Posts by Majid akhilius

سلام به همگی

از اونجایی که روال اسپیدترا بر اینه که هر سایدی گلد و وی پی اس بده پلیرها کوچ میکنن به اون ساید بازی میکنن بچه های زیوس در این سرور حضور ندارن

من هم به دلیل کار و مشغله فراوان نمیتونم جدی بازی کنم تهش در حد فان رو اکانت یکی از بچه ها کمکی بازی کنم

این پست و گذاشتم دوستانی که میخواستن شمال غرب پلی بدن و با زیوس و ما مشکل داشتن در جریان باشن و ساید شمال غرب خالی نمونه

امیدوارم سرور خوبی داشته باشین

پ ن:آرمین کودک آزاری کار زشتیه :d

من موفقیتارو تو سرور کام چشیدم عزیزم رکورد همر توتن 2018 TT .. فرومشو سرچ کنی هست :دی یا لینک زیر بری تاپ ۱۰ مهاجمین TT

https://tournament.travian.com…ion/2018/comx2#player_off

خلاصه که حالا حالا ها باید بدویی چه تو تست چه ریل چه ... خود این سرور از نظر من تراوین واقعی نیست حالا موفقیتش چیه?! :دی

آرمین با کی داری کل کل میکنی کسی که گلداکانت خودش و مولتی هاشو نمیتونه بده هر جا گلد مفت باشه اونجاس ^^

یه سرور امین گلدشونو داد اومدن ان ای حالا هم اس ای داره گلد میده رفتن اس ای همین ها هستن میان فروم کل کل میکنن باعث میشن بازی بقیه هم خراب بشه

سرور تست بود ماهم طبق قرارمون 1 روز دیرتر اومدیم وسط اس ای کلا 2روز هم تایم نذاشتیم آرمین یه پلن چیف رفت آی پی خوردیم وگرنه با لینک سبز چیف میشد احمق یونیکتونو زدیم و رفتیم بیشتر میموندیم و ادامه میدادیم واندرتونم میگرفتیم :d

سلام به همگی

تبریک به شمال شرق بابت 100 شدن واندر

در سرور تست نکته ای که واسه من جالب بود پلیرهایی بودن که قراره سرور اصلی nw بازی کنن که این سرور همه سایدها حضور داشتن غیر از nw 8o ^^

پ ن:پدیده این سرور هم کسی نبود جز ایلیا که خیلی دوست دارم ببینم سرور اصلی چجوری بازی میکنه

سلام

پرهام جان مولتی بازی همیشه بوده و خواهد بود کاریش نمیشه کرد تنها حرکتی که میشه کرد ادمین شرایطشو سختتر کنه مثل ای ار ملاک ای پی ثبت نام باشه که ثابت باشه

تعریف ها هم در مورد مولتی متفاوته یه سری دوستان اکانت دفساز و مولتی نمیدونن و مجاز میدونن :d

من همیشه گفتم نه مشکلی باهاش دارم نه ندارم چون بدون مولتی هم بخواهیم بازی کنیم بلدیم بازی کنیم

همیشه جزو معدود تیم هایی هم بودیم که مولتی بازی کردیم عقب نرفتیم جلو بازی کردیم حتی توو خاکستری کپ واسه مولتی ها گرفتیم

با مولتی کانتر کردیم اینسرت کردیم پس مشکلی با زد و خورد مولتی ها ندارم

اونهایی توافق میکنن مولتی نزنن که رو یه وی پی اس 30.40 تا مولتی میکشن بات میندازن روش وی پی اس نمیکشه تک تک رو مولتی ها لاگین کنن :d

به نظر بازی رید کردن مولتی و همر ساختن خراب نکرده چون مولتی ساختن و همر کشیدن به راحتی دف ساختن نیست

این دف بی رویه هست که بازیو خراب کرده جنگی که نمیتونی بازی کنی هر تارگت روش دف ثابت هست و کلی آنویل داخل هر ساید که اصلا ارزش وقت گذاشتن واسه پلن نداره چون 100% دیوار میشی

اینقدر در سرورها حجم دف بالاست که آخر هر سروری نگاه کنی سوپر همر هم باشه تهش بتونه 2 لول واندرو پایین بندازه که این سرور بعید بدونم همون 2لول هم پایین بیاد سرور هنوز شروع نشده یسریا دارن دف میفروشن 50 میل دف میدن 50 میل تومن :d

حالا مپ کوچیک بشه بزرگ بشه همون دفی که باید ساخته بشه ساخته میشه

سلام

وسط حساب کتاب هاتون یه چیزی بگم و برم در مقایسه نژادها هیچی توتن نمیشه حالا چه جنگی چه واندرزن بهترین نژاده

قدیم ها که پلیر زیاد بود توتن بازی کردن کار هر کسی نبود استارتش سخت بود که کانتر و فارم نشی

الان که دیگه خبری از اتک های اول بازی نیست بدون نگرانی از اتک با خیال اسوده میشینی ریدتو (مولتی :d )میزنی و شارژ میکنی و هجومی ترین همرها ازش در میاد20% هم که قهوه خونه داره خدا بده برکت :d

حسین جان من 20 سال آژانس ماشین تاکسی سرویس داشتم با همه مدل قشری در جامعه از لات و اوباش تا دکتر مهندس و وکیل و دانشجو در ارتباط بودم و سر و کله زدم پس وقتی طرف داره صحبت میکنه منظورشو خوب میگیرم اینجا هم با توهین مشکلی ندارم چون پاش بیوفته از هادی و ممد شما هم بی چاک و دهنترم با هرکسی با ادبیات خودش میتونم صحبت کنم

پستی که گذاشتم شمارو مخاطب قرار دادم واسه این بود که گفتی مخالف توهینی ولی رو اکانتت شخصی که باهاش ارتباط فامیلی داری اینجوری توهین میکنه اگه بده و جیزه واسه همه بده

نگفتم توتال گفتم نایب توتال یعنی وقتی اشکان و بهنام نیستن شما لیدر امردادی ها هستی وقتی هم امید نباشه لیدر اس ای

قبلا هم توو یه پستی گفتم اینجا فیس بوک و اینستا نیست تپ و تپ هر پستی رو دیدم لایک کنم کلا کسی و دیسلاک نمیکنم ولی کسیو لایک کردم یعنی مهر تایید به نوشته هاش فک میکنم در مورد همه این باید صدق کنه حالا شما پست های ممد و هادی و مقایسه کن ببین توو پست هایی که توهین کردن وضعیت لایک ها به چه صورته اینکه توهین های هادی و کی تایید کرده توهین های ممد و کی بعد من که نگفتم با توهین مشکل دارم و مخالف توهین هستم ظاهرا شما و چندتایی دیگه که متاهل هستن و گوشیشون دست خانواده هست مشکل داشتین

الان هم واسه توجیح میگین چون هادی توهین میکنه از سمت شما هم ممد باید توهین کنه نصف سایدتونم بره لایکش کنه :d

اینجا توو فروم یکم دقت کنی خیلی چیزارو از رو همون لایک ها میشه متوجه شد دیگه قضاوت با خودتون

در کل اونی که من باید از پست ها متوجه میشدم و شدم با ارمین و برونیل صحبت میکنیم به یه نتیجه ای میرسیم واسه پلن بازیمون

حالا میخواید بگید مهره زیوس بودن یا مهره ان ای بودن یا مهره اس دبل اهمیتی نداره

در مورد مولتی بازی با کمترین هزینه و سیف ترین حالت ممکن با ای پی های ثابت بدون چنج ای پی چه اینجا چه کام میتونم مولتی بازی کنم

چون قبلا گیم نت داشتم الان سیستم ها افتاده گوشه انباری داره خاک میخوره پس وقتی اومدم وسط اس ای خودتونو واسه ریپورت خسته نکنین

بحث امید و ارش افکت و مهدی نیک روش و فرهاد و چندتای دیگه که الان حضور ذهن ندارم از اون هفت تیر کش ها جداس

پ ن:بلا جان من نمیام جلوتون میام وسطتون :d

پ ن:هادی اون اولدارک و بیخیال بهترین رزومه اش که به افتخار میکنه دوالی علی هلیوسه حالا تو فک کن علی هلیوس چی بوده که دوالش چی باشه :d

جناب حسین کینگ بالا نایب توتال اس ای و امرداد

جالبه میایی پست میذاری خودتو و تیمتونو ادم متشخصی نشون میدی بابا ادای ادم های متشخص و درنیارید خود واقعیتون باشین ولی تا پستت خشک نشده پلیر تیمتون که رو یه اکانت بازی میکنین میاد خیلی راحت توهین و بی احترامی میکنه به کل کسانی که قراره روبروتون بازی کنن

سلام

حسین جان هم ما میایم هم زیوس هم چند تیم دیگه اسم اکانت ها هم همون هفته اول اعلام میشه

در مورد سیاست خارجی من کلا مخالف بازی 3به1 هستم هر سروری هم 3به1 بشه چه رو سایدی که هستم چه ساید مقابل سرور و ادامه نمیدم چون برام جذابیتی نداره

در مورد متای قبل سرور این سرور هم یه چیزایی شنیدیم در مورد 2 ساید جنوبی باید ببینیم داخل بازی چی پیش میاد

تا اونجایی که من در جریانم چه تیم ما چه تیم های دیگه در شمال غرب با ساید های دیگه مذاکره هم نکردن چه برسه به متا و نپ

ولی با توجه به حضور دوستان مشترک در هر 4ساید دست و بال همه باز هست واسه متا

در نهایت نظر من اینه که سرور بدون متایی باشه که بازی جذابتر بشه

تیم ما چه این سرور چه سرورای دیگه قبل استارت سرور موضعشو مشخص کرده ولی بوده سرورایی که یه سری دوستان خواستن از اب گل آلود ماهیگیری کنن که ماهم رونالدینهویی عمل کردیم

این سرور هم موضع تیم ما مشخصه با توجه به جو تاپیک این سرور و سرور قبل و کری خونی ها جنوب شرق و انتخاب کردیم تحقیر و توهینی هم بوده شروع کننده ما نبودیم

این سرور هم تهش یا میخوریم یا میزنیم ربطی به اعتماد نفس و توهم نداره مهم اینه که بازی برامون جذاب باشه هر کسی به یه نحوی از مدل بازیش لذت میبره یکی راه ساده انتخاب میکنه با سیاست میره جلو یکی با چلنج و درگیری

در مورد توهین همیشه هم توو پست هام سعی کردم توهینی نکنم و با توجه به پست های طرف مقابل مثل خودش جوابشو دادم حالا یکی اومده در لفافه و ریز توهین کرده من برعکس مستقیم و رک جوابشو دادم یعنی شروع کننده من نبودم به قول معروف هرکسی احترامش دست خودشه تووی گیم هم سن و سال و پیرمرد و جوون نداره

در مورد این سرور هم چون تعداد نفرات در شمال غرب زیاده نظر من بر این بود که 2ساید بریم که از لحاظ 3به1 تضمین شده باشه هم از لحاظ کتیبه به مشکل نخوریم که در نهایت تصمیم جمعی بر این شد همه یه ساید بریم که شمال غرب انتخاب شد

در مورد ساست های خارجی ساید توتال یا شورا هر چی باشه تصمیم گیری میکنن من از جانب تیم خودمون صحبت کردم در اخر قرار بر این باشه واسه ساید بازی کنیم تابع نظرات جمع هستیم و به تصمیم یا تصمیات احترام میذاریم

امیر جان من با هادی کلی مشکل داشتیم و کل کل کردیم تا سرور قبل که دانیال با زیوس متا بست که هادی اومد پست گذاشت بابت فحش و ناسزایی که گفته بود از همه معذرت خواهی کرد واسه من تمام کدورت ها تموم شد چون آدم کینه ای نیستم

این سرور زیوس قصد بازی نداشت هم با هادی صحبت کردیم هم با آرش که قرار شد کنار هم بازی کنیم منم یه اخلاقی دارم وقتی به یکی گفتم یا علی تا تهش پاش وایمیسم حالا چه برسه با ارمین که چندین سروره رو یه اکانت بازی میکنیم

این سرور هم هم ما هم زیوس هم چندتا تیم دیگه ان دبل هستیم پس برای من فرقی بین تیم هایی که کنارشون بازی کنم نیست چون الویت سایده

این سرور هم دلیل حضور ما چلنح با هفت تیر کش های اس ای بود که زیاد کری میخوندن تک اکانت و در حدی ندیدیم که شاخ باشه بگیم فلانی اسم اکانت بده البته هستن پرو پلیرهایی داخل اس ای که مثل اون هفت تیرکش ها لات کوچه خلوت نیستن و قابل احترامن

الان هم هدف ما از بازی توو این سرور رو کم کردن هفت تیر کشاس سورپرایز زیاد داریم واسه اس ای

پ ن:آرمین یکم دیگه تلاش کنی رکورد پرهام و توو دیسلاک میزنی :))))

_ud25.jpg

رضا جان میای میگی انرژی و بذارین توو بازی صفحه آخر و نگاه میکنیم میبینیم اکثر پست ها را شما و بچه هاتون گذاشتین امیدوارم داخل بازی هم همینطور پر انرژی باشین زودتر هم سایدتونو انتخاب کنین

پ ن:مسیله این است شمال شرق یا جنوب شرق :d

به به ببین کی اومده داش فرید

از همین الان رنک1 غارت و پاپ مشخص شد با احترام به بقیه دوستان واسه دومی تلاش کنید :d

پ ن: امیر علی غلط کرده وقتی همه ش غ هستیم به ساید های دیگه قول بده

سجاد جان

یه جاهایی توواین دسته بندی اشتباهه مثلا یوسف اس دبل نیست پارسا هم شاید اس ای نباشه برگرده به خونه

ما هم فقط من و ارمین و مولتی های وابسته نیستیم جداقل 20 نفری مثل من و ارمین هستیم با مولتی های وابسته :d

این سرور ظاهرا همه سایدها قوی بستن نمیشه به قاطعیت گفت کدوم ساید قویتره

من دوتا سرور جلوی شما بازی کردم یه سرورش با ممد کوماتسو و سارنگ nw یه سرور دیگه با ارمین ne

هر 2 سرور بازی و 3 به1 کردی رو سایدی که شمارو تحت فشار گذاشته بود:d

در کل میشه گفت این سرور همه تیم ها حضور دارن و عیارشون مشخص میشه

بعید هم میدونم سروری دیگه ای بیاد که همه باشن

چون دیگه سن و سال ها رفته بالا همه درگیر زندگی هستن

شما هم حضور داشته باشین باعث جذابیت بیشتر بازی میشین

بهنام جان دیگه با این پستت ثابت شد که ترسیدین و عدم حضورتونو اعلام کردی دیگه رفتین ته جدول موظب باش سقوط نکنی دسته 2 :d

به نظر من عمده ترین دلیلشم اینه که میدونی متا بسته شده و در خوش بینانه ترین حالت ممکن هم نمیتونی سرور و 3به1 کنی رو ساید قوی مقابلت :d

اشکان جان اون سرور پروندش بسته شد تموم شد رفت هم شما لذتشو بردین از بازی هم ما حالا کاری نداریم اولش اومدین گفتین 1به3 میزنین همه رو بعد برعکسش 3به1 کردین رو ما:d

در مورد چیف دیفالتت هم با اون وضعیت لانچ ها که گشاد گشاد بود من گفتم چیفرا اینسرت میشه که نشد بعد توو اون تایم سرور gb gs شما 16 بود فک کنم یعنی اون جی بی اس و واسه قشنگی زده بودی؟ :d

در مورد دیوار شدنمونم نمیخواد قضیه رو باز کنیم که کی آمار داده بود تارگت لو رفته بود

شما گفتی واسه پلن که تایم زیاد باشه واسه اینسرت و دف من گفتم سرعت 1.5 ایکسه تفاوت زیادی با 1 نداره وگرنه که در مورد شارژ تروپ و تولید منابع 2برابره در مورد گندم هم چیزی که توو اسپیدترا زیاده گندمه سرور 10 ایکس باشه یا نرمال کسی به مشکل گندم نمیخوره

پ ن:ما تا الان واسه این سرور نه گروه زدیم نه تیم جمع کردیم نه به کسی وعده گلد و وی پی اس دادیم داریم بررسی میکنم ببینم با تیم بیام یا تکی با تیم باشیم به خاطر بچه ها و مصالح ساید مجبوریم خیلی جا ها کوتاه بیایم تنها که باشیم دست و بالمون بازه

دوستان یکم خلاقیت به خرج بدین یه اسمی واسه تیمتون پیدا کنین ne team یعنی ne متحد و یکپارچه که همه ان ای بازا کنار هم باشن نه اینکه الان فقط دوتا تیم هستین شاید دوتا تیم دیگه هم اومد ان ای با شما نخواست زیر یه پرچم بازی کنه

من پشت پرده و زیر چادر بیام سروری؟ اینقدر شهامتشو دارم که سروری بازی میکنم اعلام کنم اون سرور اوایلش نبودم ارمین تنها بود بعد ارمین زنگ زد اومدم کمکش

تو فک میکنی همه مثل خودتن عشق توتالی دارن و برعکسش ما ازش فراری هستیم هر کدوم هر سروری توتال بشیم میگیم توتالی رفت توو پاچه

در زمینه بازی و اکانت نوبی دست و پا نزن

در یه زمینه خوب استادی و کار بلد در زمینه دسمتال یه مدت ایدین بعدش بهنام و اشکان بعدش سامان حالا باید ببینیم نفر بعدی کیه که دستمالتو براش پهن کنی یکم از سن و سالت خجالت بکش کم آویزون این و اون شو

تو منو دایورت کنی؟ لووول

یادت رفته همین 2.3 تا سرور پیش که قرار بود همه بدون مولتی بازی کنن من و ارمین تک اکانت بدون حتی 1 دفساز توو ان ای ریجستر کردیم که بگیم بدون مولتی هم بخوایم بازی کنیم بلدیم بازی کنیم اسم هم تابلو گذاشتیم انتی کلاسیک

شما چیکار کردین حز اینکه به ارمین التماس که بمونین و توتال بشین که من گفتم ارمین حذف کن بریم مایع ننگه با اینا زیر یه پرچم باشیم که حذف کردیم و رفتیم چون هدف ما کلاسیک بازای دیگه بودن نه 4تا نوب مثل شما

پس برو کنار بذار باد بیاد

بهنام جان من رک و رو راست میام نظرمو میگم در مورد تیم سامان حالا کاری ندارم که میگن ای ار دوال علی گرس بوده مولتی بازی بلد نبوده هر چی که بوده الان در حال حاضر در این اسپیدترا بهترینه

ببین همون مازیار که 2 سرور چسبید به شما چون قویترین تیم بودید زیر پرچم شما اسمش توو ساید برنده باشه الان 2 سروره کجاست زیر پرچم سامان ان ای که بازم اسمش توو تیم برنده باشه پس تقریبا اکثرا با من در مورد فونیکس هم نظر هستن

حالا انگیزه بیشتر میخوای آرش هم چند روز پیش من باهاش صحبت کردم گفت اگه امرداد میاد زیوس هم کامل میاد انگیزه از این بهتر میخوای هادی بزنیو :d

در مورد متای قبل سرور من اگه قصد موندندن تا اخر سروری و داشته باشم و واسه بردن قطعا قبل سرور متامو میبندم اونم متای واقعی با واندر مشترک مرزی که بازی 3به1 نشه چون از اواخر آی آر ملت خیلی راحت 3به1 میکردن بازی 3به1 هم تهش باخت واسه ساید تک هست حالا هرچقدر که قوی باشه

در مورد ایکس سرور تا اونجایی که من میدونم سرعت حرکت نیروها فک کنم 1 باشه یا 1.5 پس فرقی با نرمال نداره واسه پلن رفتن

من اصلا صحبت ترس از کسی نکردم مطمین باش منظورم ترس بود مستقیم میگفتم

هم با شما رفیقم هم با سامان به عنوان یه بیطرف نظرمو گفتم خودتم جلوم بازی کردی دیدی که رونالدینهویی زیاد عمل میکنم این سرور هم شاید رونالدینهویی عمل کردم :d

اینکه میگی بچه هاتون فقط اکانت میان نه تیم من قانع نشدم چون چیزی که میبینم حداقل 60% اس ای حال حاضر اسپیدترا امرداده پس تک اکانت و فان نیست

در مورد پ نوشت ها

لایک و دیسلاک در مورد پستام کم اهمیت ترین مورده نه کسی و لایک میکنم نه دیسلاک گه گداری به ندرت و در موارد خیلی خاص فیس بوک و اینستا که نیست :d

در مورد حافظه واقعا پیر شدم دیگه کاریش نمیشه کرد

بهنام بیشترین کل کل تراوینی من با خودت بوده از لحاظ سیاست و فروم نویسی میشه گفت بهترینی :d

ما شمارو نفرستادیم ته جدول با توجه به صحبت های بالا که گفتم حداقل 60% اس ای حال حاضر امرداده الان با احترام شما دوم هستین میخوای صدرو پس بگیری براش مبارزه کن اینکه ایران 2500 سال پیش و با ایران الان یکی میدونی خیلی جالبه :d

سلام خوبی اشکان

گفتم در مورد اینکه میگی تیمتون هیج سروری اسپید بازی نکرده بهت یادآوری کنم خودتو گول نزنی من تقریبا اکثر بچه های تیمتونو میشناسم تا اونجایی هم که دیدم تمام سرورهای اسپیدترا بازی کردن به جز شخص شما و بهنام اگه امرداد فقط بهنام و اشکانه حق با شماست

تقریبا 60.70 % بچه هاتون اس ای بودن بقیه پخش و پلا سایدهای دیگه حالا اینکه با اسم امرداد نبودن نمیشه گفت حضور ندارن

در مورد تیمتون من توو فروم هم گفتم توو اون زمان بهترین و آماده ترینه همینطور که قبل شما آیس و زیوس و.. خیلی های دیگه بودن ولی در حال حاضر در اسپیدترا بهترین و هماهنگ ترین تیم سامانه فونیکسه ادعاشونم بیجا نیست حالا شما میخوای خلافشو ثابت کنی برو روبروشون بازی کن بازی هم جذاب میشه در اسپیدترا نه سروری اسپید ران میشه نه نرمال کلا همین دو ایکسه که همه بازی کنن

ما هم یه زمانی اکانتمون تاپ اکانت سرورها بود ولی الان اکانت و پلیر خیلی بهتر از اکانت ما هست

خودت میدونی من نرمال باز بودم ولی یه سرور که اسپید رفتم دیگه با نرمال حال نکردم پس یه پلیر نرمال باز خیلی راحت میتونه خودشو با شرایط اسپید اکی کنه

از نظر من این میشه بهونه حالا یه اسپید باز بگه نمیتونم نرمال بازی کنم قابل قبولتره دو ایکس هم تقریبا همون نرماله

ما هم یه زمانی اکانتمون تاپ اکانت سرورها بود ولی الان اکانت خیلی بهتر از اکانت ما هست

در مورد اعلام امادگی تیم ها در فروم هم تیم ها میان اعلام امادگی میکنن نه تهدید که کسی حق نداره بیاد اعلام امادگیشونو میکنن جالا تیم یا شخصی سرش درد میکرد میاد واسه درگیری یا میزنن صفرش میکنن یا در نهایت باهاش سازش میکنن اینکه قبل استارت سرور تهدید کنن کسی حق نداره بیاد یعنی ساید ارث پدری