Posts by 200t

سلام ،

بنده به عنوان پلیر جنوب شرق ، پست شما رو لایک‌کردم،

هیچ هدفی از این لایک ندارم و سیاست های درون بازی رو مشخص نمیکنم و در این مورد لیدر های ساید تصمیم‌ میگیرن ،

از اینجا به بعد هم لایک ها و دیسلایک های من ربطی به سیاست های جنوب شرق نداره

از این به بعد هرکی هر پستی لایک کرد بیاد بگه که دلیلش متا یا جنگ با سایدی نیست که خاله زنک بازی صورت نگیره !

هدفم‌از این پست گرفتن نوتیف ها بود

سلام

منم با مهدی کلت احتمال قوی جنوب شرق باشم یا شمال شرق

اول سرور تست میگیرم

ما داریم در‌مورد اجرا شدن قانون تراوین صحبت میکنیم

هنوزم معتقدم کسایی که از این طرح حمایت میکنن ، جرعت ریجستر توی سرور با یک اکانت ندارن ، علاوه بر‌ تراوین در زندگی شخصی هم طبق همین اصول زندگی‌میکنن ،

پرهام جان به قول مملی طرف بات مینوسیه گوگل نمیفهمه باته بعد میخای اسپید ترا تشخیص بده ؟

اگر طرف بات مینویسه‌ گوگل نمیفهمه بعد میاد اسپیدترا بازی میکنه ، که خدا شفاش بده

شفا هم نداد ، ناز شصتش که میتونه استفاده کنه ، خدایی به اون میرسه :)

ولی جدا از شوخی ، اینی‌نه پرهام گفت بد نیست ، ولی قابل دور زدن هست ، مگر اینکه لوگ اوت اتوماتیک بده توی یه بازه ی زمانی‌کم،

بحث اصلی اینه که آیا اراده ای هست برای انجام این‌ کار ؟

راهکار زیاده ولی ....

سلام ما هم شمال شرق رجیستر میکنیم تا 3.25 به 0.75 بشه برای مذاکره در تمامی پیام رسان ها به آیدی colt_ne2 پیام بدین

تو بگو جهنم ، من میام باهات ،

تناسب رو خودت درست کن من ریاضیم خوب نیست فقط مسیر خوب میزنم

ایلیا وقتی میگم نخوندم یعنی نخوندم فدات شم، شاید یه نگاه جزئی کردم دیدم در مورد موضوعی هست که چند ساله دنبالشم لایک کردم،

پستای صفحه اول رو بخونی منم به همین چیزی اعتراض کردم که شما بیان کردی ،

تا وقتی بحث در این مورد به صورت ۲نفری باشه قطعی نیست ،

من بدبینم

هرکی که راهکار میده اول راه فرار خودش رو پیدا میکنه بعد ارائه میده!

چند تا پلیر هست مگه؟ یک یا چند جلسه دیسکور میشه گذاشت همه بیان نظرشونو بگن و تصمیم‌گیری شه ، کسی ام حق اعتراض نداره،

اونجا ام تبدیل میشه به دیسکورد عمومی و رفاقت های قشنگی هم شکل میگیره که تو دیسکورد تفریح میکنن و توی بازی رقیب هم‌میشن،

چند وقت قبل سیستم کشور رو دارن با تفرقه انداختن بین قومیت ها اداره میکردن ، بیاید متحد باشیم:)))))))

سلام

کوتاه و مخصتر

دم‌ مرام معرف همتون گرم که اخر فروم رو قشنگ بستین و تمام حواشی همینجا تموم شد،

اقا مانی ، اقا مهدی دانایی، ایلیا عزیز ، پرهام عزیز و دیگر دوستان نشون دادین این فقط یه بازیه و با تموم شدنش تمام بحثاشو خاک‌کردین

اگر بی احترامی و کل کل بی مورد از‌جانب بنده ام سر زده عذرخواهی میکنم از‌تمام دوستان

تنتون سالم

ایلیا من پستت رو نخونده بودم ،

ببین قسمت جانشینی رو یکبار دیگه بخون ، من گفتم برای اکانت ها با احراز هویت میشه طولانی باشه ،

یا مثل کام بیاد ذره ذره کم کنه،

شما میگید یه چیزایی بگیم که از حالت تراوین خارج‌نشه،

ولی خب یه اتفاقایی افتاده که خیلی وقته از تراوین بودن خارج شده ،

توخودت تنها یه ساید وایسادی خدا میلیون دفاع کشیدی و کلی همر رکوردی و ...

خب ببین خیلی وقته از حالتش خارج شده ولی چون عادی سازی شده ، شما اونورش رو نمیبینی،

خیلی روز تا سرور مونده و میشد خیلی کارا کرد و قشنگ شه ولی

الان که نظر خیلیا رو میبینم ، منم به مدیریت حق میدم اصلا سمت این داستان نیاد، ۴ نفریم داریم دست و پا میزنیم ، بقیه راضی هستن

اصلا اشتباه کردیم گفتیم بدون‌مولتی خوبه و نظر دادیم ،

امیدوارم اول تاپیک سرور هم‌نوشته شه مولتی و بات آزاد تکلیف‌مشخص شه

پ.ن: ادمین که همکاری خودشون رو با پلیرها جهت ایجاد بستر سالم تر نشون دادند. لطفا از پست های فاقد محتوا و اسپم خودداری کنید ببینیم کی میاد شاید رغبت به بازی در ما هم ایجاد شد.

ارادت

اینکه هرکی نظرش رو بگه سازندست!

اختلاف نظر بدون بی احترامی و مقاوت دروغی همیشه سازندست! گارد بیخود نگیرید

توی قوانین بازی نوشته شده مولتی اکانت چی‌هست و چی‌میشه ،

شما این اتفاق به این بزرگی میفته ولی اعتراض نداری بعد پیشنهاد مردم برای اصلاح این سیستم رو پوچ و بی محتوا میدونی؟!

اینکه هرکی از این سیستم حمایت میکنه ، یعنی ترس داره !

دلیلی غیر این نمیتونم بیارم

دلیل دیگه ام داشت ما رو خبر کنین،

قیمت گلد هم وقتی خرج ۲۰۰تا اکانت رو با گلد ۱۰۰تومنی میدی ، وقتی این ۲۰۰ تا اکانت برسه به ۲۰تا اکانت ، شما ۵۰۰تومن پول گلد بدی ، بازم هزینت نصف میشه ،

۱۰بارم تکرار کردم که برای اینکه انگیزه ای واسه اجرای این شعار پوچ اول بازی باشه ،

من حاضرم بدم ، ۴تا ام‌مثل من شاید پیدا شه واسه مسخره نشدن عدد رقم‌های بازی که باعث توهم گنده بودن خیلیا شده ،حاضر باشه بیشتر هزینه کنه،

اگر شما درصدی علاقه داشته باشی که قوانین تراوین اجرا شه ،

میای ریپلای میکنی و استدلال میاری که فلانی داری اشتباه میگی و این باگ وجود داره ،

ولی پستی که من ازت دیدیم، حتی پست ها رو هم کامل نخوندی و بیشتر واسه تمسخر اومدی ، چون این‌ چیزایی که نوشتی رو من پیدا نکردم که نوشته شده باشه!

هیچ مشکلی برطرف نشده.

چند روزه عجیب غریب حق میگی متین،

بیا بلاگر شو اصن حق بگو تصویر سیاه سفید کنیم:)))

منم معتقدم دوباره همون آش و همون‌کاسه برقرار هست و طبق معمول هر سرور این قضیه با نهایت قدرت پا بر جاست

پیشنهاد

در صورت ای پی خوردن و حتی تشخیص هر ۲ اکانت بن دائم شه اتوماتیک دقیقا مثل سیستمی که توی فروم گذاشتن و درجا بن‌میشه ، (حتی اگر ۴تا واندرزن داشته باشه یا ۱۰میلیون دف)

اگر اکانتی مولتی تشخیص داده شد ، همون لحظه جانشین ها بررسی شه ، و اون اکانت ها ام بن شه ! (ضربدری‌همه جانشین همن)

سیستم جانشینی برای ۲۴ یا نهایت ۴۸ساعت ساعت فعال باشه و به صورت اتوماتیک برداشته شه ، اکانت های اصلی میتونن نامه بدن بعد از احراز هویت این بازه ی زمانی رو بیشتر کنن ،

بسته شدن ثبت‌نام بازی (هرچی زودتر بهتر)

میلاد جان اگر گفتم گلد قیمتش بیشتر شه برای این بود که مدیریت انگیزه ای واسه ران کردن سرور داشته باشه،

وگرنه من پولدار‌ نیستم بخدا

راهکار:

اول اینکه با هر آی پی و دیوایس فقط و فقط یک اکانت بشه در پیش ثبت نام ایجاد کرد.

سلام عزیز دل دمت‌گرم وقت گذاشتی راه حل دادی و میشه روش کار کرد ،

ولی به نظرم بحث اصلی اینه که هیچ اراده‌ای برای برگزاری سرور بدون مولتی وجود نداره ،

والا منم اولش استقبال کردم و رفتم از برنامه نویس راهکار گرفتم ولی زمانی که شروع این تاپیک رو با بسته شدن سرور قبل و خبر شروع سرور ۳ ایکس بدون هیچ نظرسنجی رو کنار هم گذاشتم به یسری نتایج رسیدم

بعد اتفاقات دیروز اومدم یه فلش بک زدم و به این‌نتیجه رسیدم این ماجرا دقیقا قبل از هر سرور اتفاق میفته و هدف ایجاد کل کل و روی بورس نگهداشتن فروم هست و جذب پلیر !

به نظرم بهترین راه حل اینه که برای فهم و شعور خودمون ارزش قائل باشیم ، تا اینکه روی موج اخبار گیر کنیم، دقیقا مثل چیزی‌که الان توی جامعه اتفاق میفته ،

چی میخوریییییی چیپس میخوووووریییی ارررررررهههه

از این ساده تر نمیشد بگم

آقا میلاد

من هم تو رو میشناسم هم با امیرحسین حرف زدم چند بار جفتتون بچه های گلی هستید این کل کل رو تموم کنید خودت مگه نمیگفتی جلوی توهین رو بگیم لامصب !! خواستید دعوا کنید سر راهتون این ایلیا رو هم بیارید براش پیتزا با پنیر پارمیزان هم بیارم بخوره تو کارخونه متروکه اکباتان

پ.ن. پاتریوت دهن لق بوس رو لپات به همه گفتی میخوام برات بستنی بخرم !

چشم اقا مانی

دعوا چیه بابا

درست میگی

والا کل کل بود، ولی خب دیگه به توهین رسید نشد جلو خودمو بگیرم،

معذرت

اونی که به تو گفته پلیری و میخوان جذبت کنن بگو ساقیشو عوض کنه

خاله جون ، میخواستم گزارشای حسین فستر رو پاک کنم، بازم مثل خاله زنکا وسط صحبت همه هستی که ،

خدایی شماره منو سیو کن یه پیام بده ۰۹۱۲۶۷۱۷۴۱۵

میخوام اون عکسی که امین پلنگتون ازت نشونم داد رو ببینم دوباره ، دلم تنگ شده برات خاله :)

چققد فشاری شده، هرکی اومدی ازش بالا بری، رسیده ۴تا چیز بارت کرده، اخرریشم‌خاله زنک بود ،

در‌مورد سروری که زیر چادر بودی نظر نده ،

چادر وسیله‌‌ی خوبی بود؟ راضی بودی؟

در مورد مهدی دانایی هم خودش میتونه بیاد شهات بده این سرور حتی ۱ کلمه با هم صحبت‌نکردیم و در حد ۴تا دیسکورد و یگو بخند سرور قبل بوده ، ولی خب شما نخود هر آشی هستی

لفظی هم که دوستمون برات اومد واقعا برازنده خودته توی این سایت

مبارکت باشه

از این به بعد جز افتخاراتت هم‌میتونی بگیش

از مدیریت تقاضا دارم به شدت با مولتی بازی مقابله کنه.

والا من تصمیم‌گرفتم احترام خودمو نگهدارم دیگه گول این بازیا رو برای جذب پلیر‌ نخورم ،

بدون‌ هیچ‌ نظرسنجی و داستانی ، یهو سروری که کلی زحمت کشیدیم پاش و کلی سوپرایز داشتیم یه تاریخ گذاشتن که سرور ۳ ایکس برگزار‌میشه !

و اما

این مدل بازی با مولتی فرسایشی میشه ، لذت نداره ،

یسریا مثل خودت ، مانی ، ایلیا ، فرهاد ، ممدنوب و... وقتی مولتی بازی نباشه زحمتشون خیلی به چشم‌میاد و میتونن نتیجه رو رقم بزنن با یه پلن، ولی خب یه بچه سال تازه به دوران رسیده میتونه بیاد ۴۰۰تا مولتی بسازه بدون محدودیت و همه ی این‌نفرات رو بزنه !

خب من میام آینده رو میبینم ، باز همون سرور باز همون تعداد مولتی ، باز ۱۰۰ الی ۱۵۰میلیون دفاع واندر ، باز همون همر که روی واندر خط‌نمیندازه ، باز همون‌پلن که قطاری باید ۱۰تا همر بزنی و طرف مقابلت بگه ۱۰ تا همر زدی که یه همر بپرونی ، باز همون سرور که اوج افتخارش واسه یه بچه سال زدن کپ مولتی بوده ، باز همون سرور که پلیر های تک اکانت رو مسخره کنن ؟!

ایشاله سرور بدون‌ مولتی ران شه ، با قیمت گلد ۵برابر من با تمام‌وجود بازی‌ میکنم و تبلیغ میکنم ، در غیر این صورت بازی نمیکنم

ولی این 4 تا کد با هر تعدادی من بیام بگم میخوام برم جنوب شرق بعد بیام اکانت ها رو رجیستر کنم بدم شمال شرق تکلیفش چیه ؟؟ رو این فکر کنید

دوستان اشاره کردن که از خودمون شروع کنیم،

تعدادمون زیاد نیست ، با ۵۰ ۶۰تا کد هم مشخص میشه کی کجا بازی میکنه ،

لیدرا و پلیرای ساید هم میتونن مثل مرد ظاهر شن ،‌ به این صورت که من اگر دیدم فلانی این‌کار رو کرد بیام بذارم‌کف فروم آبروش بره،

حتی واسه عدم مولتی بازی یه پیشنهاد دارم که نیاز به هیچی نیست،

ریجستر میکنیم مثل مرد نفری یک اکانت،

لیدر و پلیر های هر ساید دوباره مثل مرد عمل میکنن و هرکی مولتی داشت رو معرفی میکنن ،

اصلا کل سرور کنفدراسیون میشه ، میریم مولتی بازا رو میزنیم ، (خیلی خوشبینانست)

۲تا سرور اینجوری ران شه ، و مولتی باز مورد تمسخر همه واقع شه ، اونم میذاره کنار‌مولتی رو،

به قول مملی بهش میگیم شیشه ای ترک‌کن

.

ولی واقعا وقتی پستی مثل پست شما با تحقیر و تمسخر میبینم انرژی آدم گرفته میشه. والا بلا ما هم بلدیم کت شلوار رو در بیاریم مثل خودت پست بزاریم.

ببین مملی جان من وقتی میام کلی وقت میذارم چند تا پست میذارم ، یعنی احترام‌گذاشتم مشارکت کردم و هدفم همین بوده ، موضوع الان هم‌نیست چندین ساله دارم‌اینو میگم ،

اگر بد صحبت‌کردم ببخشید

ولی وقتی میبینم بدون دلیل منطق میگی نه نمیشه و مثال هایی میزنی که هیچکدوم از جزئیاتش به تراوین ربط نداره ، آدم بهش بر میخوره و عصبانی میشه ،

من میگم به قول متین یک سرور صفر رو در نظر بگیریم حد وسط رو بیخیال شیم،

یک سرور به عنوان تست فقط ،

والا خسته شدیم

منم مثل خودت سرور بدون مولتی شروع‌کردم تا ۲۰روز قبل نقشه ها تک اکانت ۲میلیون و خورده ای دف شناور ساید رو دادم ، با پوینت دفاعی ۶۰۰ بعد یکی میاد با خداتا مولتی عکس میذاره مسخره میکنه ،

ما اومدیم توی تاپیک یرور بدون‌مولتی ، پیشنهاد مولتی کم رو‌میدیم!!!!

واقعا برای من قابل حضم نیست

سلام اقا محسن

ببینین شما یه گوشه پست مینویسین که اگر باز شه ما میبریم

مدیر‌محترم گفت اگر همتون درخواست باز شدن سرور رو پست بذارید ، قطعا سرور باز میشه،

پس مثل مرد نفری یک پست بذارید بنویسید درخواست باز شدن سرور رو دارم،

ما چیزی نمیگیم از بازی ، طبق گفته ی شما ما وایمیستیم نگاه میکنیم که کپ هامون بخورن و شما وینر شید،

پس دوباره تکرار میکنم ،‌مثل مرد هرکدومتون بیاید یه پست‌جداگونه بنویسید که درخواست باز شدن سرور رو دارید،

الباقی حرف ها توی بازی مشخص‌میشه

تراوین بالا پایین زیاد داره ، کسی فکر نمیکرد شمال شرقی که این همه سرور وینر بوده ، نتونه حتی نقشه بزنه ، پس وایسیم ببینیم بازی‌چی‌میشه خیلی بهتره تا اینکه مثل اون بچه سال فقط‌ منم منم کنیم، منظورم شما نیستیا ،

عزیز من به شخصه در حد گزارش پاک کن حسین فستر هم نیستم ، خودمم قبول دارم ، خسته نکن خودتو ،

شما هرجا پست میزاری میگی نمیخواستم جواب بدم یا در حد جواب نیستی و ...

ولی ب جواب میدی

این به سن و سال و رشد فکریت برمیگرده و توی این دوران طبیعی هست ،

برای بار هزارم میگم ، من شخصی نگاه نمیکنم ، شمال شرق فقط تو نیستی و اینکه تو پشت سیستم باشی رو اکانت یا ایکس برای ما فرقی نداره،

من شما رو جمع و تیم میبینم ، ولی تو فقط توی فروم منم منم میکنی

همه فهمیدن با دور زدن قوانین میتونی اکانت خوبی بسازی ، نیاز نیست چپ و راست بیان کنی،

هرچی آدم‌ میپرسه ، جواب‌نمیدی فقط‌میای از خودت تعریف میکنی:)))

از این آدما دو و بر همه هست ، در‌مورد هرچی صحبتی کنی ، یه من میذاره اول جمله و دوباره تکرار میکنه که بگه من خفن هستم ، از ضعف میاد!

خفن‌نیاز به خود تعریفی نداره پسر جان کوچک

فکر کنم با نصف پلیرای se کل کل کردم سر اون سرور ، اگه ۱ درصد هم احتمال باخت بدم خودمو اینجوری تخریب نمیکنم تو فروم . سرور فریز نمیشد ۱۰۰ درصد NE وینر بود ، حالا میخواید بگید نبود ؟ درخواست بدید سرور باز بشه ببینیم

تو فروم ۵ ایکس هم بحثم همین بود، واژه ی من! شما کلا گیر کردی روش

فرق ماجرا اینجاست که فقط خودت علاقه داری سرور باز شه چون فقط تک بعدی میبینی قضیه رو و کسی از ته دلش راضی نیست باز شه سرور، و سایدت رو فقط یه اکانت میبینی

ما کتیبه زدیم شما ادعا داشتی که همر هاتون کامل شارژ بوده ، ولی خب کپ های ما خورده ادعا داری فلج شدیم:) فکر میکنی ما واسه ۱۰ دقیقه بعد شارژ میگرفتیم ۵ موتوره ؟

ما ام قبول کردیم کپمون خورده ، ولی چرا غارتمون بیشتر شد ؟ این به نظرم ترسناک تره