Posts by Tata.se7en

همری که 4 کی کاتا داشته و اون مقدار گرزی رو نیگه داشتید برا نقشه

گل پسر دروغی نیس که بت بگم
    توام این سرور اینقدرا جدی نگیر
    خواستی جانشینت میکنم بیا رو اکانت تریدر بازی کنم
    جون خودم اگه بلف بزنم بیا اصلا مال تو

با سلام و عرض ادب به همه دوستان و دشمنان :)
    یه خفت دیگه از جناب مجید WALKERS

سلام عزیز دلم
    مدتی هست امیر حسین تریدر تقریبا از بعد کتیبه ها مشکلی براشون پیش اومده و نیستن رو اکانت.بهتر بگم اصلا بازی نمیکنن
    همر خفت شده هم گذاشته بودم برای نقشه که حتی بعد دیدن اتکای شب حوصله جابه جا کردنشون هم نبود و فقط همرا که مهم تر بودن و روشون فیک اومده بود هرچند با توجه به تایم بدون هیرو جابه جا شدن
    چیزی که مشخص هست ان ای شبا خوابن همه ،شمام بخواب بابا چه خبرتونه
    منم به شخصه فک میکردم اکانت والکرز هم رو حذفه ک نیست ظاهرا اخه سوزنش گیر کرده رو ان ای گفتیم شاید اینم قبل حذف داره ان ای و میزنه
    فقط خیلی ذوق نکن با این گزارشا اینجا خبری نیست خر داغ کردن

سلام استاد
    ظاهرا مشخص شد برای ساید اس دبل که فعالیت درون بازیتون رو انجام دادید و احمق زدید از ان ای؟؟یعنی الان به عنوان لیدر اجازه دادید این کار انجام بشه یا پلیراتون بدون هماهنگی زدن؟رسیدگی کنید یا بفرمایید ما برداشتمون از پست حضرتعالی اشتباه بوده و زدن کتیبه تا مشخص شدن بعضی مسایل که فرمودین مد نظرتون نبوده؟
    در هر حال با توجه به مسایل پیش اومده هنوز خیلی از پلیرهای بازی نتونستن اونجور که باید به بازی بپردازن
    خیلی ها هنوز برای اینترنتی با سرعت قابل قبول منتظر رفع مشکلات هستن مثل خود من که اینترنت محل کارم هنوز به شرایط مطلوب نرسیده.
    بگذریم.انشالله که برداشت من اشتباه بوده و پلیر ساید اس دبل بدون هماهنگی رو احمق لانچ کردن چون کل ساید ان ای با پست سپهر جان حدس میزدن که سرور در حال نپ تا معلوم شدن قضایا هستش خصوصا با ساید اس دبل (البته منظور برگشت کامل پلیرهای همه سایدها و ...)

ولی به هر حال دوستانی که خارج از کشور بودند بخصوص بچه های ne الان دو هفته از همه جلوترند و دست بالا تر رو دارند

در هر حال من فک میکنم با توجه به تاپ رید که احسان شانیز عکس گذاشتن من فک میکنم اکانتایی مثل heros و big از nw بهترین استفاده رو کردن از این موقعیت

ولی به هر حال دوستانی که خارج از کشور بودند بخصوص بچه های ne الان دو هفته از همه جلوترند و دست بالا تر رو دارند

نه دوست عزیز دقیقا همه استاپ بودیم تو ان ای و کلا همه سرگردون بودن ولی کلا فک نمیکردیم که نیروی ساخته شده بک نخوره.اگه دوستان خارج از ایران سرور در جریان بودن حتما با منابع کپ شارژ می کردن.ولی حدسم اینه همه فک میکردن نیرو هم بک آپ میشه.اسکرین چراغ قرمز همر سازا هست خواستی میدم.

سلام
    به نظر بک آپ اگه نره روی روز25 آبان انصاف رعایت نشده.هر چند اکانت من حتی یه پله صعود داشت رنک دفم ولی خیلی از همرا متضرر شدن
    در کل حق میدم که قابل پیش بینی نبود این اتفاق ولی 28 آبان بک آپ مناسبی اصلا نیس حتی گلد هم تا حدودی بات روی وی پی اس ظاهرا مصرف الکی شده.یه راه کار ارائه بدید بشه انگیزه ایجاد کرد واسه ادامه
    علی برکت الله

وجود فقط یک کتیبه انبار در شمال غرب یکم ایجاد مشکل میکنه مخصوصا برای اکانت های متوسط چون تا صف اکانت های استراتژیک هر ساید تموم بشه عملا بالا کشیدن کپ ها به صرفه نخواهد بود یا صرفه کمتری خواهد داشت و برای ذخیره منابع و شارژ همرها هم دچار مشکلات بیشتری خواهند بود

اون یدونه انبارم ظاهرا نیست

هم برای شما دوستانی که حذف کردید و ما رو از نعمتی مثه خودتون بی نصیب کردید و هم برای بازیکنانی که موندن و میتونیم در خدمتشون باشیم ارزوی موفقیت رو دارم
    پ.ن :چرا هیچکس در مورد احمق یونیک حرف نمیزنه . دوستانی که حذف کردن چرا این کتیبه رو به سایدشون ندادن

به همون دلیل که جنگ کوچیک اومد اس ای