Posts by Emptiness

اینم نتیجه ی راه دادن یه مشت اوباش تو ساید که کاتا رو هم سایدی بلند میکنن

اون از اول سرور که تو فروم هرکی میدید یاغی جان فحش و میکشید به سر تا پاش

این از الان که کاتا رو هم ساید بلند کردن دوست عزیزمون

برادر یه تجدید نظر رو بازی که انجام میدی بکن اینجا تراوین هست یه بازی استراتژیک که نیاز به هوش و درایت داره بکش بکش کال اف دیوتیه

امیدوارم فشار 3 به 1 با اضافه شدن جنگ داخلی بیشتر نشه که سروری ساکن و در ادامه میبینم

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

یه سری صحبت ها توی فروم مطرح شد که واقعا باعث شد بعد یه تایم طولانی یه پست کوتاه در موردش بزارم

رضا جان بنده یکی از اشخاصی بودم که به دعوت وارد NE شدم و تا یه مدتی هم بازی کردم ولی 2 بار سرور و ترک کردم دلایلش هم که فکر کنم برای همه روشن باشه

از مولتی بازی بی حد و اندازه 4 ساید تا نظارت 0 مولتی هانتر

یه سری مسائلی هست که نمیگم با این که به شدت از دست تیم لیدری دلگیرم و تا عمر دارم در این ساید پلی نمیدم و اولین و اخرین سرورم در NE بود ولی احترام همین چند ماه در کنار هم بودن و نگه میدارم و مطمئن باش این مسئله در برابر تمام بچه ها صدق میکنه.

من کسی بودم که قبل کتیبه ها میخواستم پست تحلیلی بزارم و قطعا به ضرر NE بود تنها به دلیل اینکه سامان اصرار کرد این کار رو نکردم چون گفت من پشت تورو گرفتم منم به احترامش پستی نزاشتم تا اگر هم اتفاقی میفته من عاملش نباشم(که خدا رو شکر نبودم)

اگر یک نفر در این سرور براش مهم باشه چه اتفاقی برای NE میفته تیم سامان هست. امیدوارم سرور خوبی در پیش داشته باشید

پ.ن 1 : اگه تو سرور حضور نداری کمتر حرف بزن حداقل دستم درد گرفت انقدر پست های دری وری رد کردم

پ.ن 2 : هر سری میام پست بزارم یه پلنی میره یکی خبراش میاد تو فروم . انشالله این بارم خیره

پ. ن آخری : اشکان یه روزی نیزه هات و خفت میکنم

مخلص همه

mohamad.Tiny

زمانی که بنده داشتم تایپ میکردم پست شما برای من ارسال نشده بود نکته اول

نکته دوم اینجا یه بازی هست نه دنیای واقعی همون طور که بار ها گفتم سن یه معیار برای سنجش پلیر نیست بلکه تجربه هست حالا شما 60 سالت هم باشه اگر اشتباهی ازت رخ بده تو صورت میخوره اون اشتباه

نکته سوم یه چیزی هست به اسم ادب و احترام که کسی که 18 سالش رد بشه درک و شعورش میرسه اون موضوع رو نگه داره من جواب کسی رو میدم که حداقل در حد و اندازه دوالم باشه تو که گمنامی در حال حاضر ویرایش

پ.ن 1 : اینجا کنگره نیست نوشته هات خیلی ارزش ندارن امضا نزن

پ.ن 2 : فروم به حاشیه نره منتقلت میکنم به بزرگای سایدت ویرایش

پ.ن 3 : امار یادتون نره عزیزان میخوایم یکم از سرور لذت ببریم

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی

بعد مدت ها اومدیم یکم کل کل کنیم اگر دوستان نگن ایشون مدیر انجمن بوده حق نداره تو فروم پست بزاره :دی
    یه سری دوستان از اندازه صحبت کردن گفتم یکم همر بدیم دستشون اندازه گیری کنن شاید خوششون اومد مشتری شدن
    بلاخره یه مسئولیتی داریم یکم همر اتک لانچ کردن یاد دوستان بدیم پلن های فضایی نبینیم در ادامه سرور . دوستان عزیزی که انقدر ادعای گندگی دارن و بقیه رو مسخره میکنن یه اسم بدن تک به ساید باهاشون بزنیم ببینیم چند صدتا از مولتی های دف سازشون آمار برترین دفسازی های سرور رو میگرن :)))
    یه مسئله دیگه که اول سرور هم تو بخش تحلیل تاپ تن گفتم بهتون فکر کنم صفحه 8 باشه . دقیقا میتونید دلیل فعلی حضور کم NW رو توی تاپ تن متوجه بشید انقدر نگید چرا :)) نوستراداموس نیستیم عقل داریم و منطق فکر میکنیم جواب میدیم . دعوت به چالش با عقل جواب دادن میکنم شاید . البته کمتر میخندیم ولی به نظر من به بالاتر رفتن کیفیت فروم کمک میکنه

پ.ن : ای مولتی کش های جهنمی . لیدر های کتیبه فروش و جاسوسان غربی . چونچا باز های جهش یافته ای جوب خواب های قدیمی . بیاید مارو بزنید دف ها سنگین شده نمیتونیم هندلش کنیم حداقل بدون دلیل حذف نکنیم بگیم یه درگیری از نزدیک دیدیم
    پ.ن : عمو پارسا کمک اینا مارو زدن

منتظر اسم های اکانت هاتون تک به تک هستم . اگر ندادی دیگه تو فروم در مورد اندازه کسی صحبت نکنید وقتی خودتون اندازه مورچه... اللله و اکبر خسته نباشید

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان

امیدوارم سال خوبی در پیش رو داشته باشیم و این عید فرخنده را به همه دوستان عزیزم تبریک عرض میکنم
    شاید امسال نوروز حال و هوای همیشگی رو نداشته باشه ولی این ماییم که با شادی و خنده این غم و مشکلات ناشی از کرونا رو از یاد میبریم. امیدوارم

عرض سلام و خسته نباشید مجدد

استاد در این مورد هم لطفا آموزش های لازم رو بده

شاد باشید.

در پرانتز عرض کنم محمد بایگوش عزیز از پلیرهای قدیمی و اسپمر های معروف فروم هستن پس این توضیح یک جورایی جنبه عمومی داره

وال : شما با باز کردن هر پروفایل یک بخش می بینید که قادر به نوشتن هستید (اگر مستقیم از طرف سازنده اون پروفایل غیر فعال نشده باشد). اگر مطلبی هست که فقط یک فرد رو مد نظر دارید به جای پست کردن در تاپیک سرور در اون بهش باهاش صحبت میکنید که به اصطلاح به این بخش وال یا دیوار گفته میشه

اسپمر ها معمولا اشخاصی هستن که برای شوخی یا منحرف کردن یک تاپیک از بحث اصلی مسائل مختلفی رو مطرح میکنن که عموما جنبه فان دارن و به هیچ وجه مربوط به اون سرور و بحث تاپیک نیست
    برای مثال : شما در حال صحبت کردن و بحث و جدل در مورد یک پلن ناموفق ساید مقابل هستید و ناگهان یک فرد یک پست بلند بالا در مورد مسائل خاورمیانه میزاره و اگر قوه طنز داشته باشه مسائل همون سرور و تراوین هم قاطیش میکنه و بحث رو از اون تب و تاب میندازه
    اسپم در وال و پروفایل یک بخش مجزا هست که در 90% شرایط قصد شوخی و مزاح و ترول کردن فرد مورد نظر هست. برای مثال شما با فردی در فروم مشکل بر خوردی و روزی چند شعر در وال اون فرد ارسال میکنید یا شما با دوستتون شوخی دارید و هر روز پست های طنز و بدون محتوا در وال دوستتون قرار میدید
    اسپمر ها معمولا اکانت های فرومشون زیاد دووم نمیاره چون کارشون مورد پسند خیلی ها نیست و معمولا هم ریپورت میشن
    جریمه : اسپم کردن در تاپیک ها خلاف قوانین هست و در بار اول اخطار و پاک شدن پست و در صورت تکرار بن موقت یا دائم داره و اسپم در وال در صورتی که صاحب اون پروفایل پست های اسپمر رو ریپورت کنه بن موقت خواهد داشت

آرزوی موفقیت برای اسپمر های قدیمی که الان دیگه در فروم حضور ندارن

با عرض سلام و خسته نباشید
    ناصر جان مثل اینکه سطح تحلیلتون از یه موضوع خیلی پایینه و هر مطلبی که بیان بشه تحلیل محسوب میشه
    بنده چند سوال از شما و تیمتون کردم که سید جواب دادن و منطقی هم بود دیگه دلیل این همه فرافکنی چیه؟
    من میتونستم یه اکانت مجزا بزنم و پست هامو تو قالب اون قایم کنم ولی همچین اخلاقی ندارم
    بنده از مولتی بازی دوستان اطلاعی ندارم و نمیدونم ایا سر میزنن یا نه فقط سوال بود و مثل اینکه تمام تیم های SW به من حمله ور شدن و خیلی چیز عجیبی هست براشون که ادمین پست هم میزاره (عجب)
    بنده هر پستی از نظرم درست و جذاب باشه لایک میکنم همونطور که بار های بار پست های تیم شمارو لایک کردم و پستی هم به نظرم اشتباه و غلط باشه دیسلایک ، اینکه من پست آموزش مولتی بازی تو فروم یا فحاشی هارو دیسلایک میکنم دلیل بر پایه مال کردن چیزی نباشه فکر کنم
    ممنون میشم واقعا ربط این دو موضوع رو بهم در شخصی بگید ، همونطور که در پست بالا قرار دادم

بنده همین الان صحبت میکنم میگم که اون بخش ادمین رو بردارن و کاربر عادی جایگزین بشه ، بلکن یه مقدار راحت تر حرف بزنیم

پ.ن : در مورد مطالبی که گفتید قضاوتی نمیکنم صرفا سوال بود و جواب دادید ، خیلی ممنون
    پ.ن : بنده در هیچ کجا و هیچ وقتی نه مولتی بازی کردم و نه میکنم ، هیچ وقت هم نگفتم میتونم و میکنم ، بنده عرض کردم دوستان مولتی باز همچین حرفی میزنن که خودتون هم تایید کردید
    ممنون میشم حرف دهن بنده نزارید ، این عملا از صد تا توهین بدتره که حرفی که در دو پست بالاتر زدم و با صدتا تحریف و اضافه کردن متن اینجا میگید ، در ضمن بنده با حرف مجید موافقم و هیچ موقع هم نگفتم زدن فارم مفت بری هست ، به قول یکی از دوستام گفت آماده باش پست های تخریبی پشت سر هم ردیف بشن برات ، واقعا انتظار همچین حجم تخریب رو نداشتم ، دوست عزیزمون خودش تحلیل کرد خودش برید و دوخت چارتا حرف انداخت دهن ما ، پس ما لیاقتی هم نداریم
    موفق باشید

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

یک چیزی توی فروم این سرور نظر منو جلب کرد که اومدم با شما به اشتراک بزارم و نظرات شما رو هم بدونم
    موضوع اول : گفته شد اتحاد کلاهبرداران اومدن برای مبارزه با مولتی بازی . دقیقا کاری که آیدین با تشکیل اتحاد سوانز در سرور یک راند چهار اجرا کرد و متاسفانه شکست خورد

تا اینجای موضوع بسیار عالی هست و خودم شخصا دوست دارم این سبک پلی دادن رو اما یک چیز جالبی در این سبک بازی نظرمو جلب کرد
    معنی جامع مولتی بازی که در سرور های اولیه فیلتر شاهدش بودیم : چون پلیر های سایدها به شدت کم هستند و فارم نداریم و با اپدیت ورژن جدید ناتار ها و واحه ها به راحتی منابع نمیدن و باعث ضرر بیشتر میشن . مجبور به ساخت اکانت مجزا برای رید هستیم
    چیزی که بنده به شدت باهاش موافق هستم و بودم در سرور های خلوت
    چه چیزی باعث شد مولتی بازی حرکت فولی باشه؟ اینکه سبک صنعتی وارد این قضیه شد و کلا داستان سرور هارو عوض کرد و تراوین یک رنگ و بوی دیگه گرفت.
    هرکس سبکی داره و به نظر بنده اگر شما واقعا مخالف مولتی بازی هستی . میشینی روی اکانتت و بدون رید و پوش از یک مولتی با منابع ناتار و واحه و تولید فیدر و کپ منابع آپ میکنی
    این همه مقدمه چینی برای چی بود؟ اینکه شما بگی من مخالف مولتی بازی هستم و در کنارش تمام خرج منابعت از رید مولتی تامین بشه به نظر من فقط بازی با کلماته
    اتفاقا دوستان حرف قشنگی میزنن (میتونیم مولتی بازی میکنیم میتونید مولتی بازی کنید) کاملا حرف به جا و منطقی هست. مولتی بازی تبدیل به یک سبک در تراوین شده(چه کثیف چه خنثی چه حرفه ای) و اگر شما واقعا از این مسئله دل خور هستید . به راحتی میتونید با این افراد مقابله کنید یا اگر دیدید نمیتونید مثل ایدین عزیز روز 100 سرور رو ترک کنید
    اما این مسئله که من مخالف مولتی بازی هستم ولی مولتی های ساید های دیگه و ساید خودم رو رید میدم هیچ فرقی نداره و فقط اسم مفت بری بهش اضافه میشه چون شما بدون هیچ هزینه ای دارید از مولتی استفاده کنید ( عذر خواهی میکنم بابت استفاده از این کلمه فکر کنم منصفانه ترین کلمه باشه و قصد بی احترامی به هیچ ساید و پلیری رو نداشتم)

موضوع دوم : یکی از اصلی ترین مسائل که این سرور از اول باهاش درگیر بود ساید پنجم بودن کلاهبرداران بود. فکر کنم وقتی اسم ساید پنجم میاد اولین چیزی که یاد همه بیاد مجید اخیلیوس باشه. همیشه به خود من هم این حرف و میزد که وقتی تو ساید پنجمی . نه کتیبه برات مهمه نه ساید نه واندر و نه هیچی . تو هر 4 ساید و میزنی و هرکاری بخوای میکنی و اگر توانایی داشته باشن شما رو از ساید میندازن بیرون
    اینم یک حرکت اشتباه دیگه بود که کلاهبرداران به اسم ساید پنجمی وارد شدن و کم کم در هر سیاست سایدی دخالت کردن و با تیم های ساید همکاری کردن. این اسمش ساید پنجمی نیست بهش میگن تیم. تیم کلاهبرداران یکی از چند تیم ساید SW هست که داره برای مقابله با مولتی بازی (به گفته خودشون) پلی میده و برای هماهنگی ساید هم چندین مورد همکاری رو داشتن
    خوشحال میشم نظرات شما رو هم بدونم

پ.ن 1 : بنده تو سرور پلی نمیدادم پس دلیلی وجود نداشت چیزی بنویسم و خوشحال میشم دوستان هم این موضوع رو رعایت کنن و از بیرون سرور مطلبی ارسال نکنن
    پ.ن 2 : بنده بخاطر بالانس نبودن سرور لفت دادم و وقتی دیدم ساید های دیگه به قول آرمین نو مرسی دوستان روی مارو تو مولتی بازی سفید کردن و فهمیدم که یکم زود قضاوت کردم و به سرور برگشتم و با اکانت Becks در خدمتتون هستم عقب افتادیم تو بازی ولی سعی میکنیم به دوستان برسیم
    پ.ن 3 : امیدوارم باز هم پست های تحلیلی جذاب داشته باشیم و از اسپم و فحش و کل کل های بی مورد کمتر ببنییم
    موفق باشید

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان گرامی ******

موضوع اول : همیشه سعی کنید از فونت دیفالت استفاده کنید چون به راحتی قابل خوندن هست و سعی کنید اندازه فونت رو به قدری تغییر بدید که مخاطب شما مجبور به اسکرول کردن پی در پی یا زوم کردن نشه و به راحتی بتونه نوشته شما رو بخونه برای مثال بهتره از فونت 12 در نوشته های طولانی و از فونت 14 در تیتر و پی نوشت ها استفاده بشه

موضوع دوم : همیشه در نظر داشته باشید که پست های تحلیلی یا کل کل نیازمند تدوین خوب و قوی هستن وگرنه حوصله مخاطب سر میره و باعث کسل کننده شدن تاپیک میشه . پسر چه بهتر در نوشته هامون از رنگ ها بهره ببریم برای مثال : در تیتر ها یا کلماتی که شما دوست دارید مخاطب نظرش جلب بشه از رنگ های قرمز آبی سبز به سلیقه خودتون استفاده کنید. توجه داشته باشید که دیفالت نوشته های شما کم رنگ و شبیه به خاکستری هست پس برای بهتر شدن تمام نوشته خود را به رنگ سیاه عوض کنید در ادامه پیشنهاد بنده این هست که از رنگ های زرد یا سفید یا سبز فسفری استفاده نکنید چون چشم مخاطب اذیت میشه به دلیل پس زمینه کرمی رنگ و رنگ روشن نوشته . البته این کاملا بستگی به سلیقه شما داره

موضوع سوم : همیشه سعی کن در هنگام نقل قول کردن ریپلای های اضافه رو پاک کنید برای مثال این عکس

اولین موضوعی که تو ذوق مخاطب میزنه تعداد بالای ریپلای ها بدون نوشته هست که تشخیص نوشته اصلی رو سخت میکنه که کافی شما روی اسم اولین شخصی که ریپلای شده کلیک کنید و دکمه حذف نقل قول رو بزنید تا فقط نوشته مخاطب اصلیتون به نمایش در بیاد نه لیست بلند بالای افرادی غیر مرتبط با اون پست

موضوع چهارم : تنها نکته جذاب فروم کل کل ها و تحلیل های حرفه ای هست که بین پلیر های ساید ها صورت میگیره و حتی ممکنه در روند بازی تغییر ایجاد کنه . اما بین توهین و کل کل یک مرز بسیار باریک قرار داره که میتونه باعث محبوب شدن یا منفور شدنتون در اون سرور باشه پس دقت داشته باشید هیچ وقت از کلمات زننده و شوخی های قومیتی استفاده نکنید (حتی اگر دوست شما مخاطبتون باش) یا هنگام کل کل و به اصطلاح بیف سعی کنید جنبه فرد مقابل رو پیش بینی کنید و طبق اون پست بزارید که خدایی نکرده باعث به وجود اومدن اختلاف نشه

امیدوارم خوشتون اومده باشه و کمکی برای دوستانی که فروم نویس قوی نیستن توجه داشته باشید که فروم نویسی خودش یه هنر محسوب میشه و هر ساید معمولا یک فروم نویس همیشه همراه خودش داره پس زیاد به تاریخ ورود به تراوین افراد دقت نکنید ممکنه هنوز ابتدایی ترین اتفاقات فروم براشون غریب باشه (مثل وال نویسی اسپمر ها یا تارگت شدن در تاپیک خاص)

اگر چیزی شمارو اذیت میکنه که به نظرتون باید در فروم اصلاح بشه زیر همین پست به صورت کامل مطرح کنید

با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان گرامی

لازم دونستم یه چندتا مطلب رو به احتمال زیاد به عنوان آخرین پستم توی این تاپیک عرض کنم و برم

موضوع اول که تقریبا اکثر تراوین باز های قدیمی میدونن بنده چه خودم در واقعیت و چه در بازی اهل جنوب هستم . مخصوصا SE ارادت خاصی دارم به این ساید حالا چه اتفاقی افتاد که این سرور در NE ثبت نام کردم؟ بنده قرار بود در کنار مجید اخیل با بچه های تیم سرور یک راند چهار شمال بازی کنیم و به یاد نان کپ هایی که چیف شدن یکم بخندیم . اما در همون اوایل سرور بهم گفتن که کسایی هستن که اومدن فقط برای خراب کردن سرور و اصلا سرور قشنگی پیش رو نداریم ( کلاهبرداران نه) و ما به حرف کارو و مجید و حسام ون هلسینگ گوش ندادیم و جوین سرور شدیم و با ناراحتی هم اکانت رو تقدیم تیم لیدری کردیم و از سرور لفت دادیم . و الان تنها تلاش من به شخصه اینه به بچه هایی که پست میزارن خط بدم که مهربون تر عمل کنن و کمتر ناراحتی درست کنن
    تراوین دنیای به شدت کوچیکی هست برای پیدا کردن دوست و آشنا . ممکنه منی که چندین سرور در کنار اشکان سرلشکر یا در قدیم سلحشور و سید و ... بازی کرده باشم در امثال این سرور رقیب های من بشن . دلیل بر این نیست که دوستی ها خراب بشه . حتی باید تلاش کرد که رفاقت ها بیشتر بشه . یا حتی رقیب هایی که در این سرور باهاشون بیشتر آشنا شدم مثل اوستاد آرمین (نو مرسی) و یکی به رفیقامون اضافه شد.
    تراوین و خیلی جدی نگیرید و سعی کنید ازش بیشترین لذت و ببرید . تمام تلاش شخص بنده این هست که فروم تمیز تر و جذاب تر از قبل و سرور پاک تر و هیجانی تر از قبل دنبال بشه و میدونم که خیلی ها هستن از این اتفاق استقبال میکن

آرزوی موفقیت و پیروزی برای هر چهار ساید سرور و تبدیل شدن دنیا به یک جای بهتر :-)

در سرور های کلاسیک تراوین 3 نژاد توتن/ گول / رومن که هرکدام ساختمان های مخصوص به خود را دارند

ساختمان آبشخور اسب (رومی ها)

پیش نیازها: اصطبل سطح 20, اصطبل سطح 10, محدود به رومی‌ها آبشخور اسب باعث کاهش مصرف گندم و افزایش سرعت تربیت سواره نظام ها برای نژاد رومی ها می شود. جزئیات این ساختمان:

• سرعت تربیت سواره نظام ها 1% برای هر سطح افزایش خواهد یافت.
    • باعث کاهش مصرف گندم از طرف سواره نظام ها موجود در دهکده خواهد شد.
    • در سطح 10 آن خبرچین 1 واحد کمتر گندم مصرف خواهد کرد.
    • در سطح 15 آن شوالیه 1 واحد کمتر گندم مصرف خواهد کرد.
    • در سطح 20 آن شوالیۀ سزار 1 واحد کمتر گندم مصرف خواهد کرد.

قهوه خانه (توتن)

پیش نیازها: انبار غذا سطح 20, اردوگاه سطح 10, فقط در پایتخت می‌توان ساخت, محدود به توتن ها قهوه و چایی در قهوه خانه تولید می شود که بعد از تولید از طرف سربازان در جشن ها مصرف می شود. این باعث افزایش قدرت سربازان در جنگ خواهد شد (1% برای هر سطح) ولی باعث کاهش قدرت چیف (رئیس) خواهد شد و منجنیق ها تنها قادر به هدفگیری تصادفی خواهند بود.

فقط قادر به بنا کردن این ساختمان در پایتخت خود می باشید ولی ثاثیر آن در کل امپراتوری (اکانت) خواهد بود.

تله ساز (گول ها)

پیش نیازها: اردوگاه سطح 1, محدود به گول‌ها, می‌توان بیش از یکبار در یک دهکده ساخت تله ساز از دهکدۀ شما در مقابل حملات با استفاده از تله محافظت می کند. دشمنان در تله ها اسیر شده و قادر به وارد کردن خسارت به دهکدۀ شما نخواهند بود. لشکریان اسیر شده گندم صاحب خود را مصرف خواهند کرد و نه گندم فردی که آنها را اسیر گرفته است. یک تله ساز قادر به ساخت حداکثر 400 تله می باشد. سه راه برای آزادسازی اسیران می‌باشد:

• بازیکنی که نیروها را به اسارت گرفته است آنها را آزاد کند که در این صورت تمامی تله‌ها بدون هزینه بصورت اتوماتیک تعمیر می‌شوند.
    • صاحب نیروهای اسیر شده ارسال گندم به آنها را از اردوگاه قطع کند که در این صورت تمامی تله‌های بازیکنی که نیروها را اسیر کرده بصورت اتوماتیک و بدون هزینه تعمیر می‌شوند.
    • بازیکنی که نیروهای وی اسیر شده‌اند با حمله‌ی عادی به بازیکن دیگر نیروهای خود را آزاد کند که در این صورت تمامی تله‌ها خراب شده و 25% نیروهای اسیر شده کشته می‌شوند.

اگر در حملۀ عادی نیرویی از حمله کننده زنده بماند در راه برگشت تمامی نیروهای اسیر شدۀ خودی و یا هم اتحادی را آزاد خواهند کرد. اگر صاحب نیروهای اسیر شده از اردگاه ارسال گندم برای اسیران را قطع کند، اسیران در تله ها کشته شده و به دهکده باز نخواهند گشت. آزادسازی اسیران از طرف صاحب تله ها و یا کشتن آنها از طرف صاحب اسیران هر دو قابل انجام از داخل اردوگاه می باشد.

بعد از ارتقاء و رساندن یک تله ساز به سطح 20 قادر به ساخت تله ساز دیگر نیز خواهید بود.

کراپ / Crop

گندم

پانزده کراپ

دهکده ای با 15 مزرعه تولید گندم ،یک آجر سازی، یک معدن آهن و یک هیزم شکن(در این بازی با گرفتن یک دهکده 15 گندمی و انتخاب آن به عنوان پایتخت میتوانید تولیدات آن را تا سطح 20 بالا برده و سربازان بیشماری را در آنجا نگهداری کنید)

نوب/Noob

تازه وارد

فارم

به دهکده هایی گفته میشود که به دلیل فشار روانی حملات مهاجمین ترک شده اند و میتوان منابع آنها را به راحتی غارت نمود

فارم مزاحم /فارم کثیف / Dirty Farm

به فارمی گفته میشود که مهاجمین را اذیت کند به طور مثال: ساخت مخفیگاه های زیاد - ساخت دیوار - ساخت اقامتگاه - ساخت نیروی دفاعی - کاهش سطح انبار

تاپ تن/Top 10

به دلیل ایجاد جذابیت بیشتر در بازی صفحه ای به آمار اضافه شده که شامل ده نفر برتر در عناوین پیشرفت ،دفاع ،حمله و غارت کل سرور میباشد که با پایان یافتن هر هفته مدال هایی به این نفرات اهدا میشود و با قرار دادن این مدال ها در صفحه پروفایل خود میتوانند قدرت خود را به رخ دیگران بکشند.

شگفتی جهان/WW/Wonder World

با نزدیک شدن به انتهای سرور چندین ساختمان برای ناتار های در زمین ظاهر میشوند که میتوانید آنها را در آمار سایت ملاحضه کنید. این دهکده ها دارای دفاع سنگینی از سربازان ناتار میباشند و برای چیف کردن آنها باید از ده ها هامر استفاده کرد بعد از تسخیر این دهکده ساختمانی تحت عنوان شگفتی جهان تا لول 100 ارتقاء پیدا میکند و با 100 شدن آن سرور تمام میشود.

پایتخت/Cap

شما در هر اکانت تنها میتوانید یک پایتخت داشته باشید. و در آن سنگ تراشی یا قهوه خانه را بسازید چیزی که این دهکده رو از سایر دهکده ها منحصر به فرد میکند افزایش سطوح تولیدات آن تا سطح 20 میباشد

اتک فیک/Fake

به حملاتی گفته میشود که تنها برای ترساندن و یا گمراه کردن حریف از آن استفاده میشود

اتک ریل/Real

هنگامی شما با بیش از 20 سرباز به فردی حمله بدهید امکان شناسایی نوع و تعداد نیروهای مهاجم وجود ندارد از این رو برای منحرف کردن حواس دشمن و یا پخش کردن دفاع میتوانید از چندین اتک گمراه کننده و یک اتک اصلی استفاده کنید

آبادی ها/Oasis

روی نقشه مختصات هایی وجود دارد که شما در آنجا قادر به ساخت ساختمانی نیستید و حیواناتی در آنجا زندگی میکنند شما میتوانید با داشتن عمارت قهرمان(سطح 10، سطح 15 ، سطح 20) این آبادی ها را اشغال کنید و باعث افزایش تولیدات در دهکده خود بکنید

قهرمان/Hero

نیرویی است که شما از آن تنها یکی خواهید داشت و از آن برای حمله کردن به دشمن ، دفاع کردن یا تسخیر آبادی ها استفاده میشود. با افزایش تجربه قهرمان، قهرمان شما به سطح بعدی رفته و میتوانید از قابلیت های افزایش قدرت حمله یا تولید منابع استفاده کنید. هر چه نیروی بیشتری در نبرد هایی که قهرمان در آن وجود دارد کشته شود قهرمان شما بیشتر تجربه کسب کرده و به مرحله بعد میرود

مردن قهرمان

در صورتی که سلامتی قهرمان شما به صفر برسد قهرمان شما خواهد مرد ولی نگران نباشید شما میتوانید از ساختمان عمارت قهرمان با پرداخت کردن منابع مورد نیاز و صرف وقت قهرمان خود را زنده کنید

سطل

جزء وسایلی است که در ورژن های جدید تراوین اضافه شده و با دادن آن به قهرمان مرده میتوانید بدون پرداخت هزینه و انتظار برای ساخته شدن قهرمان خود را زنده کنید. توجه داشته باشید که در هر 24 ساعت تنها مجاز به استفاده از یک سطل میباشید

انبار بزرگ

در صورتی که شما کتیبه انبار بزرگ را داشته باشید و یا یکی از دهکده های شگفتی جهان را در اختیار داشته باشید میتوانید انبار بزرگ بسازید. داشتن چنین انباری با ظرفیت بالای انبار کردن به شما قابلیت ذخیره نیروهای زیادی را میدهد و یا هنگام خارج کردن هامر نیازی نیست تا هر نیم ساعت گندم انبار غذا را پر کنید

مولتی هانتر/Multi Hunter

به ناظرین بازی گفته میشود که دارای یک دهکده در مختصات (0,0) نقشه هستند و در دارای هرگونه دخل و تصرف در قوانین بازی نیرو ها دهکده ها شناختن ساعت ها و اکانت ها و سیستم های مورد استفاده و... بازیکنان میباشند

مولتی اکانت/Multi Account

به شخص یا اکانتی گفته میشود که صاحب آن اکانت دارای مالکیت بیش از یک اکانت در یک سرور میباشد-این کار خلاف قوانین تمامی سرور های تراوین است

مولتی پلیر/Multi Player

به اکانتی گفته میشود که مدیریت آن توسط چند نفر انجام میشود

پاپ باز/ Poper:

پاپ مخفف کلمه Population به معنای جمعیت است. به کسی پاپ باز میگویند که جمعیتش را زیاد میکند. پاپ بازی به تنهایی مفید نیست ولی در بازی شما هم زمان باید دارای همر خوب و هم جمعیت مناسب باشید تا در صورت از بین رفتن هامر یا گسترش آن بتوانید منابع برای ساخت نیرو را داشته باشید.

اک/ Acc:

مخفف کلمه Account

مدال پیشرفت کننده ها

این مدال رو معمولا یک بار میشه گرفت و نشانه پیشرفت سریع بازیکنان در یک هفته معین است(امتیاز مدال پیشرفت کننده ها نشان دهنده تغییر رتبه شما از ابتدای هفته تا پایان هفته همان هفته است به طور مثال اگر شما در ابتدای سرور رتبه 7500 را داشته باشید و در روز سوم به رتبه 5400 رسیده باشید امتیاز پیشرفت کننده های شما 2100 خواهد بود و اگر هفته را با رتبه 4500 تمام کرده باشید امتیاز پیشرف شما 3000 خواهد شدالبته تعدادی از بازیکنان با حذف کردن خودشان از بازی روی رتبه شما تاثیر منفی میگذارند

کیلو K

واحد شمارش نیرو و منابع در بازی است هر کیلو 1000 واحد است

کاتا/Catapult

کاتا در بازی به معنای منجنیق میباشد. (کاتا کردن = تخریب ساختمان با منجنیق)

رمر/Ram

منظور همان دژکوب میباشد که کارش شکستن دیوار دفاعی میباشد. قوی ترین دژکوب متعلق به نژاد توتن میباشد

صفر کردن دهکده

منظور نابودی کامل دهکده میباشد. شما با کاتا کردن یک دهکده و کاستن جمعیت آن به عدد صفر دهکده نابود میشود(اگر دهکده مورد نظر تنها دهکده بازیکن باشد با صفر کردن آن مالکیت دهکده تغییری نمیکند

همر/(همر Hammer)

به نیروی هجومی بالای 20000 مصرف گندم می گویند که میتواند مجهز به منجنیق و رمر باشد و یا نباشد

سوپر همر/(Super Hammer)

به هامر بالانس مجهز به رمر و منجنیق و بالای 500.000 پیاده نظام در سرور های معمولی میباشد

همر بالانس

بالانس به معنای تعادل میباشد. محاسبات بازی در دفاع و نحوه رویارویی نیرو ها به دو قسمت کلی تقسیم میشود الف) قدرت نیرو های تهاجمی قدرت نیرو های تهاجمی که ترکیبی از سربازان پیاده و سواره میباشد. هامر متعادل به تعداد سربازان سواره و پیاده و یا منابع مصرفی سربازان مربوط نمیشود ،بلکه منظور برابری قدرت نیروی سربازان سواره با سربازان پیاده است. تنها در صورتی که این نیرو ها برابر باشند میتوانند خسارت بیشتری را به دشمن وارد کنند. ب) قدرت نیرو های دفاع این نیرو ها نیز باید دارای تعادل باشند زیرا در صورت رعایت نکردن این موضوع هامر های بالانس به راحتی آنها را شکست خواهند دارد

همر دوم یا همر ثانویه / همر نان کپ

کسانی که هامر های بزرگ دارن معمولا برای زدن اهدافشون یا دشمنانشون که خیلی ضعیف تر از خودشون هستن ( البته توی فارم کردن هم زیاد استفاده میشه) یه هامر کوچکتر با کاتا و رمر و بعضی وقت ها سواره هم میسازن اینجوری تلفاتی که توی نبرد های کوچیک میدن مانع پیشرفت هامر اصلی نمیشه

پارکینگ/Parking

به دهکده هایی که در آنجا میتوانید نیروهای زیادی را قرار دهید(یا به اسطلاح گندم خور کنید) معمولا این گونه نیرو ها، نیروهای هامر هستند و که نمیتوانند در غارت شرکت کنند(رمر ها و منجنیق ها). از این رو میتوان با این کار جلوی جابجایی های منابع زیاد بازار را گرفت

بک زدن/Back

بعد از انجام دادن حمله شما میتوانید تا دو دقیقه از حمله خود منصرف شده و سربازان را به دهکده برگردانید

اینسرت/Insert

ارسال نیروی مهاجم و یا مدافع در بازه زمانی مشخص شده جهت حمله و یا دفاع

دیوار کردن

انجام دادن یک دفاع کامل که منجرب به نابودی کامل نیروی دشمن میشود

دفاعی بالانس

به نیروهای دفاعی که مجموع قدرت دفاع سواره آنها با مجموع قدرت سواره آنها برابر باشد

پوش کردن

ارسال منابع برای شخص و یا دهکده شگفتی جهان

کاور کردن

هماهنگی گروهی جهت رسیدن به یک مقصود (ارسال دفاع - حمله کردن)

لانچ/Launch

در لغت به معنای روانه کردن و یا پرت کردن است. در بازی منظور همان زمان ارسال نیرو به دهکده دف میباشد

کتیبه

این آیتم در روزهای پایانی سرور آزاد میشود و هدف از آن کمک و سرعت بخشیدن به ساخت شگفتی جهان و پایان یافتن سرور است در صورتی که چنین آیتم هایی وجود نداشتند پایان پذیرفتن سرور سال ها به طول می انجامید کتیبه ها امکاناتی از قبیل کم شدن مصرف گندم، سرعت دادن به ساخت نیرو، افزایش استقامت ساختمان ها، سرعت دادن به لشگر کشی ها و امکان دیدن نیروهای در حال آمدن به دهکده و ... میباشد دراپ کردن کتیبه هنگامی به دهکده ای که دارای کتیبه میباشد حمله کنید با تخریب کامل خزانه، کتیبه در دهکده دراپ میشود و تا هنگامی که قهرمانی برای گرفتن آن نیاید در مختصات آن دهکده به صورت غیر قابل استفاده میماند

کاتای سنگین

منظور موج های زیاد حمله برای کاتاست هرچه تعداد این حملات بعد از حمله اصلی بیشتر باشد کاتا سنگین تر خواهد بود

کراپ لاک

زدن تمامی گندم زار ها و ساختمان آسیاب و نانوایی کراپ لاک کردن از این جهت که دشمن به طور واقعی قفل میشود زیاد استفاده میشود. به طور معمول برای ساخت هر ساختمانی شما نیاز به تولید گندم دارید(به طور مثال در صورت داشتن یک دهکده با جمعیت 700 تا هنگامی که تولید پایه گندم شما بیش از 700 نباشد شما قادر به ساخت هیچ ساختمانی نخواهید بود) حال فرض کنید که ساختمان اصلی را نیز نابود کرده باشید در این صورت سرعت ساخت گندم زار ها بسیار کند خواهد شد و مادامی که تولید گندم بیش از مصرف گندم ساختمان ها نشده باشد حق ارتقاع هیچ ساختمانی را نخواهید داشت کراپ لاک واقعی در دهکده 15 گندمی معنا ندارد ولی میتوان نوع دیگری از کراپ لاک را با زدن انبار غذا و... ایجاد کرد که میتواند خسارات زیادی به دشمن وارد کند

لند/Land

از کلمه Landing گرفته شده و به معنای زمان فرود میباشد. در بازی منظور همان زمان رسیدن نیرو به دهکده هدف است

چیف کردن

تغییر مالکیت دهکده هدف به دهکده خودی. گاهی اوقات به دلیل ساخت چیفر (رییس/سناتور/رییس قبیله) بازیکن دست به چیف کردن دهکده های خودی نیز میزند. در هر بار چیف کردن دهکده ای سطح ساختمان های آن یک سطح کم خواهد شد

موج اول پاکسازی Cleaner Attack

به حمله ای گفته میشود که برای نابود کردن قوای دفاعی دشمن در دهکده هدف طراحی و ارسال میشود. معمولا بعد از حمله پاکسازی کاتاهای بعدی قرار میگیرند و ساختمان های دهکده بی دفاع را مابود

گول

نژاد گول بیشتر جهت دفاع سازی استفاد میشود. دارای نیروی دفاعی ارزان و متعادلیست و می تواند با داشتن سواره نظام رعد به راحتی به محدودیت زمانی در حملات غالب شود بار ها دیده شده که این نژاد در اواسط بازی در راس غارت گران هفته قرار گرفته است. همچنین این نژاد دارای ساختمان تله سازی نیز هست که توسط آن میتواند قهرمانان حریف و سایر سربازان را به دام بی اندازد از این نژاد جهت ساخت هامر بسیار کم استفاده میشود شایان ذکر است که شوالیه گول با داشتن 140 قدرت ضربه کمترین قدرت شوالیه را در سرور داراست. در کل این نژاد با ساخت دفاع برای شگفتی جهان و ارسال منابع با سرعت بالا به آن میتواند به عنوان ساپورتر استفاده شود در زیر انواع سربازان نژادگول و مشخصات دیگر این نژاد را دنبال میکنیم

سرباز پیاده

اولین سرباز قابل ساخت برای این نژاد است جای سوال است که چرا این سرباز باید دفاعی باشد؟ درواقع هیچ وقت این سرباز را برای حمله نباید برد چون به شدت در حمله آسیب پذیر است. برای ساخت نیاز به 315 منابع دارد 15 قدرت حمله 40 قدرت دفاع پیاده 50 قدرت دفاع سواره این سرباز ارزان را به یک متعادل ترین نیرو برای دفاع در نبرد ها تبدیل کرده است

شمشیرزن

دارای قدرت حمله 65 (متوسط است) دفاع در مقابل سواره نظام (20) ردیاب جهت جاسوسی از این نیرو استفاده می شود

رعد

این سواره نظام علامت این نژاد است و شهرت زیادی در حملات برق آسا دارد قدرت حمله 90 ظرفیت حمل 75 و تنها 2 مصرف گندم در ساعت سرعت حرکت این سواره نظام 19 خانه در هر ساعت است و سریع ترین موجود در این بازی بشمار می آید حتی از جاسوسان و تاجران هم سریع تر است. این سرباز دست شما را برای پیاده کردن تکنیک و تاکتیک های نظامی خود و اتحادتان باز می دارد

کاهن سواره

سواره نظام دفاعی این نژاد است که برای دفاع در مقابل حملات پیاده آموزش دیده است

شوالیه گول

قدرت حمله این سواره نظام از سایر شوالیه های بازی کمتر است (140) و در اصل یک سرباز مدافع با دفاع 165 در مقابل حملات سواره است. با این حال سه عدد نیزه دار قدرت دفاع بیشتری (180) را نسبت به یک شوالیه گول پر هزینه داراست همر نژاد گول به دلیل نداشتن سواره نظام سنگین غالبا برای زدن نیرو های زمینی استفاده می شود

رییس قبیله

قوی ترین رییس قبیله را در میان نژاد ها دارد و میتوان با حملات کم دهکده های حریف را به اصطلاح چیف کرد

تله ساز

قادر به آزادسازی اسیران با حمله‌ی جنگیدن و غنیمت گیری نمی‌باشید. اگر صاحب تله‌ها سربازهای اسیر شده را آزاد کند تمامی تله‌ها بطور اتوماتیک تعمیر خواهند شد (بدون هزینه)

حال اگر سیل دیس لایک ها از بچه های عزیز NE روانه ما نمیشه ما یه ایراد کوچیک از تحلیل دوست خوبمون امیر ناجی بگیریم

وقتی غارت کلا کمه و همون طور که خودتون اشاره کردید اصلا تو تاپ 10 از NW کسی نیست چطور این فرضیه که بچه های NW دارن بدون تلفات میزنن میتونه صحیح باشه ؟؟ حتی تو اتحاد ها هم که نگاه کنید جمع دو اتحاد NW هم نمی تواند اول غارتگران باشد ... پس حداقل تا به این لحظه این تئوری بدون شک رد میشه .

سلام برادر خسته نباشی ، دیس لایک چرا وقتی محترمانه بیان میشه مطلب :-) اگر دقت کنید میبینید این تحلیل برا بخش مهاجمین بود و در بخش غارتگران واضحه گفتم

با کمال تعجب ساید NW در این بخش در تاپ 10 حضور نداره که با تکیه به تاپ تن مهاجمین میشه فهمید از واحه ها غارتی ندارن پس یا سرور رو بیخیالی گرفتن یا هنوز رید از مولتی ها رو استارت نزدن و در حال اماده سازی مولتی ها هستن و زمان عقب افتاده رو با گلد تامین کنن.

این نظر شخصی بنده در مورد ساید NW بود بر اساس تجربه اگر به نظرتون درست نیست عذر خواهی میکنم بنده چون از سیاست های داخلی ساید خبری ندارم و صرفا تحلیل بود :-)
    این داستان 3 به 1 و اینا که به نظرم بحث خام و مسخره ای هست و اون امار 55% و ثبت نام های میلیونی تو NE توسط خود دوستان با آمارشون رد شد که به نظرم هنوز جای پختگی داره این آمار ، تا ببینیم چی میشه :-)
    مرسی که وقت گذاشتید و خوندید
    خسته نباشید

سلام خدمت همه بزرگواران
    این آمار رو به درخواست چنتا از دوستان شمال شرقی کلی وقت گذاشتم به دست آوردم بعد فیدبک اینجوری

سلام همه به شما بزرگوار خیلی ممنون که زحمت کشیدی و همچین اماری جمع کردی
    حق به سهند هم بده بعد اون همه توهین از طرف شما و دوست گرامیتون به بنده و کل ساید NE همچین فیدبک هایی در کل پست هاتون ببینید
    بنده اصلا دفاع نمیکنم و همونطوری هم که به سهند گفتم پست و پاک کنه تذکر دادم بهش ولی به نظر من مقصر این داستان هم نیست
    حالا جدا از این موضوع
    یه سوالی ذهنمو درگیر کرد که باهات در میون میزارم

ممنون میشم یه توضیحی بدید چون بعید میدونم در این وقت کم بشینید و 3000 هزار اکانت و چک کنید و تک به تک پروفایل هارو ببینید و امار ساید در بیارید در کمتر از 24 ساعت . حتی اگر بخواید هم نمیشه
    با تشکر

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و رقیبان و عزیزان و نوگلان نوشکفته و پیران زحمت کش تراوین

برای خارج شدن از بحث های انحرافی و یه ارزیابی جزئی از سرور این بنده حقیر یکم عکس و نوشته تحویل بدم و برم دنبال زندگیم

در حال حاضر این وضعیت فعلی سرور در شب هشتم هست
    با ثبت 3000 هزار اکانت که نشون میده سروری پر از پلیر و همچنین پر از مولتی که مولتی هانتر بن و پانیش یه تعداد رو شروع کرده
    سهم نژاد گول از این تعداد اکانت 45% که واقعا درصد زیادی رو شامل میشه که نشون میده اخر سرور واندرزن ها به مشکل اساسی میخورن و همر ها باید مراقب رعد های تند و تیز باشن

وضعیت تاپ تن که به ترتیب اطلاعاتش رو خدمتتون عرض میکنم
    در بخش مهاجمین هفته :
    ساید NE سهم بیشتری داره و 6 پلیر از این ساید هستن که نشون میده برای فارم قوی تر زحمت دارن میکشن و 3 پلیر از ساید SW و 1 پلیر از ساید SE در این بخش حضور دارن و نکته قابل توجه عدم حضور پلیری از ساید NW هست که میتونه خطرناک باشه . بدون هیچ تلفات قابل توجهی فارم داشته باشی منجر به رشد سریعتر اکانت و سریع تر استارت خوردن همر ها میشه که نشون از برتر بودن در این تایم سرور داره

در بخش پیشرفت کننده های هفته :
    ساید NE تعداد 2 پلیر و ساید NW تعداد 3 پلیر و SE تعداد 4 پلیر و SW تعداد 1 پلیر و به خودشون اختصاص دادن که در این بخش ساید SE نشون داده هنوز در حال جذب پلیر هست و با امتیاز های مناسبی نشون دادن پوش دادن سنگین در سایدشون در این تایم فعاله که نشون دهنده قوی بودن و یکدست بودن تیم حاضره ( شایدم مولتی اکانت داشته باشن صاحب اکانت ها)

در بخش مدافعین هفته :
    ساید NE با 3 پلیر و ساید NW با 2 پلیر و ساید SE با 3 پلیر ساید SW با 2 پلیر 10 پلیر بخش مدافعین رو تشکیل دادن که از نظر من در این تایم وجود در بخش مدافعین نشان از جنگ بین اعضای اتحاد ها است چون هیچ جنگی بین ساید ها صورت نگرفته . شاید هم مطلبی غیر این باشه و برای قضاوت فعلا زوده

در بخش غارتگران هفته :
    در ساید NE تعداد 5 پلیر و در ساید SE تعداد 2 پلیر و در ساید SW تعداد 3 پلیر مجموع غارت کن های سرور هستن و با کمال تعجب ساید NW در این بخش در تاپ 10 حضور نداره که با تکیه به تاپ تن مهاجمین میشه فهمید از واحه ها غارتی ندارن پس یا سرور رو بیخیالی گرفتن یا هنوز رید از مولتی ها رو استارت نزدن و در حال اماده سازی مولتی ها هستن و زمان عقب افتاده رو با گلد تامین کنن.
    نکته قابل توجه این بخش اینه که اکانت RagnarG قصد ترک سرور بخاطر پانیش اکانت رو دارن که در صدر تاپ تن قرار دارن و قطعا این باعث کم تر شدن جذابیت سرور میشه . امیدوارم نظر ایشون برگرده و سرور رو ادامه بدن.

در بخش دوم شما تاپ تن اتحاد هارو می بینید که بنا به دلایلی که میگم نمیخوام خیلی بازش کنم
    1 : در بخش تاپ تن فردی خیلی هارو دیدم که بدون اتحاد هستن قطعا اجهاف به ساید و اتحادهای اون ساید هست در نبود اون ها مطلبی ذکر بش
    2 : تاپ تن فردی و اتحادی با کمی اختلاف شبیه به هم هستند و نشون دهنده اینه افراد برتر تاپ تن نقطه قوت سایدشون محسوب میشن و مابقی سرور که در تاپ تن نیستن با همدیگه و بدون اختلاف جلو میرن که نتیجش سروری پر زد و خورد و قوی هست اگر اتفاقی نیفته

امیدوارم هرچه زودتر تکلیف اکانت های بدون اتحاد هم مشخص بشه چون به زودی رید فارم ها شروع خواهد شد و قطعا اکانت های بدون اتحاد به مشکل میخورن و بعدا باعث ناراحتی بین خودشون و تیمشون خواهد شد طبق تجربه . این مختص به افراد با رتبه پایین تر نیست شما حتی اگر 20 بازیکن اول سرور هم ببینید 2 تا بدون اتحاد پیدا میکنید که در روز هشتم واقعا عجیبه

اگر به نظرتون جایی از تحلیل اشکال داره راحت بگید ما فحش پدر و صدتا دری وری نمیگیم و سایدتون رو تو جوب و لجن نمیکنیم :)))))
    امیدوارم سرور خوبی در پیش رو داشته باشیم

من کوچیک شما اشکان هستمهرچند گزاشتم رو خذف امروز
    مثلا منو امیر که میگه رومن برداشتم به یاد فرشید نیز هاتو خفت کنم (هر چند قسمت نشد امیر یه سرور دیگه )

سلام اشکان جان امیدوارم حالت خوب باشه این خبر و که شنیدم واقعا ناراحت شدم امیدوارم نظرت برگرده و بازی کنی چون از معدود پلیر های اون ساید هستی که میدونم میتونی بازی رو جذاب کنی

امیر میدونی دوست دارم عزیزم

ولی بی منطقی نکن قبول نداری بشتر از ۵۰ درصد اکانت های رجیستر شده تو ساید شماس؟
    و این حجم مولتی اکانت دارین؟
    من بشینم کل اکانتای رجیستر شده تو ساید شمارو با بچه هامون لیست کنم بدم تو فروم همه نظر بدن شاید ما اشتباه میکنیم:دی

نه داداش گلم خودت چندین سرور با من بازی کردی و اخلاق منو میدونی . به شدت با خاله زنک بازی ها مخالفم و از اول سرور هم موضوع و بیان کردم و الان دارم میبینم . واقعا خوشحال میشم 2500 اکانت ثبت نامی و بررسی کنی و ببینی چه تعدادی در NE ثبت نام شده . هیچکس منکر این نیست که NE قدرت بالاتری داره و پلیر و مولتی به وضوح بیشتر ولی این بحث 55% پلیر ها توی NE هستن به شدت حرف مسخره ای هست

دوستان داخل ساید ne لیدر های عزیز جالب اجازه میدین افراد ساید تون با هر لحنی میخواهن صحبت کنن از کجا پلیر جمع کردین که دهنش رو باز میکنه هرچی لایق خودش هست میریزه کف فرومبه خاطر این نوع صحبت تو این قول رو میدم تا ۳ روز دیگه اسم همه مولتی اکانت های تو ساید تونو لیست کنم بدم دست هر ۳ ساید دیگه تا فقط بشینین تا آخر سرور مولتییا تونو توش دف بریزین نتونین رید بدین
    امیر ارمین میدونن من کیم حرف بزنم پاش وای میستم
    اندکی صبر
    بعد ببینیم کت تنه کیه

اشکان جان به نظر من پلیر پارتیزان هم کوچک ترین توهینی به کسی نکرد اولش و لحن گفت و گوش کل کلی بوده و کار درستی کرده برای جو دادن به فروم و افزایش جنجال که کار یک فروم نویس هست و تحسینش میکنم . کار از اونجا خراب میشه که تارگت فحش ها میشم من بخاطر دقیقا همون لحنی که ممبر های شما به کار بردن و با توهین های ناموسی مواجح میشم و باید شناسنامه قید کنیم و ممبر های NE میشن بدون صاحاب و پدر و جالب تر از همه این که ادمین فروم هیچ واکنشی نشون نمیده
    خودت خوب میدونی فروم نویس رو دست من نمیاد به قدری که اسپم میکنم و اگر بخوام جواب امثال این بچه مدرسه ای هارو بدم باید از تو جوب جمعشون کنم ولی احترام امثال شمارو نگه میدارم که تو ساید بازی میکنین و باهاتون رفاقتی دارم چون همه میدونن من جنوب بازی میکنم و این اولین سروریه که اومدم شمال

حرفی هست تو بازی زده شه اینجا تحلیل کل کل های خوب و آمار های دقیق بزارید که همه حال کنن با دیدن پست ها

و این حرفی هست که به شدت روش تاکید خواهیم داشت تا آخر سرور . الان هم به عشق خودت فروم و مجدد باز کردم چون گفتی پست گذاشتی وگرنه هنوز این فروم ارزش نداره فکر و ذهنت رو درگیرش کنی شاید در ادامه سرور این مهم اتفاق بیفته ولی الان ؟ خیر
    امیدوارم پیروز و موفق باشی مثل همیشه

یا تمیز بازی کن یا دهنتو و ببند و فقط بازی کن

این توهینه ولی این نه

پولتیک قشنگیه که میای ماشین حساب دست میگیری و ادای آیدین جعلی رو در میاری، منتها دستت رو هست شاپسر، ۲۰ اتحاد اول مشت نمونه خروار هست برای کل سرور، یه نمونه آماری است، بلدی نمونه آماری و اینا رو؟! تو جوب یاد میدن؟

سری بعد شیلنگ کثافتو جوری میگیرم به هیکلت که هیچ کارواشی قبولت نکنه.

یه بخش کوچیکی بود از اینکه مشخص کنه کی توهین و شروع کرد و من حتی ادامه ندادم :))
    بقیه حرفاتم میزارم به حساب اینکه 15 سال به زور سن داری :D از اقا بالاسرت بپرس تراوین و کی بهش یاد داد شاید اسم منم شنیدی البته انقدر پرو هست که خیلی چیزا رو بندازه تو دهن شما بچه مچه ها تا بیاید فروم و پر کنید
    من اون روباه مکار و میشناسم شاید تو فروم نباشه ولی فروم رو میچرخونه :))) ولی اینبار جای اشتباهی اومده برگشت ممکنه پاشو بکشه رو زمین :D :D
    تو هنوز خیلی جا داری تا پخته شی بچه جون پیشنهاد میکنم کمتر تایپ کنی بیشتر رو فکر و منطق بری جلو
    اینم اخرین جواب من به کسایی که دنبال دیده شدن هستن و میخوان فروم و بکشن تو انحرافی . خب میگفتید 3 به 1 ؟ 1500 تا اکانت چی شد پس خیلی تحلیل های سنگینی میکردید

اقایون من از ظهر منتظرم یه مسئولی از جنوب بیاد بگه این ممبر های طرد شدشون اینجا چیکار میکنن؟ به بچه ها گفتیم حرف های این دوستان فاقد هرگونه اعتباری هست مثل خود صاحب های اکانت پس جواب ندن بهتره دیگه برید دنبال توپ بازیتون
    به شدت در حال تلاش برای 3 به 1 هستن چون خودشونم میدونن سروری که امثال Def توی سایدشون لیدر باشه به احتمال 400% تحقیر میشن . راسته که میگن نقطه ضعفتو بزار جلو چشم تا نقطه قوت به چشم بیاد . نزارید داستان پشت کلاهبرداران رو بگم تا دیگه تو فروم خواستی اسم کثیف و لجن و جوب بیاری اول یاد همین رفیقمون بیفتی :)
    پ.ن : من به هر سبکی بخوام حرف میزنم تو که جزو اعداد قابل شمارش نیستی . گنده تر از توهاش ... نخوردن پس بپیچ به بازیت گل پسر اگر تو ماهی من تمساحم تو جوب میفتم دنبالت :))) ریپلای نکردم شاخ نشی بلاخره جوانی و جویای نام ما حرفامون و تو بازی میزنیم