Posts by DrKia

دکتر به نظرم یه بار دیگه پست لوسیفر رو بخون داره تیکه میندازه بد برداشت کردی اون پست رو
    اما در مورد دو بهم زنی میدونستم اینو میگی بخاطر همین نوشتم نظر شخصیم خیلس وقت ها نظر شخصی یکی همچین تاثیری و همچین برداشتی تو ساید های دیگه داره.
    دکتر حالا ایشالله بیشتر با هم آشنامیشیم اونوقت میفهمی که شخصیت من ساده تر از این حرفاست که فکر میکنی من یدونه اکانت به نام 33yed تو تیم کلاهبرداران دارم ائنم بزنید بپرونید خیلی ممنونم میشم :) و اما در مورد اینکه حس میکنین خیلی باحال هستید که تیکه میندازی 15 سال من گفتم حدود 20 سرور تو 15 سال عزیزم معنی حدود چیه یعنی اینور اونور . بگذریم .......

تیکه ننداختم حالا ۱۵ سال نه ۱۰ -۱۲ سال سابقه ، فرق زیادی نمیکنه. من شمارو تو سرور های دیگه هم دیدم و بحث تیکه انداختن نبود.
    من متن لوسیفر رو بار ها خوندم ولی تیکه ایی ندیدم ، میخوای قطعه به قطعه بررسی کنیم .
    اون بخش که میگه

دیاللوگهای خصوصی پارسا با بنده خدارو هم میدونن!!!
    واقعا حالا معلوم میشه چقدر مستقلا"!!!
    [b]خیلی چیپه این حرکت خیلی!!

اینجا داره تایید میکنه که مکالمه لو رفته و به همین دلیل اون اتحاد موجود در اس دبل رو مستقل نمیدونه چون مکالمشون رو به مجید یا دیگر اشخاص گفته . و این لو رفتن مکالمه رو هم چیپ میدونن.
    پارسا یا اون اتحاد صحبت کرده ولی کلاهبرداران اونارو زده ، حالا میتونستین بگین یه همکاری ساده بوده نه این همه بحث که منکر بشین.
    من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم و قضاوت به عهده خوانندگان فروم .

پ.ن: امیرعلی این لینک ها فوق سری هست واسه اینکه ما شیوه های جدید پلن رو یاد نگیریم نمیزارن اینجا
    پ.ن۲: میایم فروم میپیچیم به بعضی دوستان واسه بیکاریه این روزاست و ربطی به اینکه کی رو بخوایم بزنیم یا با کی متا کنیم نداره ، کسی خورده نگیره.

سید جان شما به نظرم پست lucifer رو نخوندی ٫ بخونی متوجه میشی ایشون تایید کرده .
    سید جان تراوین یک بازی هست من هم حق میدم هر سایدی اول منافع خودشو ببینه و به کسی دروغ گو نگفتم . شما هم بهتره دو بهم زنی نکنی.
    این دوستانمون تو کلاهبرداران هم تا الان دنبال ۳-۱ بودن علیه ساید ما الان دنبال ۴ به یکن :)) ۴ به یک بشه که به ضرر شماست سید اونوقت اون همه کپ که بیخ اس ای کشیدیدن رو چیکار میکنین؟ اصولا کسی که جنگی بازی میکنه میاد هم مرزی هاشو میزنه ولی خیلی خودجوش شما میخواین جو رو علیه ان ای کنید و ضربدری بزنین :))

سید واسه خودت بریدی و دوختی سیاست های ساید های سرور رو :)) کاش به همین سادگی بود. شما که ۱۵ سال سابقه دارین بهتر باید بدونین روز ۱۶ بازی نمیشه پیشبینی متا هارو کرد ، یهو دیدی اومدیم با خودت متا بستیم سید جان ؛)

جوری که دوستان از امار زد و خورد و اینسرت sw خبر دارن لیدرای ساید هم ندارن!! دیاللوگهای خصوصی پارسا با بنده خدارو هم میدونن!!!
    واقعا حالا معلوم میشه چقدر مستقلا"!!!
    خیلی چیپه این حرکت خیلی!!

سلام

من اطلاع از این زد و خورد ها ندارم ولی طبق پست های دوستان تو فروم و مهر تایید شما به این نتیجه رسیدم کلاهبرداران بازوی اجرایی پارسا هست که میتونست هوشمندانه باشه ولی زود لو رفت. یعنی شما تایید میکنید هر موقع پارسا بگه کلاهبرداران وارد عمل میشه ولی سیاست هاش مستقل هست ٫ درست میگم ؟
    چرا کلاهبرداران باید به خاطر منافع ساید باید جنوب غرب رو پاکسازی کنه اونم با حرف پارسا ؟ بعد یه پیشنهاد دیگه ، اس دبل رو ۳ قسمت کنید چه اشکالی داره ؟ ۲ تاشو تونستین ۳ تارو هم میتونین.

پ.ن: طبق رواله همیشه بگم این ها نظرات شخص بنده هست و ربطی به ساید نداره .
    پ.ن۲: پارسا جان امیدورام ناراحت نشی ولی رفیقتون اومد تایید کرد موضوع رو وگرنه ما مبنا رو حرف شما گذاشته بودیم.

سلام خدمت همگی
    یه آمار از رید اتحاد ها به تفکیک ساید بزاریم :

جنوب غرب : ۲۸ میل
    شمال شرق : ۲۰.۴ میل
    شمال غرب : ۱۶ میل
    جنوب شرق : ۱۲.۷

هر چند این مقادیر طی هفته های اینده عوض میشه ولی نشان دهنده ی یه بالانس نسبی هست تا اینجای کار بین ساید ها که در این بین ظاهرا اکانت هایی در جنوب غرب مولتیاشونو بردن زیر رید در حالی که بقیه ساید ها به صورت عمده این کار رو نکردن

ولی چیزی که از تاپ ۱۰ مشخص هست اینه که هر ۴ ساید دارن خوب کار میکنن و چیزی به نام بازی یکطرفه که بعضی دوستان اصرار دارن بهش وجود نداره .

اون موقع به ما گفتی نامرد ، خاعن ، وطن فروش ، ارازل ، نمکدون ، ملیجک مدیر فروم نیومد بنت کنه
    کی بهت توهین ناموسی کرده ؟ چرا چرت میگی ؟ توهم داری ؟ از خودت میسازی ؟! الکی میخوای جو فروم رو ملتهب کنی. از مدیر فروم خواهش میکنم اگه کسی توهین ناموسی کرده بیاد بگه
    مدارکت کو ؟ جا طفره رفتن مدرک رو کن واسه قضیه جاسوس ، ما یادمون نمیره . فک کردی یه چی میگی در میری.

پ.ن: خسته ام خسته از خسته های خسته خونه ( من نمیگم شاعر میگه )

همینجا هم به دوستان اطلاع بدم بنا به اطلاعات موثق که اسنادش رو هم میزارم به زودی شمال شرق توی اتحاد کلاهبرداران و ساید های دیگه جاسوس فرستادن، حواستون باشه

البته جاسوسی کردن قبح نداره، 3به1 داره فقط

لیدر بین المللی چی شد ؟ اسناد رو موریانه خورد ؟

امین داداشم تبریک میگم <3 <3 خیلی خوشحال شدم

شومیز جان چت هات رو دیشب بچه ها گذاشتن فروم پاک شد ( همون که میخواستی یه چیزی بزنی به سامان و پارسا ! ) همه دیدن پیشنهاد خریدتو.
    اون سرور هم ما روز دوم اومدیم ، به خاطر اقا
    سپهر و بقیه بچه های تیم که تک تکشون نمونن. وگرنه همون موقع هم کسی تورو حسابت نمیکرد.
    هر سایدی واسه تیم سپهر سر و دست میشکونه که توام مستثنی نبودی و بهت حق میدم .
    شومیز میشه فیش های گلدی که اون سرور خریدی بزاری ما هم ببینیم ؟ امین میخواد پولتو بده. فیش هایی که وجود خارجی نداره ؛)
    ما کاریت نداشتیم ، اخر سرور واسه تبلیغات سایت اومدی بد مارو نوشتی که مثلا مارو بکشونی سرور بعد ولی ما واسه دور هم بودن اومدیم باور کن تا اخر سرور هم نمیزنمت چون اصلا بازیکن نیستی
    اخه یکی اسم رضا استیل مارو بیاره که در حدش باشه ، نه تو تراوین کسی بهش میرسه نه تو شخصیت و معرفت ، بعد شما کسی که بچش هم سنته میای مسخره میکنی ؟

شما گلدایی که سرور پیش نشخار کردی و بعدش نشستی رو نمکدون رو صاف کن

اقای مسعول فروم . اینا خلاف قوانین فروم نیست ؟ واسه رفیقات خوب سریع پاک میکنی
    یارو همونجور که با اعضای خانوادش حرف میزنن میاد فروم . من که جواب اینارو نمیدم ولی مسعول جالبی داره فروم .
    ما یدونه هم ازین گلد نگرفتیم , صرفا جهت شفاف سازی.

ادمین: لطفا در صورت مشاهده توهین و یا نکات خلاف با قوانین فروم از قسمت گزینه‌های پست مطلب مورد نظر را ریپورت کنید تا سریع‌تر به موضوع رسیدگی شود

هر مولتی واسه خودش وی پی اس جداگونه داره :) اما بعید میدونم اونوریا که واسه 18ک گلد 10بار زنگ میزنن همچین کاری بکنن!
    من الله توفیق

اینارو ولش ، تبریز برف نیومد ؟
    داداش بیا خودم دستی بهت قرض میدم این بدهی بچه هارو صاف کن ، زشته والا به همه بدهی داری .

واسه یه تراوین شدیم ارازل و اوباش .
    شما که بهت فشار میاد چرا میای فروم
    حرفاتو تو بازی بزن ، با توهین اینجا چیزی بهت نمیرسه .
    همین وطن فروش که میگی این تعداد مدال غارت رو که تو .کام داره تو تو وارین هم نمیتونی بگیری

از رفقای شمال شرق هم خواهش میکنم دیگه جواب این شخص ندن .

پ.ن:عمو رضا یدونه ایی

سینم سپر تر از همیشست دوست عزیز ، الانم میگم هرکی بزنه سایدش جواب میگیره.
    من فکر میکردم لیدر سایدتون پارسا هست که خودش هم مولتی باز هست.
    تعداد مولتی جز اسرار اکانت هست ، چرا باید بهت بگم؟ چیز دیگه نمیخوای ؟
    بلدیم مولتی بکشیم میکشیم ، چه ای ار چه .کام چه هرجا ، شما هم وی پی اس بخر ای پیتو اوکی کن بکش، اگه هم فکر میکنی این بازی نا عادلانست ، روز ۴ بازی هست ٫ پول گلدتو میدیم حذف کنی بری نیای هرروز به خودت فشار بیاری تو فروم، واسه سلامتیت خوب نیست
    مگه مجبورت کرده کسی ؟
    خیلی زرنگی برو مولتی های ساید خودتو جمع کن.

همینجا هم به دوستان اطلاع بدم بنا به اطلاعات موثق که اسنادش رو هم میزارم به زودی شمال شرق توی اتحاد کلاهبرداران و ساید های دیگه جاسوس فرستادن، حواستون باشه

البته جاسوسی کردن قبح نداره، 3به1 داره فقط

بگم بگم ها شروع شد :))
    بزارین چند روز دیگه این دو بهم زنی هارو علیه یه ساید شروع کنید.
    دیدین با بحث مولتی به جایی نمیرسین بردین بحث رو جای دیگه :))
    مولتی اگه بده برو به لیدرت بگو مولتیاشو حذف کنه بعد واسه ما روضه بخونین.
    همچنان معتقدم اکانت های ان ای بیشتره منتهی نه به صورت نجومی.
    اون ۱۳۰۰ اکانتی که نمیارین تو محاسباتتون دلیل خاصی داره ؟
    الان ما مولتیارو از اتحاد خارج کنیم مشکل شما حل میشه ؟!

یه ماه صبر کنید امار بگیرید بعد تز بدین.

اینم بگم خاک تو سر اون جاسوسی که روز ۴ بازی نشده لو رفته که شما بخوای بیای اینجا واسش سند بیاری :))

سلام و عرض ارادت خدمت همگی دوستان بالاخص شمال شرقی های عزیز ;)
    در راستای صحبت های آرمین جان عزیزم که می فرمایند سرور باگ داره و پراکندگی اکانتا به صورت صحیح رعایت نشده چطوری میشه روز سوم سرور یه اکانت بیفته مختصات 400/400؟!!!!!
    برادر دوست داشتنی، شدنش که میشه اتفاقا موقعی که ساید رو بترکونید از ثبت نام :D تصویر پایینو نگاه کن ببین شش تا اکانت هم توی همین مختصات هستن و خیلی پراکنده هم نیستن که اذیت نشی موقع ارسال نیرو ;)
    رفقا فعلا که سرور داره تک سایده بازی میکنه و یه فکری به حال سرور نکنید تا چند روز آینده دیگه پونزده تا ساید هم باهم نمیتونن فقط مولتی های شمال شرق رو بزنن چه برسه به صاحبای مولتی هارو :!: درست نمیگم آرمین جان؟ <3
    تازه یه چیز جالب دیگه هم صبحی دیدم نتونستم عکس بگیرم نمیدونم چرا :whistling:
    یه اکانت صبحی ثبت نام کرد دهکدش چسبیده بود به ده من نزدیک مرکز توی جنوب غرب روش کلیک کردم دیدم مختصاتش نوشته 772/783!!! رفقا نمیخواید حداقل سه ساید دیگه رو اجازه بدید بقیه ثبت نام کنن؟! وی پی اساتون پر نشده هنوز؟!!!

نرود میخ اهنی در سنگ..
    ما هم میگیم چطور میشه روز ۳ بیفته ۴۰۰-۴۰۰
    تراوین در حالت نرمال حتی با ۲۰ هزار پلیر اونجا نمیفته که اینجا با ۲ هزار پلیر
    حالا شما مقاومت کن .
    دوستان تا کی میخوان راجع به این قضیه صحبت کنن خدا میدونه .

سلام دوستان
    لیست تاپ۱۰ اتحاد ها

به نظر من هم فقط NE مولتی داره ! Ne تعداد پلیرش بیشتره ولی نسبت تعداد مولتی به پلیر فعال فکر نکنم بیشتر از بقیه ساید ها باشه.

بدلیل بد پخش شدن اکانت ها دوستان فکر میکنن ساید ما خیلی مولتی داره . الان اکانت ریجیستر کنید ان ای میندازه ۳۵۰ !

اعلام جنگ !!! تراوین یعنی زدو خورد!!! بازی بدون زدو خورد میخواستم میرفتم سیمس بازی میکردم!!!
    دیگه صلاح خویش خسروان دانند!!

واسه همین که تراوین یعنی زد و خورد خدمتتون گفتم اتک به مولتی یعنی اعلام جنگ .
    منظور اینه بزن در رو نداریم و جواب ما مثلا صرفا به شخص شما نخواهد بود.

اون که بله وقت میزاره نوش جونش!!!! هر چی میخواد بکشه!!
    ولی راه مقابله با مولتی بازی زدن مولتیاس!!!! تو هر شب ده تاشو بزنی کیه که 2000 تا رو چک کنه!!! اونم جزو بازیه!!! همونجور که زدن و خوردن جزو بازیه!!!

باید ببینی اعلام جنگ قبل سرور واسه سایدتون میصرفه یا نه.
    همونطور که امین گفت ، ۲ تا دونه گرزی هم بیاد سمت
    مولتیا اعلام جنگ محسوب میشه. جواب ساید ما محدود به یک اکانت نخواهد بود.
    خدا قوت.

طبق آخرین اخباری که من دارم تعداد اکانت رجیستر شده تو ne به 2300 تا میرسه.تیم کارخونه برادرا هم با حدود 40 تا اکانت توی sw در خدمت شماست و با این وضع من فکر میکنم که اگه کارخونه خواهرها هم بیان کمک ما ، باز هیچ ... نمی تونیم بخوریم.

یکم یواشتر
    چخبرتونه؟!!!
    چخبرتونه ؟؟؟؟!!!!!!

حالا این تعداد هم دیگه شایعست ٫ نگین این ارقامو دوستان میترسن نمیان..

اسمو بگم قول میدی نزنی مارو ؟ :(
    جدیدا همه خطرناک شدن نمیشه اعتماد کرد :(