Posts by Emptiness

به تازگی ها خبر دار شدیم 50% سرور رو در محاسبات کل سروری حساب نمیکنن و امار 55% میدن :)
    من چون کاره ای نیستم جز یه فروم نویس کوچک به همین بسنده میکنم و تو کار لیدرا دخالت نمیکنم :)))) ولی قبل اینکه سیاست تخریب NE شروع بشه دستتون رو شد :)))
    پیشنهاد من اینه ریز از بغل برین
    یه خبری بهم رسید که اگر شما تو اتحاد نباشی کلا جزو سرور محسوب نمیشی و دکمت رو میزنن :) ولی هر سایدی هماهنگی بیشتری داشت و کل سایدش تو اتحاد در حال فعالیت بودن ساید مولتی باز و کثیفی هست و باید 3 به 1 کرد
    بزارید یادتون بدم چونچا بازی رو
    سعی کنید با اختلاف ساعت پست بزارید و از امار هایی استفاده کنید که به راحتی نقض نشن و خیلی قصد تخریب نداشته باشید چون یکی پاچه بگیره ول نمیکنه اون وقت یهو 3 به 1 میشه رو ساید چونچا باز :))))))))))))))))))
    پ.ن : ممد بی گوش نامرد منو لایک نمیکنی؟ بگم فرشید با نیزه های خفت کردش بیاد سراغت؟

اگر پای تحلیل بیاد وسط یه دو روز تایم میخواد تک تک مولتی های ساید ها رو با اسم نام ببرم تا ببینیم فقط NE این حرکت رو زده یا نه
    یا تمیز بازی کن یا دهنتو و ببند و فقط بازی کن . اینکه چنگ بزنی به هر ریسمونی برا بالا رفتن حرکت میزونی نیست و ضعف خودتو نشون میده

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت فروم نویسان و تحیل گران اوستاد پسند

در این تحلیل زیبا شاهد تعداد اکانت ها و احتمالا میزان قدرت ساید ها هستیم

طبق گفته های شما دوست عزیز باید یه همچین تعدادی اکانت داشته باشیم داخل سرور ( اگر ماشین حساب آنلاین باگ نداشته باشه و یا سازندش کلنل باشه)

اما چه اتفاقی میفته که این لا 1750 تا اکانت گم و گور میشن و کلا از بین میرن؟

اها فهمیدم این رفیقمون یهو میاد همچین مطلب زیبایی رو بیان میکنه

پیشنهاد میکنم برای جذاب شدن بازی، سه به یک بشه، اگه ملاک رو تعداد اکانتها بگیرید یک تک ساید از هر سه ساید اکانت بیشتری داره، یعنی تولید بیشتر، یعنی سرباز بیشتر، هر سایدی تک با این ساید درگیر بشه با توجه به چیدمان گشاد اکانت هایی که احتمالا بیشترشون هم مولتی و ساپورت هستن، باید برای کاتا کردنشون دو روز بکوبه تا بره برسه ولی کماکان جابجایی دفاع و منبع در خود سایت سریعتر از حمله حریف خواهد بود و حریفِ تنها در برابر این ساید از پیش مغلوب خواهد بود.

الله الله . این حرکت برا خود عمر و عاص قفله مشتی یه حرکتی بزن بگیم فوله نگیم مارا از شر شیطان رجیم حفظ بفرمایید :)))))))))))))))
    زشته اقا بازیتون رو بکنین این حرکتا خیلی زشته اگر میخواید 3 به 1 کنید بگید امادگی داشته باشیم نه اینکه بیاید اول ساید رو بد نشون بدین بعد هندونه بندازید زیر بغلمون و بقیه ساید هارو ترغیب به متای کثیف 3 به 1 کنید.
    اگر پای تحلیل بیاد وسط یه دو روز تایم میخواد تک تک مولتی های ساید ها رو با اسم نام ببرم تا ببینیم فقط NE این حرکت رو زده یا نه
    یا تمیز بازی کن یا دهنتو و ببند و فقط بازی کن . اینکه چنگ بزنی به هر ریسمونی برا بالا رفتن حرکت میزونی نیست و ضعف خودتو نشون میده

پ.ن 1 : یه بنده خدایی اومده بود با لفظای خودم خودمو مسخره میکرد :)) یاد شوالیه سفید افتادم جاش خالی
    پ.ن 2 : میرسیم به همون مبحثی که چند وقت پیش بیان کردم (کم غر غر کنید بازی هنوز شروع نشده)

استاد احتیاج هست من هم اسم بدیم بشناسیمون ؟شما با ارمین عزیز بیاید پیش من فقط عزیزم در ده های من به روی شما ۲ تا بازه

شما که جات تو قلب ماست ، به عشق خودت رومن برداشتم نیزه هات رو خفت کنم :-)
    میخوام جای فرشید رو برات پر کنم دلت تنگ نشه

برادر مینی مپ رو چک کنی کاملا مشخصه!

طبق این مپ دوست عزیز دایره های چهار ساید تا یک منطقه تقریبا برابر هستن که نشون میده تعداد پلیر ها مساویه
    از یه نقطه به بعد که NE جدا میشه کاملا متوجه میشی که به شدت اکانت ها پراکنده هستن و تو منطقه ای که 300 تا 400 اکانت جا میشه شاید به سختی 100 تا اکانت باشن ( با خط مشخص کردم)
    که برای همین برای من سوال شد که چرا الگوریتم ها اینطوری شدن و باعث شده خیلی از بچه های NE مثل خودم تک و تنها دیفالتشون بیفته تو بیابون خشک و برهوت در صورتی که هنوز خیلی از نقشه جای خالی داره
    نتیجه : NE خیلی پلیر بیشتر داشته باشه 100 تا هست که اونم زیاده به نظر من ولی یه طوری گفتم که نه سیخ بسوزه نه کباب . تحلیل های منطقی تر لطفا

تصاویر

• Untitled.png
    • Untitled.png

با عرض سلام خسته نباشید خدمت شما فروم نویسان غر غروهای عزیز تر از جان

براى قويتر شدن چرا از بزرگان ديگه اى دعوت نكردين؟

از دوستان با تجربه ى ده دوازده ساله ى خودم
    مثل محمد و مهدى عزيز از اكانت NeM!D0NaM
    يا king mohi و .

با رخصت گرفتن از ممد بایگوش عزیز برا تخریب
    قال اشکان : برادر عزیزم حالا مهدی و محمد یه چیزی کینگ موهی گوجه کدوم املته :)
    درست نیست از الان ستون پنج ول بدید وسط ساید های دیگه و گندشون کنید تهش بیاید 3 به 1 کنید حرکت فولی هست :)
    حداقل چهارتا اسم درست بگو بشناسیم مرد مومن . اگرم یوسف ریتالین شمارش رو داری دمت گرم بفرست دلم براش تنگ شده

تعداد تقریبی اکانت ها تا این لحظه
    ان ای 600
    ان دبل 300
    اس دبل 300
    اس ای 200

داداش تقریبی گفتنت باعث میشه کل سیاست های ساید ها بهم بخوره حداقل تقریب میزنی یه چی بزن بگنجه دو برابر اخه؟ :)

پ.ن 1 : این سرور خدمت امیر کلاغ و اوستاد ارمین هستیم پلن های چیف نان کپ زیادی داریم حواستون رو جمع کنید :)
    پ . ن 2 : داستان فانه جدی نگیر خوجگلم

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

یه سوالی ذهن منو درگیر کرده . چرا نحوه قرار گیری بازیکن ها به صورت دایره نیست و خط های مستقیم پر نمیشن و رندوم توی نقشه قرار میگیرن؟ مخصوصا در NE این مسئله مشهوده که اصلا خط های دایره پر نشده ولی پشتشون نقاط قرمز هستن.
    اگر الگوریتم ها جدید هستن بگید بدونیم تکلیف چیه یا اگر دلیل دیگه ای داره .

پ.ن : بازی شروع نشده غرغر شروع شد؟ بازیتو کن پسر خوب بعدا در مورد مولتی حرف بزن

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی
    ممنون میشم یه اطلاعاتی از سرور و تیم هایی که توش قراره حضور داشته باشن بگید ، بعد یه مدت طولانی برگشتیم به تراوین و میخوایم بترکونیم :-) از بچه های سوانز یا امرداد کسی بود یه پیام بده قربون صدقش برم

ناجی چیکار به ترانتولا داری تو خودت اینجا چی میخوای؟منه نوب هر سایدی ناجی بره میرم همونجا :دی

تو چی میخوای اینجا جوونه خسته داروخونه رو ول نکنی :thumbsup:
    والا اگر زئوس و کلاغ ها بخوان بیان که قائدتا میرن شمال سعی میکنیم بچه هارو ورداریم بیاریم بریم جنوب
    سرور یک که فجیع باختن رفتن سرور 4 لاتی کردن :D یه دست بریم با هم ببینیم داستانشون چیه البته بعید میدونم کسی بیادش با این وضعیت شلوغی اکثرا رفتن تو استراحت منم یه سرور دات کام بازی داریم میکنیم واندر 100 کنیم احتمالا تا 1 سال دوری بجوییم 8o
    فرزاد پانیشرم که اومده به به چه شود این سرور... احتمالا بشم مولتی هانتر من برم پیش ناتار مرکزی ده بزنم :P ^^

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گل امیدوارم حالتون خوب باشه
    یه نفر بیاد یه ارزیابی قبل شروع بازی بده ببینیم کدوم ساید ضعیف تره بریم اونجا واس خودمون دست و پا بزنیم
    امیدوارم این سرور و سرور های اینده جای خالی سرور های قدیمی رو به خوبی پر کنه ما خودمون درگیر دات کام هستیم ولی دلم نیومد نیایم اینجا
    یه خورده دفی بکشیم ببینیم خدا چی میخواد راستی اسم ترانتولا اومد ممد رتیل اینجا چی میخوای فدات شم :D