یکی از تو استادیوم برات گزارش کنه بازیو ! مثلا اینکه شما از دید بنده به جنوب غرب نگاه کنید خیلی فرق داره تا از دیدگاه ایشون :

سلام و عرض ادب

دوست عزیز بنده تو هر سرور که بازی کردم مخالف 100درصد بازی کثیف بودم. هرچند جاسوسی از دید بعضی افراد حرکتی استراتژیک هست ولی از دید من نه

کسی که شما عکس و شمارشو بدون اجازه خودش گذاشتی فروم اسمش حسین هست و تو این سرور رو اکانت من لاگین نداشته و اصلا در جریان اقداماتش نیستم اول سرور هم از اکانت Dr.Navid با من نامه نگاری میکرد. نمیدونم از خودش این توضیحات رو خواستین یا نه

فکر میکنم اولین سرور 3 که بعد فیلتر ران شد با اسم من یه اکانت زد تو ش.ش که من رو حساب اینکه اسم منو گذاشته رو اکانت برم کمکش ولی اون سرور خودش تنها بازی کرد و گویا اسم من توتال ش.ش هم شده یه مدت ^^

بجز اون سرور شما هر سرور دیگه این اسم رو با این املا دیدی بیا سوالاتتو از خودم بپرس

ارادتمند مسعود

سلام و عرض ادب

دوستان ش.غ واقعا بهتون خسته نباشید میگم بابت این 53 روز وقت که گذاشتید هیجان به سرور تزریق کردید و باعث شدین تیم ما هماهنگی زمان کتیبه رو الان بدست بیاریم.

اما قصه های هزار و یک شب اون دوستان که توهم توطئه دارن خیلی جذاب تر از خود بازی هست.
    واقعا ادمین بازی با خودش گفته اگه پلن سوم ش.غ موفقیت آمیز باشه امرداد حذف میکنه و به نفعشه که ش.غ رو از دور بازی کنار بزنه؟ (ما گلد گرونتر میخریم؟ یا چون پاپ بازیم مصرفمون بالاس اینطوری فکر کردی؟) :/ با کی طرفی رفیق من؟

مگه طبق گفته خودتون حاج حسین ظهر حدس نزد پلن شما هدفش چیه؟ ادمین بازی از لو دادن پلن شما به پلیر ش.ش چه سودی میکنه؟:/

واقعا متوجه نیستید بین پلن قبلی شما و این پلن چند روز فاصله بود و تو این تایم چه مقدار قدرت دفاعی ج.ش بالاتر رفته. اشکان عزیز دو پلن قبلی رو با مقدار کم دف سعی میکرد تارگت های مهم ساید رو حفظ کنه ولی با بیشتر شدن حجم دف قدرت دفکوردی ج.ش هم بالاتر رفت

دوست عزیز نه شما بازیت ضعیف شده نه ما قوی شدیم. فقط شما از اول سرور به نیت زدن امرداد آمادگی کسب کردین ما تو یه هفته آماده شدیم.

و باز هم تحویل مدارک و مستندات افتاد به تایم اداری فردا. ولی این بار کل سرور و شخص بنده منتظر ارائه اسناد هستیم که اگر حتی لیدرهای ج.ش که عزیزان من هستند تخلفی کرده باشن وقتمو تو این سرور حروم نکنم. و اگه هم قراره فرصت پیدا کنید تا مجدد دست به فتوشاپ بشوند دوستان که خب خداقوت

این حرف آخرتون رو هم دوست داشتم رفقا. با تک هیرو ایمپریال رو میزدیم حجم دف رو دربیاریم؟!!! در صورتیکه میتونستیم به روش شما از این باگ استفاده کنیم و سطل و پماد حروم نکنیم

در آخر هم یه تمجید میکنم از دوستانی که در ش.غ هستند ولی با منطق و با اخلاق رفتار میکنن و شریک قصه گویی دوستان نمیشن