Posts by NeMe3iS

نکته ی بعدی که رو مپ میشه دید مولتیا به صورت کلونی و واندر ساپ ده خوردن که البته بدیای خودشم داره این مدل بازی کردن :دی فقط کافیه وسطای بازی یه مولتی کلونی چیف شه ... :دی اون وقته که باید واندر زن براش بلند شه و این بده :دی خلاصه که کسایی که بلد باشن میتونن یه سری حرکت بزنن...

سلام آرمین جان، ممنون بابت آنالیزتون اما یک نکته رو جا انداختین، کلونی که الان تا ۸خونه ای ما وجود داره کپ هستند، مگه دوستان حرکتی بلد باشند که کپو چیف کنند :دی.

پ.ن: عابرو یا آبرو؟

پ.ن ۲: کلید یک اکانت گم شده، لطفا نشر دهید، به یابنده مژدگانی خوب داده خواهد شد.

پ.ن ۳: جدا از شوخی و کل کل، فکر میکنم آقا البرز داخل ساید اس ای بازی می کنند، اگر اینطوره تحلیل و پست هاشون رو از فروم این سرور دریغ نکنند.

سلام ,

بنده داخل ساید NE بازی میکنم و نمیتونم به تنهایی تصمیم به زدن یک پلیر از یک ساید دیگه رو بگیرم .

در خصوص متای دو ساید جنوب هم اطلاعی ندارم و از لیدر های دو ساید جنوبی باید بپرسید.

موفق باشید

قطعا شما تو هر سایدی بری سابقه کاتا کردن ساید خودیت رو داری !

شما تارگتتو اعلام کردی ولی تارگتت که من بودم باهات 10 خونه فاصله داشتم و دفی هم جمع نکرده بودم چون حتی یک درصد فکرشو نمیکردم اون تایم از بازی بخواد 3 تا همر رو من لانچ شه . لانچتون به قدری مبتدی بود که بین هر موجتون 1 ثانیه زمان بود / با چند کا گرزی که داخل دیفالت مونده بود نصف کاتاهاتون لاست شد !

نکته جالب اینجاست شما به جای اینکه تلاش کنی تا این لک سیاه رو از پروندتون پاک کنید , یاد آورش هم میشین ! (البته سابقه هم ندارید که بخواین نگرانش باشید :دی)

به شخصه اعلام می کنم شما اگه تو یکی از دو ساید شمالی رجیستر کنید بنده مزاحمتون میشم , کسی که قبل کتیبه رو همر 4ام سرور کاتا بلند می کنه , قطعا به دنبال منفعت ساید بازی نمیکنه و خیلی زود باید حذف شه .

به امثال شما نخاله گفته میشه , اکانت هایی که داخل یک ساید رجیستر می کنند و به ضرر ساید بازی می کنند

سلام خدمت همه عزیزان,

حقیقتا, سرور جذابی نبود(متاسفانه) , ولی با همه خوبی و بدی هاش داره تموم میشه.

هر 3 ساید عالی بازی کردن و تو یک سطح بودن و هر سه ساید به یک اندازه شانس بردشون هست , امیدوارم هفته های باقی مونده هم مثل این یک هفته قبل جذاب بمونه
    موفق و پیروز باشید.

با عرض سلام ,
    شما همونی نیستی که به من گفته بودی ما بستیم برای 3 به 1؟

همونطور که احسان گفت , شما فقط به خاطر ترس از باخت و ثبت شدن یک باخت تو کارنامتون دست به همچین سیاستی زدین
    تو پست قبلیم گفتم , کل ساید ج.ش زحمت کشیده و همر واندر زن 100 روز برای ساید شارژ کردن و الان شما خیلی راحت میای به ساید ج.غ تبریک میگین؟ جدا مرام و معرفت شما اجازه میده با اون همه پلیری که تو ج.ش هستند یک همچین کاری کنید؟

یک تشکر کنیم از پلیرJia که برخلاف نظر لیدرش همرشو لانچ کرد تا به جذاب سرور کمی کمک کرده باشه.

پ.ن : عجب لیدری هستی شما :)

من نظر بقیه دوستان رو نمیدونم ولی این یکی از بدترین سرور هایی بود که من داخلش بازی کردم.بی حال ترین و تدافعی ترین سرور , ترس از شکست مسیر سرور به سمتی برده که حس و شوق رو از تمام پلیر ها بگیره!

چندین سال پیش (سال 88) من وقتی با بردارم نیما داخل تری دات بازی میکردیم 3 به یک بستن یک چیز نرمال و عادی بوده و هیچوقت سایدی اقدام به اپ نکردن واندر نمی کرد , نهایت حقارت یک تیم این بود که حذف دست جمعی می کردن و از سرور میرفتند.

همینطوری این سرور افتضاح بوده لطفا بدترش نکنید!

وقتی الویت سه ساید صرفا بردنه , دیگه بازی از حالت "بازی"بودنش خارج میشه و درگیری به پایینترین سطح ممکن میرسه , به خاطر اینکه هر لیدری با خودش میگه من اگه بخوام درگیر بشم باعث تضعیف ساید و توان پلیر هام میشم ولی این فرضیه غلطه , در واقع 3 ساید برای بردن دست به بازی تدافعی بدون حمله زدند ولی اخرش فقط یک ساید برنده میشه.

سر الکس فرگوسن , یک جمله معروف داره , "اگه تیم من تدافعی بازی کنه و در آخر قهرمان نشه من شرمنده تمام طرفداران میشم , یک فصل کسل کننده و بدون قهرمانی نتیجه بازی تدافعیم میشه بنابراین ترجیح میدم تهاجمی و زیبا بازی کنم تا طرفداران از بازی تیم زده نشند ".

این مورد در هر 3 ساید صدق میکنه و آخر یک ساید برنده میشه و لیدر های 2 ساید دیگه باید شرمنده پلیرهاشون بشن که 3 ماه بازی بدون جذابیت و با ترس از شکست سپری کردند.

از اول سرور تا به حال , فقط شاهد خفت و مولتی زدن بودیم ... فقط یک همر چیف شد و یک همر واندرزن صفر شد.این سرور اصلا جذابیت نداشت و حال این وضعیت با اعلامیه ج.ش تشدید خواهد شد.

لزوما همیشه برنده نیستید و باختن هم ایرادی نداره , بالاخره بازی برد و باخت داره , مهم اینه که معنی "بازی" حفظ بشه و شور و شوق از بین نره.

واقعا متاسفم برای عزت نفس لیدرا و پلیر های شمال غرب

دوست عزیز, قبلا که پانیشری هم بود ساید nw رو به سختی میشد یک ساید تلقی کرد چون در برابر 3 ساید دیگه خیلی ضعیف تر بود , الان که تعداد پلیر های nw به زور به 20 تا میرسه (بدون مولتی ها)

شما برای لیدر و عزت نفس خودتون متاسف باشید که با وجود اینکه متا دو به یک بستید دست به دامن ساید nw شدید و حاضرید به هر قیمتی برنده باشید.

ترس از شکست , شما رو به چه سمت هایی که نکشیده ; ) , حتی حاضر به بستن متای جنوب نشدید چرا که تو دیدگاه لیدرتون قدرت شمال شرق از جنوب غرب بیشتر بوده و رفت زیر سایه سایدی که قوی تر به نظر میاد.
    ترسی که الان از شکست و باختن دارید میتونه بعدا زمین گیرتون کنه.

ساید SW حتی اگر 1 درصد احتمال باختش باشه , با عزت نفس باخته و جلوی دو ساید با قدرت ایستاده و خواب رو از پلیر های شرقی سرور گرفته :دی

ولی اون روی دیگه سکه , باختن دو سایدی هست که برابر یک ساید متا کردن و پتانسیل هر سایدشونم هم کمتر از ما نبوده ولی به خاطر استراتژی های غلط و پلن های ناموفق باختند...

دوست عزیزی که منو گلابی خطاب میکنی،
    به من هیچ ربطی نداشته که شما با لیدر چه مشکلی داشتید
    یک ماه پیش تو پروفایل ادعا عشق به ج.ش رو داشتید
    الان حرف از بازی تو یک ساید دیگه میزنید،و رو هم سایدیتون لانچ می کنید.کسی که نقشی تو هدایت ساید نداشته.
    بعید بدونم جایی راتون بدن،قطعا سایدی که شما رو راه بده ج.ش رو مقابلش خواهد دید. با توجه به روندی که تا الان دیدم،چهار ساید از زد و خورد بیجا بازداری می کنند.

شما که هفت تیرکش بودین،به پارسا اتک میدادین
    از پشت خنجر زدی، سه ساعت به لند اتکت تارگت اصلیو مشخص کردی،تارگتی که تو ۱٠٠خونه ای خودش مولتی نداره

در مورد زدن دکمه غارت و مولتی کشی، شما جوری ادعات میشه انگار مثلا چه پلیر قابلی هستید، از استارتتون مشخص بود چه قدر ناشی هستید و فقط به مولتی هاتون وابسطه هستین

سه همر به بد ترین شکل لانچ کردید،فقط یک تارگتی روزدید که ۱٠٠خونه با مولتیاش فاصله داره.

یک سرور تو ساید مقابل تشریف بیارید ببینیم اخرش کی تیله بازی می کنه:)))

دیدی منابع داشتم یا نه ؟

اسکاتی که از شما کشیده شده بود برای هفته اول یا دوم بازی بوده زمانی که شما تو ربلز نبودی , با 2 یا 3 اسکاتم کشیده شده بود.
    ما از هر اکانتی که داخل ربلز نبوده و نزدیکمون بوده اسکات کشیدیم

قطعا تو سابقه شما درج میشه که یک سرور داخل ساید ثبت نام کردید و رو هم سایدیتون همر کشیدین , کسی که نه به شما اهانتی کرد و نه حرفی زد.
    بعدش کف فروم شاخ و شونه میکشی برای همه که اسم اکانتتونو بدید من بزنم فلان کنم
    قطعا اختلاف 4 ساعتی نداشتید با ما , دف سنگینی جمع میشد و سه موجتون دیوار میشد. اینکه فکر نمیکردیم کسی بخواد از رو ساید رومون لانچ کنه...

درست یا غلط بودن نحوه برخورد لیدر با شما به من ربطی نداره ولی دوست دارم علت عدم همکاریتون و علت لانچتون رو هم سایدی رو بدونم.

و سایدی که قراره شما داخلش رجیستر کنید باید پاسخگو اتهاماتی که به سبک بازیشون وارد خواهد شد باشه : )

طبل تو خالی،حتما بیا ‌رو واندرمون لاگین کن ازت پذیرایی ویژه میشه :x

سلام خدمت شما ,
    منظور بنده این بود که اگه بخوام کثیف بازی کنم میکنم ولی تمایلی به بازی کثیف ندارم.

من توضیحات لازم رو دادم , شما خونده باشی متوجه میشید نهایت برنامه ما برای استفاده از اون اکانت فقط پوش بوده.اگر غیر از این بود, حتما اکانت رو بررسی میکردیم و بعد اقدام میکردیم , ما حتی به مختصات هم نگاه نکردیم چون گفتم برنامه ای جز پوش نداشتم برای اون اکانت.
    و نیازی نبود که تو فروم حتی مطرح شه چون اون اکانت نه داخل وینگی بود و نه کپی داشت و نه تروپی داشت :دی . حتی با مرز SW هم یک خونه فاصله داشت.

این ذهن کوچیک شماست که ته تهش برای خرید مولتی و رید زدن استفاده میکنید =))

سلام خسته نباشید

اینکه شما مردونگی و درست بازی کردن رو ذهن کوچیک خطاب می کنید , نشون میده که چه قدر ذهن شما کوچیکه که فقط به بردن فکر می کنید.

من مبنی بازیم رو به جای لذت بردن از بازی , بردن از بازی قرار بدم قطعا جوری رو واندرتون لاگین میکنم که خودتون نفهمیده باشید از کجا خوردید.

حالا سوالی که مطرح میشه این هست که صرفا برای پوش میخواستن این اکانتو ؟ یا برنامه های دیگه ایم داشتن ؟ ( حس کارگاه بازی : دی )

سلام خسته نباشید

این اکانت صرفا برای پوش قرار بود خریداری بشه

اونم به دلیل فاصله 2 خونه ای که با مرز SW داشت و اینکه تمام مولتی های ما تو فاصله 150 خونه ایمون هستند (شانس نداریم :D) دوست داشتیم 4 فیدر نزدیک تر دیفالتمون داشته باشیم که حداقل بتونیم مقداری رید بدیم. و به نظرم ایشون هم زیاد بازی نمی کرد. البته این اکانت رو داخل مجموعه خودمون قرار میدادیم.

اگر به دنبال اهداف یا برنامه دیگه ای بودم قطعا با خریدن اکانتی خارج از مجموعه شما کار خودمو سخت نمی کردم

تا حالا به چند اکانت داخل جنوب شرق این سبک پیام هارو فرستادن ؟

میتونید بررسی کنید , تنها نامه ای که از اکانت ما به ساید دیگه ای رفت , همین نامه بوده.

سلام خدمت تمام فروم نویس ها

به نظرم بهتره به جای بحث اینکه خرج خانواده رو چه کسی میده , یا اینکه کدوم ساید ارث پدری شماست یا اینکه چندین سال میگذره از زمانی شما داخل ساید مقدس ش.ش بازی کردید , بیشتر به بازیتون برسید.
    مختصات دهکدتون ارزش شما رو مشخص نمیکنه , این سبک بازی و قدرت بازی شماست که شما رو با ارزش میکنه.

ساید NW یکی از ضعیف ترین ساید های بازیه.

این ساید فقط یک نماینده داخل تاپ 10 غارت داره.. (guns 4 war)
    Guns 4 War

این ساید داخل 20 اکانت برتر سرور از نظر پاپ نماینده ای نداره
    این ساید فقط دو نماینده داخل تاپ 40 از نظر پاپ داره! (باز هم guns 4 war )
    MishelTorgado , Guns 4 War

فقط 4 اکانت داخل این ساید کراپ 150 درصد دارن ! (باز هم guns 4 war)

Peaky , Guns 4 War , Caffeine

اگر بخوایم اکانتguns 4 war رو از ساید فاکتور بگیریم, به سختی میشه ساید NW رو به عنوان یک ساید تلقی کرد!

البته ناگفته نماند ایشون خیلی قشنگ بازی میکنه و با سبک بازیشون خیلی حال میکنم.

از اون نترس که های و هوی دارد از آن بترس که سر به تو دارد

ارادتمند شما,
    مانی

دیدید نیاز به 3 صفحه فروم نویسی و بحث الکی نبود خیلی ساده تر از چیزی هست که فکر میکنید
    به شخصه این روش رو بدون اینکه کسی بهم یاد بده تو سرور 5ایکس کلاسیک وقتی 12 سالم بود انجام میدادم
    افتخار نداره اینجور کار ها ولی همینه که هست
    سرور ایران و خارج و اسپید ترا و غیره هم نداره همه جا همینه که هست

دوست عزیز , قوانین رو مطالعه کنید!

با پوشر ها یا افرادی که از طریق "بازار" و به هر طریقی برای خودشون منابع ارسال کنند برخورد خواهد شد.

دلیل اصلی پوش کردن کپتون , فقط به خاطر اینه که شما تو "استارت زدن" ضعیف هستید. هزینه مولتی کشی الان به اون شکل زیاد نیست , هرکس بیکار تر باشه و اکانت های بیشتری بکشه و بیشتر خودشو پوش کنه قوی تر میشه! این سبک از بازی برای من "لذت بخش" نیست چون شما هیچ نیازی به هیچگونه مهارتی نداری و فقط با داشتن وقت کافی و کمی بودجه از کسی که سال ها بازی میکنه و چند برابر شما هم خرج میکنه بهتر نتیجه میگیرید.

در صورتی که برخوردی با پوشر ها انجام نشه , نشان دهنده اینهکه قوانین تراوین بر اینجا حاکم نیست!

نکته جالب , تولیدات قابل قبول آبادی و ناتارا ها هست. باید ببینیم نحوه نیروسازیشون به چه شکله , اگه واقعا با همین شیب ادامه پیدا کنه, شاید بتونیم غارت از "ناتار" و "آبادی" رو جایگزین غارت از مولتی یا پوش کنیم چرا که الان بهونه هامون برای مولتی کشیدن نبود بازیکن و سورس خوب هست.

خیلی خوب میشه کسی که سالم بازی میکنه بتونه همر قوی بکشه!

اجب چیزی اطلاعات کافی نداشته باشیم مجبور نیستیم بشینیم نقد و تحلیل کنیم

من بابت اسم نبردن از اتحاد شما عذر میخوام , کمی عجله کردم در تهیه نقد و تحلیل. به بزرگی خودتون ببخشید

ارادتمند شما,
    مانی

این اکانت تو ساید خودتون هست میبینی اعتراض داره حالا شاید نیاد مستقیم به اکانت یا شما اعتراض کنند اما این چالش هایی که با دقت بیشتری تو فروم مطرح میشه و دوستان تشریف بیاورند و به هر طریقی که میتونن آگاه سازی کنند و رفع اتهام میتونه کار قشنگی باشه:) از طرفی هم چون وابستگی خاصی به هیچ ساید یا تیمی ندارم به راحتی همه اکانت ها رو نقد میکنم:) شما هم بیا 4 تا چیز یاد بگیر برو:) دفعه بعد اگر به همین نحو پست گذاشتی با ملایمت جواب نمیدم(!)

سلام ارادت و خسته نباشید
    اعتراض بنده به مولتی بازی نبوده و اعتراض بنده نسبت به کسانی بوده که دارن میلیونی پوش می کنند و می خرند و از مولتی هایی این منابع رو دریافت می کنند که اصلا برای خودشون نیست . بدون اینکه مهارتی داشته باشند بهترین همر ها رو می کشند , خرید منابع تو این سرور بسیار زیاد شده و کسانی که در راس کار هستند عملکرد خوبی تو این زمینه ارائه ندادند. اینکه شما منابع میلیونی بخرید و رو کپتون شارژ شه و سریع کراپ بدید بالا هیچ مهارتی نمیخواد ولی کشیدن 30-40 مولتی به شخصه میتونم بگم کار سختیه و زحمت میخواد و چون ip نیافتاده "غیر قانونی" تلقی نمیشه و کاملا درسته و البته چون اصطلاحا آسون نیست پس باید از تلاش این عزیزان تقدیر کرد.

برای اینکه جو فروم از این حالت خارج شه آنالیز دو ساید شرقی انجام میدم. سعی میکنم بی طرف باشم.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بررسی وضعیت کلی شمال شرق

2 تیم تحت عنوان NE Team و NE (تیم سعید کستل و تیم فونیکس)

5 اکانت از مجموعه شمال شرق

3 اکانت از مجموعه تیم سعید کستل----> Castle , Pasargad10 , Reza Anzali
    2 اکانت از مجموعه فونیکس ---> a6kbo3 , Summer Time

اکانت a6bko3 سه مولتی که ظاهرا به واسطه جانشینی و روش سنتی بالا اومدن احاطه شده که جمعیت قابل توجهی داره( mashang و jafang و malang) . احتمالا دف شخصی این اکانت از این سه اکانت بخواد بالا بیاد.

نکته بعدی در مورد اکانت Summer Time هست که تو این تایم بازی دومین واحه خودشم گرفته و کپ خیلی قوی داره که البته تعداد مولتی های دورشو ببینید تعجبی هم نداره , حدود 30 مولتی هستند که آبادی های دور اکانت خالی نشده پس انتظار میره ایشون از طریق این مولتیا شارژ میشن که البته سوالی برام میمونه چطور این مولتیا با وجود اینکه کپ ایشونو شارژ می کنند خودشون اینقدر بالا میان. نکته جالب دیگه اینکه برخی از اکانت هایی که به نظر مولتی میان و دور کپ ایشون ساخته شدند داخل اتحاد اصلی یعنی NE TEAM هستند
    اکانت رضا انزلی هم دورش NE s گرفته که احتمالا مولتی های شخصی ایشونه.

تنها نماینده ش.ش اکانت N a T a R میباشد
    تا شعاع زیادی از دیفالت ایشون , آبادی ها خالی شدند و وضعیت غارت دهکده اولشون خیلی مناسب هست. کاملا مشخصه بدون پوش بالا کشیدن اکانتشونو. این کارشون قابل تقدیره.
    البته وضعیت کپ اصلا جالبی ندارن , کپی که دارن هنوز واحه نگرفته و از نظر جمعیت هم وضع چندان مناسبی نداره. میتونم حدس بزنم ایشون فقط دارن دیفالتشونو شارژ می کنند که تو کوتاه مدت مشکل گندم براشون به وجود میاد و از پس شارژ دیفالتشون برنمیان.

وضعیت مدیریت ساید: به نظرم ساید NE واقعا تا اینجا خوب کار کرده , مدیریت قوی داشته و تیمشونو از قبل سرور بستند و اهدافشون کاملا مشخصه. تیم بسیار مرتبی هستند و از وضعیت قرارگیری مولتیاشون و 15 کراپ هاشون کاملا مشخصه.
    تنها موضوعی که هنوز تو این ساید رفع نشده توافق دو تیم فونیکس و تیم سعید کستل هستند که ظاهرا زد و خورد کوچیکی هم با هم داشتند.

این ساید دارای 6 نماینده داخل 30 اتحاد برتر هست.
    NE TEAM , NE DEEF , ™NE , NE TEAM1 , NE s , NE.A , NE Z

اسم اتحاد / نژاد رومن گول توتن مجموع
    NE TEAM 9 14 12 35
    NE DEEF 22 7 2 31
    NE™ 3 7 8 18
    NE TEAM1 30 0 0 30
    NE s 9 8 6 23
    NE A 5 2 7 14

NE Z 10 8 9 27

88 اکانت رومن , 46اکانت گول و 44 اکانت توتن
    178 اکانت از سی اتحاد برتر تو این مجموعه وجود داره و نسبتا بالانس تعداد اکانت روم و گول و توتن رعایت شده.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    بررسی وضعیت کلی جنوب شرق

2 تیم تحت عنوان Vals و Farms فعالیت می کنند

5 اکانت داخل تاپ رید حضور دارند
    Enemy :D , Roberto_Baggio , ReMinD , Killing God , KinG Mehrdad

مورد غیر عادی بین این اکانت ها دیده نمیشه به جز بحث مولتی کشی دوره کپ
    داشتم بررسی میکردم متوجه شدم که اکانت هایی که دور King Mehrdad هستند و نژادشون اکثرا رومن هست هنوز وارد اتحادی نشدند...

در مورد توافق و بحث مدیریتی این تیم نظری ندارم , ولی جوری که نشون میده تیم Vals خیلی خوب اومده بالا و خوب عمل کرده. البته تعداد شاخه هاشون خیلی زیاده... ولی مسئله مهمی نیست.
    کپ اکانت Enemy :D که خیلی ضعیفه و این مورد برام جالب بود. زمان ساخت کپ رو نمیدونم.
    اکانت هایی تو این مجموعه وجود داره که به بدون اینکه رید سنگینی داده باشند خوب بالا اومده. حالا علتش هرچی بوده به خودشون و درست بازی کردنشون برمیگرده.
    مثلا کپ اکانت KING-001 که 100 درصد شده بدون اینکه ایشون بخواد وارد تاپ تن بشه
    ابادی های اطراف دیفالت ایشون خالی شده ولی تا شعاع خیلی کمی خالی شده و به نظرمایشون به واسطه پوش یا خرید منابع بالا اومده.

این ساید دارای 11 نماینده داخل 30 اتحاد برتره. همینطور که پیداست ساید بسیار شلوغ و پر از مولتی هست. بیشتر مولتیا این ساید گول هستند و این نشون میده تو بحث دف کشیدن خیلی قوی عمل خواهند کرد.

اسم اتحاد/نژاد رومن گول توتن مجموع
    Vals-A 18 11 13 42
    ™VALS 21 13 4 38
    Vals-B 9 9 11 29
    VALS-D 6 13 5 24
    Vals-G 14 12 6 32
    Farms 0 6 2 8
    Vals-P 1 4 6 11
    SE_A 0 5 1 6
    ValS 3 2 3 1 6
    Vals-i 2 3 2 8
    ValS-F 3 1 2 6

مجموعا 210 بازیکن , 75 رومن , 80 گول و 53 توتن. ضمن اینکه احتمالا یکی دو اتحاد دیگه هم از این ساید اضافه خواهد شد.
    به نظرم تعداد همر هایی که از این ساید بیرون میاد خیلی زیاد خواهد بود و دف خوبی هم خواهند داشت. میتونم بگم این ساید بیشتر رو این بسته که اول سرور خیلی زود بخواد درگیر بشه.
    با وجود SE سرور قشنگی رو شاهد خواهیم بود.
    احتمال میدم پلن رفتن توسط این ساید از اواخر هفته آینده شروع شه!

پی نوشت: استاد همیشه شلوغ ترین و قوی ترین ساید بازی و قوی ترین تیم رو انتخاب میکنه... حتی اگر نخوانش بالاخره خودشو یک جوری جا میکنه :D
    چقدر کنه هست این بشر!

پی نوشت: به نظرم تا اینجا دو ساید شرقی بهتر از دو ساید غربی عمل کردند (البته با توجه به پتانسیلشون)

والا همچی تک و تنهایییم دلمون گرفت...

هوش مصنوعی جهت پخش بازیکن ها تو ساید شاید درست نشده یا اینکه درست عمل نمیکنه.

پ. ن: چه جالب.. نمیدونم درسته یا ته.. ولی مثل اینکه بات ها کار نمیکنند... خوبه.. یکم برگردیم به قبل..

کار کردنش که کار میکنه ولی الان مهارت بیشتری و وقت بیشتری و مدیریت قوی میخواد از قبل
    پی نوشت: اولین باره جنوب رجیستر میکنیم =))

سلام خسته نباشید خدمت تمام فروم نویس ها ,

لطفا سریعتر تیم و سایدتون رو انتخاب کنید که بدونیم چند چندیم و کی به کیه.

لرد و استاد و هرچی هستید خلاصه زودتر جمع بندی کنید دیگه خسته شدیم تاپیک امادگی به صفحه ششم رسیده و همش حدس و گمانه زنیه.
    نشه مثل یک سروری پیش که روزه دهم اسم lucky به Zeus Has Return تغییر پیدا کنه :))

پی نوشت: استاد من تو رو با ویدئو زیر به چالش میکشم :دی

https://www.aparat.com/v/vALQz…%D8%B1%DA%AF%D9%88%D8%B2)

درود،
    بنده در ساید SW خدمت دوستان هستم

از آرمین نو مرسی، اووستاد ۳٠تومنی دعوت میکنم که این سرور حتما شرکت کنه:))

پیشنهاد میکنم تاریخ استارت سرور رو بعد از یکی دو هفته استراحت پس از اتمام دو ایکس قرار بدن تا عده ای بهانه ای نداشته باشند!