Posts by Jafari

دوستان عزیزان چه اینوری چه اونوری
    بازی داره تموم میشه خدا بخواد این توهین ها هم فقط بقیه رو از بازی رده می‌کنه و کسی که توهین می‌کنه باعث میشه دیگران هم همین کارو باهاش بکنن
    من یکی عاشق این بازی هستم و از وقتی اومدم تو این سرور دارم ازش لذت می‌بریم ولی شخصا حاضر نیستم توهینی به کسی بکنم یا برعکس هرکسی هم با دیگری مشکل داره لطفا به بقیه توهین نکنه برن خودشون مشکلاتشون رو حل کنن واسه ما مهم بازی مونه که جمع شدیم دور هم کیفشو ببریم اینم اخراشه بقیه بحث ها سر سوزنی ارزش نداره ی کم به مراعات کنید لطفا <3 <3

این مولتی زنی رو هم که بعد زدن ۱۵ ک مولتی ها انجام شد ولی خب ما بلد نبودیم مثل شما بزنیم البته نه مولتی دفساز بودن....
    خیلی ها شاید واقعا لنگ مخارجشون باشن انشالله خدا به همه کمک کنه که البته اگر ما جزو این قشر باشیم زندگی سختی داریم ولی ننگی نداریم
    ننگی باشه برای شماست که جلوی ی عده که به قول خودت به نون شب محتاج هستن اینجوری شکست میخوری پس چنین چیزی باشه در صورت برد هم افتخار نکن به خودت با این همه ولخرجی برنده شدی
    و در آخر یاد بگیریم این صرفا یک بازیه با دویست تومن و روغن ماشین کسی کاری نداشته باشیم اگر هر کدوم از ما نبود بازی واسه طرف مقابل هم بی معنی میشد
    مجدد اعلام میکنم قبلاً هم از نوری خواسته بودم و بازم خواهش میکنم به هم احترام بزارید فقط یک بازیه هرچقدر هم مهم ولی بازم بازی بازیه

با سلام به شما و دیگر دوستان
    شما به عنوان توتال یک ساید فکر کنم باید بیشتر روی کنترل خشم خودتون کار کنید
    دوست عزیز کسی که بخواد ناتار بزنه شیپور دستش نمیگیره چون ناتار بدون نیرو شیپور نمی‌خواد اون واسه زدن کتیبه ست که چند دقیقه دیگه زده میشه اینکه واسه ناتار بدون دف ساید حریف بخوای شیپور دستت بگیری دیگه چه حرفیه آخه یعنی هربار همرش رو با قهرمان لانچ می‌کنه واسه زدن تاتارهای خالی از دف تا شما ریدت کم شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام به دوستان سرور
    از موناکو گفتین خواستم بدونید آقا نورالله به فروم اومد و فقط از واندر عکس گذاشت
    بحث نکردنش هم به این دلیله که قرار شد بی خیال حاشیه بشیم که خدایی نکرده باز هم به همدیگه توهین بی جا نکنیم و فقط به بازی ادامه بدیم
    هر بازی هم در نهایت برنده ای خواهد داشت انشاالله هرکس که واقعا حقش هست پیروز میشه

Sw4ever

با سلام
    بزرگواران ناتار زنی نکنید این هزار بار خیالمون راحت شده بود همه کنار گذاشتن دوباره داریم مشاهده میکنیم اتفاقات بدی میوفته
    این آخر بازی نکنید اینقدر هم فحش و فحش کاری نکنید ی بازیه استراتژیکه جنبه ندارین بازی نکنید با همه هستم پروفایل نویسی رو تموم کنید بازی تون رو بکنید
    با سپاس
    Sw4ever