Posts by malfurin

این دوست عزیزمون خسته جواب شما رو به خوبی دادن.
    ان شاالله که شما سوپرمنید و میزنید میترکونید
    من فقط خواستم لینکا رو به طور کاملتری بذارم که خواننده ها بهتر در جریان اوضاع قرار بگیرن. البته اینم بگم که 2 تا دمپایی دیگه هم بعد این 170 کی خورده

در ضمن نکات جالبی هم داشتن این دمپاییا. شاید علی بهتر بلد باشه تحلیل کنه. من زیاد تو فاز تحلیل وارد نمیشم. علی زنو کجایی؟

سلام به فروم خوانان عزیز

تبریک میگم به متای شرق برای صفر کردن دهکده اکانت دالتونز. پلن خوبی بود و متای شرق استفاده خوبی از چکمه هاش کرد با دیوار کردن چند همرش که نصفه شب و با چکمه لانچ شده بودن یه دهکده صفر کرد

چند تا عکس از این حملات ببینیم

جالبه که تو فاصله 5 ساعته، اونم تایم لانچ 3 و نیم صبح گزارش نگرفتید. درود بر شما :دی

یه همر 175 گرز هم که ترکید :دی

اسم اکانتت چیه گلم ؟؟؟خب ساید ها دیگه میان کتیبه می زنن - واقعا یه مشت نوب جمع شدن تو جنوب غرب
    اسم اکانتت رو بده گلم شاید بتونم کمکی بهت کنم

سلام
    کسی که اینقدر احساس شاخ بودن میکنه که برای بازرسی همکاری نمیکنه و از اونور انتظار داره بهش اعتماد کنن. بجای جلب اعتماد، رو هم سایدی همر میکشه. نمیدونم چطور نوشتید که با جنوب غرب همکاری کردید؟

هنوز تایم کتیبه نشده که براشون کتیبه ای زده باشید. همر هم که در اختیاز نذاشتید و بجاش چند نفرو زدید. به کسی دف ندادید. اینکه قبل اون رو متحدین اتک نذاشتید میشه همکاری؟؟؟

دو حالت داره. یا جاسوس هستید یا نوب
    بزودی هم شر شما از سر ساید کم خواهد شد. حالا یا خودتون تشریف میبرید یا بدرقه تون میکنیم. :D

سلام و خسته نباشید
    دوست خوبم درست میفرمایید ولی مقداری لحن شما تند است لطفا کمی رعایت کنید تا فضا فروم مسموم نشود

با سپاس
    آیدین

من الان‌‌ با آیدین صحبت کردم و ایشون این اکانتو تکذیب کردن
    تو پروفایل خودشون تو فروم ir و تو پروفایل این اکانت فیک هم تکذیب کردن

https://wbb.travianforum.ir/wcf/index.php?user/1596-eyedean/

ازم خواستن این لینکو بذارم اینجا تا همه ببینن و مدیریت محترم هم اقدامات لازمو انجام بدن
    با سپاس