Posts by 33yed

من تا به حال در سروری نبودم که سه به یک باشه 😂

الان چی میخواد بشه

فرضیه اول :

فرض کنیم ۳ تا سرور کل ne رو صفر کنن بعد با هم واندری به عنوان واندر متا ۱۰۰ کنن ( خیلی چرت میشه)

فرضیه دوم :

Ne رو صفر کنن بعد با هم دیگه بجنگن که اگر دو ساید متحد بشن بازم توازن بازی خراب میشه . میشه ۲ به یک که بازم واندر متا برنده میشه

فرضیه سوم :

یکی از ساید ها الان بره با ne متا کنه که اونم بخاطر حجم زیاد اکانت های ne واندرشون ۱۰۰ میشه . فکر نکنم هیچ سایدی بره زیر بلیط ne چون ne وقتی دوساید رو کنار بزنه با قدرتی که داره ساید متاشو هم میزنه و فقط خودش میاد بالا

فرضیه ها زیادن و یکی بدتر از دیگری 😎

اینجاست که میگن لیدر علاوه بر پلیر خوب بودن باید سیاست مدار خوبی باشه

نصف اکانت ها تون رو حذف کنید شاید سرور به توازن برسه 😂

پ.ن: پست از روی بیکاری بود هیچ نیتی نداشتم دوستتون دارم

واقعا اوضاع سرور خرابه یه احمق میاریم رو اکانت ۵ تا چیفر میزنی که هر ۱۰ مین لند بشن یهو سرور گیر میکنه ۵ تا چیفر انقدر گیر میکنن یهو ۳ تاش با هم میخورن چیف تو چیفش هیچی . منابع و زمان از دست رفته هم هیچ . یه بار چیفر هجدهمم خورد شد جنگ یونیک ولی چون ۷ مین طول کشید لند بشه اتک بعدی ۲ مین بعدش خورد شد چکمه . تو دو دقیقه نه میشه اقامتگاه داد بالا نه دف رسوند که چیف نشه . مجبور شدم ۱۶ بار دیگه چیفش کردم

رفقا یه اتک لانچ شده چه موفق چه ناموفق این همه بحث نداره بخدا . باز دم کلاهبرداران لانچ میکنن حالا به هر وضعیتی که هست دم ne هم گرم که دف میکنه . بنا باشه برای هر اتکی و هر پلنی به هم توهین کنیم که نمیشه .

یه جوری برخورد نکنیم که انگار تاحالا اتکی لانچ نکردیم و اتکی رومون لانچ نشده . ماشالله هیچکدومم سرور اولی نیستید که زشته . وقتی یکیو رو میزنید نه باید بیاید بگید فلان و فلان دوتا دونه لینک میذاری کف فروم میگی لینک اتکها و کسیم که دف میکنه لینک دفش رو میذاره نه که یه دونه لینک بزارید ۲۵ نفر تحلیل با توهین کنن

سلام کیا جان به نظرم قضیه احمق ها رو یکم با جبهه نگاه کردی . البته اوضاع se و sw هم نزدیک به شما هست . من خودم شخصا بیست بار چیفش کردم تا یونیک شد اونهم منفی نداشت حالا کتیبه کوچیک که حالت هاش بیشتر از یونیک هست اگر تا ۳۰ بار هم بره مشکلی نداره . ولی برای شمال غرب رو تا اینجا میشه اسمشو گذاشت خوش شانسی . حالا اگر ۱۰ روز جلوتر بریم اگر این خوش شانسی ادامه دار بشه و بدشانسی شما هم ادامه پیدا کنه اونوقت حق با شماست

پ.ن: ۴ تا از چیف هام پشت هم شد چکمه بزرگ بدون هیچ تغییری:(

سرور پیش هم همینجوری بود جای منفی و مثبت رو دهکده کتیبه ها جابه جاست . -+ باید شمال غرب باشه ولی جنوب شرق هست مشکل از رفیقمون نیست. تبریک به شمال شرق برای سریع جمع کردن کتیبه ها

فقط من اون جنگ آموز حاج حسین رو پسند نکردم اونم بخاطر سلیقه بازیم وگرنه هیچ ایرادی بهش وارد نیست البته از دید یه نفر خارج از بازی که بی خبر از نپ کتیبه یا هر چیزه دیگه ای هست

دوتا جنگ کوچیک و یه جنگ یونیک به ان ای؟؟؟ اینم عجیبه!!! واقعا عجیبه!!

یونیک هر کتیبه داخل هر سایدی باشه دوتا کوچیکشم میره اونجا . من دیشب همینو گفتم این روال مسخره رو بردارن و دستی پخش کنن. یه ساید پر میشه از مرتاض یه ساید میشه معماری .

نه داداش منظورمو بد برداشت کردی سرور پیش هر ۴ ساید ناراضی بودن . منظورم اینه که به یه ساید یه جنگ اموز ندن به یه سا ید دیگه ۳ تا .

سرور پیش se یه جنگ کوچیک و یه بزرگ داشت یکی از ساید ها دو تا کوچیک یه یونیک ویه بزرگ داشت

فقط میگم عادلانه باشه همین

فک کنم هر یونیک تو هر سایدی بیفته دوتا کوچیکشم تو همون ساید میافته البته اگر اشتباه نکرده باشم یعنی سایدی که جنگ یونیک رو داره دو تا کوچیکم میافته تو سایدش یدونه بزرگ هم بیفته میشه ۴ تا

با سلام خدمت دوستان

بالاخره به هر طریقی رسیدیم به کتیبه ها . امیدوارم که ادمین های بازی کتیبه ها رو مثه سرور پیش پخش نکنن سایدی که جنگ یونیک رو میگیره دوتا جنگ کوچیکم بگیره با یدونه بزرگ و به ساید روبروش چشمان یونیک و دوتا چشمان کوچیک و دو تا چشمان بزرگ بدن .

خلاصه ما هر دفعه از رندوم پخش کردن کتیبه ها خیری ندیدیم خواهشا این دفعه بدون طرفداری کتیبه ها رو خودتون دستی پخش کنید . فک کنم بهتر باشه

سلام خدمت همگی
    سجاد جان گفتی اومدی اس ای دوباره
    به یاد سرور پیش و کل کل اخر سرور
    بریم تو کار جنگ و فلان؟
    اماده ای؟

اولا که داداش ما زمین خوردتیم
    دوما بسته به متا ساید ها اگر روبروی هم باشیم میزنمت . یا رد میشم یا دیوار . زدن شما برای من افتخاره

سرور پیش سروری نبود که بخوایم به یادش باشیم بدترین سروری بود که پلی دادم با این که تیم خوبی داشتم

داداش آخه امری باشه باز مجبور میشی اکانت و سایدت رو عوض کنی :D

شما امر کن اشکال نداره سلطان
    ولی فک کنم یه چیزو متوجه نشده باشید من هم سرور پیش و هم از اول همین سرور رو کاپیتان در se بودم . و همچنین کسی هم من رو مجبور نکرد چون با هر ۴ تا ساید که تا اینجا روابط دوستانه داشتم . برای نورالله هم شاخ شونه نکشیدم گلم گفتم من رفیق سعید هستم اگر نبود بیا منو بزن بجای سعید .
    پیروز و دنباله دار باشید

فقط امیدوارم خارج شدن سید از مجموعه ی کلاهبرداران و پیوستن ناگهانیش به جنوب شرق ربطی به تحت حمله قرار گرفتن کلاهبرادارن نداشته باشه، چون جلوه قشنگی نداره.

اتک se به کلاهبرداران فقط بخاطر این بود که کلاهبرداران داشتن Se رو رید میدادن . شخص خود من امروز ساعت 2 فهمیدم تقریبا جزو آخرین نفرات بودم

پ.ن : داداش ناگهانی نبود رفتنم به se . آرمین و امین اس و پارسا و امید در جریان دوملیتی بودن من بودن و تصمیم گرفتم تو کلاهبرداران نباشم که فردا براشون حرف و حدیث درست نشه وگرنه آرزوی موفقیت دارم برای تک تکشون و ایشالله که تکلیف ادمین فروم مشخص شه حذف نکنن چون کلاهبردارها میتونن جذابیت بازی رو دو چندان کنند

سلام داداشی شما یدونه پست پیدا کن که من مخالف سخت مولتی باز باشم جایزت محفوظه پیش من

سلام مجدد خدمت دوستان
    خیلی ها تون خبر ندارید بعضی ها هم خبر دارن من به دعوت ناصر اومدم تو تیم کلاه برداران و توی تیم قبلی خودمم توse هستم (اکانت کاپیتان) . تا به امروز تونستم تو هر دو ساید پلی بدم اما حالا که دارم جلوتر میرم خودم احساس غریبگی با هر دوساید میکنم . نه تو تیم لیدری se هستم نه کلاهبرداران . بنابراین تصمیم گرفتم که روی اکانت کاپیتان و در ساید se از این به بعد خدمت دوستان باشم . اکانت 33yed رو هم تحویل دوالم مهدی میدم .
    پ.ن : هر دو ساید رو دوس داشتم اما اکانت کاپیتان هزینه بیشتری داشته واسم و اکانت 33yed تفننی بود
    پ.ن: میدونم مطلب برای خیلی هاتون بی ارزش بود و وقتتون رو گرفتم .اما حرفی بود که باید میزدم چون تو فروم منو به عنوان کلاهبرداران میشناختن.
    پ.ن: به امید خدا با تیمم در سرور بعد میایم sw

با سلام خدمت هم اسم عزیزم( سجاد ها هم خوبن بجز من )

ده دیفالت رو که مولتی هانتر بهم داد :) کپ رو هم ناصر گفت بزن تو خاکستری تا ببینیم چی میشه :)

دهه سوم رو هم از سر کنجکاوی زدیم رو خط صفر که جزو ساید se , ne نباشه بی هدف داریم میدیم بالا . دهه 4 رو هم رو هوا لانچ کردم فقط بین کپ و دیفالت باشه :)

منو تحلیل نکن من خودمم نمیدونم دارم چه میکنم من فقط در تراوین یه اصول دارم اونم اینه که سرباز خونه خاموش نشه الباقیش واسم مهم نیست:)

پ.ن : خیالت راحت شد گشت مرزی منو تارگت کردی:)
    پ.ن : من فقط به دعوت ناصر اومدم تو اتحاد کلاهبرداران و هدفم با ناصر یکی هست وگرنه شخصا نیومدم تا روند بازی رو عوض کنم فردا ناصر بگه بشیم دف ساز sw میشم الان میگه ضد مولتی منم ضد مولتی میشم سرور پیش 30 تایی داشتم خیلی خوب بود:)

پ.ن: مولتی عالیه دکتر جان . من خودم تو تیم شما هستم
    پ .ن : اقا من حرفی نزدم که خودتون زدید دیوار شدید :D چرا ناراحت میشی دیسلایک میکنی یه جوری بزن که رد شی بیای لایک کنی . من معذرت میخوام ازت اگر دف کردن . بچه ها دف نکنید دیگه نورالله خان ناراحت شدن اه

خدا روشکر که باز نظر شما جلب شد اگر یکی از بیرون بخونه نظرش راجع به اسپید ترا بر میگرده:)
    من به عنوان نماینده کلاهبرداران هستم خدمتتون البته اگر کلاهبردادان قبولمون داشته باشن
    مورد اول حق باشماست یه جورایی تیم ما با مفت بری میخواد مولتی بازی رو سخت تر کنه . ما توانایی جمع کردن مولتی بازی رو نداریم متاسفانه اما همین مفت بری هامون باعث میشه مولتی بازها یکم سختی بکشن از قبیل چک کردن اکانتها و دف ریختن و دف بک دادن .که حداقل سرور بعد هر کی پول داشت مولتی نزنه حداقل هنر نگه داشتنشم داشته باشن سرور پیش که انداخته بودن رو وی پی اس چک هم نمیکردن
    اما مورد دوم بازم حق با شماست ما به عنوان تیم پنجم اومدیم sw حتی امادگی زد خورد با پارسا رو هم داشتیم که دیدیم خیلی منطقی هست پارسا یه گوشه از مپ رو داد گفت برید عشق کنید همین . پلن مشترک هم نرفتیم تا الان خدا شاهده:)سارنگ اینا رو زدیم نتونستیم پارسا اومد زد نه پارسا تو حملات ما دخیل بود نه ما از حملات پارسا خبر داشتیم در مورد واندر هم واقعا برنامه ای نداریم در مورد کتیبه ها هم باید بریم جلوتر ببینیم چه خبره.
    یه حرفی رو چند بار زدم تو این فروم یا من خوب نگفتم متوجه نشدید یا همون من خوب نگفتم:)
    همکاری کلاهبراداران و تیم ربلز برای خیلی ها ابهام داره مثلا میگن کلاهبرداران مسخره بازی جدید پارسا هست :) یک نفرم میگفت پارسا زیر نظر کلاهبرداران هست:) این راحت ترین موضوعی هست که میشه تشخیص داد اونم با جلوتر رفتن سرور . به فرض مثال ne کلاهبرداران رو بزنه ریبلز بره تو مدافعین یعنی چی؟ یا ریبلز جلو زنی کنه واسه کلاهبرداران اونموقع دوستان میتونن بگن اینا با هم‌هستن . ولی اگر تا اخر سرور پلن مشترک رد و بدل نکردن نیرو نباشه پس کلاهبرداران ساید پنجم هستن . خلاصه کلام یک سیب رو بندازیم بالا فک میکنم ۷۶۴ تا چرخ بخوره تا بیاد پایین . این فشار ها و حرف حدیث های دوستان باعث محکم تر شدن رابطه ریبلز و کلاهبرداران شد شاید هم قبل کتیبه ها یکی شدیم شایدم نشدیم .فعلا که خبری نیست:)
    پ.ن :واقعا با منابع ناتار و ابادی هیچ کاری نمیشه کرد

البته امیر جان همینجوری که sw تو تاپ غارت اومد پایین ساید های دیگه هم میان احتمال 90 درصد تا سه هفته بعدی تاپ غارت یکم توازنش بیشتر میشه به نظر من
    ش.ش 3 نفر
    ج.ش 3 نفر
    ج.غ 2نفر
    ش.غ 2 نفر

پ.ن : مولتی مهستی مال کیه تو تاپ تن خیلی خوش سلیقه هستی به اسم دمت گرم :)

دکتر مثله اینکه کلا با تیکه مشکل داری . با این که به من تیکه انداختی میگی ننداختم . فدای سرت هر چی از دوست رسد نیکوست . خود لوسیفر میگه تیکه انداختم قبول نمیکنی . ولی به قول خودت بییخیال . در مورد لینک ها هم به تمام باورهام قسم نه دیدمشون که بخوام به تو بدمشون نه چیزی . بذار ببینم کسی رو پیدا میکنم ردیفشون کنه

سید جان شما به نظرم پست lucifer رو نخوندی ٫ بخونی متوجه میشی ایشون تایید کرده .سید جان تراوین یک بازی هست من هم حق میدم هر سایدی اول منافع خودشو ببینه و به کسی دروغ گو نگفتم . شما هم بهتره دو بهم زنی نکنی.
    این دوستانمون تو کلاهبرداران هم تا الان دنبال ۳-۱ بودن علیه ساید ما الان دنبال ۴ به یکن :)) ۴ به یک بشه که به ضرر شماست سید اونوقت اون همه کپ که بیخ اس ای کشیدیدن رو چیکار میکنین؟ اصولا کسی که جنگی بازی میکنه میاد هم مرزی هاشو میزنه ولی خیلی خودجوش شما میخواین جو رو علیه ان ای کنید و ضربدری بزنین :))

سید واسه خودت بریدی و دوختی سیاست های ساید های سرور رو :)) کاش به همین سادگی بود. شما که ۱۵ سال سابقه دارین بهتر باید بدونین روز ۱۶ بازی نمیشه پیشبینی متا هارو کرد ، یهو دیدی اومدیم با خودت متا بستیم سید جان ؛)

دکتر به نظرم یه بار دیگه پست لوسیفر رو بخون داره تیکه میندازه بد برداشت کردی اون پست رو

اما در مورد دو بهم زنی میدونستم اینو میگی بخاطر همین نوشتم نظر شخصیم خیلس وقت ها نظر شخصی یکی همچین تاثیری و همچین برداشتی تو ساید های دیگه داره.
    دکتر حالا ایشالله بیشتر با هم آشنامیشیم اونوقت میفهمی که شخصیت من ساده تر از این حرفاست که فکر میکنی من یدونه اکانت به نام 33yed تو تیم کلاهبرداران دارم ائنم بزنید بپرونید خیلی ممنونم میشم :) و اما در مورد اینکه حس میکنین خیلی باحال هستید که تیکه میندازی 15 سال من گفتم حدود 20 سرور تو 15 سال عزیزم معنی حدود چیه یعنی اینور اونور . بگذریم .......