Posts by Mostafa_felfeli

درود بر شرفت کارو جان که در اوج دوشمنی (به قول خودتون) هنوزم مودبانه جواب میدی

اما جواب شما

اول فقط احسان جان بودن که گفتن که ساید ان ای مشکلات داخلی پیدا کرده و اکانتاشون رو حذفه شاید اطلاعاتی که داشته اشتباه بودن اونشو من نمیدونم دوم اینکه گفته ساید متا شما درگیری داخلی داره ربطش به برهم‌زدن متا چیه ؟ اینو متوجه نشدم . سوم هرچی فکر میکنم این موضوع ربطی به همر پریدن ما نداره که ما بخوایم از قضیه همر پریدنمون برای برهم زدن متا استفاده کنیم احسان گفت ان ای درگیری داخلی پیدا کرده ان دبل هم امده همرا مارو زده تو درو دیوار (البته بازم نه من نه بقیه بچه ها اس ای خبری از درگیری داخلی نداریم)

اما قسمت دوم فرمایشات شما

شما خودتونو بزارین بجای اس دبل (مثال عرض میکنم) وقتی فقط یه ساید برای متا فعلا وجود داره بجای اینکه بخواد از پتانسیل ۲تا ساید استفاده بشه میاد اینکارو بکنه فقط برای دف ؟ خودتون این سرورارو دیدین حجم فوق العاده دف واندر که با برای زدن واندر چندین همر نیاز داره بعد اس دبل میاد همرا مارو بکوبه که تعداد همر کمتری تو بازی واسه زدن واندر شما باشه ؟ اگه قرار به واندر مشترک باشه که ۲تا ساید کمک میکنن که این تو این سرورا منسوخ شده اما حتی اگه هرساید واندر خودشو بالا بده بازم عقلانیه بیاد واسه دف اون تعداد همر واندرزن و بکوبه دیوار ؟ من خدایی نکرده شخص شمارو متهم نمیکنم فقط خیلی واسم جالبه بچه های شما امدن دست پیشو هم گرفتن توی این ماجرا

بازم آخر بازم از ادب و متانت شما ممنونم ای کاش خیلی ها یه خورده از شعور و ادب شمارو داشتن

موفق و پیروز باشین

کارو جان چون ادم با ادب و باشعوری هستی ریپلایت کردم اونم فقط اگه ممکن جواب ۲تا سوال من بده ممنونت میشم

۱. ما چجوری با این قضیه میخوایم متا شمال و بهم بزنیم ؟

۲. سایدی که از این قضیه سود میکنه چه سایدیه ؟ اگه کار شمال نیست یعنی ما خودمون یا جنوب غرب همرهارو میزنیم تو درو دیوار ؟

بچه های جنوب شرق اینجور که مشخصه ما خودمون برداشتیم‌ ۱۰ ۱۵ تا همر واندرزنمونو ناقص کردیم یا کلا از بین بردیم شمال کاره ای نبوده یا یکنفر از بیرون سرور امده فقط همرایه مارو زده درو دیوار حالا چرا و دلیلش چیه ؟ چون بیکار بوده حوصلش سر رفته امده از هر روشی که شده پس اکانتا مارو پیدا کرده و شاد خوشحال برای اینکه سرش گرم‌بشه اینکارو کرده . حالا این رفیق ما زیاد حوصلش سر رفته برداشته ۱۶ کی گلد اکانت دوستان رو هم‌ ازبین

5-ایا به زودی همدیگر میبینم؟

آیا شما نچسب ترین و نفرت انگیز ترین موجودی هستی که یه انسان میتونه تو کل زندگیش ببینه ؟ جواب ۱۰۰ درصد بله

از دوست عزیزی که هنوز درگیر کتیبه خریدن اکانت ما هستند و خودشون صبح تا شب توی صف کتیبه و جاهای مختلف حراجی بودن کمال تشکر رو دارا هستیم ، به ما یاد دادن که خاله زنک بازی هم جزیی از فروم هست :)))) احتمالا در صفحه 101 فروم در سال آینده هنوز هم ایشون هنوز درگیر این موضوع خواهند بود :) از اونجایی که دیگه خیلی این موضوع لوث و حتی لوس شده ، موضوع جدیدی چون "پشه ها روزا کجا میرن؟" رو برای بحث خاله زنکی بعدی پیشنهاد میدم :D تا جایی که پلیرهای این اکانت تشخیص بدن نیاز هست چیزی ، سعی میکنیم تو حراجی تهیه کنیم و حراجی اساسا برای همین هست :))))) چرا ایمپریال یه اکانت توتن که ده دوم 7 کراپی داره غارتش زیاده ، چرا گان هیرو کتیبه خریده ، چرا دور واندر کپ مصری هست !! فروم واسه نقد هست ، اما بین نقد و بیهوده سرایی فاصله زیادی هست !

اثر هنری یکی مهمترین بخش های حراجی هست ، با توجه به اینکه تعداد پلیر کم هست ، انحصار اثر هنری برای سایت شاید منطقی باشه ... اما نظر شخصی بنده اینه که اثرهنری بیشتر از یک عدد در روز و اون هم در سرور نرمال ، تغییر یکی از قانون های اصلی تراوین هستش و زیاد جالب نیست ، و این سرور هدفش بیشتر از همه نزدیک بودن به اصل تراوین هست و اگه اینکار انجام بشه قطعا در آینده استقبال بسیار بیشتری میشه ... اما اگر یک بخش درست بشه و بخش دیگه ای خراب بشه ، قطعا این خوشبینی کم کم تبدیل به بدبینی میشه و حیفه واقعا !

مهربان تو خجالت نمیکشی کتیبه میخری ؟

خخخخخخخخخ

بیا ۳ایکس خفتاتو بکن اینقدر کتیبه نخر

بلاخره یه پست درست و بامحتوا دیدیم تو این فروم .

دمت گرم حال کردم واقعا امیدوارم بقیه هم یاد بگیرن

موفق و پیروز باشین

نه تو خجالت نمیکشی ؟ معتاد انگل جامعه 😁 حیف که خودت میدونی چرا بازی نکردم وگرنه خودم سوسکت میکردم خخخخخخخ

اینا همه سوخی بیش نبود منم خوشحالم که بچه ها قدیمی جمع شدن دور هم اما حیف و ۱۰۰ حیف که نمیتونم همراهیتون کنم عشقم خخخخخخ

پ.ن: اون حرفی که گفتم به سروش بزن و گفتی ؟

پ.ن: یکی بزن پس سر مصطفی یادت نره

موفق و پیروز باشین

من پست نمیزارم تا وقتی دیگه کاسه صبرم‌لبریز بشه . حسین جان من شمارو ریپلای کردم به نیابت از همه دوستان شمالی که الان فکر میکنن جنوب شرق ترسیده .

خدمتتون عرض کنم نه ما از کسی ترسیدیم نه میترسیم هر بازی یه برنده و یه بازنده داره بدون برنده بازنده بازی بی معنیه یبار آدم‌میبره یبار میبازه اما یه باخت مردونه بهتر از ۱۰۰ تا برد خاله زنک بازیه . مشکل شما اونجاییه که هنوز نفهمیدین تو جنوب شرق همه با هم یکین لیدر و غیر لیدر نداره همه از کنار هم بازی کردن لذت میبرن بعد شما فکر میکنین برد و باخت برا ما مهمه و برای اینکه بازی و ببرین هرکاری میکنین (این نمونش قبلا ثابت شده) درحالی که هیچ ارزشی نداره

پ.ن: آآآآآاییییییی مردم من مردم من روحرفم هستم همیشه من امدم فلانی و بزنم و بس

پ.ن:آآآآآیییییییی مردم من فلانیم میخوام کل سرورو فلان کنم

پ.ن: حالا من غلط کردم بیا با هم دوست باشیم

نیم وجب باش ولی مرد باش

قانون قانونه!!!! من موندم نظر جمع چیه دیگه!!! اطلاع رسانی شده و تیمها وقت گزاشتن رای گیری معنا نداره!!!!! اگه قسمت شد بازی کنیم میبینیم کی اهل حذفه!!

مهدی جون عزیزم جوش نزن 😁 جوش بزنی خودم میام سراغت خخخخخخ

کاوه جان چون میدونم ادم بی جنبه ای نیستی باهات بحث میکنم وگرنه تو کل این تاپیک ببین من کسی و ریپلای کردم یا نه ؟

داداش نکته اول اینکه مقصر این ۳ به ۱ بعضی از بچه ها خودتون بود وقتی که دوستتون میاد میگه کتیبه جنگ کوچیک هدیه من بود به ساید ان ای از طرف ساید موزی اس ای واقعا چیزی دیگه نمیشه انتظار داشت . نکته دوم پتانسیل ساید خودتونو دست کم نگرین وقتی این همه همر و دف داشتین اگه قبل نقشه ها به عنوان مثال با ساید خومون اس ای درگیر میشدین اینهمه اذیت نمیشدین اس ای یک سوم ان ای نه اکانت داشت نه پلیر اما بجای دعوا زرگری و فروم نویسی هم دل شدن و چسبیدن به بازی و همون جور که همه دیدن واقعا ان ای اذیت کردن البته نباید از زحمات ۲ ساید ان دبل و اس دبل هم گذشت جسارت به بقیه سایدا نباشه فقط مثالی بود واسه بهتر فهمیدن شرایط

موفق و پیروز باشید

90 درصد اکانتای هجومی شمال شرق off هستن و بازی تموم شده براشون عزیز دل

این اکانتا آرزوی خیلی هاست میذاریم پای حسادت

اکانت هولی هم همرش چون دیگه استفاده درستی ازش نمیشد کرد صرفا جهت ساپورت واندر تو رید بود لذت خاصی نداشت اند گیم برای هیچ کس متاسفانه

حالا شما 90 ک گرز یه اکانت خوابیده رو خفت نذار اسمشو بعدا در طول سالهای بازی تراوینت عکسشو نذار بگو من سامان گرسو خفت کردم...

کار کسی نیست ما رو خفت کردن یا زدن

سلام کاوه جان خوبی ؟

یه سوال ازت داشتم اگه جواب بدی ممنون میشم . شما تو این یرور جز خوردن کار دیگه ای هم کردین ؟

سلام به همگی

دوستان چرا اینقدر بد و خصمانه باهم بحث میکنین یکی ندونه میگه بیرون بازی باهم مشکل داشتین و دارین . اقا اینجا اسمش روش هست بازی یعنی واسه سرگرمی میایم اینجا با این زندگی های پر مشغله دور هم جمع میشیم که حال و هوامون عوض بشه و چنتا رفیق پیدا کنیم . جوری برخورد نکنید انگار دشمن خونی هم هستین . شاید سرور بعد با هم تو یه ساید بودین حداقل روتون بشه باهم حرف بزنید و بازی کنید . کل کل کردن خوبه اما این دیگه واقعا از کل کل رد شده . همه زحمت کشیدن بازی هم یطرفش برد یطرفش باخت دیگه همدیگرو خراب نکنید

دشمنان دیروز رفیقای امروز

روزگار خوش

سلام به همه دوستان

یه خسته نباشی به همه پلیرا تو ۴ ساید . چیزی که برای من خیلی قشنگ و با ارزش بود دوستی تو ساید اس ای بود اینو به جرات میگم که تا حالا همچین بچه ها یک دل و هم پایی ندیدم .

خسته نباشی اصلی و به امید جان میگم که واقعا زحمت کشید به چشم میدیدم که از خواب و خوراک و کارش زد و واسه ساید زحمت کشید خودم به شخصه این سرور شاید نصفه بیشترشو نبودم و امید زحمت اکانتو کشید وگرنه همین دمپایی هارو هم نداشتم 😁😁

یه تشکرم بکنم از بچه ها اکانت teo2r gard که تو یه شب با دفی که رو مولتیا ریختن ۱۸۰ کی از ما لاست گرفتن نوش جونشون خخخخخخخ

ایشالا تو همه مراحل زندگیتون موفق باشین و واندر زندگیتون ۱۰۰ باشه

ای بابا هومن ۴ روز نبودم بازی که تمام شد 😭😑😶

حالا ۷۰ % سرور داره برنده میشه اون ۳۰% هم روش

سلام دوست عزیز امیدوارم که سالم و سلامت باشی

تو خوب بودن عملکرد ne شکی نیست بهشون تبریک میگم . فقط داداش یه موضوعی و متوجه نشدم اونم درصد هایی بود که گفتین . منظورتون از ۷۰ به ۳۰ نقشه بازی بود یا تعداد پلیرا . اگه منظورتون تعداد پلیر که یه نگاه خیلی سطحی که به سرور بندازین متوجه میشین که هم از نظر تعداد پلیر هم از نظر اکانت ساید ne از مجموع ۳ ساید بیشتره اگه بیشتر نباشه کمتر نیست پس این حرفتون اشتباه اما اگه منظورتون نقشه بازی که حرفتون کاملا درسته . اگه کل نقشه بشه ۱۰۰ درصد ۴ تا ساید هرکدوم ۲۵ درصد سهم دارن اما با توجه به تعداد بالای اکانتای ne تو ساید دیگه میشه گفت که ۷۰ به ۳۰ شما درسته .

روزگار خوش

موصطفی جان من ارادت دارم خدمتت مگه میشه بچه های se رو یادم نباشه

ولی داداشم این اتک ها مال 4 5 روز پیش هست بچه های ما دیشب باز شروع کردن ب این کارها

مخلصم بهنام جان

داداش گلم این قضیه از یجایی شروع شده بلاخره یجاییم تمام میشه (حالا به هر بهایی که دوطرف میدن ) اگه منو بشناسی میدونی من اصلا اینکارارو نمیکنم اما به کسی هم خرده نمیگیرم همه امدیم بازی کنیم که سرگرم بشیم یکی هم اینجوری حال میکنه اما حرف من این بود بجای کتمان مثل خیلیا که امدن گفتن زدیم و میزنیم همین کارو کنن بازی با کل کلش قشنگ میشه البته کل کل درست و بدور از توهین

این اخرین پست من بود اونم به احترام بهنام جان

روزگار خوش

سلام بهنام جان شما منو میشناسی اما مطمئنن یادت نیست از کجا

بهنام جان این اتکا مطمئنی قبل اتکا بچه های شما بودن ؟ شخص خودم تو یروز ۲۰ کی گرز ۵ کی تیکی سر دف ریختن تو ناتار و مولتی لاست دادم‌اما اصلا چیزی نگفتم چون شاید طرف مقابل اینجوری دوست داره بازی کنه اما اینی که بچه ها ی ش ش اینهمه اول کتمان میکنن بعد میگن زدین ما زدیم و درک نمیکنم .

امیدوارم از بازی لذت کافی و ببرین

موفق باشین

سلام‌دوستان

حاجی این‌لینک اتک توش کاتا وجود نداره مگه میشه با نیرو خالی جایی و صفر کرد ؟ این پست شما بیشتر این معنی و داره که اگه حتی نیرو های مارو بکشین ما مولتیاتونو کاتا میکنیم . اگه چیزی غیر از اینه لطفا مارو هم‌روشن کنید

موفق و پیروز باشین

سلام دوستان خسته نباشین
    عزیزان طرف تونسته ساخته شما هم میتونستی شرایطی که لازم مهیا کنید و بسازین این حرفای خاله زنک بازی چیه ؟ از بعضیا واقعا انتظار بعضی حرفارو آدم نداره . یه عده از اقایون که پایه ثابت همه سرورا اسپیدترا هستن امدن میگن ادمین دست برده اخه عزیز اگه سرور بده چرا هر راند هستی اگه خوبه پس ضعف خودمونو گردن بقیه نندازیم . مولتی داشته درست استفاده کرده کشیده شما مولتی داری درست استفاده نکردی مقصر بقیه نیستن

ارادتمند همگی

خوبی مصیی؟؟؟ اره والا بعد از مدتها داریم برمیگردیم به بازی!! کدوم تیمی با کی میای؟

نوکرم تو خوبی ؟ حاجی ما دیگه پیر شدیم فکر نکنم بازی کنم اخه شب عید و ماهم که مغازه داریم وقتش نیست . از طرف منم یکی بزن پس کله مصطفی بینام
    :D :D :D