Posts by 33yed

واینکه منم اولش امدم فروم گرم کنم دیدم همه دارن میگن دشمن تراشی نکن از این جور حرف ها ما هم ول کردیم چرا که انگار این فروم بحثش فرق میکنه

بین گرم کردن و سوزوندن خیلی فرقه .من اوایل پست هاتو لایک میکردم اواخر دیسلایک . فروم با گپ گروه فرق میکنه اونجا دوستات هستن به دل نمیگیرن اینجا رقیبات هستن دنبال بهونه

نه داداش شما اشتباه برداشت کردی

(به نظر من به خودمون مربطوه و به بچه ها) این فقط یه برداشت داره داداشم

انسان از بی ادبی به جایی نرسید حقا که ادب وظیفه انسان است . انشالله بعد این رقابت با رفاقت باشه

ولی این پستش منظوریو میرسوند که منظور منم هست ,

بشین و بتمرگ هم یه منظور رو میرسونه داداش باید با بتمرگ هم موافق باشی . سعید هم اومد جواب داد اون لایک داشت با دلیل و منطق و احترام جواب داد . نه مثه بعضی ها که تربیت خودشون رو نشون میدن میگن به تو مربوط نیست . توقع نداشتم ازت احسان جان .
    لیاقت بعضی ها همینه که تو تنهایی خودشون بمونن . ببخشید اگر با پست هام کسی رو ناراحت کردم من فک کردم اینجا میایم بحث میکنیم تبادل نظر میکنیم نگو اومدیم تو مهد کودک حرف از فلسفه منطق میزنیم از همینجا قول میدم که دیگه هیچ پستی نذارم مگر اینکه پستی رو نقل قول کنم

درسته داداش گفتم که مثال زدم چون رفیقم بودی در کل منظورم به حذف اون مدال ها بود نه بخاطر تو که خاطرت برام عزیزه . یه کاری میکنید یه نفرم یه بحث اینجا راه میندازه پشیمون شه . الان فروم دوهفتس خالیه . دوستان بیان تو فروم شرکت کنن هدف از بازی پیدا کردن رفیقه وگرنه هممون هم خوردیم هم زدیم همش تکراریه . رفاقت هاست که جدید و نو هستن
    پ.ن . نفر بعدی میلاد ولف لند عزیزم هست میریم سراغ میلاد

درسته داداش گفتم که مثال زدم چون رفیقم بودی در کل منظورم به حذف اون مدال ها بود نه بخاطر تو که خاطرت برام عزیزه . یه کاری میکنید یه نفرم یه بحث اینجا راه میندازه پشیمون شه . الان فروم دوهفتس خالیه . دوستان بیان تو فروم شرکت کنن هدف از بازی پیدا کردن رفیقه وگرنه هممون هم خوردیم هم زدیم همش تکراریه . رفاقت هاست که جدید و نو هستن

سلام
    به نظر من به خودمون مربطوه و به بچه ها ی خودمون

بچه های شما قبل اینکه شما بازی رو شروع کنی منو میشناختن .( آدم با پاهای خودش را میره)
    و اینکه میگی حرف مهمه نه اینکه چه کسی میگه باید بگم الان من اومدم یه موضوع رو راه انداختم گفتم نظر سعید اومده نظر داده لایک گرفته اما شما فک میکنی حتما باید حرف بزنی بخاطر اونه دیسلایک میشی . حرفی نداری اسپم هم نده به خودمون مربوطه یعنی سید دهنت رو ببند این کجاش لایک داره که احسان و سعیدم لایکش کردن من نمیدونم . من نه به احسان نه به سعید بی احترامی نکردم اما میکن بز گر گله رو......

همین سرور پیش من از روز 45 سرور رو اکانت واندر بودم حتی یک نفر از من نپرسید خرت به چند منه که 24 ساعت رو اکانت واندری
    اصلا سر کار میری یا نه خواب داری یا زندگی

اما من تو فروم سرور قبل دیدم تو پیام های آخر بازی نوشته بودی این همر رو هم مدیون فلانی هستم چون بیست روز آخرو رو درگیر بودم نیومدم رو اک:)

شب و روز گار خوش

سعید منو تو کی رقیب شدیم . داداش اگر تو رو مثال زدم چون دوست داشتم و با تو تو سرور راحت ترم . گفتم که هدف از پست بیکار نموندن فرومه وگرنه تو که عزیز دلمی

سلام علیکم گفتم خلوته یه موضوع رو مطرح کنیم چند خطی با هم هم کلام شیم
    همونطور که میبینید بعضی از دوستان بجز مدال های هفتگی مدال هایی مربوط به سرور های پیش رو گذاشتند که نشون دهنده اول تا سوم شدن در پاپ و حجومی هست اما الان دیدم سعید کستل از اکانت دلربا ۳ تا قهرمانی واندر گذاشته به نظر من که باید این مدال رو حذف کنن چون شخصی نیست یه اتحاد دهنش اسفالت شده مدالشو دارنده ایمیل کوبیده تو پروفایل . حالا شاید هولدرم بوده طرف ولی باز ملاک نیست . همونطور که قبلا دف سازها دف میدادن امتیاز رو کس دیگه ای میگرفت درستش کردن اینم باید حذف کنن به نظرم . . خودتون میدونید که حداقل ۱۰ تا اکانت پایه ثابت و کار کن تو هرسایدی و هر سروری هست این حق و ناحق کردنه خدایی

نظررررررررر؟

داداش کی بپرونه اون اکانت کلا ۲۰۰ تاشوالیه داره. پلن هم پشتش نی neاگر میخواست ده مرزی منو بزنه یه اک بهتر با پلن بهتر اوکی میکرد این ها اتک های سر خودی هست و تو همه ساید ها هست . چراغ اکانت من خاموش نمیشه که کاتاهام خفت شن . صبح هم گرزی ها منابع اورده بودن یک ثانیه قبل اتک نشد خرج کنیم فقط جلوشو خالی کردم . قبلشم اسکات کشیدم دیدم دردسری برام نداره بذار بزنه منم یه هیرو خالی واسش زدم فاز وایکینگی بگیره به خودش
    من از همین تریبون به ne قول میدم که دیفالت من تهدید حساب نمیشه واسشون
    باورش سخته اما اکانتمم تهدیدی نیست

سید نگو این حرفا رو جایی موفق رو که نمیدونم ولی خیلی شاخی حتما که تو فیدر هات کاتا داری

67 تا کاتا برای ما حکم فیدر رو داره :)
    ده دیفالت تو اون شلوغی که قیدشو زدیم نتونست خرج خودشو در بیاره
    موفق بودن من رو هم زمان نشون میده شاید برای اولین بار شدیم شما هم دعا کن میگن دل بچه پاک میشه

پ.ن : باز خوبه اسکات میکشن 3 ک گرزی بیکار هست توش :)
    مخفیگاهم دارم تو دهه همرم :) (قشنگ معلومه نوبم )

سید میگن فارم شدی راسته؟

فارم بودم که:)

بستگی داره راست چی باشه فارم چی باشه

یه دهکده پاپ 300 با زیر 500 تا هجومی ما رو بزنه اونم فیدر مثه مگسی میمونه که موقع خواب یه شیر داره اذیتش میکنه . آدم با همقد خودش همبازی میشه

دف های جنوب شرق هم جای درست خرج میشه همونجا که همرتون و کاتاهاتون دارن خاک میشن

بزودی لینک ها گذاشته میشه

من نمیدونم تو کی هستی که همه پستامو دیسلایک میکنی و الان داری با دمت گردو میشکنی اما من شنیده بودم فقط موفق ها دشمن دارن . خدایا ما کی اومدیم جز موفق ها :)

پ.ن : ما رو قاطی شاخها نکنید . حول ورمون میداره

خب اول از همه باید بگم اون ده جریان خاصی نداره نه متایی هست و نه درگیری
    خداروشکر با هر 3 ساید دیگه رفیق هستیم

پس به امید خدا با همشون متا میکنید:)

اما نکته بعدی بعد از اتکای جنوب شرق که خب با پیگیری لیدراشون مشکل حل شد الان نوبت SW شده مثل اینکه دلیل این اتک رو متوجه نشدم

se رو هم داره میزنه

و نکته بعدی درگیری بین NE و SE هست به نظز بچه های NE یه ده بچه های SE رو پروندن اگه اینطور هست لینک بذارید جذابیت بازی به فرومش هست

فک کنم چیف کردن بخاطر این که اکانت چیف شده به مولتی های ne دست درازی کرده و کلی منابع برده ازشون . البته تلفات خوبی هم گرفته . نظر شخصی من اینه تو این قضیه ne ضرر کرده چون هم کلی منابع از دست داد هم همر هاشو تیکه پاره کرد برای چیف این دهکده . درسته از se دف پروندن اما دف قابل جبرانه چون یهو از 30 تا ده میکشی بیرون دف رو اما همر رو باید از یه ده کشید

من برداشت خودمو گفتم شاید اشتباه کرده باشم اما به خاطر تاپ ۱۰ دو تا اتحاد ساید اس ای فکر میکنم دو اتحادی بودن اس ای بلوف باشه

داداش فقط تو تاپ رید عقب هست یکی از اتحاد ها اما تو مهاجمین بالاتره و توی قسمت اتحاد ها رنک 1 مهاجمین هست همون اتحادی که تو رید عقب هست

این نشون میده که اون اتحاد دف ساز یا مولتی نیست از نظر پاپ هم رنک 4 هست یعنی انقدر منابع دارن که از اتحاد NE TEAM که هم پیمونه خودشه و تو غارت هم بالاتره از نظر پاپ بیشتره

پ.ن : خودمم ندونستم چی گفتم وای به حال شما :(

و نکته دیگه ای که برام جالب بود نحوه چیدن اکانت ها داخل اتحاد ها و شاخه هاست

به نظرم لیدر های اس ای و ان ای سعی میکنن دو تا اتحاد یکسان خوب بیارن بالا که یه جور بلوف بازی میشه

داداش بلوف چرا از ne که بی خبرم اما ساید ما تا ۳ تا اتحاد خوب هم میره شما شاید در جریان نباشید اما پارسا و احسان در جریانن که تیم قبلی se که خودشون یه اتحاد تکمیل بودن همراه با تیم جدید که ما هستیم شدیم دو برابر . قرار بر این بود ۶۰ نفر ما بیان sw اما یکم شرایط تغییر کرد و اومدیم se . به امید خدا از se در خدمتتون هستیم

سلام صادق من 10 روزه دنبال تو ام بیارمت se رفتی sw
    البته sw عشقه جونه .منم قسمت نشد بیام sw اومدم se
    اومدی سلامم که نمیدی من رو اکانت capitan هستم زود نامه بده ببینم کجایی

یه تعدادی از بچه ها رو از آی آر و وارین و دژکوب میشناسم

من تو همشون بودم پس چرا تو رو نمیششناسم:)

دوستان عزیز من اگر پست میزارم میخوام فروم یکم شلوغ باشه و با هم بیشتر آشنا بشیم الان من مطلب گذاشتم اصلا لایک یا دیسلایک نداره . حالا بعضی از دوستان لطف دارن لایک میکنن . اما این رفیقمون اقا سامی ما هر چی پست میزاریم دیس لایک میکنن .
    داداش با دیسلایک کردن من اینجا اتفاقی نمی افته خدا شاهده. اگر ناراحت میشید که کلا پست هم نذاریم حالا ما کل کل رو شروع نکردیم . حتما اونموقع میخواید فحش ریپلای کنید
    در پناه ایزد منان باشی برادر

پ.ن: شاید هم با شما متا کردیم شروع نکن به دشمنی با کسی که نمیشناسیش و آزاری هم بهت نرسونده

پس داستان اینه ما خواستیم سرور جذابتر باشه و تا اینجا حتی 1غارت از مولتی یا هرچی ندادیم ولی اگر اینه حله مشکل نداره هنوز تازه سرور شروع شده و تایم زیاده

و پست من برای این بود که اینا کنار برن وهمر نگه داشتن سخت بشه وهمه در شرایط یکسان باشن انگار بعضی از دوستان عادت کردن
    خلاصه بگم خوهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو
    اصلا بدون مولتی باز حال نمیده پلیر میخوایم چیکار :D :D

داداش گلم من شناختی رو شما ندارم اما از پلیرهایی که تو این سرور دارم میبینم (مثه امید و سیاوش ناصر از جنوب شرق .... پارسا ممد... از اس دبل مجید احسان و سپهر و... از ان دبل و علی گرس ارمین از ان ای) مشخصه که تو این سرور همه میدونن که کی داره مولتی بازی میکنه کی نمیکنه. به فرض مثال اگر فلانی بیاد 1 میل گرزی به واندر بزنه همه میدونن که حسابی شارژ شده و مولتی اختصاصی داشته پس فک نکنم نیازی به این باشه که من بگم مولتی دارم یا ندارم. آن چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان هست وقتی تاپ صفر میشه تو ده دقیقه اول اونایی که باید بفهمن میفهمن :)

اونم با توجه به این که الان بیشتر از دیفالت رید میدن که تو ده دیفالت بخاطر تراکم جمعیت همیشه 3 تا نیروی پیاده دست پر بر نمیگردن . به نظر من بحث مولتی رو ببندیم تا دوباره شاهد پست های بهتری باشیم

6 صفحه آخر 80 در صد اکانتها مال شمال هستن

سر مولتی مدالتون گرفتن جالب بود!!!

خیلی فکر و ذکرت پیش مولتیه . عزیزم متن رو یکبار دیگه بخون نووشتم مولتی مدالمونو گرفت منظورم مولتی هانتره . و نوشتم مدال اتحاد رو نه شخص خاصی. اتحادم که نمیشه بن کرد :)

از فاز مولتی بیا بیرون مولتی از روز اول بوده و خواهد بود هر کی داره دمش گرم پول وقت و هنر داره هر کی هم نداره دمش گرم که بلده بدونه مولتی بازی کنه