Posts by Mostafa_felfeli

بعضی ها اصلا در حد و اندازه جواب دادن هم نیستن فقط باید بهشون گفت برو مولتی بازی تو بکن و ماله کشی نکن .

پ.ن: فارم های دیروز شاخ های امروز

پ.ن : طرف تا حالا واندر ۱۰۰ نکرده الان آمده خوشحالی می‌کنه اسم مشترک ۱۰۰ کرده خخخخخخخخ

پ.ن: بچه خوبی باشی و کمتر مولتی بازی کنی و درخواست کتبی بدی شاید گذاشتیم این سرور ۱۰۰ کنی

موفق و پیروز باشین

سلام دوستان

حرف سرور قبل شد من فقط یه سوال از لیدر شمال شرق یعنی آقای مازیار خان دارم . برادر شما که اونموقع وقتی ماها می‌گفتیم دارن باهاتون بازی می‌کنن و آخر میکشن زیرتون شما میومدین داد و بیداد میکردین که ای خوارج شما میخواین متا مارو بهم بزنین . الان چه حالی و هوایی دارین ؟؟؟؟؟ واقعا دوست دارم بدونم ارزش داشت ؟

از عزیزانی که تاحالا حتی رنگ اند گیم رو هم ندیدن خواهش میکنم سکوت را رعایت کنن و منتظر سرور بعد باشن که باز اکانت بزنن یکم ای نفس کش سر بدن و ۱ هفته بعد دوباره حذف

پ.ن : ماهی جون فاز نهنگ برندار :*:*

پ.ن: کم گوی و گزیده گووووی

پ.ن : چرا بعضی ها به این شدت رو مخ تشریف دارن ؟<X<X<X

اقا یوسف بنده نگفتم بخاطر اتک رفیق نبودین اتک زدن و خوردن جزئی از بازی اما اشتباه خودمونو گردن بقیه انداختن چی ؟ میتونین رجوع کنین به پست دوستتون علی اقا تقریبا اول سرور تا متوجه بشین دلیل صحبت من چی بوده .

پ.ن:فاز را تعریف کنید ؟ ۲ نمره

پ.ن: پرتقال فروش را با رسم شکل توضیح دهید . ۱۵ نمره

پ.ن: کی خودشو به خواب زده ؟ ۳ نمره

موفق و پیروز باشین

واقعا در تعجبم یا بعضی ها واقعا خواب تشریف دارن یا خودشونو به خواب زدن که مورد دوم بیشتر پیش میاد . اقا یوسف عزیز نه کسی به شما گفت اتک ندین نه کسی خواهد گفت فقط دوستان همونجور که ناصر گفت رو حساب احترام بهتون گفتن دلیل چیه که اگه اشتباهی صورت گرفته دف نکنن که شماهم فرمودین لذت بازی به اتک زدن هست و من نمیتونم این لذت و از بچه ها بگیرم دوستان هم لطف کردن و برای لذت بردن با مخ هی رفتن تو در و دیوار . اینجور که پیداس شما دارین مغلطه و فرافکنی میکنی نه ناصر . همون دفه به بچه ها گفتم دف کنین گفتن رفیقن بزار ببینیم‌اول دلیل چیه بهشون گفتم رفاقت برا بعضی ها معنی و مفهومی نداره الکی هم نامه ندین که متاسفانه رو مرام معرفت خودشون صحبت کردن که الان بدهکار هم شدن .

پ.ن : اتک تک هیرو ؟

پ.ن: من خوابم تو خوابی همه خوابن ؟

پ.ن : بیاین وقتی ماهی قرمز هستیم فاز نهنگ برنداریم

موفق و پیروز باشین

ای شیطون

از تو که نمیشه حق کپی رایت گرفت 😁

چقدر ناصر تو تراوین زیاد شده ☹

خخخخخ نه تروخدا بیاو حق کپی رایتم بگیر 😁

پ.ن: چه بازی کنی چه نکنی عزیز دل منی ناصر جان

پ.ن:رضا سورنا عشقم میشه تایم زنگ زدن بگی بهم ؟ میدونی که من کی زنگ میزنم همش خخخخخخخخخخ

سلام به همه دوستام

از اونجایی که اکانت m-n-a اسمش امد و نصبت داده شد به ناصر جان گفتم بیام یه روشن سازی کنم . سرور قبل من و ناصر و محمد رو یه اکانت بودیم که اول اسم هرکدوممونو گذاشتیم رو اکانت این سرور ناصر افتخار نداد و بنده با علی و ناصر (ناصر کلاهبردار نیست یکی دیگه از دوستان بنده هستن ) بازی کردیم که اول اسم ۳تاییمون و گذاشتیم رو اکانت شد m-n-a

برای همه دوستان ارزوی موفقیت دارم

و امیدوارم سرور خوب و قشنگی بشه

سلام به همگی

دوستان ج.ش از اتک ها لینک گرفتین ؟

یه روز همینجا گفتم وجود میخواد اکانت مارو زدن یکی پیدا شد زد اما اونم دیوار چین و بوسید

پ.ن: خبر امد خبری در راه است

پ.ن: سونامی در ج.ش ؟

پ.ن: اموزش خط ب خط لیدری ؟

پ.ن: خسته نباشی به بچه ها پایتون بابت لانچ و همرای خوبشون (البته بجز اون سوتی که احتمالا بخاطر نت بوده تو لانچ )

پ.ن : روزگار خوششش

اون همر رنک یک چیه بهش مینازین همش:(

همر شما موقعی شد رنک یک که ما با همر مارس عموقنادتونو که میخاست تارگت از فروم انتخاب کنه تبدیلش کردیم به یک دفساز ساده:D

ایشالا کتیبه ها بیاد اون همر رنک یک هم ازتون میگیریم ببینیم بعد اون چی دارن برا گفتن :*:*:*

ببین دوست من نه بیشتر از این مارو بخندون نه خودتو سر کار بزار اون همر شما دیفالت بود و اگه میتونستین نگهش میداشتین مگه خود شما نبودین که بعد لت پار شدن امدین گفتین دیگه نمیشد نگهداشت و شارژ کرد ؟ اخه چرا با حرفاتو بیشتر از این نووب بودن تونو به همه ثابت میکنین ؟ شما جماعت مولتی هاتونو ازتون بگیرن نون خور یه همر دمپایی هم نمیتونین بدین چه برسه به واندر زن کشیدن

پ.ن : وجود میخواد کسی بیاد رو همر من

پ.ن : خواب چیز خوبیه اما زیادیش اصلا خوب نیست پس خودتونو بخواب نزنید

پ.ن : بعضیا نمیدونم فارم کدوم لیست فارم بودن امدن این سرور با مولتیاشون شاخ شدن

پ.ن: همون همیشگی (نیم وجب باش ولی مرد باش)

سلام و خسته نباشین

چیزی که واسم جالبه تعداد نیرو تو اتکایی که که دیابلو گذاشته همه رند مشخصه ماله لیست فارمه اما اتکایی که تیرداد گذاسته معلومه با تعداد نیرویی که تو ده بوده زده تعداد خورد بوده الان باز محمد جان تشریف میارن دست پاچه میگن بازی تیمی نمیدونین یعنی چه . اخه برادر بقیرو چی فرض کردی ؟ میدونم خودتونو بچه زرنگ فرض کردین اما این دیگه زرنگی نیست این اوجه خودتونو به کوچه علی چپ زدنه .

کسایی که اول سرور یقه جر میدادن واسه مولتی رید دادن ان دبل و دم از بازی سالم میزدن الان جوری گند زدن به بازی که بوش کل دنیارو گرفته . انصافا خجالت نمیکشین ؟ شماها که اینجوری میخواستین بازی کنین میرفتین سرور معمولی که همه چیز ازاد بود این سرور اسمش روش بود چرا امدین گند زدین به سرور و بازی بقیه ؟ فکر میکنین خیلی شاخین ؟ فقط خجالت بکشین همین

موفق و پیروز باشین

سلام حمید جان امیدوارم حالت خوب باشه

حمید جان این چلنجی که الان شما میفرمایید همه بچه های مجموعتون انجام میدن یا فقط خود شما ؟

یه شخصه خودم گفتم تو اس ای تعداد کمی هستن که درست بازی میکنن یکیشون شما بودین که دوستان هم با بنده موافق بودن

موفق و پیروز باشین

بازی با کلمات خوبه تیکه لا به لاش هم خوبه به شرطی که مثل دوستت از کوره در نری;) من عاشق اراجیف همراه با طعنا هستم میدونی که :S ادب گفتاری من بستگی به طرف مقابلم داره و در نهایت جوش آوردن شما فکر کنم اشتباه کردی چون اونی که چندین راه واسه فرار از جوش آوردن توصیه کرد من بودم و به شما هم پیشنهاد میدم تا اونو اسکرین بگیری چون با این فر،ون که میری ممکنه بهش احتیاج پیدا کنی :*

در مورد اون یکی ربع بازی و حتی شما من هر تصمیمی بگیرید احترام میذارم و اینو حق طبیعی شما میدونم همون طوری که متای شکل گرفته هم حق طبیعی دو ساید بود و قابل احترام مثل متای sw و nwدر زمان جنگ آمرداد و آکسفورد و اتک های جالب شکل گرفته توی اون زمان که لینکش هم توی پست اای قبلی موجود هست

خداوکیلی نه قصد تیکه انداختن داشتم نه توهین اگه همچین چیزی برداشت کردین من عذر خواهی میکنم فقط احساس کردم یاد اون افتادین .

من خدمتتون عرض کردم من تو سرور نیستم و فقط و فقط از دید بیننده خارج از بازی این حرفارو زدم . اگه هم از حرفی که با ناصر زدین خرده گرفتم بخاطر دوستی با ناصر بود همین

بازم از همه بچه ها که پست منو خوندن و بد برداشت کردن معذرت میخوام

اهان الان متوجه شدم دلیل ناراحتیتو یاد اون اراجیف افغانی و این چرندیات اون سرور افتادم که شما هم احتمالا به همین چیزا فکر کردی که جوش اوردی

داداش گلم من از طرف خودم اینو بهت قول میدم که ناصر اصلا منظورش اون اراجیف نبوده فقط یه ضرب المثل گفته . دمت گرم که با ادب همیشگی جواب دادی و خواهی داد

اما اون قسمت مربوط به سرور دقیقا منم متوجه فرمایشات شما هستم اما دخالت سایدایه دیگه تو این درگیری برای هر کدوم از مداخله کننده ها بقول شما یه منفعتی داره وگرنه روباه برای رضای خدا مرغ نمیگیره اما جواب بنده رو ندادین که اگه ج غ هم دخالت کنه چی میشه اسمشون ؟

سلام به همه دوستان در سرور

من اصلا دوست نداشتم پست بزارم چون تو سرور نبودم اما واقعا ادبیات بعضی از افراد خیلی خجالت آوره . کل کل و زدوخورد جزئی از بازیه اما حرف رکیک هیچ جایگاهی نداره دوست خوبم الددارک اینی که شما میای میگی پدربزرگ من ....... واقعا یه حرف زشت و ناپسنده من با شناختی که ازت دارم انتظار این ادبیات و نداشتم شما تو سرور ۲ایکس با اون همه فحاشی اینجوری حرف نمیزدین که الان در جواب یکی از با ادب ترین افراد سرور ناصر جان این ادبیات و بکار میبری لطفا خواهشا تو ادبیات بکار رفته و ادبیاتی که بکار میبرین یکم تجدید نظر کنید .

اما بنده از دید یه پلیر خارج از بازی اول متا شرق و تبریک میگم

دوم وقتی جنوب شرق داره به درگیری داخل ش ش ورود میکنه این سوال برام پیش امده چرا ج غ نمیتونه ورود کنه ؟

سوم اگه تو این اوضاع که ش ش درگیری داخلی داره و ج غ داره بهش دف میده ج غ اتک به ج ش بده حکایت این کارشون میشه چی ؟ توطئه ؟ نامردی ؟ برهم زدن بالانس ؟ زیرو رو کشیدن ؟

چهارم افرادی و اینجا میبینم که از سرور های کلاسیک هنوز همون برخورد و رفتارهای منسوخ قبل و دارن ادامه میدن و با هر روشی که شده میخوان حرف خودشونو به کرسی بشونن اما دوستان عزیز چندین بار این حرکت و کارهای شما جواب نداده و جواب هم نمیده یکم بشینین فکر کنین ببینیم بهتر نیست راه و روشتونو عوض کنید شاید سایدی منسجم و قوی داشته باشین که برای پیروزی دلخوش به ساید دیگه نباشین و متکی به خودتون باشین

موفق و پیروز باشین

سلام و خسته نباشی به همه

تبریک میگم به شمال غرب برای این پلن زیبا و خسته نباشی به همه کسایی که تو این پلن شرکت داشتن .

یه خسته نباشی هم میگم به دوستان گلم روی اکانت گان هیرو مهربان و کسری و..... بازی زد و خورد داره مهم اینه وقتی میخوری زمین دوباره بلند بشی و قوی تر ادامه بدی

پ.ن: من این مهربان و میشناسم تازه انگیزه گرفته خخخخخخ

پ.ن: مهربان سرور بغل هی خفت کردی اینجا آه اونا دامنتو گرفت خخخخخخخخ

موفق و پیروز باشین

مرسی داداش ممنون از لطفتون انشا الله هیچکسی به این ویروس گرفتار نشه و همه سلامت باشن

سلام و عرض ادب

بنده به عنوان یک خواننده فروم از خداوند شفای مادر محترمتون رو خواستارم و امیدوارم هرچه زودتر خوب بشن و به کانون گرم خانواده محترم برگردن

به امید ریشه کن شدن هرچه زودتر این ویروس منحوس

موفق و پیروز باشین

سلام بهنام جان .‌

داداش اسم اکانت داخل بازی چیه ؟ میخوام نامه بزنم‌بهت

شما عکس واندر زناتو بزار ببینیم چی داری البته اونایی که خودتون کشیدین نه اونایی که ادد شدن تا بحث کنیم

شما اینقدر کم شعور تشریف دارین که خجالت میکشم اصلا باهات حرف بزنم .

فرق بین انسان و حیوان در عقل شعور

روزگار خوش

مجید جان اگه همه واندر زناتون مثل این ۲ تا عکس باشه پس جنوب ۱۰۰ در ۱۰۰ برنده بوده