Posts by 33yed

این پست مختص برای شمال شرقی های عزیز هست

دوستان ما هیچ خصومتی با شما نداریم با اینکه کثیف بازی کردید مثل اکانت زدن تو خاک ما ،دف ریختن تو مولتی هامون ، کتیبه زدید از سایدمون از اکانت های تو خاک خودمون ، تو اتحادمون اکانت داشتید حتی برای نقشه ها هم دارید یه حرکاتی میکنید ولی از شما ناراحت نیستم چون اینا هم جزو بازی هست شما تونستید کردید ما تنبل تر بودیم نکردیم از همین جا میگم دمتون گرم .

هم خودتون هم تیم لیدریتون زحمات زیادی کشیدن هر کی بیرون هم باشه متوجه پشتکارتون میشه

به قول جک اسپارو که میگه : تمام قوانین اینه کارهایی که یه نفر میتونه انجام بده و کار هایی که نمیتونه انجام بده شما تونستید ما نتونستیم

اگر هم اینجا درباره متا صحبت میکنم جنوب غرب خودش بخونه خودش جواب بده شما نگران نباشید که متا بهم بخوره انقدر پلیر هستن که بد رو از خوب تشخیص بده تنها دلیلی که نمیتونم هضم کنم در مورد متا و پست میذارم اینه که جنوب غرب و شرق به هر دلیلی متاشون خراب شد (به من ربطی نداره) تو اون متا ۳ تا ساید بودیم با ما چرا متا رو شکستید ما که نه کتیبه ای زدیم که ازمون زدن نه مولتی باز بودیم که غارت کل اتحادمون رو میبینی چرا بدون خداحافظی رفتی چی گفتن بهتون که حاضر نبودید از زبان خودمون بشنوی شاید ما هم همراه شما می اومدیم رو جنوب شرق سه به یک میکردیم، از ما به شما نزدیکتر مگه تو سرور بود اینجاست که یه جای کار میلنگه این که بدون خداحافظی رفتید

بله عزیزم دفسازهایی هستن که غارت نمیکنن همین امروزشم تو فارم های ما دف ریختن نیزه دار هم میخوره به ناتار میمیره کاتا هم ندارن که کاتا کنن . تازه بعضی از همر های ما هم غارت نمیکنن از این بحث بگذریم

شاید باورت نشه و میدونمم باورت نمیشه که یه نفر صادقانه صحبت کنه من واقعا ناراحت متا شما نیستم و نمیخوام خرابش کنم فقط نگرانم که از جنوب غرب استفاده ابزاری بشه . درسته الان میگی به تو چه ولی باور کن از روزی که وارد دنیای ترواین شدم تو جنوب غرب چشم باز کردم حتی یه سرور هم تو seبا اکانت کاپیتان همراه همین تیم فعلی seبودم با ne متا کردیم همرم رو رو swنزدم

دست خودم نیست رو swحساسم اگر قرار swبواسطه این متا بازی رو ببره که این ارزوی منم هست. ما به دلایل نا مشخصی سر از nw دراوردیم در حالی که باید تو جنوب غرب میبودیم

الان هم اینده سایدمون برای ما مهمه . از neهم بیزار نیستم اما با زحمتی که بچه های neکشیدن تو این سرور مشخصه نمیذارن sw 100 کنه که حق هم دارن ماشالله کلی وقت و هزینه کردن که قهرمانی هم حقشونه

یه نمونه از سایدِ شما که همچین ادعایی رو فرمودید با استفاده از همین نمونه نام میبرم؛
    اتحادِ FIFA21 و اتحاد M هر دو در سایدِ شما هستند، و به طرزِ جالبی هیچ کدوم هم در تاپِ غارت نیستن!

عشقم اونا دفساز هستن حالا گیریم که مولتی اکانت باشن که نیستن باز هم ما از خود sw کمتر مولتی داریم یعنی پاک ترین در سرور

sw هم رفت قاطی پولدارها وکیل گرفت:)

بروبکس sw وقتی ما اومدیم تو nw به عنوان تیم دوم sw اومدیم همه ما sw بازیم پس اگر روی متا کسی میخواستید حساب کنید الویت ما بودیم ببینید چکار کردید با ساید عزیزمون که از شمال شرق میان از شما دفاع میکنن یوسف جان

ولی در کل برای همه شما ها تو زندگی واقعی آرزوی موفقیت میکنم ساید محبوبمون رو زیربلیط کردید رفت ما با اینکه nw رو ساید خودمون نمیدونیم شدید پایبندش هستیم اگر این سرور sw در حالت متا با ne واندر رو 100 کرد من دیگه تراوین بازی نمیکنم قول میدم

پ.ن : انشالله که sw حکم دستمال کاغذی ne رو نداشته باشه

جنوب غرب همیشه جای بازیکن های بوده که دل شیر داشتن الانشم همینطوره خودتون رو به خواب نزنید من تک تکتون رو میشناسم میدونم که هیچکدوم اهل زیر بلیط شدن نیستید و فقط بازی خوردید هر وقت متوجه اشتباهتون شدید رو من صفر تا صد حساب کنید در حد اندازه خودمون پشتتون هستیم چون ما رو به جنوب غرب میشناسن

اگر به خاطر ناصر نبود ما هم الان تو sw بودیم ناصر گفت بیاید اینجا مثه سرور پیش نشه ولی در کل با همیم

اهات ولی با ان ای هم نمیبندم. یا با ان دبل حرف بزن باهاش متا کن. مطمئن باش ان ای و اس ای که نمیان متا کنن. اینا هم راه های سیاسی بنده برای ساید شما البته اگر ترسو نباشید که متاسفانه هستید. از قبل کتیبه ها رفتی با ان ای بستی کتیبه اس ای رو دادی به ان ای حالا واسه من ژست میگیری که نه اینا مولتی دارن؟؟؟ :))))

بسیار چالش زیبایی بود برای جنوب غرب

یوسف داداش ما مولتی باز نداریم به نظرم بیا با ما متا کن شرق رو هم بذاریم به حال خودشون میشیم 3 تا قطب

اقاجان ما رو خجالت زده نکن شمال غرب خیلی بهتر پیش میرفت اگر ناصر درگیری های شخصیش پیش نمیومد و میموند

ولی نه منظورم seرو یک ساید کامل خودمون رو نصف ساید swرو هم یک ساید و شما رو دو ساید حساب کردم طبق اعداد ارقامی که تو پست های قبل دیدم . اولین پست امشب رو هم کاملا دلی و بی منظور نوشتم انشالله عمر متای شما بلند تر از متای ما باشه دوستان جنوب غربی به دل نگیرن من شخصا به کسی که بکشه زیر متای قبلیش زیاد اعتماد نمیکنم منظورم کلی هست نه فقط این سرور . ولی انشالله که تا ته سرور بمونید برای هم . کار اسونی پیش رو ندارید توصیه میکنم به همون قوت قبلی جلو برید😁 من هم تا امروز با دو ساید دیگه مثه ساید شما صحبتی برای متا نکردم تا این لحظه میتونید از یوسف بپرسید ما هم با seمیبندیم احتمالا البته اگر قابل بدونن

فدات کاوه جان من هنوزم سر حرفم هستم ما اگر نقطه ضعفی داریم نقاط قوتی هم داریم و همینطوری هم الان داریم روبروی شما بازی میکنیم .

عرض کردم خدمتتون به عنوان پلیر ساده عرض کردم خدمتتون نه لیدر ساید nw

الان بخوام در جایگاه لیدری صحبت کنم عارضم خدمتتون که ما هستیم پر قدرت و با توان کامل که بازی رو برای جفتمون هم قشنگ تر کنیم و اینم بدونید که نباید ساید ما رو دست کم بگیرید من فقط از رو امار و ارقام لقمان گفتم با این متا جدید الان شما دوبل ما شدید و خودتم باید اینو قبول داشته باشی که الان کفه ترازو به نفع شماست اگر قرار بود متایی هم باشه حالت اول همون سه به یک بالانس بود بعد متا شمال و جنوب بالانس بودبعد متا ضربدری و بعد متا شرق و غرب ، ما روزی که تیممون بسته شد و نفراتمون رو دیدیم سبک بازیمون رو انتخاب کردیم انشالله که برای هر ۴ ساید خوشایند باشه سرور

پ.ن :اگر دو درصد هم من رو قبول داشته باشی اینو بهت بگم داداش پشت پستم هیچ منظوری نداشتم من کجا عبارت نرمش قهرمانانه کجا داداش😁

بله درسته عزیز دلم . من نگفتم اشتباه کردید منظورم این بود که اگر اینجوری نمیشد سرور بالانس تر بود و لذت بیشتری داشت . بلاخره که هر کدوم چه درست چه غلط دلیلی برای کارمون داریم . من برخلاف دیگران که میگن دیگه نمیخواستم پست بذارم خیلی وقت بود پست نذاشته بودم اونی که تو فکرم بود رو نوشتم

پ.ن :برای پیدا کردن رفیق نیازی به متا نیست داداش 😁 با رقابت هم میشه رفیق پیدا کرد

سلام دوستان تو این پست های اخر یه چیزی بولد شده اونم اینه که کی بیشتر ضرر کرده . همر برای زدنه دف هم که کارش مشخصه . برای هممون پیش اومده که همرمون ترشی شده و دفمون باد کرده پس چیو حساب کتاب میکنید وقتش بوده صلاح دیدن زدن به نظرم بچه گانه حرف نزنیم منظورمم ساید خاصی نیست ،

اما یه نکته میخوام خدمتتون عرض کنم در رابطه با ساید عزیزم جنوب غرب که تو هر سایدی هم باشم دوس دارم جنوب غرب صد کنه ، اینکه صلاح دیدید با ne متا کنید رو خودتون میدونید چکار کنید چکار نکنید ، همه میدونن ساید ما نسبت به بقیه ساید ها ضعیف تره اعداد ارقام همه چی رو نشون میدن و ساید شمال شرق هم قوی تر . هر کدوممون هم که الان داریم بازی میکنیم بیشتر از انگشت های یک دست حداقل برنده بازی بودیم هیچکدوم سرور اولی نیستیم . چند سالی هست که اشخور وارد این بازی نمیشه نوب ترینمون حداقل ۳ سال سابقه داره . مطمئن هستم بچه های شمال شرق هم نمیخوان یه بازی بی دردسر داشته باشن و مثه اب خوردن ۱۰۰ کنن اگر دنبال این هستید پس ما هم بیایم با شما متا کنیم بزنیم جنوب شرق رو که راحت تر ۱۰۰ کنیم . متا ۳ به یک خیلی بازی رو قشنگ تر میکرد حتی اگر شمال شرق این بازی رو واگذار میکرد بیشتر لذت میبرد و سرور براشون خاطره ساز میشد . ولی الان متا مقابل دوبل ما هست یعنی یک و نیم در برابر سه . این ها رو از امار های لقمان حدودی در اوردم . پس به نظرم sw باید برگرده به متاش .

البته اگر برنگرده لذت بازی به متا ما میرسه و عنوان برنده به متا مقابل

این پست رو صرفا از دید یک پلیر عادی گذاشتم نه به عنوان لیدر شمال غرب

یوسف جان انشالله که غم اخرت باشه عزیزم

اصلا انگار ب خر تی تاپ دادی تو ان ای :دی

دور از جونتون عزیزم نوش جونتون باشه قبلنم گفتم به شادی ازشون استفاده کنید و همیشه شاد باشید

داداش رضا در جریانه که چرا من از آسمون افتادم پایین . میخوای بیست تا اسکرین بفرستم برات که شب قبل کتیبه ها رای گیری کردیم و من لیدر شدم

در موردت اعتمادتم ایشالله قسمت شه یه سرور باهم بازی کنیم تا بیشتر منو بشناسی

ولی مشکل اصلی همینجاست به قول خودتون تا جایی که شما میدونید احتمالا شما هم مثه رضا بیخبر باشید اکانت خوشگل پسر و chen کتیبه کلین کردن تو محاسبات لقمان هم بود و خودمونم مهاجمینشو چک کردیم که پوینت گرفت قربون اون صورت ماهت برم .چرا مقاومت میکنی؟ کلین کردن این دو نفر ولی کتیبه اومد تو خاک ما نیومد شاید بخوای بگی احتمال رفتن به دو ساید دیگه هم بود اما وقتی ما شب قبل کتیبه بهش اتک دادیم تاپ مدافعین رو برای رضا فرستادم ne بود که پوینت دف گرفت

مخلصم✋

دوتاشو میذاشتی من جواب بدم :)

رضا عزیزم چکمه رو من کلین کردم من کاتا کردم هیرو نداشتم دادم se بزنه هر لحظه هم بخوامش میدن تو این رو داری با چی مقایسه میکنی عزیزم

منم روی کلی حرفم با تمام ساید شما نبود با صاحبان اکانت های داخل خاکم و لیدری که ازش حمایت کرد بودم تو که به قول خودت اصلا صاحبشم پیدا نکردی

یه مورد دیگه یه قول خودت بیشتر بچه هاتون کم سن و سالن ولی ساید ما نه خدا رو شکر پس با لفظ خیانتکاری من سعی بر تفرقه نندار قدمت آشنایی من با بچه های سایدمون از قدمت تجربه بازی بعضی از بچه های شما بیشتره و چشم بسته منو قبول دارن و از اینه که باید بترسی

بله باز میگم دست مریزاد se که بازم خندت بگیره چون توی شما جنم اینو نمیبینم که از ساید خوتون لانچ کرده باشید مگه قهرمانشو

ولی در پایان . این بازی برای من بازیه و اتفاقات هر سرور رو تو همون سرور جا میذارم چه دوستی چه دشمنی و تو هر سرور دفتر جدید باز میکنم اینو خودت تجربه کردی سه ایکس قبلی به هم پریدیم اینجا نزدیک بود بیام رو اکانتت بازی کنم که باز هم نشد رفاقت کنیم اینم بگم ما اینا رو از چشم سایدت میبینیم تو خودتو آدم بده نکن داداش . لیدرها نشستن پشت پاک و طاهر تو به قول خودت از همه بی خبر شدی سیبل

اگر هم کتیبه زدیم کلینر از خودمون بوده، دهکده زدیم یا ناتار چیف کردیم کاتا کشیدیم، و خودمون رو پلیر ساید جا نزدیم تا چهل - پنجاه روز فول جاسوسی کنیم از ساید رقیب و بعد هم کتیبه ببریم و بعد باز هم بمونیم با کمک اسکاتِ یاران از فاصله نزدیک خفت کنیم.

ببخشید داداش میشه یه زحمت بکشی بگی اکانت خوشگل پسر و chen تو ساید ما کتیبه کلین کردن ولی کتیبه ها از ساید شما سر در آوردن رو تحلیل کنی چطوری از تو خاک ما شما کلین کردی یعنی همرشون رو بردید تو ne از اونجا لانچ کردید یه کوچولو شبیه سرور پاندورا شد که میتونستی نیروی کمک دوستان رو تو ده های خودت جا به جا کنی

اکانت خوشگل پسر تا شب کتیبه ها تو اتحاد ما بود

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

طرف تو nw تو لیست مهاجمین هست کسی هم تو تاپ دف نیست پس ناتار زده . ناتاری که توش کتیبه بوده و اون کتیبه هم رفته ساید ne چیو میخوای از طرف مقابل بشنوی گلم بعضی چیزها عیانن نیازی به بیان نیست

بیاد چی بگه شمال شرق . سایدی که بازی کثیف رو افتخار میدونه چرا باید جواب گو باشه

رضا گارد عزیز بهت گفتم کتیبه هامونو بزن اشکالی نداره ولی از خاک خودتون لانچ کن نامردی نزن خندیدی . گفتی خوشگل پسر رو یه درصد احتمال بده مال ساید دیگه باشه مال ما نیست کسی گردن نمیگیره هنوزم دنبال گردن بگیری

البته این سبک هم خوبه بری تو ساید دیگه اکانت بزنی برای بردن کتیبه هاشون ولی نه سایدی که خودش از نظر پلیری و مولتی ربع ساید خودتون باشه . حداقل مثه جنوب شرق میومدید ده میزدید میگفتید این ده مال ماست توشم دف ریختیم باهاش میخوایم کتیبه بزنیم میتونید صفرش کنید نه که مثه .... بیاد تو اتحاد ما خودتون رو پلیر ساید جا بزنید این دیگه ته بی شرفیه البته بازی همه اینا رو داره

khoshgelpesar(2592)(رومن) : 108896

داداش لیستت رو درست کن :)ایشون از خاک nw کلین میکردن برادران از ne تک هیرو لانچ میکردن شب قبلش 3 موج کاتا کم داشتم تا بپرونمش ولی شدیدا پوش شد اود بالا

همینطور ایشون

chen(3961)(مصر) :

رضا سورنای عزیز حالا فهمیدی چرا ما 6 تا کتیبه جمع کردیم چون 4 تا شو به کثافت بردن یکی هم خودمون تک هیرو از se زدیم ما همر داشتیم که همه کتیبه ها رو لانچ کنیم ولی ......

سلام دوستان گلم اول یه خسته نباششید به 4 ساید برای جمع آوری کتیبه ها میگم . ساید ما تا اونجت که میتونست تلاشش خودشو کرد چند تا کتیبه رو برداشتیم چکمه بزرگانموم رو هم خودمون زدیم ساید se کمک کرد هیرو زد دمتون گرم

بیشتر زحماتمون روی دوش ساید ne بود همانند پرنده ای زیبا روی کتیبه های ما بودن . 4 تا کتیبه رو قبل ما رسیدن مثله مرتاض هامون دمشون گرم که قبل ما لانچ کردن حتی بس نبود رو کتیبه هایی هم که بلند میکردیم هم چشم داشتن و اتک دادن

ولی فراموش کردن مسجد فقط جای نماز خوندن هست نه ( مثلا کفش دزدی ) یا ......

ما اگر نقط ضعفی داریم خیالتون راحت در مقابلش توانایی هم داریم

یه دست مریزاد به ساید جنوب شرق چرا ؟ چون زمانی که ساید ما یه کتیبه انبار کوچیک یه بزرگ بلند کرده بود و کوچیک دوممون هم در یک ساعتی لند شدن بود جنوب شرق هیچ انباری بلند نکرده بود sw فقط یدونه ne هم یدونه از ما زده بود یعنی ما سریع تر بودیم حالا چرا دست میزاد se چون انقدر ابهت داشتید که ساید هم مرزتون وجود نداشت بیاد رو کتیبه های شما دمتون گرم

دم ساید های جنوبی گرم که ضعیف کش بلد نبودن . حتی اوایل بازی دهی تو خاک ما زدن کسب تکلیف کردن و اجازه گرفتن

شمال غرب در حد یک ربع تمام عیار نیست متاسفانه و با اینکه پلیرهای خوبی هم دارند ولی قدرت یک ساید کامل رو ندارند

سلام لقمان جان میشه یه خواهشی کنم ازت ما 40 نفر تو nw داریم بازی میکنیم به خاطر نداشتن مولتی به قول شما در حد یه ساید نیستیم . به نظر شما این تو تقسیم کتیبه ها میتونه تاثیر گذار باشه مثلا یونیک هایی که برای ما میافته بشه چشمان چکمه یا نهایتش احمق منحصر

پ.ن : به نظر من رژیم و استحکامات که هر دو واسه واندر هستن جفتشونم میافتن تو ساید های شرقی . جنگ منحصر هم تو sw

پ.ن : مدیریت محترم میدونم کتیبه ها رندوم هستن تقسیم شدنشون من فقط پیش بینی کردم

ما قدر دان زحمات شما هستیم و میدونیم که برای شما جانبداری تعریف نشده

سلام چاکرم داداش اولا من گفتم دوحالت داره شما خودت یکی از حالت ها رو انتخاب کردی دوما فروم سوت کور بود گفتیم یه سویی بهش بدیم

این چیزها تو بازی عادیه داشتن جاسوس تو ساید مقابل به نظر من خیلی عاقلانه هست ، برداشتی که من از حرف شما کردم این بود که داشتن جاسوس رو تایید کردید پس ما هم مثه شما سعی میکنیم جلوی نشتی رو بگیریم

به قول شایان شانگفی:

پیروز و دنباله دار باشید

سلام رفقا

طی دو روز گذشته از سمت شمال شرق به اکانت های چراغ قرمز و زرد ما یا اتک میاد یا اسکات در نوع خودش جالب بود که تیرشون تو تاریکی به هدف میخوره دمتون گرم

پ/ن : خودمم مطمئن نیستم از داشتن جاسوس تو اتحادمون ولی از این دو حالت خارج نیست یا جاسوس دارید یا واقعا بد شانسیم ما . قضاوت با خودتون

خب جناب 33yed عزیز بنده نمودار رشد خودم و شما و اکانت 200t رو میزارم اینجا. دیگه خودتون ملاحظه بفرمایید.

برای اینکه شیب نمودارها منطقی بشه. دیتای اولی برای دهکده اول رو در روز اول برابر 1200 قرار دادم که نمودارها رو بشه چشمی هم مقایسه کرد. این نمودارها رشد دهکده های یک اکانت رو نشون میده

لقمان عزیزم ارزش پست های شما بیشتر از اون چیزیه که کسی بخواد مشکلی بگیره من خودم جواب خودمو داده بودم فک کنم من بد خرج میکنم مرسی از لطف بی کرانت

اما در مورد مولتی ها من به بچه های اتحادمون گفتم دیگه عکس العمل نشون ندن و دف نریزن ولی انگار باید دوباره دست به کار شیم اونم نه داخل فارم ها داخل مولتی ها

فقط 24 ساعت فرصت میدم جمعش کنید

پ/ن : اول از ساید های شرقی شروع میکنیم از بالا به پایین

پ.ن۲: فرصت داده میشه که به (پ.ن۱) فکر کنید و در همینجا جواب بنده رو اعلام کنید

سلام خدمت همه دوستان از اونجا که تو فارم های nw هم دف میریزن و هیچ سایدی قبول نمیکنه باید به ادمین شک کنیم :)

پ.ن : لقمان داداش تو لیستت ما تو ردیف 16 بودیم ما هم گلد زیاد خرج میکنیم ولی فک کنم بد جا خرج میکنیم :)

حالا اگه شما اطلاعی از سرورهای رسمی‌تراوین نداری احتمالا ناشی از چیزای دیگست ;)

نه داداش من تاحالا بازی نکردم سرورهای رسمی :) اونجا هم کلوپ طلایی داره ؟

تیم امرداد فاتح سه سرور قبلی اسپیدترا هستند.

داداشم نوشته بود اسپید ترا ننوشته بود ای ار ولی ممنونم که با من حقیر همکلام شدی

نوکرم داداش گلم این چه حرفیه ما دعا گوتیم عشقی .من شک کردم فک کردم دوتا سرور نرمال اسپید ترا گذاشته من بازی نکردم :) این که ما تو گوشه قلب شما یه جایی کوچواو داریم افتخاری برای بندست انشالله یه سرور کنار هم بازی میکنیم که بشه جز افتخاراتم

تیم امرداد فاتح سه سرور قبلی اسپیدترا هستند.

فک کنم داری اشتباه میکنی داداش یا من آلزایمر گرفتم . امرداد 3 تا سرور پشت هم 100 کرد؟

قبل از نرمال که سرور پیش بود که امرداد 100 کرد اونم بدون حریف فک کنم سرور 2 ایکس بود که sw 100 کرد قبل از اونم جنوب شرق قبل تر شمال غرب قبل ترشم شمال شرق 100 کرد

ممنون میشم شفاف سازی کنی

پ.ن : منظورم این نبود که امرداد نمیتونه 100 کنه منظورم این بود دوتا ساید حذف کردن لطفا جبهه نگیرید :)