Posts by (R.STEAL)

خب ما هی نمیخواییم ادامه بدیم ول کن نیست این دوست عزیزمون
    اگه اطلاع ندارید بزارید براتون بگم که بنده خرج 30 خانواده رو توی شرکتم میدم (زندگی شخصی هرکسی به خودش مربوطه )اینم لازم شد دارم میگم
    به خودتون مربوطه هرجا دوست دارید پلی بدین شمال غرب یا هر ناکجا ابادی
    رزومه هاتون رو جمع کنید بزارید دم کوزه ابشو نوش جان کنید (این سرور میبینیم چیکاره هستید )
    ویرایش شد جدیدا لذت حساب میشه ؟ دمت گرم
    همر دیدی بیا خفت کن خخخخخخخخ

دوست عزیز من

دوست عزیز من اولین سرور ویرایش شد خودمو دارم بازی میکنم اونم چون چاره نداشتیم تراوین ای ار بسته شده و دوستان هم تمایل به دات کام ندارن
    معذرت میخوام که تو سرور های 5000 ایکسی شما بازی کردی ما نبودیم تا بهتر بشناسیمت
    پیشکسوتی که احترام خودشو نگه نداره بهش پیشکسوت نمیگن
    تصمیم خودمون بوده بیاییم جنوب غرب به هیچ احد والناسی هم ارتباطی نداره
    بیشتر نمیخوام توضیح بدم چون همه چی واضحه
    خوشبختانه روبرمون هستین و در ادامه سرور همدیگرو زیارت خواهیم کرد پس جای هیچ نگرانی نیست عقده هاتون رو ذخیره کنید

در جواب اون ایدی اف بی ای هم راجع توهم زایی و خود بزرگ بینی همین رو اکتفا میکنم که با هرکسی مثل خودش حرف بزن بهتره برگردی بازم به پستی که راجع به امین نوشتی و ببینی کی توهم میزنه و کی خودشو بزرگ میبینه

یاد بگیریم بهم احترام بزاریم
    عزت زیاد

سلام خدمت همه دوستان

جای تفکر داره

سلام دوستان لازم دونستم جواب این دوستمونو بدم تا اون تراوشات ذهنی که برا خودش ساخته رفع بشه
    دوست عزیز اگه اطلاع نداری برو از فرزادتون بپرس که قرار بود بریم شمال شرق و تا دقیقه نود هم تصمیم همین بود
    ما به این دلیل با فرزاد جان شما لینک شدیم چون میخواستیم بریم شمال شرق
    فرزاد هم گفت میریم شمال غرب ما هم طبیعتا انتخابمون جنوب غرب بود شما میگی تعداد نفراتش زیاد بود برا همین رفتین من تورو با طرز فکرت تنها میزارم (عشقمون کشید اومدیم )
    ما هم بازی خودمونو کردیم واندرمونو صد کردیم و عقده بازی نداریم اگه اینجا حضور داریم صرفا به دلیل دور هم بودن کنار رفقایی مثل امین کیارش امیر رپتور و دیگر دوستانه
    همونجور که فرزاد برا تیمش تصمیم میگیره کجا بازی کنه ما هم این حق رو داریم پس ماست مالی نداره یه خورده فکر کن به حرفی که میزنی
    چ بسا تو شمال شرق باهم به خاطر نگاه از بالا به پایینت به مشکل میخوردیم که شک ندارم توش
    هدفتون اگه بالانس بازی بود از روز اول میگفتید شمال غرب شما صرفا چون علاقه به درگیری نداشتید پاشدین رفتین شمال غرب که با خیال راحت بازی کنید و به قول خودتون به همتون ویرایش شد 15 کراپ برسه و ما هم به طرز فکرتون احترام میزاریم دمتون هم گرم خیلی هم اقای گلی هستین
    اصلا سند شمال شرق به نام شما ، کارنامه و رزومه امین انقدر بزرگ هست که نیازی نیست حتی بیاد بگه چیکار کردم اونی که باید بشناسه میشناسه و در ادامه سرور هم مشاهده خواهید کرد کی چند مرده حلاجه
    در اخر اسم خودت و تیمت رو برا اولین باره تو این سرور شنیدم تراوین اصلی هم کم بازی نکردم گنده تراوین ویرایش شد این حرفارو نداره که
    موفق باشید
    رضا