Posts by AminS

سلام ميثم جان
    درود
    خيلي خوش حالم كه ميبينم تيم زوپير اعلام حضور كرده و با داشتن پلير هاي خوبي مثل امير وريور و .. قطعا سرور جذابي خواهد شد ...

پ.ن : به امير گفتم بيا بريم اس دبل ولي خب طبق روال هميشه كه ان اي بازي مي كرد سايد ان اي رو انتخاب كرد :)
    پ.ن : مهدي wwww رو هم پيدا كنيد بياريد

سلام .
    دوست دارم اول یک قدردانی بکنم از مدیریت بابت این سایت و جمع آوری این تعداد بازیکن . امیدوارم از عهده اداره این مجموعه هم به خوبی بر بیان .
    اگر تیمی داخل جنوب شرق ریجستر نکنه ، با چند نفر از دوستان قدیمی داخل جنوب شرق میریم
    در غیر این صورت برای تعادل سرور ، خلوت ترین ساید انتخاب میکنیم

ارادت

سلام كاكو
    تو اسمونا دنبالت بودم ، اينجا پيدات كردم :دي
    خوش حالم كه تو اين سرور ميبينمت :)
    اگه قسمت بشه شايد ديدي دوباره كنار هم بازي كرديم

سلام مجدد
    خطاب به دوست عزيزي كه مي گفت ما سرور ٢ ايكس خورديم و ... بگم كه خودتون ميتونيد خيلي ساده با وضعيت سرور و تعداد اكانتاي هر سايد متوجه دليل اينكه ما سرور ٢ ايكس خورديم رو متوجه بشيد ...
    از اول سرور تعداد اكانت هاي جنوب شرق نسبت به شمال شرق ٣٠ ٪؜ كمتر بود كه تا زمان كتيبه به ٥٠٪؜ رسيد ...
    ما ميدونستيم سرور رو ميبازيم ولي به احترام اينكه همراي شمال ترشي نشه مونديم كه زحماتتون هدر نشه ، اگه حذف مي كرديم و همراتون و پولي كه خرج كرديد هدر ميرفت الان بلبل زبوني نمي كردي ...
    در ضمن تيم ما كار خودش رو كرد ٣ تا اكانت كلا از تيم حضور داشت كه روي اكانت خودمون و اكانت مسعود ٧ تا همر ٣٥٠ كي ديوار شد كه تو اون تايم سرور جز تاپ همراي سرور بود ( جز ١٠ همر اول بود )
    اينم يادت بمونه كه همر جنگي تيم ما ٥٠٠ كي گرزي ١٢٠ كي تي كي بود ؛ ما از لحاظ كيفيت همر چيزي از شمال كم نداشتيم ولي سر تعداد خورديم ...
    حتي همر اكانت خودمون ( ليدوكايين ) زماني كه ديستروي شد بيشترين رم سرور داشت و همر ٤ سرور بود ...
    اكانت مسعود هم بيشترين كاتاي سرور رو داشت تايمي كه ديستروي شد ...
    همر جنگي تيممونم ٢١ كا كاتا داشت ...
    فك كنم متوجه اختلاف طبقاتي تيم ما با خودتون شديد ...
    انشاا.. اگه زئوس اعلام رسمي كنه با يه تيم ميريم ان اي ، اگه زئوس نياد هم ميريم .com