Posts by 200t

فقط سوال اینه که آیا این باگ فقط در ساید ما اتفاق افتاده یا در ساید شما هم چنین چیزی مشاهده شده ...

سلام یوسف جان

الباقی دوستان رو نمیدونم ولی خودم بارها ناتار‌چیف‌کردم که ظرفیت انبار و انبار غذا پایینتر از‌مخفیگاه بوده ، ولی برای زمانی که پاپ ناتار حدود ۳۰۰ یا کمتر بود

اتفاقا پری روز یکی‌از دوستان توی گروه گفت دارن‌ناتار کاتا میکنن غارت خیلی کم شده و جوابشم هست،

دایرکت زحمت بکشی بیای عکس با تاریخ موجوده ،

پیشنهاد من‌اینه ، تایم لند چیف ناتار ، از همچی عکس بگیرین ، و بعد از تموم شدن اتک ها مقایسه کنین،

یا اگر وقت دارین همون اول حمله ریل ها رو ببینین ،

الان ناتارای پاپ بالای ۵۰۰ درمیاد و سریع چیف‌میشه و این مشکل رو نداره

این ناتاری که آرش جان عکس فرستادن مشخص هست پاپش کم هست ،

اگر دقت کنین ، هر‌منبع هم سطحش نامتانسبه!

اگر کاتا بخوره صفر میشه

یا مثلا بارها شده ، ناتاری رو اقامتگاهشو زدم‌که چیف کنم، همزمان یک الی ۵ نفر دیگه‌همین کار رو کردن ، که این مورد کلا دست ساید خودی هست و بارها برای خودم پیش اومده ،

آرش‌جان بارها اینجا بازی کردی ، خندیدیم ، سختی و آسونی داشتیم ،

خودت میدونی اینجا از این‌کارا نمیکنن ،

ایشاله کسی فشار نیاورده باشه که مجددا حد و مرز بازی تمیز رو بشکنه

پ.ن : باز هم تشکر میکنم از‌ اکانت لیدری‌جنوب غرب که جهت کمک به ساید جنوب شرق ، لیست فارم درست‌میکنن،

لایک پست نعمت یاغی یک‌هفته بحث شد روش:)

حد و مرز بازی‌تمیز فقط چند ساعت و هیچکس هیچ واکنشی نداشت :)

این است قدرت فروم و برنامه ریزی اصولی و همدلی

سلام رفقا

یه مدت یه بازی بود با همین گرافیک اسمش هم مثل همین بود (تراوین) . اکثرا فک کنم یادشون باشه اون بازی رو ، فرقش این بود دف های میلیونی و سوپر همر نداشت ولی تا دلتون بخواد پلن چیدن و کراپ لاک و یه عالمه ترفند داشت ،خیلی وقته که اون بازی مرد شایدم کشتنش فقط یه یادگاری ازش مونده بود به اسم فروم که همون حال و هوای سابق رو داشت که اونم..... لطفا در حفظ آن کوشا باشیم

سلام سید جان

الان بازی طوری طراحی شده که فقط باید تعدیل بزنی

نمردیم و سرور بدون مولتی و بات هم دیدیم ، بن اتوماتیک ای پی دیدیم، پانیش ای پی بین سایدی دیدیم، پانیش تقلب دیدیم ، ناتار استاندارد دیدیم ، کراپر استاندارد دیدیم، نمردیم و قوانین نوشته شده صفحه اول رو دیدیم

کشتنش سید جان

ترس از خوردن بخاطر ادعا های تو خالی باعث میشه همه زورشونو بزنن برا مولتی ، یسریا ام خب بخاطر این افراد مجبورن بسازن ،

م.ف.ل.ع : چاکریم گل اقا

یه بار توی اس ام‌ اس قرار شد قرار بذاریم ! دیگه لازم‌نیست توی هر پستت بیای بگی قرار گذاشتیم، من حرفی از دهات نزدم ، این دهات گفتنت نشون از فشاریه که هست! و فحشایی که از دیشب دادی در مقابل اینکه کوچیکتر از‌گل بهت نگفتم قشنگ گویای همچی هست

دوستای منم اگر چیزی گفتن رو حساب سن و سالت گفتن و قهر کردنات برای گلد :دی

حتی پیامک ها هست که دیشب گفتم به خاطر پادرمیونی فرهاد و امید میخواستم بیخیالت شم که گویا دوست نداری، میخوای حسن‌نیتتو به دوستات نشون بدی

چقدر جالبه ، قضیه ای پی اکانت لیدری جنوب غرب و یسری مسائل اومد توی فروم

مملی به کلت زنگ زد امار دربیاره

مانی به فرهاد پیام داد

اینفینیتی به من زنگ

مانی با امید صحبت‌کرد

اینفینیتی به محسن‌پیام داد

اینفینیتی به من فحش داد

مانی به من فحش داد

مملی اومد به من گفت چون اینفینیتی رو خراب کردی پس مشکل شخصیتی داری ، ولی خودش چون ایلیا رو خراب کرده حسن شخصیتی حساب‌میشه،

در‌مورد چیزایی که‌گفتم میتونین تایپ کنین وگرنه با فحش دادن ای پی لیدر جنوب غرب پاک نمیشه :)))))

خلاصه برنده لاگین جنوب غرب رو جنوب شرق کسی نبود جز‌ مخاطرات

انقد تابلو پشت همو نگیرید:دی وقتی بده بستونی بینتون نبوده:دی

چقد خوب که بحث سرور ۲ و ۵ ایکس رو مختوم اعلام‌کردی ، منم راضی ام خدایی ،

اگر صحبت نکنین ، من دیگه فروم رو میبندم و دیگه لاگین نمیکنم ، چون حالم بهم میخوره از ادمایی که فقط بلدن جا‌نماز اب بکشن و به هر طریقی دنبال بردن‌توی بازی بی ارزش هستن

ایشاله بزرگتر میشید اوکی میشه ، هرکی یه سنی بزرگ‌میشه ، بتازید

چقدر مشخص هست که نمیخواستید توی بحث ورود کنید ،

ما ۲تا کتیبه اندگیمی و کتیبه های دیگه ازتون زدیم ، هر سری خبر میدادم به مهدی اینفینیتی ناراحت میشد:دی

و میگفت فکر کردی اگر من اول بازی مثلا فیدر زنی نمیکردم شما الان نمیت نستید مرتاض یونیک رو بزنین:دی

والا ما به مملی بیشتر‌ مشکوکیم که مرتاض یونیک رو بدون دفاع برای ما خالی کرد (دفاع رد گم کنی)

جنگ یونیک زیاد کارایی‌ نداشت ،

مملی اومده میگه درست گفته شده که اره به ایلیا گفتیم اینا خودین و نزنین،

خود مانی اومده میگه اره به مملی گفتیم ما رو نزن و مملی قبول‌کرده،

مهدی اینفینیتی ام تو چت با فرهاد گفته دم‌مملی گرم بهش گفتیم دفاع نداریم نزن و قبول کرده نزنه:دی

شما اومدی میگی نه اصلا اینجوری‌نبود ،

بشین پستا‌رو بخون هماهنگ پست بذارین

در‌ضمن کسی نریخت سر یک‌نفر ، برای بار هزارم میگم

اکانت لیدری جنوب غرب ای پی انداخته روی اکانت جنوب شرق :دی

داستان اینه

تا وقتی مرتاض یونیک و جنگ یونیک و کتیبه های دیگه هست،

زدن فیدرای شما واقعا ارزشی نداره برای‌ما،

هرکی بخواد بیاد توی پستش بنویسه فیدر اکانتمو نتونستید بزنین فک کنم فروم ۲۰صفحه بیشتر بره جلو که شما توی هر پستت تاکید داری فیدر اکانتت رو کسی نزده،

البته حق دارید یادم‌نبود ، شما کلا فیدر زنی رو جز رزومت و شاه پلن میشناسین

چقدر جالبه طرف ۱۰۰تا مولتی بکشه ، بعد بیاد بگه منو نزدین ،

تک اکانت بیا بعد ببینم میتونی سرور بعدی تکرار‌کنی حرفتو

خوشم‌میاد از شمال و جنوب خوب پشت اینفینیتی رو گرفتید که فشار از روش بردارید، که حد و مرز بازی کثیف رو دور زده و لاگین داشته روی اس ای

قطعا بخاطر اینکه فیدر های مولتیا رو زده دارین حمایت میکنین ازش و دلیل دیگه ای نداره

اول اینکه پاشنه تلفن ما رو در آوردی که پاشید بیاید سرور 2 ایکس من توتالم اون همه شما زحمت لیدری کشیی یه سرور بیا پلیر باش لذت گیم رو ببر ! بعدش هم که دیدی تارتاروس و بکسشون شمال غربن ، تیم شمال شرق هم شمال شرقه ، سپهر گرین من هم جنوب غرب دیدی احتمال باخت داره فلنگ رو بستی ! بعد از حذف جنوب غرب و تارتاروس اومدی

22 تا اکانت دست بود همه مصری 15 گندمی 150 درصد سطج کراپ 9 10 !!!

سرور بعدیش هم اشتباه رجیستر کردن برام اکانتو بازی کردم تا تهش به تویی که در حد کپ آپ کن صدات کردن بیای 15 تا کپ آرمان ویچر رو آپ کنی باس توضیح بدم ؟؟

اولا تماس گرفتم بهت هم گفتم کاریت ندارم فحشم بهت نمیدم وجود برداشتن که نداشتی ، باز هم بهت گفتم بهت دست نمیزنم ، باز قرار بوده از دهات پا شی بیای خبر بدی دیگه

الانم حرف از دهنت زدی دیگه اومدی خبر بده خوردنی

چون سرور بسته شده خوب بلدی ببافی

مدرکی برای حرفای بالات داری بفرما

گفتی نمیام گفتم باشه ، بعد نمیدونم چی شد که یهو اومدی ، هدفتو دوس داشتم

مشخص بود دیشب هیچی فحش ندادی:دی

زمان بازی هم ره به ره زنگ میزدی امار ساید رو میگرفتی

من ۲۲ تا مولتی داشتم، اتفاقا تنها کسی هیچ ۱۵کراپی برای مولتیاش نگرفت من بودم ، دروغگو بودنتو زیاد به رخ ملت نکش ، موقعی ام که مشکل داشتم رفتم مدارک پزشکی برات فرستادم روی تمامی مولتیا پلاس تا اخر بازی فعال کردم و روی اکانت خودمم ۵۰ک گلد بود

ولی شمایی که ۳۰۰نفر ازت حقوق میگیرن از روز اول بازی دنبال گلد بودی:دی

دروغ بعدی اینکه من نزدیک به ۲ سالی میشه با ارمان بحث کردم و باهاش صحبت نمیکنم خودشم میدونه بخاطر چی ،

الباقی بحثا ام سر فرصت گنده لات و یکه بزن تراوین

سلام ، گویا یا شما پست ها رو نخوندین کامل ، یا در جریان عکس هایی که گذاشته شد نیستین ،

داخل‌ پرایویت صحبت میکنیم بهتر حل میشه این‌موضوع

در‌مورد لایک لیدر ها هم موضوع شما ۹۹درصد پست رو ول‌کردین که در‌مورد جنوب غرب و لاگینش روی اکانت ساید ما بود !

جریان اینکه متوجه نشدین هم این بوده که یا پست ها رو ندیدین یا نخوندین یا متوجه نشدین ، از این ۳ حالت خارج‌نیست

خلاصه بگم

من اول اومدم بدون مدرک صحبت کردم و گفتم اکانت لیدری جنوب غرب توی ساید ما لاگین داشته،

از شمال شرق سعید جان پشت اینفینیتی درومد

مملی اومد پشت پلیرش درومد و گفت ای پی عنکبوتیه،

خود اینفینیتی ام اومد انکار‌ کرد

طوری برنامه ریزی کردم که فکر کنن مدرکی ندارم و روی هوا صحبت میکنم و اومدن گردن‌نگرفتن لاگین رو،

بعد که مدرک‌لاگین‌اومد کف‌فروم ،

گفتن لاگین داشته ولی فقط میومده لیست میزده برای دوستش و بهس اطلاع نمیداده ، مثل امام علی که شبا غذا میبرد درب خونه نیازمندا به صورت ناشناس ،

در صورتی که لیستا رو من و خودش به صورت دستی میزدیم

الباقی صحبتا ام بمونه برای پرایویت

اکانت رویال جان ، شما هم پست اول رو نخوندی ، جواب چراهات کامل اونجا نوشته شده،

یا اینکه جریان رو برات کامل توضیح ندادن

ببین کل پستت کلا بازی کلمات هست، و دور شدن از اصل قضیه ! کلا ترفندت واسه تبرئه ای پی خوردن با اکانت اس ای همین هست که بیاید با کلمات بازی کنی

اگر من تکرار‌ کردم، دلیلش حذف پست بود ،

نمیدونم وقتی طرف رضایت داده و درخواست کرده اسکرین بذاریم چرا سریع میدویید ریپورت میکنین! مرد باشین

از مسئول رسیدگی به فروم کمال تشکر رو دارم که زمانی لازم هست خیلی فعال هستن این یعنی به فروم تعهد دارن و نمیذارن قوانین پایمالشه ، خدا قوت عزیز ، خدا زندگیتو بسازه

ببین چیزی که ملت باید میدیدن دیدن

الباقی هم جیرشون قطع میشه حمایت نکنن ،

راستی من تا حالا بهت زنگ زدم؟ فقط تو به من زنگ زدیا!

یادت نیست زنگ میزدی گوشی رو میذاشتم رو اسپیکر‌ میرفتم لامپ چراغ ماشین‌رو عوض کنم هر ۳ مین میگفتم اره درسته:دی

خوشم‌نمیاد این‌چیزا رو بگم!

پس با سفسته بازی‌نگو تنها بلاک شده هستی، چون من باهات تماسی نگرفتم

هر چتات هم دوست داشتی درخواست کن بذارم فروم که ۲ یا ۳ تا سرور گفتی بیا شمال شرق هرچی تو بگی همونه! پس دیپورتی نداریم وقتی هر سرور باز رو داری میگی بیا با هم بازی‌کنیم و فقط داری سفسته میکنی ملت باور کنن!

ولی شما ماشاله دست به گوشی هستی ، صبح روز قبل هم خوب زنگ زده بودی جریان ای پی رو بدونی‌چیه که بیای پستشو بذاری

ولی قشنگ بازی خوردین‌جفتتون

حالا تا اخر فروم بیا ماله بکش

اینطور که شنیدم ، مهدی اینفینیتی سرور قبل هم داداشیت بود اومد امار ارمان رو داد بهت با اینکه توی گروه ها جنوب شرق بود و مثلا داشت برای ما بازی میکرد:دی

پس از ما نخواه که باور کنیم وقتی پسوورد داره بهت نگه ، همین ۲ یا ۳ صفحه چندین مدل حرفاتون تغییر کرد با رو شدن دستاتون

از مغلطه و سفسته به شدت بیذارم ، اگر تونستی رعایت کنی و با کلمات الکی ور نری ، منم قول میدم یواش تر باشم...

از اهالی فروم هم دمت گرم عذرخواهی کردی ، چون دلیل این بحثا شما بودی که لاگین داشتین روی اکانت اس ای

لیست رو اکانت رو من و محسن زدیم ، بعد اومدن میگن ما فقط برای لیست زدن لاگین داشتیم:))))))

خدایی خیلی خوبین

مرسی که توی هر‌پستت میگی جوابمو‌ نمیدی

راستی ببخشید ۲تا پست شد ،

دوباره مانی پارتیزان که سرور ۲ایکس اومد جنوب شرق در صورتی‌که اول بازی گفت نمیام ولی روز چندم بازی بود که فهمیدیم اومده:دی

سرور بعدیش اشتباه ریجستر‌کرد شمال شرق و توتال شد

سرور بعدیشم شمال شرق درست ریجستر‌کرد

دوباره تماس‌گرفته قرار دعوا بذاره ، اتفاقا من استقبال میکنم و برسم‌تهران حتما لوکیشن میدم ولی دوره لات بازی و فحش ناموس کشیدن تموم شده ، قرار باشه هرکی وزنش زیاد باشه بیاد به همه فحش بکشه و قرار دعوا بذاره که سنگ رو سنگ بند نمیشد،

خیلی قوی هستی

من ازتون مدرک‌گذاشتم کف فروم ، ولی شما فقط اومدین گفتی معلوم نیست چی‌کشیده:دی

یکی مطلب روانشناسی میذاره ، یکی میاد میگه این وصله ها بهش نمیچسبه یکی میگه عنکبوتیه

شخصیت داشته باشید ، مسائل شخصی خیلیاتون رو میدونم ، مخصوصا مانی ولی نمیام بذارم کف فروم ، زشته خدایی

اینایی ام که میگم در غالب بازی هست ، ولی شما زیادی جدیش گرفتید و وقتی چیزی برای گفتن نیست ، میاید میگید میلاد فلان آدمیه

من مربی بچه های اختلال ذهنی اتیسم طیف شدید بزرگسال هستم که خیلیا جراتشو ندارن ۵ دقیقه کنار این بچه ها وایسن ،

کارشناس تربیت بدنی

ارشد روانشناسی و کودکان استثنایی

نمیتونی شخصیت منو خراب‌کنی چون دارم به خانواده بچه هایی که مظلوم‌ترینن توی جامعه خدمت میکنم

کسی روانشناس باشه اون منم ، نه تو که برای ماست‌مالی دست به دامن مطالب پوش میشی

پسر جان همش‌نزن بوش بیشتر بلند میشه

اصلا گذشته و هرچی بود کاری نداریم، دمتم‌گرم هرکاری کردی نوش جون خودت و هرکی استفاده کرده ، اشتباه از ما بوده به پلیر گلدی اعتماد کردیم

این سرور مهمه ،

طرف اومده گفته بازی رو یاد گرفتم، تو گفتی اره ولی ریزه کاریا رو میخوام بهت بگم، خودت داخل پیام بهش گفتی جانشین کنه چون نوب بودی نمیدونستی کنفدراسیون نمیشه جانشینی!

بعد بازی بهش یاد دادی؟

تاریخ چت ۱۸ مارس هست و دیروز یکم آوریل ، تا الان بارها آی پی ها ریست شده ، میشه بگی چرا باهاش آی پی داشتی؟! میومدی نگاه میکردی به کسی هم چیزی نمیگفتی؟

خودتو کار‌ندارم ، به شعور بقیه خواننده ها توهین نکن پسر جان ،

بعد مملی اومده عکس ۲سال پیش رو میده میگه اتفاقی ای پی مشترک میشه با اکانتی که مهدی اینفینیتی رمزش‌رو داشته!

به شعور دیگران توهین نکنین خدایی

مرد باشین !

جمله هاتو مرور کن یه بار خیلی واضح از عدم‌اگاهی طرف سو استفاده کردی بعد اومدی دفاع میکنی؟ خیلی خوبی تو خدایی

اکانت لیدری جنوب غرب که حد و مرز بازی کثیف رو قبول داشته و خودش نوشته ، چرا باید توی ساید اس ای لاگین داشته باشه؟

فرق من و تو اینه که خیلی خوب بازیتون دادم بیاید خوزنی کنین ،

بخاطر اشتباهی که کردی دست به هر حرفی نزن بچه جان ، چون نشون از فشار بالاست ، فقط خودتو بیشتر خراب‌میکنی، البته موقعی که اومدی این سایت هم کسی نمیشناختت ، برای شناخته شدن راه های زیادی هست نه سو استفاده از آدمی که آگاهی کامل از شرایط سرور نداره!

بنده خدا وقتی فهمید انقد ناراحت شد که گفت آبروم رفت جلوی همه خراب شدم، که از همینجا از طرف‌کل اس ای میگم فدای سرش ، کسی که دنبال این کارا باشه راهشو یجوری پیدا میکنه

سعید جان دوست دارم بخدا ، ولی خب مدرک آی پی و پسوورد گذاشتم کف فروم اصلا نیاز به هیچ توضیحی نیست بخدا!

فقط دارم باهاش بازی‌میکنم تا با کلماتش و توهیناش بیشتر خودشو خراب کنه ، همینا براش تجربه میشه پس فردا ای پی عوض کنه برای امار دراوردن ،

فقط اینکه اکانت لیدری جنوب غرب چرا توی شاخه ی اصلی جنوب شرق باید لاگین داشته باشه؟

به به

اسکرین باز شدی ،

اون اکانتت ضعیفتو رو برای اثبات بازی‌کردنت برای شمال شرق میخواستم عزیزم که سرور فیریز شد، به پای همر ناقصش و بی گلدیش ننویس ،

تا فهمیدی پلن میخوان برن سریع دوییدی رمز‌عوض‌کردی گذاشتی رو حذف:دی خود زنی نکن

در طول سرور‌هم هیچکس اندازه تو و مانی سعی در تخریب نداشت و دائما در حال مسموم‌کردن جو بودین و خودزنی میکردین با حرفاتون ،

اتفاقا ایلیا سفسطه بلد نیست و اکانتش بن هست ، هفت تیر کش نشید میاد حتما

ولی

معنی اکانت گوسفند نباش و اینفینیتی یعنی شما دارید برای اس ای بازی‌میکنید ! دمت گرم فقط خودت خندت نمیگیره!

تو زنگ میزدی به من پشت مانی حرف میزدی و میگفتی دعوام شده، مانی زنگ میزد میگفت فحش کشیدم به مهدی ، خیلی قشنگ بازی درمیاوردین ، فقط سناریو رو کی نوشته بود؟

خاله زنک بازی دوست ندارم و با انسانی که ذاتش مشکل داشته باشه صحبت نمیکنم،

هنوز انقدری نوب هستی که دفساز رو مسخره میکنی ، ولی نمیدونی شرایط اسپیدترا یه جوریه که ساختن دف تاثیرش روی واندر بیشتره ، و حتی سواره همر هم میتونه جز دف واندر باشه، برای همینه که همه دنبال مرتاض یونیکن نه استحکام ، یاد بگیر همرساز خفن که با پول و گلد ملت پز میدی ،

دمت گرم لاگین داشتی و امار اکانتشم میدی:دی

تو از مانی یاد گرفتی ، ولی من بلد بودم، من از مانی فحش ناموس دادن پشت سر مردم شنیدم، اکانت خریدن دیدم، کتیبه خریدن دیدم ، چراغ گرفتن و کثافت کارز توی ساید حریف زیاد دیدم ، ولی خب بازی هم بلد بود و تو یاد گرفتی نوش جونت

به من گفتن بازی سالم از‌کجا یاد گرفتی گفتم از کثیف بازیکنا ، پس جفتمون یاد گرفتیم

ادمین‌گرامی

اکانت اینفینیتی توی پستش درخواست اسکرین شات کرده

پس اسکرین منو پاک نکن و درخواست خود طرف بوده و با رضایت خودش گذاشته میشه،

خب مهدی جان تمام اینا بازی بود پست اولم کاملا اشتباه بود برای هندونه دادن زیر بغل و شیر کردنت که بیای گردن‌نگیری

جریان این نیست که پسوورد سرور قبل رو داشتی ، جریان اینه این سرور پسوورد ازش گرفتی به اسم اینکه بهش یاد بدی ولی فقط ای پی انداختی رو اکانت با اکانت لیدر جنوب غرب vagnity و بعد گرفتن پسوورد هیچی بهش یاد ندادی چون چیزی بلد نبودی جز بازی کثیف و امار چراغ دادن به دیگران و سینه سپر کردن به عنوان آدم خفن

چتا هم پاک شد که تو فکر کنی چتی وجود نداره و با خیال راحت بیای از خودت دفاع کنی و مملی بیاد لایکت کنه و پشتت دربیاد و سعید بیاد بگه این وصله ها به مهدی نمیچسبه

چون مملی اومده حد و مرز بازی کثیف رو توی فروم پیشنهاد داده و بقیه امضا کردن :دی

حتی بلد نیستی یه ای پی عوض کنی ،

همون پلیری که گفتی هیچی بلد نیست ، از بین میلیون ها گزارش غارت ناتار ، این ای پی رو دراورده پس خیلی مونده بهش برسید

فقط بازم میگم که دمتون گرم به لیدر حریف گفتین ما رو نزنین ، دف نداریم ، لیدرشونم گفت اوکی هر وقت دف داشتین اطلاع بدین بزنیم و به پلنر نگیم اینا خودی هستن ، فقط تو و مانی که ظاهرا با هم دعوا کرده بودین چطور همزمان به مملی گفتین ما رو نزن ، حتما دلاتون نزدیکه به هم ، مانی که گفت مهدی نبوده و خودش به مملی گفته ، تو میگی بودی و به مملی گفتی نزنه و پیش فرهادم ازش تمجید کردی، حرفاتونو یکی کنین بعد پست بذارین

بریم سر اصل ماجرا

forum.speedtra.com/index.php?attachment/8320/

forum.speedtra.com/index.php?attachment/8321/

forum.speedtra.com/index.php?attachment/8322/

forum.speedtra.com/index.php?attachment/8323/

پس که اینطور ، یسری ریزه کاری داره که میخوای یاد بدی

اس دبل رو نمیشناسی با رفیقت رفتین برای خودتون بازی‌کنین

انقد نوبی نمیدونی کنفدراسیون جانشینی نمیشه ،

پس که اینطور شبا دیر میری صبا زود میای؟

پس دسترسی هاشم بذار ؟

اوکیه مشکلی نیست با پسورد وارد میشم؟!

با پسوورد وارد میشی؟ تو خیلی بزرگی و از نوع نوب!

من پست قبلیم از قصد نوشتم پسوورد رو از سرور قبلی داری که رفیقات بیان بگن نه اینجوری نیست ، و ای پی اتفاقی افتاده ،

ای پی اتفاقی میفته و قبول دارم ولی نه واسه ۲تا اکانت که یکی پسوورد اونیکی رو گرفته، و از غذا این ۲نفر سرور قبل کنار هم بودن،

محسن واقعا انسان با شخصیتی هست ، با ادب و خوشرو و در اختیار اتحاد و زحمت کش ولی تو از عدم اگاهیش سو استفاده کردی و میخواستی بدنام کنی طرف رو ! کلمات تغییر میکنن ولی زات ادما تغییر نمیکنه

از مدیریت تقاضا دارم اکانتی که توی ساید حریف بوده و ای پی داشته با اکانت ما به عنوان جاسوس بن کنه ، ببینیم عدالت رعایت میکنن یا نه چون اطلاعات تمامی اکانتای ما رو دراوردن،

جاوید جان من قضاوتی نمیکنم که شما خبر داشتین ، و مطمئنم خودت بی خبر بودی ، ولی قطعا این اتفاق بین یسریا افتاده و حتی یه مقدار تست گرفتیم ولی خب فرهاد و هومن گفتن جاوید سالم هست و منم میدونستم شما ادم خوبی هستی

خدایا چرا اون شخص منو ریپلای نمیکنه من دیده شم؟

یا میخواد زنگ بزنه فحش ناموسی بده، مثل اون سروری که باخته بود و زنگ زد بدون‌مقدمه به افشین‌منتال فحش ناموسی کشید چند دقیقه!

موفق باشید

سلام

مانی و مهدی توی دعوا بودن با هم ، راست و دروغش رو خدا میدونه ولی خب یه بار‌ مهدی به من میگفت با مانی دعوا کرده ، یه بار مانی به من میگفت با مهدی دعوا کرده،

پس طبق این نظریه که هیچ کدوم نمیتونن زیرش بزنن ، مانی نمیاد بگه اکانت اینفینیتی ام‌نزن،

من قهر کنم به لیدر حریف یه لیست بدم بگم این اکانتا رو نزن:دی

که وقتی ایلیا بخواد پلن بیاد روش ، بگن خودین!!!

چرا باید گفته شه خودین؟

بعد مانی پیام داد گفت اشتی کردم بزنین؟

اصلا خنده داره ، من مشکل دارم با تیم اس ای، یا میام اکانت رو میدم به مملی میرم ، یا حذف میکنم میرم ، یا وایمیستم میزنمون بعد میرم،

پیام بدم لیدر حریف بگم منو نزن دارم تست میگیرم:)

در مورد این سرور هم ، امیدوارم خود اینفینیتی بیاد تا شب توضیح بده،

با احترام الباقی ماجرایی که برای این سرور توضیح دادی فاقد اعتباره برای من ،

پ.ن: جاوید جان درست میفرمایید منم چنین پیشبینی میکردم، حتی گفته شدن پیشبینی آی پی عنکبوتی از طرف اس دبل ، قابل بدونین تا شب اعتبار میدم بهش ولی اگر اعتبار دادم خدایی حمایت کنین:)

سلام

خسته نباشید خدمت همگی

دم همه دوستان گرم که تنور بازی رو داغ کردن

من صبر کردم هندونه ها زیر بغل داده شه خورده شه بعد ورود کنم!

عزیز جان شما نون به نرخ روز خور هستی ، هرجا سود داشته باشه برات همونجایی ، قبلا از مانی گلد میگرفتی ، حالا از یکی دیگه ، گلدی شدی ، البته از زمانی که من یادم هست همین بودی قبلش رو نمیدونم ، پلیر گلدی زیاد هست که مرام معرفتشون از شما بیشتره و زحمت یه ساید رو به باد نمیدن!!! روز مرگم باشه بخوام پیش تو که با غارت اتوماتیک دژکوب بازی یاد گرفتی و هیچی ازت ندیدم توی هر سروری که بودم و توی اسپیدترا به لطف ویو بیلدر لانچ زدی کپن بسوزونم:دی زیر سایه و پول ملت داری بازی میکنی لاتیشو پر‌ نکن هرکی‌ندونه من میدونم از خودت چیز خاصی درنمیاد،

یه فلش بک به قبل:

ایلیا چون بن بود نتونست که جواب بده ،

این پسر هر وقت خواست روی گوسفند نباش و اینفینیتی پلن بیاد بهش میگفتن که اینا خودین! حتی از ارمین هم پرسیده که ارمینم گفته خودین!

میرسیم به این سرور

یکی‌از اشنا های ایشون هم تیمی ما هست و ایشون بازیکن قدیمی هستن و سرور‌گذشته من سعی کردم بازی رو کامل بهشون یاد بدم (تغییرات و ترفند ها). ایشون با هیچکس در ارتباط نبود و ادم با شخصیت سن و سال دار هستن و فکر‌کنم فقط اینفینیتی و کلاب رو میشناخت ،

اصلا کسی رو نمیشناختن توی گروه ها نبودن و از سیاست ها و شخصیت های داخل بازی بی اطلاع!

دیشب ایلیا یه لینکی اتفاقی گداشت کف گروه

بله ایشون همون پلیر هستن ،

متوجه شدم رمز این سرورشون با رمز سرور‌گذشته یکی بوده و ایشون خیلی شیک چراغ داشته و کلی عشق و حال میکرده برای خودش و رفیقاش توی سرور که خوب هواشو هم دارن:دی

حد و مرز بازی کثیف چی بود ؟!

قبلا توی تایپیکی که زده بودی نوشته بودم هرکی پیش قدم میشه و راهکار میده و به حرف هیچکس گوش نمیده و فقط میخواد حرف خودش اجرا شه ، قطعا اول از همه خودش راه فرارشو مرور میکنه !

اینکه چراغ رو جاوید جان خبر داشته یا نه رو نمیتونم قصاوت کنم ، ولی قطعا کسانی بودن‌که طبق خط‌گرفتن از ایشون لانچ‌میکردن !

شکستن حد و مرز بازی کثیف مجازاتش چیه؟

حذف اکانت قشنگ نیست؟ یا ماست مالی بهتره؟

خیلی حرکت چیپی هست بیای ادای حسابگرا و خفنا و باشخصیتا و مردا رو دربیاری بعد کاشف به عمل بیاد .....

هنوز تموم نشده ، هم‌اکنون منتظر شنیدن ماست مالی های احتمالی هستم تا برسیم به ادامه ماجرا تا ایشون بفهمه فرق من و ایشون چیه که ما سرمون همیشه پایینه و ایشون سرسار از ادعا و حتی تک لانچ‌کتیبه هم به ایشون نمیدادیم

هرچی سرور باهاتون اومدم وینر شدین، لیدرتون ماهان‌هلسیکر‌میگفت هر سرور ۱۰ تا دونه میلاد داشته باشم ، ۳ به یکم نمیبازم ، ۳ روز ۳ روز نمیخوابیدم برای وینری و ۲۰۰تا اکانت دستی لاگین میکردم اپ میکردم و شارژ میکردم،

یه سرور رفتم با تیم والس ،

متا لگاسی و فشار قبل سرور بستین، قبل کتیبه ها فرار کردین ۲.۵ به یک !

همیشه یادت دادم اینم روش ، ای پی عوض کن وقتی همچین گاری میکنی ،

حالت هواپیما کنی ای پی عوض میشه ، یا از روی نوب بودن هیچ احتمالی‌نمیدادین که شاید یه روز ناتار چیف کنه و ای پی‌مشترک بخورین!

در حال انتظار ....

سلام،

از اقا مهدی اقا تورج خواهش میکنم بیخیال شید ،

شخصیت شما بالا تر از این کل کلاست ، از بقیه دوستان هم خواهش میکنم ادامه ندن این بحثای چیپ رو ،

جریان اون دیفالت هم مشخص شد ، همچی ام روشنه ،

بیخیال شید خدایی،

ایشاله یه گروه تلگرامی باشه که همه ی بازیکن های اسپیدترا عضوش باشیم ، و در‌کمال رفاقت و دوستی رقابت کنیم و اگر سوتفاهمی هست همونجا حل بشه و داخل فروم پست های زیبا و درخورد تراوین ببینیم،

مثلا من پستای یه بنده خدایی رو از اول بازی دارم میبینم ، بخوام به بازی و بار فنی ربطش بدم ، از ۲۰ ۳۰ تا پست شاید ۵خط در‌مورد بازی بوده!

امیدوارم ۴ نفر پیش قدم شن برای این موضوع

سلام ، درست میگی مملی جان

اگر کامل خونده باشی نوشتم که یه تعداد محدودی این کار رو میکنن ،

هرچند ۲۰تا وی پی اس رو بری داخلش و دونه دونه دستی بکشی بالا یعنی یا باید ۵تا پلیر داشته باشی یا صبح تا شب بشینی پاش،

هرچند برای ۵ ۶ نفر پلیر ، پلن های خیلی بهتری هست نسبت به مولتی بازی که نتیجه بهتر بده، البته اگر کسی دنبال اسم و رسم نباشه و هدفش بازی‌ تیمی باشه،

خب حالا فرض میگیریم ۹۰ الی ۹۵ درصد ، مثل شما گلد ۱۰۰۰ تومنی و ۲۰تا وی پی اس نخریدن و تک اکانت هستن ،

خیلی تویه بازی تابلو میشه هرکی باشه و هر ساید میتونه اعلام کنه توی سایدش کسی حق مولتی بازی صنعتی نداره ،

و هر ساید خودش مقابله کنه با اینجور افراد و راه نده توی سایدش ،

پس همون که گفتم یا مثل باقی افراد یا یکی ۲تا اکانت میسازه ، یا خداحافظی میکنه میره دات کام همون هزینه رو پای اکانتش میکنه با یک دهم بازدهی ،

آقا میلاد 200 تی یه خط در میون مینوشتی گلد گرون شه مشکلات حل میشه بیا حل شد دیگه فقط خرج ما رو زیاد کرد

سلام اقا مانی چرا بزرگنمایی میکنین بزرگوار

اون همه حرف زدم ، شما گیر دادی به قیمت گلد، نظرای منم کامل نیست و فکر کنم ۱۰ باری تکرار کردم باید با لیدرا و بزرگای سایت باید جلسه تشکیل شه و تصمیم گیری جمعی انجام شه،

چی گرون نشده؟ بخشی از درامد سایت از مولتی هست و هیچکس نمیتونه منکرش باشه ،

سوال من از شما اینه که شما خودت باشی میای درامدت رو کم کنی با توجه وضعیت اقتصادی جامعه! خب من تا حدودی حق میدم پیگیر عدم مولتی بازی صنعتی باشن ،

هرچند بارها گفتم اگر کیفیت بره بالا ، رفته رفته پلیر ها برمیگردن به بازی و در اینده میتونه درامد به اصطلاح کم الان رو جبران کنه ،

بارها تفننی کام ثبت نام کردم و چندین بار پلیر های ایرانی رو دیدم که در صورت استاندار شدن تراوین ایران ، قطعا برمیگردن تا گلد با دلار۵۰ تومنی نگیرن یا بدون گلد بازی نکنن

خلاصه که شما ام یک خط درمیون گفتی میلاد گفته قیمت گلد گرون شه مولتی بازی جمع میشه ، ولی ما دوستت داریم،

بات بسته شه ، ای پی مشترک درجا بن اتوماتیک شه ، قیمت گلد بشه دونه ۲۰۰ ۳۰۰ ببینم چند نفر میرن چند تا وی پی اس بگیرن از روی وی پی اس اکانت دستی بکشن بالا و گلد اپ کنن ، قطعا تعداد محدوده و داخل بازی تابلو میشه ، ۲بار بن بشن دیگه سمت مولتی نمیرن یا اگر جرأت بازی بدون مولتی ندارن بای تراوین میگن و میرن

به نظرم سرور رو فریز کنین یه تصمیم جمعی بگیرید ،

من رید ندارم راضی ام ، ادریس رید میره ناراضی!

باید قوانین اصلی تراوین اجرا شه ، بن و پانیش پاپ و پانیش تروپ جز واجبات هست ، اگر هم قانونی قراره اضافه یا کم شه باید تصمیم گیری جمعی پشتش باشه !!!

مملی جان تیکت هم باگ زیاد داره ، اینکه بیای با قانونهای مسخره الان مقایسه کنی درست نیست ، چون من ندیدم کسی پیشنهاد اینو داده باشه که نتونی مولتی حریف رو رید بری ،

قطعا اگر ایده ی تیکتی شما اجرا میشد ، الان هم یکی مثل شما میومد باگ هاش رو میگفت و مقایسه میکرد

تصمیم نباید فردی باشه ، خودمون خوب میدونیم که راه داشته باشه فقط به نفع خودمون کار میکنیم

تنها راه حلش تصمیم جمعی هست

ادریس جان من به پرهامم گفتم ، کل حرفایی که میزنین منطق پشتشه و درست‌میگین

ولی خب تغییر و ترک عادت توی هر زمینه یکم زمان بر و درد داره ،

منم با این قانون موافق نیستم، و گفتم حالا که یه اراده ای واسه جریان مولتی بازی ایجاد شده، تماس بگیرین و ایده هاتونو به اشتراک بذارین

هر قانونی گذاشته شه یه عده ضرر میکنن ، پس بهتره همه حضور داشته باشن و تصمیم‌گیری شه و کسی هم نتونه اعتراض کنه

از ادمین هم تقاضا میکنم با لیدر ساید ها و افراد شناخته شده یه جلسه عمومی بذارن تا باگ گیری کنن قوانین جدید رو

پرهام جان کاملا قبول دارم حرفات رو ، ولی خب باید ببینیم زیر ساخت و امکاناتمون در حد تراوین هست یا نه ،

ریجستر اکانت رو گفتن هر سیستم یک اکانت میتونه ریجستر کنه ولی شما گوشی رو حالت هواپیما کنی ای پی عوض میشه بازم میتونی ریجستر کنی یا با وی پی ان ها که این به نظرم خیلی توی ذوق زد و واقعا نمیخواستم بازی کنم،

اگر این یک‌مورد اتفاق میفتاد خیلی قدمی بزرگی بود ولی متاسفانه ...

منم یک اکانت دارم خدا شاهده ،

ولی میگم قدمی برداشته شده ، حمایت کنیم ، ما امکانات و تعداد پلیر دات کام رو نداریم ، به قول خودت اینجا اسپیدتراس ،

خودتم تماس بگیر راهکار بده ،

من بارها گفتم ، صاحب نظرا و لیدرا جمع شن یک جلسه بذارن توی دیسکورد با مدیریت ، هرکی نظرشو بگه و یه جمع بندی کنن که همه راضی باشن ، اینجوری هرکی از یه گوشه داد میزنه صدا نمیرسه و میره تو حاشیه و کل کل

سلام

دوستان به نظرم هر تغییری یه باگ هایی داره و اگر بازی سالم تری میخوایم باید باهاش کنار بیایم

سعی کنین ارتباط بگیرین و کمک کننده باشید و باگ‌گیری ها انجام شه ، قبلا هم گفتم حداقل یکی ۲ سرور باگ گیری داره تغییرات ،

به نظرم همین که یه قدمی برداشته شده اتفاق خوبیه ،

سیستم پوش هم طوری که من فهمیدم برای اول بازی فعال هست

سلامت شاد باشید