Posts by UnKnOwN

آقا یه سوال ؛ یکی از بچهای ما با یه پوش کوچولو یه پانیش سنگین خورد ؛ آیا واقعا واسه همه اینجوریه؟

دم حواست گرم آقا مولهدی؛ ولی آیا واقعا واسه همه ام دقیقا همین با همین درصد جریمه پوش میزنی؟

پ.ن: حالا ما به شوخی گفتیم پانیشمون بزنین؛ شما چرا جدی گرفتی آقا؟ ما دوستت داریم مارو دور ننداز|| این همه آدم برو اونارو پانیش بزن؛ ما خودمون تو منطقه محرومیم زشته بخدا !

پ.ن: امیرعلی رو کسی پانیش بزنه جیغ میزنم؛ نزدیکش نشین

پ.ن: سمیه اگه یک لحظه ام فکر کردی بیخیالت میشم کور خوندی ;)

پ.ن: ممرض دوست دارم این سرور رو تو کراش بزنم:love:( البته اگر بلاک نمیکنی، جای قبلی هنوز درده;()

پ.ن: امام هومن(البته از نوع پلاستیکیش) میگه واسه منم پینوشت بذار؛ بیا اینم واسه تو:*

با تشکر از دکتر هانی

سلام همگی؛ خوبین ایشالا ؟

آقا امین چنتا چیز در مورد اس ایی گفتی لازم دونستم جواب بدم؛ اول اینکه سرور قبل خود ما پوش از بازار کردیم و همون سرور هم پانیششو خوردیم؛ بعدشم داداش میتونی از نیما سوال کنی راه های خوشگلتریم واسه پوش هست که ما تو کام استفاده کردیم و جواب گرفتیم( اینجا شدنی نیست حتی ! )

ساید ما به شدت موافق هرگونه پانیش و جریمه سنگین پوش کردن ها و آیپی های مشترکه؛ اصلا از شروط من یکی واسه بازی تو این سرور سخت گیری شدید این موارد بوده؛ اتفاقا اگر موردی هست دوست دارم از اکانت خودمون شروع شه؛ دیگه بالاخره باید یه فرقی بین مایی که یک دقیقه اکانتمون خاموش نشده و از روز اول که بات نبود مرتب فارم لیست آبادیا ران شده با بقیه باشه که عزیزم؛ انقدر هم به خودمون مطمئن هستیم که اگر مولتی هانتر ۱ دونه منبع پوش شده روی اکانت ما دید حاضریم پوش ۱۰۰ درصد بزنه؛

خلاصه کلام: اگر کسی قراره بخاطر پوش خوردن دیگه بازی نکنه اتفاقا ماهم بخاطر پوش نخوردنش دیگه بازی نمیکنیم؛ خدا کنه که اشتباه کنم ولی حس میکنم حجم خرید بالای گلدی که زدین باعث شده از ادمین توقعات بیجا داشته باشین؛ ولی من جای تو بودم امین ازین موضوع خوشحال میشدم چرا که وقتی با تو اینجوری برخورد کردن باید خیالت راحت باشه که با بقیه ام همچین رفتاری دارن؛ اگر تو تخلف میکردی و خودت خبر داشتی و باز برخوردی با تو صورت نمیگرفت اون موقع یجای کار میلنگید داداش؛ ناراحت نشو پیش میاد<3

پ.ن: نشود فاشِ کسی، آنچه میانِ من و اوست؛ (البته واسه خودمم هنوز فاش نشده، رخ بنما عزیزم دنبالت میگردم)

پ.ن: سمیه وِر آر یو؟ بیا بازی کن که سایدتون بدون تو اصلا جذابیتی نداره؛ حتی اگه محمد سلطان:love: توش باشه

پ.ن: نیما عشقم امین خودش اومده میگه پوش کردم ولی کراپام نباید پانیش میخوردن بعد تو میگی پلیرو پوش دادیم؟ نداشتیمااا ؛ فک کنم مختصات مثبت مثبت زیاد بهت سازگار نیست:cursing:

پ.ن: تازه اولای سروره هنوز دستم گرم نشده زیاد پینوشتم نمیاد، دیگه به بزرگی خودتون ببخشین:*

با تشکر از دکتر هانی ؛ رضا

سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

حقیقتا انقد این اعلام آمادگی تیتر جذابی داره که اصلا نمیشه بی تفاوت از کنارش رد شد؛ فقط دو مورد تو نظرم هست که دوست دارم دوستان بهش توجه کنن :

مورد اول : آقا؛ کلا مولتی بازی نداشته باشیم؛ چون ادمین اجازه نداره اکانتی که ایپی نخورده بن کنه خودمون باید رعایت کنیم؛ اون روش ۲ تا مولتی بصورت جانشینی اوکیه ها ولی خداوکیلی هیچکس دیگه اکانت چهارمی نداشته باشه ؛ کلا سرور یطوری باشه که جمله:(این مولتی منه نزنش) رو از هیچکس تا آخر سرور نشنویم و خود لیدرا و پلیرا هم جدی دنبال کنن این قضیه رو؛ خودمم میرم پیش اشکان جان کپ میگیریم که یه وقت خواستم شیطونی کنم یا برعکس مچ همدیگه رو بگیریم و غارت کنیم مولتیای همدیگه رو؛ وگرنه درکل قرار باشه مولتی بازی کنیم و صرفا تعداد ۵۰ به ۱۰ تقلیل پیدا کنه آنچان هنری نکردیم فقط شیرازی بازی در اوردیم.

مورد دومم اینکه اگر دوستان عجله ای ندارن یه کوچولو سرورو بندازیم عقب تر که ما زیرساختای مولتیامون اونطرف اوکی شه بتونیم با فراغ بال بیشتری بیشتری این سرورو دنبال کنیم :Pبا این کار قطعا پلیرای بیشتری هم جذب میشن به این سرور و هیجان خیلی بالاتر میره؛ اصلا یه سایدو میدیم دست مولتی بازا ببینیم چند مرده حلّاجن.

پ.ن: این دوستانی هم که گفتین چرا اون سرور بات داره و فلان؛ جوابش خیلی ساده ست: چون خودمون درخواستشو کردیم. اتفاقا مزیت اسپیدترا به جاهای دیگه اینه که خوشگل به حرفامون گوش میدن و هرچیزی که خودمون درخواست کردیم ارائه میکنن؛ با وزارت امور خارجه حرف نمیزنیم که اینجوری مورد خطاب قرارشون میدین؛ مخصوصا تو نیما:D

کوچیک همه؛ رضا

سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

آقا این سرور ما کلا ده پونزده نفریم میخوایم دورهمی بازی کنیم

واقعا هم واسمون فرقی نداشت بخواد فردا شروع بشه یا پسفردا

ولی اینکه یهو عوض شد و بعضی عزیزان هم گردن نگرفتن جالب بود

الان از ادمین محترم خواهش داریم سرور رو پنجشنبه استارت بزنه تا هادی جانِ عزیز هم که گفتن واسشون اصلا مهم نبوده راست میگن یا نه

یا اینکه دیدن اوضاع خرابه میخوان پلیر جمع کنن واسه خودشون:D

پ.ن: متای قبل سرور سرِ چی شکست؟

پ.ن: آیا واقعا ارتش خدایان ۳۰۰ نفر لشکریان آورده؟

پ.ن: بچهای امرداد بازم طبق معمول از شما یاری میطلبیم؛ خوشحال میشیم بیاین<3

ارادتمند؛ رضا

الان دقیقا ۶۰ روز تا پایان سرور باقی مونده

این که شما زود شکستو پذیرفتین از خوب بودن ما بوده نه از خفن بودن شما

درضمن من نگفتم شهرو خالی کنین بمونین کنار هم داشتیم لذت میبردیم:love:

حالا که فکرشو میکنم اشتباه کردم بلند کردم اینارو، فردا روز ازین سرور یاد میکردن میگفتن انبار نداشتن ۶۰ روز زودتر بردن؛

حتی یدونه جنگ آموزم نداشتن ولی دشمن ۶۰ روز زودتر ازشون فرار کرد:love:

نقل قول از صفحه 50 فروم

آقا ne که زده بود زیر نپش کتیبه هارو برده بود فردا شبش یه جلسه داشتیم، آقا رضا گفت یا کتیبه هارو میدن یا باید بدن، حالا کم کم یواش یواش داریم به همون نتیجه میرسیم...

بازگشت همه به سوی اوست !

ایشالا که درسی شده باشه واسه سرورای بعد که ازین کارا دست برداریم؛ البته دوستان هنوز تشکر میکنن از سازندگان اکانت در سایدای حریف!

#آخر عاقبت چادر پوشیدن

#حجاب اجباری

#شین_میم_ر

سلام همگی؛ خوبین ایشالا؟

آقا یچیزی که زیاد تو فروم دیدیم این 1>3 بود ، که بنظر منم واقعا درسته؛ وقتی اولای سرور بقول امیر رپتور داشتم بذر ۳ به ۱ میپاشیدم تنها امیدم به این بود که اون ۱ کتیبه های خیلی کمتری از ۳ گیرش میاد؛ اما با کتیبه هایی که عزیزان دزدیدن قطعا ۱ خیلی قویتر از ۳ شد ؛ جدای از بحث غارت بیشتر و پاپ بیشتری که داشتین بیاین مزیت های ۱ رو نسبت به ۳ بررسی کنیم :

۱_ فاصله های کمتر نسبت به ۳ ساید دیگه که واسه رسوندن دف و منبع و ... خیلی گزینه موثریه.

۲_ همدلی ، اتحاد و هماهنگی که بین بچهای ۱ وجود داره قطعا میتونه خیلی خیلی بیشتر از این ویژگی ها توی ۳ ساید دیگه باشه.

۳_ همه ی اون ۱ هدفشون یچیزه: صد شدن واندرشون.

اما حالا بیایم نتایجو بررسی کنیم:

۱_با وجود فاصله بسیار زیاد دف ۳ ساید روی ۱ واندر جمع شد؛ اما دف اون ۱ ساید رو نمیتونن توی ۱ واندر جمع کنن.

۲_ قطعا همدلی و هماهنگی که توی ۳ ساید وجود داره خیلی بیشتر از اون ۱ عه.

۳_ هدف اون ۱ هرچیزی شده بجز صد شدن اون واندرشون؛ و هدف اون ۳ هیچی نیست بجز صد نشدن اون واندر.

خب دوستان مسبب این اتفاقات من نیستم، هادی لئو نیست. حالا کیه رو نمیدونم خودتون پیداش کنین دیگه:D وقتی توی فروم اعلام آمادگی میومدی خط قرمز مشخص میکردی قطعا این توانایی رو در خودت میدیدی که ۱ به ۳ رو هم حریف باشی، و واقعا هم بودی، شاید الانم باشی، پس الان نیا اینجا گریه و زاری کن که چرا ۱ به ۳ کردین، تقریبا ۹۷ درصد این بذرو خودتون پاشیدین، الان یقه کسیو نگیرین.

چنتا پلن اومدین بچها؟ تنها پلن موفق و ناموفقتون صفر کردن دیفالت نعمتتون بوده :دی

وقتی پلن میومدیم میرفتیم دیوار خوشحالی میکردین که دف دوباره ساخته میشه همراتون پرررر، ما میگفتیم اوکی دفو بدین ما بکشیم فکر اینجاهاش نبودین؟ یادتونه همر جنگیای ما چقد پوینت میگرفتن تو پلن دیوارا؟ الان واندرزناتون چقد دارن پوینت میگیرن؟ کدوم بیشتره؟ برین یه چک بکنین با توجه به این اختلاف غارت ما چقد پوینت هجوم داریم شما چقد؟ اون پوینتارو نداشتیم الان دف واندرتون چقد بود؟ مگه دف قرار نبود سر ۱ روز ریکاوری بشه؟ کجان اونا الان؟

انبارای واندرتونو که زدن نمیتونستین ۵ تا همر ول بدین یدونه از ۱۰ تا واندر آماده رو چیف کنین بعدش استفاده کنین؟

وقتی همزمان با زدن واندرتون پلن میومدیم نمیتونستین اون ۴۰ میل دفی که خوابوندین روی همرارو بدین به واندر؟ ۱ واندرزن که بیشتر نمیزدیم؛ ۱۹ک کاتای تورج چند ساعت میخواست واندر مارو عقب بندازه؟ ۲۰ ساعت؟ ۳۰ ساعت؟ ۵۰ ساعت؟ ۴۰ میل دفتون میرفت رو واندر چند ساعت تاثیر واندرزنای مارو کمتر میکرد؟ میدونین بچهای ما هرشب ۸۰ ۹۰ میل دف توی واندرو کیریلوید میزدن و شب از ترس خوابشون نمیبرد؟

این موارد آخرو هنوزم میتونین عمل کنین بهش، اینم یه هدیه از طرف من به شما واسه کمک به بالانس؛ ولی بخدا من نباید اینارو بگم بهتون! :S

پ.ن: بهنام با نیما یه دمپایی ول دادیم رو جنگ آموزت هدفمون خفت همر بود؛ چیزیم خفت شد؟ با لایک و دیسلایک جواب بده:*

پ.ن: آرمین فکر کنم کم کم وقتش باشه به این جنگی که شروع کنندش ما بودیم پایان بدی، پسورد اندبل رو که احسان میده بهت، بیا منم مال اس ایی رو میدم یکی رو رندوم بزن ۱۰۰ شه بریم پی زندگیمون؛ نذاری پارسا صد کنه هاااا:D:D

پ.ن: شاهد یه سناریوی تکراری هستیم؛ گنده گویی==> شست و شو؛ گنده گویی==> شست و شو؛ این وسط پیدا کنید پرتقال فروش را، فکر کنم همه سرور بدونن کیا(!) هستن بجز خودشون:D:D

پ.ن: یه عزیزیم بود وقتی چادر به سر اومده بودین کتیبه بردین پست گذاشت منو تگ کرد نوشت: الوعده وفا؛دیدین بیابونتون کردیم؟

داداش زشت نباشه سرور داره تموم میشه هنوز یه خطم ننداخته باشی رومون؟ بنظر من تا دیر نشده و وقت هست بشین ۳ ۴ تا فیدر مولتی بپرون یه حرفی واسه گفتن داشته باشی:D:D

پ.ن: امیرعلی؛ تقاضای دوالی بدم اکسپت کردن بلدی؟:love::love:

پ.ن: سمیّه شوخی شوخی رفتیا...X/

پ.ن: دکتر هانی متشکریم<3

پ.ن: هومن گیر داده میگه از من به عنوان لیدر برحق متا یاد نکردی، بیا الان یاد کردم؛ فقط تاجتو از داداشیات بگیرX/X/:D:D

کوچیک همه؛ رضا

سلام همگی؛

آقا یکی دوتا سرور پیش بود احسان sw بود بچها مولتیاشو رید میدادن پیام گذاشته بود رو اکانت : من که دف نمیکنم، ولی تو نزن‌!

با خودم گفتم این احسان دیگه آخر معرفته !

احسان عزیزم خودتم میدونی این حرفایی که زدی چرت و پرتی بیش نبود یا یه دلیل قانع کننده ای واسه کارت داشتی یا واقعا ذات تراوین خیلی خیلی کثیفه !

من خودم با ساید به مشکل خوردم تو ذهنم بود سرور بعد هرجا احسان بره بازی میکنم اینم شد احسانمون!!

یه خواهش دارم ازتون به عنوان کوچیکترین تراوینیِ جمع؛ لطفا لطفا واسه کثیف کاری هاتون حد و مرز قائل بشین، منِ بچه میام اینجا بازی کنم نمیام این حرکات وحشتناکو ببینم یاد بگیرم تو زندگی واقعی استفاده کنم!

اگه هم واقعا تراوین همینه که هست، ارزونیتون بگین من یکی دیگه بازی نکنم حداقل X/

پ.ن: واقعا ناراحت شدم؛ پینوشتی درکار نیست...

سلام همگی

خوبین ایشالا؟

آقا ne که زده بود زیر نپش کتیبه هارو برده بود فردا شبش یه جلسه داشتیم، آقا رضا گفت یا کتیبه هارو میدن یا باید بدن، حالا کم کم یواش یواش داریم به همون نتیجه میرسیم...

اکانت oooo دیفالت و کپش توی se بوده و همینجوری که از مدالش پیداست کلّش باس ماس، حالا شما باز بیا چادر سر حاجیتون کن بفرستش بره سرای مشیر بزنه و کتیبه بیاره بیاد تو فروم سرشو بالا بگیره بگه خاله زنک بازی در اوردم، بیاد تهدید کنه ستون پنجمامونو رو میکنیم براتون؛ رو کن داداش خوش بگذره چی بگم بهت آخه^^

نیما داداش جریان این همره چیه ۵ بار بلند شده ۱ک لاست نداده؟ فک کنم منابعش خیلی حلال بوده:Dمثکه دوستمون دیشب میگفته به نیما بگین کمتر فیک بذاره:D

اصل نوشت: با تشکر از اقا نیما بابت پلن و همر، اقا اشکان بابت گندمِ همر، اقا امیر بابت رسوندن اون گندما،اقا ممد نایت بابت پوش منبع، اقا(!) سپنتا و محمدرضا بابت خزانه و هیرو و مولتی،هومن بابت نوب بودنش، خودم بابت جوشکاری این اتفاقا و البته تشکر از دکتر هانی بابت نظارت بر پلن( بخدا راست میگم دیشب لاگین داشت:love: و یه دمت گرم هم به علیرضا یویو گفت که ول کرده رفته sw:D)

پ.ن: یه سریم هستن تیم ورک عالی در زمینه دیسلایک کردن پستای ملت تو فروم دارن، حالا مهم نیته دیگه تیم ورک تیم ورکه خسته نباشین;)

پ.ن:همسایمونو دزد کردیم یه اعترافم بکنیم: آقا ما دوتا سرور پیش با یه دوستی رفتیم sw واسه خرابکاری اگر اشتباه نکنم اسم اکانتم power بود( پارسا و سپهر باید یادشون باشه)، خلاصه با اینکه به ما مشکوک بودن بردنمون یکی از شاخه های اصلی و اینقد باهامون خوب رفتار کردن، مثلا شبا سر میزدن اکانت کراپ میدادن بالا و... که ما اصلا عذاب وجدان گرفتیم بخوایم کاری انجام انجام بدیم اکانتو با کراپ ۱۷ و چند ک پاپ تحویل ساید دادیم و رفتیم، الان من موندم چجوری روتون میشه با نامردی کتیبه بلند کردین، زیر متای کتیبه زدین و بعدشم اومدین فروم به حرکتتون افتخار میکنین؟! مگه داریییم؟:|

پ.ن: احسان داداش، همر امیرعلیو دیوار میکنی به این فکر نیستی شاید این حوالی یه نفر دلش بکشنه؟:(:S

پ.ن: آرمین یجا نوشته بودی ما شروع کننده نیستیم ولی تموم کننده ماییم؛ انقد طول کشیده حس میکنم منتظری واندرو ۹۹ کنیم بعد بیای پسورد بگیری تیک آخرو خودت بزنی واندر ۱۰۰ شه، یه تکونی بخور دیگه زیاد تعریفتو کردم آبرومو بخر:P<3

پ.ن: خدا برسَه به دادت:*:evil:( با ریتم اون کلیپه بخونش)

پ.ن: اقا سعید خوش اومدی، جمله بالا با اومدن تو تازه نمود پیدا میکنه:love:

پ.ن: از ساعت ۲ قرار بوده بخوابم که ۱۰ بیدارشم هیرو رو بزنم بره بلند کنه کتیبه رو، هنوز نخوابیدم؛ پیرت بسوزه تراوین که پدرمونو در اوردی||

پ.ن: آقا از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون؛ تازگیا رو نوشتن خودم کراش زدم، جاییم بجز فروم ندارم بروزش بدم، دیگه به بزرگی خودتون ببخشید اگه سرتونو درد میارم:whistling:

کوچیک همه، رضا

خب سلام

اینجوری که بچهای ne خوشحالن با خودم فکر کردم چرا سر خودمونو درد بیاریم؟ آقا ما خواستیم بیایم با همین تعداد و سایز همر میایم شما خودتون بگین کجارو بزنیم، هر سری اومدیم ۲ میل دف و ۱ واندرزن به ما بدین همین همرارو هم میدیم دیوار کنین؛ نظرتون چیه؟ بعدشم شما که میگی ۱ همر زدین ۱ همر گرفتین؛ خب قربونت ۲ تا جنگ آموز بده ما باهاش جنگی شارژ کنیم بهت قول میدم بیایم تو دیوارتون :D والا!

آقا یه سری اومدم پست بذارم جواب بعضیارو بدم حتی پینوشتاشم گذاشته بودم کامل بعد دیدم توی در و دیوارشون چه صحبتایی رد و بدل میشه کامل بیخیال شدم؛ و اول به دکتر ایمان و بعدشم به خودم قول دادم که هیچوقت با همچین آدمایی دهن به دهن نشم:) ولی خب کی به کیه؟ ستووووونی به مولا !

پ.ن: امروز بعد مدتها قرنطینه از خونه اومدم بیرون؛ دیدم پشت یه نیسان نوشته: همه از ما میترسن، من از دِ باتری آف مای موبایل=O(اشاره به پینوشت پستی که نذاشتم، ایشالا که شما نوشتیش آقا امیر نه کسِ دیگه)

پ.ن: دکتر هانی اگه بچهای ne خوشحالن از شما متشکریم:love:

پ.ن: سمیه فک کردی تورو یادم میره؟ خیلی بیمعرفتی بچمون داره اینجا تلف میشهX/

پ.ن: امیرعلی اگه میدونستی چندساعت داشتم خواهش میکردم که تارگت نشی یذره باهام مهربونتر میبودی:( آی لاو یوتَم گُل<3

پ‌.ن: بازم دوس داشتم پینوشت داشته باشم ولی خدایی دیگه پینوشتم نمیاد:D8o ایشالا دفعه بعد

کوچیک همه، رضا

سلام همگی

آقا حالا که وسط قرنطینه ایم یه درخواست دارم از بچهای شمال شرقی که بیان یه دو دو تا چهارتا بکنن که با توجه به غارت و پاپ اتحادا چیکار کنیم که سرور بالانسی داشته باشیم :S

من که هرجوری حساب کردم هم اختلاف غارتا یکم زیادی بود هم یه نگاه که کردم از ۴۰ تا اتحاد برتر ۱۹ تاش مال خودشونه

تا دیروز که خوب حساب میکردین اگه ماشین حساباتون گم نشده زحمتشو بکشین لطفا؛ مرسی!

پ.ن: دکتر هانی عیدت مبارک :love: دکتر بیرون نری خطرناکه :*

پ.ن: سمیه داشتیم؟ بیمعرفت

پ.ن: امیرعلی دوسِت دارم :love:

سلام به به آقا رضا

عزیزم شما تو یک خط خودتو نقض میکنی میای آرمینو زیر سوال میبری در صورتی که امیدم زیر سوال بردی شما به قضیه اکانتا اینجوری نگاه کن یکی مثل خودت هست که هرچی بهش میگه شیطونی نکن خودش میره پست میزاره :))دوستان فکر کنم یه داستان غلطی تو سایدا افتاده فکر میکنن (اشاره به ساید خاصی نداره) شمال شرق میترسه
    شمال شرق از هیچ سایدی نمیترسه سعی کنید کمی منطقی برخورد کنید

پ.ن:خوب دیگه خسته شدم :D

دانیال یچیزی بگم برگات بریزه؛

خود همین جمله رو دقیقا امید گفت بنویسم حتی :D :D

ببین حرف ما این نیست بگیم بابا بازی کثیف نکنین زشته اَه اَه؛ من خودم چهل تا اکانت توی ne دارم گفتم که، ولی بحثمون اینه لیدرمون از جیک و پوک سایدمون خبر داره؛ همینطور لیدرای سایدای دیگه که خودت با جفتشون بازی کردی و در جریانی اوضاع چطوره؛

ما هم دقیقا انتظار چیزی مشابه رو از شما داریم تا بتونیم به عنوان یه گزینه قابل اتکا تو سیاست هامون بهش نگاه کنیم؛ شاید حالا این کار برای شما سخت باشه ولی باورکن اگه دوستات بجای نشون دادن همدلیشون توی قرمز کردن تعداد لایکای پستای بقیه این همدلی رو توی یکدست کردن ساید خودتون نشون بدن قابل انجامه این کار، الان باز یسری میان میگن به شما ربطی نداره ساید ما یکپارچه نیست نمیدونم قاشق خوری و ایناش به تو نیومده؛ ولی ربط داره عزیزم، دقیقا به من و ایکس و ایگرگی ربط داره که میخواد باهاتون سر یه سفره بشینه، اگه هم واقعا دوست ندارین با کسی همسفره بشین که خودتون بیاین اعلام کنین ۱ به ۳ رو. مرسی

پ.ن: آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟ (جاست هومن سوز)

پ.ن: امیرعلی کراش دارم روت، قرارمون یادت نره :love:

پ.ن: آقای رپتور، عزیز دلم راست میگی شما برام خیلی مهمین؛ولی من که عددی نیستم لایکمم نمیکنی، دیگه چرا دیسلایک قربونت برم؟ <3 (قلب آبی نداره چرا فروم؟)

پ.ن: باتشکر از دکتر هانی؛ دکتر اگه یه روز خوندی این پستارو یه ندا بهم بده من ضعف برم :love:

درود

عزیزم من چه صحبتی در مورد ارمین کردم؟ اجازه ندارم بگم چرا تو سایدمون اکانت داره ؟؟ :) یا چون دوسش دارین اجازه ندارم اسمشو بیارم؟؟ اگه به دوست داشتنه به جان تو من خیلی بیشتر دوسش دارم خودشم میدونه :دی
    بعدشم داداش حالا میگی صادق پارتیزان خودش اول شروع کرد؛ من چه بی احترامی بهت کردم که میای میگی امثال منو خدا دیسلایک کرده؟ چرا دقیقا؟
    راستی فک کنم بیشتر از یدونه گرزی روی اکانتت لانچ شده داداش؛ ببینم میتونی بیابونمون کنی یا نه
    پ.ن: آدرسو بلدی یا بفرستم برات؟
    پ.ن: بذار همه عالم دیسلایکم کنن؛ ولی تو نکن امیرعلی، تو همه نیستی
    پ.ن: با تشکر از دکتر هانی

وقت بخیر

سلام پارسا جان والا مثل این میمونه شما تو اقیانوس یه سطل اب ورداری بگی توش کوسه نیست قطعا نمیشه نتیجه گیری کرد! منظور اینکه شما یه اکانت پیدا میکنید بهتره اون اکانت رو به ما اطلاع بدید در وحله اول ما پیگیری داشته باشیم چرا که اصلا خودمون هم از حضور اون اکانت تو ساید شما خبر نداشته باشیم همچین اکانتی ساخته شده باشه توسط یکی از بچه ها ساخته؛ صرفا برا اینکه بگه اکانتی تو سایدی دارم حتی بدون هماهنگی ما ؛ همچنین این مسله خیلی طبیعیه و تو ساید شمال شرق هم کلی اکانت هست که صاحبانش معلوم نیست و خوب ما دست تهمت رو؛ رو سایدی بلند نمی کنیم اصلا شاید شما نساخته باشی اما مثلا تیم دوم یا سومی که تو جنوب غرب حضور داره اون اکانت رو ساخته باشه بنابراین نمیشه دست اتهام رو برای شما یا جنوب غرب زد و تنها کاری که ما پیشنهاد میکنیم زدن این دسته از اکانت ها هست که خود ما هم شروع کردیم به پاک سازی تو ساید خودمون به هر صورت امیدوارم متوجه منظور من باشی باز میشه تو خصوصی راجبه این اکانت ها بیشتر بحث کرد و به نتیجه رسید..دلیل جواب ندادن یه چیز سادست اصلا جاش این جا نی سر یه اکانت معمولی من بیام یه پست بزارم اون اکانت نهایت حرکتی که بتونه بزنه کاتا بکشه و یه همری و کتیبه بزنه که باز میشه قبل از کتیبه ها به یه جمع بندی و نپ رسید برای نزدن کتیبه از ساید مقابل که قطعا ما حرفی هم بزنیم رو حرفومون خواهیم ماند..
    بنابراین راه های منطقی تر و صحبت همیشه جواب داده. موفق باشی

آرمین جون عزیزم راستش من امروز صبح چهل تا اکانت توی شمال شرق ریجستر کردم هروقت پیداش کردی بیا پیوی لیدرامون صحبت کن مچمو بگیر البته اسمارو به لیدرا نگفتم :دی

این حرفت ۲ حالت داره آرمین، یا اینکه تو بزرگتر سایدت نیستی :دی یا اینکه کسی تو سایدت به حرفت احترامی قائل نیست که خب لیدرا واسه همین اومدن تو تراوین که تکلیف سایدا مشخص بشه باهمدیگه و بدونن چند چندن و اینکه یه بزرگتر ساید :دی از اتفاقات توی سایدش هیچ خبری نداشته باشه فکر نکنم جالب باشه؛ بگذریم...

هرچی امید بهم گفت چیزی نگم ولی نتونستم:
    واقعا خیلی ناراحت شدم که میبینم یک اکانت خوب داره حذف میکنه میره از سرور

فقط امیرحسین جان آقا ادریس شما که دیگه دارین حذف میشین یه عکس از همرا هم میذاشتین ما فیض ببریم

واقعا فک نکنم حرکت جالبی باشه که حالا یه ساید بگه ما سی چهل تا اکانت فروم داریم میتونیم با لایک و دیسلایکا فشاری رو وارد کنیم و ادمین بازی رو مجاب کنیم که کاری برامون بکنه

کوچیک همه؛ رضا

پ.ن: دهکده جدیدت تو حلقم =O

پ.ن: واقعا یچیز مهمو یادم رفته بود؛ دکتر جان چه شما تو سرور باشی چه نباشی، چه فرومو دنبال بکنی چه نکنی، وظیفه ما یچیزه که قول میدم از این به بعد یادم نره؛ دکتر هانی مچکریم :love:

پ.ن:سمیه نرو، رفیقمون تو اتاق فرمان به شکر خوردن افتاده؛ برگرد سمیه...

پ.ن: آقای غایبی که دوست نداری اعلام حضور کنی، این عزیزان شاید در‌ جریان نیستن، ولی سایه مگر سفر‌ کُند؟ خودم تنهایی قربون کلّه کچلت بشم :love:

پ.ن: به قول یه عزیزی شایدم من عاااشق غش کردنم :thumbsup:

پ.ن(آخریه خداوکیلی): من بزرگتر ساید که هیچی، کوچیکتر سایدم هستم اتفاقا؛ میانگین سنی جنوب شرق فکر کنم بالای سی و پنج باشه و من هنوز ۲۰ تارو هم پر نکردم، ولی خب شاید از بعضیا بیشتر بدونم تو سایدم چخبره :دی

آخ آخ ببخشید خط قرمزو یادم رفت :دی هردونه دیسلایک مساوی است با لانچ شدن دوتا همر رو کپاتون؛ مراقب باشین خلاصه :thumbsup:

سلام

آقایون این وسط تولیدات خود دهکده رو چرا یادتون رفت؟

با تولیدات خود دهکده میشه سربازخونه رو فول شارژ نگه داشت منبعم اضافه میاد تازه

فک کنم با این چیزی که گفتم بقیش دیگه ساده باشه و لطفا این بحثو ببندیم سرمون گیج رفت بسکه عدد دیدیم

مرسی

پ.ن: ارمین دارم برات :D :love:

این دوستانمون تو کلاهبرداران هم تا الان دنبال ۳-۱ بودن علیه ساید ما الان دنبال ۴ به یکن :)) ۴ به یک بشه که به ضرر شماست سید اونوقت اون همه کپ که بیخ اس ای کشیدیدن رو چیکار میکنین؟ اصولا کسی که جنگی بازی میکنه میاد هم مرزی هاشو میزنه ولی خیلی خودجوش شما میخواین جو رو علیه ان ای کنید و ضربدری بزنین :))

سلام دوباره .

بنده با این پستت بودم کیا جان؛ راستی آرمین هنوز نیومده پیوی؛ نکنه دوسم نداره؟! اگه دوسم داره که بگو من فقط امشب دوست داشتم:دی

حالا ازین صحبتا بگذریم بیشترین صحبتی که دوستان ne توی فروم داشتن این بوده که اسدبلیو الکی خودشو دوتا اتحاد کرده و یکین کلا.

میخوام بدونم این عزیزان که اینقد اتحادای بقیه براشون مهمه خودشون چنتا تیم دارن؟!

راستش ما در راستای پاکسازی ساید به اکانت grinder اتک دادیم و در یک نتیجه جالب یک اکانت از اتحاد اصلی ne اومد توی تاپ دف

عکسا 10 ثانیه قبل و بعد از اتک گرفته شده و اکانت torobche مهمون ناخونده ی این داستانه :دی

از یکی از صاحب نظران ساید بزرگ ان ایی تقاضا داریم بیان توضیح بدن جریان چی بوده 8o

ارادت ؛رضا

پ.ن : بازم تاکید میکنم؛ بنده از طرف ساید دارم صحبت میکنم؛ لطفا اگه توی سایدت کاره ای نیستی این پستو ریپلای نکن؛ مرسی

پ.ن: هومن دفا تو راهه؟ پارسا جان گندم دف همسایتو خودت میدی دیگه؟ :) :thumbsup:

پ.ن: ساید اس ایی روی دیسلایک ها خیلی حساسه؛ هرگونه دیسلایک به نشانه اعلان جنگ به ماست؛ لطفا در انتخاب خود دقت کنید؛ بوس

سلام همگی

فک کنم بعد 17 تا پیج باز پست میذارم؛ نگفته ها زیاده :دی

آقای dr.kia که اومدی میفرمایی کلاهبردارا اومدن مرز ما کپ گرفتن پس اعلان(م!) جنگ کردن پس اگه اینجوریه ماهم خداتا کپ مرز شما داریم پس یعنی حتما اومدیم شمارو بزنیم؟!

اتفاقا این دوستان هم دارن میزنن ولی ما هم داریم پوینت دف خودمونو میگیریم هم ما حال میکنیم هم دوستان :دی

نمیدونم چه نیازی به تذکر و یادآوری شما بوده این وسط؛ اگه دوستمون داری که به ارمین بگو بیاد پیویم منم دوسش دارم
    اگه هم قصد دیگه ای دارین که بنظرم جالب نیست این حرکت

مخلص همگی

پ.ن: هومن داداش دفارو بفرستیم ریبلز؟؟؟

پ.ن: برخلاف دوستان ان ایی ما اینجا نظر شخصی نداریم نظرامون همه یکیه

پ.ن: خط قرمز کی بودی توووو؟