Posts by 200t

سلام

میلاد جان

یا در جریان نمیذارندت یا جنسش قاطی داشته داری قاطی پاتی میگی در کل بنظرم حرفات ارزش جواب دادن هم نداره

ما شروع کننده تمام مواردی که داری برای من قرمز میکنی نبودیم ولی تموم کننده هم هستیم

الان هم فاز تمام شدن سرور برداشتید خبری نیست!

سلام ، برای من خیلی طبیعی شده که کسی نمیتونه حرف بزنه وقتی جواب سفسته هاشو میگیره، این‌جملات رو تکرار کنه و در‌مورد جنس و مواد صحبت کنه ،

مثل رضا استیل که فشارش بهش وارد شد اومد یه مسئله ای رو کشید وسط ، تهشم رو خودش اسم گذاشت! الان تو اس ای به جای استیل از کلمه ی دیگه برای خطاب کردنش استفاده میکنن چون بچه هامون وضعیت کار منو میدونن،

دید اوضاع خرابه اومد رفیقشو بد نام کرد ، گفت اون گفته من نگفتم :دی مرد حسابی جا افتاده با زن و بچه اومد وسط فروم گفت من نبودم یکی دیگه بود:دی من قاطی داره جنسم اره اره :)

مرد حسابی مگه شاکی‌نبودی از سکوت ؟

جواب دادم دیگه ، شما آبی کن جواب بده من عذرخواهی کنم ، مگه عذرخواهی دوست نداشتی؟ دونه دونه آبی‌کنی ، یا اگه سخته وویس بده من تایپ کنم برات بفرستم

به احترام جمع و تایمی که گذاشته بودن و توی جلسه شرکت کردن مایک نگرفتیم ، امید گفت یه گوشتو در کن یه‌گوشتو دروازه حتی اگر فحش شنیدی ، به احترام ایشون کلا قرار شد جواب ندیم ،

به امیدم گفتم که عزیزم الان کلیه این‌حرفا بعد چند روز میاد کف فروم و مهر میخوره میره تو بایگانیشون گفت ولشون کن، اینکه سکوت سکوت میکنی دلیلش این بود امید بنده خدا از اول سرور نبود ، وسطشم هومن به مشکل خورد امید به عنوان بزرگتر بالا سر ساید بود ، کلمه ی درگیرم تو گپ جنوب شرق رو سرچ کنیم ، کلا اسم امید میاد بالا که ۱۰۰باری‌گفته نیستم و درگیرم ، در جریان خیلی چیزا نبود ! شما ام تا تونستی وقت نداشتن پلیرای تیمتون رو گردن ما انداختین !

الان‌میخوای بگی شروع کننده سکوت قرمز من‌نبودم شما بودین؟ ول کنین ترو خدا این‌حرفای بچه مدرسه ای که این اول زد اون دوم خورد ، قاقم ، پیش قاقم رو ول کنین خدایی

یه جا ام نوشتی فاز تموم شدن سرور گرفتید خبری‌نیست؟ بعد پایین اومدی گفتی برنده این سرور هستین؟ اره من معتادم ، من مواد میکشم اره اره :دی

بخش اول کتیبه رو بردید ، ینی اگر بخش دوم ما سریع تر همر میزدیم واندرا میگرفتیم یک یک میشد میرفتیم پنالتی ؟

خدایی نکرده زبونم لال ، اگر معجزه رخ بده واندر ما ۱۰۰ بشه ، بازی ۲ -۱ میشه نفع شما ؟ اره من جنسم قاطی داره اره اره :دی

حقیقتاً این بازی که شروع کردین در نهایت خیلی بیشتر به ضرر شماست.

من داخل‌پست قبلی با قرمز نوشتم، اخراش هم مشکی شد نشد ادیت بزنم

یکم برگردید به عقب صفحات قبل رو بخونین متوجه میشید کی شروع کرد

لاگین توی اتحاد ما شد ، هیچ اقدامی‌نکردیم

گفتن ۷ ۸ تا ناتارتون خورده و برنامه ریزی نشده و خودجوش بوده چیزی‌نگفتیم ولی اسکات زدیم ۴۷تا ناتار بود نه ۷ ۸ تا !

پلیر سایرتون وسط فروم قبل از اعلام متا فتوا میده که اس دبل باید کل ناتاری اس ای رو صفر کنه (البته بنده خدا حواسش نبود صفر کنه به سود جنوب شرقه )

بعد فرداش میاد یه ناتار چیف‌میکنه خودش انبارشو میزنه و با توجه به اسلات ها گندش درمیاد ساختگیه و بدون هیچ‌ مدرکی توهمت زدن که اس ای ناتار زده

به قول جاوید که عذرخواهی دوست داره ، حتی نیومدن عذرخواهی کنن هیچ ، ناتارای ما رو هم زدن،

حتی بدون مدرک گفتن کتیبه فروش رفته ، دفاع بک خورده ، بازم نیومدن عذر خواهی کنن

ولی برای پست من که هیچ ربطی به شمال شرق نداشت درخواست عذرخواهی دارن:دی

بنده فقط به عنوان سایدی که توافقات رو رعایت کرده اطلاع رسانی کردم ، ولی خب سریع دویین گفتن تهمت زدین عذرخواهی کنین:دی یعنی همون تا نباشد چیزکی ، مردم تگویند چیز ها !

بعدش توی تماس تلفنی شروع کردن خیلی ناشیانه حمایت از سایدی که خلاف توافقات عمل کرده !

بعدشم تمام حملات شمال شرق روی جنوب شرق متوقف شد!

من فقط به عنوان نماینده شمال شرق که توافقات رو اعلام کردین داخل فروم اطلاع رسانی کردم ، الباقیو سناریو رو خودتون تکمیل کردین

حالا اینا به کنار ! هم من میدونم هم شما، سایدی بخواد کاری کنه بهونشو پیدا میکنه،

همتونم تراوین بازی‌کردین ، تا بوده همین بوده که هر ساید میگه اول تو زدی

من میگم ول کنیم این داستانا رو ، تهدید اطلاع و رسانی ام نیاز نیست ،

چون کسی گردن نمیگیره هیچی رو

مثل الان که شما و ساید متاتون دارن ناتار میزنن ولی توقع داری اس ای نزنه ! اگر بزنه اطلاع رسانی کردی‌ن که میزنین .

تا بوده همین بوده : بحث های بی‌نتیجه که هر طرف طبق طرز فکر و نفع خودش صحبت میکنه

فقط یه چیزی رو نفهمیدم کلی پست اومد که اس ای رو حذف رفته !!!

من داخل پست ها هرچی‌گشتم پیدا نکردم کسی چنین چیزی رو گفته باشه ! که دارید همه مدل روش‌مانور میدین

هرکی ام رفته یا کم هست ، دلیلش مشغله زندگیش بوده و پیام های اول بازی موجود هست که هیچ کس تایم بازی نداشت ، و هرکی اندازه تایمی‌که داشت زحمت کشیده برای ساید

اینکه برای هرکی مشولی پیش بیاد ، قطعا عقل حکم میکنه که زندگی واجب تر از بازیه

اونم چه بازیی؟ بازیی که اوج هیجانش زدن مولتی و ناتار بوده ،

شل کنیم لذت ببریم

گفتیم مولتی کم میشه بازی بهتر میشه ، چی شد؟ تولیدات ناتار چند برابر شد !

کلا هدف یه چیزه ، مسیرش تنوع زیاد داره

با رنگ قرمز جواب دادم داخل‌ پستتون

بازی رو بردید نوش جونشتون ، دمتون گرم ، وقت گذاشتید ، اندگیمی بازی کردین و برنامتون بهتر بود ، از همه مهم تر سیاستتون برای برد بهتر بود واقعا که بارها هم گفتم

من یسریاتونو دیدم که قبل سرور فقط دنبال پلیر میگردین (پلیر گلدی) ولی ما اینور فقط داریم‌گلچین میکنیم فقط برای اینکه آرامش داشته باشیم که وسطش میفهمیم حواسمون به یچیزی نبوده و لاگین شده توی اتحادمون که مملی خودشو کشت تا فرهاد بیاد بگه که مملی خبر نداشته که مملی ام بیاد بگه دفاع منصور بک نخورده :دی

، همینایی که افتادن بیرون یا خودشون رفتن گویای همچی هست و داخل فروم هر سرور این فشار یجوری ازشوم میزنه بیرون

بخوایم بشینیم انالیز کنیم کی کثیف بوده و چی شده و مشکل از‌کجا بوده خب یه بحث طولانیه که ۴تا آدم بی طرف نیازه و اینجوری نمیشه یه طرفه به قاضی بریم

فقط دیدم زیادی قرمز نوشتین و حال کردین و کسی حوصله بازی نداره چه برسه بیاد فروم جواب بده ، گفتم ۴خط مثل خودتون بحث و نتیجه گیری کنم امیدوارم ظرفیتش رو داشته باشید

چیزی که کامل مشخصه برای من ، هرکی فقط از دیدگاهی که به نفع خودشه قضیه رو تعریف میکنه اخرشم مینویسه : مثل روز مشخص شدس ، ولی وقتی حرفی از طرف مقابل باشه میگه مدرک بده ، ولی خب خودش چیزی رو میگه مشخص شدش

این ۴ خطی ام که نوشتم دیدم با خط قرمز اذیت میشید که ما سکوت کردیم ، گفتم بشکنم سکوت رو

بازم خسته نباشید میگم بهتون ، اینور خیلیا ول کردن ، موضوع هم برای الان نیست ، قثط این روزا شدتش بیشتر شده

به نظرم با وجود باخت به احترام حریف باید تا اخرش بازی کنیم ، امیدوارم دوستان هم تجدید نظر کنن

نمیفهمم واقعا چرا این همه بازیکن که ادعاشونو تریلی نمیکشه گیر دادن به حسین

بنده خدا حسین چیف همرش توی سروری بود که ۹۵درصد زیر آب بودن میگفتن بازی نمیکنیم ، الباقی ام زیادی مرد بودن بدون نقشه موندن ،

حالا هرچی در‌مورد چیف همر تو سرور بی‌نقشه صحبت شه ، ۹۰موج بدون دفاع کنفدراسیون رو نمیشه پاک کرد

فروم باز‌میشه حال آدم بهم‌میخوره

همش توهین

همش تمسخر

خودی و غیر خودی نداره

اگر عقده نیست ، پس چیه!

جناب لگولاس و منتال جان

صرفا جهت اطلاع بگم که شما متا هستین با هم دارین اشتباه میزنین

لگولاس داره کپ های مولتی های ما رو میزنه

تو اومدی میگی ندیدم تا حالا کپ دفساز بزنن

بعد اومده به تو گفته کپ دفسازاتونو میزنیم

شما الان با هم هستین یکی میگه خوبه یکی میگه بده

ناتار هایی که انباراش خورده شده در حال صفر شدن هست ، حتی کاتا های سوپر همر مثری منم تو راهه:دی

عقده تبریک داشتی و خبر نداشتیم؟

تبریک بگیم سوزش کم میشه؟

تبریک بگیم ۱ ماه پیش رو به الان ربط نمیدی؟😆😂

اتفاقا من کمترین نقش رو داشتم توی وال دیروز و تب لرز بودم از صبحش

من عقده ندارم ، ولی وال شدین فقط ریختین فروم بحث رو عوض کنین

نمیدونم وقتی وال میشه چرا باید بسوزیم:دی برعکس داری‌میزنی

الباقی پستتم دیدم کلا هیچی نفهمیدی از حرفای من یا دوست نداشتی بفهمی

در هر صورت به قول فرهاد نتیجه بازی مشخص شدست

فقط امیدوارم احتراما از بین نره ،

هرچند از اولشم ریجستر با وعده وعید های الکی استارت سرور اشتباه بود ، ولی یه کاری کنین پس فردا با هم بازی کردین بتونین تو روی هم نگاه کنین

مانی گلدی ، ادتفاقا از مهدی ام ادرس گرفتم ، انشاله اواخر اردیبهش یا اوایل خرداد میبینمت،

ادرس هم شهرک گلشهر ، بلوار طالقانی ، باغ مرادی،

دیدم‌باغ زیاد دوس داری

لیدرت لیست فارمی اومد گفت ۷ ۸ تا ناتار‌ کاتا شده ،

تمامی ناتارای اس ای رو اسکات زدم، ۴۷ ناتار کاتا شده بود انبار ، انبار غذا

ببینین این ۴۷ ناتار برای زمانیه که طرف گفت ۷ ۸تا زده ! در صورتی که اس ای هیچ ناتاری کاتا نکرد و سریعا دنبال جمع کردن این قضیه بود،

همون موقع هم لیدرمون گفت دنبال مقابله به مثل نیستیم،

تا این هفته که هرروز بدتر از دیروز !!!

این همه ناتار توی اس ای کاتا شده ، لیست میدیم صفر میکنین

ناتارای شما هم هرچی انبار نداره لیستشو داریم صفر میکنیم

پیشنهاد بهتر از این نمیشه ! و اگر قبول نکنین چنین چیزی رو ، مشخص‌میشه کدوم سمت دوست داره ناتار کاتا شه

لاگین کردن تو اتحاد حرف‌نزدیم

ناتار کاتا کردن هیچی‌نگفتیم

۳بار روی یه اکانت مولتی ای پی مشترک‌گرفتیم بیخیال شدیم

لیدر یه ساید دیگه زنگ زد از لیست زنی طرف حمایت کرد و دائم‌میگفت استفاده که نکرده:دی ما ام شاخ داریم چیزی نگفتیم

چراغ اکانت زرد کردیم خورد ، هیچی‌نگفتیم

جمع کنین خاله زنک بازیا رو ،

اونایی که فک میکنن زرنگن ، فک میکنن زرنگن ، جفتش فکر میکنن زرنگنه ، ولی فکر میکنن زرنگن

اینکه هیچی‌نمیگیم به‌کنار فقط‌میخندیم‌بهتون که قبل سرور گوشی به دست و دستمال به دست افتادین به جون‌ملت وسط بازی ام فقط به فکر کثافت‌کاری و هوچیگری و بی احترامی، ۲گرم مرد باشید خدایی از دهن صحبت کنین

حال ادمو بهم‌میزنین

این وسطا یه تشکر کنم بخاطر کسی که بخاطر گلد قهر میکرد و تارگت رو لو داد ، دمت گرم ستون ، میدونستم به اس ای خیانت نمیکنم:دی

وجود داشته باش دیوار شدین بیاین تبریک بگو به طرف‌جای اینکه بیای جو فروم رو عوض کنی، ما به همر سازش تبریک و خدا قوت گفتیم بچه جان ،

خواستن با یک خفت مسیر فروم رو عوض کنن که از موضع کتکخوری در بیان که بازم فایلد شد.

سلام مجید جان

پستا داره از حالت رقابت خارج میشه ، یه : نباید جنوب شرق وجود داشته باشه ی - خاصی توی پستاتون احساس میکنم :دی

کارای شما مشخصه ، لایک کردیم ، زدن احمق هم ایده جالب و تمیزی بود ، نوش جونتون

ولی خب خفت کل همر واندزن و نزدیک 15ک کاتا ، خدایی فایلد نمیشه ! چجوری حساب میکنین

زدنه شما زدن حساب میشه ، زدن ما همش فایلد ؟

تبریک بگیم قشنگ تره ، چون واقعا زیباست ، هرچی لینک زدن گذاشتین لایک بچه های ما پاش بوده خدایی

بهتر بازی کردین ، اکتیو تر بودین دمتونم گرم ، زد و خورد سرور بر عکس سرورای گذشته خیلی خوب بوده همه داریم به چالش میکشیم خودمونو و لذت میبریم ، به نظرم با این حرفا خرابش نکنیم بهتره

میزنین میزنیم دیوار میکنین دیوار میشیم ، در حالت بازی نگداریمش زیبا تره ، خدایی ما نباشیم شما لذت میبرین از بازی ؟ :دی

بحث لقب و این چیپ بازی رو بذارید کنار

اگر قرار به لقب گذاشتن باشه بگید بشینیم لیست تهیه کنیم :دی

برقرار باشید

سلام مجید جان

ممنون عزیز

حقیقتا اون مطلب که نوشتم کاملا شخصی بود که از ۲ طرف خواهش کردم تموم کنن جریان

غارت اتوماتیک گذاشتن که مثلا راحت تر بازی‌کنیم و صرفا برای غارت هست ،

نه اینکه باهاش این کار چیپ انجام شه

من اکانت مصری ام ، ۵تا ده اول منم توی لیست غارت برده رد شده :دی

من اصلا دفساز میام که شمشیر قرمز نبینم، تک اکانت هستم خدا شاهده ، مارو اذیت نکنین

امروز صحبت میکنم با دوستان ببینم راضی میشن بیخیال شن ،

لول خیلیاتون از این فیک برده بیشتره خدایی!

سرور پیش شمال شرق فق فیک میذاشت ما چندین ساعت دف جا به جا میکردیم ولی الان باید لاگین‌کنیم بریم ببینیم غارته یا عادی:دی

در مورد نژادا و سیستم اسپیدترا یه نظر شخصی دارم

با این وضعیت ناتار که فکر میکنم نسبت به قبل توپول تر شدن از نظر شیردهی،

مصری فقط و تنها فقط برای ساپورت!

یکی مثل من مصری اومده دف بسازه ، ولی از طرفی پتانسیل همر سازی ساید کم شده (کراپر ۳۰۰درصد)

توتن : بدون مولتی جنگی و دفساز _ با مولتی واندرزن

هون : باگ اعظم با سیستم غارت اتوماتیک ، واندر ، جنگی ، دف :دی

گول : بهترین حالت دفسازی با مولتی

رومن : واندرزن و اسکاتر ،

من اومدم گفتم راضی ام گلد گرون شه ولی بازی استاندارد و جذاب شه ، اکثرا جبهه گرفتن که آی فلانی گفته گلد گرون شه ! پولداره و ... ! والا بخدا نه بچه پولدارم نه پول مفت دارم !

دوست عزیز یه حساب‌کتاب سر انگشتی بکن که چقدر داری هزینه گلد میدی،

وقتی استاندار ها رعایت شه ، قول‌ میدم مصرف گلد هر‌کدومتون به بیشتر از یک دهم کاهش پیدا کنه ،

نمیدونم از‌ کی‌ تا حالا پلیر گلدی فاز پلنگ گرفته:دی

گلدتو بگیر خدنگیتو کن بچه خونگی که صداتو پشت میکروفن کلفت میکنی با دختر اشتباه نگیرنت

قبلا کسی کثیف بازی میکرد، روش نمیشد تا ته سرور سرشو بالا بگیره ، الان بر عکس شده

امتیاز حساب میشه:دی

ته سرورم میگن ما کمک‌ کردیم لیست فارم زدیم،

بازی زد و خورد داره ، لینک اتک میذارید خوبه ، کسی لینک اتک بذاره بده ؟

جنبه بازی داشته باشید خدایی ، چیپ بازی درنیارید

تبریک‌بگید به هم جای این‌مسخره بازی های چیپ!

لیدرت ۶۰بار‌گفت استفاده نطامی نکرده ولی

از روزی که چراغ رو دراوردیم ،تا قبل از کتیبه ، هیچ اتکی روی اس ای نیومد ، فقط یک اتک بود که روی مولتی مهدی کلت دیوار شد، ایشاله که ربطی به هم نداشته باشه و قطعا نداشته چون فقط لیست فارم زده ، وسط پلن ، همر سجاد با هوشیاری تمام چیف شده ، اینم ربطی نداشته جون فقط لیست فارم بوده

پ.ن:روزی که لیدر ( لیست فارمی) گفت میرم اس دبل همونجا تبریک متا رو گفتیم ( نظر شخصیم بود ، توی هیستوری گروه هست)

امیدوارم دیگه کسی بخاطر گلد قهر نکنه بره به لیدر حریف بگه به من اتک‌ ندید میخوام تست کنم:دی

لیدرت لیست فارمی اومد گفت ۷ ۸ تا ناتار‌ کاتا شده ،

تمامی ناتارای اس ای رو اسکات زدم، ۴۷ ناتار کاتا شده بود انبار ، انبار غذا

#کثیف_نباشیم

این حرکت غارت اتوماتیک و فیک لیست خیلی مسخرست خدایی ، از هر ۲طرف خواهش میکنم جمعش کنن ،

بازی ام ببرید نوش جونتون تبریک میگیم،

مثل ندیده های چیپ ، زحمت دیگران رو مسخره نکنین ، هرکی وقت گذاشته هزینه کرده وجودشو داشته زده رد شده ، دیوار شده دمش‌گرم

سمساری سر صدا زیاد میکنه ، طلا فروش ساکته ، زیاد های و هوی کنی ینی هیچی‌نیستی

خروج میزنیم ، ایشاله صد کردین میایم تبریک‌میگیم

یا علی

این حرف از شما به دل میگیرم.

آقا آرش عزیز ارادت

همین اول کار عذرخواهی میکنم از بابت اون‌جمله که بد بیان شد ، و همون‌ پست اعلام کردم جسارت نمیکنم به شما ،

منظور من فقط مدرک بود ، ولی بد بیان کردم و تند بود

واقعا چیز دیگه ای به ذهنم نرسید اون لحظه،

شخصی عذرخواهی کردم ، ولی‌گفتم داخل فروم باشه بهتره

تنت سلامت و لبت خندون مثل همیشه

گفتم سر دیگران‌رو درد نیار

منم الان میزنم انبار غذا ناتار رو تخریب میکنم ، و میرم چیف میکنم میگم کاره دشمن بود :دی

تو باید سیاستمدار میشدی

برای خودم متاسفم که انقدر وقت گذاشتم برات،

از همگی عذرخواهی میکنم

فرص کن من اومدم عکس بسازم انبار غذا رو تخریب کردم پس حدود ۸۰۰ تا دونه گندم دارم

حالا سوال اینه کدوم ساختمون را به جاش ساختم با اون ۸۰۰ تا گندم؟

اصن داریم مگه

:دی

واقعا کسی‌نیست این‌چیزای ساده رو برات توضیح بده!

اول ساختمون رو میسازی بعد تخریب‌مکنی انبار غذا رو ،

در ضمن

ساختمون های مخفیگاه و آجرپزی هم با انبار غذای صفر قابل ساختن هستن و ارتقا به اخرین لول هستن

سوال منو جواب ندادی ، چون‌چیزی برای جواب دادن نداری،

ناتار مگه ساختمون میسازه ؟

اسلات انبار غذا‌ کدوم بوده که تخریب شده؟

اگر من ۱ درصد بگم حرفات درست بوده و عکس ساختگی نباشه ، این سوال مربوط به بخش فنی سرور میشه که چرا کلا انبار غذا نداشته !

به نظرم سر دیگران رو درد نیاریم ، شمارمو داری ، بیا توی پیام رسان ها صحبت کنیم و خودتو ضایع نکن اینجا

سالار عزیز بازم سوتی دادی متاسفانه و خیلی تابلو اومدی یه عکس ساختگی گذاشتی

خب اون یه اسلات رو اقامتگاه در‌نظر میگیریم!

ببین ناتار که ساختن و ساز نداره ، درسته ؟

میشه بگی انبار غذا کدوم اسلات بوده؟

سری بعدی خواستی عکس بذاری ، اول ۲تا اسلات رو کاتا کن بعد عکس بزار

یه حرفی زدین ، خودتون توش موندین ، فقط دارین دست و پا میزنین و سوتی میدین!

به عشق رضا‌گارد گرامی ، تشکر میکنم بابت ساختن لیست فارم توسط لیدر محترم

ممنون رضا جان برای نصیحتت ، با قرمز جواب دادم

سالار رو خیلی ساله میشناسم ، وارد یه بحثی شد که دقیقا مثل پست شما ، هیچ ربطی یهش نداشت ، و خیلی نوبانه صحبت کرد،

واسه منی که سالار خیلی سرور کنارم اومده ، ۲قالب کره گیری به ما نمیرسه؟

هرچند دقت‌کرده باشی‌نوشتم، نظر و صحبت شخصی هست و در این مورد لیدرا صحبت‌میکنن،

ولی خب اینکه همه دست به دست هم دادن تا کمک بزرگ لیدر جنوب غرب به جنوب شرق (ساختن لیست فارم) کمرنگ شه ، به شخصه موضوع جالبیه ،

باز هم‌میگم ، مخاطب پست ها مشخص شدست ،

من درخواست حذف اکانت فرومم دادم ولی خب اجرایی نشده انگار ، مجبورم از لیدر جان‌تشکر کنم

تیکه اول پستت عالی بود لطف داری کلی خندیدم ، انشاله تا اخرین‌روز سرور و اعلام امادگی سرور بعد تکرار میشه

پیشنهاد میکنم توضیحاتی که نوشتم رو بخون (در واقع آموزش بود)

وقتی غارت ناتار لاست میده ، اسکات میکشن یا خیلی وقتا نمیکشن (مثلا اقامتگاه ۸ دیوار ۱۲)

میلاد فلاح (چاکر لیدر جنوب غرب)

رضاگارد

رویال

سالار

تصمیم میگیرن اقامتگاه و دیوار رو بزنن ، میلاد ۲ساعت فاصله داره با کاتا ، رضا ۴ ساعت ، رویال ۳ ساعت ، سالار ۱ ساعت

وقتی سالار در‌حمله اول اقامتگاه رو بزنه ، حمله‌ی میلاد رضا و رویال وقتی به دهکده میرسه ، میبینن اقامتگاه نیست ، تصمیم میگیرن به صورت تصادفی یک جا رو تخریب کنن

خجالت کشیدم از این توضیح دادنم

چون بالاتر عین همین جمله رو نوشته بودم ، ولی خب مثل اینکه ترجمش قابل فهم نبوده،

شبتون خوش

سالار گرامی و بازی بلد و زرنگ و سیاستمدار

حالا من ازت یک سوال دارم

چرا وقتی لاگین و ماست مالی های اکانت لیدری جنوب غرب ، محرز شد ، و حد و مرز بازی تمیز خدشه‌دار شد ،

چرا نیومدی داخل فروم دخالت کنی؟

ولی در مورد چیزی که هیچ مدرکی ازش نیست، انقد به فکر دفاع از اون هستی؟

منافعی داره؟

اگه منافعی نداره و دنبال حقوق بشر هستی ، خب جریان لاگین لیدر جنوب غرب هم‌گزینه خوبی بود که این‌خصلت رو نشون بدی!

سوال بعدی

چجوری انقدر مطمئن صحبت میکنی؟ منبع اطلاعاتیت چیه ، داخل جنوب غرب دهکده داری یا اکانت داری یا لاگین داری که چنین چیزی رو دیده باشی؟

هنوزم میگم ، جریان لاگین اکانت لیدری‌ جنوب غرب ، با این‌چیزا ماست‌مالی‌نمیشه

سلام میلاد

سلام عزیزم

اول اینکه در‌مورد پست قبلیت ،

اگر یه اقایی توی ساید ما بود، از حرفت نتیجه میگرفت که ۲تا ساید متان :دی

من کامل میشناسمت برای همین میدونم درکت از بازی چقدره دارم یاد میدم بهت ،

و در‌مورد پست قبلیت که گفتی اگر‌ نوب نبودن‌میزدن کل ناتارای ساید ما رو صفر میکردن! خب ببین اگر ناتار صفر شه یه ناتار با جمعیت بالاتر درمیاد ، پس اونا نوب نیستن تو نوبی که این مسئله پیش پا افتاده رو نمیدونی و اومدی وسط صحبت ۲ نفر و تحریک انجام میدی، اسم این‌کار چیه؟

در‌مورد جمعیت ناتار ، اوایل سرور میگفتن ناتارای شمال شرق وضعیت بهتری دارن ، به دلیل این بود که اکانتاشون بهتر اومده بود بالا ،

در‌مورد ناتاری که چیف میکنی و انبارش ظرفیتش بالاست ، شما میری ناتاری چیف‌میکنی که پاپ ماکس داره، پس طبیعتا سطح ساختمون بالاتری داره

البته توی جنوب شرق من هنوز ندیدم جفت انبار بخواد ۱۹ ۲۰ باشه ، معمولا انبار غذا چند لول بیشتر بوده ، دیروز یه ناتار ۶۵۰چیف کردم غذاش ۲۰بود و انبارش ۱۵

ولی مقایسه ناتار ۲ ساید هم باز‌برای نوب هاست، چون جمعیت ساید شما و پاپ شما با ساید جنوب غرق اختلاف زیادی داره ، پس باز هم نوب بازی درنیار و سوتی نده،

در‌مورد مخفیگاه و ظرفیت انبار اگر واقعا متوجه نمیشی ساده تر مثال بزنم

شما یک دهکده ۴۰۰۰ مخفیگاه درست کن ، انبار هم ظرفیت رو ۵۰۰۰ تنظیم کن،

اگر‌تولید دهکده ساعتی ۱۰۰۰۰۰هزارتا هم باشه ، با تراکم حمله رو ناتار ( تعداد ۸۰۰ تا بعد چیف ) کلیه منابع تولید شده قابل برداشت هست ،

این مثال در‌مورد اکانت فارم بود ،

در‌مورد ناتار فکر میکنم طور دیگه باشه اگر اشتباه نکنم ،

هر‌چند تا سوال داری بپرس ، اینایی که پرسیدی رو جواب دادم،

فقط شماره گذاری‌کن دونه دونه بریم‌جلو ، منم باشماره جواب بدم،

واقعا چه کار کثیفی هستش اینکار...هرچی ناتار چیف می‌کنی داخل sw میبینی انبارهاش خورده بخدا... کاملا معلومه کار کدوم ساید هستش...اگه هم مشکل از بازی بود که تا الان میامدن دوستان میگفتن که انبارهای ناتار ساید ما هم زده شده پس درنتیجه این مورد فقط تو اس دبل انجام شده .... این شاتم ماله چهار پنج روز پیش هستش که گرفتم و وقتی بحثش پیش اومد گذاشتم...

عزیز جان صرفا برای اطلاعات خودت میگم ، در‌مورد این قضیه لیدرا بهتر میتونن صحبت کنن،

شما عکس گذاشتین که انبار ۲۱ک و ۶ک ظرفیت داره ، درسته ! خب این انبار ینی داره منبع میده به غارتگر !

به خدا قسم من نصف ناتارایی که چیف کردم مثل این یا از این ضعیف تر بود،

جهت یادگیری

ظرفیت انبار حتی ۱ک از ظرفیت مخفیگاه بیشتر باشه ، هیچ اختلالی توی غارت پیش نمیاد !

عزیز دل

خب کاتا شه قاعدتا باید صفر شه ، هرکی از هرجا بخواد کاتا کنه ، نمیتونه سطح انبار رو بفهمه و بیاید کریلوید بزنه برای هر‌ناتار که انبار روی سطحی بیاد که شما عکس گذاشتین

آرش جان کاپیتان ، جسارت نمیکنم به شما ولی اگر مایلید منم تا شب ۲۰تا ده کاتا کنم عکس بذارم!

ما اومدیم با مدرک گفتیم لیدرتون لاگین داره توی ساید جنوب شرق ،

یه دلیل دیگه ام بگم خدمتتون ، ما همر هامون توی جنوب غرب دارن از همین ناتار استفاده میکنن،

اگر موضوع ضرر باشه ، بخدا ما بیشتر ناراحتیم

ولی خب با این چیزا نمیشه لاگین لیدر جنوب غرب توی اتحاد اصلی جنوب شرق ماست مالی شه ، که اول بیای بگی لاگین نبوده ، بعد که مدرک رو شه بگی لیست زدیم براتون باید تشکر کنین:دی

اول تاپیک در‌مورد مولتی اکانت گفتم بازم میگم ، هرکی راهکاری میده ، خودش تمام راه فراراش رو مرور کرده و بلده چطور و چگونه بکشه زیر همچی

مثل مرد بیا جلو صحبت کن ، ادرس اشتباهی به کسی نده !

خودت اینجا بازی کردی ، میدونی جریان اینجا چجوریه ،