Posts by UnKnOwN

این حرفا رو هم زدم چون تراوین ایران لیاقتش بیشتر از توقوز آباد بودنه دوست عزیز و ارث پدر شما نیست که تصمیم بگیری به گند بکشیش یا نه.

پستای قبلی اتم دیدم که تو هر کدوم با لحن تمسخر آمیز با بقیه صحبت میکنی، شما واسه من از کینه توزی صحبت نکن.

سلام

اقا صادق این سرور مثلا یه قابلیتی داره که من از دیفالتم صدتا دونه گرزی بفرستم کپ صد تا هم توی خود کپ داشته باشم وقتی از کپ من اسکات بکشن توی گزارش صد تا گرزی رو عادی نشون میده و صد تای دیگه رو بصورت نیروی کمکی، وقتی من رفتم به ادمین گفتم توی آی آر اینجوری نیست یچیزی بهم گفت که اولش بهم برخورد ولی بعد دیدم درست میگه؛ گفت اینجا اسپیدتراست.

بازم ازینجور اختلافا بین نسخه اصلی و این سایت پیدا میکنی که نشون میده دوستان سعی کردن یه نسخه مستقل داشته باشن بیشتر تا یه نسخه های کُپی؛ خلاصه که ته کلام امیرعلی این بود که اینجارو با جای دیگه مقایسه نکنیم بهتره فقط لحن کلامش نادرست بود.

به عنوان کسی که اهل مولتی بازی نیست دارم میگم؛ بچها میان اینجا چون شاید هزینه های سنگین سرور های کام رو ندارن؛ میان که بیگ همر بکشن عشق کنن روحیشون عوض شه، بخدا اگه قرار بود مردونه بجنگن میرفتن شهید مدافع حرم میشدن :دی

خلاصه که خودمم به حجم خیلی بالای مولتیای ان ایی شکایت دارم ولی خب بنظرم راهش منبر گرفتن نیست؛ توی بازی خیلی کارا میشه باهاشون کرد که ماشالا خلاقیت ناب ایرونی دستمونو باز میذاره و نیازی به طرفندهای روسی و چینی نیست :دی

همه به مولتی های زیاد ان ایی اعتراض داریم؟
    سه به یک کنیم آقا؛ اسلام دستمونو باز گذاشته، کاری سرشون میاریم نکرده روزگار، پنج هزار نفرم باشن با تعداد کتیبه های یک ساید به مقصد نمیرسن‌:دی

خلاصه که بیاین از لحظه هامون لذت ببریم و اوقات خوشی رو کنار هم داشته باشیم؛ انرژی منفی ازین به بعد تعطیل ایشالا.

کوچیک همه؛ رضا

بعدددد یچیز دیگه....

عزیزان زئوسی چخبر؟؟؟

به چهارده روش مستقیم و غیرمستقیم اعلام ناامادگی کرده بودین که شیطونا؟

احسان خداوکیلی تو بیا اعلام کن که زئوسم باشه متای قبل سروری با سایدی بسته نشده و اگه شرایط اقتدا بکنه وارد متای سه به یک هم میشین

اصن حرکت زدن که دستا همه روو شد خیلی حال کردم دمتون جییییززز

مغسی بوس

سلام

آقا دانیال این پیشوایی که میگن سامان از اکانت بدبوی هست که لیدر تیم پیشوا هست و چون به هیتلر میگفتن پیشوا ایشونو هم پیشوا صدا میزدن وگرنه اسم اکانتشون پیشوا نبوده

شمارشونو هم اگه میخوای من دارم تلگرام پیام بده بدم خدمتت ایدی تو والِته

دیگه هم لطفا بحثش نکنیم که داره به اسپم تبدیل میشه موضوع

مرسی.

دانیال به جون ممرض که خیلی دوسش دارم هم امار بقیه رو کمتر گفتم هم امار خودمونو بیشتر گفتم

ما الان دقیقا سی و پنج نفریم :D

شمارو هم یه تخمین کلی زدم فونیکس چهل نفر کلاغا پنجاه نفر سپهر سی نفر بچهای تیم وان هم چهل نفر امین و بچهاشون هم بیست نفر

بازم گفتم اگه اشتباه شده معذرت میخوام

اصن خودم میام باهاتون بازی میکنم کافیه استاد یه ندا بده :love:

پ.ن: شاتم مورد منکراتی داشته واسه همین حذف میشده :D
    پ.ن: سپنتا ادب داشته باش :cursing:

سلام

همه که تو فروم اعلام نمیکنن ولی تیمایی که قطعی شده رو میگم:

Ne : تیم کلاغا و تیم سپهر گرین من و تیم تورج و تیم فونیکس. تعداد پلیر حدود ۱۸۰ نفر.

Nw : تیم سرور قبل اندبل بچهای احسان شانیز و تیم زئوس. تعداد حدود ۱۳۰ نفر.

Se : تیم بچهای سرور قبل اس ایی و بچهای رضا انزلی و علیرضا ایران. تعداد حدود ۶۰ نفر.

Sw : تیم سرور قبل اسدبلیو و تیم c.o.b. تعداد حدود ۱۳۰ نفر.

اگه جاییش اشتباه بوده معذرت خواهی منو پیشاپیش بپذیرین.

مرسی.

عزیز دل برادر من فقط دوست دارم توی ساید باشین و کمک کنین، صغری کدومه، کبری کیه؟!

اذیتم نکن توروخدا

اگه دلیلتون ترس از خراب شدن کارنامه درخشانتون با باخت توی این سرور نیست دلیلتو بیار و بگو ما به این دلیل نیستیم

دیگه نیاز به گِرد کردن و سیخ کردن نداره این داستان!

شاکله دوست دارین بفرما اینم شاکله :

به خدا نمیخوام فکر بد کنم بگم ترسیدن اخه هرچی باشه جناحمون یکیه عزیزم

ولی خب تو بیا بیا به من بگو چی شد یهو سرِ چی ؟!

مرسی

سلام

محمد جان تا اونجایی که حافظه من یاری میکنه شاکله اصلی تیمتون رو بچهای اسپید ساید اس ایی تشکیل میدن

و با توجه به حافظه من اون زمان بچهاتون فقط پلیرای ساده و البته خوبِ ساید بودن

محمد جان حتی اسم تیم شمارو هم دکتر هانی ما براتون پیشنهاد داده عزیزم

حالا که کسایی که یه زمانی لیدرتون بودن دارن ازتون درخواست میکنن این سرور بیاین کمک که سایدای دیگه همه اومدن مارو بزنن شما دارین دریغ میکنن از اومدن، معذرت میخوام ولی شما هیچی بجز ترسو نیستین

این سرور ها و اون سرور ها هم فقط بهونتونه

اگه تیمین، اگه قوی هستین، پاشین بیاین کمک

اگه هم نه که دیگه داستان معلومه

مرسی. :D

نه خدایی
    #نوستالژیای_الکی

ایجاان تو فقط بنویس :love:

مثل اینکه زئوس اومدنش قطعی شده 8|

اونا که وجود ندارن بیان اعلام حضور کنن؛

ولی ارمین اگه متای قبل سرور بستی باهاشون تو بیا اعلام کن بدونیم چند چندیم با خودمون؛

مرسی.

سلام
    این اولین سروره که سالار دنیا و آخرت توش حضوری نخواهد داشت.
    ازونجا که سرور بدون من اصلا حال نمیده از همین تریبون سرورو فاقد اعتبار رسمی اعلام میکنم و میگم پاشین برین خونه هاتون :thumbsup:

#فان

شوخی کردم میام :D 8| سایدم که اس ایی دیگه، اس ایی گارد کجا بره بجز اس ایی؟

الکی گفتم، نیستم ;( ;(

سلام
    خب این سرورم تموم شد
    اول از همه یه عذرخواهی بکنم به بچهای اس ایی که این سرور حضور چندانی نداشتم بخاطر گرفتاریام...
    راستش تیم اسپید ما این سرور شاید فقط ۱۰ درصدش توی ساید بودن و تیمهای جدید مختلفی قدم رنجه فرموده بودن و بیشتر بچهای نرمال باز بودن که با شرایط اسپید آشنایی نداشتن و واقعا اوایل سرور حرکات بچگانه و خنده داری میدیدیم ازشون که ابادی میزدن که مدال هجوم بگیرن و ...
    شرایط به حدی بد بود که من به بچها گفتم حذف کنین برین سنگینترین، ولی بازم دم امید گرم سایدو جمع کردو یه نتیجه قابل قبول باتوجه به پتانسیل ساید گرفتیم...
    در مورد برنده هم تبریک به ساید اندبلیو خسته نباشید همگی اقا مجید احسان جان؛
    واقعا اگه از لحاظ سخت افزاری بخوایم ببینیم سایدی توان مقابله با اسدبلیو نداشت ولی خب ذات آدمیه دیگه نذاشتیم ببرن با اینکه از لحاظ سخت افزاری واقعا بهترین ساید بودن البته پلن خاصی تو کل سرور نرفتن و ازین لحاظ ضعف داشتن؛
    ولی خب همینه دیگه تیم فشار دی:) بعد ازینهمه راند اسپیدترا هنوزم نتونسته واندر صد کنه متاسفانه ببینیم بالاخره تلسمشون میشکنه یا نه:)
    خدا کنه این فشاره زیادی نشه دیگه من خودم ناراحتم براشون شاید یه سرور رفتم کمکشون

خسته نباشید همگی بجز هومن :D

کوچیک همه رضا.