Posts by _Al0Ne_

من نمیدونم چرا انقدر ملت بیکارن. شخصا وقت نمیکنم بشینم ببینم کی داره چیکار میکنه

همونطور که شما بیکار میشید تو تی استون جمع میشید از رفیقاتون برده اخذ میکنید منم تو تایم بیکاریم پینتمو وا میکنم دوتا نقاشی میکشم تا یه دیدی از سرور به دست بیارم اینکه درکتون از این داستان در حد دوتا خط و 4 تا عکسه قابل احترامه به شرطی که احترام خودتونو حفظ کنید.

تفریح من به خودم مربوطه تفریح شمام به خودت اما تا وقتی که چارچوب تعیین شده سرورو زیر پا نذاری .

ما دوست زیاد داریم. به هر کی هم زنگ بزنیم بیاید بریم یه اکانت خفن بکشیم میاد.

ع.ط هم دوست زیاد داشت ازون دوستا که اگر میخواست لواسونو به نامش میزدن گویا دوستای شمام اگر شما بگید کپاشونو به نامتون میزدن و از خیر کراپر درصد بالا های سایدتون میگذرن و میان شما رو کاور میکنن...علی برکت الله

مثل این میمونه هردو کارمند یک شرکت باشیم که هم رده هستیم و صبح ساعت 9 میریم سرکار و 5 تعطیل میشیم. تو پراید سوار میشی و من مثلا کمری هیبرید.

حالا اینی که شما سوارشی که یه کمری هیبریدی سادس ...ما یه زمان پورش می آوردیم بیرون ولی دیگه واسمون تکراری شد یه جاییم خوندیم که اینجا قراره با نظام سرمایه داری برخورد بشه گذاشتیم پارکینگ خونه الانم با یه 206تیپ 2 در خدمت هستیم ...اینکه سوار این ماشینا بشید هیجان داشته باشید طبیعیه درک میکنم.

دم غروب هم کلاس آموزش آنلاین برگزار میکنم

و در پایان بدا به حال اون شاگردایی که یاد میگیرن واحه 50 درصدیو با 100تا گرز بزنن و هی با 100تا گرز بزنن و صبر نکنن که گرزا برگرده 133تایی واحه رو خالی کنن و بهشون گفته نمیشه که واحه رو خالی کردی بذار تو لیست فارمت تا مدام زده شه نیرو نسازه یا اینکه شماهم مثل ائمه که چاه میزدن وقف میکردن واحه رو خالی میکنید میدید به ساید قربتا الی الله ....که در این صورت جمالتونو عشقه به خدا.

حقیقت علاقه ای به ادامه بحث هم ندارم فکر کنم اون نتیجه ای که قرار بود بگیرم و شک داشتم که درسته یا نه به یقین تبدیل شد و شما به واحه خالی کردن ادامه بده/نخواستی هم ادامه نده/تسخیر شده بزن/تسخیر نشده بزن خیالت راحت من ناراحت نمیشم .

پ.ن:تو بازی مافیا هم همیشه مافیا دنبال خریدن رای شهرونده و There is an imposter AmongUs

پ.ن: پس از پدیده شماره رند و پلاک رند شاهد پدیده غارت رند هستیم .

پ.ن: وقتی این هماهنگی رو تو تاکید رو جمله "دوستان خود را بیاورید تا رستگار شوید" دیدم نا خودآگاه یاد این عکس زیبا افتادم.

درود به همگی

خب تاپ 10 هفته 2 ریست شد و یه وقت خوبی بود برای راستی آزمایی غارت یک سری دوستان پاک باز که حقیقت ثابت کرد به حق پاک بازن

از ساعت 00:00 تا 00:23 که تغییرات پررنگو یه اسکرین گرفتم و هلاک بسته های 100تایی و 150 تایی گرز های دوستان شدم.

تنها چیزی که به ذهنم میرسه یا اینکه ناتار های اقلیم ++ شیرده شدن به این زودی که 100تا گرزی 100تا گرزی دست پر برمیگردن که یه عیب بازی میتونه باشه یا اینکه ...اصلا زبونم لال این چه حرفیه.

نکته 1:اکانتایی که غارتشون نسبت به عکس قبلیشون تحت اثر تابع دلتای دیراک :)) واقع شده رو قرمز کردم.

نکته2:درباره ی اکانت Guns And Roese هم با توجه به حضورشون و تغییر امتیاز هجومیشون حین افزایش غارت واحه هم میزدن اما پرش های غیر قابل توجیه هم داشتن تا جایی که دقت کردم.

نکته 3:کجای کارو اشتباه رفتیم که اکانتی مثل MasterPiece که اگر اسامی روی پروفایلشون همون مشاهیر تیم کلاسیک باشن به این نتیجه رسیده که اصلا غارت واحه و ناتار به صرفه نیست و رو آوردن به صنعتی بازی ای که تو هفته اول حتی واسه ما زمانی که صنعتی باز بودیم قفل بود.(الان که ساعت 00:41 هست یه 10تا گرزیم یه جا اضافه زدن و هنوز عدد رند 750 رو داریم واسشون...عاااااقای ناتار این رسم رفاقت نبود با ما برادر)

نکته4:هر اکانتی که مقدارش قرمز شده الزما اتهام مولتی بازی رو نمیتونیم بهش بزنیم و در اینجا صرفا پرش هارو مارک کردم.

نکته5:بن کردن اتحاد 51 نفری با میانگین پاپ 51 شاید یک حرکت نمادین خوب باشه ولی بیایم روغن ریخته رو نذر امام زاده نکنیم.

تو تصویر اول سایز پینت رو حواسم نبود بزرگ کنم 7 تا اکانت توش جا شد در پایین لیست که ببخشید دیگه.

و در پایان سرور پاکم آرزوست.

پ.ن 1:هومن مارو دور ننداز دوست داریم.

پ.ن2: به نظر وقتی به یه عده ای مولتی تعارف کردن با گفتن عبارت "نه ممنون!" از این جرگه برائت جستن :)

سلام به همگی

!

آرمین جان نمیدونی از این که تا مولتی ها بن شده و مولتی پیدا کردی اومدی تو فروم میگی چه قدر خوشحالم...حداقل یک همدرد از یه جای دیگه پیدا کردیم ...

ما ازین که با مولتی بازی داره برخورد میشه خوشحالیم(حتی اگر تو سایدمون بوده) و ایشالا که با همین قاطعیت ادامه بدن.

خسته نباشید به مدیریت بابت پیگیریاش

خود بچه هاشون میگن مولتی اخه و بده هیروهاش رو ده ماست الله اکبر :دی

اما در مورد این بخش اینقدر هول و هول اومدی فروم که درست نخوندی پیشنهاد میدم اینو بخونی.

پ.ن:همه ی این صحبت ها در رابطه با تیم اکانت خودمون بوده و سایدی نیست.

و اما

امیدواریم اگر تخلفی تو هر سایدی میشه باهاش برخورد شه و ازون مهم تر امیدوارم باهام هم نظر باشی و نخواسته باشی ازین داستان کره بگیری به نفع سایدت.(هر چند اگرم بگیری شایسته تقدیره که میخوای از سایدت دفاع کنی)

خلاصه که امیدوارم سرور یه جوری پیش بره که همه راضی باشن تا اینجاش که ما راضی نبودیم.

پ.ن:سانسور کنید مارا....ملت ما قوی تر میشود.

پ.ن:امام!روم سیاه،ولی رضا سوال داشت مجبور بودم بپرسم:)

درود به همه ی عزیزان دل

همانطور که امام فرمودند هستیم در خدمت دوستان و با صحبت هایی که انجام شد اگر اتفاق غیر مترقبه ای نیفته اینبار هم در ساید اس ای بازی میکنیم.

امیدوارم یک تیم خوب هم در شمال غرب اعلام حضور کنه تا یه بازی 4 سایده بدون زیرو رو کشی بیرون از بازی رو شاهد باشیم.

همینطور امیدوارم با توجه به کم بودن احتمالی پلیر ها(حتی اگر زیادم هستن) یه تجدید نظری توی محدودیت نیرو های رفت و برگشت بشه و صرفا به همین لیمت ده اکتفا بشه و کاری به اکانت نداشته باشن تا یکم هیجان بازی بالاتر بره:)

و یک درددل:

میگن جنگ اول به از صلح آخر ;لذا همین اول میگم ما مولتی بازی بلدیم خیلیم خوب بلدیم اما تصمیم تیم بر این بوده که بدون مولتی بازی کنیم چون قرار به بازی در سرور بدون مولتی است لذا امیدوارم اول از همه نه خودمونو گول بزنیم و نه در وهله ی دوم بقیرو، اگر کسی میخواد با مولتی بازی کنه لطفا صراحتا اعلام کنه ما به شهامتشم احترام میذاریم و کنار هم بازی میکنیم.

اصل نوشت:امیدوارم آرش کاپیتان عزیز هر چه زودتر سلامتیشو به دست بیاره و تو این سرور کنار ما باشه تو ساید.

پ.ن1:با تشکر از امام مهربانی ها:saint:،ممد دل ها<3،رضای چشم ها :love:و سایر بستگان

پ.ن2: نیما خوش اومدی.:love:

ارادت

فرهاد

تو موقعی که گندم ده منفیه و نیرو لاست میره تا گندم صفر شه بعد ازینکه گندم صفر میشه کماکان تروپ لاست میره.

من شنیده بودم که این باگ فیکس شده اگر باقی باگ ها هم اینجوری فیکس شدن لطفا تجدید نظر کنید.

سلام

من یه کتیبه کوچیک و یه کتیبه احمق داشتم که تاثیرش کل اکانت بود

وقتی اومدم یه کتیبه سوم که کوچیک بود بیارم رو اکانت نیاورد و پیغام داد که شما نمیتونید کتیبه رو داشته باشید.(به خاطر قانون 2 کوچیک و یه بزرگ)

حالا با جا به جایی احمق به یه اکانت دیگه کتیبه کوچیک رو اوردم رو اکانت و امروز تاثیر احمق روی اون اکانت بزرگ شد(و خودم 2تا کتیبه کوچیک داشتم) و تونستم احمق(که اثرش بزرگ بود ) رو بیارم رو اکانت.

به نظر من حالت اول که من نتونستم بیارم رو اکانت باگ محسوب میشه.

اگرم اولی باگ نیست پس دومی باگه :)

خلاصه باگه داستان:))

شما عکس واندر زناتو بزار ببینیم چی داری البته اونایی که خودتون کشیدین، نه اونایی که ادد شدن تا بحث کنیم

چلنج اکسپتد :)

توی اس ای چیزی اد نشده اگر اکانتی میشناسی چیزی ادد شده باشه که بگو واست عکس بذارم فرزین جان

ولی چیزایی که خودمون کشیدیم تو این مایه هاس.

اولش نمیخواستیم همرا رو بذاریم که تو خماری بمونید ولی بعدش فکر کردیم که شاید توهم برتون داره خبری بوده که خواستیم بگم خبری نیست.

این یکی از اکانتای چند همره ی اس ایه حالا شما خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

سوالی چیزی بود در خدمتیم خلاصه.(دیر زود داره ولی سوخت و سوز نداره جواب دادنش)

"قال امام هومن : کلاسم میذاریم"

"قال الممدنوب من قول الامیر : هماهنگه" مثل اینکه.

علاوه شما همرهاتون و پوینتاش بیشتر روی رم میچرخه! صرف اینکه رکورد بزنید

ارمین جان این جملت نمیدونم رو چه حسابی بود ولی محض اطلاعت ساید ما هنوز به اندازه کافی کاتا داره و با برنامه قبلی همراش کشیده شده بودن و متناسب

نمیدونم تو سروری که دیوار مصره چه استدلالیه که رم باید کمتر از حد قبلی که قبلا کشیده میشده باشه :-)

واما

شخصا از حذف دوستان شمالی(چه دوستان عزیزی که به ما لطف داشتند :X و چه اونایی که امسال و پارسالِ امثال مارو نوب دونستن سر اتفاقاتی که مقصرش نبودیم) خوشحال نیستم و شاید تو روند بازیمون هم تاثیر بذاره اما امیدوارم ادامه سرور برای کسایی که تو سرور موندن لذت بخش و بدور از حواشیِ خارج از چارچوب بازی باشه.

اینقدر دوست داشتم همر ها بک شده بود لااقل میگفتیم زحمات اون بیشرفی که همرا رو ناقص کرده به هدر رفته.

خیلی کوتاه میگم چون اصلا جای صحبتی نداره یا کاتا بک شده یا بک نشده الکی شلوغش نکنید من رو اکانتی که 3 تا کاتاش پریده هستم چیزی برنگشته و اتفاقا مستقیم از اک x3x خفت شده بود اون کاتاها.

سرور مشکل زیاد داره ولی ادمین اینقدر زرنگ هست ک نیاد وسط روز این کارو بکنه بذاره واسه ساعت 23:59 فردا شب که تاپ ریست شه و نفهمه کسی

و نکته دیگه برای نوابغ

پوینت هجوم فقط از تاپ پاک شده شما تو امار کلی مهاجمین برید هست ماجرا

وسط روز اخه؟

ما رو مثه خودتون فرض کردید؟

چه طوریه داستان.

برای ما که اینطور نیست. ببین کمیل جان برادر اینکه یکی شانسی ای پی رو پیدا کرده تو حالتی که ای پی 10 12 تا عدده خودت حساب کن چقدره. اینکه یکی یه وی پی اس گرفته بعد تمدید نکرده، بعد اس ای اومده اون وی پی اس رو گرفته و اکانت اصلی روش گذاشته احتمالش از حالت قبل هم کمتره . تو فروم صحبت از 15 تا اکانت شده. همین که یه نفر بره ببینه تو این 15 تا اکانت کجا تروپ داره کجا نداره یکی دوساعت طول میکشه. حالا بماند به خرابکاری. به نظرم نه تنها تمام اطلاعات وی پی اس رو داشته بلکه تمام اطلاعات اکانت رو هم به صورت کم و بیش داشته. مثلا فلان اکانت کجا همر داره و غیره

مارو باش داریم رو دیوار کی یادگاری مینویسیم خوبی داداش؟

اون عکسایی که گذاشتم ببین کلا 3تا اکانتو دست بردن توش

هیچ جا هم صحبت از 15تا اکانت نشده ما هر جا حرفی زدیم تعداد همر بوده....

ازین همرا 6 7 تاش کاتاشون رو اکانت x3x بوده که دفش بک شده خفت کردن و بقیش رو دوتا اک دیگه...

راجع وی پی اس ها هم رنج آیپی محدوده و اگر شما یکم پیگیر باشی یه برنامه دانلود کنی بذاری رو یه وی پی اس و رنج آیپیشو بدید و به همراه یوزر پس که جفتش معلومه تو وی پی اس های رویان میشه تیر در تاریکی انداخت

توضیح اینکه اون ایپی هم که میگی 10 12 رقمه اولا رنج دو بخش اولش واسه ما که ثابته

رنج سوم و چهارمشم یا 127تاس یا 255 که 65025 حالت برای یه کامپیوتر فک نکنم عدد قابل توجهی باشه

...(اینو نمیدونستما از بس بحث کردید رفتم یه چیزایی پیدا کردم)

در باره درز اطلاعات تو اس ای هم گفتی که باید بگم وی پی اس اکانتا مثه شماره موبایل نیست دست همه باشه حتی بعضا همه ی پلیرای اکانتم دسترسی ندارن بهش(نه به خاطر اهمیت به خاطر اینکه یه نفرم میتونه هندلش کنه)

پ.ن:دروغ گو کم حافظس یا چی؟

درود

به نظر من کینه قدیمی باعث انجام این کار شده نه روند این سرور

خداوند ثواب دنیا و آخرت رو نصیب شما بکنه...

حرف بچه های ما هم دو روزه همینه دیگه.

به شدت این اتفاق از کینه نشات میگیره حالا کدوم کینشو شما بگو ما چنتاییشو 2 3 روزه داریم میگیم اینجا کسی گوش نکرد شما که خودت اومدی نظرتو دادی ادامشم بگی خدا خیرت بده.

پ ن : با شناختی که از هادی دارم (خیلی قبل تر از شما تو بازی با هم دشمن بودیم) اگه هادی باعث و بانی اینکار بود، هر طور شده به گوشتون میرسوند که بیشتر حرص بده.

فک نکنم جایی هومن گفته باشه که هادی اینکارو کرده یا کارو و یا هر نفر دیگه یه سری سرنخ داد که شما اینارو بچینی میرسی به تیم رقیب ما حالا هومن گفت شمال غرب کارو جان میاد میگه میگید شمال غرب که متای شمالو بهم بزنید.بیایم بگیم شمال شرق بچه های شما اروم میشن؟

سوال: رمز وی پی اس رمز دیفالت رویان هاست بوده. آی پی، وی پی اسم دیفالت رویان هاست بوده؟! مثلا یکی مثل من تو ش غ آی پی وی پی استونو از کجا اورده ؟!

ما یه استادی داشتیم برای اثبات وجود روح برگشت گفت که کوه توی چشم شما جا میشه که میتونید ببینیدش؟ما هم یه نگاه پوکر طور بهم کردیم ...و بعدش گفت پس روح وجود داره :|

اینکه شما ایپی وی پی اس ما رو نداری پس ساید شما از این قضیه میتونه مبرا باشه هم به همینقدر سوال و جواب بی ربطیه!

من اینکارو بلد نیستم ولی خب یه پرس و جویی که کردم در این باره مثل اینکه شدنیه .

همین چند ماه پیش سرور ۲ ایکس عزیزانی که به هم انواع توهین ها و اتهامات را می‌زنند داداش های جون جونی بودند و چنان برای هم نوشابه باز می‌کردند که یک غریبه از اون فروم دیدن میکرد احساس نمیکرد کدام اکانت از کدام ساید هست و جالب تر اینکه شمال شرق دیو دو شاخ بود

سلام

سیاستی که تو سرور 2 ایکس اتفاق افتاد ماله اون سروره و بسته به شرایط سرور و اتفاقات وقت خودش بود که تصمیم درستیم بود و این سرور مال این سرور

ما سرور پیش چنین اتفاقی از بچه های وقت ساید شمال غرب ندیدم و تو چارچوب قوانین بازیو جلو بردیم ... اگر بخوایم ربط بدیم همه چیو بهم که منم میتونم بگم یه لیدرتون میومد تو فروم برای ما شعر اخلاقی میخوند در نکوهش رذیلت های اخلاقی و نهی هم نشین بد...حالا اگر همنشین سرور پیش ما اَخه بوده خودش چرا این سرور پست فدایت شوم میذاره براشون؟(کارو جان به خدا یه درصد اگر فکر کنی میخواستم متای شما رو بهم بزنم میخواستم صرفا یه شفاف سازی کرده باشم)

پ.ن1: یه بویی که گلش معلوم نشده اومد گفت بابت خرابکاری که شده بیاید به خرابکار تبریک بگید ...حاجی این مرحله هنوز واسه خیلیا قفله ها

پ.ن 2: اسم نیما اومد دلم واسش تنگ شد.

پ.ن 3:دانیال دلم آشوبته

پ.ن اخر : این بحث دیگه داره فرسایشی میشه واقعا

درود به همگی عزیزان

ما صبر کردیم که جوانب قضیه تا جای ممکن واسمون روشن شه (که با کمال تاسف نشد ) و نمیخواستیم به کسی خدای نکرده تهمتی بزنیم و دنبال قاتل بروسلی بگردیم ولی خب گویا دوستان از این فرصت استفاده کردن جای شاکی و متشاکی عوض شده و من از همین تریبون از همه ی دوستان شمالی عذر میخوام که ساعت 6 صبح به ناگاه همرامونو به صورت ناجوانردانه کوبیدیم تو هم .

اقا امید یادت بهت گفتم وجود شانیز تو ساید باعث میشه فقط ضرر ببینی فکر میکردی من میخوام پلیرت بپرونم الان داری چوبشو میخوری

هادی جان

سرور پیش احسان اشتباهی کرد که تاوانشم داد و جای دفاعیم نداشت (احسان جان ببخشید که باز یه فیدبک به گذشته میزنم میدونی که در حال حاضر برای تمام بچه های اس ای عزیزی)

اما هادی یه طرف جریان احسان در اون زمان ساید مقابلمون بود که در اون زمان شمال شرق بود ، تو این سرور سایدای مقابل ما شمال غرب و شمال شرقه، نمیخوای بگی که من رفتم این همه همرو کوبیدم یا کار ممد بوده که گرزی دیوار کنه؟

اگر فرض رو بزاریم یه دهی بوده که پارکینگ اون همه همر بوده قطعا کلی دف داشته. اگر بگیم دف بک شده پروسه بک کردن و لانچ تا لند کلی طول میکشه ، یعنی کسی تو این بازه لاگین نکرده بفهمه؟ اونم تو همچین اکانت حساسی؟

شما کار خوبی کرده بودید که هی فرومو رفرش میکردید و چیزی ننوشتید اما کاش به صبرتون ادامه میدادید و به شعور خواننده و بالاخص پلیر های ساید جنوب شرق با این پستتون توهین نمیکردید. متاسفانه چون کل پستتون رو یک بیس غلط چیده شده بود که ازینجا سر چشمه میگرفت من به نقل قول این بخش اکتفا میکنم امیدوارم درک کنید که عدم نقل قول بقیه بخشای پستتون به منظور تایید اون بخش از حرفاتون نیست.

5تا کاتای واندر زن در اکانت x3x به همراه مقداری دف در مختصات عقب روی مرتاض کوچیک پارک بوده و کنار این اکانت پر از ده های دفساز که ارابه داشتن

دوستمون با وقاحت تمام دف دهکده رو بک میده و با ارابه تمام کاتا های پارک شده رو خفت میکنه

و اتک های بعدی برای کلین کامل ده که پست رو شلوغ میکنه + دوتا اتک که دف رو توی دف کوبیدن

بازه زمانی لازم برای این کار 5 دقیقه اگر کند باشه تازه :)

اما شاهکار این عزیز اینجا تموم نمیشه و اکانت احسان رو هم مورد عنایت خودش قرار میده به این صورت

و شاید سخت باشه باورش اما اوج وقاحتش اینجا هم نبوده

طرف برداشته ده همر اول اکانت کینگ بالا رو با کاتای ده دومش کامل دیستروی کرده :||||| و بعدش زحمت همر دوم رو به همراه مقداری گلد و کراپ های کپ کشیده.

در این چند روز پست هایی از سمت سخنگوی شمال غرب نقل قول شد که از ما به عنوان دشمن یاد کرده بود امیدوارم صرفا کج سلیقگشون بوده باشه در انتخاب لغت جایگزین وگرنه ذهن مریض که همه چیو به همه چی ربط بده در این مورد خیلی به جاهای بد بد میرسه.

جمع بندی:

1-شدت کثااااااافت بودن این کار به حدی بالاس که به جز تغییر پسورد وی پی اس ها(که باز هم با اغماز میشه این رو عیب بچه های جنوب شرق گذاشت که رو مردونه بازی کردن رقیبشون خیلی حساب باز کردن گذاشت) هیچ تقصیری متوجه ساید جنوب شرق نیست.

2-ساید ما با پلن هایی که توی چارچوب بازی باشه مشکلی نداره ولی از همینجا خواهش میکنیم ازتون حد و حدود بازی کثیف رو عقب نبرید و سعی کنید تو چارچوب شرافت انسانی بازی رو ادامه بدید.(کما اینکه در گذشته سرور هم پلن دور واندر به ما تحمیل شد که اعتراضی نداشتیم)

3-ساید جنوب شرق با تمام مشکلاتی که در این 24 ساعت کذایی براش پیش اومده قوی تر از قبل به بازی ادامه میده به این امید که بتونیم مردونه بازی کردنو به کسایی که زیاد خوب یاد نگرفتن این سبک بازیو یاد بدیم.

حاجی قصد توهین یا مسخره کردن نداشتم خودتم میدونی هم یو دوست دارم هم ممد هم هومن قصد من بالا رفتن سطح بازی ممد دارم عیب هاشو بهش میگم که رفعشون کنه گفتم ممد جوانه و جای پیشرفت زیادی داره :love: :love:

شما عزیزی هادی جان

اگر کسی دیگه ای اون پستو میذاشت من اصلا جواب نمیدادم و میذاشتم رو حساب اینکه به صرف تخریب این پستو گذاشته و نیتش چیز دیگه ای بوده و ممد ثابت شدس ولی خب چون میشناسمت گفتم شاید حواست به اون موضوعی که سرور قبل پیش اومد نبوده پست منم صرفا یادآوری بود.

پ.ن:هممون جای پیشرفت داریم حتی به غلط:love:

پ.ن:(با تاخیر):رفیق بی کلک ...RESTART ENGINE

درود هادی جان

آقا من به ممد گفتم بچه های شمال غرب میان جواب میدن ممد خیلی رو شما حساب کرده بود گفت اینا میگیرن داستانو ولی خب گویا شما یا داری کم لطف میکنی یا اینکه جدی باورت شده ضعف پلنریو؟

اول حقیقتو بگم ما چون از ممد قول گرفتیم رو اکانت گرزی دیوار نکنه از بچه ها خواهش کردیم که یه اکانت بدن بهش تا با فراغ بال نیرو دیوار کنه آروم بشه(اینقدر بچه ها ممدو دوست دارن 2تا اکانت دادن بهش:love::D)

دوم همونطور که مستحضرید پلن میدون تمرین تو این سایت یه مشکلی داره که حسین هم بهش واقفه و حتی شما هم فکر کنم میدونید حالا اون مشکل یقه بچه هارو دم لانچ گرفته که اصن یکی دوتارگتو بیخیال شدن که یه وقت دفکوردی براتون پیچیده نشه همرا برگرده

این قضیه هم که اینجور پلن دهن کجی به پلیرامونه هم همون قضیه شاه میبخشه و ... ایناس فکر کنم.

سلام به همگی دوستان

ترس عجیبی سرتا پاشونو فرا گرفته جوری که از ۵ بامداد تا الان چندین پست گذاشتن که معنی همش به شرح زیر می باشد :

نزنیدااااا بزنییید مام میزنیمااا ولی خدایی بیاید حالا اینبار رو نزنید حالا نمیشه اگه میزنید فقط یک ساید بزنه؟

آقا کارو نشد که بزرگوار

وقتی براردران شرقیتون(چون خفنن فکر کنم ترکین) داشتن اینجا تهدید میکردن شما رو ، شما بغدادو گرفتید(چون ما تو بازی شما کابلیم یکم عوضش کردم:)) که پارسا من فقط تو رو میزنم ترس نبود سیاست بود ولی اینکه ما داریم میگیم سیاستمون واسه پیدا کردن ساید مقابلمون چیه شده ترس...

سیاست کلی جنوب شرق

لطف کنید برداشت های شخصیتون رو از صحبت ها تحت عنوان سیاست کلی جنوب شرق بولد نکنید با احترام شما در نهایت بتونید سیاست های ساید خودتون رو اعلام کنید و موضعتون رو نسبت به سیاست های ساید های دیگه نشون بدید تا به اینجای کار سیاست های ساید جنوب شرق صریحا اعلام شده که اخریش رو رضای عزیز زحمتشو کشید که من مجدد میذارم که اگر سر صبحی احیانا حواستون نبوده مجدد بخونید

منتظریم اولین اتک از هر ساید روی ما بیاد تا ما موضع خودمونو نسبت به بازی مشخص کنیم؛ در صورت رفتن پلن مشترک هم ما همر اولی که لند میشه رو ملاک قرار میدیم

۲_ تحریک کردن شمال شرق برای بهم ریختن متا ، تهدید توتال شمال شرق و تهمت بهش که اره نقش بازی شده ، تهدید شمال شرق به اینکه زدید سرور بعدم در کاری هست .

در رابطه با این قسمت هم مجدد نتیجه گیری شخصی شما بوده مانند قبل...

صریح بخوام بهتون بگم ما این بازیو اندازه بازی بهش اهمیت میدیم و منظور از چشم تو چشم شدن در سرور بعد که فکر میکنم مجدد دچار سو برداشت شما شده باید خدمتتون بگم مرز کلکل و توهین متاسفانه تو فروم خیلی باریک و بعضی مواقع غیر قابل تشخیص میشه و حرف ما اینه که اگر با توجه به شرایط سرور قراره با هم توی بازی جنگی داشته باشیم جوری باشه که فردا روز که تو سرور بعد باهم رو به رو شدیم توی فروم نیاز به عذرخواهی نداشته باشیم و به نیکی از کلکل های گذشته هم یاد کنیم.

برقرار باشید.

پ.ن:آهای شما...دیدی من با بقیشون فرق دارم کاری نداشتم :)

پ.ن:امام ...جدی جدی امام شدیا.

پ.ن:رضا محبوب دل ها

پ.ن:ممد نوب از دیده ها پنهان.

سلام

خب بلاخره سرورم تموم شد و ساید جنوب شرق به نمایندگی از متا واندرو 100 کرد.

خسته نباشید به کسایی که توی سرور بودن و باعث شدن بازی برامون جذاب شه به رسم همیشه یه سیاهه از تشکرا در ادامه پست هست به همراه لینکای تیممون.

تشکر اول از بچه های تیم خودمون محمد قطری عزیز و خانومشون که همر رومن های خوبی کشیدن در کنار دفی که قرار بود از اول بکشن،هاتف و سپنتا واسه همه بودناشون(بخونید نبودناشون) ،امیر الف نایت که مشغلش زیاد بود و از یه جایی به بعد ندیدیمش دیگه و تشکر ویژه از ستون های اکانت هومن و ممدنوب که بسی با هم کیف کردیم این چن ماه کرونایی کنار هم و در کنارش اچار فرانسه ساید بودن و همه جور زحمتی کشیدن توی ساید و فک نکنم کاری بوده باشه که نکرده باشن تو این سرور.سختیه کشیدن چنین همر هایی روی اکانت جایی مشخص میشه که با مقایسش با اکانتای تقریبا معادل توی ساید های دیگه میبینیم که یا با احمق شخصی شارژ شدن یا با جنگ آموز منحصر ولی به دلیل شرایطی که پیش اومد مجبور بودیم 3تا اکانت به صورت اشتراکی از یه کتیبه با 8 ساعت تایم فعالی استفاده کنیم که کار به شدت سخت و زمانبری بود و جا داره واقعا از ممد و هومن تشکر کنم که هر کدومشون نبودن نمیشد آنچه که الان شده.....دمتون گرم.(ممد این گرزیا مونده رو دیوار کن خیالت راحت شه)

دوستانی که این مدت واقعا زحمت کشیدن برای ساید ،اگر کسی از قلم افتاد ببخشه دیگه

امید عزیز و تیمش (اکانتای spartacus,effect,zhakan,nina,zoo) که بیشتر زحمت دف ساید با این عزیزان بود و کنارش همر های خوبیم تحویل ساید دادن و امید عزیز که با وجود خلف وعده های زیادی که از بقیه دید پای حرفاش وایساد و ته سرور مزد یک حرف بودنشو دید.

نیما و محمد رضا سیگار از اکانت youdontknowme که نیما دیر به جمع ما اضافه شد و همر قشنگی که کشید نتیجه زحماتشون از اواخر اسفند بود و همه جوره کمکه ساید بود اون اکانت و بعد از زدن همر دف خوبیم کشیدن که واقعا خسته نباشید میگم بهشون.

اکانت All Eyez On Me علی کینگ توتن و تیمش که همر کاتای دوقلو قشنگی کشید و واقعا تا دم کتیبه ها شما نمیفهمیدید کدوم 1ه کدوم 2ه و در نهایت فک کنم اختلافشون زیر 500ک اتک پوینت بود و دف خوبیم تحویل ساید دادن و بازی کردن کنارشون لذت بخش بود.

بچه های اکانت hunter team,lord star,فلفلی مسعود،محمد،حسن و مصطفی که همر های خوبی تحویل ساید دادن و یه نفرشون داد هم خوب میکشید ایشالا که خودش میخونه میفهمه دمتون گرم.

بچه های تیم capitan se آرش، علی و سید که من بیشتر با آرش و علی عزیز در ارتباط بودم و اگر همراشون زخمی نمیشد همر های خیلی خوبی میشد.

و تشکر از باقی تیم های توی ساید که کمتر فرصت آشنایی باهاشون نصیبم شد بچه های تیم Aloo با دف فوق العادشون و همر هایی که در اختیار ساید بود،روزبه از اکانت Shameless که تک همر خوبی کشید و دف بی نظیری رو هم کنارش روی اکانت تحویل ساید داد، اشکان از اکانت D4ragon که این اخر با اسکاتاش کل سرورو اسکات کشیدیم و تموم نمیشد اسکاتاش و بچه های تیم گان هیرو و کسپراسکای و فاری.

آقا رضای انزلی که تا اواسط سرور کمک حال ساید بود ولی خب به دلیل مشغله نتونستن بازیو ادامه بدن ولی اکانتاشون و همر های تیمشون کمک زیادی بود.

یه تشکر از رضای خودمونم که نفهمیدیم کجاس کلا ولی اگه نبود این دف از Ar3s بیرون نمیومد (الان میگه پلن انگرا با اون بوده)....از همینجا براش آرزو دارم به عشقش برسه :P

و یه تشکر هم از لیدر ها و پلیر های دو ساید غربی که این اواخر افتخار آشنایی باهاشونو داشتم و کلی از هم نشینی باهاشون لذت بردم. کسایی که همه جوره پای حرفاشون موندن و بازیو جایی برای شمال شرق تموم کردن که وقتی چکمه فرامانروای اکانت تریدر-ناتار عوض شد و اسکاتایی که خورده بود از بقیه همرا یک درصدم شک به خودشون راه ندادن و تمام دفشونو که میرسید فرستادن تا 2تا واندری که عزیزان شمال شرق فک میکردن زیر اون اتکا صفر میشه در مجموع 15لولم پایین نیاد<3

و خسته نباشید به بچه های شمال شرق و صحبتی باهاشون:

یه نگاهی به همرایی که خوردن رو واندر های جنوب غرب و جنوب شرق و کاری نکردن بکنید(فکر کنم 4تارم و 3 تا کاتا میشه اگر اشتباه نکنم)به جرعت میگم همین 7 تا همر توی زمان کتیبه ها برای حذف بیشتر پلیر های جنوب شرق کافی بود.

بودن کسایی توی جنوب شرق که بعد از جمع شدن کتیبه ها اصرار به حذف اکانت ها داشتن و با صحبت های فراوان تصمیم به موندن شد ولی وقتی این همر هاتونو دیدم یاد اون روزا و شرایط بد اس ای افتادم و اگر این دو اتفاق با هم تلاقی میکرد قطعا جنوب شرق این جنوب شرق الان نبود و اثر 100ک گرزی اون موقع از 700ک گرزی الان که بی ثمر خورده بیشتر بود.

سرور تموم و شد هزاران ای کاش موند(که خداروشکر سهم ما از این ای کاش ها کمتره).

تشکر از همه ی کسایی که منو این سرور تحمل کردن و پوزش از کسایی که سهوا رنجوندمشون.

ارادت

فرهاد

عزیزم شما درسته گوشات دراز نیست ولی گویا مو زیاد داره؟

این عکسی که ممد گذاشت از همر اول اکانت ANGRA MAINYU هست که همر رکوردیمونم بود

و شما میتونید برید از سامان بپرسید قطعا صحه میذاره رو حرفم که همرشون اون زمان روی لاستی که ما دادیم به 1 برگشت.

لزومی نداره همه ی تراوشات ذهن شما رو جواب بدیم با اینکه اصن نمیدونیم کی هستی اینم آخرین باری بود که بچه های ما شما رو ریپلای میکنن.

سلام

اول این پست میگم که خطاب این پستم صرفا اون دسته از پلیرایی از شمال شرق هستن که باعث باخت تیمشون توی فروم شدن و به جز یاوه گفتن کاری نکردن وگرنه هستن دوستان شمال شرقی که به هیچ وجه اینجوری نبودن توی فروم و تو مواقعی که حتی بخش شکست خورده پلن هم بودیم از خوندن پستاشون لذت بردیم.

و اما اون دوستان بزرگوار که دارن به درو دیوار میکوبن خودشونو...

1-اسم امید اندازه دهن شما نیست که هر جور دلتون خواست به زبون بیارید. دوست عزیزم یا ملیجک قصه ی ما شما رو اصن به حساب نمیاره که ماجرا رو بهت نگفته یا اینکه شما ماجرا رو میدونی و ملجیک مآبانه داری واسه ملیجکمون ملجیکی میکنی که این نوع جدیدی از ملیجکیه و به شما توصیه استفاده از دستکشو دارم چون اخیرا شاهد پیک دوم کرونا در ایران هستیم که بسیار خطرناک تر همه گیر تر پیک اولشه.

2- بذارید تموم شه بازی بعد بیاید تاریخو تحریف کنید شما 3 به 1 توی بازی بودید و دف خوبی کشیدید و همینطور همرای خوب.ولی خوب چه کاری کردید در راستای این که ما زیرش باشیم؟صرفا شده بودید دیواری برای همر جنگیای ما.

3-اس ای اگر این سرور بخواد از کسی تشکر کنه فقط و فقط از دو ساید متاشه که پای حرفاشون موندن و همه جوره پشت هم بودن هیچ کسی برای کس دیگه ای نرقصید اگر شما مجبورید واسه رسیدن به خواسته هاتون برای 100نفر برقصید از ضعف شخصیت شما نشأت میگیره و اکیدا توصیه میکنم در رفتار خودتون تجدید نظر کنید...(پارسا اینا هنوز فک میکنن زیر و رو کشیدی واسه ما رفتی با ان ای بستی خدا از سر تقصیراتت بگذره)

نمیخواستم تا قبل از 100 شدن واندرا پستی بذارم ولی خب یه سری پستا رو دیدم که مجبور شدم چنتا توضیح بدم هر چند که نیازی هم نبود.

پ.ن:تو فقط سوژه کن گل آقا

پ.ن:حرف خوشگلا بمونه برای بعد اینکه واندر متا 100 شد.

آقا مبارکه...

انصافا فک نمیکردیم دیوار 13 شه...واقعا این هوش و ذکاوت پلنرو نشون میده معلومه با اون یکی پلنر یکی نبوده:D

فقط توجه کنید هر همری که زدید چه قدر واندرو عقب انداخت واقعا ارزششو داشت؟23کاتا 3لول واندر...

باز هم تشکر از همه ی دوستان هم متایی<3

پ.ن:با این کلمات جلمه بسازید...چکمه ی فرمانروا-مهمیز بزرگ-دیوار:D

عباس آقا قرار نبود اینا وسط پلن آیتم عوض کنن چرا نبستی قهرمانشونو...عباس آقا خیلی بدی.

سلام

دیوار 15؟؟؟؟؟ نه خدا وکیلی15؟؟؟؟ اونم رو واندر دوم جنوب شرق؟؟؟؟ وا مصیبتااااا

15 12 چیست؟به راستی چیست؟

ای دی ر ی عزیز لاقل تا 11 میوردید پایین ...این الان ضعف تجربس یا چی؟

فک کنم فهمیدید که میگیم متا یعنی چی؟دم دوستان توی هر 3 ساید گرم.

مخاطب خاص:

حراج شرف گذاشتید اونجا؟چه خبره؟خب میگفتی من میترسم همرم خط بیفته خودمون هم دف میدادیم بهت هم مولتی میکشدیم برات بتونی همرتو بیاری بالا این ننه من غریبم بازیا چیه در میارید طول سرور.

دف احسان اینجا چی کار میکنه؟:D

پ.ن:میگن حرف زدن کنتور نمیندازه ولی پروفسور شما رعایت کن .

#شین_میم_ر و دیگر هیچ