Posts by _Al0Ne_

عجب دنبال بزرگتر توی ne نباش کسی درحد خودت پیدا کن و دلیل انکه هی میای میگی 3به1 میکنی همهرو با خودتون دشمن میکنی بهت بگم الکی زور نزن گلم بخوای مارو بد جلوه بدی بدو برو دنبال بازیت بدو

کسی دنبال بد جلوه دادنت نی تو خودت اینقدر خوب داری کارتو انجام میدی که اصن گوی رقابت رو از همه دزدیدی. پ.ن:مثل "گل آقا" نباشیم:D رفع اسپم: forum.speedtra.com/index.php?attachment/384/

سلام

سلام
    عزیز دل شما یا خیلی پلیری و به خودت مطمین که اینجوری حرف میزنی یا اینکه ... نمیخوام راجب حالت دوم حرف بزنم ایشالله که همون پلیری:D
    معمولا ندای هل من مبارز که بلند میشه واسه یه سایده ولی شما واسه خودی و ناخودی داری میای گویا فرقی نداره

1.شما اسم اکانتت بگو یکم بازی کردن یاد بگیریم

در جواب دوستی از شمال غرب

این فکر کنم از اون دوستانی هستش که اکانت هاشون داره پر پر میشه
    موفق باشی گلم

و باز یه دوست دیگه از شمال غرب

افقط مدال گرفتن بعد این همه مگه نباید همون موقع اگر فهمیدن بن کنن یا جریمه بعدش که گذشته فکر کنم نباید کاری بکنن

کل کل بی مورد با یکی از 5لیدر اصلی جنوب شرق کسی که خودش اومده شرح ما وقع میگه و این حمله رو نمیشه درک کرد
    اگر خودتون میفهمیدید شاید باز توجیه داشت ولی خب این که اینجوری به کسی که داره رو بازی میکنه حمله شه عجیبه

ولی نه مولتی های خودم رو یا خودم بسازم مولتی های کسای دیگه رو میزنم گلم

و این دیگه تهش بود ...خودی میزنی عزیز دل؟

دوستان ساید اس دبلیو زیاد حضور ندارن تو فروم وگرنه چه بسا متای 3.5 به 0.5میشد علیه شما

ساید شمال شرق "اگر" بزرگتر داشته باشه من حس میکنم این پست باید آخرین پست فروم شما باشه وگرنه چه بسا این عدد 3.5بزرگترم بشه

امیدوارم سیاست شما از پست چهل و چهارمتون دچار تغییر شه و سعی کنه به جذابیت بازی اضافه کنه و طوری بشه که همه از بازی لذت ببریم، اینکه وقت و بی وقت انگشت اتهام به سمت کسی بلند کنیم زیاد جالب نیست.

در آخر جا داره بگم مفت بر فقط پهلوان:D بقیه اداشم نمیتونن در بیارن.

برقرار باشید

سلام منم مثل سایر دوستان ابتدا به ساید شمال شرق تبریک میگم که به خاطر سیاست خوبشون تونستن بازیو ببرن... خداقوت به همه ی دوستان خوبمون در ساید جنوب شرق که خیلی زحمت کشیدن و اسم بردن از همشون برام سخته! تشکر ویژه از برادرای بزرگترم روی اکانت روبرتو باجو نیما-هومن-خشایار ومسعود عزیز که منو این مدت تحمل کردن(خیلی گلید) سرور برای ما "سرور هزاران ای کاش!" بود که هر کدومشون به ضعم خودمون شاید میتونست برنده بازیو عوض کنه.(سایدی غیر از ساید پیروز فعلی) حرف برای گفتن زیاده ولی خب آخر سروره و حوصله ها کم و من چون از اول توی جمع دوستان نبودم ترجیح میدم این کارو به اهلش واگذار کنم. امیدوارم سرورای بعدی توازن بیشتری بین هر 4ساید بازی برقرار بشه تا هیجان بیشتری به بازی اضافه بشه و شرایط و فضای بازی نقش بیشتری در تعیین برنده داشته باشه و واسه افراد بهونه گیر مثل من بهانه های عدم پیروزی مثل الان زیاد نباشه. در آخر امیدوارم هر کس همونقدر که لایقشه براش اعتبار خرج شه و قدر کسایی که برای حرفمون ارزش قائلن بدونیم. موفق باشید-فرهاد

سلام
    تو رو خدا یه جور تو فروم پست نذارید که آدم بهتون شک کنه
    یه دوستمون که میاد از خاطراتش زیر متای سه به یک حرف میزنه اونوقت یادش رفته اون موقع که ما صرفا رو کاغذ متا بودیم میومد مثنوی هفتاد من مینوشت که ای جنوب غرب ای باقلاوا ..ای قطاب..تو چگونه میتوانی زیر این متای سنگین خواب از دشمنان شرقیت بگیری... که همونجا باعث شد دوستان به دلیل قهقهه از حال برن.
    یه دوست دیگمون :دی اومده میگه که از شرایط متا پلن مشترکه خب عزیزم یه نگاه به اتکای همین 1ساعت پیش بنداز؟به سلامتی اسم اتحادا کی یکی میشه؟
    اون یکی عزیزمونم هی میاد میگه بزنید بزنید خب بزگوار جنوب شرق دینشو حداقل به شما که ادا کرده دیگه چی میخوای از جون ما!
    آقا خلاصه که ما اومدیم بهتون تبریک بگیم که سرورو بردید چرا اینقدر با ما نامهربونید:(
    شما سیاست داشتید سه به یک کردید نوش جونتون دیگه

امیدوارم پستای بعدی یکم هوشمندانه تر باشه نه کلکل بیهوده که اگه مردی بزن :(

سلام طبیعتا اگه خودم دستی بر آتش مثل دوستان داشتم هیچ موقع اینجا نمی گفتم همون جور که الان شما از دیشب هیچ پیامی ندادی ولی بعد از تغییراثر کتیبه من اونم بعد از دو سری چیف و یکسری تغییر خزانه اومدی و منو متهم میکنی (سکرت میشستم و از کمک ها لذت میبردم تاریخچه همون خزانه رو ببینی تا 25 بار هم چیف کردم )
    راجع به تغییر اثر هم اگه خواستی میتونی بیایی وبهت بگم چیکار کن که چ کتیبه ای برات زود بشه بدون حمایت های دست های پنهان
    حداکثری برای جنگ یونیک کردنش وجود نداره قلق داره ولی اون قلق 1 بار نیست باید یه سری خزانه چنج بشه سپس چیف بشه امکان یونیک شدنش هست (شانسیه) ولی توی یکبار جابجایی خزانه و یونیک شدنشتعجب برانگیزه
    روزگارتون خوش

شما اگر خیلی بلدی به هم سایدی خودت بگو که رکورد 53 بار ثبت نکنن فیگورعالمانه نیازی نیست.
    خودت حرف خودت رو نقض میکنی انتظار داری بقیه بشینن نگاه کنن و دم نزنن خب معلومه وقتی میگی فلان چیز اصلا شدنی نیست بعد فرداش خودت انجامش میدی واسه آدم سوال میشه
    حرف دیروز شما 2حالت داره:
    1-اینکه یه حرف رو هوا و بدون حساب و غلط زده بودی واسه متهم کردن طرفت
    2-یا اینکه شما خودتم بهره مندی
    که میگی اینجوری نیست
    پس میمونه حالت اول درسته؟
    فکر
    کنم منظور من واضح بود اینکه شما دنبال چی میگردی تو پست من معلوم نیست ولی.

حداقل 5 تا 7 بار و حداکثرا احسان 53

سلام شما پس چه جوری تو 3بار جنگ یونیکش کردی؟شما هم آررره؟
    و اینکه حداکثرش اصلا تعریف نشده تا 73بار بدون جنگ یونیک هم دیده شده.
    اما سوای این بحثا نحوه تغییر اثر کتیبه ها اصلا واضح نیست
    موفق باشید

درود
    دوستان دیدن هر دهی تو جنوب غرب تارگت میشه با موفقیت پلن اجرا میشه روش و ده یا چیف میشه یا همر میپره یا اگر کتیبس سبز میاد تصمیم گرفتن این فرصت رو مغتنم بشمارن و از دستش ندن
    آمّاااااااا شرح ما وقع...
    از ۳ساعت و نیمی لانچ کردن واسه چیف همر اول موجود در دو ساید جنوبی :دی که متاسفانه موتور بچه های مارو نیمچه روشن کردن و ما شرمندشون شدیم.

یکی از دوستان که از قضا همرشونم در این پلن بود بعد از خوردن همر اکانت دالتون صحبت از نگرفتن لینک از ۵ونیم ساعتی میکردن من همینجا ازشون میخوام لینکی که از ۳ساعت و نیمی گرفتن رو تو فروم بذارن.

دم همه ی عزیزان که در این ۳ساعت کمک کردن گرم.

امیدوارم به کلمه "سرمایه گذاری" گیر ندن :d

چون گفتید به "سرمایه گذاری" گیر ندیم ازش چشم پوشی میکنیم

حالا باز NE یا SE بود حرفتون منطقی بود :d

ولی اجازه بده یکم به این فکر کنیم!!!:D

بخاطر 15 کراپ که اکانت داشته

یا شایدم این؟!

قبلنا مختصاتی که توش yمنفی بود و xمثبت جزو خاک جنوب شرق حساب میشد

ولی شما عزیزان پاک باز اینقدر این سرور مرزای #دنیای_بدون_مرز رو در نوردید و تو همه ی سایدا 15کراپ گرفتید دیگه قاطی کردید کجا به کجاس

آره عزیزم اون اکانت توی جنوب شرق بود و کپشم 6کراپ برداشته بنده خدا یه 9کراپم واسه یه گوشه گرفته

میدونید چیه قصه ما الان شده قصه ی اون خوکا که وقتی آدما رو از مزرعه انداختن بیرون قانون گذاشتن که از این به بعد هیچ کس نباید رو تخت بخوابه بعد ها که خودشون خوابیدن و بقیه حیوونا بهشون اعتراض کردن گفتن ما که تو قانونمون نگفتیم کسی با ملافه رو تخت نخوابه پس ما به قانون عمل کردیم.

الان دقیقا داستان ماس همه میدونیم که داریم قانونو دور میزنیم ولی پشت اینکه ایپی نخوردیم قایم میشیم.
    حق با شماس با این وضع کمبود فارم اصن نمیشه به اون صورت همر کشید و این مشکل ویرایش شد بازیه که با توجه به کمبود فارم باید یه جوری منابع و تعداد ناتارا رو تنظیم کنه که اصن نیاز به حرف صنعتی و سنتی نشه.

پ.ن :پست قبلی خیلی شخم خورد ببخشید
    موفق باشید

درود
    درباره اینکه میگید دیگه جرعت پوش کردن ندارن همین بس که یه اتحاد ۲۷نفره تو جنوب غرب به طور مشهود داره با بات میاد بالا، جمعیتا همه نزدیک هم اسما تابلو و همه به طور اتفاقی تا ۲روز دیگه با فاصله زمانی کمی از حمایت میان بیرون
    دوستان جنوب غربی غارتشون فک کنم تازه از پس فردا شروع میشه الان زیرساختاشونو دارن بالا میارن.
    زیرساخت اینجوریم آرزوست...