Posts by WolFlanD

درود دوستان من اومدم بازم خخخخ

پست جدید رو با یه بیت از شاعر عزیز شروع کنیم که میگه ؛

" یه چیزایی میگم که دل میخاد ، مثل تو رو خابوندیم زیاد "

=)

اینم از بازگشت چکمه کوچک

این بنده خدا هم که هی فاز فیک زدن گرفته بودن دهش چیف شد =))
    17ک رعد پر ؟!

اون ده همر مملی هم بیکار شدیم زدیم چیف کردیم =))

اینم از سعید کستل شاخ سرور های اسپید =))

چیف نانکپ اول و سومش ؛

اینم از جنگ بزرگ ...

و این داستان بازم ادامه دارد =)))

آقا ما دلمون واستون میسوزه سه به تک دارین بدجور میخورین =)) میگم بیا دو تا بازیکن ما میدیم بهتون شاید وضعتون بهتر شد =)))

یعنی تنها حرکت مفیدی که تونستین بزنید که اونم شانسی بود خفت همر کپ elcid بود که اونم کم کاری خود من بود که چک نکردم گریزش فعال هست یا نه ، و فقط سر یه سهل انگاری رخ داد ، وگرنه که شما فقط اول تا آخرش از ما خوردین و دارین میخورین =)

بازم پست بزارم از دستاورد ها افتخارات متای سه گانه تون یا کافیه ؟

...

شنیدن اخبار جدید از مولاکو مامول مخفی جنوب شرق که پناهنده شد به جنوب غرب مثل این میمونه بخای اخبار دنیا رو از صدا و سیمای *** دنبال کنی :d (مدیونی اگر فکر کنی منظورم سانسور هست)

این همه همر زدین یه نانکپ بپرونید نتونستید ؛ فقط کتیبه چکمه منو بردین =) که اونم بعد 34 ساعت برگشت سر جاش =))
    خلاصه افتخار بزرگیه که از ولفلند کبیر کتیبه بزنی و بتونی 34 ساعت نگه داری و بعد 4 روز همون دهت چیف بشه که دیگه از این غلطا نکنی =))

و اینک رونمایی از یک متای جدید ترکیبی فرا تر از صنعتی و سنتی که وقتی میزنی همچین اعتماد به سقف میگیری که بدون رم میزنی به اکانت رومن ،
    یعنی بهتر بخام براتون توضیح بدم تفسیرش این میشه که تا ما 4 تا فیک میزنیم روشون خودشون پیش دستی میکنن همر رو میزنن به دیوار که مبادا ده بپره =))) بعد تو پروفایلشون مینویسن ما فیک میزنیم برای رعب و وحشت ،
    خب آخه گل پسر تو که یه فیک اومد روت یه کله کردی تو دیوار از ترس اینکه دهت نپره ، آخه پشمک هم میتونه ایجاد رعب و وحشت کنه مگه =))

خو بریم سراغ عکسا یه فیضی ب کف خاب های فروم بدیم =)

اینم عکس های کامل از پلنی که با نام رمزی "نوری سرش تو قوری" زده شد ؛
    البته قبلش بگم این متای جدید رو چون زدن هم زمان قهوه خونه هم زدن تو پلن چیف =))

چقدر خفن وفاداری کم کردی خخخخ خلاصه چند تا دیگه ازین چیفر ها خورد وفادای اومد رو 74 =)))

بریم سراغ متای جدید آلکمیستی جنوب ؛

بدون رم آخه لامصبا =))

دقیقا 14 موج این شکلی بعد اون اتک بدون رم اومد ، بر فرض ما فارم باشیم و تو بخای کپ رو صفر کنی سنگ تراشی 20 داره ، 100 تا کاتا تخریب نمیکنه که نوب عزیزم =))

زدن همر بدون هیرو =))) چقدر تو خوبی آخه لامصب

یه 17 تا موج هم اینطوری اومد بعدش =)

و بگذریم از اینا برسیم به چیزای جدید و بهتر ؛
    که عوارض بعد از استفاده از متای آلکمیستی جدید متای سه جانبه ج.ش + ج.غ + ش.غ هستش ؛ اینو میگن همون پس عوارض که فردا صبحی از خاب بیدار میشی حس خستگی و گیجی میکنی و یهو با کله میزن به در و دیوار =))

آقا ارور اومده بیشتر از این نمیشه عکس گذاشت یه پست بعدش میزارم بقیه عکسا ، این داستان حالا حالا ها ادامه دارد ...

دقت کردی دو سه روزه تو فروم هی داری له له میزنی کل حرفت هم اینه اینا از ما بهترن دارن در ما میزارن ؛

خب ما خودمون هم میدونیم از شما بهتریم و رو دم شما مونده ، اگر حرفی واسه گفتن نداری هی پست شر و ور نزار ؛ فقط یکسره داری اسپم میکنی ، هیچ نکته ای در چندین پست آخرت نیست ؛

رفتی فحاشی کردی به یه پلیر اونم هر کی نزدیکش بود زد چیف کرد، بجای ناله و گریه زاری یاد بگیر این یه بازیه و به بقیه احترام بزاری ، هرچند تو نه شعورش رو داری نه تربیت خونوادگیشو ؛

والا اون نقشه ای هم که عکسشو گذاشتین ، آدم کور باشه میفهمه جمع اون سه تا ساید شما خیلی بیشتر از یه ساید شمال شرقه ! ولی خب از الان بهانه ها رو جمع و جور کن که فردا اتفاقی افتاد بچسبونی به این بهونه ها ؛

جالبه وقتی خودتون کثافت بازی میکنید و ناتار میزنید عیب نیست ، مولتی میزنید عیب نیست اول سرور این اک مستر سیویل دهن مولتی های ما رو اسفالت کرد ما به رومون نیاوردیم !!! الان یه نفر اومده یه فیدر تو 7*7 کپش چیف کرده به ما میگن مولتی زن خخخخ ،
    خلاصه این کثافت کاری ها رو شما میکنید بعد ما همون حرکات رو سر شما میزنیم میشه عیب میشه بدی ، صداتون در میاد، خیلی جالبه ؛

کل افتخار این سه تا ساید ؛

پروندن یه همر کاکتوس، پروندن یه همر آرشک، پروندن یه همر مستر وی ، دیوار کردن کپ شهرام هفته 12، به قیمت دو میلیون هجومی تلفات دادن ، چیزی حدود 5 برابر همری که از ما گرفته شدن تو این زدنا از شما دیوار شد !

چشمه ای از کارهایی که ما کردیم؛
    پروندن نانکپ آرپیچی زنها، پروندن کپ آرپیچی زنها -----> قاطی باقالی شدن اک ارپیچی زنها
    دیوار کردن نانکپ خاکستری والاک، بعد که ریکاوری همر کرد سبز چیف کردن همین همرش، اون یکی همرش هم که تو راه که لانچ شده بود پرید ، به لطف اون یه اکانت توی شمال غرب چند تا فیدر این لاشی خان هم چیف شد ----> قاطی باقالیا شد اینم
    چیف ده 14 کستل، دیوار جفت همر های کستل -----> الان یا مشغول کشاورزیه یا داره از صفر میسازه هفته 27 سرور !!!
    دیوار کردن بیگ چین، این اگر 400ک گرز میشد... همینطور میساخت و تلفات نمیداد واندر ما رو پودر میکرد ولی الان ت*م واندر ما هم تکون نمیده دیگه :دی
    دیوار جفت همر های اکانت اسان ، دو مرتبه خفت مجدد همرش -----> قاطی باقالیا شده داره از صفر میسازه بازم
    چیف همر 65 ک گرزی موناکو هفته 12 سرور !! بیگی بود واس خودش ولی سبز چیف شد، دیوار بیگ همر تبری موناکو، خفت کامل یکی دیگه از همر هاش 60ک گرزی بود و زدن کتیبه چکمه کوچیک ----> الان 4-5 تا همر 15- 20 ک گرزی ساخته ادا شاخ ها رو در میاره و قمپوز در میکنه فقط
    دیوار کردن همر رنک یک پاپ سرور پاسارگاد
    از اکانت صولتی هم که نگم براتون اون علیرضای پشمک میتونست ورق بازی رو اند گیم به نفع شما عوض کنه مهره سنگینی بود ... حذف شد
    از ما بقی همر های بسیار دیگه ای که دیوار شدن هم نگم براتون فعلا همینا رو داشته باش ؛
    یه زمانی جمع سه تا ساید شما 50ک اختلاف پاپش میشد با ما، الان 20ک از نظر پاپ و ده کمترین قطعا تو پتانسیل دف هم تاثیر داره این قضیه، چه بسا خیلی از اکانتای شما اصلا دف نمیزنن تو فیدراشون با این وجود آمارشو دارم که میگم

حالا یکی بیاد بگه ما این وسط ضرر کردیم یا اونا ضرر کردن ؟!

در مورد اکانت من ، آقا من یه همر دارم 10ک شمشیری ، یه همر دارم 12ک شمشیری ، یه همر هم ته ساید دارم 20ک شمشیری ، هر سه تاشون هم فقط یه سه چیفر دارن هر موقع نیاز شد بزنم برا چیف ، اصلا من دف سازم من چیزی ندارم من فقط جاسوس و محافظ میسازم برای ساید ، ولی در عوض مغز اینو داشتم اینقدر شما رو دیوار مالی یا سبز چیف کنم ؛ همین کافیه برام،[/i]
    خلاصه کلام پلیر با لیدر خیلی فرق داره امیدوارم بفهمی اینقدر نگی هیچی ازت ندیدیم چون من مثل تو یه پلیر ساده نوب نیستم هی همر بسازم هی بزنم دیوار افتخار کنم که خفت شدم و چیف شدم و دیوار شدم !!!!!

امضا مامول *خمی جنوب شرق پناهنده به جنوب غرب و دستمال کش دو طرفه شمال غرب ، استاد سبز چیف شدن، استاد دیوار شدن، استادن خفت شدن همر و کتیبه دادن خلاصه هر چقدر از القاب و مهارت های این استاد بزرگوار بگیم کم گفتیم، استاد ما هستن ایشون، استاد بیا به ما یاد بده چطور سبز بگ* بریم بعد در عین حال اعتماد به سقف بگیریم بیایم فروم بگیم آرهههههه اونی که سبز بگ* رفت من بودم کار هر کسی نیست سبز بگ* بره و این حرفا، خلاصه ادرس ساقی یادت نره :D

اگر بازم پست دری وری و بی محتوا و علکی اسپم کنید ، ما به *** چپمون دایورت میکنیم ... باید تایم بگیر با 10-15 تا از دهاتون میخام یه پلن بزنم ،خیلی ساده بزنم یه فیدر بپره خخخخ فقط یه فیدری که توش واندر کوب داره :دی

پ.ن؛ شمال غرب فقط یکی دو تا اک نبوده، تبدیل به یکی دو تا اک شده ;)

بابا ناموسا دس خوش شما ها سلطان شکر خوری ایران هستین چقدر پرو چقدر ادعا چقدر بزرگ صحبت کردن آخه ! چقدر شکر میخورین آخه !
    این حجم از چرت پرت واقعا بی سابقست تو سطح سرور

موصی گلم تو اون سطل آب .... که از سوزش اون دهایی که امیر چیف کرده گویا خیلی میسوزه :دی هر دقیقه یکبار بمال :دی

مامول مخفی تو یکی که دیگه اصلا حرف نزن ، هر چند من به توی مامول صفت ک* بودن رو نسبت داده بودیم ولی گویا ویرایش شده به ترسو ، که خب به ادمین عزیز باید احترام گذاشت

در ضمن دار ندار ما .....؛ دار و ندارم رو تقدیمت میکنم بچسبونی به دار و ندارت که تا ... (بقیش رو نگیم سانسور کنیم عیبه تو فروم بچه نشسته یاد میگیره) اگر طلبه ای آدرس بده بیام :دی

یادت رفته نانکپ سبز چیف شد دیگه یادت رفته نانکپت خفت شد با کتیبه یادت رفته عیبی نداره، تا باشه از این پلن ها باشه امثال شما ها سبز چیف و صفر میشن، حالا عجله نکن همین روزا میام بالا سر تو هم میام موصی جان

تا صبح بشین حالا تو فروم ک* بگو
    تو یک کو* بیش نیستی مامول مخفی جان

پ.ن؛ اون کو* منظورم "کود" بود تو ولی چون ذهنت منحرف بود چیز دیگه خوندی حالا همون که خوندی اصلا :دی :دی :دی

موناکو ماموری در جنوب ؛
    این شخصیت کیست ؟ شخصی هست ترسو که از هفت جد و آبادش ترسو بودن و هستن و این صفت به این اسکل اعظم به ارث رسیده ؛
    احمق خان تو کل سه ساید جمع شدین 1.5 میل دیواری دادین تا یه همر بپرونین ؛ تو چی کاتا داشته باشی اخه بچه قشنگ ؛
    اگر به همین غلط خوری هات همینطوری ادامه بدی ، میام تک تک فیدرات رو میچیفم همونطوری که فیدر های صولتی ، مفسد ، و ... رو چیف کردیم :)
    پس دکمتو بزن برو ... تا تک ده نشدی ؛
    امثال تو ... بیش نیستن، به قول افشین دکمه پایان سرور دست ماست فشار بدیم سیخ میره تو ... ؛ پس قیافه بچه زرنگ ها رو نگیر تو ترسو ای بیش نیستی بچه جان ، با همین رفیق های جدیدت مثل موصی و ... برو سرور بعدی شاید اونجا به جایی رسیدی

یادت باشه تویه ترسو بیش نبودی و نیستی و نخواهی بود ؛

aghaye catland accunte valac to saide shomas ? accunte pasargad ke feeder zadin to saide shomas ? ona hich ona player dashtan akhe badbakht acunte conan ba 4 ta dehkade ham to saide shomassss ? accunte gaya ham to saide shomas ? akhe cheghadr to poroi bache ghif ?:D doroste zatet rashtie ama say kon yekam faghat yekam mard bashi albate midonam chize asli ke marda daran to nadari :D manzoram k.... nist azizam ona ke heyvonam dare goftam mard manzoram gh.....:D catland jan . mikhay bazio bebari bia ...... bosi ta begam bachea kolan dige kari nakonan . deghat kardi dishab goftam pa bosi alan migam ....... bosi age ajale nakoe hey badtar mishe :D

اون اکانت ها رو ما نزدیم امیر پلیر اکانت نوب کبیر زد، دمش هم گرم چیف کرد ، کار خوبی هم کرد چیف کرد ، بازم چیف کنه نوش جونش ، اینطور که خودش به ما گفت ؛ گفته اینا اول بازی به من نارو زدن حتی منو تو اتحاد نمیاوردن و بهم توهین میکردن و مسخره میکردن و همین پلیر های اکانت چین بهم فوش هم میدادن، منم الان تا ( یه نفر از فامیلاشون که حالا سانسور میشه عیبه تو فروم بگم :دی) رو سیخ نزنم ول نمیکنم ؛ پس فسقلی جان پاشو برو خا** بوسی و پا بوسی امیر رو بکن تا بیشتر از این سیخ رو فرو نکرده :دی

هر چند پتک امیر هم نمیتونید بخورید :دی (البته این توهین نیست برگرفته از یه فیلم کمدی و یه اصطلاح هست :دی)

در ثانی ؛ کسی کاتا نکرد که میای میگی داریم کاتا میکنیم ؛ بچه ها چیف کردن بهره برداری کنن :دی

بلاخره وقتی به یکی فوش میدی و توهین میکنی باید بفهمی که یه روزی ورق برمیگرده و اون طرف ممکنه بیاد بالا سرت ؛ پس درس عبرت بگیر و دیگه فحاشی نکن وقتی نمیشناسی طرف کیه و چه کارایی ازش بر میاد ؛ که بعد نیای گریه و زاری کنی :دی

آقا الان که فکر میکنم امیر بنده خدا حق داره ، شما به چه اجازه ای اومدی تو 7*7 کپش ده زدی ؟! قدیما یه قانونی بود که نباید تو حریم خصوصی کسی ده زد؛ شما غلط کردی با مولتی هات اونجا ده زدی که الان اومدی مدعی هم شدی این جنس جدیده !!! :| ساقی تو معرفی کن بگم بچه ها دنبال جنس نابی میگردن برن ازش بگیرن !

valac همونی که اول سرور می اومد دستمال میزد که عاقا نزنید اتحاد منو من با شما هستم و بعد خودش نفر اول رو شمال شرق همر بلند کرد ؟! هر چقدر به این بشر تجاوز کنن البته درون بازی منظورمه :دی حقشه

پ.ن ؛ والا اونی هم که همیشه داشت *** بوسی ما رو میکرد و هی میگفت بگیم ادمین ناتار ادد کنه شوما بودی از چت تلگرامت هم اسکرین شات داریم در این مورد میخای بزارم براش تا بقیه بفهمن پا بوش و دستمالچی و ... کیه ؟؟؟

پ.ن ؛ مثل دخترای 15-16 ساله فینگلیش میتایپه بچم :دی ، اصلا ما چرا داریم تو فروم با یه بچه 15-16 ساله کل میکنیم اصلا lol

درود به دوستانم در فروم نه حریفان حقیر !

مولتی میزنیم ؟!؟
    ما داریم مولتی میزنیم ؟!!؟ مولتی شما رو کاتا کردیم ؟!؟! وات د فاز ؟!؟!
    :|
    :|

آها
    فهمیدم

اکانت mofsed
    لوووووووووووووول

آخه بچه خوشگل تو فازت چیه ؛ اکانت مفسد وسط ساید ماست !!!! یه بار دیگه بخون !!! وسط ساید ما !!!! یعنی ما توی شمال شرق هستیم و شما اومدی مولتی ساختی اینجا نباید مولتی ات رو بزنیم ؟!؟ بزاریم همینطوری دف بکشی باهاش ؟! خخخخخ
    برو عامو بزار باد بیاد وقت مارو نگیر =))))

حرف برا گفتن نداری فقط شر و ور داری تفت میدی بچه خوشگل !

در مورد ناتار ، 4 تا پست برو بالا تر عکس گذاشتم که کاتا کردین ، اومدی پست گذاشتی تفره رفتی خندیدی و شکلک گذاشتی ، منم برات جبران کردم تا بفهمی دیگه از این شکر ها نخوری ؛ حالا اگر میخای بازم این قضیه کش پیدا کنه بسم ا... من پایم ، بزنیم ؟ یا ادب شدی ؟ :)

آبرو تیم ما فرا تر از تیم حقیر و پشیز و بدبخت شماست lol پس زر اضافی نزن ؛ متای سه به تک !! آب هم قطعه خخخخ

کل پستت فقط یه نکته مثبت داشت که گفتی چهار تا همر بزنیم ، نترس میزنیم ولی قبلش بزار یکم خورده کار هست اینا رو اوکی کنیم همر برات میزنم از وسط دو شقه شی lol

مستفا فسقلی تو هم که طبق معمول اومدی اسکی بری ؛ اسکی برو گلم کار تو اسکی رفتنه خخخ کسی تو رو ملاقه نمیزنه هاشور بدبخت :دی

امضا مامور کل سرور موناکو :دی

پ.ن؛ شغل شریف را‌ به دیگران نسبت ندهید !

یعنی با این همه گنده پاره کردنتون رسیدین به فیدر زدن و مولتی زدن ناتار هاروهم دارین کاتا میکنید

این اخرین باری که میگم نکنید اگرمیخ.اید ببازید درست ببازید بدبخت بازی در نیارید برید 3ایکس بازی کنید

تو اگر شکر اضافه نخوری کسی نمیگه شکر خوری

قبلا گفتم بازم میگم دور و اطراف ما ده نزنید میچیفیم، البته لابد منظورت اینه اک صولتی رو مثلا نباید چیف میکردیم ؟! تو ساید ما بوده ؟! ساقیت کیه ناموسا =))

ده چیف شد دیدیم کاتا کردین ، کاتا کردیم ، مثل شما بی چیز هم نیستیم که کاری رو انجام بدیم و بریم تو سوراخ موش قایم شیم بگیم نکردیم ! ولی اگر بازم میخای کاتا نکنیم پس کاتا نکنید :) هنوزم که هنوزه اکانت enemy داره کاتا میکنه ناتار های ساید ما رو na3er هم همینطور لینک هاش هست پس شکر اضافه نخور، اول برو ساید خودت رو جمع کن بعد بیا شکر خوری راه بنداز

آره آره ما که الان این تایم دف اضافی رو ریختیم واندر 400ک دف رو واندره میبازیم تویی که نه هولدر درست حسابی داری نه پلن واندر 40ک هم دف رو واندرته میبری =)))
    شکر خوری هم حدی داره گل پسر، یه چی بگو نخندیم بهت :|

مامول مخفی جنوب شرق حقیر ، موناکو

درست خوندی جنوب شرق، پناهده شدی بعد ها به جنوب غرب ! ده دیفالتت که چیف شد جنوب شرق بود =))

پ.ن؛ تا پایان سرور نرمال تیم ما هیچ سروری نمیره پس زور بیخود نزن، اگر دیدی آب قطعه جمع کن برا سرور نرمال بعدی که بعد این سرور ران میشه ادامه شکر خوریت رو اونجا ادامه بده
    پ.ن؛ شکر از نوع قهوه ایش
    پ.ن؛ علیرضا ... چرا حذفید ؟ lol مرتیکه پشمک پر ادعا !
    پ.ن؛ یادم باشه امشب جواب پست ممد گمبول رو هم بدم فاز شاخی برنداره یه وقت که حرفاش جواب نداشته ؛
    پ.ن؛ عاقا خودشون پست خودشونو لایک میکنن خخخخ اینا همونایی هستن که تو اینستا هم خودشون عکس خودشون رو لایک میکنن =))))

نمیخاستم بازم پست بزارم و اصلا نیازی نیست ولی جهت رفع یه سری شک و تردید ها مینویسم ؛

اولا شما هیچ وقت درخاست پارکینگ نکردی =) یکراست خودت برای جنوب پارک کردی ؛
    ما ده بار گفتیم رو فلان کتیبه یا فلان جا اینقدر پارک کن بهانه کردی ،
    موقع اتک هم که میگی دف دادی دو تا توله همر زده بودن ، 200ک دف بود ، فکر نکنم 5ک هم لاست دف داده باشی ! نمیدادی هم دیوار میبودن ولی باز مثل تو نمک حروم نیستیم و تشکر میکنم که فرستادی و به قول خودت چون باهات هماهنگ نکرده بودن که دارن منو میزنن و هی میگفتی فیکه فیکه دادی وگرنه نمیدادی عزیزم ، من تو رو میشناسم تو به پشه خون نمیدی گل پسر !!!

ما سعی کردیم رابطه رو بگردونیم به حالت اول حتی گفتیم کمک میکنیم رنک یک پاپ بشی و افشین خیلی موافق بود قرار بود بزنیم پاسارگاد رو ولی خب تو اومدی جا زدی قرار بود چین رو بزنیم بازم تو هی امروز فردا کردی و علکی کش دادی و اخر کنسل شد پلن ، ما هر جوره که راه داشته سعی کردیم کار به زدن صولتی نرسه ولی نشد دیگه گند هر چی کثافت بازی رو در آوردی ، مشکلت هم اینه کاسبی پسر جان ! و فقط به نفع خودت دوست داری عمل کنی و بازی تیمی برات مهم نیست دنبال مفت بری هستی ؛

دوما آفرین خوشم میاد میای میگی که قرار بود sacker رو بزنی پس یعنی خودت داری اعتراف میکنی قرار بوده هم سایدی بزنی آفرین به تو که بی وجودی خودت رو کاملا با دهن خودت اعتراف کردی ؛

سوم ما اصلا رمز اکانت مفسد رو نداشتیم و نداریم و تنها دسترسی ما دسترسی جانشینی بود !!! جانشینی هم خودتون دادین !!! :|
    کلی هم گلد صرف کردیم روش میدون تمرین هاشو بالا دادیم که دفش لاست نره تو راه و به موقع به کاکتوس برسه ولی وقتی این حد از بی وجودی رو از تو میبینم که میای دف رو بک میدی ؛ ترجیه میدم همون گلد که خرج اون اکانت کردم دوباره خرجش کنم که ساختمون هایی که ساختم و دو سه تا انبار رو خراب کنم همچین هم نیا جلوه نده که انگار زدیم پاپ دهاش رو صفر کردیم ! یه انبار و یه انبار غذا صفر شده چون واقعاا ترجیه میدم دفش تو راه لاست بشه تا بره رو اکانت های جنوب و از کرده خودم پشیمون نیستم ؛

چهارم اکانت من 4 ساعت بن بود وگرنه 8 موج کاتا هم از من روی تو اون شب پلن قرار بود زده بشه که نشد ... حدود 1500 تا گلد اکانت من حذف شد ، کراپ سطح 19 من شد سطح 14 !!! به چه جرمی ؟
    به جرم اینکه رو اکانت هم اتحادی لاگین کردن اونم لاگین جانشینی !!!! من از مولتی هانتر عزیز خیلی انتقاد دارم !!! طرف خودش اومده پسورد جانشینی داده !!! منم دسترسی گلد داشتم گلد زدم تخریب کردم اصلا !! جرمش کجاست ؟ اگر تخریب جرمه ، پس چرا پسورد جانشینی داده !!! تفنگ رو سرش نزاشتم که پسورد جانشینی بده !!! خود پلیرش داده !!! با پسورد لاگین نکردم که !!! یعنی چی کراپ ما کم بشه و 150 تا گلد زدیم باید ده برابرش رو ضرر کنیم ؟ این حرکت کاملا نا عادلانه بوده !!!!

و آخرین نکته ، زور نزن هر چقدر دف بسازی بازم فیدر هات راحت چیف میشه خودتو خسته نکن عزیزم، منتظریم امتیاز فرهنگی ها جور بشه یهو همه با هم ... آره ...

پس نتیجه میگیریم کسی که قرار بوده هم سایدی بزنه و همرش واندر ساید خودمون رو بزنه و دف هم به ساید رقیب میداده رو زدیم ؛ اگر این اسمش خیانت نیست ساید فروشی نیست بی غیرتی نیست چیه پس !!!

یه نکته ای هم در آخر بگم نیازی نیست هر نوبی بیاد در مورد پست های من در مورد اکانت صولتی نظر بده !!! این پست رو صرفا در جواب صاحب اکانتش که ادعای خیلی مرد بودن داره و ادای بازیکن های خوب رو بده در بیاره ولی در عمل یک خائن به تمام معنا به ساید بوده نوشتم و نیازی به نظرات کارشناسی اساتیدی که حتی نمیتونن فرق چیف ناتار با کاتای ناتار رو بدن نداریم !

جواب پست بقیه رو سر موقعش میدم ، وقت زیاده عکس و لینک زیاده خلاصه حرف های مفتی که بعضی ها زدن بی جواب نمیمونه ...

افشین دادا حیف ، فقط حیف وقت و انرژی که صرف کردی ، من میدونم چقدر بخاطر کثیف بازی های علی از بچه ها تو گروه و ... حرف خوردی ، حق تو نبود اینا ، حرفایی خوردی که باید اون بی وجود میخورد نه تو ... داشتن هم بازی ای دلسوز مثل تو لیاقت میخاد که هر کسی لایق این نیست ؛

پ.ن ؛ بی ادبی ، فحاشی و توهین اقلیتی کاری نداره همه بلدن ولی چون بچه هستین و فشار خوردین ما به بزرگواری خودمون و مدیریت محترم سایت اسپیدترا کوتاه اومدیم ؛ وگرنه شاخ مجازی ن***

% پایان شفاف سازی در مورد صولتی %

درود

بگذریم فقط اومدم جواب صولتی جون رو بدم خوشگل پسر سرور فکر نکن خیلی زرنگی

خلاصه بخوام برات بگم ؛
    تو از اول سرور هم با جنوب بودی =)

حالا با دلیلشو میخای ؛

اولا که خودت بار ها گفتی همه رفیقای من تو جنوب غرب هستن و من جنوب غرب رو نمیزنم !!! گفتیم جنوب شرق چی ؟ گفتی نه اونا هم با جنوب غرب هستن !!! خب پس اونا رو نمیزنی یعنی شمال شرق رو میزنی !!! پس میشی دشمن ما !!! از اول هم به چشم دشمن میدیدیمت گل پسر ؛ منتها بحثش بود که کی بزنیمت ؛ آره موضوع زمانش بود ؛

یه جمله معروف جورج بوش پدر داره که میگه ؛
    " کشور ها یا با ما هستن یا بر علیه ما، بی طرف نداریم"

میخای بی طرفانه بازی کنی برو سیمز بازی کن گلم ؛

موقع پلن های قبل کتیبه برای جنوب غرب اینسرت مینداختی ، اینسرتی که باعث شد کپ همر enemy چیف نشه !!! بعد هم با ادعای کامل میای میگی آره من اینسرتش رو انداختم !!! افتخار هم داره میکنه حالا خیانت به ساید کردن واسه بی وجود هایی مثل تو افتخار هم داره ؛ واسه دف اکانت اسان هم برای دیوار شدن همر شهرام هم همینطور ...

حتی موقع پلن اونا میگفتی کجا فیک بندازن و دف کجا میره و بعد کجا رو بزنن ؛
    میدونی چرا از بعد کتیبه پلنشون دیوار شد ؟ چون فهمیدم ذهنی که پشت پلنه کیه ، سبک سبک پلن تو بوده ، بعید هم نی خودت لانچرشون باشی ! ای پیت افتاده رو اکانت هاشون ، نمیدونم چرا مولتی هانتر تو رو بن نکرد !!! مگه لاگین تو ساید مخالف خلاف قوانین نیست ؟

بعد هم موقع کتیبه ها 2 روز جنگ کوچیک رو زمین موند تو اس ای و کسی جمعش نکرد تا تو بری بزنیش !!! پس کاملا بچه های جنوب رو حرفت اعتمادت داشتن که نزدن تا تو بزنی
    به قول خودت پسوردای اونا دست توئه و پسورد تو هم دست اونا و لیدر جنوب غرب رو vps برات رید رو میزاره :)

دفاعت هم که از دم روی جنوب پارک بوده و هست اونم مختصات هایی که به ما نزدیکته و ممکن بوده ما بزنیم دف دادی که ما نزنیم یعنی عملا به نفع جنوب کار کردی

دیگه کسی که اسم همه دهاش اسم بازیکن های جنوب باشه و یکی از اعضای شمال شرق رو اسم دهاش ننویسه مشخصه برنامش چیه ؛

از قبل عید ما میخاستیم پلن بریم هی اومدی گفتی نه بمون من بعد عید بیام حوصلم سر رفته با هم بزنیم و من این چین رو میزنم چون تو فروم بهم دری وری گفته و اینا آخر هم همه چیز رو پیچوندی و فقط ما رو استپ نگهداشتی تا اونا فرصت پلن پیدا کنن

بعد هم دقیقا وقتی که اومدی به اتحاد و تریپ رفاقت ریختی و عکس همرای خودت رو داد تا امار اکانت کاکتوس رو بگیری فرداییش اون اکانت شد تارگت پلن !!! خیلی جالبه تا قبل اون کسی به اون اکانت فیک هم نمیداد !!!

دف هم که 5 دقیقه قبل نشستن اتک اومدی از اکانت کاکتوس بک زدی، بی وجودی خودت رو به کل شمال شرق ثابت کردی ؛
    راستی حرف از اکانت مفسد شد که ما دفت رو فرستادیم !!! عجب !!! جالبه همون شب پلن روی اکانت mr vey لانچ شده بود و تو از ترس اینکه همر های جنوب که تو راه هستن مثل همر والاک نپره و بخوره به تارگت اومدی دف رو ریختی دقیقا برای اوناا ، عکساش موجوده !!! این عکسایی هست که پلیر اکانت برای ما فرستاده که آقا اینا دارن دف من رو میفرستن رو جنوب ؛
    به تایم سرور دقت کنید ما این بشر رو ساعت 11 شب زدیم ، این قبل اون دفش رو داده بود به رفیقاش توی جنوب !!! بعد هم اومده اعتراض میکنه که ما دف رو فرستادیم جلل خالق !!!

اینم در آخر بگم ؛ یک نفر تو شمال شرق نیست از اینکه تو رو زدیم ناراحت باشه !!! حتی اونایی که قبلا رفیق های قدیمیت هم بودن هیچ کدوم دفاعی از تو نکردن که هیچ گفتن خوب شد زدی وگرنه این گند میزد به ساید

کلا این سبک پلن که همه موج ها رو توی یک ثانیه میزنه رو تا حالا از پلنر جنوب ندیده بودیم این دو بار اخری هم تو لانچرشون بودی امارش در اومده کثاقت بازی هات رو شده پسر جون، پس علکی ادای اینو در نیار که ما ضرر کردیم تو به نفع ما بود اکانتت خیر ؛ تو کلا پلیر جنوب بودی و در آخر همر هات واندر ما رو میزد که جلو گیری شد ازش

پس خوردن اکانت صولتی رو به ضرر شمال شرق نمیبینم به ضرر متای سه گانه میبینم ؛ چون این بازیکن از اولش هم با خودتون بود ؛

کلا ذات این بشر همینه ؛ کاسبه
    کاسب
    کاسبه یعنی چی ؟
    یعنی میاد 500 خرج میکنه میخاد 1 تومن برنده شه یه سودی بکنه ؛ تا بوده همین بوده از سرور های قدیم هر کی اینو مییشناسه میدونه ، واسه همین هم هر سرور میره ساید رقیب باهاش رفیقن و هم سایدی هاش باهاش دشمت ، کلا ذاتش اینه خیانت کنه بره با هر دو طرف نپ کنه خودش اخر بازی مفت بری کنه همه چی رو برنده شه
    ولی دمت گرم همر های جنوب رو زدی به دیوار ما کلی ما رو از بازی جلو انداختی ، از این موضوع هم که نزاشتیم تو هولدر واندر بشی ناراحت شدی و دشمنیت رو علنی کردی فکر نکن نمیدونما خوبم میدونم
    بار ها تو صجبت هات گفتی رومن واندر بگیره هم بد نیستا ! گفتم چرا ؟ گفتی اینا رمر ندارن، بعد چسبوندی پشت صحبتت که کسی ما رو نمیزنه جنوب با من اوکیه کاملا ، منظورت از این حرفا دقیقا اینه که بزار من واندر بگیرم و راحت صد کنم ، برو گل پسر برو جای دیگه مفت بری بکن این لاشخور بازی ها تو سروی که ما بشیم نمیتونی در بیاری
    همرای جنوب رو زده به ما دف ما بره همر اونا بره اخر بازی خودش لاشخوری کنه واندر صد کنه ، این وسط هم با همه اوکی کرده که کسی اونو نزنه و راحت کاسبی کنه آخ چقدر زرنگی تو پسر ، تو 6 ساعت پر پر شدی که ! از امشب هم فیدرات رو میپرونم، در شمال شرق جایی برای خائنین نی ؛

خلاصه اینم از پرونده کثافت بازی صولتی %

بقیه هم فکر نکنن زرنگن حرف میزنن و ما جواب نمیدیم ؛ همونطور که قبلا گفتم وقت کف خابی فروم رو مثل بعضی ها ندارم و هر وقت ، وقت باشه میام.

امضا ؛
    متخصص زدن آدم های نامرد

این داستان خودکشی ماهی قرمز های کوچولو :دی

پلن تک تارگته :دی

سطان ادا اومده میگه میمونیم اگر حتی ببازیم نه بابا تو برنده ای صد در صد :دی

یه حساب کتاب کنیم در طول یه هفته چقدر دف در میاد ؟ یه هفته دیگه بازم دیواره ؟ آقا نادر دیواره ؟ از دور صدا میاد بازم دیواره، هنوزم دیوارن، آنچه زیاده دیواره، کلا دیواره .. .یه دیواره یه دیواره که تمومی نداره :دی

آره آره
    راست میگفتن طفلی ها من باور نمیکردم حرفشون رو
    متای سه به تک نبود
    بلکه سه و نیم به نیم بود خخخ

دستاورد متای سه و نیم در طول این هفته 1 میل دف کشتن که دو ماهه ریکاوری میشه کل همرای سایدشونو دادن که دیگه ریکاوری نمیشه اون موقه توله همر ما میشه بیگ بعد همرای اینه تولست هنوز :دی
    آقا خیلی سچمه بله سچمه ستم نی ، سچمه که دم واندر همرت باشه مثلا 50ک گرزی بعد ساید رقیبت تولش اون موقع باشه 100ک :دی

موشک رادار گریز کروز ؟ موشک کروز ؟؟؟ یا پوشک گوز ؟ :دی
    ما همچین فکر کردیم الان حداقل حداقل دسته کم 200ک گرزیه استرس گرفتیم سه چهار بار قبل پلن رفتیم دستشویی ! ولی بعدش دیدم بازم ده هست دیوار شدن بچه ها داشتن دی جی پلن میکردن تو تیم اسپیک :دی
    تا اومدم ببینم چی شده دیدم در زدن !!! کی اومده فسقل عبادی ! دست بیل به دست و تو کار دیوار بوسی یه دستش هم تو دست ممد طاهری :دی

یه بار دیگه تایید میکنم و تاکید زیرش هم خط بکش سوال امتحانیه از 20 نمره 19 نمره همینه :دی تو یه هفته ان ای چقدر دف میکشه ؟
    اصلا اقا صادرات دف میکنیم به سرور های اسپید، هر کسی خاست کوچ کنه بره اونجا بگه از نرمال براش صادر میکنیم با تیپاکس درب منزل تحویل بگیر :دی همراه با فاکتور فروش

سوپر همر هایی که غمشو داشتم چطور بپرونیم ! غمشو داشتیم اینا نمیزارن ما واندر صد کنیم رو دمتون گرم خدایی عشقین زدین به دیوار _ برای اون دو تا توله همر هم هنوز باید عرض کنم 300ک دف هست :دی یه وقت نگه نداری بعدا باشون واندرمون رو بزنی ناراحت میشم بیا و منو راحت کن که تو همه همراتو میدی و منم بت قول میدم اخر سرور بهت یه جا برای اتحاد برنده بدم که ناراحت نشی غصه نخوری :دی

15-16 تا همر آمد دسته بیل تحویل گرفتن برگشتن :دی

مصطفی فسقلی دیدی چی شد فسقلی جان تحلیلت ضعیفه عمویی فکر کردی دو ساید جلوی ما هستن تو هم میری سمتشون اره میشه سه به تک و حالی به حولی یه بار تو بشون میدی یه بار اونا بت میدن ، فکر بد نکن کتیبه رو میگم بابا !!!
    ولی اخر همه دادین به ما :دی بازم فکر بد نکن همر ها رو دادین به دیوار ما بابا !!!

ایده جالبی بود که بخام فیدر هاتون رو بزنم ولی نه عزیزم ما شرافت خودمون رو در لاشی بازی نمیبینیم ما اگر میخاستیم به سبک لاشی بازی پیش بریم کاری نداشت یه اک گولاخ تو ساید شما میساختیم همه تون رو با اون کاتا میکردیم و خیلی پلن های دیگه که شما انجام دادین ولی ما ندادیم، شرافت چیزیه که هر کی نداره انتظار هم نداریم همه داشته باشن :)

دیالوگی که این روزا زیاد شنیدیم ؛
    ای بابا سعیییید .... سعیییید ... بازم دیوار شدیم عههه (و صدای شیون و زاری مامور مخفی) سعید در حا کوبیدن سر خود به دیوار :دی (دادا مزاحه اینا ناراحت نباش میگم دور همی بخندیم)

همر داریم فراوان موشک پوشک نداریم مثل فسقلی :دی ولی دسته بیل داریم همین دسته بیل ها الان شده حکم طلا وقتی همری نیست دسته بیل چیز خوبیه میشه باهاش شخم زد میشه برداشت کوبید تو سر یه نفر ادم دو تا سوپر همرشو گرفت ، موناکو باشه یا پوناکو فرقی نداره مامور مخفی یا مامور ابیاری گیاهان دریایی فرقی نداره کلا خلاصه کلام بگم دسته بیل ها دارن میان مراقب باشین :دی

در مورد اکانت صولتی هم آفرین خود واقعیت رو نشون دادی هم تربیب و ادبت رو نشون دادی ، ما که از اول میدونستیم ذات تو چیه پسر خوب ، فکر کردی همرای جنوبو بکوبی به ما ما 500ک دف داریم و کلا باطلیم ؟ نه عمویی اینجور مفت بری ها اینجا جواب نمیده ، دو تا همر فوق العاده داشتی تا 24 ساعت قبل الان تو خاب هم نداری ، آفرین دف رو از کاکتوس بک کن بفرست برای جنوب غرب ، بعد بیا داستان صغرا کبرا در بیار که چرا اینطوری شد و من تو خابم اینطوری نمیدیم و اینا، در ضمن اس ام اس فحاشی رسد میشه شکایت میشه تو دادگاه میبینمت ؛ منتظر احضاریه دادگاه باش ؛
    ولی در مورد افشین منتال داداش تو اصلا حسابت با اون پسره عقده ای جداست ، تو همیشه دوست من بودی و همیشه خاهی بود و همیشه در همه اکانت های شمال شرق برات بازه ، رفاقت ما ثابت شدست ، خیلی سرور ها با هم شکست خوردیم ! خیلی سرور ها هم برنده شدیم ، خودت میدونی بخاطر یه برد و باخت مثل بعضی ها شرافت و معرفت خودمون رو ب گند نمیکشیم ، اگر زورمون رسید برنده شدیم اگر نرسید هم نزاشیم راحت برنده بشن، خلاصه عزیزی و یه خش به اعتبار تو وارد نشد...

امضا
    موناکو مامور خفت شدن و دیوار شدن و سبز چیف شدن در sw (کلا استاد فارم شدن فقط بلده اثر هنری خوب بخره، استاد اجازه هست بیام چند تا دهت رو چیف کنم ؟ :دی)

~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

جدا از همه شوخی ها و تیکه پرونی ها ...
    ناموسا فازتون چیه ؟ :|
    15 تا همر دادین یه ده کاکتوس بگیرین نگرفتین اخر ! 5 تا دیگه هم بدی نمیگیری ! (هر چند نداری زور نزن دیگه بابا امارتون رو دارم میدونم ندارین کلا دو تا دارین :دی)
    پلن خود کشی بوده ؟ پلن حذف بوده ؟ بیخیال بازی شدی میخای به سرور بعدی که اسپید باشه کوچ کنی یا چیزی ؟
    ما هنوز فاز شما رو نفهمیدیم :| والا از سنتی و صنعتی گذشته !!! پلن میاین رو تارگت ریئل 8 موج کاتاست و چیفر هم نداره مثلا چی بشه یه ده نانکپ نصفش کاتا شه ؟! چی میشه مثلا دستاورش چیه ؟
    یا مثلا مثل فسقلی خیلی تنها و افسرده هستی رفیقی نداری میای تو تراوین دنبال رفیق پیدا کردن میدی رفیقت هر جوره خاست در و دیوارو ببوسه باش ؟
    پلن میاین هر چی سوپر همره واندر کوبه میزنید !! یه همر رمر درست حسابی هم نمیزنید تو دیوار رومن ! واقعا فازتون چیه نمیفهمم :|
    کاملا منطقی و به دور از شوخی دارم میگم فازتون چیه هوس کردین یهو برد بازی رو به ما تقدیم کنید ؟ غیر این چیز دیگه نیست والا ، دمتون گرم .

بازم برای بار سوم تاکید میکنم حساب کنید تو یه هفته چقدر دف در میاد :) بعد ببین همر هایی که دادین اصلا بعضی هاشون تا اند گیم در میاد یا نه ؟؟

یه سری بلا نسبت بعضی ها نوب هم تشریف دارن میان میگن ناتار کاتا شده ،
    آخه گل پسرم تو که میگی کاتا شده سند و مدرک و دلیل منطقیت چیه ؟
    آها از لیست فارمت 5 تا کم شده ؟
    خب جلبک جان ! فکر نکردی شاید چیف شده باشه ؟
    والا اینقدر ناله کردین گریه کردین که فلان و بساز شده ناتار کم شده و ... ما حرف زدیم ادمین لطف کرد منت گذاشت سر ما و بقیه شما سیستمی چید که اگر ناتار چیف / کاتا شود یک ناتار در همون منطقه به وجود میاد !!
    نوب های عزیز یه بار دیگه جمله بالا رو بخونید ؟؟
    نوب های گرامی برای چک کردن کاتا شدن یا نشدن به پروفایل ناتار برین ؛ میزان جمعیت و دهکده ها رو چک کنید ، یادداشت کنید ، هفته بعد دوباره چک کنید ، حداقل حداقل 10 تا ده اضافه میشه و 4-5ک پاپ !!
    نوب های عزیز حالا فهمیدن کاتا شدن یا نشدن رو از کجا باید تشخیص داد ؟
    نوب های عزیز ما از عمق ساید شما هم رید میکنیم ؛ نون ناتار هر جای سرور تخته شه به ضرر همست ! ولی خب نمیفهمید یا نمیخاین بفهمین نمیتونم بزور بفهمونمتون ! کسی که خابه رو میشه بیدار کرد کسی که خودشو به خاب زده نه ، حکایت شما نوب های عزیز هست
    البته منظور من همه نیستن مثلا افشین تو 2 دقیقه باهاش حرف زدم فهمید واسه چیف شدنه ولی خب بعضی بزرگواران در ساید های دیگر رو نمیشه حرف حالی کرد که البته ای کیو پایین این افراد به گردن ما نیست ؛

آقا دیر شد من برم دف رو بفرستم تو اون دهم که تو اس ای هست چون میدونم اونجا تارگت شده یه 50ک فیکس داره بکنمش 150 ، بیا اون همر و اون ده رو هم بپرون مال خودت کلا همرش 8ک شمشیریه 8ک شوال خاستی بیا تل برات شات بفرستم ولی ناراحت میشم نزنیا اون توله همر دو سه برابر خودش تلفات بگیره یه برد دیگه به برد هامون اضافه شه :دی

دوستان من وقت مفت ندارم هی کف خابی فروم کنم که چار تا نوب هی پست بزارن و من جواب نوبا رو بخام بدم ، الان خیلی ها میان گنده گوزی های بیخودی میکنن و ... ایشالا وقتم باز شد اینبار هرکسی گنده گوزی کرد عکس دیوار یا صفر شدنش موجوده میزارم کف فروم ، پس لطفا اگر تن ماهی خوردین و فاز نهنگ برداشتین قبلش یه فکری کنید ببنین اصلا چیزی برای گنده اومدن دارین یا نه بعد گنده بیاین ، منم میرم وقت باشه فردا شب میام فروم اگر نشد پس فردا ، خلاصه من وقتم رو پای کل کل های بیخود

بعضیا هم میان با فونت شماره 36 جواب میزارن که مثلا دیده شه ، برادر من ! من چشام مثل تو ضعیف نیست تو ریز ترین فونت هم بزاری میتونم بخونم ! مثل تو چیزی نیستم که چشام ضعیف باشه ! چیزه ... عه آها عینکی رو میگم فکر بد نکن :دی (کلا منحرف نباشیم :دی)

#پوشک_گوز!
    #مامور_خفت_شدن_سبز_چیف_شدن_دیوار_شدن
    #پلن_خودکشی
    #پلن_تک_تارگته
    #بازم_دیوار_شدیم
    #دگرگونی_تاپ_رید
    #بهانه_تقصیر_مولتی_هانتره_خخخ

#ساید_فروشی
    #خیانت_به_ساید
    #توهم_ناتار_کاتا_شدن
    #پایان_همر_ها
    #دف_نا_محدود

همر ده آرشک 39ک گرزی پرید البته همر کپ ارپیچی روش تلفات داد ...

ولی خب همر آرپیچیزن ها 45ک گرزی بود ، سبز پرید ؛ حالا حساب کن 39ک گرزی بیشتره یا 45ک گرزی ؟!

39ک گرزی رو با لاست یه همر کپ پروندن سوده یا 45ک گرزی رو سبز پروندن ؟؟

این همر تلفات خورد تا ده 1 آرشک با 39ک گرزی رو بپرونه (این همر جلو زن بوده)

اینم همر ده یک آرپیچی زن ها با 45ک گرزی لب مرز ان ای !!! که سبز پرید بعدا ؛ همرش هم موقعی که ده پرید زد یه جا ولی جا خالی دادیم :دی همری که قراره صفر بشه رو چرا روش تلفات دف بدیم آخه ؟!

سیاست جنوب دقیقا مثل سیاست خارجه ایرانه

فساد و خرابکاری و بعد ادای مظلومین و ستم دیدگان رو در آوردن

و اما برسیم به جواب بعضیا ؛
    خطاب به استاد بدا سطلان ادا ؛

این لینک همر بنده هست در سرور 1 آی آر قبل فیلترینگ ، لیدر یکی از شاخه های شمال شرق بودم ، در میتینگ اکیپ هم بودم عکس یادگاریش هم داریم خاستی بگو برات بفرستم، استارت بازیم هم برمیگرده به سرور 3 کلاسیک که توی ساید جنوب غرب زیر دست دوستان عزیز مثل مهرداد شوالیه و حمید ویسکی بازی رو یاد گرفتیم ، دورانی که خیلی ها نمیدونستن نت و ADSL چیه ما داشتیم بازی میکردیم !!!

پس دفعه بعد خاستی از سابقه ما صحبت کنی با بزرگترت بیا ؛
    (بعد از فیلترین هم به دات کام رفتیم با همین اسم در ساید SE ، هرچند خیلیا در عمرشون کام پلی ندادن که هیچ فقط تو سایت های فیک شاخ شدن و الان فاز گنده بودن گرفتن)

http://travian-reports.net/ir/report/924088480fe

http://travian-reports.net/ir/report/948597e5117

خوبه خودت اعتراف میکنی که توی شمال شرق بیشترین اکانته پس اگر 1% آی کیو داشته باشی باید بدونی ؛ ما ناتار ساید خودمون رو که کاتا نمیکنیم وقتی این حجم از حملات خودمون روش هست و نونمون رو داریم ازش در میاریم، و کاتا کردن ناتار هم موقعی متوجه شدیم که دیدیم ناتاری در لیست فارم اکانت های موجوده و 0 شده عکس مربوطش هم افقشین گذاشته و موجود هست ، پس نتیجه ای که میگیریم اینه که استارت این کثیف کاری ها از سمت جنوب بوده ؛
    جالبه میای ناله میکنی از ناتار زدن ، بعد یکی دیگه از جمع خودتون میاد پست میزاره " کسی که ناتار زده ازش خوشم اومده چون ذهن پلیدی داشته " !!!! یعنی تو جمع خودتون هم نقیص هست ؛ ولی خب ما تخمشو داریم وقتی بزنیم بیایم بگیم زدیم نه مثل بعضی بچه سال ها بریم پشت نقاب قایم شیم ادای مظلومین رو در بیاریم که ما نزدیم ؛ پس لابد خرزو خان زده، کم نیستن دهایی که چیف شدن 3-4 تا اسلات منابعشون 0 بوده !!!

فاصله حرف تا عمل ادعاست ؛ و هر چی ادعا بیشتر توانمندی کمتر ؛ حالا بازم بگو ما اگر میخاستیم کاتا کنیم شمال شرقی وجود و نداشت، این گنده گوزی ها حرفی بیش نیست ؛ فکر کردی با این حرفا بقیه می ترسن که تو چقدر خفنی و 50ک کاتا داری مثلا ! خودتو گول زدی گلم !

اینکه اکانت تک دهی یا با جمعیت زیاد داشته باشه برمیگرده به سیاست خودمون ، و ربطی به دیگران نداره شما پلن خودتو اجرا کن ببینیم چی رو میکنی اند گیم ! البته رسیدن به اند گیم هم کار هر کسی نیست ؛

در مورد اون بنده خدایی که فرار رو به قرار ترجیه داد و مولتی شو جا گذاشت و مثل چی داره رو مولتیش بازی میکنه بعد نامه میده میگه این اک رو میفروشم به قیمت یه پک گلد فلان ساید فیک X ؛ سلام برسون بگو ، همه سرور یه طرف اون جمله ای که تو فروم نوشته بودی که " ببینیم کی هست که بتونه جلوی تیم نرمال ما وایسه " یه طرف البته حذف تو هفته سوم هم رکوردی هست برا خودش ؛

تو ما رو با ملاک جمعیت مقایسه کن بعد سر وقتت درس مورال پاپ رو کلاس آموزش خصوصی برات میزارم ببینی چیه و چطوریه ؛

==============================================

جدا از جواب استاد بدا ؛ یه دو کلام حرف با کل سرور دارم ؛

این مسخره بازی زدن ناتار جواب نمیده دوستان گل، چون کسی که مختصات 30/30 شمال شرق هست مطمئنن ناتار کف بقیه سایدا هم داره رید میده پس فکر نکن میای ناتار 50/50 ان ای رو کاتا میکنی کار شاخی میکنی و نون ما رو تخته میکنی دقیقا تاپ رید چیز دیگه ای رو داره بهت نشون میده یکم درک و فهمت رو بیشتر و کن و بفهم این مسخره بازیا و بچه بازی ها که در میاری فقط عقده ای بودن خودتو نشون میده و در آخر دود این آتیش تو چشم خودت هم میره پس همین الان توبه کن و بزار کنار ...

در مورد ناتار چیف کردن و نامه ندادن ؛
    طرف تو پروفایلش زده حملات زیاد بود حس و حال نامه دادن نداشتم دیوار کردم، نزدیک 2 کا دیوار کرد همون هفته از همین طریق ؛
    بعد ما همین کارو کردیم ناراحت شده اعتراض میکنه ؛

بچه های شمال شرق ناتار چیف میکنن تا 24 ساعت دیوار نمیکنن ؛
    بچه های شمال شرق ناتار چیف میکنن اسم ده رو تغییر میدن به امثال اسم ؛ چییییف شدههههه که بقیه بتونن پیدا کنن و حذف کنن

همین دو تا کار رو بچه های بقیه سایدا انجام نمیدن؛ مثالش اکانت na3er ناتار چیف کرده اسم ده رو عوض نکرده از همون لحظه چیف هم دف ریخته تو 2 ساعت رفته رنک یک تاپ دف ؛
    پس اگر فرهنگ سازی چیف هست از ساید خودت شروع کن ؛ اگر لیدری اول ساید خودت رو اصلاح کن وگرنه حرف زدن رو همه بلدن
    اگر نمیتونی ما هم مثل خودتون باهاتون برخورد میکنیم بعد دیگه چرا اعتراض میکنی !؟

پ.ن؛ طرف جو گیر شده از دیرو تا امرو چند تا پست گذاشته فروم ( کف خابی فروم در پیش گرفته تا فرجی شود ) از وجود نداشتن ان ای تا دخالت نکردن مولتی هانتر گفته بعد حرف خودشو نقیص کرده تو همون پست گفته مولتی بیاد اعلام کنه ! یه یادی از مرحومین حذف هفته سوم کرده کلا ترکیب صنعتی و سنتی رو میشه مشاهده کرد :دی
    پ.ن؛ با اعلام نام فردی که کاتا کردن و لاشی بازی در آورده کاملا موافقم ( از سمت کل اعضای شمال شرق ) تا ببینیم این فرد عقده ای که ذهن پلیدی داشته و مورد حمایت دوستان جنوب هست کیه ؟

و من الله توفیق

شما 1سر به فروم اسپید بزنی متوجه میشی

درود به همه عزیزان حاضر در فروم ؛

والا سرور اسپید که بله باگ هایی داشته و خبر هاش به گوش ما هم رسیده منتها طبق نامه نگاری که مولتی هانتر داشتم این باگ ها توی سرور نرمال نیومده ؛ یعنی وراثت نکرده به نرمال ؛
    چون بعد اینکه اسپید ران شد و تقریبا نقشه های ساخت واندرش آزاد شد و خیلی باگ ها تا اون موقع شناسایی شده بود تو سرور بعدی که نرمال بود برطرف شدن ؛
    منتها یه نکته ای هست سرور باید تموم شه تا باگ هاش رفع بشه ؛ ایشالا اسپید بعدی که اسپید 5 باشه شاهد باگ های سرور 3 ایکس نباشیم !

منتها نکته خوبی که افشین جان بهش اشاره کرده ، منم کنجکاوم بدونم کدوم باگ بوده که باعث شده دوستان SE توی هفته سوم بازی بخاطرش حذف کنند !!! به نظر من که ( حالا نظر شخصی من هست و کاری به نظرات دیگران ندارم نظر هر کسی حائز احترام هست ) موضوع باگ نبوده و دلیل دیگه ای داشته که خف توی تصویری که افشین از تاپ 10 گذاشته جویای حال سرور هست ؛
    و صد البته بعضی دوستان آپشن های سفارشی مثل غارت خودکار و این چیزا میخواستن که به نظرم این سوسول بازیا رو بهتره بزارن کنار ؛ ببینید اینجا تراوینه ! تراوین یعنی وقت بزاری ؛ نه که صبح تا شب بری بیرون رو غارت خودکار باشه و بعد بیای تا کتیبه ها همر سنگین هم داشته باشی این بیشتر فیلم هندیه تا تراوین !!!

درود به همگی
    از اتاق فرمان اشاره کردن گویا تعداد اکانت های جنوب شرق داره کم میشه
    مثل اینکه بلیطی که خریده بودن رفت و برگشت بوده دارن بر میگردن به دژکول :D
    شوخی کردم دلخور نشین ولی خب خوب نیست هفته سوم کسی زیر حرفش بزنه لاقل تا هفته دهم میموندین ؛
    بدرود همگی

پ.ن؛ زیر عکس ما تو رو خدا ببین چی زده " کاربر تازه وارد " :دی

به به حاج ممد owldark
    آقا بیا یه سرور با هم بازی کنیم :D
    قدیما یه سرور تو یه سایت دیگه با هم بازی کرده بودیم که اینقدر ما زدیم اینو اون رو شما تو اون شلوغی ها صد کردین :D
    میگم پایه ای بیا سرور 5 ایکس بعدی بشینیم دور هم یکم خاطره قدیم رو تعریف کنیم

بله یاد آی آر قبل تحریم بخیر و البته خدا بیامرزتش ، مدیریت الانش که دیگه داغون شده و گلدش هم قیمت خدا :D نقره فروش بود دف فروش هم اضافه شد :D
    ایشالا همینجا سرور هاش قشنگ میشه

خبر آمد خبری در راه است ...