Posts by (R.STEAL)

تو یک شب 300 تا اسکات کشیدیم، همه مولتی هاتون رو شناسایی کردیم، تازه الان داری دنبال لینک میگردی؟
    به روی چشم
    ازینا 100 تا دیگه هست خواستی بگو بازم بذارم.

خب افرین خیلی هم عالی که لینک میزاری از این به بعد تو لینک بزار
    فقط یه سوال برای من به وجود میاد که گفته های خودتو زیر سوال میبری
    کل مولتی های ما 300 تاس که شما اسکات کشیدی و زدی ؟
    الان شمال شرق داره مثل بید به خودش میلرزه
    نکشی مارو جومونگ

حداقل برای خودم ثابت میشه تصمیم ام برای ایستادن جلوی شما کاملاً درست بوده اما اگه فکر میکنید میتونید منم یکی مثل خودتون کنید سخت در اشتباهید.

ناموسا ، شرافتا ، لینک ایستادگی خودت ، رفیقات رو بزار کف فروم لذت ببریم و درس عبرت بشیم برا ساید های دیگه
    7 ک گرزی ایستادگی داره
    انقدر لب و دهن نباش دوتا لینک بزار بعد رجز بخون

سلام رضا جان،چطوری پارسال دوست امسال آشنا...
    به نظر من یکم شمال شرق توی فروم نویسی منسجم عمل کنه...
    الان شفاف سازی میکنید این نظر شخصی شماست یا تیم لیدری شمال شرق؟

با احترام

سلام پارسا جان
    مسئول فروم ساید شمال شرق به زودی اعلام میشه
    شما هم مواضع خودتون چ الان چ زمان کتیبه در صورت جدا بودن از ک .بردارا رو لطف کنید توضیح بدید تا همه بدونن
    با تشکر

میزان غارت چهار ساید
    جنوب غرب : 93/711/538
    شمال غرب :71/591/922
    شمال شرق:98/046/644
    جنوب شرق :60/641/235
    باتوجه به صحبت های دوستان اختلاف انچنان که توی فروم میگین فاحش نیست

نکته :اتحاد کلاه بردارا جز خاک جنوب غرب حساب میشه دوستان نیان بگن ما با اینا کاری نداریم
    تو خود شمال شرق چندین تیم اومدن اونجوری بخواییم حساب کنیم 10 تا ساید داریم توی بازی ساید پنجم پنجم نکنید

سلام
    دم شما گرم که یه تحلیل گذاشتی
    کاری به تحلیل ندارم جمعیت اکانتهای شمال شرقی تو نقشه کوچیک هم معلومه زیاده

ساید های دیگه تو شمال شرق اکانت به تعداد بالا نساختن تا نشون بدن که شمال شرق قویه

شمال شرق یه ساید نرمال هست
    کافیه غارت ساید های دیگه رو بررسی بکنید متوجه داستان میشید
    در ضمن خیلی از اکانتهای شمال شرقی ها همین 200 جمعیتی ها توسط مولتی هانتر عزیز بن شده

با تشکرات فراوان

سلام
    توصیه من به دوستان شمال شرقی اینه که اینا روشنی روز رو انکار میکنن و سفسطه میکنن
    پارتیزان عزیز تو که ادعای قد علم کردن داری جلو 4 ساید دیگه رو داری
    بسم اله ،کم رجز بخون کم توهین کن و بالاخره کم همه چیو به هم ربط بده
    میگی 1000 اکانت زدین خب این برا تو خوبه مولتی زیاد برا تو هیجان داره از بازی لذت ببر (اگه نمیتونی لذت ببری کم غر بزن )
    اسنادت از جاسوس رو هم ارائه بده
    همچنان منتظرم مولتی های ساید های دیگه رو بزنی هیجان تزریق کنی به سرور
    ولی چیزی تو که عمل میبینم یک متر زبونه
    دوستان جواب ایشونو ندین رپلای نکنین تا بزرگ نشه
    از قدیم گفتن کاروان رد میشه ....
    پست منم رپلای نکن
    با تشکر

پستی از من پیدا کردی که خودم لایک کردم خودمو بهت جایزه میدم
    منتظرم رکورد خودتو توی دیسلایک بزنی
    احمد ذوقی همون جا بود که گفت الهی بمیرم برات

رضا جان یه شفاف سازی کنم خدمتت . پارسا با اتحاد کلاه برداران سر کاری نداره . ما مستقل از اتحاد پارسا فعالیت داریم وهمه اشتراکات ما با پارسا تقسیم ۱۵ کراپ ها بود که جنگ داخلی پیش نیاد و ما حتی رو واندر sw هیچ گونه دخالتی نداریم . اقا صادق رو هم من میشناسم از لیدر های خوب دات کام هستن . منتها حرف حرف میاره و بحث به اینجا کشیده شد ما همه جمع شدیم یه رفاقت و یه رقابت سالم رو داشته باشیم . شما الان خودت کل اتحاد کلاه برداران رو جمع بستید در حالی که اصلا ناصر تو فروم نیست . و رو حشم بی خبر از این ماجرا ها هست . امید به اینکه این بحث زودتر بسته بشه و اینجا به جای رجز خوانی تبدیل به جایی بشه که از هم دیگه جز تجربه و خاطره خوب چیزه دیگه ای رد بدل نشه

سید جان من با شما دو سرور قبل توی اس دبیلو هم بازی بودم و احترام زیادی براتون قائلم
    ایشون به نمایندگی از کلاهبردارا اومده کل کل میکنه و به اسم تیم شما تموم میشه دو حالت داره یا جلوشو بگیرید یا طردش کنید همه بفهمن
    (البته با پستی که گذاشتی تیم کلاهبردارا هم ایشونو قبول ندارن )حداقل به عنوان لیدر
    اتفاقا ماهم میگیم داخل بازی نشون بدیم چی تو چنته داریم بازی با کلمات رو همه بلدن
    پیروز باشید
    رضا استیل

دوستان منو ببخشید
    تا اینجا که فروم رو خوندم به این نتیجه رسیدم
    خطاب ص . پ به کل سرور :بابا مارو خیلی خفن بدونید ما کلاهبرداریم به ما وی پی اس بدین به ما گلد بدین اخه ما خیلی خفنیم چرا کسی مارو تحویل نمیگیره
    در صورتی که مثل بچه سر راهی میمونن این لیدرای بین المللی
    ساید پنجم بازی در ابتدای سرور و تو فروم اعلام امادگی اول از زدن مولتی ها خبر داد سپس روی به اعلام استقلال کرد امروز بحث سه به یک و جاسوسیرو میکنه (داداش یواش برو ماهم بهت برسیم )
    دکتر کیای نازنین عالی گفتی عشق کردم :خاک تو سر جاسوسی که روز 4 سرور لو رفته باشه اسنادش دست تو باشه
    خدا به داد پارسا برسه تو جنوب غرب با یه مشت لیدر بین المللی میخوایی چیکار کنی

دوستان سلام
    یه نکته ای رو بگم
    تو رصدی که توی شمال شرق داشتیم به اکانتای بیشماری خوردیم که برای بچه های ما نیست و هیچ تیمی از شمال شرق گردنشون نمیگیره
    به زودی پاک سازی شروع میشه
    خطابم به اون سایدایی هست که دارن الکی توی شمال شرق ثبت نام میکنن تا شمال شرق رو پر پلیر و مولتی باز جلوه بدن و از اب گل الود ماهی بگیرن و سیاست های کثیف خودشون رو جلو ببرن
    اقای پارتیزان عزیز شما که اومدی میگی ساید پنجم هستی خودتو حساب نمیکنی ؟4 به 1 یا 3 به 1
    اینو توضیح بده
    تراوین ای ار هفته اول ثبت نام میکردیم نهایتش مینداخت تو 100 خونه ای
    توی نقشه دهکده باز میکردیم راحت 10 تا ده بازیکن دیگه وجود داشت الان ماشاله پراکندگی رو 400 400 هست

یاعلی

عمو کیا با یکی بحث کن که هم سطح خودت باشه اندازه سن این من تراوین بازی کردم
    من یدونه گلد هم از احسان نگرفتم

کتیبه هم اگه دادم به کسی به خودم مربوط حرفش به هیچ کسی نیومده
    سپهر هم که جواب نمیده بهتون (احسان و پدرام ) نمیخواد بزرگتون بکنه دور ورندارید
    احسان و پدرام سرور جدید اسم اک و اول بگید اسکرین بگیرم میفهمیم رئیس کیه داخل بازی
    نمیخواستم بازی کنم ولی میام بازی شمارو خراب کنم
    کش دادن این موضوع هم فایده نداره چون اون زمان حرف زیاد میزدی داخل بازی بهت نشون میدادم بعد از حذف همه هفتیر میکشن

(ویرایش شد.)
    یاعلی

فروش کتیبه تو تراوین مخصوصا توی اسپید ترا یه چیز منسوخه چون قوانینی براش هست که ساید بره با ادمین صحبت کنه کتیبه برگشت میخوره به عقلت رجوع کن
    جنگ اموز رو هم جنوب شرق رفت نه شمال شرق رو اکانت رپتور فقط سره لج تو
    ما اصلا صحبتی از فروش اکانت نکردیم قرار نبود مورفین بمونه تو سرور
    راستی گلد کل اکانتارو احسان نمیداد یکی دیگه میداد برو تحقیق کن اول
    احسان پول خرج کن بود بدهیشو صاف میکرد
    راجع به خرج کردن هم وی پی اس ها و مولتی های مارو عمه شما گلد و خرجشو میداد احسان یدونه گلد هم به اک ما نداد طرف حساب ما احسان نبود اصلا به خاطر اونم نیومده بودیم
    صد کردن واندر ان دبیلو با توجه به داشتن پتانسیل توی اس دبیلو یه خورده شائبه های بده بستون پشت پرده رو زیاد کرد (به منبع گلد ها مربوط هست )اونی که بگیره صحبتارو میدونه خودش

از قدیم گفتن طرف که خرش از پل میگزره جفتک میندازه
    این حرفارو یه سریشو اون موقع گفتی ما هم قصد زدنت رو داشتیم یه تعداد نیمچه همر هم زدیم روت که قطعا میدونستیم دیوار میشه
    احسان خواهش کرد که حذف کنید برید به ساید اسیب نزنید قبول کردیم که کاش قبول نمیکردیم
    شما انتظار داشتی که اکانتهایی که با وی پی اس و گلد، خودم بالا اوردم رو مفت بدم به شما اومدی درخواست کردی گفتم میفروشم به غیر از این رو حذف که حذف هم شد
    ریپلای دیگه نمیکنم چون اونی که قراره مارو بشناسه ، میشناسه ، نیازی به اثبات خودم به تو ندارم
    یاحق

سلام به همه
    ایدی بلاک شده بود به خاطر اتفاقاتی که زمان کتیبه برا سرور اتفاق افتاد ما هم بنا به تصمیمی که با دوستان گرفتیم حذف کردیم

احسان شانیز تکست هات هنوز موجوده که التماس میکردی با ساید کاری نداشته باشیم همین پدرام رو قول نگرفتی که کاری باهاش نداشته باشیم ماهم بنا به رفاقتی کوچیکی که بود گفتیم اوکی ولی کتیبه های جنگ و چکمه رو به شما نمیدیم و فقط صحبتت این بود حذف کنین برین
    امین مطالب رو کامل گفت خیلی از همرای ما خرج نشد فقط سره دوستی کوچیکی که با احسان داشتیم
    راجع به فروش کتیبه :ما هیچ کتیبه ای نفروختیم اون کتیبه هایی هم که میگی زدیم ازتون خودمون دادیم بهتون میخواستیم همون موقع ازتون پس میگرفتیم پدرام جان

در کل خوشحالم که نبودم توی سرور با امثال پدرام و احسان تو یه ساید بازی کنم
    پارسا خودش شاهد و ناظره گفته های امین هست میتونه بیاد و تایید بکنه که چ همرایی رو ما حذف کردیم (یدونه نیمچه اش رو کوبیدیم به خودش جا خالی داد ):دی
    تشکر ویژه از حسام وانتد ، بهنام وارلاک ،میلاد ولف لند ، امین و کیارش لیدوکائین ، سپهر گرین من ،پارسا و امیر رپتور (همشون عشقن )

روزگارتون خوش
    مورفین تیم

دو حالت داره یا نمیخوایی بفهمی یا خودت رو داری میزنی به اون راه میخوایی توجیه کنی
    خود ادمین این باگ رو تایید کرده و گفته هیچ کاریش نمیتونه بکنه بسوزین و بسازین از سرور بعدی درست میکنم

باشد که رستگار شوی

اتفاقات امروز رو مرور میکنیم قدم به قدم
    یه تعداد همر از جنوب شرق
    یه تعداد همر از جنوب غرب
    یه تعداد همر از شمال شرق (برای رد گم کنی ) زدن که کسی شک نکنه
    این همرا به انواع تارگت ها لانچ شده یه تعدادی به دیوار خورده یه تعدادی توی راه نزدیک ورود کتیبه ها بک خورده و روی کتیبه ها لانچ شده و با همون همرا کتیبه بلند شده
    سناریو رو یهجوری نوشتن که شمال غرب متهم جلوه داده بشه
    ادمین بازی گفته از پلیرای شمال شرق بوده و بازم کاری نکرده علیه اون بازیکن
    حالا این وسط جنوب شرق برد کرده همراش برگشته
    شمال شرق همرش بک خورده طبق گفته ادمین و و ساید خوشحاله تو چینش کتیبه
    جنوب غرب هم که شاده از اینکه همراشون برگشته خوشحالن و لو رفتن پسورداشون رو بهانه کردن با وجود نپ کتیبه با شمال غرب ،یونیک معماری رو زده تا مرهمی باشه برای زخم پلیراش
    کتیبه ها تو زمان مقرر توی سرور اومده با چینش عجیب که طبق گفته ی خود ادمین ایرادات زیادی داره که فکرشو نمیکرده اینجوری بشه و هیچ دخل و تصرفی نمیتونه توش داشته باشه (الکی مثلا سرور رو بات هست ) ولی همرارو بک میده اب هم از اب تکو
    ن نمیخوره قول بهبود رو برای سرور بعد میده که ما نیستیم دیگه
    تحلیل کتیبه هارو دوستان لطف کردن گذاشتن و من برای اینکه برا خودم ثابت بشه از پیشکسوت های تراوین کمک خواستم که همشون این چینش رو عجیب توصیف کردن
    شمال غرب گذاشته رو حذف و از این این قضایا اعتراض داره
    جمع بندی :
    ادمین پاسخگوی هزینه و وقت پلیرش نیست
    نزدیک30 اکانت برگشت خورده به گفته ادمین و نزدیک 7 همر به در دیوار خورده
    اینکه همرا برگشت خورده کاره خوبیه ادمین پاسخگوی پلیرش بوده و ترتیب اثر داده اما ایا دیتای سرور به مشکل خورده که ادمین دخالت کرده ؟ سوالی که مطرحه اینه که الان ما 20 تا همر لانچ کنیم توی راه پشیمون بشیم به هر دلیلی زنگ بزنیم مهدی رسول اکانتا پسوردش لو رفته بک بده کاره درستیه ؟؟؟؟
    الان ساید مظلوم بازی کیه ؟کی ضرر کرده از این داستان
    ادمین بازی به نونی که تو سفره زن و بچه اش میبره واقعا فکر میکنه ؟
    یه خورده بدون اینکه تعصب به سایدتون داشته باشید به قضیه نگاه کنید
    بعله الان ساید شمال غرب هم انواع کتیبه های چرخشی بازی توش می افتاد مثل دوست عزیزمون سینی جر میداد تو فروم و از مدیریت سرور به خاطرالطاف بی پایانش تقدیر و تشکر میکرد

ما که داریم میریم از سرور، امروز ساید خوشحال شاید شما باشید ولی فردا روزی هست که یه نفر از شما بیشتر پول خرج میکنه اون موقع میرسید به این حرفا
    مورفین تیم

خب به نکته خوبی اشاره کردی یاداوری کردی اطلاعات رو به دوستان
    قانونش اینه که اون دو خونه باید تاثیر داشته باشه
    مگه اینکه قانون جدید تصویب کرده باشی

بهترین کتیبه بازی که سرنوشت کل بازی بهش وابسته هستش و میتونه احتمال برد یه ساید رو افزایش بده افتاده تو شمال غرب
    پس بهونه کتیبه نیار

سیستم تقسیم کتیبه رندوم هستش و مهم ترین کتیبه تو شمال غرب بودش

اگر ادمین پولی بود بیشترن پول رو از این کتیبه میتونست در بیاره با این تفاسیر توضیح بده چرا مهم ترین کتیبه تو شمال غرب بود

بهترین کتیبه اند گیم معماری یونیکه
    اسما افتاده تو شمال غرب ولی به جنوب غرب نزدیکتره
    وقتی داری حرف میزنی برو اول نگاه کن بعد دهنتو باز کن