Posts by a6kbo3

سلام

همه میدونن فروم باز نیستم. هیچ ادعایی هم تو بازی ندارم

این پستم فقط بخاطر شاتی که چند هفته پیش از دیوار شدن نیمچه دمپاییم اینجا اومد میزارم

این سرور رو بخاطر چند تا از رفقای قدیمی مثل سهیل نپی اومدیم اونم بعد یه ماه از شروع سرور اومدیم یه دمپایی بکشیم کنار رفقاییمثل بابک عزیزم حال کنیم

خواستم بگم این بازی زد و خورد زیاد داره

دیوار شدن داره کتیبه زدن داره صفر شدن داره چیف شدن داره

پس به شادی های کوچیکتون ننازید

امروز با کوچیک ترین دمپایی سرور چشم کوچیک جنوب غرب رو اونم با لینک سبز زدیم که بگیم بازی فقط ادعا کردن و فحش و بد و بیراه بار هم کردن نیست. بیاید وسط میدونببینیم با هم چند چندیم و از بازی لذت ببریم

راستی یه ده هم تو قلب جنوب غرب زدیم یه هفتست. یه فکری لااقل برا اون بکنید D:

Just ne

Reza

#چشم_کوچیک

اینجا جای بوسیدن نیست پسر جون . من اگر بودم که سه راند رو نمیبردی . در مورد فروم هم تصمیم گیرنده شما نیستی که کی چه پستی بزاری البته سرور های اول ادم یکم جنگی میشه یکم که بگذره از سابقه بازیت دیگه عادی میشه برات اینجور مسائل . شما هم که فروم رو نمیخونی لازم نکرده جواب بدی فکر کردی دکتر شریعتی هستی بنویسی دیگران بخونن فیض ببرن . اینجا اگر مطلبی نوشتی باید مطلبم بخونی ما لنگ شما نیستیم بیای تز بدی بری . سعیدم رفیقمه وکیل وصی نمیخواد .

این خضوع و فروتنیت منو کشته
    از نحوه حرف زدنت مشخصه بدجور داری از یه چیزی میسوزی
    البته که من میدونم اون چیز چیه
    سعی کن دفعه دیگه که خواستی با رفیقت صحبت کنی بحث رو به فروم نکشی و وقت ملت رو نگیری
    برو بشین دمپایی هاتو بکش بالا فایدش بیشتره
    در ضمن سعی کن کمتر حرف بزنی بیشتر عمل کنی
    اونایی که زدی تو بیمارستانن هنوز مرخص نشدن عشقم
    بده ماچو بیاد <3

سلام به روی ماهت .اولا شما که پست میذاری و دوست داری بخونن پست های دیگرانم بخون عزیزم که صد بار گفتم مثاله .دوما اصل مطلب رو بگیر نه فرع رو سعید اگر دو سرور اومده ne یه عمری sw بوده حالا اگر رفت sw بازم اون مدال ها رو بذاره بازم انصافه به نظرت
    سوما نشناخته طرفت رو قضاوت نکن من بخوام بزنم راست میزنم به طرف یا دیوارم یا ردش میکنم دنبال درست کردن حاشیه نیستیم

پ.ن ۱: چرا شرایط سنی نداره فروم.
    پ.ن ۲: لطفا الکی فاز نگیریم اینجا یه دورهمیه بین ساید ها .جنگ طلبی برای داخل بازیه اینجا حرف زدن راحته اونور عمل کنید

اولا و دوما و سوما
    پ ن 1 و 2 و 3
    من برای خوندن پست های دیگران نمیام فروم
    حتماً تو متنی که نوشتی ایرادی وجود داشته که صد بار بقول خودت مجبور شدی درموردش توضیح بدی
    بجای اصلاح کردن این پست بهتره با فکر مطلبی رو عنوان کنی
    گاهی سکوت و خالی موندن فروم بهتر از عنوان کردن هر مطلبی تحت هر عنوانی و دخالت تو مسائل مربوط به ساید های دیگه هست
    مگر اینکه سه راند بازنده بودن خدایی نکرده فشاری وارد کرده باشه
    میبوسمت <3

سلام علیکم گفتم خلوته یه موضوع رو مطرح کنیم چند خطی با هم هم کلام شیم
    همونطور که میبینید بعضی از دوستان بجز مدال های هفتگی مدال هایی مربوط به سرور های پیش رو گذاشتند که نشون دهنده اول تا سوم شدن در پاپ و حجومی هست اما الان دیدم سعید کستل از اکانت دلربا ۳ تا قهرمانی واندر گذاشته به نظر من که باید این مدال رو حذف کنن چون شخصی نیست یه اتحاد دهنش اسفالت شده مدالشو دارنده ایمیل کوبیده تو پروفایل . حالا شاید هولدرم بوده طرف ولی باز ملاک نیست . همونطور که قبلا دف سازها دف میدادن امتیاز رو کس دیگه ای میگرفت درستش کردن اینم باید حذف کنن به نظرم . . خودتون میدونید که حداقل ۱۰ تا اکانت پایه ثابت و کار کن تو هرسایدی و هر سروری هست این حق و ناحق کردنه خدایی

نظررررررررر؟

سلام دوست من
    اون سه مدال متعلق به ان ای هست و هیچ کس غصبش نکرده
    سعید هم برا ne زحمت کشیده و هم میکشه و از نظر من مادامی که تو این ساید بازی میکنه هیچ ایرادی نداره از اون مدال ها تو پروفایلش استفاده کنه
    لطفاً سعی نکنید با این حرف ها برای ساید های دیگه حاشیه درست کنید
    ساید ne این بار هم مثل همیشه تا آخر متحد و یکپارچه میمونه <3

خدا قوت خدمت برادرای عزیزم تو هر چهار ساید
    قرار نبود دیگه پست بزارم ولی حیفم اومد از چند نفر اسم نبرم این اخر کاری
    اول از همه یه تشکر ویژه از امین عزیز از اکانت خوب سایلنس که بیشتر زحمت اکانت و شب بیداری هاش گردنش بود، خدا قوت امین جان
    از مجموعه خوب ان ای بخاطر تحمل بالاشون تو اختلاف نظرها و از خودگذشتگی برای هدف کلی ساید ممنونم
    از بچه های گل تیم فونیکس که یه مجموعه حداقل 20 نفرست که چندین ساله کنار هم جمع شدن و باهم حال میکنیم ممنونم که بازم مثل همیشه گل کاشتن هرچند جای چند نفر مثل میلاد لجند و امیرحسین دراگون و محمدامون خالی بود
    وقتی اسم ان ای و تیم فونیکس میاد حیفم میاد اسم
    بابک جان، سامان خان و کاوه عزیز رو نبرم
    خدا قوت دوستای قدیمی و تبریک که زحماتتون در کنار بقیه بچه ها به بار نشست و یه بار دیگه پرچم ان ای کبیر رو بالا نگه داشتید
    و در نهایت باز هم یه سرور دیگه تموم شد با همه کم و کاستی هایی که بود
    چیزی که میمونه رفاقت هاست
    خدارو شکر این سرور هم چند دوست جدید مثل امیر حسین تریدر به مجموعه مون اضافه شدن و این واقعاً باعث افتخاره
    به امید دیدار
    یا علی مدد

سلام و وقت بخیر به همه دوستانی که فروم رو دنبال میکنن
    قبلا هم گفته بودم فروم نویس نیستم و با توجه به اینکه هیچگونه مسولیتی در سایدم ندارم میتونم اینجا نظر "کلی" خودمو درمورد سروری که توش هستیم راحت بگم
    به شخصه از روندی که سرور طی کرد تا به اینجا برسیم هیچ وقت راضی نبودم
    بردن به هر قیمتی هدف من نبوده و نخواهد بود
    تراوین بازی ترسوها نیست و این باعث میشه این بازی نوستالژیک جذابیت خودش رو کامل از دست بده
    عدم نظارت مدیریت اسپیدترا (اسم این بازی رو تراوین نمیزارم ) به اصول ابتدایی نسخه اصلی این بازی (ازاد بودن مولتی اکانت و استفاده از بات و اسکریپت و یجورایی درهم امیخته بودن دو ضلع متضاد تراوین) و عدم درنظر گرفتن جریمه برای اکانت های متخلف (من جمله خود من) و در اولویت بودن انتفاعشون نسبت به خدشه دار نشدن روح این بازی و همینطور راضی نگه داشتن همه به هر قیمتی زمینه رو برای عقده گشایی عده ای عشق رکورد فراهم کرد که اتفاقاً در راس تصمیم گیری های کلان سرور قرار داشتند و هدف هرکدومشون پایین کشیدن دیگری با توصل به هر روش و ابزاری بود که در اختیار داشتند
    وقتی عملاً یک ساید از جریان بازی خارج میشه متا یا نپ دو ساید کار ناجوانمردانه ای به حساب میاد (چه متای قبل نقشه و چه بعد از اون که همتون میدونید و نیاز به توضیح بیشتر نیست)حالا هرتوجیه و استدلالی که میخواد پشتش باشه
    تصمیم گیرندگان هر سه ساید باقی مونده باید راهی پیدا میکردن که مستقل از هم مرد و مردونه به جذاب شدن بازی کمک میکرد نه اینکه از ترس باخت دنبال این باشن که کی با کی زودتر متا یا نپ میبنده و جلسات شبونه بزارن و...
    اینکه چهار ماه از سرور بدون هیچگونه درگیری خاصی و با متا ها و نپ های مکرر و اعصاب خورد کن سپری بشه و حالا تهش یه واندر بخواد صد بشه یا نشه اصلا جالب نیست و من احساس میکنم وقت و انرژیمو اینجا و در طول این چند ماه با سیاست های بقول دوستان کلان سایدی به هدر دادم
    پیشنهاد میکنم اگه دوستان جسارت لازم برای طراحی پلن و اجرای اون رو ندارن من بعد از این عنان کار رو به دست نگیرن تا کسایی که تازه پاشون به این نسخه تراوین باز میشه بتونن یک هزارم اون چیزی که ما تو این ده، پونزده سال تجربه کردیم ببینن
    من ترجیح میدم این پست آخرین پستم در اینجا و این سرور آخرین سروری باشه که توش حضور داشتم
    از هیچ کس دلخور نیستم و ناراحتی ندارم و این متن یک انتقاد ساده از طرف یک پلیر کوچیک ته سایدی هست که همیشه بهش عشق ورزید
    از اینکه متن طولانی شد عذرخواهی میکنم
    امیدوارم در زندگی شخصیتون به اهداف بزرگ و قشنگتون برسید
    یا علی
    رضا

داداش ما کی اومدیم با شما متا بستیماونی که شما میگین متا نیست . با دوز و کلک و کثیف بازی یه اکانت تو شمال غرب خریدین که نمیشه متا عزیز
    ما دو گروه هستیم تو شمال غرب گروه ما فعلا هیچ متایی با هیچ سایدی نبسته
    دروغ و کلک هم معلومه واسه کدوم سایده

تصحیح شد، جنوب شرق

مطمعنا من از شما بیشتر در جریان اتفاقات سرور از قبل از شروع سرور تا به الان هستم و همینطور تیم لیدری شمال شرق با اکثر پلیرهای ساید تعامل خوبی دارن
    اینکه یه تیم تو یه ساید بازی کنه یا نکنه به خودش مربوطه و هیچ وقت یه ساید سرنوشتش به چند نفر گره نخورده
    این یه ضعف بزرگ برای شمال غرب بود که نتونستن دو تا تیم رو باهم همراه کنن در شرایطی که شمال شرق ابتدا چهار تیم رو یکپارچه کرد و بعد یه متای مهم و راهبردی رو با همکاری جنوب شرق کلید زد
    همه اینا نشون دهنده روابط قوی لیدرهای این دو سایده

سلام به همگیدوست عزیز که میگی پلیرهای شمال غرب عزت نفس ندارن آیا به حرفی که میزنی فکر هم میکنی .یه کلاس بزار تا عزت نفسو بهمون یاد بده .
    ما تو شمالغرب چند تا پلیر هستیم که اصلا با هیچ سایدی متا نبستیم. ما داریم برای سرگرمی بازی میکنیم . ولی متاسفانه چند نفر تو ساید ما هستند که اینجارو با خونه خاله اشتباه گرفتند
    واسه خودشون کتیبه جابجا میکنن . ما هیچکس را به عنوان لیدر تو سایدمون قبول نداریم .
    دو سه تا پلیر هستیم دور همی داریم بازی میکنیم .
    لطفا همه پلیرها رو با دو سه تا پلیر مقایسه نکنید .

آخی
    ادم جیگرش کباب میشه واسه این حد از مظلومیت شمال غرب
    نه متایی بستن، نه کتیبه ای رفته، نه دفی رفته، اصلا ماه بخدا ماه
    یه گوشه نشستن عین بچه های خوب از کتیبه هاشون مراقبت میکنن هرکی هم بیاد سمتشون با آجر میزنن سرشو میشکونن
    دفاشونم کی گفته میره سمت جنوب غرب، داره از نون کپا و کتیبه هاشون مراقبت میکنه :دی
    جمع کنید این بساط حیله و نیرنگ را ای خدا نشناس ها :دی
    واقعا پلن زشتیه که متا رو مخفی کنی فقط به این دلیل که اگه بردی بگی یک به دو بردیم و اگه باختی هم بگی خب مارو دو به یک زدن
    هرچند متا کردن و دیپلماسی قوی هم یکی از جنبه های مهم تراوین بحساب میاد و باید به لیدرای خوب دو ساید شرق بابت این تعامل دست خوش گفت
    بلاشک نیم کره غربی قبل از نتیجه بازی حد اقل اخلاق حرفه ای و دیپلماسی رو واگذر کرده

سلام
    ممنون بابت وقتی که برای تحلیل گذاشتی اما حداقل درمورد ne باید بگم بیشتر شبیه تصورات خودت از این ساید بوده تا تحلیل واقعیت
    یه نکته رو هم اضافه کنم درواقع در ابتدای سرور 3 تیم خیلی خوب تو این ساید بود که با ذکاوت لیدرهای محترم خیلی زود به جمع بندی و ادغام رسیدند که این خودش یه حرکت بسیار قشنگ بود
    سه تیم ققنوس(به نمایندگی سامان جان)، فونیکس (به نمایندگی اقا تورج) و نماینده تیمه آقا رضا انزلی زیرپرچم بزرگ ne متحد و یکپارچه به بازی ادامه میدن

سلام و درود بر دوستان بزرگوار
    زیاد اهل فروم و فروم نویسی نیستم اما هیجان دوستان رو که دیدم یکم هوا برم داشت
    ایشالا اگه قسمت باشه و شهاب سنگ از آسمون نزول اجلال نکنه کنار رفقامون تو ne خواهیم بود
    ایشالا که سرور جذابی از آب در بیاد و لذتشو ببریم
    ارادتمند
    رضا