Posts by 33yed

سلام عرض ادب خدمت دوستان این سرور به خاطر درخواست چند تا از دوستان قدیمی استارت کردم که امشب متوجه شدم دوستانی که ادعا میکنن که اهل مولتی بازی نیستن منو به خاطر زدن مولتیاشون از اتحاد انداختن بیرون واقعا براتون متاسفم اکانت تیتال تا 65 ساعت دیگه حذف میشه و برای همیشه از دنیای تراوین خداحافظی میکنم و واقعا اشتباه کردم که به امید کسایی اومدم ساید شمال غرب که فقط ادعا دارن و توان اینو نداشتن که جلوی اخراج دوستشون از اتحاد رو بگیرن یا حق پ ن : پارسا راست میگفت تازه الان به حرفش رسیدم یا حق

دکتر جون سلام داداش گناه یکی رو پای همه ننویس میدونی که دوست دارم من خودم رفع و رجوعش میکنم عزیزم .

در مورد مولتی زدن هم همه ساید ها همینن باید با هماهنگی بزنیم هر کی مولتی کشیده برای خودش کشیده یا هزینه کرده یا زحمت کشیده یا چند نفر دارن بازی میکنن همه ناراحت میشن الان تو se کسی جرات نداره مولتی های ارش رو رید بده رفیق هم باشی زمین و اسمون رو به هم میدوزه :)

ارش جون چون دوست دارم و میدونم بی اعصاب ترینی اسمتو اوردم

الان منظورم نبود که مولتی داری ها منظورم اخلاقته مثلا ۳ سرور پیش به خود منم منابع نمیداد که رو یه اکانت بودیم

اما يه اكانت خنده داره ديگه طرف اومده يك خونه اي ده ٣ ما ده زده😂رو چه حساب خدا ميدونه بعد كه ديد گزاشتمش تو فارم ليست نامه زده! چرا گذاشتي تو فارم ليست😅واقعا اگه ما جدي بازي ميكرديم با همون ده كل شمال غرب و جمع ميكرديم به نظرم شما جاي ليدر به آموزش بيسيك نياز داريد در هر صورت اميدوارم موفق باشيد..

سلام خدمت آرمین عزیزم قبل از همه چیز ورزش باستانی رو بهت معرفی میکنم برو اونجا یه تمرین هایی دارن که دور خودت میچرخی این باعث میشه وقتی یکی تحویلت میگیره سرت گیج نره عزیزم

خنده دار باشی بهتره تا اینکه غیر قابل تحمل باشی . من اومدم یک خونه ای شما ده زدم 2 شب تا 2 ظهر گذاشتی تو لیست فارمت 2 تا گرزی زدی بعد یه تک هیرو بچه ها فرستادن من نبودم رو اک 4 تا تک هیرو زدی بکشی هیروی دف ما رو .تو اگر پلیر بودی اون ده رو که نه پاپ داره نه دف رو باید تا صبح میپروندی دردش 10 تا کاتا بود با یه مقدار وجود که فک کم هیچکدوم رو نداشتی . منم به همون خاطر نامه زدم دیدم نپروندی فک کردم اشتباهی ادد کردی تو لیست فارمت .آخه 2تا گرزی میزنی نمیگی ما حذف اکانت میکنیم . 10 تا پست بالاتر اومدم از پلیرهایی مثه لقمان و تو تشکر کردم بابت تحلیل های 3 سرور پیشت ولی حقا که ادب وظیفه انسان است انسان از بی ادبی به جایی نرسید

3 سرور پیش منم مثه خودت مولتی کشیدم تو ساید se متحد هم بودیم انگشت کوچیکه اکانت ما هم نبودی اما الان میای به ما خرده میگیری . آموز ش هاتم نگه دار برای خودت چون ما هر کی بغلمون ده بزنه میپرونیم به 600 تا دونه منبع راضی نمیشیم. تو سه ساید ده زدی کاریت نداشتن من اومدم کنارت ده زدم ناصر زد جمعت کرد دیدی nw جای .... نیست

بدرود تا درودی دیگر

یه پلیر نصف تراوین رو تو بازی یاد میگیره نصف دیگشو تو فروم . فروم همیشه مدیون پلیر هایی مثه لقمان و آرمین .وووووو خیلی های دیگه هست که آنالیز میکنن حتی به غلط

به قول دوستمون این دوتا بیکار هم نباشن اینجا رو خط خطی کنن بیایم ایستاده برای خاطرات مردم کف بزنیم ؟

پ.ن : انقدر که لقمان از سایدم به من اطلاعات داد خودم اطلاعات نداشتم :)

نکته مثبتی که توو این سرور دیدم دیگه خبری از پلیرهای همرساز ان دبل و دفساز اس دبل نیست

واقعا جای پارسا .مجید .ممد کوماتسو و .....تو سرور خالیه واقعا دف سنگینی میکشیدن که زدن sw کمتر از خودکشی نبود تو سه سرور گذشته هم nw کلا دسته sw باز ها بوده این سرور که ما همه sw باز بودیم سرور نرمالی که گذشت nw متشکل از بچه های سایت دژکوب بود که اوناهم sw باز بودن و سرور قبلترشم احسان شانیز بود که اونم با این که خودشو از se میدونه ولی به sw شناخته میشد

پ.ن : بکس ne ماشالله همچنان داره تو خاک nw پیشروی میکنه # nw_حیات_خلوت _نیست :)

پ.ن : حد اقل اجاره بدید :)
    پ/ن : مورد داریم از ne تو شماغرب 15 کراپ 150 درصد گرفته ما که خودمون تو شمالغربیم رفتیم 100 درصد گرفتیم :) خداوکیلی ما گناهد داریم انقدر اذیتمون نکنید گناهمون هم اینه که واقعا داریم تک اکانت بازی میکنیم حتی 3 نفر روی یه اکانتیم

علی فلوید و سید عزیز وقتی میبینن رو اکانتشون از طرف رفیقشون اتک هست میگن خب به جای دفاع کردن و ضربه زدن الکی به رفیق بذار از نسخه ای که alizking عزیز پیچیده استفاده کنیم و یه پیام بدیم به یوسف عزیز و هم به این بهانه یه احوالی بپرسیم و به قول شما تهش ختم بشه به یه استیکر خنده و یکم خاطره بازی و بعدشم بای

به اکانت من نزده بود که به اکانتی میزد که صاجبش نبود چراغش زرد بود طرف . گفتم یوسف جان نزن . اگر به اکانت خودم میزد که اصلا نامه نمیزدم میزاشتم انقدر منابع ببره تا اکانتشو بکشه بالا . تو این بازی رفاقت کردن منطق ماست اگر کسی چیزی غیر از این از ما دیده حتی از ساید های روبرو یه دیسلایک بده به این پست

پ.ن:فقط یه بار با مجید اخیلیوس اگر اشتباه ننوشته باشم لقبشو تو فروم یه سروری که یادم نیست درگیر شدم و نشد رفاقت کنم

پ . ن : یوسف جان بد نباشه غارتت اومد پایین ؟ نکنه پیکان جوانانت تو راه پنچر شده باشه 😁 البته اگه اول سروری به جای دنبال فارم گشتن تو ساید های دیگه به ناتارهای خودتون اکتفا میکردی حال و روزت بهتر از این بود . البته به نظرم جوانان گوجه ای بهتر بود تا زرد قناری

همه جوره دوست داریم یوسف جان ولی مسیر رو اشتباه رفتی

پیکان یوسف موتور کجه تخت نیست . یه مقدار گاز بده یه مقدار باید شل کنه بخاطر اونه .بعشم ناصر جون مطمئنی تو ساید های بغله یعنی از se هم غارت میزنه اگر می زنه که دمش گرم اگر از se غارت نمیکنه فقط تو ساید ما داره میچرخه این یعنی فک کرده شهر خلوته از شبپره خونده

پ.ن: ارش عزیزم سلامتیت مبارک

پ.ن: خیلی خوشحالم دوستام رو تو se میبینم کاش به منم خبر میدادید میومدم گیر این ناصر نمیافتادم

پ.ن : چی میگفتن به ریش نیست به ریشست

اشکان جان داداش من کی گفتم تو سرور نیستم . هستم با اجازتون اگر صفرم نکنید :)

اما ناصر به نمایندگی مااون بالاست .در مورد اینکه میگی به قول خودتون شاید یه نفر از ما این حرف رو زده در شان و منزلت شما نیست این مدل صحبت کردن

در مورد کپ ها و دف کوردی هم باید خدمتتون عرض کنم این یه قضیه درون سایدی هست که نتیجه گیریش میمونه برای اخر سرور

خیالت راحت داداش ساید sw هیچوقت به دنبال کینه توزی یه نفر نمیره شاید اینجوری به نظر برسه اما گذر زمان همه چیزو نشون میده

ساید با اون همه پلیر ، اون همه امکانات چی به سرش اوردین !!! کردینش به قول یکی از اکانتاتون چک خور جنوب شرق

اشکان داداش گلم با همه احترامی که واست قائلم ولی به نظر من یه معکوس بده سرعتت غیر مجازه . من خودم شخصا تو این سرور نتونستم اونجوری که باید استارت میزدم بزنم بخاطر دات کام . سه ایکس که همزمان پلی میدادم اما فک نمیکردم پیش داوری کارت باشه یا بخوای با سفسطه تو فروم جنگ روانی راه بندازی ساید SW همچنان لایق احترام و یکی از مدعیان این سرور هست

با احترام فراوان خدمت شما و ساید خوبتون

هر چی شما میگین درسته . من از بس کتک خوردم . از شما ترسیدم و ... حذف کردم .

حداقل خودت خوب میدونی دلیلش چیه

ناصر داداش اولا حذف نمیکنی دست خودت نیست

دوما وقتی میخوای حذف کنی یه جوری حذف کن که 3 نفرم وادار به حذف کنی اصلا منظورم به بچه های این سرور نیست بازی بازیه من همه بچه های SE .NE.NW .SW رو دوسدارم . ولی یه طوری رفتار کنیم که کسی نتونه به سایدمون دهن کجی کنه حالا برو از حذف بردار و به بازی برس

با سلام خدمتت دوستان از روزی که بکس سه ایکس حذف کردن اومدن اینجا دیگه نه تو فروم اومدم نه از بحث سیاست های SW خبر دارم این پست رو هم گذاشتم برای دوستانی که اومدن جو فروم و سرور رو خراب کردن باید خدمتتون عرض کنم متاسفم برای بعضی از دوستان . یه جا یه بنده خدایی میگفت این بازی برای بچه های دهه 60 و 70 هست به نظرم بچه های دهه 90 بیشتر علاقه مند هستن به این بازی

SW باید بدونه چه حذف کنن چه حذف نکن با هر تیم لیدری یا بدون تیم لیدری چه صفر بشم چه صفر نشم من هستم تا اخرش

پیروز و دنباله دار باشید

این میشه مثل اینکه روحانی گفت من جمعه تازه فهمیدم ! اگر هم واقعا سهوی از دید پنهان مونده ، با ادعای اینکه اگر ما میخواستیم و فلان و فلان ، پاسخ منطقی ای داده نشده 🙏

نور چشمی داداش . فعلا که اخراج شده و احتماله زدنشم هست

باز اگر راضی نمیشی بیام با هم بریم در خونشون :)

من یک سوال میکنم ازت چرا مخفیگاه میاورد بالا؟

چرا دف میومد روش چه دف خودش چه دف از جاهایه دیگه کاری با اینا ندارم

چرا تیم لیدری sw هیک واکنشی نشون نداد،؟

ممکن فردا روز ها نوبت ما

اشکان گلم از خودش بپرس چرا مخفیگاه اپ میکرده :)

تیم لیدریه sw مسئول سیاست های ساید sw هست نه پلیرهای ساید

فک میکنم اکانت مورد نظر اخراج هم شده از اتحاد

تو که بچه های sw رو میشناسی فک نمیکنی همچین پلنی رو که پشتش هیچ فکری نباشه رو انجام بدن

و در مورد بوم بوم هم خدمتتون عارضم اگر جنوب غرب پشت یه اکانت وایسسته از اون اکانت صدایی منعکس نمیشه :)

در مورد اینکه این ده رو پروندید لیدر های ساید یا ازتون تشکر میکنن یا انتقام میگیرن :) اونجاش دیگه در اختیارات من نیست

پ.ن : سرور نرماله اشکان جون ری اکشن ها هم نرماله بلاخره شورای لیدری جنوب غرب توضیحات رو ارائه میدن

نکته ای که در خور اهمیت بود ، سکوت تیم لیدری جنوب غرب در بابت این دهکده با توجه به عملکرد خوبشون در ده ۲ زدن این شبه رو برای آمرداد ایجاد کرده که این دهکده با هماهنگی تیم لیدری این ربع بنا شده بو

شما دیگه چرا اشکان جان در مورد اکانت g.shark که بچه ها حتما توضیحاتی دارن ولی این یه مورد رو من به عنوان یه فروم نویس میگم خدمتتون نه پلیر sw :

چرا اون ده به راحتی صفر شد ؟

پ.ن : الان 4 ساید باید بیخیال منطقه خاکستریشون بشن ؟

احتمالا یه بازی دیگس که داری بازی میکنی ! با این حجم مولتی دیفالت و نان کپ یه اکانت نهایتا 4 روز فاصله داره ! 4 روز اول هم در بهترین حالت میشه عکس پایین:

یعنی 853 تا کاتا میشه سوپر همر ؟! اگه شما رو دیفالتاتون برای واندرزدن حساب کردین که... .بعد اونوقت با چی میخواین بجنگین ؟! با رعد ؟!فکر کنم داری دست میندازی

پ ن : پس از الان به بعد ما دیفالت شما رو بزنیم واندر زن زدیم دیگد

با سلام پیرو حرف پارسا جان خدمتتون عارضم دو سرور قبل پارسا نزدیک به ۸۳۵ ک گرزی از دیفالت رو واندر se بلند کرد تو هنون سرور من از دهه ۳ که با جنگ اموز هم شارژ کرده بودم ۷۲۰ ک گرزی بلند کردم رو واندر sw

بخاطر اینکه منابع واسه غارت تقریبا بعد از اتمام حمایت ها برای ۴ موتوره شارژ کردن تو سرور پیدا میشه سنگین ترین همر ها از دیفالت میان بیرون چیزی که تو دو سرور گذشته دیدیم

پاینده باشید

سلام امید جان پستتون لایک شد در باب جمع و تفریقتون

ولی در باب تعداد صفحات زیاد فروم خدمتتون عارضم دوستانی مثه شما میان سمت و سویی به فروم میدن و یه حرفی رو زمین میندازن ببینن چی میشه

من به عنوان یه پلیر ساده جنوب غرب خدمتتون عرض میکنم هیچ گونه متایی وجود نداره که شما نگران باشی و اگر لایک و دیسلایکی هست از روی رفاقت هست

برای مثال من پست های nw رو لایک میکنم چون دوستان نزدیکم هستن . بچه های ما همه دوستان مشترکی در ساید های شمال شرق و جنوب شرق دارن

به قول اشکان جان هنوز حمایت ها تموم نشده شما دارید شرقی غربی میکنی این سرور رو . این تصمیمی هست که لیدرها باید بگیرن و فک نمیکنم بشه خط داد به لیدر ها

این وسط میدونی کی ناراحت شد؟همون لیدرایی که تضمین دادن و گرفتن که چرا نمیزنید ؟

پی نوشت:مخاطب این پست مصطفی هست انتظار ریپلای از ساید دیگه ندارم

به نظرم کسی رو نباید مخاطب کنی تا بتونی ازش انتظار ریپلای نکردن داشته باشید

سعید جان من این جمله اول شما رو دو پهلو برداشت کردم اگر اشتباه متوجه شدم معذرت خواهی پیشاپیش