Posts by God kill m3

تبریک به ساید جنوب غرب که خوب اسکات کشیدن برای جنوب شرق

تبریک به ساید شمال غرب که خوب دف رسوندن به بعضی تارگتای جنوب شرق

تبریک به کلاهبردارا که شدن دف ساز جنوب شرق (کلی از ارمانهاشون فاصله گرفتن )

سلام

رضا کلاً روحیه مبارزه طلبانه فروم نویسیت دوست دارم. این توهم توطئه که داری به خرج میدی واقعا شاهکاره!
    اگر بزنی باید تو بوق و کرنا کنی .اگر بخوری هم که خدا الهی جیزش کنه : دی
    احیاناً اگر الان شرایطتون با روز کتیبه ها فرق میکنه، نتیجه اون شاخ و شونه کشیدن بی جا برای بقیه ساید هاس
    گرچه به نظرم اگر یک بازیابی روحیه بکنید، هنوز میتونین معادلات سرور عوض کنین

پ.ن : یک بنده خدایی چند صفحه قبل نوشته بود لیدرای اس ای بیان معذرت خواهی کنن تا اجازه بدیم بازی کنن!
    نه فروم نویسی و نه سیاست بازی رعایت کردید

سلام
    اول بگم که من از فن های درجه 1 کلاه بردارا هستم تو این سرور : دی
    ترتیب اتک ها هم برای من زیاد قابل درک نبود. که قطعا از تجربه کم پلنر بوده
    در مورد چنج کپ کردن ، به نظرم زیادی دارید مته به خشخاش میزارین دوستان
    حدودا 2ساعته که وارد هفته 10 بازی شدیم و رید نفر اول تاپ تن در هفته گذشته حدوداً 2میلیارد بوده !
    برای اینکه بدونیم این رقم چقدر بزرگه ؛ برای آپ کردن کامل یک 15 کراپ تا سطح 20 ، حدودا 160میل منبع نیازه .
    یعنی با این مقدار میشه حدودا 13تا کپ از صفر تا 20 رسوند .
    تو سرور 2ایکس و تو هفته 10 بازی این عدد یعنی یک شوخی بزرگ
    پس جوری بحث کنین که انگار تو یک سرور بینهایت دارید بازی میکنین و دستآورد هاتون صرفا از بین بردن پارامتر زمان هست نه منبع!

در مورد کلاه بردارا هم خیلی باهاشون عشق میکنم . همینکه آرمان و هدف دارن و بدون مولتی دارن بازی میکنن، به اندازه کافی ارزشمنده

نیمای عزیز کسی که بهت گفته نپ بسته داره دروغ میگه

فقط دوتا اکانت رو دوتا ساید جابجا کردن قبل از کتیبه

بعدم نیما به خودت رجوع کن میگی نپ بستی ولیرو یونیک ما اتک بلند کردی

یه خورده تحقیق کنیم اتهام نزنیم

سلام
    رضا جان دیشب با جنگ یونیک زیر 2ساعت فاصله داشتیم که بنا به حرفی که امید زده بود، از خیرش گذشتیم
    تو جنوب شرق اصولاً حرفی که از دهن بیاد بیرون ، براش ارزش قائل هستیم
    بهت توصیه میکنم برو یکم پرس و جو کن و نپ کتیبه دیشب جویا شو
    اینکه ج.ش بد عمل کرده تو کتیبه واضح هست و همون نقدی هست که تو پست قبلی ازش صحبت کرده بودم ، ولی دلیل نمیشه که بیاین زیر حرفتون بزنین برادر
    جنگ کوچیک و انبار بزرگ ج.ش هم زدین و اون تعهد زیرپا گذاشتین
    معماری یونیک و احمق کوچیک ش.غ که با تک هیرو رفتن هم فکر کنم از همون داستان هایی باشه که باید تحقیق کنی در موردش

پ.ن : به همه اینا دف ریختن تو مولتی های ج.ش از دیشب هم اضافه بشه لطفا !

با سلام

خطاب قرار دادن جنابعالی هم صرفا جهت بیان حرفم بود وگرنه منظور من متوجه تمام عزیزان هست. نه شخص شما...

سلام
    چقد دل پری داری برادر : ))
    من سابقه ام مشخصه عزیز . اگر خرید کتیبه تو ساید خودمم اتفاق میوفتاد جلوش گارد میگرفتم و حتی قید بازی میزدم و از ساید میرفتم

کاری که به کرار انجام دادم و بازم اگر اتفاق بیوفته انجام میدم

توضیحات جنابعالی صرفا فرار رو به جلو هست
    سرت از برف بیار بیرون و با واقعیت رودرو شو !

ارادت

ریدم

سلام
    نمیخواستم کلا تو این سرور پستی بزارم ، ولی با این پستی که از شما دیدم به فکر فرو رفتم که چرا باید اینجوری بشه!
    تو محیط خونه هم با اهل بیت همین لحن صحبت داری شما؟
    اگر از بچه های اس ای هستی که یک نگاه به لایک های پستت بکن ببین رو دیوار کی داری یادگاری مینویسی
    در مورد سرور هم که حرف زیاده و نقد زیادتر

تنها نقدی که به لیدرهای ج.ش وارده این هست که چرا با سایدی که سابقه مشخصی داره ، وارد مذاکره شد برای نپ کتیبه

پ.ن : قبلا اگر تیمی بازی کثیف میکرد و کتیبه تک هیرو میبرد، تا مدت ها تو فروم پیداش نمیشد
    ولی الان به این قضیه افتخار هم میکنن.
    یک بازی براتون چقدر دغدغه شده

اقا این حجم از بازی با کلمه واقعا بی سابقه اس : ))
    شما چرا مثل صداسیما یک گوشه از حرف برمیداری و مطابق میل خودت بهش جهت میدی ؟!
    پلن اگه هدف نداشت که اصلا همری لانچ نمیشد ! و بعله ! از رو شکم سیری زدیم
    من نمیدونم دنبال چی میگردی کاکو ولی پست قبلی سعی کردم جوابی بهت داده باشم که جلوی کنجکاویت گرفته شده باشه .

مانا باشید: دی

سلام
    اول یک تبریک بگم به بچه های جنوب غرب بابت تیم ورک و دفاع خوبی که جمع کردن

سلام
    این همری که دیوار شد ، دیفالت روبرتو باجو بود که با توجه به برنامه هایی که برای اکانت داشتیم از سایزی که باید میداشت هم خیلی بالاتر رفته بود و برای گندم دادن بهش اذیت میشدیم .

یک توضیح هم در مورد پلن بدم . دیروز که چکمه کوچیک گرفته بودیم قرار بود پلن ساعت 8 شب شروع کنیم که عمده لانچ ها 5 صبح تموم بشه
    ولی روز تعطیلی این بار به ضرر ما شد و هممون بیرون بودیم و حوالی ساعت 2 شب تازه جمع شدیم برای پلن .
    17 تارگت داشتیم تو جنوب غرب که باید از 6 ده همر لانچ میشد . تعداد اتک هایی که باید میزدیم حدوداً 800 فیک بود از گستره زمانی 13 ساعت تا 2:30 .
    استارت پلن از ساعت 2 شب اشتباه بدی بود که خودمونم بهش واقف بودیم ! ولی توان گندم رسوندن به همر اصلا نداشتیم و یک جورایی از شکم سیری زدیم

اون ری اکشن جنوب غرب هم روی ده دیفالتمون عملاً تمرکز مارو برد سمت دف و غافل شدیم از فیک ها . حرکت به جا و خوبی بود . تبریک مجدد !

سلام .
    اکانت اسپاگتی که معرف حضور هست ؟ این بنده خدا وقتی همرش دیوار شد حذف میکنه و کپش که تو جنوب غرب بود ناتار میشه
    ما هم گفتیم بریم چیفش کنیم یکم اذیت کنیم : دی
    خلاصه دیروز صبح این دهه چیف میشه و توش با همت مولتیای دوستان در جنوب غرب ، اندکی گرز ساختیم
    از صبح هم مرتب اسکات زدن که بالاخره مطمئن شدن دف ثابت دهکده حدوداً 20ک هست که نهایتاً دلو زدن دریا و ساعت 9 از فاصله 3:30 ساعتی اتک زدن

کل این دف تو 3 ساعت جمع شد و محتویات این ده 2500 گرز و 200دونه شوالیه تاریکی هست : دی
    منتظر کاتاهای توتال جنوب غرب هم هستیم بیاد رو این ده یک جلایی به اکانتمون بدن

تشکر از هومن و فرهاد و امیر و رضا و امید و اقا هاتف گرزی و پهلوان جوشنی!

پ.ن : اگر اذیتمون نمیکنید میخوایم تو این دهه همر بکشیم باهاش واندرجنوب شرق بزنیم : دی

سلام
    این دوست عزیزمون نمیدونم چرا هر وقت میاد فروم مثل دختر بچه ها جیغ میزنه و گلایه میکنه ! آقا هرکی آبنباتشُ ازش گرفته لطفا برگردونه . واقعا نگرانشم : دی

شما برای لیدر و عزت نفس خودتون متاسف باشید که با وجود اینکه متا دو به یک بستید دست به دامن ساید nw شدید و حاضرید به هر قیمتی برنده باشید.
    حتی حاضر به بستن متای جنوب نشدید چرا که تو دیدگاه لیدرتون قدرت شمال شرق از جنوب غرب بیشتر بوده و رفت زیر سایه سایدی که قوی تر به نظر میاد.
    ترسی که الان از شکست و باختن دارید میتونه بعدا زمین گیرتون کنه.

شما میای تو فروم گلایه میکنی که چرا باهاتون متا نبستن . این حجم از تحقیر و گل به خودی تا حالا ندیده بودم جایی . مرسی که همیشه چیزی برای ارائه داری
    جنوب شرق دقیقا کجا رفته زیر سایه یک ساید دیگه ؟ و کجا دست به دامن شمال غرب شده ؟ آقا من فک میکنم تو جنوب غرب شماها دارن شستشو مغزی میدن =))
    کاکو اگر فک میکنی حقتو خوردن باید بری به یکی دیگه اعتراض کنی و الکی خودت و اکانتتو سوژه نکن اینجا . با این فرمون که میری جلو اون دوتا همری هم که میکشی ، عمرشون به ماه دوم بازی نمیرسه .

و خواب رو از پلیر های شرقی سرور گرفته :دی

=))
    این جملت آنچنان مضحکه و خنده دار بود که خودت هم : دی گذاشتی آخرش =))
    از اون دوست عزیزی که تباه خطابش کردم عذرخواهی میکنم . این لقب باید به شما اعطا کرد

آره شما از همه ساید ها قوی ترید
    اونی هم که از ترس دو به یک. متا کرد ما بودیم نه شماهااا :thumbsup:

میگن یک دروغ اگر مدام تکرار کنی ، فکر میکنی واقعیت داره . حالا این حکایت شماست
    در ابتدا ، وضعیت اکانت والار مورد سوال بود . اما الان وارد ابعاد جدیدی از تباهی شدید
    علاوه بر تبادل کتیبه هایی که توسط والار با شمال غرب داشتید تو این چند روزه ، یک احمق و یک جنگ آموز کوچک هم از شمال غرب گرفتید ولی هنوز ادعا میکنین با شمال غرب متایی ندارید !
    واقعا متاسفم برای عزت نفس لیدرا و پلیر های شمال غرب
    از این ها هم بگذریم ، شما دوست داشتید مثلا جنوب شرق بیاد متای جنوب ببنده باهاتون که 3 ب 1 بریم شمال شرق بزنیم ؟ اینقد تباه نباش پسر

سلاممن یه سوال دارم شما دوست داشتی بهش فکر کن پیش خودت ;)
    شما سه تا همر که پتانسیل اینو داشتن که به همر های واندر زن تبدیل بشن (که رسما همر اکانت مهرداد رمر خوبی بود)و با توجه به تعداد سواره ها احتمالا از اوایل سرور شروع کردن به ساخت و نکته جالبی که داره یه همری رو صفر کردی که برابری میکنه با همر اکانت مهرداد که سایز احتمالی همر در بهترین حالت چیزی حدود 180 تا 200 کیلو گرز و 40 تا 45 کیلو هم سواره داشته ?(
    حالا بعد اومدی اینجا از سطح بازی خودتون دفاع میکنید و سطح بازی طرف مقابل رو میارید پایین؟ ?( :S
    بی خیال 8|

به حمدالله با برنامه ریزی هایی که از اول سرور تو ساید شده ، نه کمبود همرجنگی لب مرزی داریم و نه همر واندرزن
    هرچی تاحالا رویت کردید جنگی بوده و یا صرفا دمپایی .

چیزی که شما در تحلیلت درک نمیکنی و یا نمیبینی این هست که یک همر دیفالت ، تک همر واندرزن یک اکانتو صفر کرده .
    شما که سطح بازیتون در درجه های کلاس هست ( : دی ) بیاین دیفالتاتون همر واندرزن کنین و قبلشم بگید اینحا واندرزنه تا صفر نکنیم
    تو حادثه چرنوبیل هم ، آنتولی دیاتلوف خودشو مبرا از هر اشتباهی میدونست . قبل پست دادن یکم فکر کنیم !

سلام
    همیشه فروم برام جذابیت داشته حالا چه ساید ضعیفتر باشه یا قوی تر . اگه فعالیت اینجا باعث رنجش شما میشه ، فعالیت کمش کنیم اقا : ))
    این سرور 2ایکس هم نمیدونم تا کی میخواد بحثش باشه ولی باز جواب میدم . اون سرور تا یک ماه بعد از متای شمال هم مونده بودم ، ولی وقتی ساید علی اصغری میبردن جلو و با انتخاب های اشتباه پتانسیل ساید تباه میکردن و رو این قضیه هم مصمم بودن ، ترجیح دادم بدون سرصدا جدا باشم . البته برای خودت هم فک نکنم خاطره خوبی ثبت شده باشه ! لانچ همر واندرزنت با 2ک کاتا برای تسویه حساب شخصی
    اونجا هم تا روزی که بودم همین بساط بود . بازی پرفشار و استرس . تراوین ما اینجوری دوسش داریم
    در مورد پارت بعدی حرفت . همین تیمی که داری باهاشون تو جنوب غرب بازی میکنی ، سال 94 جلو اکثر همین بچه ها و 2تا ساید دیگه 3 ب 1 بازی کردیم و زدیم و بردیم تا جایی که خیلیاشون تراوین بوسیدن گذاشتن کنار . از 3 به 1 نترسون مارو اقا رضا : ))

در راستای اینکه هر لینک بی ارزش و باارزش بزاریم فروم ; این بنده خدا اول کاتا و رم هاش خفت شد . بعد همرش خفت شد . با ته مونده اشم اومد دیوار

پ.ن : شما که دست به لینکت خوبه ، لینک اینسرت کاتا های خودت تو ساید خودتونم بزارید فروم : دی

سلام !
    دیشب و امروز یک سری تحرکات اتفاق افتاد که بد نیست با هم لینکاش ببینیم.
    اول از هم یک خسته نباشید ویژه بگیم به تمام بچه هایی که این چند روز برای ساید وقت گذاشتن و زحمت کشیدن

چیف همر واندرزن آوانتادور که 3روز جنگ کوچیک روش خوابیده بود و تک همر این اکانت 22 دهه بود
    مریم و صادق زحمت کشیدن یک تنه رفتن چیف کردن و اومدن : دی

انبار بزرگ جنوب غرب توسط آقا امید گل .

چشم یونیک جنوب غرب که این هم سبز اومد . خسته نباشید آقا کاظم

چند تا لینک جزئی هم مثل دیوار شدن رو احمق کوچیک بود که به خاطر بلند شدن پست خودداری کردیم از گذاشتنش

پ.ن : از دیشب تقریبا اکثر کتیبه های راهبردی جنوب غرب هم جا به جا شده . علت چیست ؟! کمبود دف یا چرخش ماهرانه کتیبه ها ؟ : دی

پ.ن : اومدم پست بزارم ، اشتباهی تایپیک باز کردم :دی زحمت بستن اون هم با ادمینای عزیز !

اول من یک توضیح کوتاه بدم که هیچ مسئولیتی تو ساید ندارم و یک پلیر عادی هستم
    دوماً به عنوان یک پلیر ساده ترجیح من متا با ج.غ و یا متای ضبدری بوده تا متای شرق!
    این قضیه رو یک دور باطل افتاده . نه شما قبولش میکنی و نه میتونی مارو قانع کنی ! بحث بیشتر از این دوست ندارم کش بدم و پست آخرمه در این مورد.

این مغلطه رو که کاملا شما میکنید همین حرفارو امیرعلی به ما هم زد و گفت جز جنگ کوچیک هر کتیبه ای خواستین بزنید شمال شرق نبره و حالا شانس ما ۵خونه ای والار افتاد جنگ بزرگحالا شما رفیقات تو شمال شرقن ۶تا کتیبه اونورو نمیبینی بحثش جداست
    و درضمن شمال غرب اونقدر این سرور کم هستن که دنبال درگیری با سایدی نباشن حالا با هر شرایط چه والار تو اتحادشون باشه چه نه تغییری نمیکنه

یادتون نره اولین سایدی که از زده شدن کتیبه های ش.غ توسط ش.ش ضرر کرد ، خود جنوب شرق بود که دستش از 3تا کتیبه ش.غ کوتاه موند!
    من نمیخوام از این ساید دفاع کنم یا تخربیشون کنم اما تو سرورهایی که یک ضلع ضعیف تر وجود داشته باشه ، این اتفاقات میوفته . حالا این سرور ش.ش استفاده کرد یک سرورم یک ساید دیگه!
    ولی اینکه اکانت نفوذی شما بین 2تا ساید غربی در تعامل هست و به این راحتی کتیبه های راهبردی شمال غرب عوض میکنید ، قضیه فرق میکنه.

نقد اصلی باید به لیدرای شمال غرب کرد که سایدشون کردن بازیچه بقیه .

خیلی جالبه خوده لیدر شمال غرب براتون کتیبه زده بردین کسی نمیگه متا کردین شمال شرق ۶تا کتیبه اصلیشو برده کسی نمیگه متادرباره زدن اون اکانت شمال شرق میخواست بزنه دیوار شد حالا شمال غرب توانایی زدن اون اکانتو نداره
    فکر کنم نیازه لینکای شمال شرق گذاشته بشه
    در ضمن اگه یه کتیبه حیاط خلوت حساب میشه پس ۶تا چی حساب میشه
    در ضمن مگه به کتیبه های دیگه که خارج شد اعتراضی کردن

خیلی خوبی شما ! اینکه سعی کنی مغالطه کنی و طفره بری از جواب دادن ، به عنوان یک لیدر قابل احترامه .

اول یک توضیح کوتاه بدم در مورد پارت اول حرفت . شمال غرب میدونست نمیتونه کتیبه هاش جمع کنه و خبر هم داشت ش.ش و ج.غ اکانت دارن تو سایدش ، اومد به جنوب شرق گفت این 2-3تا کتیبه ما لازم نداریم بیاین ببرید .ما هم در جواب گفتیم اکانت نداریم تو سایدتون و قرار شد چکمه کوچیک و مرتاض بزرگ کاتا کنن و جلوزن و هیروش از ج.ش بیاد
    که هر 2تا کتیبه زودتر توسط اکانت های ش.ش بلند شد . که شخصا هیچ اعتراضی به این داستان ندارم . یک اتفاق معمولی در تراوین تلقی میشه

ولی سوالی که من از شما دارم اتفاق معمولی در تراوین تلقی نمیشه : دی
    سوالی که هنوز سر جاش هست و جواب منطقی براش پیدا نمیکنم اینه که چرا والار که متعلق به جنوب غرب هست با خوبی و خوشی داره تو شمال غرب فعالیت میکنه و کتیبه های حیاتی شمال غرب به جنوب غرب انتقال میده ؟!

برای روشن شدن ذهنتون فقط توضیح میدم هیچ متایی درکار نیست و اکانت والار اکانت خود جنوب غرب هست نه خریداری شده نه متایی بسته شده

خوب چند تا سوال پیش میاد . لطفا این سوالات هم برای روشن شدن اذهان عمومی جواب بدید : دی

1- چرا اکانت نفوذی شما در شمال غرب ، داخل اتحاد رسمی این ساید هست و هیچ زد و خوردی هم با شمال غرب نداشته ؟ ( با علم به اینکه شمال غرب میدونه این اکانت ماله ج.غ هست )
    2- اکانت نفوذی شما ، تنها جنگ بزرگ شمال غربو انتقال داده به جنوب غرب و شمال غرب هم هیچ اعتراضی به این داستان نکرده . اگر متا نیستید پس چی هستید ؟! : دی

پ.ن : ما به این رابطه متا هم نمیگیم البته . همون لفظ حیاط خلوت شاید برازنده تر باشه

سلام
    کلاً اکانت خریدن تو هر سایدی کاملاً محکومه . هر چند من از ریز و درشت اکانت هایی که ج.غ و ش.ش تو شمال غرب خرید خبر ندارم و قضاوتی هم نمیکنم.
    ولی دیشب بین دو تا ساید غربی یک سری تبادلات اتفاق افتاد .
    جنوب غرب 2تا کتیبه چکمه کوچیک و چکمه بزرگ به شمال غرب داد و از اونور هم شمال غرب تنها جنگ بزرگ سایدش تحویل جنوب غرب داد
    بگذریم از اینکه این جنگ بزرگ چقدر به کار شمال غربی میومد که ادعای دف سازی میکنه و واندر سایدشم گرفته و ظاهرا برنامه های دراز مدت دارن
    ولی سوال من این هست که آیا متایی شکل گرفته ؟ و جنوب غرب با این 2 کتیبه چکمه ای که تقدیم شمال غرب کرده ، چه برنامه ای داره ؟
    جواب سوالای بالا اظهر من الشمسه!

پ.ن : یک دوست عزیزی میومدن تحلیل های قشنگ و حساب شده میکردن. اگر باز هم پست بزارن و فروم از این کسادی در بیارن ، خیلی خوشحال میشم!

سلام .
    اول یک تبریک بگم به جنوب غرب بابت تیم ورک خوبوشن و دیواری که کردن

من زیاد در جریان مسائل ساید نیستم و وقتی اومدم خونه و ام ام های جنابعالی و این پیام فرومت خوندم ، کلاً پوکر فیس موندم : دی
    اون 2تا دمپایی ابری که از جنوب شرق دیوار شد ، جفتش فدای سر صادق و علی و هرکس دیگه که مثلا مقصر میدونی
    اونی که شما تو ام ام اتحاد نوب معرفیش میکنی ، نزدیک 60نفر ادم از زندگی زدن که بخاطرش بیان تو این سرور بازی کنن
    یا خیلی شیک و مجلسی میای عذرخواهی میکنی از کل جنوب شرق بابت عملکرد و لحن کودکانه ات یا به روشی که اصلا بهش مایل نیستیم عمل میکنیم

سلام خسته نباشید
    اینکه شما مردونگی و درست بازی کردن رو ذهن کوچیک خطاب می کنید , نشون میده که چه قدر ذهن شما کوچیکه که فقط به بردن فکر می کنید.

من مبنی بازیم رو به جای لذت بردن از بازی , بردن از بازی قرار بدم قطعا جوری رو واندرتون لاگین میکنم که خودتون نفهمیده باشید از کجا خوردید.

lol
    شما کلا تکلیفت با خودت مشخص نیست . اصلا نمیدونی حریفت گاردش پایینه یا بالا ، فقط بی هدف مشت میزنی و نتیجه اش این میشه که اکانتت تارگت میکنی
    آخرین چیزی که برای ما تو بازی ارزش داره ، برد هست . دقت کن آخرین چیز!
    ما هیچ وقت نه اکانت از سایدی خریدیم و نه میخوایم بخریم . پس اون نتیجه گیری ویرایش شد برای ما کلاً یک چیز منحل شده ، محسوب میشه
    این فک کنم فرق ما با شماست :))

پ.ن :ویرایش شد

قطعا جوری رو واندرتون لاگین میکنم که خودتون نفهمیده باشید از کجا خوردید.

این اظهار نظرا کار دستتون نده صلوات :))

سلام.
    ریپلایی که صاحب اکانت کرد برای من نسبتا منطقی بود و به ادمین پیام دادم برای حذف پستم.
    ولی خوب وقتی شما میای اینجا و این ویرایش شد میگی زور میاد به ادم : دی
    اولاً ، اون اکانت اصلا 15کراپ نداره و میتونست به هر دلیلی باشه . این ذهن کوچیک شماست که ته تهش برای خرید مولتی و رید زدن استفاده میکنید =))
    ثانیاً خیلی باحالید شما : دی . میاین از ساید دیگه اکانت بخرید بعد ناراحتم هستید که چرا مثلا این قضیه ریلیز شده ؟
    ضمنناً من بعد اگر خواستید پستی بزارید و پاچه بگیرید اسم اکانتتون هم تو سرور قید کنید!

سلام
    یکی از بچه ها امروز یک اسکرین داد که باعث شد برگامون بریزه :دی ! گفتیم بزاریم اینجا و موضع همسایه های جنوبیمون جویا بشیم

داستان از این قراره که امروز اکانت UNRATED ، برای عوض کردن وینگش ، از اتحاد خارج میشه

و حدوداً 10دقیقه بعد با همچین نامه ای از اکانت HoMaSo که تو جنوب غرب هست مواجه میشه

و در تلگرام خواهان خرید این اکانت میشن ( پیام ها محفوظ هست اگر دوستان خواستن )

حالا سوالی که مطرح میشه این هست که صرفا برای پوش میخواستن این اکانتو ؟ یا برنامه های دیگه ایم داشتن ؟ ( حس کارگاه بازی : دی )
    تا حالا به چند اکانت داخل جنوب شرق این سبک پیام هارو فرستادن ؟
    اگر بلعکس این قضیه رخ بده مشکلی ندارن ؟ چون ما نیاز به خرید هم نداریم ! با یک پیام ساده هم کارمون راه میوفته

دوست دارم یک شفاف سازی رخ بده از طرف بزرگ تر های جنوب غرب و اکانت هوماسو !

.

سلام
    چند پستی که تو فروم گذاشته بودی ، باهاشون حال کردم و لایک کردم چون بالاخره این فرومو از سوت و کوری درآوردی
    ولی اینکه به کمبود سوژه بخوری و بیای به هرکی پست بزاره یک تیکه ای بندازی و ازش یک پوینت فانی در بیاری ، زیادی چیپه.
    مِن بعد اگر دوستان خواستن تو فروم چیزی بنویسن ، صحبت میکنیم با شما هم یک هماهنگی داشته باشن که منافاتی با معیار های فرومی شما نداشته باشه !: دی

.

چون خودم 2ایکس بودم و کاملاً در جریان مسائل ساید بودم ، کتک خور شدن اون ج.ش دلایل دیگه ای داشت که تو این فروم نمیگنجه.
    امیر هم مستثنی نبود از این قضیه . همر خودش فدای ساید کرد و چه بسا اکانتش هم فدای ساید شد .
    اینکه میای ماست میریزی تو قیمه ها زیاد جالب نیس!

پ.ن : تنها حسرت من تو این سرور ، نبودن رفقای قدیم هست که تو خونه خودشون ، پیش ما ، ریجستر نکردن.