Posts by 33yed

ول بازی یه دوستی از کلاه بردارا بهمون نامه داد که اینجا چه میکنید؟ گفتیم والا وضعیت اینه منتظریم ببینیم تکلیف ساید چی میشه که جواب داد ساید یکدسته ما همه با همیم یا تسلیم بشید یا میترکونیمتون:دی

سلام عزیز دل خدا رو شکر من هنوز زنده ام اون دوست من بودم بت پیام دادم گفتم چکاره هستید گفتید منتظرم ببینم چه خبره گفتم برید تو اتحاد ریبلز ساید منسجمه الکی حرف زدن خوب نیست میزنیم میترکونیمیتون رو اینجا اسکرین بگیر

از اونجا که مجید شما رو میشناسه و شما مجید رو پارسا دقیق زد تو هدف .

انقدر سلام کردیم خسته شدیم ایندفعه میگم حال شما

چطوری 15 تا سرور نرمال با 5 تا اسپید بازی کنیم در 15 سال؟!!

چطوری 20 سرور بازی کنیم و 18 تاش جنوب غرب باشیم 2 تا سرور دیگه رو بریم یه ساید دیگه:)؟!!

همین الان که دارم این سرور 2 ایکس رو بازی میکنم دارم نرمال دات کام رو هم بازی میکنم و در سال میشه دوتا سرور نرمال پلی داد من سرور های همزمان زیاد پلی دادم مثلا یادمه دوسال پیش هم تو سرور نرمال آخر 2 و 6 همزمان بودم و تو سرور سه ایکس هم با اکانت بست پلیر بودم تو جنوب شرق. و اینکه بجز سرورهای رسمی تراوین تو وارین و ... این ها هم بودم میدونم سخته باورش برات یکی با چند سال سابقه ببینی تو که دوری بری هات بیشتر از 4 سال سابقه ندارن و سرور پیش هم اومدم se این کجاش برات غیر قابل هضمه عزیزم دوس داشتم یه سرور برم se
    مگه رضا انزلی se باز نرفته بود ne یا سعید کستل sw باز نرفته بود ne حالا هم اومده se یا احسان شانیز یا امیر رپتور همه این ور اون ور رفتن
    در مورد اینکه چند سال دارم بازی میکنم هم شاید 15 سال نباشه چون یادم نیست کی شروع کردم اما از سرو هفت و 3 کلاسیک دارم بازی میکنم حالا برو بشین ببین چند ساله حساب کن خبرم کن

از لیدرها اجازه گرفتی پست میذاری یا میان میگن حذفش کن حسین جان اگر پستت میخواد بمونه که ما گفتنی ها رو یه بار گفتیم به آدمم یه بار حرف میزنن یه شاعری بود میگفت نرود میخ آهنین در سنگ ( یه همچین چیزی ) :) . تو هر جور راحتی فکر کن داداشم هیچ مشکلی نیست

حسین جالبیش اینجاست اتحادی که اول سرور اومده گفته هدفش فقط مبارزه با مولتی بازیه الان داره یه اتحاد 5نفره رو میزنه که اصلا مولتی باز نیستن :))))

و جالبترش اینه که اول پارسا بهشون نامه میده میگه برید به رییساتون که گفتن بیان اینجا اکانت بزنین بگید خودشون بیان بعد شبونه اتحاد کلاهبرداران میان اتک میدن کاتا کنن که از 1خونه ای اینسرت میشن :))))

واسه اطلاع رسانی ساید توتال ها بگم اون دوستان رییسی ندارن و دو ایکس آی آر هم sw مستقل داشتن بازی میکردن

ماشالله خوب خبر داری پارسا به ما نامه زده ما هوز صبح جمعه نشده خبر دار بشیم ما هر کی رو که دم دست باشه میزنیم اصلا ربطی به پارسا نداره. چرا زدیم چون دیدم با پارسا نیستن و شاید بخوان ما رو بزنن اگر این اتحاد بر فرض مثال مال se باشه ما se رو بزنیم Se با این اتحاد ما رو میزنه در حال که شاید seو sw با هم نپ باشن البته توقعی نیست که این چیزا رو درک کنید اگر درک میکردید که میشدید پلیر و اینجا اسمون ریسمون به هم نمیبافتید

و اما اگر تو سرور 6 بودی بدون که فارم بودی که من رو ندیدی چون هم بوی سوختگی از حرفات میاد هم ادم باید به خودش شک کنه وقتی توتال یک ساید رو نشناسه اگر پلیر بودم میگفتی ندیدم اما وقتی اسمم بالای اتحاد هست باید بری چشم پزشکی

سید باور کن تو فروم هر چیزیو نباید جواب داد. با تکرار من پولدارم من پولدارمم کسی پولدار نمیشه

سوال : چرا زئوس تو فروم فعال نیست ؟! مگه تارگتاشو از تو فروم انتخاب نمیکرد ؟!
    آها فهمیدم متای قبل استارت نداره این سرور

داداش کرونا اومده بازار خرابه از روی بیکاری این روزها همه پست ها جواب داده میشه . بعدشم به فال نیک بگیر خیلی از این کل کل ها منجر به رفاقت میشه مثل رفاقت مجید و امیر . مثلا من و ارمین نو مرسی از دیروز با هم رفیق شدیم . مثلا من یواش یواش دارم به رضا استیل علاقه مند میشم :) این سرور ممکنه بزنیم سرکله همدیگه حالا با هرکسی بعد تو یه سرور دیگه که باز همو میبینیم خوشحال میشیم

اینو از روی تجربه میگم برای همه هم اتفاق افتاده رقیب دیروز رفیق امروز . رقیب امروز رفیق فردا
    برای بعضی ها هم بر عکس رفیق دیروز دشمن امروز :)
    پ.ن : ماجراجویی چرا 9 ساعت عمارت قهرمان که زدم تو ده جدید ماجرا جویی قبل و بعدش 10 تا 15 مین وسطی 9 ساعت

سلام داش مجید شما منو نمیشناسی چون من بچه ساکتی هستم و رزومه انچنانی ندارم و فقط بی حاشیه پلی دادم از زمان تراوین کلاسیک تا الان و در خدمت ساید بودم شاید بزرگترین افتخارم این بوده که تا الان فارم نشدم ( ایشالله این سرور هم نشیم ).و اینکه میگی من از اول سرور میخوام همه رو بزنم رو یا اشتباه به عرضتون رسوندن یا منو با کسی اشتباه گرفتی من اگد میخواستم اینجا شاخ و شونه بکشم دکتر کیا رضا استیل ارمین سامان و.... خیلی ها نمیزاشتن من تا به اینجای بازی برسم. تو پست های بالا هم اگر جواب حاجی رو اینطوری دادم چون چند تا پست قبلش کامل توضیح دادم من به پست هایی که دیگران میذارن کاری ندارم و جوری صحبت نمیکنم که از طرف سایدم باشه . وقتی ارمین میاد پست میذاره بدون استثنا لایک میکنم چون میدونم تحلیل گر خوبی هست اما حاج حسین اومده بین se و sw رو بهم بزنه که کار مردونه ای نیست . حالا شما میخواید باور کنید میخواید باور نکنید مختارید اما من تا به حال دروغ نگفتم چه اینجا چه خارج از بازی اونی که شما تصور میکنید نیست واقعا و کلاهبرداران زیر نظر پارسا نیست همین الانشم ما خودمون با پارسا مشکل داریم کلاهبرداران داران مولتی های se و sw رو میزنن با لینک و چت های تصویری نشونتون میدیم . حالا بر فرض که حرف شما حق باشه میخواید چکار کنید کلاهبرداران پلن میرن رو ne شما میخواید پارسا رو بزنید :) بهتر . ما از خدامونه ما رو نزنید ما شما رو میزنیم شما پارسا رو بزنید . به حاجی هم گفتم ما سرور پیش se بودیم و زیر نظر امید هم بازی کلاهبردارا خراب شد هم کار امید این سرور شد تجربه با یه روند دیگه جلو اومدیم . اما در مورد به توچه ها کسی که میاد تو فروم به پارسایی که خورش فروم رو ساخته میگه نوب و سعی به قاطی کردن نپ ما و پارسا . و سایدهای جنوبی داره دیگه چی بگم ایشون ۳ تا مست گذاشت جوابشم گرفت از اول فروم برو بخون اگر بجز تواضع چیزی از من دیدی بگو حذف کنم مرد از دهنش حرف میزنه و مورد اخر واندر sw دوس دارم ۱۰۰شه چون خونمه . ولی ارمین با یه نیم نگاه میتونه بفهمه از چینش اکانت های ما که نه واندر زن کشیدیم نه پلنی واسه واندر sw داریم
    اما در مورد اکانت الانم من کاملا دارم فان بازی میکنم سرور پیش با اکانت کاپیتان سنگین ترین همر se رو کشیدم و همه رو هم کوبیدم به پارسا عزیز . در کل ۴ تا همر دو تا جنگی دو تا واندر زن . اما این سرور بدون مولتی هستم خودتونم میدونید بدون مولتی نمیشه بالای ۴۰۰ ک گرزی زد در حالی که من دو تا واندر زن بالای ۷۰۰ کک گرزی داشتم سرور پیش

سلام.
    دو تا سوال داشتم
    یک اینکه تیم مذکور که سیاست هاشون از شما جدا هست احیانا تمایل به گرفتن کتیبه از ج.غ ندارن؟‌ و اگه بخوان شما راضی میشید که کتیبه های جنوب غرب رو این تیم داشته باشن؟ یا به صورت کاملا اتفاقی این تیم کتیبه ای هم از ساید ج.غ نمیخواد؟

دوم و مهم تر اینکه اگه فرض بگیریم فردا روز یه تعداد از پلیر های ش.ش تصمیم بگیرن سیاست های مستقل نسبت به ساید ش.ش داشته باشن و به صورت کاملا مستقل برن وارد جنگ با آقای ایکس و ساید ایگرگ بشن آیا خود شما اون عده از پلیر های "مستقل" رو با مابقی ش.ش به یک چشم میبینید یا خیر؟

ایشالله زد و خورد ها از روز ۳۰ بازی شروع میشه و دیگه شاهد لینک های هر ۴ تا ساید میشیم از بی پستی به همه نپریم . خدای بالاسر شاهده من همیشه دوست داشتم ne رو بزنم حتی وقتی که سعید کستل و علیرضا ایران تو ne بودن بیشتر دوست داشتم بزنم . چون برام قابل احترام هست ne و در حد یه حریف بزرگتر از خودم میبینم اما ممکنه چند سرور دیگه کنار هم باشیم . ساید ها عوض میشن ولی ادم ها نه . همین رضا گارد که پست منو لایک کرده سرور پیش برای من شاخ شونه کشیده این نشانه شعور ایشون هست که همه چیو بهم ربط نمیده خلاصه که همتون عشقید حتی همین رفیقمون حاج حسین. بازی تراوین هم مثه پلی استیشن چه فرقی داره ادم با رقیبش حال میکنه که بازی میکنه . من الان تو nw بجز احسان شانیز کسی رو نمیشناسم یا ندیدم اشنایی اصلا دلم نیست لانچ کنم رو nw .
    ولی یادمه سرور اخر .ir من تنها افتاده بودم تو جنوب غرب یارو یاوری نداشتم مقابل ساید قوی ne میجنگیدم باختم بازی رو ولی همین امیر رپتور از سرور دیگه اومد تو تایپیک ما یه دفاع جانانه ازم کرد که روحیه منو دوبرابر کرد و سرور پیش هم هم سایدیم بود این سرور روبروم حتی اگر منو بزنه من خوشحال هم میشم چون یادم نمیره تو روزهای بی کسیم توی بازی با این که منو نمیشناخت اومد و پشتم ایستاد . همین اکانت ناتار تیم رو سرور پیش میخواستم بزنم به دلیل متا نشد بزنم اون اکانت رو دوس نداشتم ولی با پلیرهاش مشکلی ندارم و جز پلن من نیست مگر اینکه این سرور هم به مشکل بخوریم :) سیاست هر اکانت تو هر سرور فرق میکنه در کل بازیه همدیگرو دوس داشته باشیم شاید سرور بعد هم سایدی بودیم

عشقم وقتی یکی میاد تحلیل کنه همه چیو مد نظر قرار میده مثلا میگید پارسا ترسیده کسی که تو سرور پیش جز سه نفر اول رنک حجوم بوده از چی بترسه . کسی که چند سرور داره ساید رو میچرخونه رو متهم میکنی به اینکه نمیتونه از پس سایدش بر بیاد یا این که اس ای رو قلقلک بدی که علیه ما گارد بگیره که من یا با کیا یا با رضا چند تا پست عقب تر گفتم دیفالت های ما موقع ثبت نام خورده مرز se. هر سه ساید رو دوس دارم اما دوس داشتن دلیل بر متا نیست شایدم se رو زدیم شایدم nw هدف این بازی همینه اما شمال شرق بیشتر خودشو تارگت کرده تا این دو ساید من هر سایدی رو بزنم بیشتر دوس دارمش چون دارم با اون بازی میکنم مثه فوتبال دستی ادم با رقیبش حال میکنه نه با پلیرهای میز بغلی

امید رضا انزلی سیاوش هومن حمزه سعید کستل .... بی هوش نیستن که شما بیای بگی کپ های ما کجاست اونا برای هر کپ ما خودشون اکانتهای دفاعی چیدن

واقعا بیاید ببینیم داریم به کی بیازی یاد میدیم به کی ایراد میگییریم تو تیر اولت لیدرهای دو ساید رو هدف گرفتی به نظرم اول از همسایه ها شروع کنیم بعد به لیدر اتحاد بعد به شورای لیدری بعد به توتال دوساید اونم همزمان گیر بدیم

پ.ن : داداش بین خودمون باشه منم دوس دارم تو چشم باشم خدا شاهده دارم راست میگم :)
    الان امیر رپتور رضا استیل امین دکتر کیا احسان شانیز سپهر امید رضا انزلی محمد بزرگوار پارسا بیان منو لایک کنن قند تو دلم آب میشه ( اسم اوردم که لایک کنید :)

سلام سلام سلام

واسه اونایی که نمیشناسن میگم سجاد هستم ملقب به سید سعی میکنم تا اونجایی که میشه وارد بحثی نشم و حرف هامو با احترام بگم خدمتتون اما چند تا به توچه رو باید خدمتتون عرضه بدارم

ساید sw هر سیاستی داره به توچه

پارسا توان جمع کردن ساید رو نداره به توچه

Sw متحد نیست به توچه

سیاست کلاهبرداران هر چی هست به توچه

و اما حرف آخر

برای اونهایی که نمیدونن میگم تیم کلاهبرداران سرور پیش رو تو خاک se بازی کرد و با امید عزیز یکپارچه شد ولی چون سیاست های این اتحاد با هیچ اتحادی جور در نمیاد نه تونستن بازی کنن نه تونستن کمکی به ساید کنن ( حتی جلو پای se سنگ هم تنداختن مثه رید دادن مولتی های se)

این سرور تصمیم گرفتیم با اتحاد اصلی یکی نباشیم تا هم ما به بازیمون برسیم هم sw . پارسا و تیمش تا حالا با هیچ یک از اعضای کلاهبرداران نه سروری هم بازی بوده نه همکلام ( حالا شما بشین واسه خودت پازل بچین که کی به کیه )
    اصلا دوست نداشتم که اینجوری و با لحن تند حرف بزنم اما خدا رو شکر چند نفری هستن که بشناسن ما رو واسه من نه مولتی مهمه نه تعدادپلیر. واسه این اصلا به اکانت های بیشمار ne گیر ندادم چون همیشه دوست داشتم حریف قوی تر از خودمو شکست بدم
    حالا شما هم دوس داشتید بیاید ادای ما رو در بیارید سایدتون رو دوقطبی کنید البته اگر پلیر دارید هیچ سایدی بیشتر از 50 نفر نیست همه خوب میدونن همه مولتی اکانت هستن حتی خود sw که با کلاهبرداران شدن 80 نفر البته مشکلی هم نیست هر چی میخواید درست کنید کنید اصلا بشید 3 تا تیم مهم زد و خورد هست که ما میزنیم حالا زدید هم میخوریم :) .

سایدی که تو خودش نپ بسته یا خیلی بقیه رو ساده در نظر گرفته یا اینقدر نوبه که توانایی جمع کردن سایدشو نداره و خواهش التماس میکنه بقیه سایدارو که اگه گروهی از سرزمین ما کاری کرد با ما کاری نکنید

اول یه به توچه ویژه خدمت شما .دوما دیدم پارسا ریپلای نکرد گفتم تیرت به سنگ نخوره دوس داشتی یکی از بزرگای تراوین ریپلایت کنه که نشد حالا ما بزرگ نیستیم اما واسه دفعه اول یه نیمه حرفه ای هم ریپلایت کنه بد نیست

پ.ن : رفقا الکی ریپلای نکنید 20 نفری هم سر من نریزید که من مثه احسان ساکت نمیمونم من جواب ریز و درشت رو میدم.
    لیدرهای ne یه کاری کنن چون انگار پلیرهاشون از کلاهبرداران ترسیدن اگر امثال امیر و امین کیا سامان وووو.... نمیشناختم جمع میبستم ne رو اما میدونم شما خانه بدوشان غم سیلاب ندارید :)

سلام خدمت اقا حسام عزیز .
    والله از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون این که اکانت های ما لب مرز se هست دیفالت هامون رو که ثبت نام بود و دست خودمون نبود بیشتر افتاد تو مرز se و کپ هامونم چون واندر زن نداشتیم و پلن پلنه جنگی بود پیش دیفالت هامون زدیم که به ساید های دیگه نزدیکتر باشیم . برای ما ساید خاصی مطرح نیست ولی خوب طبق یه صحبت هایی که رد و بدل شد یکم حساسیت روی ne بیشتر شد فک کنم یه جای انالیزتون اشتباه بود بخاطر همین ریپلای کردم الویت اکانت شخصی خود من اول ne بعد nw بعد se بعد sw هست که فک میکنم بیشتر بچه ها هم همین باشن . صد البته همه بچه های ne بجز یک نفر نور چشم من هستن ولی متاسفانه بچه های شما خودشون رو تارگت میکنن . ایشالله که ما در حدی بتونیم ظاهر بشیم که اذیتتون کنیم . در مورد sw هم به خود پارسا هم گفتیم اگر مولتی های ۳ ساید رو بزنیم که فک نکنم بتونیم بزنیم چون حجمشون خیلی زیاده میایم سراغ sw .
    یه مورد دیگه اینکه دوس داشتم شفاف سازی شه این بود که بچه ها صادق پارتیزان جزو تیم پیشوا نیست و این دانیال خان هستن که تیم پیشوا هستن دوس دارم بدونم موضع ایشون چیه الان . چون تو خاک sw هستید ولی زیر پرچم sw بازی نمیکنید من نمیخوام تهمت بزنم و بدون مدرک حرفی زده باشم اما احساس میکنم از سمت ساید دیگه ای هستید و برای تفرقه بین sw تو این ساید حضور دارید . لطفا یه شفاف سازی کن دانیال جان . امیدوارم ناراحت نشده باشی چون وقتی تایپ میکنی هر کس یه جوری برداشت میکنه

سهند داداش اونوقت که علی ویسگی نبود ما بودیم منظور از ما من وناصر صدالبته تو ساید جنوب غرب منظورمه. واینکه صادق کاری نکرده که ابروی sw بره مگه سرور قبل سلطان دیسلایک از ne بود ابروی ne رفت یادم میاد زمانی رو که همین میلاد ولفلند سعید اسکانیا جزو لیدر های قابل ne بودن . تو sw احسان روکو، سینا صدام ، ماهان و تو se شایان شانگفی تو nw مجید گاننر احسان کرمانشاهی .علیرضا ایران هم بود حالا شاکی میشه منو نگفتی :D اینا بودن و رفتن ما همچنان موندیم ما هم میریم یه سری دیگه میان . یا رفیقی که میگه من تو sw بجز پارسا کسی رو قبول ندارم پارسا نور چشم ماست اما زمانی که پارسا تو دات کام پلی میداد سنگر رو امثال من و ناصر نگه داشته بودیم . لطفا خیلی چیزها رو با هم قاطی نکنید هم از شما بکس ne هم از بکس خودم میخوام از این لحظه رقابت رو با رفاقت ادامه بدید . سعید کستل ۳ سرور پیش منو زد هنوزم دوسش دارم ولی اگر زمانی احساس کنم که هم قدم شده جبران میکنم(اینجوری تیکه میندازن یاد بگیرید) :)
    پ.ن:ده سال دیگه هم لاگین کنید من اینجام :)

والله یه مست بگو که من از شما دیسلایک کرده باشم . من هر پستی رو که تمسخر داشته باشه رفیقمم یاشه دیسلایک میکنم . اما من تو یکی از پست هام که خود بچه های ne هم لایک کردن رو باز شما دیسلایک کردن .sw باید دیسلایک میکرد که نکرد . البته مهم نیست شما مختارید هر کاری خواستید بکنید . فقط خواستم مطمئن بشم که خدای نکرده بی احترامی از سمت من به شما نشده باشه که خدا روشکر فهمیدم بدون شناخت من اومدید دیسلایک کردید . الان من از ۴ پست اخر سهند ۳ تا اولشو لایک کردم اخری رو دیسلایک . مهم نیست تو کدوم سایده مهم حرفش بود که متین بود
    پیروز و دنباله دار باشید

حالا
    بخواهیم یه جمع بندی کنیم تیم کلاهبردارها علنا به ش ش اعلان جنگ دادهاینجوری میگم چون ناصر به عنوان لیدرشون داخل فروم سکوت کرده
    حالا این تیم میخواد بقیه سایدهارم همراه خودش کنه در صورتی که اینجور که من شنیدم به عنوان ساید پنجم اومدن من به عنوان اولین ساید پنجمی میگم تیمی که ساید5 اومده برد براش مهم نیست که اینهمه اصرار کنه 3به1 کنیم ش ش قویه یعنی الان داخل سایدی که هستن همه چی اوکیه مشکل درون سایدی ندارن Sw یکپارچه شده که دارن به مسایل سایدهای دیگه ورود میکنن

سلام اقا مجید
    تیم کلاهبرداران به هیچ وجه علیه شمال شرق اعلان جنگ نکرده و قصد همراه کردن هیچ سایدی رو نداره حتی خصومت شخصی هم نداریم با هیچ سایدی . ما در کل نمیخوایم هیچ سایدی رو با خودمون همراه کنیم چون ساید های دیگه رو هم به اندازه ne میزنیم . چون با کسی پدر کشتگی نداریم اومدیم بازی رو زیباتر کنیم تا دیگه مسابقه رکورد زنی رو شاهد نباشیم . قبل شروع سرور به خودم از ne پیشنهاد دادن بیا اینور ما از روز ۲۱ بازی شروع به زدن میکنیم منم استقبال کردم تا اینکه دیدم ناصر هم همین طرز فکر رو داره چون جنوب غرب رو دوس داشتم اومدم sw وگرنه الان منم ne بودم . در مورد یکپارچه سازی هم بله خیلی ساده با پارسا کنار اومدیم . همونطور که فرمودید ما برای واندر نیومدیم فقط به خاطر بالا بردن هیجان بازی دور هم جمع شدیم . من تو پست های قبلم گفتم کلاهبرداران بدونه هیچ گونه مولتی اکانت دارن پلی میدن پس قطعا نمیتونن تا اخر سرور با ۳ ساید بجنگن (اگر همه رو زدیم میریم سراغ sw) ولی تا اونجایی که نفسی باقی هست میزنیم تا کاملا بخوریم حالا میخواد یک ماه باشه یا تا اخر بازی (هر چه پیش آید خوش آید )
    ما به نفع هیچ سایدی نمیجنگیم هیچ سایدی از درگیری لفظی صادق خان ما با بکس ne خوش حال نشه و ار اب گل الود ماهی نگیره
    پ.ن:اقا مجید تا وسط های متن روی حرفم با شما بود الباقیشو دیگه بصورت کلی گفتم:)
    پ.ن ۲: اکانت yaghi کجایی بیای دیسلایکم کنی (اب میخورم دیسلایک میکنه منو این بنده خدا . حداقل معرفی کن ببینم چه هیزم تری بت فروختم)

الان سید در گروه کلاهبرداران هستن که من به شخصه احترام فوق العاده زیادی براش قائل هستم و خاک پاشم هستم (برداشت بد نشود اشنا هستم با ایشون قضیه ترس نیست) ایشون واقعا شخصیت جذاب و محترمی دارن

چوبکاری نکن داداش . رو سر ما جا داری

خدا به داد پارسا برسه تو جنوب غرب با یه مشت لیدر بین المللی میخوایی چیکار کنی

رضا جان یه شفاف سازی کنم خدمتت . پارسا با اتحاد کلاه برداران سر کاری نداره . ما مستقل از اتحاد پارسا فعالیت داریم وهمه اشتراکات ما با پارسا تقسیم ۱۵ کراپ ها بود که جنگ داخلی پیش نیاد و ما حتی رو واندر sw هیچ گونه دخالتی نداریم . اقا صادق رو هم من میشناسم از لیدر های خوب دات کام هستن . منتها حرف حرف میاره و بحث به اینجا کشیده شد ما همه جمع شدیم یه رفاقت و یه رقابت سالم رو داشته باشیم . شما الان خودت کل اتحاد کلاه برداران رو جمع بستید در حالی که اصلا ناصر تو فروم نیست . و رو حشم بی خبر از این ماجرا ها هست . امید به اینکه این بحث زودتر بسته بشه و اینجا به جای رجز خوانی تبدیل به جایی بشه که از هم دیگه جز تجربه و خاطره خوب چیزه دیگه ای رد بدل نشه

دوستان به نظرم فروم داره از مسیر خودش خارج میشه

لطفا این کل کل ها رو تو بازی با پلن های قشنگتون نشون بدید . هر سایدی با هر تعداد پلیر و مولتی که اومده خوش اومده . ne مولتیش بیشتره کارشم سخت تر باید بیشتر مواظب باشه و بیشتر هزینه کنه و بیشتر وقت بزاره . مولتی لوبیا نیست که بکاریش هفته بعد سبز شه بری بچینیش . طرف دوس داره مولتی زده شما دوس ندارید برو ریدش بده نذار بهش مزه بده چرا فروم رو خط خطی میکنید با حرف های زننده

در مورد ne هم ان چیز که عیان است چه حاجت به بیان است اون هایی که باید بدونن میدونن پس بیخودی به هم نپریم

اتحاد کلاه برداران که از خداشونه تعداد مولتی ها بره بالا تر . جیب ما پر تر میشه:)

تیم مستقل کلاهبرداران یعنی چی دقیقا"؟؟ یعنی در راستای سود و حال خودتون بازی میکنید یا برای سایدتون بازی میکنید؟؟

یعنی ما برای 100 کردن واندر نمیایم تو خاک sw هستیم اما چون پارسا وتیمش مسئولیت واندر رو به گردن گرفتن ما بدون توجه به سیاست های خارجه ساید sw بدون متا با هیچ سایدی با همه در گیر میشیم . یعنی ساید پنجم هستیم ما :)
    تیم کلاه برداران برای به زد وخورد بیشتر و جبران نزدن و نخوردن های سرور پیش تصمیم به این امر گرفته تا بازی تراوین رو کاملا معنی کنه . این سرور با حضور کلاه برداران دیگه کسی نمیتونه خاله خاله بازی کنه و با خیال راحت 700 ک گرزی بکشه و جنگ آموز بدون دف جا به جا کنه و ........

دقیقا درست اشاره کردی ما فقط برای خودمون بازی میکنیم واینکه بازی رو سخت تر کنیم برای دیگران و با زد خورد سرور رو جذاب کنیم همون روشی که فک میکنم شمال شرق در نظر گرفته :))
    پ.ن : خیلی ها بهش میگن موی دماغ . ایشالله ما در حد پلیپ باشیم براتون

با سلام خدمت دوستان گرامی والله از اونجا که من تو هر دوتا سرور داخل و خارج همزمان دارم پلی میدم :) باید خدمتتون عرض کنم تو دات کام راه هرگونه تقلب رو بستن با آپدیت جدید اما ما با غارت ناتار ها و فارم های حمعیت زیر 100 داریم روزگار میگذرونیم و سرباز خونه خاموش نمیشه

پ.ن : فک میکنید مولتی بازی راحته از خود اکانت اصلی زحمتش بیشتره . ولی بازی ماله کسیه که پول بیشتری داره متاسفانه

با سلامی دوباره
    متاسفانه بخاطر بعضی از مشکلات چند تا از پلیرهای کاپیتان ( کمبود تایم و حضور در سرور 6 دات کام ) نتونستیم 24 ساعت رو پر کنیم و کنسل کردیم من خودم بصورت مجزا با تیم کلاه برداران در ساید sw در خدمت دوستان هستیم

با تشکر از آرش اشکان علی وحید (بکس کاپیتان ) . ایشالله سرور بعد باز با تیم کاپیتان در خدمتتون هستیم

سلام رفقا
    من قصد نداشتم دیگه اسپید ترا بازی کنم بخاطر اینکه سرور قبل خیلی کسل کننده بود این سرور هم بچه های اکانت کاپیتان دوباره دور هم جمع شدیم رای اکثریتمون هم روی se هست . البته تا ببینیم توتال se کی میشه . امید که نور چشم ماست ولی این سرور بخاطر مشغله های کاریش نمیرسه توتال وایسه . ما هم منتظر میشیم ببینیم کی به کیه . Se نریم میریم sw

با سلام
    این سرور تیم مانبود و بازی نکردیم کلا ولی با یه اک که ساخته بودیم بازیو نگاه کردیم!!!
    لیدرای se واقعا واقعا لیدر se بودن؟؟؟ اصلا تلاشی کردن برای se ؟؟؟؟ یه پلن رفتن؟ همه دوستاشون بودن و نمیزدن!!!! مگه داریم اخه!!!! برین سیمس بازی کنین!!!اخر بازیم که شل کردن بقیه ببرن!!! متاسفم واسه پلیرای se !!! لیدراشون به فکر سایدای دیگه بودن!!! یکی که کلا اهل عشق بازی با sw بود!!!!

شما که تو بازی نبودی حق اعتراض کردن نداری عزیزم ما بودیم تصمیم گرفتیم به لیدرمون اعتماد کنیم و پشیمونم نیستیم . در ضمن من لیدر نبودم همه کاره امید بود. منم عشق sw هستم ولی ۴ تا همرم رو sw بلند شد . برای se کم نزاشتم در حد اکانت خودم . انشالله سرور بعد تشریف بیار بجای اعتراض عمل کنن. حرف رو همه میزنن ولی فقط بعضی ها عمل میکنن.