Posts by Tata.se7en

سلام

دیوار 15؟؟؟؟؟ نه خدا وکیلی15؟؟؟؟ اونم رو واندر دوم جنوب شرق؟؟؟؟ وا مصیبتااااا

اتفاقا منطقی اگه تحلیل کنیم با توجه دفی که از دو ساید دیگه رفت اس ای ، حتی شاهد پوینت دف به مراتب بیشتر اکانت های جنوب غرب نسبت به دف سازهای خود اس ای هستیم میشه گفت ساید ان ای در زدن واندر متا 3 ساید خوب عمل کرده و دو واندر متا رو به نسبت خوب آورده پایین

هر جند دیگه سرور بعد این اتکا مشخص هست که بالانس نیست باید بگم از ترسی که به وجود اومد ناخواسته به سمت 3 به یک رفت که الان یه قدری شاید فرصت باشه واسه زیبا کردن اندگیم

در هر حال دم همه پلیرهای ان ای بابت همر های زیباشون گرم خصوصا جواد عزیز که چند سرور پیشرفتشو داریم میبینیم و یه خسته نباشید میکم بش بدون مولتی همر خوبی بود ای ول

یه بابایی کل ساید ان ای رو خاله الکسیس مثال زد که حالا نمیدونم مال کدوم سایده ولی باس بگم بش کل کل خوبه ولی مودبانش، بهتره هرچی تو خونه میبینی یاد میگیری بیرون نگی و بالعکس.

دم دف خوب سه ساید هم گرم.

از اتاق فرمان خبر رسید که مجدد واندر NE آب کش شد

یا اتاق فرمانت شوت تشریف داره یا تراوین بلد نیستی یا جوری خوردی به دیوار که داری گیج میزنی یا کف گیر بزرگه خونتونو با آب کش اشتباه گرفتی

در هر حال تبریک بابت همر های زیباتون

بازم سهم اس ای بیشتر بود...ایشالله نشه اون چیزی که تو فکرمونه

دم کل پلیر های ان ای گرم دف خوبی بود هرچند دف رو لول 60 بود و ....

همچنان شاهد نقشه های آبدوغ خیاری دوستان برای ایجاد اختلاف در متا هستیم

شما دقیق میدونی متا رو واندر یعنی چی یا هدفت فقط 100 نکردن واندر ان ای هست؟

تو این که ان ای این سرور صد نمیکنه شک نکن اما آخر سرور خوبیت نداره مثال کلاهبردرا 100 کنن که گزینه اصلی و شخصی خودم همینه، لذتی واست داشته باشه تو آینده بگی از ترس صد نشدن واندر ان ای واسادیم کلاهبردارا صد کنن ما شدیم ماشالله گو

الانم اگه جدا متا هستین واندر مشترکتون اعلام کنید مام یاد بگیریم متا اند گیم یعنی چی!!

پ ن:ماشالله گو ها به بهشت نمیروند عزیزان دل

پ ن:صادق جون آپ کن به وقتش دفم بت میدیم

پ ن:فروش ویژه طناب جهت بالا رفتن از ساید نپ موجود است

دوستان چقدر خوب از 6 تا همر زیبای اس ای برای خودشون اعتبار جمع میکنن

این گیم آور تو نباس بگی که هنرت چیف واندر فیک بود.

تبریک به اس ای بابت همر های خوبشون انصافا لذت بردیم فقط امیدوارم بازیچه پشت پرده اس دبل و ان دبل نشده باشن سرشون بی کلاه نمونه آخر کار چون میبینم ناجور دارن اهداف و میبرن جولو همه تلفات هم با خودشونه فقط ظاهرا.

سیاست زیبای اس دبل برای پروندن ان ویل های اکانت هولی خوب بود...ظاهرا با برنامه دارین میرین جولو....:)

ایشالله که این سرور اونجور بشه که بخواین فقط خوب......

تشکر از تمام پلیرهای ان ای بابت جابه جایی دف خصوصا اکانت هولی و اکانت تئودور گارد

یه جور بچهای ne خوشحالن انگار چیکار کردن!!!!! اپولو هوا کردین شاید!!!! دف خوبی بود دمتون گرم!!! همین!!! از این همرا زیاده تو سه تا ساید نگران نباشین بازم لذت میبرین!!

درود

ببین یه وقت همه همراتو خرج ان ای نکنی اخر کار باز با 50 میل دف بشینی رو واندر 99 ،صد شدن واندر ساید نپ و تماشا کنی.

ادم عاقل همه تخم مرغاشو تو یه سبد نمیذاره

خبری شده لینک بذارین ببینیم

حوصلم سر رفته بود اومدم گفتم جوابتو بدم

هر لحظه منتظر یه حرکت غیر قابل پیش بینی از دوستان کلاهبردار بودم که خوب ....

سرور به چند دسته پلیر تقسیم شده

یه عده یه گوشه نشستن دارن پلی میدن ساکت که هنرشونو به وقتش میبینیم و تحصینشون میکنیم

یه عده لب و دهنن کف فروم، کل پلیر ان ای رو بچه خطاب میکنن که خوب ...

یه عده از بیرون نگاه میکنن و کاسه داغ تر از آشن مثل من.

فقط یه جور عمل نکن که تا چن سرور روت نشه پیدات بشه ....ادب خوبه بابا

امیدواریم احسان هم حالش خوب بشه زودتر

راستی سرور تموم نشه تش بگن چه کاره بودی بگیم هیچی ماشالله گو بودیم واس دو تا چنج کپ رو پلن اس ای ،2 ک گرزی دف کردیم رو مولتیهای ان ای، یه کپ مولتی پروندیم، 3 هزارتا پست تو فروم گداشتیم.

سرور بعد بودیم بیا مسول فروم نویسی ان ای شو دست به قلمت خوبه

الانم که با دوستم کل کل نمیکردی خطاب قرارت نمیدادم

یادته نشسته بودی گریه میکردی مدیریت نصف مولتی هاتو بن کرده بود؟ یادته کی مشکل رو حل کرده بود؟

قربونت اگه رو پلن پارسا دف بت نداده بودیم که الان تو غار بودی نه اینجا که اظهار فضل کنی

دم در اوردنت و بعد پلن پارسا یادت باشه مدیون کی هستی

نمک دون نشکن باریکلا

مثل اینکه کپ های مولتی ها توی nw رو دارن کاتا می کنن از ne

قربون شکل ماهت برم باز از ساید شما فقط یه ساید هست کاتات کنه

به ابالفضل تو ان ای باغ وحشی شده بیا ببین

سه روز پیش یه مولتی و باز کردم دیدم از سمت nw دف توش ریختن از اون ور چن موج اتک کاتا از se روش بود ان دبل اومد اس ای رو رو مولتی ما تو ان ای دیوار کرد و چن موج رد شد و چنتا کراپ کاتا شد

منم نگاه میکردم

حالا جالبش اینه شب باز کردم مولتی رو اپ کنم دیدم کلاهبردارا دارن نگون بخت با رعد رید میرن مولتی کاتا شده رو

داداشای گلم اقا رضا ارش امید صادق پارتیزان یه جلسه بزارید این حجم از بی برنامگی بی سابقست..یه تیم بسازین یه سریاتون دف بریزید یه سریا رو رید بدید یه سریا کاتا تداخل نداشته باشه اااا ماشالله

خودتون خوئتونه دف نکنید اینجا تو ان ای

حالا تو داری میگی مولتی ما رو داره ان ای کاتا میکنه

خبر نداری از اینجا

پارسا جون مرسی که فعلا کاریمون نداری

باغ وحشی شده ان ای به خدا

درود

اقا پلن با فکری بود دمه همه پلنرا و لانچرا سه تا ساید گرم وقت گذاشتن خسته نباشید

کل دوستامون هم تو ان ای دمشون گرم دف جابه جا کردن و کل تارگتا رو پوشش دادن

خوب همر مال دیوار شدنه دفم واسه پرپر شدن

دوستانی که حس میکنن ضرر زیادی میبینن دفسازامون باس بگم با پتانسیل اکانتا 5 روز دفشون با جنگ ریکاوری میشه و غمی نیست و دستشون طلا بابت دف بی نظیرشون

علی مهری سلطان دف فونیکس عالی بودی بهنام و دوستان دیگه هم ای ول داشتید دستتون طلا نباشه انصافا رو دستتون این سرور

امیدوارم سرور تو سکون نره و حالا که بیشترمون تو قرنطینه هستیم لذت ببریم از این بازی.

همگی تو چهار ساید خسته نباشید تلاش هر چهار ساید واسه پیروزی قابل ستایشه.لذت بردیم

پ.ن:

کپ جدید مبارک

شاید باورت نشه این اکانت از اول کپیم نداشت....اعتقادی به کپ نداره کلا

دف نریز رو مولتیا !ویرایش جان

همین دوزار دف نگه دار یه جا به کارت میاد پسر جان

اون قد همر قل میدم بت در حال شارژه که خودتو اونی که بت یاد داده دف بریزی مولتی چوب دس بگیرین بیاین بازم نتونین سبکشون کنین

دفاتو نگه دار پسر جان نکن

خواه گیر پند خواه گیر ملال

سلام
    از وقتی آی آر به خاطره ها پیوست و ما جمع شدیم اسپید ترا نحسی خاصی داره مملکت رو می گیره
    اون از سیل های عید و زلزله های فراوان
    از حوادث آبان و درگیری با امریکا ترور سلیمانی و اتفاقات کرمان
    حادثه هواپیمای اوکراینی و قیمت های دلار و سکه قعطی اینترنت و ...
    و با ران شدن سرور جدید گسترش جهانی کورونا ویروس
    مهدی و رسول عزیز با این فرمون نحسی که اسپید ترا داره فک نمیکنین دنیا رو دارین نابود میکنید
    سرور بعد شاهد فوران دماوند نباشیم صلوات
    آه ای ار داره دامن گیر میشه....
    یه مقدار گلد خیرات کنید شاید اوضاع ردیف بشه!!!!!!!!

هرکی صد کرد نوش جونش ولی ان ای صد نکنه!

سلام
    قربون شکل ماهت شما از اول یه نگاه به نحوه ساپورتای واندر ان ای میکردی دقیق متوجه میشدید که هدف ان ای این سرور اصلا واندر نبود.
    الانم وسط یه کل کوچیک واندرت صد شد اینقد .....
    بازم تبریک ولی از اول عرض کردم این سرور خیلی جدی نگیر

در آخر برد غرب اونم با اقتدار مبارک

کاوه جان من حس میکنم یا فراموش کاردین یا که کلا علاقه ای به واقعیت درون بازی ندارید . سرور پیش تمام دوستانتون اعلام کردن واندر اس ای رو نمیزنن و صد تا قسم " اگه صد کرد نوش جونش یادتون رفته؟ و دقیقه اخر با نامردی اینکه ما دیگه همری ندارین و شخص رضا انزلی رو جلو فرستادین که همری نمونده با( دکتر مهرداد حرف زدین ) و اوردن دروغ داخل بازی .. اخر سر صد کردین حافظه ما در این حد یاری میده که یادمون نرفته باشه میتونی از دوستانی که مسند داشتن مثل رضا تورج و سامان بپرسی تا بهت بگن .. این سابقه از طرف تیم فونیکس بوده و به پاش نوشته شده وماندگاره قطعا حالا فرار از واقعیت کاری بیهودس و بد تر از اون واقع جلوه دادن اشتباهات و قول های صد من یک شاهی.

اگر با این توجبهات میخواید احیانا همر بلند کنید رو واندر ان دبلیو باید عرض کنم حرکت شایسته ای نیست، بزنید خوب چرا از ما خرج میکنید
    در خصوص راند قبل هم خاطرم نیس جایی گفته باشم همر ندارم یا جایی گفته باشم کی و میزنم کیو نمیزنم
    هر کی ادعایی داره مستند بگه حرف باد هواست
    نظرم اینه شمام اگر عمری بود برای آینده تصمیم بگیرید و برنامه بریزید
    و این سرور رو در شادی دوستان شمال غرب سهیم باشید

سعید جان تا جایی یادمه سرور پیش ک ما اس ای بودیم گفتید اس ای نمیزنید اما دقیقه آخر با چکمه زدین مارو
    پس حرف از نارو بازی مردونه ان ای نزنه بهتره واسش

سلام علیرضا جان
    تا جایی که خاطرم هست جایی گفته نشد که ان ای و اس ای در راند قبل سه ایکس متا هستن که بخوای خورده بگیری ما با اک تریدر که لانچش با من بوده گفتیم اس ای رو نمیزنمیم یا اس دبل رو نمیزنم
    حالا اگه سعید قولی به شما داده و از اکانتهای خودش زده حق داری یقشو بگیری
    ما هم به نوبه خودمون از طرف تیم خودمون 100 کردن واندر ان دبلیو رو به دوستان تبریک عرض میکنیم خصوصا احسان عزیز و مجید که خیلی ما رو اذیت کرد و مبارکشون باشه سیاست عالی داشتید امیدواریم همه دوستان در همه سایدها سرور خوبی رو گذرونده باشن و دور همیه خوبی بوده باشه.
    اینکه میفرمایید متا قدرت مند غرب برنده بازی بودن رو بگذارید من مورد نقد قرار بدم و بگم که دوستان جنوب غرب به واسطه ترس از خوردن واندرشون از سمت شمال غرب به این متا تن دادن و الان استرس اینو دارید به راحتی سروری رو که به حق عالی بودید و باید انصافا بگیم برترین سایدو دارید واندری رو صد میکنید که در اصل تهه دلتون راضی نیس میدونم سخته ولی خوب حق میدم لبخند تلخ بزنید با این پتانسیل بالا و خوشحال نشون بدید 100 شدن واندرتون رو اونم تو خاک ساید دیگه!
    در ضمن این سرور هم متایی نداشتیم ما با سایدی مثل سرور گذشته و هر کس توقعی داشت دوستانه کمک کردیم و توقعاتی داشتیم که دوستانی پذیرفتن و دوستانی نه
    که برای همشون آرزوی به روزی داریم
    در آخر تشکر میکنم از تمام عزیزانی که تو این سرور پلی دادن و باعث شدن روز های خوشی در کنار هم داشته باشیم از لیدر های همه ساید ها ممنونم که با سختی مضاعف روز های خوبی رقم زدن

کاوه

سلام علیکم

سلام

اما از جنوب هم اسکات میزنه گاهی اوقات . میل به خفت داره . فقط ما کنار همرمون دف ثابت داریم و شما ندارید

گفته بودی کنار همراتون دف ثابت داری؟
    بک دادی؟
    عجب دنیایی شده

از خفت های دوستت دیگه پست نمیذاری؟
    رعدا تموم شده؟

البته اگر رو بات نیست

خو رو باته دیگه

سوم اینکه دوست عزیز دیگیری گفتن که پلیر اکانت نیست و سرور جدی نگرفتن !

باور کن نیست اگه دیدیش بگو گلد بزنه اکانت گلدش تمومه

به نظر من اگه کسی نیست یا نمی تونه یا نمی خواد بازی کنه باید حذف کنه !

دور همیم داریم بازی میکنیم حالا درستع یخورده همه کم رنگ شدن خوب دلیلش واضح هست بیشتر پلیرا دیگه اون مجردای 10 سال پیش نیستن و همسر و فرزند دارن و خیلی وقت کم دارن از همه مهم تر کرم تراوین هنو قل قلکشون میده

مثلا ما که هستیم چه میکنیم بجز ارتقای ساختمان

شمام بزار رو بات دیگه

کشته مارو این سیاست بازیتون !

سیاست کجا بوده بابا

خفت های بعدی در راه است!

توروخدا سمت ان ای نیا خواستی بیای رفیقت و بزن بابا ما رو چی کار داری