Posts by (R.STEAL)

سلام به جمیع دوستان فروم نشین

سرور پیش رو قرار بود خدمت دوستان شمال شرقی باشیم ولی با حضور تیم فشار تصمیم به بازی در جنوب غرب گرفتیم

هدف هم از بازی صرفا ارضای حس تراوینی بود

اکانت ما هم بنا به حذف دوستان ( تیم فشار ) به دلیل زیغ وقت حذف میشه واقعا تایم انلاینی خفنی رو میطلبید که به زندگی واقعی آسیب میزد

آرزوی موفقیت برای ساید دیفالت خودم شمال شرق

تشکر ویژه از علی رضا dark و امیر رپتور ،کیارش و مسیح عزیز و تمام بچه های فشار و شخص پارسا سویفت که جانانه بازی کردن اگه همرا جایی لانچ شد ( اونایی که میدونن تارگتن سفت بچسبن به اکانتشون ) میزارن بچه ها لینکاشو

پایدار باشید

DIAMOND TEAM

رضا استیل

به نظرم این بحث رو ببرید تو خصوصی حل کنید و تا خود صبح بهم فحش بدید و کل کل کنید

فضای فروم رو مسموم نکنید

به شخصه که یدونه از این پیام هارو نه خوندم نه میلی به خوندنش دارم و اینم میدونم تمام خوانندگان فروم نظرشون با من همسو هست

سطح بازی و فروم هم انقدر نیارید پایین فروم

اینجا خانواده رفت و امد میکنه

با تشکر

:)

سلام

موضوعات مورد بررسی در این 10 صفحه و تا اینجای سرور رو باهم مرور میکنیم به صورت خلاصه وار :

جنوب غرب دو پارچه اس تروریست ها انتحاری میزنن و خوشحالن ، دیگر تیم موجود وضعیت به مراتب بهتری داره و مدیریت جنوب غرب رو دستش گرفته

بچه های شمال غرب خودشونو شمال غربی نمیدونن (ساید نیستن) بلکه تیم هستن و از اسم مستعمره فرار میکنن

بچه های جنوب شرق یه گوشه نشستن و همراشونو چاق و تیز میکنن

بچه های شمال شرقی با یه رندی خاصی توی سرور حضور پیدا کردن بدین صورت که اگه همشون شمال شرق ثبت نام میکردن مپ از 400 در 400 سوراخ میشد میزد بیرون و برای همین نصف نصف تقسیم کردن بالانس بهم نخوره

بحث تکراری این ده صفحه هم راجع به مولتی بازی ،تو خوبی ، تورو سنه نه و از این قبیل کلمات بوده که اکثرا مدیران فروم اومدن و زحمت کشیدن پاک کردن

با تشکر

به نظر من ببینید با چ نژادی بیشترین لذت رو میبرید جدای از اینکه گندم خورش چقدره بازی کنید

رومن باز اصیل جز این نژاد هیچ نژادی رو قبول نداره چون با سزارش زندگی میکنه و لذت میبره

توتن بازا هم یه تعصب خاصی روی گرزی دارن 10 تا همر بکشن 9 تاش گرزیه اون یدونه تبر هم میکشن به بقیه بگن تبر زن هم کشیدم (ته دلشون بری میبینی اونم دوست داشتن گرزی بکشن )

مولتی بازا هم عشق مصری ان :)

به قول مجید اخیل توتن یه چی دیگس ، توی سرور تست با هون بازی کردیم واقعا نژاد مزخرفیه

پایدار باشید

سلام دوستان

لینکارو دوستان زحمت کشیدن گذاشتن

تبریک به شمال شرق بابت صد شدن واندر

خسته نباشید و خدا قوت به تمام بچه های شمال شرق مخصوصا نعمت یاغی و ادریس که واقعا شبانه روزی زحمت میکشیدن (دهنشون سرویس شد ) اینو واقعا تو هر بار خوردن واندر به عینه میدیدیم

قرار بود سرور تست رو بریم بازی کنیم و هم تو شرایط بازی قرار بگیریم (نژاد جدید) و هم اینکه سیستم کنفدراسیون رو برانداز کنیم هدف تست بود ولی بچه ها (امیر رپتور و کیارش ، سهند ،مسیح و مهران ) اومدن گرم شدن و یکی از رم های خفن بازی رو ساختیم (واقعا دمتون گرم )

سهند تو سرور 25 ایکس مهمان ویژه اکانت ترامادول بود <3

تو سرور تست با دوستان جدیدی آشنا شدیم و از این بابت خوشحالیم :love:

تازه امینمون نبود تو سرور تست

پایدار باشید

سلام

دوستان بحث تعدیل خودکار اگه داخل سرور مثل رید خودکار با گلد قابل استفاده بشه برای همه هست و این مختص پلیر های مولتی باز یا ... نیست برای همه اس اتفاقا به زیباتر شدن بازی کمک میکنه

به نظرم ادمین های بازی یه نظر سنجی بزارن با این مضمون که تعدیل خودکار آری یا نه

میشه بهتر راجع بهش تصمیم گرفت

با تشکر

یکی تو زئوس خراب شده نیس یه لیوان آب قند دست این زبون بسته بده فشارش افتاد

من نه ادعای بازی داشتم و نه الان دارم همیشه هم گفتم دنیای تراوین بازیکن بی نقص وجود نداره دست بالای دست هم بسیار وجود داره

(ویرایش مدیریت)

راجع بازی تو سرور ای ار و اسپید ترا هم کارنامه هرشخصی مشخص و عیان هست نیاز به توضیح من بدم

این نکته رو هم همیشه یادت باشه این شما بودی همیشه گفتی ما نیستیم ، ما نیستیم سپس روز 45 اومدی ، بعد رسیدن دفاع تیم به یه حدی و عوض کردن اسم اکانت ها اومدی توی فروم عربده کشیدی

راستی لینکی از زدن من یا صفر شدن حتی فیدر های استیل پیدا کردی خیلی خوشحال میشم به اشتراک بزاری

یه دو واحد هم املا پاس کن به درد دنیا و اخرت خودت میخوره

سلام ارمین عزیز

تارگت هارو از فروم برمیداری خودت لانچ میکنی یا میدی کسی برات لانچ کنه

ساید هم مشخص میشه روز اول بازی اسم اکانت هم خدمتت اعلام میکنم

با تشکر

سلام

حقیقتا 26 صفحه از فروم این سرور صرف این شده که هر کی اومده از کمالات خودش گفته و دیگری رو لعن و نفرین و سپس قهوه ای کرده

نقدی ریز بکنم از این وضعیت :

- دوستان تراوین یه فضایی برای رقابت هست سرور هم هنوز شروع نشده این استدلال رو داشته باشید که توی فروم جو روانی ایجاد بکنید

یه خورده از انرژی هارو بزارید برای خود بازی ، ضمن گرفتن جواب ، سایدتون هم کیف میکنه.

- با پست فروم و کل کل هم کسی ربع خودش رو عوض نمیکنه

- اینکه کسی میخوایید داخل ساید شما نیاد هم اتفاقا بزارید بیاد تا قشنگ ادبش کنید دیگه تو فروم بالا پایین نپره

- به نظرم بهترین کل کل این میتونه باشه برای لیدرای تیم های بزرگ همون اول بازی (نه یه هفته مونده به کتیبه ) اسم اکانتهای خودشونو اعلام رسمی بکنن تا سرور گرم شه

دیگه باقیش خودتون میدونید و حوض سایدتون

پایدار باشید

سلام دوستان

تراوین یه کرمی داره که چندین سال هم از بازی نکردنت بگذره باز ته دلت دوست داری یه سرور دیگه هم بازی کنی و ته همون سرور، سرور بعدی و .....

سرور قبل باتوجه به زمان سرور امکان بازی کردن مهیا نبود

این سرور هم ادمین های بازی زمان شروع سرور رو سریعتر نهایی بکنن،مثل اون زمان نشه یه هفته عقب جلو کنن یا روز اول یاد باگ گیری سرور بیافتن و دوباره ثبت نام ها 24 ساعت عقب بیافته و اعصاب پلیرا بهم بریزه

در صورت حضور شمال شرق

پایدار باشید

رضا استیل

سلام به همه

سرور ، سرور زیبایی بود

خسته نباشید به بچه های اکانت لیدوکائین (کیارش ، امیر رپتور ،مهران و امین ) که این سرور افتخار اینو داشتم باهاشون همبازی بشم یدونه باشید هر جای هستین موفق باشید

خسته نباشید به بچه های شمال شرق به ویژه مرد خستگی ناپذیر شمال شرق سپهر که یه تنه جلو سه ساید بازی کرد و خم به ابرو نیاورد و بکتاش ،بهنام وارلاک ،بهنام هولی ،علی رضا ،حسام دانیال ،امیر حسین تریدرو ادریس ناتار ،کارو، امید ردکوت، امیر علی،ارمین ،سامان ،علی نوب وعمو تورج و تیمش و... اسم زیاده دم همشون گرم

به جز تراوین ما تو تیم اسپیکمون شبا بازی های دیگه ای هم میکردیم که مزید بر علت بود سرور رو ادامه بدیم و لذت ببریم ازش

لینک همرای مارو بچه ها زحمت میکشن میزارن

خسته نباشید به سه ساید که زیر متاشون نزدن و موندن سره متاشون تا بتونن بر شمال شرق غلبه بکنن

تبریک به جنوب شرق که داره واندرشو صد میکنه

تراوین با کل کل خوشه

اگه به کسی بی احترامی شد ازاینجانب حلال کنید

آرزوی موفقیت برا همتون تو زندگی ریل

یاعلی

سلام دوستان

دوستان شمال غرب و متای سه گانه هدفشون از این توهین ها چیه؟ فقط انگیزه احسان رو بابت انتخابی که کرده زیاد میکنین

این بالا پایین پریدن ها از جانب زئوسی ها برا چیه مشخص نیست

مگه نمیگید جلو زئوس کسی نمیتونه بازی کنه یه پلن تنهایی بزنید ببینیم چند مرده حلاجید اخه

تمام کارارو جنوبی ها میکنن زئوس میزنه به نام خودش کل کل میکنه

نکشی مارو !!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستان برای اجرای یه پلن از همری اسکات میکشن سپس میرن صفر میکنن اگه امکانش هست عکس اسکات دهی که صفر شده رو بزارین ببینیم داستان چیه چون من خودم هرچی حساب میکنم میبینم همر ملیکا که دیوار شده از این همر بیشتر بوده همر بعدی ها که دیوار شده رو اصلا حساب نمیکنیم

به اون دوست جنوب غربی هم سلام برسونید بگید اون فیش واریزی چی شد

با کلمات زیر جملات زیبا بسازید

سلام دوستان

بالاخره سه ساید یه تکونی به خودشون دادن و یه حرکتی زدن

تبریک به مهاجمین و مدافعین

خسته نباشید به دفکورد شمال شرق سپهر که واقعا ترکوند

یه تحلیل ریزی بکنیم اتک هارو

ساید اس دبلیو با توجه به اینکه مرتاض یونیکش رو از دست داد و یکی از واندر زن های خوبشو از دست داد تحت فشار پلیراش بود برا همین نقش پرنگی تو این حملات داشت به گفته ی لانچرش هم هدف دیوار بود

ساید ان دبیلو یه واندر بدون دفاع رو چیف کرد و رو اون مانور میده ، یکی دوتا توله همر هم در اختیار پلن گذاشت تا اونم سهیم باشه

ساید اس ای هم حضور قدرتمندی تو این پلن داشت

دستاورد های این پلن برای متای سه گانه : چیف واندر دوم ne ، کشتن دفاع ،زدن انبار های واندر اول ne

دستاورد های شمال شرق :دیوار کردن تعداد قابل توجهی توله همر که میشد استفاده بهتری ازشون بشه

نکته جهت هشدار به ساید های جنوبی

اینکه پلن میرید یا نمیرید به خودتون و سایدتون مربوطه ما هم نمیگیم پلن نرید فقط یه نکته رو یادتون باشه شما متای سه گانه هستید

از پتانسیل سایدتون برای متای سه گانه به یک میزان خرج کنید و از طرف های دیگه انتظار مشارکت داشته باشید

سرور دو ایکس ir زئوس شمال شرق رو انداخت جلو همه کاری کرد اخر سرور به معنی واقعی مستعمره شده بود

پ.ن: سپهر دهنت سرویس اخه با کاهن ؟

پ.ن: فیش واریزی مسئله این است

پ.ن؛ رضا استیل جان من خیلی دوستت دارم و سیاست بازی رو از همون سرور های 1 آی آر زیر نظر خودت و تیم ایگلرز یاد گرفتم، دادا هر چی باشه خودت میدونی منم میدونم بین خودمون هم باشه (محرمانه) تو میدونستی اون توله همری که ول دادی کتیبه رو میاره صرفا از اکانت خودت زدی که افتخارش واسه خودت باشه وگرنه چراغ سبز از قبل بهت داده شده بود، لطفا بیشتر از این به شعور مخاطبت توهین نکن و نگو که من همینطوری عشقی همر ول دادم دومین کتیبه یونیک مهم سرور رو با یه توله همر آوردم :)

پ.ن؛ این سرور هم تموم میشه تنها چیزی که باقی میمونه اعتبار و رفاقت هاست <3

سلام

من مخلص همه بچه های ایگلز هستم همچنان دارم تو تراوین یاد میگیرم

خود پلیر اکانت مذکور داره میگه اتک رو کتیبه بود بهش توجهی نکردم و مهم همرم بود که به هدف بخوره

حالا میگی هماهنگ کردین من واقعا هیچ صحبتی ندارم