Posts by A L B 0 R Z

البرزجان ، لینک این موردها که رپلای کردم رو بزار بی زحمت، اگه واقعا همچین چیزی هست تو پلنشون هست که حیف این 5 روز وقتی که تو سرور گذاشتم ...

یک سری تارگت ها هم رم در حد ۳۰۰ تا . عجله کردن برای پلن گسترده زدن. رمر درست نزاشتن پشت همر ها.

تازه به دوران رسیده ها .

مولتی باز ها .

افرادی که با زدن ناتار مفت مفت همر های بزرگ ساختند .

افرادی که تراویان رو قبل فیلتر رو اصلا ندیدند.

افرادی که تحمل فشار و جنگ روانی رو ندارند.....

افرادی که جای کپ زدن میرن سر تا سر سرور ده میزدند.

افرادی که پلن لانچ میکنند بدون رمر .

افردای که بر اساس حرف های ممد علی اعلام میکنند که تقلب شده.

افرادی که با حرفشون تمام زحمات اشکان سبلانی که کل روز داشت زور میزد تمام تارگت ها رو پر کنه الکی با حرف تقلب از بین می خوان ببرند.

اصلا حذف کنند برند. وجود این اشخاص تو این سرور لزومت نداره .....

پسر عمه من هم بلده بیاد بگه فلان فلان شده یه کاری کرده ....

اگر اگر تقلبی بود بهترین کپ ساید که مال نایت کینگ بود نمیخورد .... کپ فول ۱۸ سر خواب بودن من و خبر ندادن اتک روش خوورد !!

پلن یک ده زدن دو ده زدن کاری نداره.

پلن گسترده زدن پلنر میخواد

شهاب میخواد . امیر نوبادی میخواید . .ممز میخواد . ....

یعنی افتضاح تر از این ندیدم . بی هیرو بعضی جا ها . بی رم .

ولی انصافا لانچر خوبی دارید .

خسته نباشید ویژه به اشکان سبلانی . همین طور احسان و تیم لیدری .

مرسی از بازیکنانی که دف ساختند توی ۲ هفته اخیر . به شدت بهشون فشار اوردیم. مرسی از همکاری

تبریک هم به کسایی که در شمال غرب قشنگ همر ساختند . قشنگ بازی کردن قشنگ لانچ کردن و وارد بازی مسخره تقلب نشدند

خیر مطمئنا حتی شما هم این‌ قدر باهوش هستید که از ۸ تارگت ریل ۳ جاشو دف نکنید

موضوع چیز دیگه ایه اونم خیلی واضح

واقعا فکر میکنید سایدی که همر دیفالت هاش نصف ساید رقیب رو شخم میزنه مشکلی با نتیجه پلن ها داره ؟

حالا عکس اکانت ها میاد کف فروم قضاوت ها با خواننده های فروم

دوست عزیز بازی تازه شروع شده . ما داشتیم تازه از خواب درمیومدیم . به اون پلن ها ننازید.

من هنوز دارم میگردم چی شده دف کردیم یا نه :)))

در مورد اینکه همری تو ان دبل مونده رو زمین یا نه و جزئیات اکانت ها و دلایل حذف تو پست های بعدی توضیح داده میشه

سروری که ادمین‌بازی توش دست ببره بدون شک ارزش بازی نداره ، تا الان با تلفن هایی که ادمین دقیقا وسط لانچ گرفته و شواهدی که داریم برای ما دخالت خیلی واضحه

دوست عزیز به عنوان دف کورد ساید جنوب شرق اعلام میکنم. هیچگونه تقلبی انجام داده نشده.

ما تعداد بالای تارگت رو پر کردیم هنوز هم نمیدونیم چی میشه.

هنوز نمیدونم فازتون چی هست.

دیگه اسم البرز و تیرداد به عنوان پرچم داران پاک بازی تو تراویان هک شده . ما حتی اکانت مصری اینجامون یک مولتی هم نداره. اگر جایی با تقلب پر میشد خود من نفر اول حذف میکردم.

ابرومون با۶ تا برد بدون مولتی رو نمیایم واسه یه سرور غیر ای خراب کنیم و دروغ بگیم

فوری :

لطفا باگ حملات رو اصلاح کنید.

وقتی اتک فیک داده میشه مهاجم امتیاز دفاعی حریف رو میگیره با وجود قرمز شدن اتک.

دیگه رسما کلی نیازی به جاسوس نیست .....!

البرز جان سلام

سلام سامان عزیز

دقیقا همین پست های شما و بهنام جان و چند نفر از دوستان عزیزتون هست که باعث این شرایط اس ای شده

وگرنه ما با شما مشکلی نداشتیم

اما شما وقتی از روز اول از جایگاه قدرت پست میذاری باعث میشه انگیزه ما چند برابر انگیزه تیم دفکوردی شما بشه که این نتیجه هارو به همراه داشته باشه

ایجاد انگیزه در شما باعث خوشحالی من هست چون باعث میشه که سرور جذاب تر بشه . اصلا ساید مقابل قوی باشه واسه ی من یک نکته مثبت هست.

برنامم نیست که خارج از گود باشم که شانس بردم خراب نشه یک وقت.

بلکه توی چشم پلیر هایی میره که دارن بیشترین زحمت رو میکشن اما اخرش ساید هیچ دفاعی ازشون نمیکنه

من خودم جزو پلیر ها هستم. و بنا به شرایط به تیم امرداد کمک میکنم. دفاع کردن از ساید یک نکته گروهی هست. وظیفه لیدر نیست. ما سوپر مولتی اکانت نداریم. ما نیاز به دف تک تک اعضا داریم . اعضا از همدیگه دفاع میکنند. اگر دفاع نیست مشکل از خودمون هست.

11:11:11

منتظرریم :دی کل روز و شبم رو گرفتید ولی ببینیم عدد ۱۱ واسه شما نحس میشه یا واسه ما :دی

سلام به اعضای سرور 1 تراویان

خوب بریم سر اصل مطلب. تا به اینجا جنگ ضربدری به واقع شمال غرب تونسته عملکرد کاملا بهتری رو از خودش نشون بده و شاید بزرگ ترین دلیلش هم این باشه که سرور رو جنگی شروع کردند و با امادگی کامل اومدند. متاسفانه ساید جنوب شرق ( مثل شمال شرق و جنوب غرب) انتظار جنگ در این تایم سرور رو نداشت و مشغول کشاورزی بودیم و امادگی دفاعی ساید به اندازه کافی بالا نبود.

یکی از زیبایی های سرور نرمال این هست که نتیجه اولین جنگ برنده سرور رو مشخص نمیکنه. تایم برای تکمیل دفاع هنوز بسیار زیاد هست.

ما برنامه خودمون رو پیش میبریم این جنگ باعث شد که تازه تیم دف کوردی تیم پلنری ... تشکیل بشه. یک مقدار پیرمردی بازی کردیم ولی وقت زیاد هست و ریکاوری ساده.
    با این که پتانسیل ساید شمال غرب برای جنگ این موقع سرور بهتر هست ولی بر اساس نوع اکانت ها و ده زدن هاشون من هنوز شانس جنوب شرق رو بالاتر میبینم در لانگ ترم.

امیدوارم سرور به زیبایی خودش ادامه بده. ما تا اخرش هستیم و بازی تازه شروع شده.

عزیزم بالاخره هر کسی از نظر شخصی خودش نظر میده و توانایی هاش.

وقتی چندید بار با همچین دمپایی های تارگت های کریتیکالی مثل زیرساخت اصلی واندر و قفل کرده باشی اونم اون اخر سرور. اون وقت استفاده این همه گندم خور فقط برای زدن ده دیفالت به چشمت موفقیت امیز نمیاد.

من جایی دروغ نگفتم . حقیقت هست . دستاورد نابودی ده دیفالت و همری که میتوست کتیبه کلین کنه بود و هزینش هم دمپایی هایی بون که تقریبا معادل همون قدر کلین کردن رو داشتند.

لانچ خوب بود که گفتم افرین.

در مورد ایجاد روحیه و در یک ساید بعد از اینگونه حملات رو اگر باهاش اشنا نیستی نمیدونم چی بگم . وقتی یک سایدی داره کشاورزی میکنه تو یا باید بهش یه ضربه اساسی بزنی که نتونه جبران کنه یا اگه فقط زخمیش کنی فقط باعث شدی که بره خودش رو اماده کنه.

این جزو تراویان 101 هست .

پلان یک بعد حساب کتاب ضرری در مورد نیرو و منبع داره یک بعد روحی .

اگر درک نمیکنی نمی دونم چی بگم . من بار ها شده اجازه زدن دهی رو ندادم چون ارزش نداشته مدافع بیدار بشه از خواب زمستانیش.

لووووووووووووووووووووووووووووووووووول

یعنی از این بدتر نمیشد از این دمپایی ها به صورت موفقیت امیز استفاده کرد . البته اگه دیوار میشدن بدتر بود ولی ده دیفالت زدید :))

موفقیت های این پلن به صورت زیر خلاصه میشه :

1. نشان دادن لانچ هماهنگ و همزان به چندید تارگت به صورت همزمان .          

خوب این افرین داره و حرکت قشنگی بود.

2. ازاد سازی ده دیفالت.

شاید در دراز مدت حتی پوینت مثبت واسه اکانت گان هیرو حساب بشه. ایدیین اینو قبلا توضیح داده بود . تنها نکته منفی این بود که اون ده نیرو داشت که در قسمت بعدی توضیح دادم چه قدر هزینه نابود کردن اون نیروی هجومی رو دادید

3. از بین بردن یک همری که حدودا 14 کیلو مزدور و 12 کیلو تیر انداز داشت .

هزینه : حدود 10 کیلو پیاده . 10 کیلو سواره. اعداد دقیق نیستند ولی نسبت خرج و کسب تقریبا یکی بوده ...

اگر این پلن تارگتش .... بود میتونست خیلی تاثییر گذار باشه . یعنی با همین اجرا و تارگت صحیح دستاورد میتونست به شدت بزرگ تر باشه . نه بوم بوم تو خالی

اون جوری که بوم بوم کردید بوم بوم نداشت. لانچ ها خوب بود. ولی دمپایی ها بشدت میتونست بهتر استفاده بشه.

به صورت ساده . پلنر ترسو بود و ریسک نکرد ضربه کاری بزنه . فقط میخواست پلن شکست نخوره که بهش بگن افرین

بزرگ ترین دستاورد این پلن فکر کنم برای جنوب شرق بود که باعث شد کشاورزی به اتمام برسه و دف سازی به مقدار سنگین استارت بخوره . تازه کلی تمرین اینسرت هم کردیم.

احتمالا اجرای این پلن بعد ها باعث جلو افتادن جنوب شرق بشه . قبلا هم به چندین شخص گفته بود . بعضی مواقع اجرای یک پلن ضررش بیشتره به خاطر عواقب تیمی ای که داره ...

من باز هم سرم شلوغ بود با عجله پست نوشتم ولی مهم ترین نکته اینجاست . بوم بوم نه نان کپی رو زد . نه کپی . یه دیفالت ساده .

مرسی از شما واسه بوم بوم

مطلب بعد در مورد غارت که فرمودید در جریان باشید که شرلوک هولمز و پوارو هم که ظاهرا طبق شنیده ها از شخصیتهای مورد علاقه شما هستند تمام هوش و ذکاوت خودشون رو برای مجازات متهمان به کار میبردن اما در نهایت قضاوت را به محکمه و قاضی عادل میسپردن لطفا اگر مردک محکمی دارید ابتدا به جای پست گذاشتن در فروم به محکمه سرور یعنی مولتی هانتر اعلام کنید و منتظر رسیدگی باشید ممنون.

با سلام و احترام ...

در تاپیک قبل استارت سرور فراخوان زده میشه برای سرور پاک و بی بات . پس قبول کنید که از دست اشخاصی که رعایت نکردند دلخور باشیم.

من خودم با همین عنوان اومدم و چند نفر هم با همین وعده به سرور اوردم.

وقتی میبینم نیست شرمنده دوستانم شدم میخواید اعتراض نکنیم ؟؟

همون طور که شما خیلی زیبا اعلام میکنید از بازی کثیف در ساید خودتون حمایت نمیکنید انتظار دارم ساید شمال غرب هم همین رفتار رو داشته باشه.

ساید های جنوبی هم همین طور!

کدوم چالش ؟ . کدوم تلاش ؟ . هنوز هیچ گونه تلاشی بابت زدن اون کپ انجام نشده. کلا هر ساید 30 تا بازیکن هم نداره بعد فدایی و چشم بسته بازی کنیم ؟ . الان قرار به جوگیر شدن ما هست ؟؟؟؟

به واقع همین که پتانسیل ساید شمال غرب به خاطر ایشون حروم شده و مجبور هستند به جای تمرکز رو بازی خودشون از ایشون حمایت کنند و هیرو شون رو در خدمت ایشون بزارن واسه ما کافیه.

زدن دهی که خودش داره به خودش ضرر میزنه هیچ معنی ای نداره . ما لذت میبریم از پاپ بازیمون. ایشالله هر وقت لازم شد مزاحمش میشیم ولی احساس میکنم نیازی نیست . تارگت های تو خاک شمال غرب خوش مزه تر هستند.

اینجاست که میگن :

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده :)))

شما هر وقت اون 30 تا مصری ای که اصرار دارید پلیر دارند ولی کلا به هیروشون احتیاج ندارن رو پلیر هاش رو پیدا کردی بعد بیا تو فروم پست بزار :)

سمت ما نمیای ؟

اگه دستت به گوشت میرسه بیا سمت ما جیگر هست و طعمش هم بهتر :)

منتظرتم :)

میزان غارت ساید شمال غرب گویای یک مسئله دیگری هست که فکر میکنند بقیه نمیفهمند دارن چی کار میکنند !!!

واقعا یه چند تا دونه اکانت هستند که ابروی اون ساید رو بردند .

این همه پلیر خوب و زحمت کش شمال غرب به خاطر چند شخص خاص مجبور هستند که با دید بد دیده بشوند . واقعا حیف !

تشکر بابت حضور امپریال در ساید جنوب شرق.

حیف ایدین دیگه نیست وگرنه خیلی قشنگ واست حساب میکرد این کاری که کردی به سود اکانت ایمپریال هست یا نه ؟ . و اینکه باید چه قدر ضرر بزنی که تازه حسابت صاف بشه .

من که وقت ندارم یکی اگه داره بشینه حساب بکنه :دی

ولی از نظر جذابیت تشکر میکنم ازت. از اون نظر خوبه ولی اصلا به صرفه نیست واسه شمال غرب.

به موقع وقتم ازاد شد خودم میام سراغت :دی

من حدودا 4 و 5 صفحه عقب هستم وقت هم نیست بخونم الان.

ولی الان بهم گفته شده عملا دیگه سیم سکند تاثییر نداره ...

یعنی واسه 0 کردن یه نان کپ باید 24 تا همر فرستاد ؟؟؟

یعنی پلنر ها و لانچر ها سر کار هستند ؟؟؟

این بازی اگر تراویان نیست برای چی اسمش رو گذاشتید تراویان ؟

خیلی سریع لیدر های 4 تا ساید توافق کنید درخواست کنید این رو تصحیح کنید.

یعنی سال 2020 سال عجایب ها بود ولی از این چرت تر چیزی تا حالا نشنیده بودم ...

من نه در جریان پلن بودم و نه لانچش . ولی این میلی سکند اینسرت اگر واقعی هست ....

Biggest bulshit of the year

قانون تراویان خیلی ساده هست : اتک های که در یک ثانیه میخورند به ترتیب زمان لانچ لند میشوند.

خیلی ساده هست . اگر نمیتونید درست کنید بگید بچه های کد زن زیاد هست.

رکورد من رو گند زدید بهش . یعنی بی معنی شد :دی

----

ادمین خیلی ساده بگم با این قانون نمیشه بازی کرد. نمیشه پلن داد. شاید سرور های صنعتیتون اعتراض نکردند چون کلا پلن نمیزنند اینجا ما اومدیم پلن بزنیم نیومدیم کشاورزی که ... ! من که بازی نمیکنم وقتی واسه ی زدن یک ده باید شانس همراهمون باشه.... !!!

سرور 3 ایکس که ملت حذف کردند . ادمین این سرور رو از دست نده.

زیاد وقت ندارم میرم سریع سر اصل مطلب.

دوستان عزیز راه برای دور زدن قوانین همیشه هست. فکر نکنید خیلی هم زرنگ هستید و بهترش رو تو 3 ایکس انجام میدن.

تمام ساید ها انالیزور ها حساب گر های خوبی دارن. تک تک اکانت هاتون که همر هاشون میاد بیرون مجموعش رو جمع میزنیم حساب میکنیم. خیلی ساده هستش . حتی اگر ببرید هم هیچ ارزشی نداره ...

خودمون رو سر کار نزاریم. پوش غیر مستقیم میلیونی و این حرفا .... بشینید اکانت بشکشید بالا. احساس میکنید پلیر کم هست و نیاز به ساپورت هست برید 2 تا مولتی بسازید پارکینگ و دف سازش کنید.

پوش کنید کل همر و ارزش بازیتون زیر سوال میره.

روش های غیر مستقیمتون هم خبر داریم چی هست....

مرد باشید درست بازی کنید.

حواستون به این باشه اگر سایدی بنا رو به بازی صنعتی بزاره تضمین میکنم که 3 ساید دیگه تمام اختلافات و کل کل ها رو کنار بزارن و اول از همه ساید صنعتی رو حذف کنند.

بزرگ ترین مسئله این سرور بازی درست هست حتی از زدن امرداد هم برای همه مهم تر هست.

سلام دوست من ،s خسته نباشی

سلام به سارنگ عزیز. دوست و حامی ضعیف ها. یعنی هر موقع خواستید ببینید کدوم ساید ضعیف و نوب هست برید ببینید سارنگ از کیا حمایت میکنه .

یونیسف میخواد بیاد پیش ازت حق نمایندگی بگیره اصلا.

• هیچکدوم روی بات نبوده و با جانشینی 2 به 1 بالا اومده.
    • ساختمان های ضروری توی اکانت ها آپ شده ( انبار - انبار غذا - ساختمان اصلی - اقامتگاه - اردوگاه )
    • منابع غیرضروی آپ نشده
    • منابع جایزه های در دسترس گرفته شده
    • منابع ماجراجویی استفاده شده
    • جوانب احتیاط هم رعایت شده (منطقی نبود اکانت ها آیپی مشترک داشته باشن - ایمیل فیک داشته باشن - روی بات بالا بیان)

سارنگ جان تمام اکانت های ساپورت این سرور به غیر از جایزه تمام جوانب دیگری که گفتی رو داشتند.

یه حساب سرانگشتی بکنین متوجه میشین که به همین نون و ماست هایی هم که میگید نبوده ! حالا شرایط این سرور رو هم در نظر بگیر که طبیعتاً خیلی سخت تر خواهد بود و به همین سادگی نمی تونید 15 کراپ های ساید شمال غرب رو قفل کنید ...

سارنگ عزیز کسی نگفت ساده بود ولی انجام شدنی بود. یعنی من به شخصه زمانی که با اکانت البرز رفتم ده 2 زدم 3 روز بعدش 15 گندمی های 150% شمال غرب گرفته شد یعنی به راحتی میشد گرفتش. اکانت مصری البرز اکانت درجه دو حساب میشد و به راحتی تیم ما میتوست از اون مصری بگذره و مصری با یک مصری دیگه جایگزین بشه. (کسی نیاد بگه مولتی مولتی. 6 نفر ادم 3 تا اکانت منابع هم جابه جا نشده و بحث دفاع هست)

اینجور اکانت ها توی همه ی ساید ها پیدا میشد و هر سایدی تصمیم میگرفت اکانت مورد نیازش رو داشت.

هیچ نیازی هم نبود تمام 15گندمی ها گرفته بشه . 10 تاش که کنار پلیر های اصلی شمال غرب گرفته میشد و باعث نا امیدی و سرخوردگی از تیم لیدری میشد کافی بود.

این رو هم در نظر بگیر که اجرای این پلن به کاتا نیاز داره (اگر فرض رو بر این بگیریم که با گلد ساختمان ها تخریب میشن و کراپ تا 5 میاد بالا ، برای باقی منابع به کاتا نیاز دارید)

کاتاش اماده بود .

لطف کنین وقتی از چیزی اطلاع ندارین ، منت سر کسی نزارید !

منت نمیزاریم . بحث این هست سارنگ عزیز. من به شخصی کسی بودم که دنبال اجرای این پلن از طرف جنوب شرق بودم و لیدر های ساید جلوم رو گرفتند . میتونم تلگرامش رو برات پی وی کنم.

کل حرف این هست.

تراویان شطرنج هست و برنامه هات رو بازی غلط ساید مقابل نباید باشه. تو خودت جزو اخرین شطرنج باز های خوب تراویان هستی. برنامشون درست بود ؟؟؟

هر سایدی میتوست با خسارت زدن به اکانت های درجه دوم خودش اکانت های درجه یک شمال غرب رو نابود کنه .

همین پلنی که خودت گفتی ساده نیست .افرین ببین تمام جوانب و احتیاط ها رو انجام دادی چون حواست هست که پلن باید بی ایراد باشه اگه کسی ریپورت ای پی میداد از بین میرفت این پلن . پلن شمال غرب هم خوب بود که مصری بگیره ولی هیچ جوانبی رو رعایت نکرد .

کل حرف همین بود. بیا خودت اعتراف کن که رعایت نکردند.

سارنگ مهم تر از حمایت از ضعفا حمایت از حق هست.

پ.ن : پلن لاک کردن واندر (بهتره بگم ساپورت واندر) یه پلن سوخته محسوب میشه چون از سرور 3 ایکس به بعد همه ی ساید های دور واندر خودشون رو در اولین مرحله میگیرن :))) دلیل توضیحات کامل ـم هم همین بود.

سارنگ عزیز . ایا فکر میکنی این پلن برای بار اول هست که اجرا شده که فکر میکنی سوخته شده ؟

این پلن اصلا جدید نبود. شایدیکی دو سرور که دوستان یادشون هست حواسشون باشه ولی باز ملت یادشون میره چون 1000 تا نکته واسه ی کانسیدر کردن هست.

پ.ن 2 : آرش خدا ازتون نگذره :D

خراب کردی اخرش رو ... :از چشم افتادی اصلا برو شمال غرب بیام بزنمت :دی

===========================================

من نیازی به ادامه بحث در مورد پلن شمال غرب نمیبینم . خیلی ساده هست. پلن روی کاغذ جالب ولی اجراش افتضاح بود. تمام این حقیقت هست.

سلام.

اگر بنای این سرور بازی تروایان هست و نه تراویان صنعتی ادمین بازی حتما و حتما باید قانون یک اثر هنری در روز رو اجرا بکنه وگرنه با گلد میتونیم سرور و مسخره بکنیم.

لطفا در همین روز اول اومدن اثر به بازی یک نفر پیگیر این قضیه باشه.

یک دلیلی هست که محدودیت اثر هنری در بازی تراویان وجود داره ...

ادمین میتونه این عدم محدودیت رو در سرور های صنعتی نگه داره ولی این سرور قرار به بازی واقعی و دور از نجومی هست ...

سلام به دوستان عزیز یک مقدار این روزا سرم شلوغ بود و با گوشی بودم کلا و نرسیدم پست بزارم و میبینم زیادی فروم به سمت انالیز و بحث های جدی رفتش :دی

بریم سر اصل مطلب یعنی کل کل :دی

ورژن جدید بچه های جدید ورژن قدیم بچه های قدیم.... کار به درست و غلط حرفتون ندارم اما از طرف یک بچه جدید به شما قدیمیه خیلی قدیم پیشنهاد (نصیحت نیستا پیشنهاده) ورژن عوض شده رفیق وقتشه سبک بازیا هم عوض شه دلیل نمیشه همه 15 کراپ میگیرن ما هم بگیریم

Saman

د

چیزی رو که شما سخت گیری اسم گذاشتید من بازی تیمی میدونم. پلیرهایی داریم که منافع ساید رو درک میکنن و توی این مسیر قدم بر میدارن. اگه بگم که بیشتر از 90% پلیرهای ما نژاد مصر و هون رو از نزدیک ندیده بودن اغراق نکردم . و اکثراً طبق توصیه تیم لیدری اقدام به انتخاب نژاد کردن . پس قاعدتاً طبق همین روال برنامه ریزی برای احداث کپ ها اتفاق افتاده و روی نظم جلو میره .

دو سه روزه که نژاد مصری مبحث اول فروم قرار گرفته. همین بحث توی تیم ما قبل از شروع سرور اتفاق افتاده . روش محاسبه و تحلیل شده . و نتیجش شد اینکه دوستان ساید رقیب بدون آگاهی کافی ( یا شاید با آگاهی ) اقدام به تمسخر کردند . تا اینکه شما و چند نفر دیگه چند پست تحلیلی راجع به نژاد مصر گذاشتید . دوستان به فکر افتادن، به جای تمسخر شروع کردن به حساب کتاب . پس با توجه به اینکه هنوز دیر نشده به شما قول میدم که شاهد افزایش نژاد مصر توی سرور خواهیم بود. (پس پیشاپیش اعلام میکنم که قبل از اقدام به این کار نسبت به پرداخت حق رشد نژاد مصری اقدام کنید)

به بعضی از دوستان هم باید عرض کنم که به جای اینکه نگران کپ نگرفتن پلیرهای ما باشند به فکر حل مشکلات ساید خودشون باشن . یا بهتره بگم که سرتون به کار خودتون باشه . از بزرگتر های سایدها هم تقاضا دارم که طناب بعضیارو ببرین یکم اونورتر ببندید . داریم اذیت میشیم . (شخص مورد نظر ارزش ریپلای نداشت و گرنه خودش فهمیده که کیو میگم).

این لجبازی شمال غرب که اشتباه بزرگش رو قبول نمیکنه و حتی ایشون میاد بعد از توضیحات ایدین در مورد مصر بهش میباله رو کجای دلم بزارم ؟؟؟

دوستان عزیز لطف کردند و با حساب کتاب سریع گفتند چه قدر ضرر کردید سر اینکه اکانت های خوب و پر وقت از ابتدا کپ نگرفتند ولی ایا تا حالا فکر کردید این پلنی که بهش میبالید چه قدر افتضاح اجرا شده ؟؟؟

دوستان اگر سرور رو ایزی مود و پیرمردی نبود تمام کپ های شمال غرب لاک میشدند.

اکانت ایمپریال که مثلا اکانت با برنامه و پر پاپ هم هست کپ مصریش در جا گرفته نشد و حتی چند روز فاصله بود بین زمان تاسیس ده 7 گندمی تا کپ مصری .

اگر سرور جدی بود و دوستان اجازه میدادند تمام کپ های مهم سایدتون گرفته میشد و در جا لاکش میکردیم . ولی بنا به ضعیف کردن سایدی قبل از تعیین شدن سیاست سرور نبود.

لطفا هی نگید دوران 3.6 تموم شده و بیاید یاد بگیرید . بسیاری از این ایده ها و پلن های صنعتی که انجام داده میشه اگر یک حریف واقعی باشه در جا نابود میشده .

زمانی این پلن شما خوب بود که تمام کپ های اکانت های اصلی که کپ غیر 15 گندمی میگریند با کپ های مصری ساپورتشون همزمان و هماهنگ گرفته میشد و ساید های دیگه اگر میخواستند هم هیچ کاری نمیتوستند در مورد بکنند .

تراویان یک نوع شطرنج هست ( یا حداقل بود) . شما نمیتونید پلن جنگیتون رو بر این اساس بزارید که حریف حرکت اشتباه میکنه . باید بر اساس بهترین پاسخ حریف پلن ریخت . پلن اب دو خیاری رو لطفا تو فروم به عنوان پلن خاص نگید و هی اصرار نکنید ما نمیفهمیم .

دیگه پیر شدیم تو این بازی وقتی بازی ارزش داشت.

برای همین هیچ فراخوان رسمی‌ای نداده‌ام و قصد هم ندارم که بدم.

به‌نظرم دوستانی که اکانت ساخته‌ان هم می‌تونن بعد از ریست شدن تاپ۱۰ حدود ۱۲ ساعت دیگه یه اکانت جدید تو ش.ش. بسازن و اکانت قبلی رو حذف کنن.

باز هم لازم هست تاکید کنم که این یه فراخوان نیست. صرفاً یه توصیه دوستانه و عقلانی هست برای باانگیزه‌تر ادامه دادن سرور و «تاثیرگذاری» بیشتر و لذت بالاتر.

ایدین جان خوش امدی به سرور. ولی اگر این پیامت اگر فراخوان نیستش یه فراخوان هم انجام بده که فرقش رو یاد بگیریم :دی

سلام به یار و همیار همیشگی :)

این سرور هم در خدمتت هستم عزیزم :) زودتر کانفیرم کن که اسم اکانت و عوض کنم.