Posts by AminS

سلام و درود
    از هر بحثی بگذریم بحث رفاقت از همه چی مهم تره...
    این سرور های میاد و میره ولی این رفاقتاس که میمونه از
    سمت چپ به راست
    Baktash (You dont know me)
    Sepehr (Green Man)
    Amin (lidocaine)
    Ali (No0o0ob)

پ. ن :مهمون Vip داریم :))

ba salam b hame dostan ma ham k in server ro khahim bod ba tavajo b inke sv akharmon nakhahd bod sidemon baade final 2012 NE bodim ba spehr green man in sv ham mirim ne

Sv Akharo ba Tesm Asli MR_PRESIDENT ro SW khahim bod B omid moafqite Hamegi

سهند داداش خوش اومدی
    امیدوارم که همه ی رفیقامون رو هم این سرور تو ساید ان ای ببینیم...

قدمتون به روی چشم

سلام و درود فراوان

بعد 2 تا سرور تصمیم گرفتیم به سایدی که خودمون رو متعلق به اون ساید میدونیم برگردیم، ممنون از همه بچه ها که احترام گذاشتن به من حقیر و منو تو سروری که قراره شروع بشه همراهی می کنن...

تیم ما ساید NE رو برای بازی انتخاب کرده

به امید 100 شدن واندر رفاقت هامون در ساید NE

موفق باشید

سلام و درود

خب تیم ما هم حضورش تو سرور 100% شد و به عنوان اولین تیم حضور خودمون رو اعلام می کنم..
    هنوز ساید انتخاب نشده ولی قطعا حضور خواهیم داشت...

پ. ن: سایدی که بازی می کنیم هم در ادامه حتما تو فروم اعلام می کنیم...

موفق باشید

سرور بعد هر جا باشی میام همون جا از تو خوده ساید میزنمت :)
    یه وقت فکر نکنی خبریه..
    منتظر اعلام سایدت تو فروم هستیم البته اگه ابزار لازم رو برای اعلام ساید رو داشته باشی...
    نوب و فارم های سرور فیک که دیگه نباید شاخ بشه..

تیم ما از همین جا اعلام رسمی می کنه سرور فینال در ساید Ne حضور خواهد داشت...

پ.ن:عروسک خیمه شب بازی نباشیم
    پ. ن:داش امیر بیا یه آب پرتقال بزنیم قبل استارت سرور :D

چندتا نکته جا داره بگم
    اولا ما آقای هزینه نیستیم بخواییم پول خودمون رو به رخ دهاتیایی مثل شما بکشیم...
    ولی ماشین رضا 10 بزاره هزینه هایی که پدرت کرده تا به این سن برسی، پس بدون ما دنبال پول نبودیم و کتیبه صرفا به خاطر رفاقت من با امیر رپتور داده شد به اکانت امیر در ساید اس آی...
    دوما التماس های شنیز اسکریناش هست که میگه لیمون هیز رو نزنید و گرنه ازت یه پاپ 0 میموند...
    سوما اون همرایی که بهشون گفتی دمپایی رنک 1 تا 8 اتحاد آن دبلیو بود و همر شما و سینای عزیز 9 و 10 بود تو اتحاد...
    در مورد گلد هم بگم ما به شخممون هم نبوده چون نه نیازی داشتیم نه داریم به شکر خدا، دلیل حذف ما هیچ وقت گفته نشد ولی الان میگم
    بعد صحبت با ادمین سرور که پخش کتیبه ها در جواب گفت بشینید بازی کنید من 100 کی گلد میدم بهتون و ما مثل شما ها زیر خواب ادمین سایت نشدیم و به نشانه ی اعتراض به تقلب واضح ادمین اکانتامون رو حذف کردیم...

گلدی هم که احسان شنیز داد واضح میگم از ادمین گرفته بود تا برای اولین بار سایت اسپیدترا یه سرور با حضور 4 ساید رو شاهد باشه و هیچ هزینه ای بابتش نداده...

درصورت پاک شدن این پست رکورد صحبت های انجام شده با ادمین به تموم لیدر های 4 ساید فرستاده میشه که بفهمن 100 شدن واندر تو آن دبلیو کلا از پشت پرده های این سرور بوده...

موفق باشید

Amin Lidocaine

MORPHINE TeaM

رو سیاهی این صد شدن واندر موند واسه کسایی که حذف کردن و نموندن

سلام و درود

خب احسان جان به خاطر احترامی که برات قائل بودیم بعد رفتنمون هیچ مطلبی توست بچه ها (سپهر، علیرضا، محمد کوگی، رضا استیل، بهنام وارلاک، بهنام ویوا، کیارش، حسام ) گفته نشد...

ولی فک نمی کردم اینقدر نمک به حروم باشید نه تو کل بچه های ان دبلیو...

تایمی که ما داشتیم میرفتیم از سرور به اندازه ای همر داشتیم که کل آن دبلیو رو صفر می کردیم

4 تا همر علیرضا بدون اینکه به جایی بخوره حذف شد
    3 همر بهنام وارلاک بدون اینکه به جایی بخوره حذف شد
    4 تا همر از سپهر بدون اینکه به جایی بخوره حذف شد
    2 تا همر از اکانت خود ما بدون اینکه به جایی بخوره حذف شد
    14 تا همر از اکانتهایی که دست حسام بود و تحویل ساید دادیم
    30 تا اکانت دف ساز که دست امید ردکوت با دف میلیونی قبل کتیبه تحویل ساید شد

نزدیک 80 تا مولتی رید بالای 6 تا دهکده تحویل ساید شد

روسیاهی یعنی نمک بخوری و نمکدون بشکونی...

ما با همرایی که حذف کردیم علاوه بر اینکه تو این سرور می تونستیم آن دبلیو رو صفر کنیم همر میموند تا حداقل 1 ساید دیگه رو از بازی حذف کنیم

امیدوارم حتما شما ها رو در فینال ببینم...

موفق و موئد باشید
    امین

سلام و خسته نباشی به همه خوانندگان فروم

چند نکته بود خواستم یادآوری کنم خدمت همه به خصوص لیدرهای 4 ساید؛ (من تو سرور بازی نمی کنم و فقط گاهی فروم سرور رو می خونم پس جانبدارانه پست منو برداشت نکنید)

1_خب اولا به عنوان خواننده فروم هر هفته یه پست از وضعیت سرور ( تاپ، رنک مدافعین و مهاجمین و کتیبه ها)..ببزارید که ما هم ببینیم وضعیت چیه...

2_فک می کنم همون طور که از تعداد پلیر های قدیم و حال حاظر تراوین مشخصه روز به روز داره خلوت تر میشه این بازی که این میتونه 3 عامل داشته باشه
    الف)بی عدالتی و یک طرفه بودن سرور های غیر رسمی تراوین
    ب) یهو همه فهمیدن که سرشون شلوغه :دی
    ج) عدم جذابیت بازی(از قدیم همیشه زد و خورد ها بود که باعث جذابیت بازی بود ولی متاسفانه الان همه ی ساید ها از ترس باخت می خوان تا آخر سرور همر بکشن که بزنن واندر، این کار نه تنها یه سرور کسل کننده رو واسه خودتون رقم میزنه بلکه عدم جذابیت بازی باعث شده که خیلی ها دیگه تراوین بازی نکنن...)

ارادت
    امین
    MORPHINE TEAM

سلام و درود به همه ی دوستان
    این آخرین پست بنده داخل فروم هست
    خب اکانت ما آخرین اکانت NW بود که رفت رو حذف و 30 ساعت دیگه حذفه...
    خب اول تحلیل کنم اکانت این سرور خودمون رو (Morphine)

این اکانت ماهیت دف سازی داشت و در 10 تا دهش انویل 20 پیاده به 7 کاهن کشیده شد لول 20 با میدون تمرین لول 18 که دفاع شناور ساید تامین بشه...

کنار دف سازی تصمیم گرفتیم 1 واندر زن و 1 همر جنگی و 3 تا رعد هم بکشیم...(امتیاز هجومی اکانت مربوط به خفت بوده و همر ها دست نخورده رو حذفه)

و همون طور که از قبل برنامه ریزی شده بود اکانت ما این سرور مرزی بازی کرد و خب تو راس دارگیریا همیشه حضور داشته...
    زدن 2 کپ و 1 جنگ کوچیک و 2 تا خفت این سرور گوشه ای از کار اکانت ما بود...

امیدوارم که خوب بازی کرده باشیم چون اولین بار بود نژاد گول اومده بودیم...

بحث دوم تشکر از همه رفیقای خوبی که این سرور پیدا کردم و انشاا... حالا حالا ها با هم کار داریم :ی

بحث سوم تشکر از رضا و کیارش هست...
    دمتون گرم داداشا خسته نباشید اگه هر کدومتون نبودید الان این اکانت وجود نداشت...

پ. ن: امیر رپتور داداش این سرور جات کنارمون خالی بود، اگه قسمت شد با هم میریم یکم لپ بکشیم دوباره :ی

با آرزوی موفقیت برای 3 ساید دیگه...
    بدرود
    امین
    Morphine TeaM

خب یسری باگ جدید داریم میبینیم که سرورو برداشته چیزی که تا حالا وجود نداشته
    ساید ما هیچ کتیبه ای نخواهد زد یا باگ رفع میشه یا ادامه بازی مقدور نیست توضیحات بیشترو بزودی بچه هامون قرار میدن

پیروی صحبت های سپهر اتحاد اصلی nw الان کامل رو حذفه...
    و واقعا شرمنده ی اون دوستانی هستیم که دعوتشون کردیم به این سرور تا اینجا بازی کنن...
    اگه این باگ عمدی نبوده باشه قابل برطرف شدن هست و اگر از طرف ادمین های سایت باشه قطعا قبول نمی کنن...
    و نصیحت من برای شما اینه که جایی بازی کنید که حداقل ارزش وقت گذاشتن داشته باشه...

خسته نباشی به همه
    بدرود

خاطره بد که من از شما ندارم ولی شما از ما خاطرات بد زیاد داری...
    یه دیسلایک که اینقدر فشاری شدن نداره...
    راستی کمی راجب خاطرات بد می خوام برات توضیح بدم ‌
    خوردن انبارات تو سرور 6 راند 1 که همرت تو راه بود با 50 درصد لاست رسید تو دهت...

تو سرور 6 راند 2 جمع شدن خودت و دوستات تو 10 روز اول سرور نرمال...

همر این سرورت هم بزار تو آلبوم خاطراتت :)

دیگه هم جوابتو نمیدم چون وقتم ارزشش از تو خیلی بیشتره...

خوش باشی

درود
    خب اسم اکانت منو فهمیدی؟
    امیدوارم این درس عبرتی بشه برای اونایی که فکر می کنن زنگن...
    می دونی فرق ما با تو چیه؟؟
    تو مولتی ما هم می خوای رید بزنی از ترست ساعت 6 صبح اتکت رو لانچ می کنی ولی ما ساعت 3 روز تعطیل مستقیم بدون فیک می‌آییم میزنیمت فکر نکنی خبریه...

قبلا هم گفتم به جای نشستن تو فروم برو یکم تو بازی که اینجوری نخوری...

خسته نباشی به همه کسایی که زحمت کشیدن به خصوص حسام عزیزم ❤️

موفق باشید

مولتی ها دارن میان بالا کم کم تاپ رید داره تابلو میشه

به جای متشنج کردن فضای فروم بشین تو هم مولتی بازی کن، اگه نمی تونی بشین یه گوشه و با صدای بلند بقیه رو تشویق کن...
    تجربه ثابت کرده کسی که حرف از پاک بازی میزنه اگه بتونه مولتی بازی کنه قطعا مولتی میکشه...

در نهایت سعی کنید تو بازی خودتونو نشون بدید فروم رو که همه بلدن بیان 4 خط بنویسن...

روز خوبی داشته باشی ☺️

میبینم که فروم از حالته اولش در اومده و شاهده پست ها و کل کل های جدید هم هستیم و جای

خوش حالیه که سروری شلوغ و پر پلیری رو شاهد هستیم خواستم به عنوان آخرین پست داخل این تاپیک از اعضای شمال شرق هم عذرخواهی کنم به دلیل این که بیشتر از این نمی تونم همراهیشون کنم ومتاسفانه مشکلات زمانی زیادی برای این سرور دارم ایشالله اگر فرصتی باشه سروری در خدمتشون هستیم.. از این جای کار رضا انزلی عزیز و تیمشون اکانت رو جلو میبرن و امیدوارم زودتر مشکلاتشون حل شه و به بازی برگردند و موفق باشن همچنین تسلیت میگم خدمتشون انشالله غم آخرشون باشه..

به نظرم فروم جای مناسبی برای مشکلاتی بیرون سایدی نیست چه بسا این مشکل ممکنه شخصی و فقط دامن گیر ۲ تا اکانت خاص باشه و ۲ اکانت خاص رو ربط دادن به ساید و درگیری لب مرز اون هم اول بازی قطعا دلیل مناسبی برای اعلام تو فروم نیست و بهتره با جانب داری ۲ طرفین و صحبت لیدرای ۲ ساید این قضیه حل بشه و بحث به فروم وارد نشه و همچنین درگیری های اول بازی طبیعیست و چیزه عادی هست و قطعا کسی هم از کاتا استفاده نکرده که جبرانش سخت باشه و بر سره منابع است که امیدوارم با صحبت بین لیدرای ۲ طرف قضیه حل و فصل شه..چرا که درگیری تو این تایم ۲ ساید شمالی رو از بازی عقب و به نوعی حذف میکنه از گردونه رقابت ..

سلام آرمین جان
    خوبی؟
    آخرین بار که به صورت مستقیم صحبت کردیم با هم بر میگرده به سرور 2ایکس ای ار...
    با شناختی که ازت دارم فکر می کنم خواستی اتک های مرزی پلیراتون رو توجیح کنید...
    خودت به اندازه ی کافی تجربه داری و نیازی نیست من بگم که این درگیری های اول بازی خیلی رو بستن نپ و متا و حتی اعلام جنگ تاثیر داره...
    پس قطعا وظیفه ی اصلی لیدر های هر ساید جهت دادن درست به بچه های اون ساید هست چرا که گاهی یک یا دو اکانت می تونه سرنوشت یه ساید رو عوض کنه...

امیدوارم سرور خوبی بشه و همه از بازی لذت ببریم

خدا خیرت بده باز 2 تا تحلیل گذاشتی فروم رو از این حالت در اوردی
    دوستان تقاضا دارم بیاید اینجا یه کم بحث های چالشی انجام بدین
    شلوغش کنید اقا :D
    امین پلانگتون از الان دف جمع کن میخوام بیام برات :D :* <3

سلطان این سرور ما گرزی نداریم
    به جاش سرباز پیاده تا دلت بخواد داریم، تصمیم گرفتیم به جای واردات دف، صادرات دف داشته باشیم
    البته عمو امیر تو که غریبه نیستی قدمت به روی چشم

سلام دوست عزيز

شايد از بد شناسي شما باشه اين سرور رو به روي ما بازي مي كنيد ؛ در هر حال تيم ما هر جا اعلام حضور ميكرد غير از سايد شمال غرب همه از دوستان خود بنده هستن ...
    امير warrior عزيز همراه با دوستان تيم زوپير كه ما اولين ورژن ٤ سرور ٩ كنار هم بازي مي كرديم ( در حال حاظر سايد ان اي مشغول به بازي هستن )
    نيما و عليرضا زاكي و هامان از والس كه سرور ٢ ايكس كنار هم بازي كرديم ( در حال حاظر جنوب شرق مشغول بازي هستن )
    دانيال و ممد اسپاگتي و ميلاد ٢٠٠ تي عزيز كه هم ٢ ايكس و هم سرور ٦ با هم بازي كرديم ( در حال حاظر جنوب غرب هستن )

خوب ببين دوست عزيز اكثر تيم هاي داخل سرور از رفيقاي من هستن و واسه من فرقي نداشت كدوم سايد برم ( فقط به ياد قديم مي خواستيم شمال شرق بازي كنيم چون غير از ١ سرور تموم سرور هايي كه من بازي كردم شمال شرق بوديم )

در مورد سابقه هم گفتي واسم جالب بود افتخارات شما ؛ البوم خاطرات ماست :)

اگه منو ريپلاي مي كردي جوابتم نمي دادم
    اينو جواب دادم تا بدوني با رضا كه ريپلايش مي كني رفاقت من اندازه كل سابقيه ي بازي كردن شماست ...

انشاا.. ٤ تا همر اومد سمتتون بازم ببينمت تو فروم مجبور نباشيم از تو غار پيداتون كنيم ...

پ.ن : تو هم جايي ما رو ديدي كابل رو بگير ، چون جايي ببينيمت ؛ ميگيريمت ما تو رو به ***

سلام مجدد خدمت همه
    من چندوقتي از اول سرور تا الان يكم كم رنگ بودم و قضيه هاي سرور رو بيشتر از طريق دوستان ميشنيدم ، كه به شكر خدا ٣٠٪‏ از عمده ي مشكلات زندگي شخصيم برطرف شده و از اين به بعد بيشتر هستم خدمت دوستان ...
    دوستان از ما خرده گرفته بودن كه شما چرا اس دبليو دارين بازي مي كنيد ؛ به طور كلي بخوام پاسخ بدم به شما ربطي نداشته و دوست داشتيم :دي
    ولي خارج از شوخي دلايل زيادي بود كه ما اس دبليو رو انتخاب كرديم ؛
    ١- ما اين سرور با يه بچه تيم اومديم و از اول هم گفتيم كه نه مي خواييم تو تيم ليدري باشيم و نه زمان و تايم كافي براي اين كار رو داريم ، صرفا با تعدادي از دوستان براي تجديد خاطرات و فرار از زندگي روزمره وارد سرور شديم ...
    ٢ - ما قرار بود طبق روال هميشه ان اي بريم كه خب به ليدر يكي از تيم ها صحبت شد و تموم موارد بند ١ رو براشون گفتم و حتي حضور ما قطعي شد داخل سايد ان اي حتي من از هم بازي ها و رفيقاي قديميه خودم ( بچه هاي زوپير ) دعوت كردم كه بيان سايد ان اي به ياد قديما ...
    كه متاسفانه ليدري كه ميگفت ما خاكمون ان اي هست روز اخر تصميم گرفت بره ان دبليو و ما ان دبليو برو نبوديم ...
    ٣ - به دعوت دانيال عزيز روز اخر ٥-٦ ساعت مونده بود به شروع سرور تصميم گرفتيم سايد اس دبليو رو براي بازي انتخاب كنيم...

تيم ما شامل ٧ تا اكانت ویرایش شد كه البته تعداد كمي از بچه ها كنارمون هستن اين سرور ؛ با برنامه ي كشيدن ٣ همر واندرزن و ٧ همر جنگي وارد سرور شد و كاملا هم در راستاي سياست هاي سايد از اين ١٠ همر انشاا.. استفاده ميشه ...

به اميد داشتن سروري خوب
    موفق باشيد
    امين