Posts by Mostafa_felfeli

پستت یه ایراد داشت اونو تصحیح کن **** شمال شرق
    با تشکر

دوست عزیز لطفا ادب و رعایت کنید تو بازی زیاد زدو خورد میشه یروز هم یکی پیدا میشه شمارو میزنه خواهشا کل کل بازی و تو بازی نگهدارین و خارج از بازی به کسی بی احترامی نکنید

با احترام

دوست عزیز شمارو‌نمیشناسم ولی حق با احسان عزیز بحث سرور قدیم ربطی نداره نمیدونم چرا ادمین عزیز این بحثارو پاک نمیکنه هرچی بود تو گذشته رو‌باس همون وقت چال کرد فارم شدنم عیب‌ نیست روزی‌میاد بازی رو کامل یاد بگیری :P

اکی شما درست میگی . ما فارم شما بزن

تف توی سرورای 1 ایکس بره. بکشین بیرون از ما و این سرور
    تا یه بادی میوزه سریع میاین بحث سرور 1ایکس رو میکشین وسط. سرور 1ایکس چه ربطی به این سرور و اینجا داره ؟ یا کلا چرا فکر میکنین مسائل سرور 3ایکس میتونه برای ما جالب باشه ؟
    باهم جنگ و دعوای 1ایکس دارین برین پی وی همدیگرو مورد عنایت قرار بدین

ناراحتی نخون کسی واست نامه فدایت شوم نفرستاده سرو بندازی پایین بیای پستا مارو بخونی . در ضمن شما برین تو روز صلح اسکات بکشین

پ.ن: نیم وجب باش ولی مرد باش

اخه اسکل چرا خودت خودتو خراب میکنی من ۲تا نقشه زدم واسه واندر یه واندر کلین کردم ۴تا کتیبه ردم اما بازم آخر کار واندرتونو صفر کردم تو اخه نقشت چی بود ؟ بیچاره ما کلا ۴تا پلیر بودیم و هممونم کار داشتیم مثل تو الاف نبودیم صبح تا شب یا ناتار بزنی یا مولتی چک کنی از ترست . اخه چرا اینقدر دروغ میگی یه اصطلاحی هست میگن توشو حاشا ؟ آره ۳ ب ۱ بود اما کل اکانتایه اصلی و مولتی ما اندازه اکانت های اصلی شما نبود اما چون ان ای یه الاغی لیدرش بود و خیلی نوب بود به بدترین شکل باختین . اینقدر زدم زدم میکنی آخرش چی شد ؟ کی واندر ۱۰۰ کرد و هنوز ۵تا واندر زن دیگه داشت ؟ با اینکه بعد کتیبه ها ما کل همرامونو کردیم تو دیوار ما کلا ۳۰۰ کی دف داشتیم اما بازم تو بازی حالیت نبود و جسبیدی به ناتار زدنت و دشمنیتو با ناتارایه بدبخت ادامه دادی :D اگه یکم بازی حالیت بود همون موقع بازی تمام بود اما اون بیچاره هایی که تو نوب لیدرشون بودی بازی و بخاطر نوب بودن تو باختن . من ۶ بار همر بلند کردم بازم واندرتونو صفر کردم تو بیا بگو چه نقشی تو بازی داشتی

پ.ن : مختصات کپ و ده همر اصلیتو نگفتی بخندیماااا :D :D :D :D :D

بابا تو دیگه چقدر روووت زیاده خداوکیلی با ناتار زنی شدی رنک ۱ امدی افتخار میکنی بدبخت رشتی ؟ اسکل اون خفتا ماله اکلنت استفان بود نه اکانت من ده چیف شده هم که بعدش امدیم بیگ همرتونو پروندیم کاکتوسو میگم البته اینم بگم که دفه بعدی با ۱۱ تا همر امدین ده همر اصلیو بزنین حتی لینک هم نگرفتین . البته نمیدونم تو اینارو یادته یا نه اخه تو مشغول ناتار زنی بودی یا داشتی ۲ هدفه واندرو میزدی خخخخخخخخخخ . میشه بیای مختصات کپ و ده همرتو بگی یکم بخندیم لیدر بزرگ خخخخخخ

شما نگران فاز خودت باش داداش گلم.
    اون اکانتهایی که دارن غارت میکنن رو بات هستند عشقی. وگرنه کسی بیکار نیست بیاد دستی رید بره تو سروری که بک خواهد شد.
    نه فقط شما هوش و حواست سرجاشه. بقیه هیچکی هیچی نمیفهمه... خخخ

به به آروشا جان خوبی ؟ چخبر ؟

داداش از قدیم گفتن حرفو بنداز وسط طرف خودش برمیداره من که اسمی از کسی نیاوردم تو چرا خودتو الکی حرص میدی ؟ راستی رکرد دف و این سرور دیگه ایشالا میزنی ؟ ما خوشحال میشیم این سرور یه کاری ازتون ببینیم سرور قبل که تمام شد

جنگ آموز داشتم یبار دف کل سایدتونو کلین کردم کامل یبارم واندرتونو صفر کردم که جاش نفت در امد ۵ بارم که از بقیه دها همر زدم تو سرت خخخخخخ . فرق من با تو اینه که من همرامو درست واسه بازی زدم اما تو کردی تو ۷ جا . ای کاش چتا تلگرامتو سیو کرده بودم تا الان معلوم میشد کی حر میزد که متا کنه و کی میگفت فعلا نه خخخخخخخخ . معلومه بد بازیتو به عذات نشوندم با متایی که با جنوب کردیماااااا . من قسم خوردم ؟ آدم دروغ گو که من قسم خورده باشم واسه متا خخخخخخخخ بدبخت تو که از ترست رفته بودی ۲۰۰/۲۰۰ ده زده بودی از اول سرورم فقط با همرت ناتارا بدبختو زدی غیر این چه نقشی داشتی خداوکیلی :D :D :D :D :D
    (ویرایش شد.)

ای جونم عزیز دلم تو حرص نخور پوستت چروک میشه . گل پسر من اصلا تو و امثال تو نمیشناختم که بخوام با تیم بیام بازی اون سرور خودم تک و تنها بودم دوست داشتم رفتم با جنوب متا کردم مگه متا کردن اجباری هم داشتیم اخه که الان بخاطر متا زور بهتون امده . ... اونیه که تو سرور نباشه و بیاد .......... یکی دیگه اونم کی میلاد کتلند و بکنه . ناتار زنی که میگی مرد باش و راست بگو کی اول از همه امد گفت نزنید ؟ پستا سرور ۱ هستن برو ببین کی اول امد گفت . من تنها تو یه ساید بودم بدون مولتی فقط ناتار میزدم با این شرایط بیام نون خودمو آجور کنم ؟ اون چنتا مولتی که داشتم بعد کتیبه ها ساختم و دف ساز بودن دف همونا بود که دوستت ۱۱ تا همر زد حتی لینک هم نگرفت

هرچی فکر میکنم اصلا به ما نمیخورین

به به ... حال شما ؟ خوبی ؟ آره تو درست میگی من ناتار زدم بعد دور تا دور من تا ۲۰ خونه هیچ ناتاری پیدا نمیکردی امشب ناتار بود فردا نبود خخخخخخخ . یادت رفته دوستت کتلند چجوری رنک ۱ هجوم شد ؟ (ویرایش شد)

خوشحالم تو و دوستت هستین که باعث شادی ما بشین خخخخخخخ

سلام بازم فروم خالی شد مجبوریم یه موضوع مطرح کنم

توسرور قبلی که پلی دادم نرمال بود یکی از دوستان شمال غرب میرفت مولتی اکانتها رو پیدا میکرد توشون دف میریخت و در یک روز تلفات خوبی از ساید حریف میگرفت از نظر من کارش لایک داشت از نظر شما چطور این کار نامردیه یا حرفه ای گری؟

خجالتی ها تو این سرور جمع شدن . بیاید رجز بکشید تهمت بزنید :) غریبه که نیست

بنظر من نامردیه یچیزی تو مایه هایه همون ناتار زنی خودمونه .

از طرفی تعداد اثر هنری زیاد بشه هم یکم بالانس به هم میخورهبه نظر من مثل تراوین ورژن اصلی امکان استفاده از اثر هنری در روز محدود بشه همه چی بالانس میشه
    شما اگه مثل ورژن اصلی روزی فقط یه دونه اثر بتونی مصرف کنی نمیری رو ۱۰ تا اثر دونه ایی ۵۰۰۰۰ نقره( ۵۰۰طلا) بزنی.. روزی یدونه میخری ..

دقیقا به نکته خیلی خوبی اشاره کردین

سلام
    باعث افتخار من و دوستان هست که با پلیری با شعور و فهیمی مثل شما بازی کردیم .
    مهدی جان حرفایه شما تا حدودی درست بود اما بزارید سرور تمام بشه تا کامل واستون بگم دلایل باختتون چی بود . فقط سربسته بگم بازی که شما کردین یه بازی کاملا دفاعی بود ایشالا بعد تمتم شدن سرور کامل واستون توضیح میدم چی بود و چی شد

اینو ولش کنید مثل سگ باخته امده گریه زاری میکنه خخخخخ . تو که اینقدر زدی چرا مثل توله سگ داری میبازی و گریه میکنی ؟ زدم زدم زدم راه انداختی اما اونی که زدی ج.... بود خخخخخخ . واقعا نوب ترین ادمی که تو کل تراوین دیدم این پشمک میرزا کتلند خان پسر گلم بود . تو کلا از اول سرور فقط با کینه و عقده از ناتارا امده بودی خخخخ یا کاتا میکردی منابعشونو یا الانم افتادی کل همرهاتو میزنی تو درو دیوار پینت هجوم بگیری ۴ قرون گیرت بیاد شب گشنه نخوابی خخخخخخ . به قول سرورت نوری جون کل نقشت تو این سرور ناتار زنی بود پشمک کتلند خخخ

چه رویی داری تو خداوکیلی انقدر همر مونده که اگر خدا بخواد میخوایم واندرتون کراپ لاک کنیم برای خنده شدین موش ازمایشگاهیی گفتم ۶ میل بزارید خودتون نزاشتید دیگه با۴تا فیک دف جابه جا کردین ودم مصطفی گرم واندر کامل صفر کردن مصطفی یه کلاس برای این نوب ها بزار اینا گندم خور نداشتن نمیدونن داستان چیه البته بازم نمیفهمم اینا به باختشون افتخار میکنن میه ماموندیم نزاریم شما راحت ببرید یعنی الاف بودن نشون میده چرا دوست داری خودی نشون بدی نگاه کن همه کسانی که این سرورهارو بازی کنن خودشون میفهمن کی حرفه ای تره امدی فیک خودتون پلن بزرگ جاهان تراوین میخوای نشون بدی پلن چیف بیگ همر تون کاکتوس رو کوچیک نشون میدی
    ولی واقعا افتخار کن باعث سرگرمی ما شدی بگو تا اخر سرور خندوندمشون
    مهمد مهدی کیه؟؟؟؟
    چرا دلیلش هم مطمعا باش ما بودیم رمر های من کاتاهای اونا ۱۰تا همرتون میاد اندازه ۱ همر ما کار امد نداره مخصوصا مصطفی بد زدی جاش درد میکنه فکر کنم سوراخ جدید باز کردی البته روی نقشه رو میگم

داش نوری این بدبخت اینقدر خورد که خونریزی کرد :D
    دمت گرم که هروقت اراده کردیم همر و رمر دادی منم به قول پسرم کتلند جون یه لنگه دمپایی داشتم زدم سوراخش کردم .
    ایشالا دفه بعد که بخوره بجاش نفت در میاد که سوزشش بیشتر بشه باز بیاد گریه زاری راه بندازه 3ب 1 بوده :D
    بهترین برد من تو این سرور پیدا کردن دوستایی مثل تو سعید مهدی و بقیه بچه ها بود وگرنه برد باخت تو این بازی یه چیز معمولیه