Posts by 200t

انتظار شما کاملا انتظار بجایی هست لطف کن با توتال این بنده خدا رو پیدا کردی بگو بیاد جلوش رو بگیره

سلطان ادب !

واقعا نمیدونم‌اینجا لیدر‌کیه ، همه دلی کار میکنن ، وگرنه حتما میگفتم و فردا حتما پیگیری میکنم

دوران کودکی کل کلا چجوری بود؟

این میگفت تو اول زدی ، اون‌میگفت نه اول تو زدی، این‌میگفت تو یدونه بیشتر زدی ، اون میگفت نه تو یه دونه بیشتر زدی....

همینجوری ادامه پیدا میکرد تا گریه یکی‌درمیومد

عمق مطلب هم‌این بود هرکی اندازه خودش خوبه و کسی با این‌حرفا بزرگ و کوچیک نمیشه، عملکرد امروز هرکی ، نشون‌میده فردا چیکارست،

بازم ببخشید

یک مطلب در مورد مانی بگم اولین سروری که من یادم میاد ایشون بازی کردن سرور ای ار راند یک سرور هشت بود قطعا قبل از اون هم بازی میکرده ولی من اطلاع ندارم اون سرور هم اکانت بسیار خوبی داشتن و همچنین برعکس پلیرهای ربعشون که برای برد همه چیز رو زیر پا گذاشتن کاملا مردونه روی حرفش ایستاد بعید میدونم تعداد زیادی پلیر باشن که تجربشون بیشتر از مانی باشه.

سلام اقا مازیار

قطعا آقا مانی لیدر با تجربه ای هست ، اشتباه ریجستر کردن و توتال ساید هم هستن ،

من قبولش دارم تا حالا کلمه آقا مانی از دهن من نیفتاده ، حتی اینکه یه زمانی ای ار همر توتن لانچ میکردن روی واندر و پسوورد میدادن به تیم حریف که ببینه لانچ رو ، بدون اینکه ترسی داشته باشن که قهوه خونه ران شه!

قدیم رو دیگه چال کردن همه

همه میدونیم

مانی خوبه ، مهدی دانایی خوبه ، ایلیا خوبه ، مملی خوبه ، ادی خوبه ، عرفان خوبه ، تریدر خوبه و ...........

شما به عنوان بزرگ ساید همیشه توی فروم جلوی بی احترامی رو گرفتی ، الانم منم همین انتظار رو از آقا مانی دارم که خیلی سرور‌ لیدر‌من بوده !

وقتی کل کل شروع میشه حلوا خیرات نمیکنن! هر دو طرف ۴تا چیز بار هم میکنن

ولی انتظار دارم توتال یه ساید ، بیاد جلوی بی احترامی و اسپم یکی رو بگیره نه اینکه خودش ادامه بده

طرف توی اکثر پستاش علنی به همه میگه‌ نفهم، خدایی انتظار زیادی نیست یکی بیاد جمعش کنه

به شما دو دوست که این مسئله رو دارید پیگیری میکنید در تفکراتتون خواهش میکنم به این موردی که میگم خیلی دقت کنید: اصلا کمال گرایی نکنید چرا که چیزی که شما بهش اشاره میکنید کمال گرایی است که منجر به نشدن میشه. این همه سرور ما اومدیم با مولتی بازی مقابله کنیم که در نهایت خودمون مجبور شدیم مولتی بازی کنیم... پس من تکرار میکنم سایدها معمولا 700 اکانت داشتند. قراره بشن مثلا 240 تا ! این پله اول هست. شما اول پله اول رو ببینید و بعد پله دوم و در نهایت به اون کمالی که پله دهم هست برسیم. نمیشه از پله 1 یهو بریم پله 10، شکست میخوریم. چیزی که من دنبالشم یک مسیر با چالش های زیاد هست.

عزیز دل شما تاپیک ساختی اسمش رو گذاشتی سرور بدون مولتی ،

خودت صفت و سخت وایسادی میگی که مولتی باشه ولی کم باشه، حالا بعدا کمترش میکنیم؟

چه انتظاری از ادمین داری؟

تاپیک زدی دونه دونه ریپلای میزنی میگی اینجور‌که شما میگید نباشه اینجور‌که مملی میگه باشه؟ برنامتو چیدی ، فقط منتظری بقیه تایید کنن؟ یا متقاعدشون کنی؟

ما رو باش اومدیم وقت گذاشتیم راهکار و برنامه دادیم واسه تاپیک ، خود سازندش به جای اینکه بیاد راهکار برای سرور بدون‌مولتی بده میاد در‌مورد کمال گرایی صحبت میکنه،

خدایی ایسگا مارو گرفتی یا داری مسخره بازی درمیاری؟

سلطان ببخشید ، فقط این دفاعی که داشتین کجا بود موقع شکسته شدن رکورد جا به جایی کتیبه؟

دفاتون رو معماری‌کوچیک بود؟

بعد سلطان این تعداد دف و همر رو ما از شما قبول میکنیم ، دمتم گرم رقیب نداری خدایی ، فقط رمز hesoyam میزنی تروپ جونشون پر میشه؟

سر انگشتی حساب کنی اختلاف فاحشه ها!

بعد کپ ۶۴۴۴ رو اول سرور واسه هدف خاص ریجستر شده هم‌جز ۲۷۵تا کپ حساب‌کردین؟

فقط نمیدونم چرا غارت اس ای بعد از خوردن ۲۷۵تا کپ بیشتر شد:)))

دقیقا وقتی مهدی بلور گفت سرور باز نمیشه سریع دوییدی گفتی نه نه باز کنین سرور رو؟

هر سرور به امید خورده گرفتیم که چوب مردونگیشو میگیره،

در مورد زدن مولتی ( به قول مملی زیرساخت)، وگرنه نمیذاشتیم بیشتر از اینا واسه بازی هزینه کنین

یه سرور هم سر همین نپ کتیبه اس ای انبار و جنگ اموز نداشت یادته؟ کم ندیدیم از شما

شما زدین ۲ روزه ریکاوری شد، ما زدیم از جا کندیم لیدرت هرروز زنگ میزد دلمون واسش سوخت،

وایسادی مثلا رنک همر ها و امار از ذهنمون بره بیای پست بذاری بگی سرور فریز شده رو هم برنده شدی؟

اصن کل پست به کنار ولش کن اشتباه نوشتم،

کل بازی به جز زدن کپ مولتی چه کاری انجام دادین که بگیم تراوین بازی کردین و لذت بردین؟

همین ایلیایی که تهمت کتیبه فروختن زدی بهش و سریع پاک‌کردی، اگر‌نبود نیمچه امیدی هم که داشتین نداشتین،

تنها چیزی که ما رو اذیت میکرد ایلیا بود چون واقعا مریضه:)))، بعد اومده عکس همرت و آنویلش رو گذاشته ناراحت شدی؟

عجب بابا عجب

داستان قبلی با ۶۰تا اکانت هیچ وقت اتفاق نمیفته

این قانون پوش وقتی قشنگ میشه که لیمیت ریجست نباشه ، بعد معمولا اکثرا میشن اکانت دفساز ، بعد هم اکانت توتن و رومنی که با منابع خودشون بالا اومدن و واندرزن ساختن ، یه همر ضعیف دارن که خطی روی واندر نمیندازه

تصمیمی باید گرفته شه که بالانس تروپ بهم نخوره

اگر قانون لیمیت پوش نباشه ، ساید یوسف هم حدتقل میتونه تیکت های اضافه رو کپ بکشه تزریق کنه به سایدش که حداقل میزان منابع موجود توی ساید ها اختلاف فاحشی نداشته باشن

نظر بعدیم هم بازی با ۳ نژاد هست ( تا پایان فرهنگ سازی )

ببین من چندین ساله دارم توی این فروم دارم میگم جمع شه مولتی بازی ،

یجور‌گفتی انگار من ۷تا همر ماکس کشیدم روی یه اکانت ،

وقتی من کپ رفیقمو غارت میکنم ، همر من سنگین میشه، دفسازی اون ضعیف تر !

وقتی شما ۶۰تا اکانت داری ،

۶۰تا کپ داری

باید چیکار کرد؟

بحث مدیریت منابع و برنامه ریزی و پیش بینی وضعیت ساید های رقیب و نیاز ساید خودی میاد وسط

خب یه ساید میاد ۵۶تا اکانت رو هزینه ی ۴تا اکانت خوب میکنه،

یه ساید میاد روی ۶۰ تا اکانت هزینه میکنه

ساده تر‌بگم

یکی ۶۰تا‌اکانت دفاعی میسازه

یکی ۶۰تا اکانت هجومی

بکی ۶۰تا مصری میاد

یکی ۶۰تا توتن

اینجاست که به معنی واقعی باید برنامه ریزی کرد

در شرایط مختلف ، هر کدوم نتیجه مختلفی میگیرن،

وقتی شرایط برابر باشه و لیمیت تعداد ریجستر داشته باشیم، نیازی نیست قانون پوش بذاریم،

زمان‌کتیبه به داستان میخوریم واسه خزانه و جنگ و انبار‌ و ...

مگر اینکه ادمین بتونه ۲ مدل برنامه‌نویسیشو پیاده کنه

در‌مورد دات کام ، شرایط برای هر‌ کشور فرق داره ، ما رو بن میکردن ، ولی وقتی توی تیم عرب ها بازی میکردم خیلی راحت داشتم مولتی غارت میکردم بدون حتی یه تذکر ! چه برسه پانیش و بن!

اونقدرا ام‌گل و بل بل نیست اونور

چیزی که مشخصه اینه‌که در‌مورد اینجا داریم صحبت‌میکنیم و شرایطی که اینجا هست،

یه زمانی وقتی اندازه پلیر دات کام توی ایران پلیر داشتیم میتونستیم تقضای سرور دات‌کام داشته باشیم، ولی خب به نظرم شدنی‌نیست

همینطور که قبلا گفته شد قانون اصولی اینه که هر شخص فقط و فقط برای منافع خود اکانت بازی کنهپس اگر اکانتی هم پلیر داشت ولی منابع میداد رید بشه باید بن بشه. این قانون اول

متین جان این خوبه ها ولی شدنی نیست ،

مثال میزنم

من خیلی ساله با افشین بازی میکنم،

اگر همچین سروری ران شه بدون مولتی ،

افشین مصری میاد ، من توتن یا رومن ،

افشین دف میسازه ، منم از کپش استفاده میکنم برای همر

پوش از سالیان سال وجود داشته ، برای بازی تیمی خیلی خوبه،

ولی وقتی آزاد باشه که فقط همون ۶۰تا اکانت باشن،

اگر تعداد اکانت طبق گفته مملی بیاد روی ۲۰۰ و قانون عدم پوش هر اکانت اجرا شه، نتیجش میشه دفاعی که هیچ همری ازش رد نمیشه ،

اینکه پلیر رفته رفته افزایش‌پیدا میکنه قبول

ولی اول بیایم برادری رو ثابت کنیم ،

چجوری ؟

همون ۱۱۰ نفر بیان روی ۶۰تا اکانت بازی کنن و اکانت های تاپی بسازن ، قشنگ نیست؟

الان داریم از بالا به پایین میریم و هر سرور روز از نو روزی از نو !

یه بار بیایم از پایین یه بالا بریم !

پلیر زیاد میشه ، سروری بعدی تعداد کد هر ساید میشه ۸۰ ، ۱۰۰، ۱۲۰

تو که بازی‌کردی قدیم ، مگه غیر این بود ۵ ۶ نفری یه‌ اکانت میساختیم تایم بندی میکردیم هرکی یه ساعت مشخصی لیست غارت رو بزنه؟

بالا بریم پایین بیایم ، از نظر من ۲تا سرور اول باگ گیری باید انجام شه

مپ بازی ۴۰۰ استاندارد هست ولی دات کامم مپ ۲۰۰ ران میکنه ،

وقتی ۱۰ نفر فوتبالیست هست ،عقلانی نیست بریم فوتبال بازی کنیم ، فوتسال ۵ به ۵ بازی‌میکنیم،

اگر ۲۲تا شد میریم زمین بزرگ

از اونجایی که ببخشید ایرانی هستیم مخصوصم خودم همیشه دنبال راه دور زدن هستیم،

باید شدید ترین تدابیر برای آی پی ، ریجست ، پوش ، سیتری و ... در‌نظر گرفته شه

ایشاله که با اجبار بشه فرهنگسازی کرد

کل این حرفایی که گفتی رو میتونستی توی ۲ خط بگی،

یه جای پستت نوشتی بیشتر وقت گذاشتین و پلن های بهتر زدین بردین،

بعد اومدی پایینش گفتی الکی الکی بردین؟

سست عنصر نباش

اگر اینور الکی الکی برده، شما چقدر الکی بودین که یکی الکی بردتون

خودزنی نکن سامورایی🤣

۲۰۰تا اکانت با لیمیت ۵۰۰۰۰

میشه همون تعداد نامحدود با لیمیت ۳۰۰۰۰

نمیدونم خط میگیری یا برنامشو ریختی ، ولی وقتی اومدی تاپیک زدی که مثلا این سیستم فساد رو جمع کنی ، حرفای خنده دار نزنیم بهتره تا حداقل ۴نفر باور کنن هدف رو

اینکه‌تو و ادمین به این نتیجه رسیدی خب قابل حضم و طبیعی و قابل پیشبینی هست،

ولی سراسر باگ داره نتیجه

قیمت گلد حتما بره بالا تا ادمین هم انگیزه ای داشته باشه سرور ران‌کنه،

وگرنه مثل ۱۰ سرور قبل برخورد میکنه !

پست قبلی نشد ویرایش کنم، قسمت غارت تروپ دفاعی از ناتار‌ که به جای غارت ناتار ، نوشتم کاتا ناتار

ما خیلی قبل تر ها بردو به شما تبریک گفتیم و هدفمون از بازی تو این سرور را هم گفتیم

خب چرا انقدر دست و پا میزنین ،

هرکی‌ اومد تبریک گفت تهش یه توجیه آورد و سعی در بی ارزش کردن ماجرا داشت ، جنبه داشته باشید خدایی ،

طرف بهترین اکانت زندگیشو ساخته اومده میگه من توی سرور نبودم :)

خیلی خوبید

1- تعداد کدهایی که میگی رو نصف کن ۶۰ تا برای هر ساید کافیه بیشتر از اون پلیر نیست

2- مپ رو کوچیک کن چون تعداد اکانتا کمتر شده پس ۴۰۰ در ۴۰۰ زیادی بزرگه

3- کراپای ۱۵۰ درصد کمتر بشه هر ساید نهایت ۴ یا ۵ تا باشه و بقیه بیشتر خاکستری باشه ( 6یا 7تا هم ۱۲۵ درصد )

4- جلو بات گرفته بشه چه بات خودت که برات نوشتن چه بات لقمان چه بات تراوین پلاس چه بات پارسا

نظرت عالیه

کسی که میگه ۱۵۰ اکانت هر ساید به علاوه ۵۰تا ، کد یعنی ۱۵۰ تاشو میسازه ، بعد ۵۰تا پلیر میاره و تعداد پوشر و دفساز و همر رو هم کامل برنامشو ریخته :)))))

دقیقا همون ۵۰تا یا‌نهایت ۶۰تا پلیر

۱۵۰تا پلیر هر ساید میشه ۶۰۰ نفر ، ما نهایت ۱۰۰ الی ۱۵۰تاشو دیدیم ،

یه قانون جدا هم براش بذارید که یوسف کد هاشو نده به رفیقاش:))))

الان ۱۰تا سرور میشه که اول سرور فرخوان سرور بدون‌مولتی داده شده ولی هیچی اتفاقی نیفتاده،

هر سرور تیتر اول اینه که به صورت اتوماتیک بن‌میشه! کسی دیده؟

کراپر های باید از نظر افزایش گندم محدود تر باشن ،

تخم ریزی ناتار معقولانه ،

تروپ سازی ناتار فعال ( باید دستی بشینی دیوار اقامتگاه ، ساختمون اصلی ، دارالفنون، اصطبل ، سربازخونه و اردوگاه رو کاتا کنی تا بتونی غارت کنی)

اینکه بیای صورت مسئله رو عوض کنی که تعداد غارت ۵۰۰۰۰ بشه درست نیست ،

بری ۴تا اکانت گول بکشی نزدیک ساید حریف بشینی کل ساید طرف رو غارت‌کنی و به عنوان پوش ازش استفاده کنی که باز همون شد!

اصلا تعداد لیمیت غارت ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰تا باشه

تعداد لیست هم ۱۰۰۰۰۰۰۰

اوکی وقت نداریم غارت اتوماتیک باشه ، ولی تخم ریزی ناتار هم فعال باشه تا این راحتی همراه با لاست تروپ باشه،

و اینکه دفساز ها هم دیگه نمیتونن با برده و سربازپیاده و محافظ و... بیان ناتار کاتا کنن

کلیه اصلاحات باید با هم اتفاق بیفته وگرنه هرکی صلاح کار و برنامه خودشو میدونه و باعث عدم بالانس بازی میشه، یا از اینور میفته یا از اونور

بهترین راهکار اینه که ، هرکی واقعا دنبال این داستان هست ،

یه جلسه داخل دیسکورد بذارن ، هرکی‌نظرشو‌ بگه روش بحث شه،

کاره یکی‌دو روزم‌نیست

و اینکه در بهترین‌حالت یکی ۲ سرور باگ داره و همه باید باهاش کنار بیایم

با گوشی‌تایپ کردم ، قلت داشطیم ببخشید

سلام

اتفاقا اکثر پلیر ها برگشتن دارن بازی میکنن

اکانت های هر ساید ساید مشخص هست

ادمین میتونه پسوورد همه اکانت ها رو بده، یکی ۲ روز زمان بده برای آناليز و یادآوری

این سرور تمام رکورد های کتیبه ای اسپیدترا رو جا به جا کردیم ، یسریا رفتن گفتن بازی‌رو میبردیم:))))))))))

امیدوارم از فریز دربیاد تا ببینیم وجودش داره لاگین کنه ، یا بازم مثل سرور ۵ایکس‌میخواد زیرچادر بیان

والا پست ها نزدیک شد به هم سو برداشت شد،

من با شما که کنار هم بازی کردیم و بهترین سرور ها رو پیش بردیم ، کری نخوندم آقا مانی،

فک کنم ۱۰ سالی میشه که کلمه آقا مانی از دهن‌من‌ نیفتاده درسته؟

پس مخاطب من شما نبودی و توی گروه هم به بچه ها گفتم هدفم کیا بودن خواستی بپرس از‌پرهام ، ۲تا پست قبلی هم اولش گفتم هرجا بازی کردی تعصب ساید رو کشیدی و در هد توانت انرژی گذاشتی و خرج کردی ،

جسارت نکردم ، بزرگ مایی

میگن ادی همون سامان بد بوی هست

راست میگن؟

والا بزرگای تراوین فعلا توی سکوتن نمیشه سوالی ازشون کرد،

خیلی قدیمی هستنا !

انقدر که نقشه رو قبول ندارن ، بدون نقشه با معماری واندر آپ میکنن ، و طوری آپ میکنن که توی قسمت آمار دیده نشه،

مونده تا برسیم بهشون

امیدوارم ادعا های تو خالی ( چادری های کلیک کن)

روشون بشه رکورد هایی‌که این سرور زدن رو اسکرین بفرستن و از فوایدش برای دیگران توضیح بدن شاید اونایی که بازی بلد نیستن یه چیزی باد بگیرن

میگن برای نقشه ها هم با ادی توافق شده بود،

متاسفم

ایلیا بازی بلد نیستی قبول کن دیگه ! چقد دست و پا میزنی ،

با کسی که بدون هیرو لانچ‌میکنه روی واندر ، میگی چرا لانچ میگه میخواستم پوینت بگیرم در‌مورد تراوین صحبت نکنین:))))

سلام خسته نباشید خدمت دوستان و آقا مانی گل که هرجا بازی کنه تعصب سایدشو میکشه

و خاله زنکایی که برای آمار دراوردن ، قبل سرور میگن میخوایم فلان جا بازی‌کنیم،

ولی اول برنامه های اونورش رو اوکی‌میکنه!

خب حاشیه نریم

یه پیشنهاد دارم برای سایت ، نظر سنجی بذارن ،

دیشب یه داستانایی پیش اومد دلم واسه ۲ نفر سوخت ،

یه مدال برای رنک یک دو سه کلیک کردن بذارن،

هرکی بیشتر کلیک کرده باشه مدالشو بکشه،

اول فکر میکردم سبک کلیک کردن تا اند گیم اشتباه هست،

بعد که بیشتر فکر کردم، دیدم خب وقتی طرف هیچ‌هنری نداره ، خب اینم سبک بازیشه دیگه،

یکی هجومی ، یکی دفاعی ، یکی جمعیت یکی هم‌ زبر چادری کلیک میکنه ، برنده شه میاد میگه همه کاره من بودم بردمتون، ببازه میگه من نبودم ،

چه ایرادی داره !

کوچیک همگی

یوسف❤️

عه

ببخشید میلاد😅

سلام بر امضا کننده بی هویت

دوست عزیز ممنون بابت توضیحات کاربردی و توجیه کردن دوستان ما ، من صبح دارم بهشون میگم اشتباه بوده و هدفشون از زدن یونیک سایدشون دیوار شدن چند همر بوده و اصلا به این کتیبه نیاز ندارن ،

فقط نفهمیدیم قرار دادن همر گول و کاتا جلوی همر هم‌ جزء اهداف سایدتون بوده؟

فقط جسارتا خدایی نکرده اگر کتیبه جنگ کوچیک رو بزنن ازتون ، به پلیر های ساید میگید سرعت ساخت نیرو ها ۵ برابره پس اصلا نیاز به جنگ اموز نداریم؟

یا چشمان رو بزنن میگید به جای قوی شدن اسکات ها سرعت ساختشون ۵ایکس هست بیشتر میسازیم (کمیت جای کیفیت رو میگیره)

خلاصه دمتون گرم که همه ی اتفاقای سرور به سود شماست

راستی

امضا معمولا هویت و اعتبار آدم رو نشون میده ها ، قبل از امضا زدن هویتت رو مشخص کن