Posts by amirna

mosalaman kasi nemiad bege man kata kardam ya hata az leadere saidesham nemishe entezar dashtt ke biad bege kare saide ma bode ama bezarin kenar in kararo age mikhain bazi konid mesle mard bazi konid bazi ye tarafesh borde ye tarafesh bakhte ama bord be har raveshi aslan dorost nist va bordi ke ba kasif bazi bashe az 100 ta bakht nangintar va zesht tare . kasi amar dare ke tazegia bazam natar kata shode ya na?

من همه ناتارارو ادد کردم لستم مدام کوچیک میشه ، دهکده میپره

به نام خدا

سلام دوست عزیز :)

اول لینکایی که گذاشتی غلطه یا واسه من چرت و پرت میاره ، به هر حال ما که ندیدیم (اسکرین میزاشتی خب)

دوم جالبه که الان همتون به حرف من رسیدید . تو فروم پرنده ام پر نمیزد ، همه شل بازی میکردن ، منابع فراوون بود همه GS و GB شارژ میکردن به سادگی

من گفتم ناتار کاتا کردن باعث میشه بازی جذاب شه که فعلا میبینی شد . همه از سوراخاتون درومدید ^^

سوم اون موقع که من موافق کاتا کردن بودم خودم کاتا نداشتم ، به هر حال از سرور عقب بودم و خب خودم به شخصه مظلوم نمایی نکردم

چهارم هرکس تو این سرور چیزی نیست افتخارای قبلیشو به رخ نکشه ترو خدا ، باز اکانتایی که از جنوب اینجا پست گذاشتن حرفی واسه گفتن دارن ، با کمال احترام تا اینجا که از سرور گذشته شما عددی نیستی (با کمال احترام ، برنخوره :* )

پنجم بچه ها دوس دارن دیوار کردن شمارو تلافی کنن ، که خب با این کار شما ام هی تلافی میکنید و این داستان ادامه دارد...

من خودم به شخصه این کارو نکردم تاحالا (الان افشین میگه منو دیوار کردی :D ) ولی به بقیه نگفتم که چیکار کنن چیکارنکنن ، لیدر نیستم (تو چیزایی که به من مربوط نیستم دخالت نمیکنم )

ششم تو شمالم هستن کسایی که دیوار میکنن یا اسم عوض نمیکنن

هفتم نونتونو آجر کردن کاره سختی نیست خیلی جو نگیرتت که نونمون آجر نمیشه و اینا ، کافیه یه ساید شروع کنه ناتار کاتا کردن ، همه میرن رو لاست

هشتم اومده بودم بگم هنوز داره ناتار کاتا میشه که این پستو دیدم جواب دادم :D
    عزیزه من دیگه الان کار از جذاب کردن سرور میگذره ها ، کاتا نکن فدات شم

تا اونجایی که من میدونم از جنوب کسی کاتا نمیکنه ، طبق صحبتایی که کردیم (حالا شاید میکنه نمیگه ، نمیدونم والا) از NE ام که همه دارن مینالن میگن ما کاتا نمیکنیم (شاید اینم الکیه ، نمیدونم اینم) ولی اگر درست باشه تنها سایدی که میمونه NW عه که چنتا اکانت خوب داره و من تاحالا گلایه ای ازشون ندیدم بابت ناتارو اینا چرا به اونا شک نمیکنید همه چیو میندازید گردن جنوب ؟! ^^ ?(

پ.ن : مولتی عزیز اگه میخونی میشه بگی چرا با یه آپدیت سیستم ناتارای 5X رو اینجا پیاده نمیکنید ؟! اینکه ناتارا رشد نمیکنن باعث میشه اینقدر کاتا کردن به چشم بیادو رو اعصاب شه

سلام

من بعد یکی دو هفته رفتم رو اک 5x ام
    5 تا ماجراجویی داشتم
    تا الان 50 تا ماجرجویی انجام دادم
    یعنی یه ماجراجویی رو 20 بار رفتم باز تموم نمیشد

باگ جدید :)

ببین هیچی نمیگم از کل بچه هاتون بپرس کی نامه نمیزنه
    یا کی وقتی ناخواسته دف میکنه پیام عذرخواهی میده

چقدر این سرور بی .... زیاد شده

اگه بن نمیشدم همینارو تو روت میگفتم

چقدر باید بی ... باشی که ده چیف کنی بعد دف بریزی واسه گرفتنه مدال

دفعه چندمه داره این اتفاق میفته

من منظورم با همه بود نه ساید خاصی

جمع کنید این بی ... بازیاتونو

ویرایش شد.

پ.ن : تشکر ازون دوستایی که حتی بعد یک هفته ام دف نزاشتن و پیام دادن که رید نده ... کسی که بازی بلد باشه با شخصیت بازی میکنه ... دم شما گرم

با سلام

سیستم ماجراجویی ها مشکل داره
    هر پی که بازی جلو تر میره باید میزان تجربه ای که قهرمان تو ماجراجویی میگیره و میزان جایزه هاش بیشتر شه
    الان تو سرورای IR تو ماه دوم قهرمان 6 کیلو از هر منبع میاره . اینجا اول سرورم هزار و پونصد تا میاورد الانم همونه
    یا یهو میره 3 تا رعد پیدا میکنه . در حالی که تو ماه دوم مثلا 170 تا محافظ میده IR
    واسه منم تا الان 6 تا اسب آورده . چه خبره آخه :/

ir. روز به روز داره پیشرفت میکنه و به سمت بازی سالم پیش میره

مولتی هانترا بلافاصله بعد از اینکه به یه نفر شک میکنن مولتیاشو میبندن

تنها مشکلش تراوین پلاس تو اوایل سروره که با قفساش اعصاب آدمو سرویس میکنه

اینجا با وضعیتی که من از اول سرور دیدم لااقل NE و خصوصا NW نباید از مولتی بازی شکایت کنن (حالا خودتون میدونید چرا )

ناتار کاتا کردن مشکلش همینه که شما گفتی . خیلی ام درست ولی ناتار کاتا نکردنم یه مشکل دیگه داره که یه همر توتن میتونه کل دف WW رو بشوره با توجه به این منابعی که هست و بدون لاست توتن خیلی خیلی گردن کلفت تر از بقیه نژاداست . ( اینم خودتون میدونید چرا )

من که از شما چه پنهون کلا 100 تا کاتا زدم بخوام کاتا کنم ام پتانسیلشو ندارم :)

واقعا دوست داشتم اینجا یه نمونه از ir. بود بدونه تراوین پلاس ولی خب خیلی مشکلا داره

بازی واسه من که کسل کننده شده ، شمارو نمیدونم . نباید اینقدر راحت باشه تراوین . اصن واسه همینه که شما اتحاد میخوای و پیش زن میخوای و غیره و ذالک!!

به نظر من کاتا کردن ناتارا باعث میشه بازی جذاب شه . بعضی از دوستان همرایی زدن که تو ir. خوابشم نمیدیدن :D ( حالا از الان اتکاشون میاد رو من و میگن آهان این بود کاتا میکرد پیداش کردیم :D )
    نظر شخصیه . حالا نیای بگی نوبی و فلان :huh: :/

پ . ن : من وقتی میتونم با دف غارت کنم چرا باید همر بزنم ؟؟!

پ . ن 2 : دخالت تو حراجی خیلی مسخرست . باید واسه خریدن پمادم به بدبختی افتاد چه برسه به بقیه جنسا .

پ . ن 3 : یه عکس از فروشای خودم (ir) که دف سازم هستم میزارم ، هنوز گلد نخریدم حتی . واقعا ساده بودن سرور اذیتم میکنه

واقعا مسخرست که حتی معنی پیام اول منو نفهمیدی قصه حسین کرد را انداختی

1- منظور من از دور نگیر این نبود که من حریف شمام . منظور این بود سایدای دیگه ام هستن
    2- میتونی دلیل رنک هجومی منو تو پروفایلم ببینی
    3- من دیر شروع کردم و اصن کی گفته من همر دارم یا غارت گرم ؟!
    4- جمعیت بالا امتیاز فرهنگی بالا میاره و تو سروسری که منابع فراوونه پاپ زدن با گلد کار سختی نیست
    5- کسی از گذشته شما حرف نزد . منم میدونم شما پلیر خوبی هستی

6- به خاطر یه خط ببن چه بلبشویی را انداختید ^^ :D

پ.ن: بازیه جدی نگیریم ... ^^

پ.ن2 : پستای قبلی رو حذف میکنم که بر نخوره بهتون :- *