Posts by Mostafa_felfeli

^ ویرایش شد ^ دیگه واسه من فازه گنده بازی بر ندار . مردی تو عمل ثارت کن وگرنه هر ننه قمری تو خونشون پوشت پی سی لات شهرشونو و کل شهرم از اونه . ببین اون لنگه دمپایی که میگی اندازه همین همر یاکوزا بود که زدین به واندر پس خاک تو سرت که واندر زنت لنگه دمپاییه . من مثل سگ دیوار شدم که دفتونو رد کردم یا تو که لینکم نگرفتی بدبخت بچه خوشگل . اخه ^ ویرایش شد ^ تو چی حالیته که بازی حالیت باشه تو غیرت نداری بعد امدی ناله میکنی کلا همه دیگه تورو میشناسن برو یه تشت پیدا کن بشین توش تا ذوب نشدی اگه میدونستم اینقدر میسوزی از متا ما با اس دبل زودتر اینکارو باهان میکردم تا خودت که هیچ کل تیمت بسوزن خخخخخخخخ

منتظر دکمه پایان بازیت هستم زوود بزنش پسر خوشگلم

دیگه جواب واق واق کردنتو نمیدم بعدا زنگت میزنم میام سراغت اینجوری حال نمیده

اخه تو چرا اینقدر کور و نفهمی ؟من گفتم ده wild cat همر نداشت ده ثاپ ۱ داشت درست بخونی و چشمایه کورتو باز کنی میبینی نوشتم میخواستیم پان بریم لانچ کنیم اما وقت نشد . گلابی جان من بهت گفتم گندوم بدین تا همر بلند کنم اخه همر اونموقع من اندازه همر end game شماها بود خخخخخخ . اسکل مگه همون موقع ما ده اکانتتون تو سایدمونو نزدیم جرات نکردین یه فیک رو ما بزارین بعد الان امدی میگی وقت خریدم ؟ اگه بزن بودی همون موقع که اکانتتونو زدم میزدین که من یه اکانت بودم بدون مولتی و دفساز شماها یه ساید بودین اما جرات یه فیک هم نداشتین . تو سن بالایی خوشگل پسر ؟ نخندونم پسر گلم ویسی که با گوشی مسعود واست فرستادمو گوش دادی گربه خوشگله ؟ تو جرات داری چپ به ممد یا یکی از بچه ها ما نگاه کن اقا ما فقیر تو پولدار فقط پولتو بزار در کوزه ابشو بخور که ما فقیرا دهنتو اسفالت کردیم . از ناتارا چه خبر پسر گلم ؟

خوب انگار کتلند جون پیداش عمویی عزیز دلم خودت ماشینتو^ویرایش شد^ محلتون چند ؟ اخه گلابی ده کت لند من که چند روز پیش دیوار شده بود دیگه همری نداشت ده ساپ ۱ هم گذاشتم بیای بزنی که بگی دفی نداره بیای رو ده همر اصلیم که دقیقا همین کارم کردی وگرنه اخه ایکیو با یک دهم این دف هم میتونستم دفت کنم و اینکه اون همر داشت نون خور همر اصلی میشد بهتر بود نباشه وقتمون پر بود نمیشد پلن بریم امدی زدی نوش جونت اما بعدش ۱۱ تا همر کردی تو دیوار . درباره عکس هم خودم این عکسارو دادم به دوستت که بیاد بهت بگه عزیز دلم تو از ع... منم بهم نزدیکتر نیستی چه برسه به رگ عکسایه گندوم منفیم دیدی که کل وجودت به لرزه افتاد اندازه واندرتون دف بود این تازه ۱ ساعت قبلش بود موقع اتک خیلی بیشتر بود که متاسفانه حتی لنک نگرفتی اگه واندر زناتونم میزدین بازم دف میشدین خوشگل پسر . اینقدر میای حرف میزنی زدیم زدیم اخرش چی شد ؟ اگه برنده بودین دیگه چکار میکردی تو . اون اسایشگاهی که میگی نورولله توش بزرگ شده حداقل شعور و معرفت یادش دادن اما تو طویله شما چی بهت یاد دادن ؟ در مورد متا کردن هم ۱۰۰ بار امدی ^ویرایش شد^ من گفتم معلوم نیست اما واسه ناتار زدن یادته گفتم تو دف داری بدی و منابع من همر بلند کنم .؟ گفتی نه همین حرفو به سعید زدم گفت از ۱ تا ۱۰۰ هستم اینجاس که فرق ادم با ادم معلوم میشه تو یه بچه خوشگل مو شرابی هستی که فقط منافع خودشو میبینه اما بچه ها جنوب مرد بودن و رو حرفشونم وایسادن پس نیا هی گریه زاری کن ۳ به ۱ بوده . برو تعداد دهکده هایه کل اکانتایه خودتونو حساب کن ماله ما هم حساب کن بعد بیا .
    تو چکار به وزنه ممد داری ^ویرایش شد^ اصن ممد وزنه 40 کیلو بزنه میمیره پاشو بیا شهرکرد تا ۴۰ کیلو نشونت بدم خوشگل
    در آخر

عمویی تو و امثال تو حکم زنگ تفریح دارین واسه ما

سلام به همه دوستان . اقا مورد داشتیم کلا واسه ناتار زدن امده تو سرور از اول سرور هیچ تاثیری تو بازی نداشته فقط نمیدونم چه مشکلی با ناتارهایه بدبخت داره که فقط اونا رو مورد تجاوز قرار داده و میده یا میزنه دهاشونو کاتا میکنه منابع نداشته باشن از گرسنگی بمیرن یا اینکه میزنه تیکه پارشون میکنه کلا همر کشیده واسه ناتار زدن نمیدونم این ناتارا چکارش دارن اخه قهرمانش دیگه خسته شده اینقدر شیپور ناتار دست گرفته

شما چند سالته پسرم؟ واقعا از بیانت خجالت نمیکشی؟ کل برد و بازیو و شخصیتت رو تو یک جمله به فنا دادی. دوستان طرفدار ادب هم جالبه لایک میکنن!!البته میلاد جان شما هم اون قسمت حرفات درست نبود.
    شماره همدیگه رو که دارید حتما. اینجور صحبتهاتون رو خصوصی بزنید لطفا.

سلام رضا جان خوبی ؟ داداش شما برو کل تاپیک های لیدر محترمتون بخون بعد لطفا بیاین انتظار ادب از بقیه داشته باشین کسی که نه بویی از ادمیت برده نا شعور نه شخصیت که فوش ناموسی میده واسه بازی

به به اقای کتلند عزیز خوبی عمویی ؟ انگار پیدات شد گل پسر ؟ ببین اینقدر گنده نیا بازی که تمام شد میام واست همه چیزو میگم که ببینی چقدر نوب بودی . تک تک حرکتایی که ماها زدیم حساب شده بود و میدونستیم داریم چکار میکنیم حتی اگه دیوارم شدیم دلیل داشت خودمون خواستیم نه تو . تا دیروز میومدی می گفتی مل میبریم اون دوست عزیزتم میومد میگفت میلاد دکمه پایان بازی و بزن الان امدی گریه میکنی ۳ به ۱ بود ؟ برو تعداد اکانتا مارو ببین و حساب کن ماله خودتونم ببین و حساب کن . عزیزم خودتو ماشینت با هم چند عمو فدات ؟ هم پول ایران هست هم اگه خواستی میگم با یرو باهات حساب کنن خخخخخخخ . ۱۱ تا همر زدی لینکی گرفتی عمویی ؟ اخی میخوای واتساپ پی ام بده تا لینکارو بدمت خخخخخخ

محمد جان داش اینارو به لیدرتون بگو برو پستارو بخون ببین کی اول فوش داده الانم که دیگه از شدت سوزش فوش ناموسی میده .
    واقعا واسه شماها متاسفم که کیو لیدر خودتون کردین یه ادم ویرایش شد که سر یه بازی فوش ناموس میده . البته انتظاری هم ازش نمیشه داشت خودش ....... فکر میکنه همه مثل خودشن

aghaye catland mishe be on .... ke omade gofte ma avale server behesh fosh dadim va to etehad rahesh nadadim begin age vaghean ...... pedareti mardone va dorost harf bezan age na ke hich :D etehade ma ke az aval kolan 3 ta accunt bod kasi be ma name ya pm nadad ke bekhaim begim nemiarim to etehad ya foshesh bedim . catland jonam goftam behet age mikhay bebari bia ..... bos kon ta be bachea begam ke kolan dige bazi nakonan bezaran bebari vagarna ba in k... kalak bazia be jai nemiresi :D . toi ke miyay hey shekar mikhori 3 be 1 akhe oskol alan se ke accunta khodetonan bejoz amirna va pain baghiasho beri bebini accuntaye khodeton omadan deh zadan pas 3 be 1 koja bood ?:D aghaye catland onmoghe ke miomadi dastmal mikeshidi ke ma bademon nemiad big hammer server bahamon basheo in harfa chera be khodet nemigofti dastmal chi ?:D ma didim shomaha adam nistin ba inke hich kodom az bachea sw nemishnakhtam ama tarjih dadam berim ba ona ta ye oskolai mesle shoma ke faghat vase jayeze bazi mikoanan va sherafat va asle bazio vase bordan zire soal mibaran :D

beja kaf khabi to forum boro ye plan beriz bia feeder multy mano bezan chif kon badbakht :D

bache joon boro be feeder zanit onam az accuntaye multi eftekhar kon badbakht :D ma mardesh boodim tak target zadim 1.5 mil def azaton parondim dehesham ke parid shoma chi nahayate kareton in boode ke ro acce multi ro kole dehash faik bezarin bad berin yeki az dehaye feedereesho chif konid bishtar az in kari kardi akhe ... palasht :D . ey kash az chatat screan gerefte bodam ke ki dasht vase ki dastmal mikeshid =)):D

boro az satle estefade koon atish gereft baba heyfe cheshme omide kheylia be one bodo boro az satl ab estefade kon :D

aghaye catland accunte valac to saide shomas ? accunte pasargad ke feeder zadin to saide shomas ? ona hich ona player dashtan akhe badbakht acunte conan ba 4 ta dehkade ham to saide shomassss ? accunte gaya ham to saide shomas ? akhe cheghadr to poroi bache ghif ?:D doroste zatet rashtie ama say kon yekam faghat yekam mard bashi albate midonam chize asli ke marda daran to nadari :D manzoram k.... nist azizam ona ke heyvonam dare goftam mard manzoram gh.....:D catland jan . mikhay bazio bebari bia ...... bosi ta begam bachea kolan dige kari nakonan . deghat kardi dishab goftam pa bosi alan migam ....... bosi age ajale nakoe hey badtar mishe :D

اصلانفهمیدم چی گفته خداویکلیتیکه اخرش دف نامحدود اگر داشتی که باهمر دف نمیکردی پشمک نوب دیگه هنوزم اندازه موهای سرت همر کشیدم وا این که نگران نباش واندرت اگر بره بالا میارمش پایین
    این چند سالشه ?(
    یه چیز م برات بگم ۶ یا ۷تا همر زدیم ۱میل به بالا دفپروندیم یه ۴۰ کا سزار شمشیرزن بود یه همر مستر وی بود ۱کپ بود اخه چی بگم به این اخه نوب نوب نوب هی میگه نوب پشمک اکانت خودت چی داره اگر همر ت اندازه گرزی های اخرین همر من باشه دیگه همشون همین زیر حرف نمیرن دزگه بیشتر از این داستان باز نکنم بهتره بری و دکمه ی فرار بزنی..

bah bah aghaye catland peydat shod engar . agha faghat ye soal shoma ke hey omadin migin hichi nadarin mishe begin shoma ke darin kolan chandta hammer darin ? hammer nagoo beg lenge dampai age be 40k shamshiri migin hammer ke maham az ina darim . plan tak targete raftim kole defeton parid sezarasham parid shamshiriasham ke zadin be solati onam parid cape mr vey ham ke parid shahramk ham ke hammeresh parid khob alan shoma dige chi darin ke hey gonde ,,,,,, mikoni catland jan :D mibinin ke hey az nori kheft kardin ama bazam akharesh hammer bod ke bezane to kalat chizi ke ro monako ziade hammere . catland jan alan bodo boro ro multiat sari def bekesh ke khabe badi vasat didam :D

Saeed jan bordan mohem nist mohem ine alan midonam chanta doste ba marefat daram na kasi ke bekhatere bord dast be khodforoshi mizane :D

nori azizam akhe dige chizi namonde ke bekham begam jenaze begiram :D yeroz goftam mizanam sorakhesh mikonam bavar nakard hala shansesh goft 4ta katibe ba in hammer zade bodam va koliam lost bi gandom dadam :D . in catland koshesh nistesh :D . nori to inhame hammero chejori akhe to ye acc ja dadi haji ye kelas amozeshi bezar :D

یه چیزم در مورد نوب کبیر بگم در مورد ساید بازی

چند تا پلیر از ان دبلیو امدن پیش ما ولی با احترام ما ازشون درخواست کردم و از اول پیش ما بودن

داداش شما برای سایدت بازی نمیکنی شما سمت کسی که فکر میکتید برنده هستش بازی میکنید ما ۱گوشه از قدرت نشون دادیم و مستقیم روی اکی که دف داشتید زدیم فکر نکنید خبریه
    خبر هست خبری دراه است گوشه دومی در راه هست
    خخخ

nori jan mohem nist bezar harki harchi delesh mikhad bege man ke avale server hich kasio nemishnakhtam ama didam maram marefate bachea sw kheyli behtar az ne hast vase hamin ma ham ba jon va del davate shomaro ghabol kardim . dash khodemonima cheghadr def parondim damemon garm :D khkhkhkhkhkhkhkhkhkhkhkhkhkhkh
    پ ن : نیم وجب باش ولی مرد باش
    پ ن 2 : الان معنی کروز فهمیدین یا هنوز تو شکین D:

haji bikhiale in bache :D baz ba hamon 70k tabarisham hazeram lunch kone manam lunch mikonam harki point hojomesh bishtar bod oni ke kamtare dige play nade va beshine khale bazi :D dar morede meta in atish gerefte ke harchi khodesho to daro divar zad ke ma bahash bashim ama nashod . zehneto dargire in nakon az natar bokhar boland mishe az in na :D

azizam ye tasht ab kon onjai ke dare misoze ro bezan tosh :D man amadam bezan ya ali madad zabon baste to fekr kon 75k aslan ma hamon 75k ham nadarim :D . bia boro azizam akhe to dige joz kodom liste farmi hasti zabon dar avordi :Dkhkhkhkhkhkhkh ye dast bekesh poshte goshat bebin jense makhmaleshon chie azizam ma mesle shoma nistim hamaro mesle khodet farz nakon :D roz be roz raid saideton ziad mishe ya pusheton ?:D bemoghash jori to yekio bezanam ke sorakh beshi :D khkhkhkhk , mishe yekariam bokonim big hammeretono lunch kon link bede manam lunch mikonam link midam harki kamtar bod dige bazi nemikone va mire khonashon khobe azizam ?:D

zadan dost dari amoi ?:D chashm doroste mikonam :D . manam bodam yadam nemiomad chejoori farar kardi azize delam :D man 18 salam nist 8 salame ama hamin bache 8 sale bad fesharet dade khoshgelam :D . accunte bigterminator yadet biad motavajeh mishi koja bod farar kardi :D