Posts by Amir Raptor

ببین‌دوست عزیز ریپلایت نمیکنم برات تبلیغ نشه
    چون فکر‌کنم شما کشتی گرفتن توی گل رو‌دوست داری
    و دوست داری هر چند وقت یه بار بیای سایدی که فروم نویس زیاد داره رو به چالش بکشی که بیای تو چشم
    تنها قسمت حرفات که باهات موافقم اینکه ارزوی سلامتی کردی برای مردم ایران
    اما باز دیدم که توی حرفات داری گداییه یار میکنی و دنبال یار جمع کردنی
    یا سیاست های اتحادتو فراموش کردی یا اصن سر از سیاست در نمیاری
    شما به کفته خودتون اومدین که بازی رو جذاب کنید به عنوان ساید پنجم و برای ۱۰۰کردن‌واندر نیومدین
    پس هر وقت همرات خوب چاق‌شدن بیا سمت ما شروع کن زدن چرا مثل بچه ها افتادی دنبال یار جمع کردن

به نظرم اینجوری فایده نداره من میگم بیا ایدی تلگرام لیدرهای ج ش و ش غ رو بدم بهت توی پیوی هم دست به کار شو‌ سلطان ;)

سلام خدمت عزیزان

اقا اول از همه سجاد و مجید خدا نکشتتون که هر پست رو کامل ریپلای میکنید دو ساعت باید ورق بزنیم بیایم پایین
    اقا من یه نکته‌ای اشاره کنم بین بحثاتون چون هم از سجاد شناخت دارم هم از مجید
    اول از همه مجید رو بگم اشناییمون با جنگ و کل‌کل بود اما بعدش رفیق شدیم اما مجید جزو کسایی هستش که اگه حرفی بزنه بهش عمل میکنه و من خیلی حال میکنم با این اخلاقش همینطور خیلی هم هوای رفیقاشو داره پس اگر الان میاد از حاج حسین حمایت میکنه حداقل برای من جای تعجب نداره.
    اما بحث بعدی در رابطه با سجاد ، سجاد جزو پلیرهای با سابقه‌ای هست که میشناسم توی SW
    و چون ۹۹٪ مواقع اسم اکانتش سید بوده هیچوقت از ذهنم بیرون نمیره
    توی سرور ۶ که سجاد میگه من هم حضور داشتم و توتال ساید بود
    همینطور توی سروری که گفت من ازش حمایت کردم اونجا هم سجاد توتال متای جنوب بود که همون سرور فکر کنم ۷۰٪ اکانت های اصلی جنوب حذف کرده بودن اما سجاد یه تنه وایساد جلوی‌شمال
    خلاصه که خواستم بگم اکثر دوستانی که این سرور هستن رزومه قوی دارن اما شاید بقیه نشناسن
    ب نظرم این بحث هم مثل بحث اکانت های NE باید بسپریم به زمان ۱۰۰٪ زمان که بگذره خیلی چیزا مشخص میشه
    اما اگر یه اتحاد بخواد برای سایدی مزاحمت ایجاد کنه قطعا رنگ کتیبه ها رو نمیبینه حداقل درباره ساید خودمون که اینطوری حس میکنم 8)
    پ.ن : میبینم که اکانت های NW دارن سر از تخم در میارن
    پ.ن: فکر‌ نکنم توی NE هنوز توتالی مشخص شده باشه سجاد جان
    در اخر امیدوارم زودتر شر این‌ ویروس کرونا کنده بشه چون واقعا خیلیا چشم و امیدشون به این ۱ ماه بازار شب عید بوده و الان تحت تاثیر این ویروس کسب و کارشون خوابیده <3

رضا جان اول از همه سلام کنم به شما عزیزدوم اینکه من میگم بهتر اینجا نقد و برسی درست انجام شه و تحلیل سرور همه تو سرور و بازی نشون بدن چی کارن
    ولی دوست من یک سری از دوستان شما داخل فروم بشدت با لحن بد صحبت کردن و کل بچه های اتحاد مارو به هشون هرچی خواستن گفتن از جمله دوست عزیزمون yaghi

سلام دوست عزیز من اسم شریف شمارو‌نمیدونم
    خوشحال میشم بدونم .
    اما به نظرم شما یه مقدار طرز صحبت کردن اکانت پارتیزان رو مشاهده بفرمایید میبینین که کی شروع به توهین کردن کرده شخصی که ادعا میکنه لیدر بین‌المللی هستش اما اونقدر رو خودش کنترل نداره که یه نفر باهاش محترمانه و بدون توهین حرف میزنه بتونه جواب محترمانه و منطقی بده . کل ساید ش ش رو از جوب و فاضلاب جمع شده و نامرد خطاب کردن و چندجور صفت که لایق خودشون هست رو به ما نسبت دادن اگر هم تا الان جوابی ندادیم برای این بوده که نخواستیم خودمونو به اندازه کسی که این مدلی حرف میزنه کوچیک کنیم
    اکانت Yaghi یه دفعه مثل خود اون شخص جواب داد همه بهشون بر خورد اینجا.

همونطور که ساید ش ش مولتی داره ۳ساید دیگه هم مولتی های خودشون رو دارن پس این طرز فکر که شما میای مولتی مارو میزنید ما میشینیم نگاه میکنیم رو بریزید دور ، شک نکنید ما فکر همه اینارو کردیم و شدیدا استقبال میکنیم شما حرکتی بزنید روی مولتی ها.

پ.ن : نمیدونم چرا مولتی های ش ش این سرور خار شده رفته تو چشم یه سریا

#نه_به_خاله_زنک_بازی
    بدرود ;)

دوستان منم موافقم جو فروم رو عوض کنیم و 4تا پست درباره ی بازی بزاریم
    در همین راستا میخواستم اشاره کنم به صفحه ی اول بازیکنان برتر که از این 20 نفر 10نفر از ساید SE هستن
    از این 10 نفر 3 نفر دارای نژاد گول هستن که اکانت pasargad10 با مدال هایی که توی پروفایلش هست میشه نتیجه گرفت یکی از اصلی ترین دف ساز های SE هستن
    اکانت بعدی اکانت X3x امید عزیز هستش که تو سرور پیش افتخار داشتم در کنارشون بودم و واقعا دف ساید رو تامین کرده بود
    اکانت بعدی xXx هستش که فکر کنم اگر بخوان دفاعی بازی کنن چیزی از 2 اکانت بالا کم نداشته باشن

از این 10 نفر 2 نفر نژاد رومن هستن که دفاعی یا هجومی بودنشون مشخص نیست
    5 اکانت دیگر که توتن هستن میشه یقین داشت که قراره هجومی بازی کنن

پ.ن : کارو جون عزیز دلی :love: <3

دوست عزیز چی کار داری میکنی با خودت ؟؟؟
    چی انقدر حرصت داده که توی همه ی حرفات حداقل یه توهین رو میکنی ؟؟؟
    میخوای 3 به 1 کنی سرور جذاب بشه ؟؟ برو بکن ببینم اونقدر حرفت برای بقیه ارزش داره یا نه

مرد مومن کتیبه رو کی فروخته ؟؟؟ من از امین بیام کتیبه بخرم ؟؟ یا امین بیاد به من کتیبه رو بفروشه ؟؟
    پسر خوب ما رفاقتمون تو بازی خلاصه نمیشه درسته که با امین از تراوین اشنا شدیم اما بیرون از این بازی با هم رفیق شدیم

نمیخوام بحث اینکه ما داریم و این حرفا رو بکنم اما حداقل به چندتا از دوستایی که دعوت کردم بیان توی سرور گفتم نگران گلدشون نباشم تیم ما گلدشون رو میده ؟؟
    فاز مافیایی گرفتی که مثلا یکی توی شمال شرق راس کاره به ماها گلد میده میایم اینجا پست بزاریم ؟؟:D
    چی میزنی که به این نتایج میرسیی ؟؟ چقدر میزنی اصن ؟؟؟؟ :D

10 تا پست گذاشتی مارو نامرد خطاب کردی ،فاضلابی خطاب کردی ،چند مدل توهین دیگه کردی که چیو ثابت کنی ؟؟ که شمال شرق اکانتاش زیاده ؟؟؟
    پیش خودتونم دو دوتا چهارتا کردین توی گروهتون که خب بریم فروم چندتا پست بزاریم ضد شمالشرق جو فروم رو بر علیه شون کنیم
    بعد از بقیه سایدها هم همراهیمون میکنن 3 به 1 میبندیم سرورو پیش خودتونم گفتید چرچیل باید بیاد به ما درس پس بده :D

فازتو خریدارم سلطان :P

جمله آخرتم نفهمیدم چی شد، فک کنم یه جمله بود پشت اتوبوس خونده بودی الان اومدی بگی گند زدی...

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ای است درمورد صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که آنقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد:(هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! )

سلام
    یه ۲ روز انفولانزا گرفتم نیومدم چقدر اینجا متشنج شده :D
    دوستان من قبلا هم گفتم بزارید یه کم از سرور بگذره بعدش بذر ۳به ۱ رو بکارید به خدا برای خودتون هم خوبیت نداره شمایی که لیدر بین‌المللی هستی مخصوصا بیای اینجا توی فروم بگی بیاید ۳به ۱ کنیم :D
    اقای صادق دیدی اکانت یاغی خوب فهمیده بود که با چه لحنی باهات حرف بزنه
    ما میگیم هنوز تیم لیدری شمال شرق مشخص نشده شما میگید ولید :D
    از شما بعیده ، شما که لیدر بین المللی هستید باید یه فرقی با ما که از فاضلاب جمعمون کردن داشته باشی دوست عزیز

الکی به نظرم شلوغش نکنید بزارید یه ۱۰-۱۵ روز بگذره همه‌چی مشخص میشه

همونطور که دوستان گفتن ساید NE از چند تیم مختلف تشکیل شده و برای اینکه مشکلی پیش نیاد دوستان سریع اکانت هارو وارد اتحاد ها کردن و فک کنم اگر امار کلی رو اگه یکی در بیاره اینقدر اختلاف فاحش نباشه بین تعداد اکانت های ساید NE با بقیه سایدها

یه موردی هم بود که به نظرم جالب میومد اینکه من ۲شب پیش یه اکانت ساختم و ساید پیشنهادی رو زده بود شمال شرق
    معمولا سایدی که اکانت زیاد داره نباید ساید پیشنهادی باشه
    البته ما توی سرور ۶ ای ار هم این مشکل رو‌ توی SW دیدیم که با اینکه ساید SW بیشترین پلیر و اکانت رو داشت اما ساید پیشنهادی بود همچنان و پلیرها از اخر مپ اضافه میشدن به نقشه

یه عکس از تاپ ۱۰ اتحاد ها هم میزارم تا دوستان ببینن اختلاف زیادی بین ساید شمالشرق و جنوب غرب نیست حداقل
    و همونطور که قبلا هم گفتم متاهای غربی-شرقی یا شمالی-جنوبی سرور رو بالانس تر میکنه

میزان غارت جنوب غرب حدودا 12 میلیون
    شمال شرق حدودا 13.5 میلیون
    جنوب شرق 5.5 میلیون
    شمال غرب 6.5 میلیون

با سلام خدمت تمام عزیزان
    یه نگاه سطحی به اتفاقات درون سرور بندازیم
    امروز اولین ده دوم توسط اکانت LanCinaTe
    زده شد که جا داره تبریک بگم بهشون با این اختلاف زمانی تونستن ده دوم رو بزنن

توی تاپ‌۱۰ غارت از ساید شمال شرق ۴ اکانت
    ساید جنوب غرب ۳اکانت
    جنوب شرق ۲اکانت
    وشمال غرب ۱ اکانت حضور دارند

در صفحه اول بازیکنان هم
    شمال شرق ۶ اکانت
    جنوب غرب ۵ اکانت
    جنوب شرق ۶اکانت
    شمال غرب ۳اکانت
    حضور دارند.

توی بخش اتحاد ها
    شمال شرق با ۴ اتحاد رتبه اول رو در اختیار داره
    جنوب غرب ۳اتحاد
    جنوب شرق ۱ اتحاد
    شمال غرب ۲ اتحاد
    از نظر میزان حجم غارت
    شمال شرق حدودا ۴٬۱۰۰٬۰۰۰
    جنوب غرب حدودا ۴٬۳۵۰٬۰۰۰
    جنوب شرق حدودا ۲٬۰۰۰٬۰۰۰
    شمال غرب حدودا ۲٬۵۰۰٬۰۰۰
    *کمبود پلیر غارتگر توی ساید جنوب شرق توی این سرور به چشم میاد

**با توجه به امار موجود تا الان متاهای شرقی -غربی

یا شمالی -جنوبی متاهایی هستند که به بالانس سرور کمک میکنند هرچند که الان درباره متا صحبت کردن زوده اما دلم‌میخواد صحبت کنم راجبش‌ :D
    پ.ن : تحلیل های ریز تر رو ارمین میاد میزاره :P

خب دوستان با توجه به تموم شدن ۱۰ماجراجویی حراجی‌ها باز شدن و وحشی بازی در حراجی ها شروع شد :D
    پنج عدد قفس ۴۰کی چکش خورده تا الان 8o :D
    اما چیزی که نظرمو جلب کرد این بود که من جزو اولین کسایی بودم که رفتم تو حراجی و فقط ۲تا ایتم برای فروش بود ۵قفس و ۳۰تا پماد اما الان یه چیز جالبی که دیدم این بود که ۱ تک قفس برای فروش گذاشته شده و حدودا ۴ساعت با بقیه ایتم ها اختلاف زمانی داره در صورتی که اولین حراجی ها همون ۲ موردی بود که گفتم
    و نکته جالبتر اینکه فکر میکنم اصن زیر ۵عدد قفس رو نمیشه گذاشت توی حراجی =O
    اینکه این داستان چجوری پیش اومده مو توی بدن نزاشته حقیقتا :D :D

من تو فروم نوب هستم
    دوستان چيكار كنم موقع نقل قول تمام پست ريپلاي نشه؟
    و اخرين صحبت رو ريپلاى كنم؟

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

زمانی که میخواید تایپ کنید قسمت‌هایی که ریپلای شده و نمیخواید تو پست جدیدتون باشه رو Select کنید و حذفشون کنید اون قسمت هارو.

سلام دوباره :D
    ببین دانیال جان شما اشتباه برداشت کردی من اگر میخواستم تیکه بندازم که اسمتون رو ذکر نمیکردم توی حرفام
    من خیلی درسته نظرمو بیان کردم شما توی اکثر پستاتون خیلی به قدرت خودتون و تیمتون میپردازید در صورتی که تا به اینجا کسی اصن نیومده قدرت شمارو بخواد به چالش بکشه و من گفتم این گونه رجز خونی‌ها برای داخل سرور و زمانی هستش که سرور ران میشه

مورد دوم ببینید شما پلیر حرفه‌ای هستید و همینطور تیم پارسا که توی ساید SW هستش پس این نظریه که من میخوام تفرقه بندازم به کل رد میشه
    سوال من خیلی واضح هستش و شما خیلی واضح تر از جواب دادن به سوال من طفره رفتین
    من میگم شما و تیم شما که مخالف سرسخت مولتی بازی هستید ایا فقط این کار برای ساید‌های دیگه عخه یا نه با مولتی بازی توی ساید خودتون هم مشکل دارید
    به نظرم بقیه دوستان هم دوست دارن جواب شمارو بدونن در این باره
    در مورد اسم اکانت و اتحاد سوال کردید
    حقیقتا اسم اکانت تا همین الان مشخص نشده و هروقت اسم انتخاب شد خدمتتون اعلام میکنم
    در مورد اتحاد چون تیم های مختلفی توی ساید NE حضور دارن و هنوز سرور ران نشده و اسم واحد و مشترکی انتخاب نشده باز هم نمیتونم اسمی رو اعلام کنم
    اما بنده توی ساید NE هستم به همراه دیگر دوستان و انشالله هروقت سرور ران بشه بنده اسم اکانت رو اعلام میکنم

اما در رابطه با مولتی بازی من شخصا تا به حال مولتی بازی نکردم و موافق این امر هستم که مولتی بازی به کل حذف بشه اونموقع سایز همرها کوچکتر و مقدار دف هم کمتر میشه
    اما توی سرورهایی بوده که بدون حتی ۱ مولتی توی تاپ بودم و همرم هم جزو ۱۰همر برتر سرور بوده
    توی همین عکس که مشاهده میکنید ما بدون مولتی وحتی بات برای رید ۴تا همر کشیدیم توی این اکانت
    ۱همر گرزی دیفالت که چون ۵خونه‌ای کپ بود تبدیل به نانکپ شد
    ۱همر نانکپ واندرزن
    ۱همر کپ جنگی به دلیل کمبود همر در ساید
    ۱همر تبری مرکز ساید
    *پ.ن : از اون ۶نفر پلیری که اسمشون توی پروفایل اومده فقط منو مهران روی اکانت بودیم و بقیه بچه ها به دلیل مشکلات شخصی کلا حضور نداشتن از یه تایمی به بعد.

سلام خدمت عزیزان
    تیم‌هایی که تا الان اعلام امادگی کردن زیاد بودن و خدارو شکر مثل اینکه سرور شلوغی رو شاهدیم
    یه نکته که وادارم کرد پست بزارم
    یکی از عزیزان هستش که بعد از چند سال تشریف اوردن .
    دانیال جان از صحبتاتون میشه اینطور برداشت کرد ادم مؤدبی هستید و قابل احترام
    اما چند تا نکته که بهش دامن زدید رو میخواستم بگم
    اول اینکه تیم های زیادی بودن که سابقه درخشانی داشتن و جزو قدرت‌های تراوین ایران بودن اما دیدیم که بعد از برگشت دوباره به تراوین به تیم‌های نوپایی باختن و این نشون میده تو سالهایی که این عزیزان بازی نمیکردن خیلی ها در حال بازی کردن بودن و خیلی هم پیشرفت کردن پس امیدواریم مهارت شما و تیمتون رو داخل بازی مشاهده کنیم تا فروم که اونجوری لذتش هم بیشتره ، شاید اصن با هم متا کردیم و با هم زدیم سر و‌کله بقیه :D

مورد دوم اینکه ، اینجور که از حرفاتون برداشت میشه کرد مخالف مولتی بازی هستید و‌فرمودین برای مولتی ها برنامه دارید . سوالی که الان برای بنده مطرحه اینه که در رابطه با مولتی های ساید خودتون چه برنامه ای دارید ؟! خب ساید SW تو راندهای قبلی مخصوصا راند اخر ۳ایکس نشون داد که توی زمینه اکانت مولتی صاحب سبک هستن
    و غارتشون با اختلاف فاحش از بقیه ساید ها بیشتر بود
    و در حال حاضر همون تیم توی SW حضور دارن
    و احتمال زیاد با همون برنامه قبلی و ساخت اکانت مولتی و‌ رید توافقی.
    پ.ن :توی سرور ۱ راند ۴ تیم ایدین به اسم Swans دقیقا همین رویه رو‌ پیش گرفت و حتی مولتی های تیم دیگه ساید خودش یعنی Amordad رو هم میزد اما در اخر شاهد بودیم که با هم صلح کردن و واندر ۱۰۰کردن .

Sw : تیم سرور قبل اسدبلیو و تیم c.o.b. تعداد حدود ۱۳۰ نفر.

درود دوستان،

براى سرور اسپيد ٢
    كيا SW قصد پلى دادن دارند؟

باسپاس
    دانيال پيشوا تيم

شما هم بیاید حال میده :thumbsup: اسم تیم‌هایی که قراره بیان
    رو که میشنوم به نظرم سرور جالبی میشه
    امیدوارم زئوس هم توی شمالغرب اعلام حضور کنه تا سرور جذابتر بشه
    وجود تیم‌های مختلف توی سایدها به نظرم خودش جذاب هست
    مثلا تیم پارسا و ممد کوماتسو تو SW با تیم پیشوا اینکه کدومشون رهبری ساید رو در اختیار میگیره
    یا NW اگه زئوس بیاد تیم احسان با زئوس در صورتی که زئوس با کلاغ‌ها توی NE رابطه خوبی داره و احسان یه مقدار مشکل داره :D
    خلاصه که داره جالب میشه :P :D

با سلام و مرحمت موزی بر همه بزرگواران و پیرمردهای دنیای تراوین.

اینجانب اقای موزی با همراه تعدادی از دوستان عزیز میرم که پیش امیر زمستونی و امین و اقاشون دانیال صد کن، یک سرور کاملا فان به عنوان یک دفساز کاملا غیر انحصاری در خدمت دوستان باشم باشد کسانی که موز دوست داشتن به بنده در تلکرام پی ام بدن هماهنگ باشیم

@karokhezerpour

به به هولدرمون هم اضافه شد :D
    کارو اخرین باری که اعلام کرد من فقط یه کمک کوچولو به ساید میکنم هولدر شده بود و ۲۳ساعت روی اکانت واندر بود :thumbsup: :D
    تو که بیای جنس جور میشه مرد موزی :love:

احسان جان علی کینگ اس ای جایی اعلام کرده که ۵۰-۵۰ میان یا نه ؟!
    تیم علی Valsهستش و تا اونجایی که من اطلاع دارم فکر نکنم قصد داشته باشن بیان
    کمااینکه ۲،۳ سرور اخر با علی با هم بودیم و در حال حاضر توی گروه تلگرامی بحثی راجب استارت توی این سرور مطرح نبوده

ما که دوستداریم سرور شلوغ تر و جذابتر باشه :saint:

داداش کل سرور ۱۸۰تا پلیر نداره فک کنم :D
    بابا بچه های ما انقدر تنبلن رو هر اکانت قراره ۴،۵ نفری بریم :D بعد من خودم موهام ریخته چون همه تا الان گفتن میایم SE و‌SW بعد تو امار از همه‌ کمتره پلیراشون :whistling:

سلام خدمت تمام عزیزان
    این سرور انشالله اگه وقت یاری کنه در خدمت دوستان هستیم
    و برای اولین بار توی یه ساید شمالی قرار هستش که بازی کنم
    همونطور که امین گفت این سرور با تعدادی از دوستان ساید شمال شرق میریم با هدف انجام یه بازی جذاب و کشیدن لپ بعضی از بچه‌ها :D
    پ.ن : دانیال مثل اینکه این دفعه واقعا قراره زمستون بیاد :D :P

با سلام خدمت تمام عزیزان

این سرور بارها گفتم اصن قرار نبود باشم
    روز ۳،۴ بازی بود که دیدم امین و رضا و چندتا دیگه از رفقا هم‌هستن و از شانس رفته بودن NW
    امین پیشنهاد داد که امیر بیا اینور پیش خودمون و گفتم حقیقت اگه از اول‌میدونستم هستید که میومدم اما الان اینجا هم توس اس‌ای چندتا از رفیقام هستن دیگه ضایعس حذف کنم منم که تایم ندارم بیخیال
    تا اینکه داستان‌های حذف پیش اومد و امین زنگ زد گفت حاجی داستان اینطوریه ما میخوایم حذف کنیم ۲تا کتیبه هست میخوای ؟! گفتم داداش من که تایمی ندارم به اون صورت اما بدم نمیاد یه جنگ‌آموز بیاریم هم دینم به ساید رو ادا کنم هم اینکه همر خودم راحت شارژ بشه،(که البته امید کتیبه جنگ رو بعدا برگردوند به ان‌دبل)
    فقط خواستم این چیزارو بگم که انگ کتیبه فروشی نچسبونن دوستان
    و با شناختی که از رفیقام‌دارم خدارو شکر شرایط مالی بچه‌ها طوری نیست که نیاز به ۱-۲ تومن پول کتیبه داشته باشن و خودشون رو‌بخوان زیر سوال ببرن
    اگر عمری باقی باشه و وقت کافی موجود باشه سرور فینال با یه ترکیب جدید میایم که انشالله یه کم لپ بکشیم ❤️