Posts by Flamma

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند

و این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت

مجید جان

درگذشت پدر گرامی تان را از طرف بچه های کاپیتان

به شما و پارسا عزیز و خانواده محترم تسلیت عرض نموده

و آرزوی صبر و سلامتی برای شما و بازماندگان آن عزیز از دست رفته دارم

سلام خسته نباشید به همه دوستان

این سرور هم با تمام اتفاقات خوب بدش داره تموم میشه ، خسته نباشید به بچه های متا یکی از سرور های خواهد بود که حالا حالا درموردش حرف نقل قول ها خواهیم شنید همه جور اتفاق غیر قابل پیشبینی داشت

یه خسته نباشید به بچه های جنوب غرب و پارسا عزیز که ثابت کرده پایبنده قول قرارهاش هست و حرفی بزنه تا اخر پای حرفش هست تبریک میگم به خودش و تیمش تو جنوب غرب

به دوستان گلم تو شمال غرب خسته نباشید میگم آرش عزیز و تیم لیدری که تیم خوبی جمع کردن به هادی عزیز و تیمش واقعیت اینه که هادی و تیم زئوس نام های شناخته شده ای هستن که حضورشون باعث جذاب تر شدن هر سروی میشه خیلی از سرور ها بودیم و بودن و بارها واندر 100 کردیم ، حامد آراد عزیز که همیشه با هر شرایطی سایدش رو خالی نذاشت و همیشه بوده

دست مریزاد به بچه های شمال شرق سپهر تیمشون و همه بچه های شمال شرق دمتون گرم خوب دف ریختین رو مولتی های ما مشکل بیماریم اجازه نداد باشم و باعث شد همر کاپیتان زخمی بشه ارمین عزیز سرور 2 نرمال یادش بخیر

مجید اخیلوس عزیز قسمت نشد سرور بعد که مطمن هستم با حضور مجدد شما جذاب تر میشه رو ببینیم حتما فرزاد پانیشر بگو بیاد که فروم جذاب تر بشه

و دست اخر خسته نباشید خداقوت به بچه های جنوب شرق ،چندتا سرور از زمانی که با مسعود واندر جنوب شرق 100 کردیم گدشته خوشحالم موفق شدین خسته نباشید به امید و تیم لیدری زحمت زیادی کشیدن هومن ،محمد نوب ،محمد قطری ،محمد،سیاوش ،امیر عزیز ،آرش ،رضا انزلی، حاج احمد، علی کینگ، سپنتا، روزبه، محمد OAA ، مجید ووووووو همه بچه دوستان گلم زحمت کشیدین وقت گذاشتین خروجیش به زودی نمایان میشه

برو بچ کاپیتان که زحمت زیادی کشیدن علی و پویا عزیز، سامان ،علی و سجاد واشکان که تحمل کردن غر زدن های منو بیشتر بار رو دوش علی عزیز بود

شرمنده سجاد 33yed شدم که قول دادم برمیگردیم جنوب غرب ولی نشد فقط شرمندگیش موند اخرین سرور جایی تموم کردیم که یه روز کنار اسی bighalb اولین سرور کنارش تو جنوب شرق استارت کردم

انشالله واندر قلبتون 100 بشه یا علی مدد

آرش کاپیتان

سلام

تجربه های دلهره آور این اواخر ، سَنَدی بود بر این مهم که نعمت سلامتی با اختلاف بزرگترین نعمت خالق مهربان است
    این نعمت بی رغیب را برای شما و عزیزانتان آرزومندم
    نوروزتان مبارک
    ارادتمند شما ؛ آرش قربانی
    Capitan SE

امیدوارم دوستی بدونه تاریخ داشته باشید و این بازی اغاز دوستی های جدید باشه و در اینده از خاطرات اون یاد کنیم

سلام به دوستان

تیم کاپیتان این سرور با تصمیم جمع حضور داره
    سایدse هست امیدوارم سرور خوبی باشه
    خیلی دوست داریم برگردیم جنوب غرب جایی که برامون پر از خاطره هست به خصوص برا سجاد عزیز که گیر رفاقت با من افتاده ولی خوب تا موقعی که امید عزیز تو جنوب شرق باشه کنارش هستیم

سلام خدمت همه دوستان :

فرصتی هست دوباره در کنار دوستان در جنوب شرق باشیم امیدوارم این سرور خاطرات خوبی برا همه دوستان داشته باشه و این بازی باعث بشه دوستی ها پایدار تر و پیدایش دوستی های جدید باشه

پرچمتو با معرفت و ادبت ببر بالا اگه قرار باشه پرچمت با باد بره بالا باد آورده رو باد میبره رفیق..
    مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!

امادگی کامل برای شروع سرور 3x با تیم monster در ساید se

سلام

دوستان زیادی امدن حتما سرور خوبی میشه و طبق روال گذشته و قدیم حتما جنوب شرق کنار دوستان خواهم بود