Posts by Majid akhilius

ممد جان مثل اینکه یادت رفته قرار بود بیای با هم بریم ان دبل

هر کی منو نشناسه تو خوب میشناسی

مطمینی اومدم ان دبل واسه ان ای کتیبه جمع کنم؟ تو آدمی نبودی پیش پیش قضاوت کنی

ما اومدیم واسه خودمون کتیبه حمع میکنیم کتیبه های که مورد نیازمونه

بقیه هم هر کی زد نوش جونش میخواد ان ای باشه میخواد اس دبل میخواد اس ای

در کل این وصله ها به ما نمیچسبه ممد حان

خودت پست بده خودتم جواب خودتو بده

ساقی خوبی داری حلالش باشه

پس دیگه بیا پایین بذار بزرگت رضا سورنا بیاد صحبت کنه

هر چی اتحادتو بالا پایین کردم تارگت به درد بخوری ندیدم اما شما به حرفی که زدی عمل کن 24 ساعت مونده از تایمی که دادی

من با هرکی مثل خودش صجبت میکنم حالا اگه چیپ شدم ببین خودت چه چیپی هستی که مثل خودت شدم:d

50 ک گلد باج میخواستی؟ از اونجایی که دنبال گلد و خراجی 2برابرشو باید بدی بیخالتون بشم

تو این چندساله همش فکر میکردم نوب نیستم تا اینکه مجید جیگر بهم گفت نوب و دیوار ارزوهام فرو ریخت

شیرمو حلالت نمیکنم مجید تو از روزی که اب هویج بستنی خوردی دیگه اون ادم سابقی که میشناختم نشدی :):):):):)

ممد جان تو توتال سایدی بودی که با هم بازی کردیم پس اگه میگم ساید نوب ها منظورم به شما و بهنام و سپهر و پارسا اینا نیست

خوب شد پست گذاشتی الان با این نوب ها زیر یه پرچمی یا داری باهاشون مدارا میکنی سر فرصت مناسب؟

ممد جان تو هم تا وقتی اساسنامه ندی اون آدم سابق نمیشی 8o

الان گنده شون شمایی یا شما هم پلیر پرهامی؟

نوبی در کنار نوب دیگر تایگر در کنار پیشوا در ساید نوب ها

بابا آی آر واندر تونو ناتار کلین میکرد اینجا 4تا مولتی از 250تا مولتی چیف میکنید فاز چی براشتین :d

ما جنبه خوردن هم داریم همین عرفان دو ایکس آی آر کنار کارو بازی میکرد صنعتی بازی میکرد زد و خورد داشتیم همدیگرو زدیم بعدشم باهم رفیق شدیم

این بازی زد و خورد داره ما بخوریم میگیم دمتون گرم ولی از 4تا نوب مثل شماها که نمیخوریم

حالا از فرصت 48 ساعته که پرهام داده 24 ساعت گذشته ببینیم چیکار میکنه :D:D

دیگه وقت ملتو نگیریم تا لینک های زد و خوردمون

من از همون زمانی که به اسم پیشوا وارد تراوین شدین با هزار و یک روش دفاعی ساید جنوب غرب و انتخاب کردین

به ساید جنوب غرب لقب ساید نوب هارو دادم الان هم رفیق هام هر کی میره sw بهش میگم رفتی ساید نوب ها :d

ماشالا همتون خارج از ایران ساکن هستین که آی پی های اروپا دارین رو اکانت های فروم(وی پی ان) به همون شدت که توو فروم مولتی اکانت هستین داخل بازی هم مولتی دارین منتها راه استفاده درست و از مولتی بلد نیستین آخر سرور براتون آموزش مولتی بازی میذارم

در مورد رفت و امد هم اومدین درصد کمی از مولتی های مارو رید کردین اونم با تلفات

سروری که ناتاراش اینجوری منبع میدن و باتی هم هست که توو 2 دقیقه ناتاراشو ادد کنه میایی مولتی این و اونو میزنی با تلفات یا قبلا که کنفدراسیون نبود دف میریختین توو مولتی ها این و اون

میتونیم بهتون نوب نگیم بگیم بیمار چون یه ادم در صحت و سلامت روانی باشه اینکارارو نمیکنه

ما همیشه هر سرور بازی کردیم رفتیم سراغ اون ادم گنده هه ولی مردونه بازی کردیم نه با روش شما

الان ارزش داره واست که 2تا دهکده داری همر بلند کنیم والا مولتی های من الان همه 4تا دهکده دارن

پ ن:نوب بودن اینقدر درد نداره

من با رضایت خودم میگم شات پیام هایی که به تو عاحزانه التماس کردم بهت و بذاری فروم :d

یعنی کارم به انجا رسیده که از تو بخورم؟ :d

یه سرور میشی پیشوا یه سرور کلاهبردار یه سرور تروریست تهش نوبی

پرهام جون اسم اکانت بده

مجید حواست به فروم بود مولتیات 200کا غارت شد

200کا هم تو راهن دارن میرسن بدو برو نیزه جابجا کن بدو

عکس هم میزارم که برید حواستون رو بیشتر جمع کنید

ممنون بابت منابع :D

عرفان جان تا الان فک میکردم طبق روال این دوستان ای دی فیک باشی

الان که مهدی گفت عرفان خودمونی باورم نمیشد رفتی کنار این نوب ها بازی کنی :D

در کل مولتی من و شما نداره نوش جونت ^^

عزیزم اون گرزی ها واسه زدن شما نیست چون در حدش نیستی شما رو با مولتی میزنیم :d

مولتی های ما از اکانت تو جلوتره ^^^^

من به تو گفتم نزنی؟ ازت پرسیدم این هواپیما کیه گفتی عرفانه اسمش گفتی بگم نزنه گفتم نه بذار بزنه من با مولتی میزنمش غیر از این بود صحبت های ما؟

گفتی خط قرمزت پلیرته گفتم حط قرمزم مولتی هامه

گفتی سایدتون گفتم ان دبل ساید ما نیست سوریه هست همینطور که شما اکانت دارین اینجا از همه ساید ها اکانت دارن یه قسمتی هم دست ماست کسی به کسی کاری نداره

گفتم با این کاراتون مارو هول میدین توو بغل ان ای گفتی از اول توو بغل ان ای بودین

چرا با سامان مشکل داشته باشم وقتی از همین اول توو کپ ها واحه مشترک میشه به توافق میرسیم و کنار میام واسه چی اول بازی درگیر بشیم چه با سامان چه با ساید دیگه اومده بودیم بشینیم کنار بازی کنیم که پلن عوض شد ده 7 وسط خاکستریه کنارتون میگن خارش میکنه خودش سفارش میکنه :D

عزیزم ما ساید نیستیم که مستعمره باشیم یه تیمیم واسه خودمون بازی میکنیم آخرشم میتونیم تعیین کننده باشیم دف یا همرامون واسه کجا بره

خب جا داره تبریک بگم به دف کورد شمال غرب که تونست یه تک موج کاتا رو اکانت فارم رو دیوار کنه ( بدون جلو زن بدون نیرو پیاده بغل کاتا)

مجید جون مولتیات هر 30 دقیقه یبار زیر غارته به آرمین بگو نیزه بسازه چه وضعه مولتی بازیه آخه از سامان یاد بگیرید حداقل :*

ظاهرا جاش هنوز درد میکنه میدونم خاطرات خوبی نداری از پلنای من ولی فعلا باهات کاری ندارم تارگت های قوی تری هستن واسه زدن که تو اولویت هستن

فعلا همراتونو بکشید دفتونو بکشید به وقتش میام سراغتون <3

عزیز دل برادر من اینو گذاشتم که بگم تو مولتی هم نمیتونی بزنی چه برسه به اکانت اصلی

من اصلا شما رو بجا نمیارم که بدونم کی هستی که جاش درد بکنه یا نکنه :d

پرهام جان پلنرتون عرفانه ؟ لوووووووول

nooob_gqzc.png

بابا این بنده خدا یه مولتی هم نمیتونه کاتا کنه چه برسه به اکانت اصلی

اوج هنرش توو بازی رید کردن مولتیه اونم با تلفات ببین اونی که این زده چه سوپر نوبیه :d

بر فرض که ادروگاه و زد چیفرا گریز نکردن چیفر خفت کرد 17تا چیفر دیگه رو میخواد چیکار کنه :d

وضعیت پلنرتون که مشخص شد امیدوارم دفکوردتون اینجوری نباشه پرهام جان :d

سلام مجید جان

خسته نباشید

زحمتتون میشه با 4 تا پلیر منبعی که غارت خودکار از مولتیاتون میاره رو تبدیل به گرزی کنید؟

یه بات پیدا کنید برا مجید که اتک میاد رو مولتیاش گوشیش زنگ بخوره بیاد نیزه جابجا کنه :))

در هر صورت من شبا بیدارم اگه خواستی رمز بده بیام گرزی شارژ کنم برات :saint:<3

سلام

عرفان جان فکر میکنم شما اکانت هواپیما و هلکوپتر باشین

من مشکلی با غارت کردن مولتی هایی که شما داری میزنی ندارم فیدرا که داره 10 میشه و میره زیر رید 1دونه منبع هم نمیمونه شما رید کنی

کپ هاشم دفساز میشه پس نگران مولتی های ما نباش ما بلدیم چجوری از مولتی کار بکشیم :d

فقط با این حرکت شما احتمال زیاد پلن ما تغییر میکنه از اینکه یه گوشه بی حاشیه نشسته بودیم خودمونم خسته شدیم به زودی خدمتتون میرسیم ^^

سلام

یوسف جان با این آماری که گرفتی از تعداد اکانت ها به نظر من نهایتن دست بالا 20% این تعداد اکانت پلیر داشته باشه یعنی بقیه مولتیه

حالا در نهایت سایدی موفق تره که از بات بهتری استفاده کنه چون سرور بدون بات نیست . همه مدل باتی داره ران میشه

اگه قرار به بازی در شرایط برابر باشه باید باتی باشه که در دسترس همه باشه

یا آپشن های بات مثل تعدیل و شارژ نیرو بیاد رو اکانت مثل رید خودکار که شرایط برای همه یکسان باشه

با این وضعیت که یه سری دستی بشینن پای اکانت تعدیل بزنن و تروپ شارژ کنن نهایتا تا میدگیم دوام بیارن

چون بعد خسته میشن و بیخیال بازی میشن

سلام به همگی

اول از همه بگم من کلا آدم صادقی هستم و زیر و رو نمیکشم متا یا مهره سایدی باشم که تا حالا نبودم علنا اعلام میکنم این سرور هم تصمیم دارم زیاد فروم نیام

من و آرمین طبق آخرین تصمیمی که داشتیم قرار نبود این سرور بازی کنیم ولی از اونجایی که برونیل هوس کرده بود بعد مدت ها بازی کنه تصمیم بر این شد که بازی کنیم و در ساید شمال غرب که به قول شما هیچکس قرار نبوده توش بازی کنه ریجستر کردیم 2.3 روز اول تعطیلی بود و ما هم بیکار بودیم نشستیم پای اکانت طبق اصول تراوین هم بازی کردیم نه طبق اصول اسپیدترا یعنی ده دوم 15 کراپ درصد بالا گرفتیم نه 6 کراپ که بد عادت نشینم یه وقت هوس کردیم کام بازی کنیم ارور ندیم :d بعد هم که دیگه هر کی رفت سر و کار و زندگیش و الان هم تایم بیکاریش به اکانت یه سر میزنه پس اولویتمون کار و زندگی هست بازی نیست

توهمی جان ایشالا که رنک1 رید و پاپ و همزمان داشته باشی ولی اگه دنبال این بودی نژادتو اشتباه برداشتی باید گول برمیداشتی چون با پیش بینی من در انتهای سرور یه نژاد گول که احتمال زیاد بهنام باشه رنک1 پاپ میشه یه نکته ای برام جالب بود شما در پروفایلت زده بودی غارت سالم ولی نمیدونم در چه حجمی پوش کردین که توو اسپیدترا که به ندرت کسی پانیش میخوره شما پانیش خوردین :d

تا اونجایی که یادمه فک میکنم شما دومین اکانت باشین که اینجوری پانیش خوردین یه سرور هم اکانت سپهر اینا به دلیل پوش میلیونی اینجوری پانیش خورد

مملی جان من 2بار به دیسکورد شما اومدم دفعه اول با ارمین اومدم که شما و ارمین قول و قرارهایی که گذاشتین و به توافق رسیدین که مورد تایید من نبود و طی صحبت هایی که با ارمین کردیم من به ارمین گفتم با این شرایط من نیستم میخوای تنهایی برو بازی کن که گفت پس قضیه کنسله خودت به مملی بگو که فردای همون روز اومدم دیسکورد شما و گفتم قول و قرارها با ارمین کنسله و طی صحبتی که با شما کردم گفتم کلا مخالف بازی 3به1 هستم و سرور هر زمانی 3به1 بشه رو هر سایدی من نیستم و بازی نمیکنم لفت میدم حالا اینکه ارمین دیسکورد شما و دیسکورد جنوب غرب میپلکه نمیدونم میخواد چیکار کنه

در مورد خودم شما بعد استارت سرور هم دیسکورد هم 2تا گروه واتساپ ادد کردین که از زمان ادد کردن توو یه گروه حدودا 4300تا پی ام داره و اون یکی 13تا که من هنوز جوین نشدم که پیامی و بخونم خواستی شاتشم برات واتساپ میفرستم جوین نشدم و پیامی نخوندم فردا نیایی بگی مجیدم گروه ماس خودت ریمو کن :d

در مورد ده زدن و کپ گرفتن در شمال غرب من تا الان اگه زیر پرچمی بازی کردم پرچم رفاقت بوده نه پرچم ساید اگه قرار هم بود شمال شرق بازی کنم به خاطر رفاقت با امیر حسین و دانیال خودمون و دانیال جوکر بود من یه عمری ساید پنجم بودم و این و اونو مسخره کردم که مستعمره هستین

پس این سرور هم که قرار شده بازی کنم مطمینا برای هیچ سایدی بازی نمینکم اولویتمون برعکس سرورهای دیگه جنگی نیست قرار شده بشینیم یه گوشه بازی کنیم

الان هم تیم 4 نفری ما و تیم حافظ و تیم شروین توتال و امید ویسپ و تیم مجید گانر یعنی 4تا تیم تا این لحظه زیر یه پرچم برای شمال غرب بازی میکنیم

کپ هارو رفتیم مرکز سمت واندر مرکزی گرفتیم که پتانسیل این اکانت ها و مولتی ها صرف واندر بشه پس همونطور که در گرفتن کپ ها طبق مختصات خودمون عمل کردیم در مختصلت کتیبه ها هم ده زدیم و میزنیم و تا اونجایی که بتونیم جمع میکنیم

در کل تا زمان کتیبه ها کاری به کارمون نداشته باشن با هیچ اکانت و سایدی دشمنی نداریم

همونطور که در هر ساید دشمن زیاد دارم حداقل 4برابرش رفیق دارم پس دست و بالم توو دیپلماسی بازه

در نهایت هدفمون از بازی در این سرور با اینکه ساید ضعیف بازی هستیم یه بازی آبرومندانه هست و برامون برد و باخت اهمیت چندانی نداره

تو تیکه پست منو کات کردی ریپلای کردی جواب دادی بعد میگی منظورت یکی دیگه بوده چرا خودگیر من فعال شده

ایلیا جان بازهم تکرار میکنم درسته در برابر پلیرهایی مثل شما من چیزی واسه ارایه ندارم ولی اینقدر نوب نیستم که ندونم واحه های خشت و آهن و باید بزنم که لاست کمتری بدم شما واحه خشت . اهن هم نمیزدی چه 7 خونه چه 14 خونه باشه شما مولتی نمیزدی چی بگم

در مورد نامه های اکانت اون نامه ها که فارسی نوشته منم اونایی که فینگلیش آرمینه از اول هم شما با آرمین نامه نگاری میکردی تا اون نامه ای که فارسیه من اومدم گفتم خودتو معرفی کن شب هم بابت صفر کردن بهت تبریک گفتم

در مورد گلد من اصلا با شما صحبت نکردم که بگم 10 یا 100 آرمین با شما صحبت میکرد چیزی که به من گفت دفعه اول تقاضای 50 ک داشتی بعد شد 100 ک و دیروز شد 150 ک

بعد پلیری که قراره داخل یه ساید بازی کنه مگه واسه من بازی کنه که فیری بازی کنه یا پولی واسه خودش بازی میکنه که لذت ببره

یادمه زمان آی آر اکانت های خوب اکثرشون گلد ساپ داشتن طرف آرزوش بود فقط اسمش به عنوان پلیر بخوره توو پروفایلت کل گلد اکانتتو از اول تا اخر سرور بده اینجا برعکس شده باید گلد بدی تا بیان کنارت :d

دوست عزیزی که نمیشناسمت ریپلات نمیکنم من سرور 25 ایکس گفتم ایلیا پدیده اون سرور هستش پدیده اسمش روشه یعنی نوظهور داخل فوتبال پیام صادقیان یه فصل پدیده لیگ شد ولی چون حنبه نداشت و جوگیر شد فنا شد رفت حالا من چون گفتم پدیده هست میخواستم ازش سواستفاده کنم؟

پلیری که گلد میگیره نوب محسوب نمیشه ولی توو بازی آدم اونی محسوب میشه که گلدشو داده حتی پست فروم هم بدون اجازه اون نباید بذاره پس حواستون باشه وقتی گلدتونو یه نفر دیگه داد اون واسه شما تعیین تکلیف میکنه نه شما واسه اون

سلام مجید جون

اقا درباره این تیکه صحبتت عرض کنم که اولا اون سرور ‌آی‌آر دانیال یه گروه زد و قرار بود همگی بریم یه ساید بازی کنیم ۲بار نظر سنجی گذاشتیم برای انتخاب ساید که هر ۲ بار جنوب شرق رای اورد اما شما لحظه اخر کشیدین زیر ما با یه بهونه و گفتین که نه ،ما میخوایم بریم شمال شرق و با زئوس هم از روز اول بازی متا کردین ، پس متای ۲به ۱ رو‌ی ما اون سرور ربطی به پست فروم کسی نداشت چون زئوس قول متا از شما گرفت و خیالش جمع شد اومد شما هم خیالتون از زئوس جمع شد و تیم سامان هم که NE بود و دیگه چی بهتر از این .علی هم رفیق عزیزمه اما اگه ریالی اون سرور برای اکانت من یا رضا خرج کرده باشه من ۱۰برابرشو تقدیمش میکنم

سرور قبلی هم مجید جان خودت تو جریانش بودی و‌دیدی بذر ۳ به ۱ از روز اول ریخته شده بود و با حضور زئوس تو nw و اینکه ما عملا باهاشون متا نمیکردیم بهترین گزینه برای ما SE بود که با بچه‌هاشون هم رفیق بودیم ما ، اما دلیل اینکه با SE هم نتونستیم متا کنیم این بود که ارمین باهاشون نپ بست برای کتیبه ولی ازشون کتیبه زدیم و بعد ارمین گفت من تو ساید کاره‌ای نیستم و اونا هم دیگه با ما نبستن، پس بازم پست فروم کسی باعث متا ۳به۱ نشد.

ارادت

سلام

امیرجان ما زیر شما نکشیدیم ما با شرایط علی کینگ کنار نیومدیم که گفت توتال باید اکانت کینگ اس ای باشه با زیوس هم متا قبل سرور بسته بودیم پلن بازی هم این بود زیوس اندگیم بازی کنه ما جنگی که ما با شما از همون اول درگیر بودیم که با پست های فروم شما و رضا جان زیوس وارد درگیری و 2 به1 خوردید

سرور قبلی هم گفتم یکی از دلایلش پست های رضا بود نگفتم کامل حالا ایشالا که این سرور قدمتون خیره سایدی که هستین ساید تک بازی نشه :d

نعمت جان من نمیدونستم پدر در قید حیاط نیستن در این مورد عذرخواهی میکنم

در مورد اینکه ایلیا بود یا نه خود ایلیا در جریانه چون اون نامه نگاری میکرد

سرور اسپید بالا فانه و من هم فان اومده بودم 2.3 روزی بازی کنم برم اگه میخواستیم جدی بازی کنیم با مولتی میومدیم نه تک اکانت بعد ارمین با ادریس اینا موندگار شدن ادامه دادن

سرورهای ای ار و یه دونه شات نکه نداشتم بعد از سرور فان گزارش سیو کنم؟کلا دوران من توو تراوین تموم شده دیگه هم چیزی برای ارایه ندارم فقط یه توضیح ریز دادم واسه کسایی که اون سرور بازی نکردن در جریان باشن

(خفت همرهای ایلیا وقتی آف بود و پیام دادن به من که توام بیا بزنش اگه نزنی الان بعدا همه مون رو میزنه)

من نمیدونستم سرور فانو یه سری ها اینقد جدی گرفتن و جو گرفتتشون:D

اول از همه آفرین بهت که توو سروری که کلا 4تا اکانت همر میکشید همرت رنک2 شد:D رنگ همر رنک دار و تاپ هم دیدی

دوما سرور اسپید بالا که فاصله این ساید با اون ساید 5 مین هم نمیشه چیزی به اسم ساید وجود نداره معمولا تیمی میان بازی میکنن میزنن توو سر و کله هم و تموم میشه میره

در مورد خفت همرهای ایلیا ظهر پنجشنبه آرمین یکی از واحه هایی که مشترک بود بین کپ ما با مولتی مصری ایلیا گرفت که بعد ایلیا اومد با اکانت اصلی زد کپ و صفر کرد که از همون جا نامه نگاری شروع شده بود و ایلیا خودشو معرفی نمیکرد میگفت باید بشناسی نیازی به معرفی نیست :D

بعد ازظهرش هم امید ویسپ نامه زده بود دیگه نمیخوام بازی کنم پسورد اکانت فرستاده بود که ارمین گفته بود بزن به اکانت skin که امید یه خفت کوچیک زده بود.خلاصه پنجشنبه شب بود و آرمین مهمونی بود به من گفت حواست به اکانت باشه منم در مغازه بودم 1 ساعتی سرم شلوغ شد آف بودم اومدم دیدم از 7تا دهکده 6تاش نیست صفر شده در حال نامه نگاری و تبریک گفتن با اکانت skin بودیم که آرمین با ادریس اینا زده بودن همرهاشو خفت کرده بودن تا اینجا هنوز خودشو معرفی نکرده بود بعد خفت ها اومده بودن دیسکورد مشخص شده بود اکانت skin ایلیاس

حالا شما میگی اون که زده ما ان بودیم ادریس زده اون اف بوده تراوینه دیگه زد و خورد داره

حالا بریم سر بحث مولتی که ازش بیذاری:D:D

میدونی چرا حالت از مولتی بهم میخوره؟ چون پولشو نداری نمیتونی هزینه کنی هنوز پول توو جیبیتو بابت میده تا دیروز دوال حسین تی ان تی بودی بهت گلد و وی پی اس میداد داشتی واسه حسین مولتی میکشیدی حالا میتونی بری واسه ایلیا مولتی بکشی

چجوری ایلیا که داری از دکلش بالا میری با 19تا دهکده 30.40 برابر نفر دوم رید میزنه بدون اینکه تاپ هجوم باشه ادریسی که با 58تا دهکده رنک 1 پاپه همر میکشه همر های ایلیا میشه سالم واسه ادریس میشه مولتی :d

بحث واندر و قول و قراراتونم هم من در جریان نیستم آرمین خودش توضیح میده

پ ن:آرمین مگه نگفتم کودک آزاری کار زشتیه :d

این داستان بازی کثیف و اکانت داشتن توو سایدای دیگه هم حکایت مولتی بازیه

همه در ظاهر میگن اخ و پیفه ولی در اصل همونجوری که همه مولتی بازی میکنن

توو سایدای دیگه هم اکانت میسازن کاتا میکشن و بتونن کتیبه هم میزنن فقط گردن گیرها خرابه :))))