Posts by God kill m3

با سلام
    خیلی واسم سوال شده شما که ادعا میکنید تو سرور بازی نمیکنید چرا انقدر سر نحوه ی مولتی بازی دیگران حرص میخورید ,معلوم نیست اگه حضور داشتید چی میکردید
    نتیجه گیری که تو کل این 2 صفحه فروم نویسی خودتون از بحث های خودتون کردید این بود که "چرا اینجوری مولتی بازی میکنید, باید اونجوری مولتی بازی کنید"
    آقا اصن به شما چه ربطی داره کی چطور مولتی بازی میکنه اصلا شاید من شخصا عقده ی مدال غارت داشته باشم و دلم بخواد مولتی هامو رو منابع سطح 5 غارت کنم تا حداقل دو هفته تاپ غارت باشم
    ربطش به شما چیه دوست عزیز؟ ممنون میشم توضیح بدید

سلام
    واقعیت وجودی فروم هم برمیگرده به بحث در مورد بازی
    حالا این دوستمون اومده از دیدگاه خودش اومده به یک بحث کاملا منطقی پرداخته . شما چرا ناراحت میشی ؟!
    اصلا شاید برای یک عده سوال باشه که چطوری 15کراپ یک اکانت که با ده دیفالتش حداقل 60خونه فاصله داره ، طی 10ساعت 200تا میاد رو جمعیتش . شما میتونی برای ما توضیح بدی تا ما هم یکچیزایی یاد بگیریم ؟
    اگر هم نمیتونی توضیح بدی دعوتت میکنم سکوت کنی تا این فروم حداقل از همین نیمچه تحلیل ها هم خالی نمونه

شما اومدی پاسخ منطقی بدی ، ولی با یک فرار رو به جلو پستت خراب کردی
    مولتی ، مولتیه ! ایران و خارج و شرق و غرب هم نداره
    حالا یک نفر به صورت حرفه ای مولتی میکشه و مشکل آیپی نداره ولی یک نفر دیگه سنتی میکشه و آیپی میخوره . طبق پست شما باید با اونیکه در مولتی کشیدن حرفه ای نبوده برخورد بشه : دی
    یعنی خوشم میاد همه قوانین طبق باب دل تغییر میکنه!
    بیشتر به این قضیه مولتی نمیپردازم چون گفتن واضحاته و نتیجه ای تو بحثش نمیبنم.

چیزی که در واقع داره اذیتم میکنه تعداد کثیری از باگ های سایت هست که ظاهراً تمام کاربران هم به خوبی و خوشی باهاش کنار اومدن و کسی هم بهش اعتراضی نمیکنه!
    من امروز فهمیدم تو این سرور میشه به صورت نامحدود از مولتی ها به اکانت اصلی پوش کرد ! من باز با این مشکل ندارم : دی
    اینکه بعد مثلا 50-60ک پوش کردن ویرایش شدبهت اخطار میده و دیگه نباید بکنی ، خیلی فانه ! : دی
    یعنی شما میری رو اکانتت و پوش میکنی اکانتتو تا منتظر نامه ویرایش شد بشی و اگر طی اون مدت مثلا ویرایش شدخواب بود و شما به جای 50ک سقف ، 100 ک پوش کردی ، مشکلی پیش نمیاد!

پ.ن : تیم ما کلا بیخیاله در مورد این مسائل چون ارزشی هم نداره .
    ولی آیا باگ های این سرور به همینجا ختم میشه ؟!

پ.ن : میگن شبا ویرایش شد خوابه . اون تایم پوش کردن کم دردسر تره

سلام .
    دوست دارم اول یک قدردانی بکنم از مدیریت بابت این سایت و جمع آوری این تعداد بازیکن . امیدوارم از عهده اداره این مجموعه هم به خوبی بر بیان .
    اگر تیمی داخل جنوب شرق ریجستر نکنه ، با چند نفر از دوستان قدیمی داخل جنوب شرق میریم
    در غیر این صورت برای تعادل سرور ، خلوت ترین ساید انتخاب میکنیم

ارادت