Posts by 33yed

یه سوالی که واقعا می‌خوام بپرسم از ادمین اینه ،که چرا اگه 5000ناتار تو ne هستش چرا همون مقدار تو ساید های دیگه نیست ،من هزار بار چک کردم اینقدر که من تو نقشه بودم هیچ کی نبوده تو این مدت که اومدم میتونین برین قشنگ نگاه کنین بعد متوجه بشین ،نمیشه اینجوری سایت زد و مردم رو سرکیسه کرد

ناتار الگو خاص خودشو داره یکی از فاکتور ها تعداد اکانت های هر ساید هست هر چی تعداد اکانت بیشتر ناتار و بیشتر و.....

سید جان شما در بهترین حالت ۲ میکنید ، صفر که نمیتونید بکنید بجز اینکه برید پشت پنل و دیلیت کنید اکانتو:)

باز حداقل دو میکنیم و اینم جای شکر داره.

اما یه سری افراد هستن سعی در تخریب این سایت دارن البته منظورم شما نیستید کلی میگم ، بلاخره این سایت با هر کم و کاستی و باگی باعث جمع شدن چند نفر شده و تا اینجا خوبیهاش از بدیهاش بیشتر بوده . الانم اونایی که واقعا دارن بازی میکنن موافق بالا رفتن سرعت سرور هستن چون برنده بازی مشخصه . پس چرا یک ماه از زندگیمون رو بیخودی اینجا بجنگیم . نباید اینجوری میشد که شد متاسفانه الان بهترین راه بالا رفتن سرعت سرور هست ، اما بعضی از دوستان که میگن نه تنها یه دلیل دارن اونم اینه که سرور کسل کننده بشه که فردا بیان بگن فلان سرور خیلی بی حال و کسل کننده هست .

دوستانی که میخوان خودشون سایت بزنن به نظرم برن از راه های عادلانه تری وارد شن با سایت بهتر با مدیریت بهتر اینجوری همه میان .

ولی اینکه بخوان سایدی رو خراب کنن بیشتر دارن خودشون رو خراب میکنن چون هر چی که برای دیگران بخوای برای خودتم همون میاد .

بد کسی رو بخوای بدی سمت خودت میاد.

(از هر دست بدی از همون دست میگیری)

پ.ن: من شاح و شونه نکشیدم که هر کی با ما موافق نباشه میزنیمش منظورم این بود حق با اکثریت هست حالا اگر یه نفر راضی نیست میتونیم بزنیمش که دیگه بهونه ای نداشته باشه

پ.ن: شما هم فک کنم از دژکوب بازهای قدیمی هستی از محسن بپرس منو خوب میشناسه که میتونم صفر کنم یا نه . از شانس خوب خیلی ها تو دوران بازنشستگی با ما رقیب شدن ولی شاعر میگه :

بعد از نبرد گله ای از کلاغ ها با عقاب پیر فقط کوهی از لاشه های کلاغ به جا ماند

خوب من یه حرفی دارم همیشه میزنم که تو تایپ نمیشهدمنظوز رو کامل رسوند . من گفتم لیدر های جوان نه انسان های جوان . طرف بیست سال پلیره ولی یکسال لیدر شده

و اینکه بگی طرف دوساله بازی میکنه خیلی لیدر خوبیه امکان پذیر نیست یا اگر موفق بوده شرایط اوکی بوده . اینجا هم مثه زندگیه باید تو شرایط سه یک و برعکسش تو خیلی از شرایط لیدری کنی جنگ داخلی ببینی برنده و بازنده شی و سختی بسیار بکشی که بشی لیدری کار آزموده

و اما در مورد امید که خدمتت عرض کنم من نمیخوام کاسه داغ تر از آش بشم ولی گفتنی رو باید گفت امید از اولش هم نیود فقط در حد اکانا دفساز والسلام . حسین هم تا متا خراب شد بنده خدا گرفتار شد و هومن هم یکم بعد ترش من بیخبرم که چرا رفت ، ولی حتی اگر امید تو این سرور لیدر بود الان قضیه سرور فرق میکرد .

من حرفم اینه که ما هم از جنوب شرق خوردیم ولی گلگی از اونا نیست هر چی کردیم خودمون کردیم

خود کرده را تدبیر نیست هر چی که الان سرمون اومده ۸۰ درصد اثار عمل خودمون هست بیست درصد شرایط

به قول سعید شمال شرق اول سراغ من اومد و ناصر جواب رد داد اونموقع ناصر لیدر بود و حتما صلاح بر این بوده و خیلی چیزها که نمیخوام پستم طولانی شه

اینجا معلوم میشه تصمیم یوسف داداش گلم که با مرام ترینه درست بوده

از لیدرا شمال شرق و جنوب غرب میخوایم سرور بعد همه باهم باشیم تویک تیم ایشاالله

احساس میکنم از آب گل آلود ماهی میگیری درسته جنوب شرق کار اشتباهی کرده ولی به نظر خود من از روی نیت بد نبود از روی بی تجربگی بود اگر امثال امید هومن حسین بالا سر سایدشون بودن حتی اگر کار به حذفم میکشید نمیذاشتن همچین اتفاقی بیافته ولی وقتی میای با چنتا لیدر جوان معامله کنی آخرش میشه همین

با سلام خدمت دوستان همونطور که شاهدید ساید جنوب شرق داره حذف میشه و کتیبه هاش میره روی ناتار دیروز جنگ کوچیک افتاد رو ناتار که زیر 6 ساعت از شمال شرق بلندش کردن چون متای ضربدری بود ما نرسیدیم برش داریم البته چون تو مختصات بالای 100 بود به دوتا اکانت از se هم دسترسی داشتم که 10 ساعت راه بود لانچ کردیم ولی ne زودتر بلند کرد امروزم که جنگ بزرگ و انبار کوچیک اومد رو ناتار که باتوجه به هم مرز بودن حریف با جنوب شرق احتمالا همین قضیه بازم پیش میاد

سوالی که پیش میاد اینه که چرا جنوب شرق کتیبه هاشو به متای در حال جنگش نداد البته این سوال احمقانه ای هست

اینو باید پرسد که چرا کتیبه ها رو به بچه های خودشون که موندن مثه فرامرز ندادن این زیاد احمقانه نیست

شاید در اعتراض به ادمین تصمیم گرفتن کتیبه هاشون رو به شمال شرق و جنوب غرب بدن و من قادر به درک این قضیه نیستم

اینم از آخر و عاقبت متای چینی

بزرگترین تجربه بنده تو این سرور این بود که با سایدی که یزرگترهاش حضور ندارن امثال امید و... متا نبندم قشنگی تراوین به همینه که همیشه یه درسی داره بهت بده و بیهوده وقت نمیذاری

جنوب شرق با حذفش پشت ما رو خالی کرد با این حرکت هم کشید زیر پامون ولی ما از روز اول سرور رو کسی حسابی باز نکردیم که الانم بخوایم پا پس بکشیم حریف قدر تر شد کار یکم سخت تر

از همین جا هم یه توصیه برای لیدر های se دارم هر وقت دنبال حذف دست جمعی بودید اکانت لیدر ها دو ساعت بعد همه حذف شه یه لیدر نباید اول همه حذف کنه بره باید فکر 100 جا رو بکنه

دوستانی که درخواست بالا رفتن سرعت سرور رو دارن همگی یه پست کوچولو با متن زیر پست کنید

ادمین گرامی لطفا سرعت بازی رو افزایش دهید

سلام خدمت دوستان عزیز

با توجه به شرایط بوجود امده سرور و مشخص شدن اخر بازی دیگه هیجان و کیفیتی نداره سرور ، ساید شمال غرب به احترام وقتی که هممون گذاشتیم و تا اینجا اومدیم با همه پستی و بلندی ها ، خوبی و بدی های سرور تصمیم به ادامه بازی گرفته .

بخاطر اینکه سرور رو نصفه کاره ول نکنیم و دف و همری که زحمت کشیدیم شارژ کردیم ترشی نشه (همر هر دو طرف )

من با یوسف و سامان صحبت کردم بخاطر پتانسیل کم ما از نظر تعداد پلیر بازی رو واندر به واندر کنیم تا فقط از ترشی شدن همر ها و دف ها جلوگیری کنیم دیگه سروری که اخرش مشخصه ارزش پلن رفتن از سمت شما و دف کردن از ما رو نداره چون نتیجه مشخصه . پس از این به بعد فقط واندر های همدیگرو تارگت میکنیم با توجه به این که این روش هم جذابیت زیادی نداره نظر یوسف و سامان بر اینه که سرعت سرور بالا بره تا زودتر بریم به زندگیمون برسیم و برای سرور بعد اماده شیم در صورت واندر به واندر شدن ساید ما و چندی از دوستان که در ساید se موندن مساعده

سلام عزیز

بعد فرار کردن دوستان جنوب شرقی که دوشنبه اکانتاشون حذف میشه باقی اکانت هایی که توی 2 ساید مونده هم سه شنبه با واکنشی خشن اثری ازشون نمیمونه پس از ادمین خواهش میکنیم سرعت سرور رو از روز سه شنبه بالا ببره تا به کار و زندگیمون برسیم

پ. ن : حذف نکنید قول میدیم رضا گارد رو بدیم بهتون سرور بالانس بشه

پ. ن : چرا قبل نقشه ها فرار میکنید ؟ تازه خدا بهتون رحم کرده کینگ دانیال نیومده وگرنه قبل کتیبه ها باید فرار می کردید

قدمتون بالای چشم . منتظرتون هستیم

درمورد سرعت سرور هم باید روند طبیعی خودش رو طی کنه ، ما و کسانی که از seدارن بازی رو ادامه میدن موافق نیستم با بالا رفتن سرعت بازی.

سلام خدمت علی آقا چند تا مورد میخواستم خدمتت عرض کنم

۱: تشکر میکنم بابت تحلیل های فوق العادت ولی متاسفانه اینجا اخبار ۲۰:۳۰ نیست که بگی امار بیکاری تو امریکا بالا رفته و ما واکسن کرونا رو پارسال ردیف کردیم و لنگ مشتری هستیم

۲ : در مورد اکانت اشکان پسر که گفتی لانچ از روی یاس و حذف هست نه داداش همیشه شعبان یه بارم رمضان تا الان چند تا خفت کوچولو زدیم که شبا بود این دفعه تو روز زدیم ببینیم چی میشه که اونم شخص خودم لانچ کردم دمتون گرم انلاین بودید

۳: در مورد آرش هم که فرمودید پناهنده شده خدمتتون عرض کنم آرش کلا این سرور تیمش رو نبست بیاد تو سرور قدیمی تر های اسپیدترا میشناسن اکانت کاپیتان هست که من و آرش شالوده اصلی تیم رو تشکیل میدیم بخاطر همین آرش لطف کرد روی مارس بازی میکرد و تا لحظه ای که بود مارس کلا خفت هم نشد بعد روی اکانتهای دیگه چه تو se چه تو nwکمک حال ما بوده

۴: والله حداقل تو فروم هیچکدام از ما دو ساید حرفی از مشکلات داخلی نزدن که شما حرف مشکلات داخلی رو پیش میکشید که برعکس سهیل پست گذاشت که اونم خودشون خیلی خوب مدیریت کردن و جمعش کردن بین خودشون

۵: ما هممون تو هر ۴ ساید بچه های خوبی هستیم فقط وقتش نشده با هم رفاقت کنیم تا بیشتر همدیگرو بشناسیم

۶ : اینکه یه ده از آرش بپره پناهنده بشه و یه ده از توهمی چیف بشه تبدیل بشه به یه قهرمان یکم عجیب غریبه مقایستون

۷ : اینکه الان یه سری کار ها رو انجام میدید و متای ما انجام نمیده دلیل بر بلد نبودن ما نیست پس غرور کاذب خوب نیست همین خفت های قشنگی رو که انجام میدید شاید همونی که خفت شده سرور های قبل تر خفت های قشنگتری میزده ، پس ما ههمون اندازه خودمون هستیم شرایط هامون فرق میکنه مثلا امید این سرور نبود بخاطر مشغله حسین وسط سرور درگیر شد بنده خودم هفته دیگه مغاره منتقل میکنم ، این ها رو نمیگم که خودمون رو توجیه و کار شما رو بی ارزش کنم دارم میگم شما شرایطتتون بهتر بود و زحمت بیشتری کشیدید ولی این ملاک نیست که شما خوبید و ما نوب شاید سرور دیگه برعکس بشه

پ.ن: آرزوی موفقیت براتون دارم انشالله پر دوام باشه شادی هاتون چه تو سرور چه تو زندگی و کسب کارتون

پرهام جون سلام

والله فلوید خودش دف سازه برای بقیه هم دف میفرسته یه شرایطی هست که نمیشه الان توضیح داد در مورد اکانت فلوید . منم خدمتتون گفتم هر چی شما بگید همونه

اینها به عنوان دف ما حساب میکنیم شب های دیگه هم بزنید همین اش و همین کاسه هست

ما خودمون اینا رو گذاشتیم جلوی اتک

مگه اینا دف نیست :)منظورم اکانت فلوید هست

بازم اشتباه زدیم یعنی ما به خیال خودمون دف کردیم میخواستیم بزاریم تو فروم :)

باز هر چی شما بگی همونه

سلام رفقا به دلایلی که از نظر بنده توهین به من حساب میشده همینجا توی همین پست از همتون خداحافظی میکنم و دیگه تو فروم در خدمتتون نیستم

داخل بازی هم فعلا ۶۵ ساعت تا حذف اکانت مونده ولی تا اخرین لحظه طبق عادت روی اکانت بازی میکنم

با توجه به اینکه دیگه دوس ندارم اینجا در خدمتتون باشم ای دی واتساپ من رو همه دارند برای کسانی هم که ندارند

۰۹۱۸۹۰۹۰۱۳۵

بدی ، توهین ، بی ادبی اگر از ما دیدید حلال کنید به غیر از یک نفر که خودش میدونه کی هست

ارزوی سلامتی برای خودتون و خانوادتون تو این شرایط سخت رو دارم

پیروز و دنباله دار باشید

امروز هم بخاطر مشکلات سرور رید خودکار متوقف شد و یکی از بازیکنان ما خفت شد . پلیر رو حساب اینکه همرش تو ریده چند ساعتی نمیاد رو اکانت

دم بچه های neگرم اونا هم فرصت رو غنیمت شمردن و خفت کردن افرین بهشون کاری رو کردن که ما فقط بهش فکر کردیم

ولی اگر همینقدر که اینجا هواستون جمع هست تو بازی هم جمع بود همر اون بنده خدا سر جاش بود

پ.ن: اینکه عکس دف ما اومده تو فروم من خواستار توضیح شدم میشه چت روم

یا حق

دوم سید عزیز: عمو‌سید دوستت داریم بهت نمیاد تندی ‌‌بداخلاقی داداش من. یادمه سرور قبلم که میومدی و میرفتی هر بار تو گپ پیدات میشد نشاط و خنده میومد که از اخلاق خوبته. اما کل کل رو جوری ببر جلو که اون سید تو چشمامون باشه.

والله من بجز یدونه پست تندی و بداخلاقی نکردم بابت یدونه پست هم دوبار معذرت خواهی کردم از دوستان. اگر میگی تا سه نشه بازی نشه بازم از یه عده ای از دوستان که ارزشش رو دارن معذرت خواهی میکنم

دقیقا اسکات و ها و لانچ ها رو من و مصطفی زدیم اصلا ناصر دخالتی نداشت و اطلاعی هم نداشت از این قضایا من اسنات میکشیدم و مصطفی هم لانچ میکرد ناصر به دلیل مشکلات شخصی فعلا تو سرور حضور نداره حالا دیگه تصمیم باور کردنش با خودتون هست

کسی هم نمیخواد کار شما رو بی ارزش کنه اتفقا من تو پست های قبلیمم گفتم که ne چراغ چک میکنه کاش مثل sw بزنید صاف و پوس کنده

سلام عزیزم

ما‌ همه لینک هارو‌میزاریم

چیزی هم که میخواستیم‌بهش‌رسیدیم از اون اتک

دیگه هر کسی برداشت خودشو داره که قابل احترامه کسری عزیزم

مورد سوم.

تاسف میخورم بابت سطح سرور که طرف با خفت ۱۰۰تا کاتا و ۳ک گرزی میاد اینجا برامون کری میخونه.

حداقل یه چیزی میذاشتی آبروی خودتون نره برادر

نمونه لینک هم تا دلت بخواد ما داریم

سلام رفقا الان به کدوم ساز برقصیم لینک های ضعیف و کم بار رو بذاریم یا نذاریم

یا شما بذارید کیف کنید ما بذاریم تاسف بخورید

دم بچه های ne گرم بابت کتیبه جنگ کوچیک 140 ک پیاده و 20 ک سواره فک کنم دف ریخته بودن احنمال فیک بود اگر احتمال ریل رو داده بودن بیشتر هم میریختیم خوب زدید مبارکتون باشه لینک فیک های قبلیتون هست رو جنگ کوچیک زیر 300 ک دف نریختیم اما نشد که بشه این دفعه

کارتون فوق العاده با ارزش بود به شادی استفاده کنید

خیلی عالیه داداش البته دیگه تاریخ این بازی رو به اتمام هست و پلیرهای جدید خیلی کم وارد این بازی میشن به نظرم شما باید یکم پلیر جذب کنید و با باقی تیم های sw هم یکی بشید

سرور های قبلی اسپید ترا جنوب غرب میزبان بازیکنای خوبی بود مثه ممد کوماتسو . ناصر کلاهبردار .عیرضا یویو. مجید بزرگوار .پارسا و تیمش ریبلز

البته دو سرور هست که حضور ندارن و سرور آخر رو با همین تیم فعلی جنوب شرق نپ بودن که واندر رو هم 100 کردیم

به نظر من اگر نمیشناسی وارد بحثی نشو داداش

مثلا این هفته اکانت شما اومده تاپ مهاجمین اومدید تاپ تن رو تو فروم گذاشتید و در خواست تحلیل از لقمان داشتی که چند نفر اکانتتون رو ببینن

من واقعا نمیخوام ناراحتت کنم عزیزم یا اعصابتو خورد کنم اما این که ندیده و نشناخته میای عکس میذاری و مسخره میکنی باید بدونی دست بالای دست بسیار هست . حتی الانم میزنن رو دست من منم مسخره میکنن پس بیا سرمون به کار خودمون باشه و وسط حرف این و اون نپریم

اقا رضا عزیز طبیعتا خیلی ها هستن از ناصر زودتر شروع کردن ولی سوال اینجاست چندتاشون الان دارن بازی میکنن من خودم ۱۲ سال پیش بود فک کنم استارت زدم بازی رو اونموقع ناصر تیم داشت به نام ir cob

اصلا سابقه رو ول کن ایا

احترام به رفیق واجب هست ؟

دوستان اکبر از بچه های خوب و بی حاشیه ترین پلیر های sw هست واقعا توی این پست چی شد و چی دیدید و چی برداشت کردید که به تندی ریپلایش کردین و بازم با متانت و ادب جواب گرفتید

بله من دست تمام کسایی که نشانی از آدمیت دارن تو این سرور رو میبوسم چه ناصر هومن وووو خیلی زیادن

بوسیدن دست امثال ناصر و هومن افتخاریه واسه ما

دوستانی که این پست رو دیسلایک میکنن فک کنم تو خودشون نشانی پیدا نکردن :) چرا دیسلایک چی گفتم مگه اکر انسان هستید دست شما رو هم میبوسم 😁

بخدا اگر میدونستم انقدر حالتون بد میشه که به عالم و آدم میپرید اتک نمیدادیم من از همینجا معذرت میخوام

به قول دوستان پلنمون کلا اشتباه بوده ، نوع پست گذاشتنمون اسکی طور بوده ، ناصر خائن بوده ، اکبر بی ادب بوده ، سجاد دست بوس بوده و ......

بازیه دیگه زد و خورد داره اسمش روشه، ده بار شما یه بار ما

به نظر من بیاید از همین پست به بعد حتی اول از همه خود من پست ها رو با رفاقت بیشتری تو فروم بذاریم همیشه اینجوری بوده که دشمن امروز دوست فردات بوده یه کاری کنیم که رومون بشه دوباره تو سرور دیگه به هم سلام بدیم . من خودم پریروز تو فروم بی ادبی کردم که اونم در جواب بی ادبی بود ولی اومدم معذرت خواهی هم کردم

انسان از بی ادبی به جایی نرسید حقا که ادب وظیفه انسان است