Posts by WolFlanD

درود

ما و جمع کوچکی از دوستان هم دوست داریم این سرور باشیم در ساید همیشگیمون شمال شرق، البته بعد اینکه جوایز سرور نرمال رو که 44 روز پیش تموم شد !!! رو گرفتیم ، وگرنه شرمنده اخلاق ورزشی همگی ...

به امید اینکه سرور خوب و جذابی باشه ؛

پ.ن : حالا 5-6 روز سرور عقب تر افتاد اتفاق خاصی نیست دوستان

من هنوز منتظر همر لیدرse میلاد ولفلند هستیم و یا دف که میگفتن دفساز هستن ولی رتبه دفی ندارن پس همر فکر کنم برای زدن ساید پنجم ناتار ها استفاده کردی واقعا بیا بگو توی این ۱سال بازی چیکار کردی اونم از تصمیاتت که باعث باخت سایدتون شد واقعا فرق اکانتت با مولتی توی چی بوده بازم میگم ۴۰۰کی عقب تر بودی توی هجوم الان رتبه ۱ هستی با ۱میل اختلاف که چی میتونی در موردش حرف بزنی و بهش افتخار کنی مثلا بگی ۱۰ تا همر زدم و ۱بار واندر اوردم پایین بتید بری بگی شروع کردم ناتار زدم که حداقل رتبه هجوم بگیریم و حتی همر نزدن به واندر مثل بقیه بچه ها تا بهشون ثابت کنم من باسایدم فکرش بکن اگر منم همین کار میکردم الان ساید بازنده بودیم واقعا جدی سوال من اینه دنبال چی بودی توی این سرور و دلیل این کارت چیه چون واقعا برام جالب شده و واقعا اولین بار میبینم این حرکت رو ؟؟؟؟؟

اولا من دلیل واجباری نمیبینم که بخوام چیزی برای تو یا امثال تو توضیح بدم ؛

دوما ما قبلا ده بار گفتیم جواب این سوالات رو ولی تو دیگه واقعا ثابت کردی شعورت کمتر از چیزی هست که بفهمی ولی خب برای بار یازدهم میگم ایشالا که اینبار دیگه میفهمی !
    ما تیم مون برای برد بازی نمیکنه ، مسلما بردن همیشه لذت بخش هست ولی هدف اصلی ما هیچ وقت نبوده و نیست و نخواهد بود، ما بیشتر برای دور همی و سرگرمی بازی میکنیم ؛ چون هم تعدادمون کمه هم تایم انلاینی اعضای ما کم هست ، همون طور که قبلا گفتم اکثرا سن بالا و شاغل و درگیر کار و خونواده هستن و به همین دلیل هم بود که اکثر همر های ما همر کپ بود ؛ و هزار تا دلیل دیگه که ثابت میکنه این موضوع رو ... به قول رضا که پستش همینجا تو فروم هست برای لذت بردن و سرگرم شدن و دور همی بازی میکنیم ؛ در مورد اینکه من چه تاثیری تو روند بازی داشتم قبلا هم تعدادی از پلن هایی که زدم و تاثیری که داشتن رو گفتم ؛ تو همین فروم بگردی میبینی ؛ ولی طبق شناختی که ازت دارم و میدونم اول یه چیز میزنی بعد میای پست میزاری دوباره یه هفته دیگه پیدات میشه و همین سوالات رو مطرح میکنی !

سوما یکی بیاد حرف بزنه ایراد بگیره که واقعا همر ساخته با همرش و تو پلن ها پوینت هجوم گرفته که ما باورمون بشه !!! والا تا جایی که ما امار داریم خود تو تا حالا حداقل 4 تا ده ناتار کتیبه کلین کردی و 3 تا واندر ؛ پس یه چیزی حدودا 800 ک پوینت هجوم از ناتار کشی به دست آوردی، بعد اومدی به ما میگی ما ناتار زدیم که پوینت هجوم بگیریم !!! خب ببین ما اگر ناتار زدیم دلیل داشت، چون اولا همر رو به واندر متای سه گانه میزدیم بازم نتیجه بازی همین بود ؛ و تاثیر خاصی تو روند بازی نداشت، دوما رنک اول تا سوم هجوم هم به متای سه گانه میرسید و دیدم خب خوب نیست که ما کسی رو توی رنکینگ هجومی نداشته باشیم و در آخر هم کل کل ها و بحث هایی که توی فروم شد پیاز داغش رو زیاد کرد که ما بیشتر داغ این رنک هجوم رو به دل بعضی ها بزاریم ؛ وگرنه خودت میدونی نهایتا جایزه هجومی 1/5خرجی که ما کردیم نبود و نیست و اینجور انگیزه ها مثل جایزه و برنده شدن هیچ وقت برای ما هدف نبود ؛

به حول قوه الهی این دفعه دیگه جواب سوالت رو متوجه شده باشی !!! و دوباره یه هفته بعد اینا رو نیای نپرسی :|

اما اگر واقعا ادعای بازی داری؛ سرور اسپید 3 بعدی بیا ؛
    نتیجه و تصمیم گیری کی بهتر پلی میده هم میزاریم به عهده بقیه ؛
    والا این سرور حتی 1/3 مولتی هایی که خودم ساختم رو نتونستم رید کنم و تقدیم کردیم به بقیه دوستان که غارت کنن ؛
    احتمالش هم زیر 1% سرور بعدی اینقدر کتیبه دست تو باشه مثل جنگ یونیک و چکمه کوچک و مرتاض کوچیک =)) ، و واقعا کسی که بازیکن هست خودشو تو یه سرور شلوغ و بدون ده تا کتیبه نشون میده :thumbsup:
    و با توجه به شناختی هم که از سرور های اسپید دارم بعید هست سه به تک بشه دوباره ؛ و حداقل توی یه شرایط بالانس قرار میگیریم برای رقابت

منم مثل خودت توتن میام که بهتر بشه کیفیت اکانت ها و تاثیری که میزارن رو مقایسه کرد :thumbup:

پ.ن ؛ کشته مرده اون جمله بندیت هستم اصلا =)) ، لیدر NE هستم عزیزم نه SE !

اون روزی که بحث کردی منو از اتحاد اخراج کردی، 6 ساعت طول نکشید همه اعضای اون اتحاد جز مفسد، اومدن تو اتحاد من و این خودش نشون میده بچه های شمال شرق کی رو قبول داشتن گل پسر ؛

در مورد جایزه و ... هم بار ها بحث شد، قطعا وقتی جایزه 2 میلیون هست کسی نمیاد 3 میل و بیشتر خرج کنه اگر هدفش جایزه باشه !! ولی تو به قول خودت با زرنگی و رفاقت بازی تهش یه میل خرج میکردی رو دو تا اکانتی که داشتی خوب کاسب میشدی دو برابرش سود ;)

خوبه خوشم میاد بعد همه تحلیل ها و مدارک و دلایلی که رو شد خودت هم اعتراف کردی که یه بی وجود بودی و اگر میموندی هم با همون دوستانی که توی ساید رقیب ما بودن میبودی و نهایتا واندر ما رو میزدی پس همون بهتر که همون موقع زدیمت، البته بعد زدن هم راضی به حذف نبودی، چند تا فیدرت چیف شد که حدفیدی، مفسد هم که همه دهایی که توی ان ای داشت چیف و صفر شد به عاقبتی شبیه خودت دچار شد ؛

ایشالا سرور های بعدی میبینمت و معلوم میشه کی چند مرده حلاجه :thumbup:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

رضا جان اگر شما و دوستان لطف میکردین و سه چهار تا خمره میساختین برای واندر شاید ما هم راضی به آوردن معماری به صورت موقت روی چند سطح آخر میشدیم، ولی بازم تکرار میکنم معماری بزرگ معجره نمیکرد برامون که خیلی تاثیر داشته باشه ؛

در کل خاطرت عزیز هست و ترجیه میدم این موضوع رو اینجا پیگیر نشم، این یه خط بالا هم جهت نبود خمره نوشتم که بقیه مخاطبین فروم در جریان باشن چرا معماری نیاوردیم ...

رضا جان معماری بزرگ انداختن رو واندر درسته ولی آخر کسی جواب ما رو نداد ها، بار ها تو گروه هم مطرح کردم، آقا معماری بزرگ بندازم رو واندر مشکلی نیست، نون دفاع رو شما میدی وقتی دو ایکس بشه منفی واندر ؟ چون طبق حساب کتاب گندم منفی ای که کردم دیدم توی 3 ساعت روی لاست می افتیم =)) ، دیگه دم همه شما با مرام ها گرم که هیچ کدومتون یه خمره هم نزدین برای واندر، یعد سر حرف میشه میگین ما حرف گوش نکردیم ؛

به نظر من اگر همه تو دف سازی واقعا جدی عمل میکردن و دف واندر میرسید به 4-4.5 همون تاثیر واندر با 2.5 میل دف و معماری یونیک رو میداشت، حتی میشد به امید و انگیزه این دف سنگین یکم زیر فشار گندم منفی و ... تحمل کرد و معماری هم اورد تو راند اخر، ولی وقتی اوضاع دف خوب نیست، اوضاع گندم خوب نیست، معماری بزرگ بیاد تاثیر خیلی زیادی نمیتونه داشته باشه که انتظار معجزه داشته باشیم ازش؛

به نظر من تا روز قبل واندر ها ما برنده سرور بودیم ولی همین کم کاری ما باعث شد ورق برگرده؛ اگر همه و همه دوستان به صورت جدی دف میساختن وضعیت کاملا متفاوت بود ولی خب خیلی ها این اواخر شل گرفتن بازی رو و با 5-6 نفر پلیر که نمیشه بازی رو برد ؛

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

در مورد این بچه اکانت صولتی و نرم و گرمش ؛
    ما همون موقع به اندازه کافی پرونده اکانت تو رو مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم ؛
    حتی افشین که روی اون اکانت بازی میکرد هم اومد و حرفایی زد تو فروم هست؛

اکانت تو دست جنوب غرب و سعید کستل بوده و این موضوع اثبات شده هست، افشین هم این موضوع رو تایید کرد حتی بعد از اینکه حذف کردی هم نامه ای که ما به مولتی هانتر زدیم تایید شد که جانشینی و لاگینی های اون اکانت از جنوب غرب بوده ولی گفته شد طبق قانون جانشینی حتی اگر ساید دیگه باشه نمیشه که اکانت بن بشه و ...

اسکرین شات تلگرام و حتی رکورد ویس آخرت هم هست، که میگفتی پسورد های اکانت های اونطرف رو از سعید گرفتم، دست خودمونه وبه نوعی داشتی تهدید میکردی که یا خودت باید واندر بگیری صد کنی و یا با اکانت های اون طرفی و اکانت خودت میزنی شمال شرق رو ؛ و دقیقا هم مشکل از روزی شروع شد که ما نخاستیم به مفت خوری مثل تو باج بدیم ؛

در ضمن همر اولت خفت نکردیم تو جایی، اون کاتا های همرت دومت بود تو کپ دف سازت که اول اسکات زدیم بعد زدیم خفت کردیم، ربطی به امار داشتن و ... نداشت، همر اولت هم گذاشتی تو دفاع که خفت شد توی دفاع از اون ده، همر دومت هم که ذات واقعیت رو باهاش نشون دادی وقتی جنوب پلن زده بود روی مستر وی، دقیقا زدی جلو زن اونا کردی یعنی خوشم میاد تایم پلن های اونا هم داشتی که کی میخوره به ما و کجا ریئل هست که دقیق جلو زن کردی براشون که یه همر واندر کوب از ما رفت؛ ولی ذات یه آدم مثل تو روشن شد واسه همه بچه های شمال شرق؛

قبل از زدنت هم بار ها و بار ها بهت فرصت داده شد که خودت رو نشون بدی و ثابت کنی که نکردی ؛ ما سر حرفمون و اثبات برادریمون گذاشتیم منحصر شمال شرق یعنی چکمه یونیک رو بزنی ؛ ولی تو در عوض ده بار اومدی گفتی پلن میریم رو جنوب یا شمال غرب ، ولی هیچ وقت عمل نکردی حتی وقتی گفتیم به دفاع نیاز داریم اومدی ده دقیقه قبل نشستن اتک روی کاکتوس 300 ک پیاده رو بک زدی و فرستادی بعدا برای جنوب، حتی اون زمان که سر کل کل پاپ داشتی با اکانت پاسارگاد افشین هی می اومد میگفت میزنیم اینو ولی بعد با تو میحرفید تو میگفتی نه نمیزنیم، و افشین میگفت تا همر استپ میخوره علیرضا رمز رو عوض میکنه و نمیزاره همر استپ کنم؛ از طرف دیگه هم دفت روی جنوب بود، خیلی جالبه وقتی سایدت در جنگ با جنوب بود تو کل دف دف سازت رو میفرستادی روی جنوب روی همر های اصلیشون بعد می اومدی میگفتی من بی طرف هستم؛
    حتی غارت خودکار اکانتت هم روی وی پی اس سعید بود =))

خلاصه اینجور بازی ها ازت دیدیم که زدیمت، چون نمیزدیمت خودت اولین نفری بودی که واندر شمال شرق رو میزدی، من تو رو از خودت هم بهتر میشناسم بچه قشنگ؛ تو فقط فکر منافع خودتی و اصلا کلمه هایی مثل ساید و تیم و منافع جمع برات معنی نمیده، هر طرف سود خودت باشه همونطرف هستی هر سرور هم بازی کردی اینو ثابت کردی ، پس برو تو همون سوراخ موشت قائم شو کتار بقیه هم شهری هات :thumbup:

تا حالا ده بار ثابت کردیم تو از اولش هم با جنوب غرب و سعید کستل بودی؛ اینم برای بار یازدهم ، منتها مثال خوبی هست که میگه کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده رو نه ؛

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

قابل توجه دوست عزیزی به نام جفری که میگی تازه از روز کتیبه ها وارد سرور شدی و خبر نداشتی که اکانت کستل از هفته سوم چهارم جانشین اکانت صولتی بوده تا روز آخری که اکانت صولتی بود و خیلی چیز های دیگه رو اصلا خوب در جریانشون قرار نگرفتی و خبر نداری رو به اشتباه تحلیل نکن ؛
    کاکتوس یک پلیر بسیار فهمیده داره که همیشه برای تیم بازی کرد و مورد تایید ترین بازیکن تیم ما ایشون هستن، ولی صولتی پلیری به نام علیلضا داشته که حذب باد بود و از اول دستش تو یه کاسه بود با جنوب ،
    در ثانی اکانت کاکتوس تارگت پلن متای سه جانبه بود :| و اکانتی که باهاش درگیری داخل سایدی داشتیم صولتی بود فقط !!! نه کاکتوس ! اکانت دیگه ای هم از این جنگ داخلی ضربه خورد اکانت مستر وی بود که همر صولتی خورد به اون و جلو زن همر های جنوب شد که همر اون اکانت پرید ...
    و مطمئن باش اگر صولتی تا الان میبود ... متای شما یه ماه پیش واندر رو صد کرده بود ! متوجه هستی که چی میگم !

در مورد سیاست خارجی و ... هم خیلی حرف ها هست ولی یه سری شون رو از اول میگم ؛
    روز اول سرور که تیم مصطفی بینام وارد جنوب شرق شد ، ( خب هر ساید دو تا ساید هم جوار داره ، مثلا جنوب شرق با شمال شرق و جنوب غرب هم جوار هست و معمولا متا هم با یه ساید هم جوار رخ میده) چون ما رو از قبل میشناختن و با هم توی سرور های قبلی درگیری داشتیم و ما اونا رو زده بودیم =)) خب طبیعی بود که سمت ما نمیان و با جنوب غرب متا میکنن و از شناختی که ازش دارم از همون روز اول استارت متای با جنوب غرب رو زده بود و تا یه جاهایی پیش رفته بود حالا وقتی که حذف میکنه پلیر های سایدش مثل امیرنا و همین موناکو و ... طبق سنت لیدر حذف شده شون راه رو ادامه میدن و جذب جنوب غرب میشن ، ساده تر بگم جنوب شرق همون روز اول از گزینه های متا با ما حذف شد و سمت جنوب غرب رفت و کاری نبود که بشه در موردش کرد چون همه چیز واضح بود ...
    شمال غرب هم فقط یکی از پلیر های ما اونجا بود که اونم به اشتباه ساید شمال غرب رجیستر کرده بود وگرنه بحث جذب و ... نبود سالار همیشه با ما بوده و هست و خواهد بود ؛ امیدوارم سرور بعدی سوتی نده ساید اشتباه رجیستر نکنه ؛
    میرسیم به گزینه دوم متا با شمال غرب ، ما از همون هفته سوم و چهارم که دیگه تقریبا جنوب یکپارچه شده بود اومدیم با پلیر هایی که همون زمان توی شمال غرب کاره ای بودن حرف زدیم ؛از جمله آرپیچی زن ها و والاک و چین ؛ منتها موضوع دقیقا اینجاست که هیچ کدوم یه جواب درست حسابی ندادن مثلا ارپیچی زن ها گفت من احتمالا ادامه نمیدم حذف میکنم چین هم گفت اصلا سرور یه جوری سطحش پایینه ناتار چرا نیست واینا شاید حذف کنیم بریم اسپید 2 آی آر و والاک هم اومد تقریبا یه طرح شبیه نپ ریخت با ما ،
    جمعی از اکانت های شمال غرب هم مثل اسان و پاسارگاد هم قبل از اینکه شمال غرب متایی با جایی تشکیل بده رفتن سرور اسپید 5 و اونجا با بازیکن هایی رفیق و هم ساید بودن که همین سرور نرمال توی جنوب غرب بودن و درنتیجه این رفاقت ها توی این سرور هم تاثیر گذاشتن و رفتن سمت جنوب غرب، در نتیجه متای سه به تک تشکیل داده شد ؛ و ما از اول گزینه و آپشنی جلومون قرار نداشت !

ولی در کل ؛
    1. ولی متای سه به تک
    2. اکانت هایی مثل صولتی و مفسد و زیرو هم توی ساید ما
    3. تعداد ناتار های بیشتر در اون سه ساید در نتیجه غارت بیشتر
    4. کتیبه هایی که توی اون سه ساید می افتاد بیشتر از کتیبه هایی بود که توی یه ساید می افتاد
    5. فاصله و تایم گیری توی پلن های ما با سه تا ساید واقعا دشوار بود ... اگر میخواستیم پلن بریم برحه زمانی خیلی خیلی زیاد بود و همین باعث شد خیلی کم پلن بریم ؛

این چند تا امورد هم امتیازات ویژه ای بود که این متای سه سایده که الان با اسم مسعتار freunden هست داشتن

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ممد این موضوع که بخوای بگی سه ساید نبود هر ساید یه نفر بود خنده داره ! من قبلا تو پستی عکس گذاشتم از اعضای تشکیل دهنده اون اتحاد که چند نفر متعلق به بقیه ساید ها هستن جدا از اون خود پاسارگاد تکی یه ساید محسوب میشه با اون حجم دفاعش :thumbsup:

تحلیل نوری هم نکات جالبی داشت ولی خب هر کسی از دید خودش بازی رو میبینه و تحلیل میکنه ولی خب ما مشکل اصلیمون همون کمبود دف بود و مشکل گندم بود ، اگر مشکل گندم نبود معماری رو میبردیم قطعا ؛

پ.ن؛ به احترام پسر عموی عزیز مهدی، جواب مسطفا فسقلی رو ندادم، ولی خیلی پایه کل کل هستی بگو یه کاری کنم فروم بسته شه دوباره ؛

بازم ما دو روز نیومدیم تو فروم

در طویله باز شد .... یه گله .... اومدن توی فروم ....

بازم این فسقلی اومده شکر خوری ! عاقا یکی پستونک این بچه رو بندازه تو دهنش ساکت شه !!!!
    آخه تو چقدر شکر میخوری !!! آخه بی وجود ، مرتیکه بی غیرت خجالت بکش این همه زدیمت تیکه پارت کردیم بازم اومدی میگی ما رو زدی تو ته تهش یه ساید رو تکی غارت کردی یه اتحاد مولتی داشتی رید میدادی و خدای پوش بودی و چکمه بزرگ و جنگ کوچک داشتی با این همه امکانات یه همر واندر زن ساختی یه راند واندر رو زدی اوج کاری که کردی این بود ؛ انتظار داری مدال بدیم بهت بیا بندازم دور گردنت حال کنی ؛

اوایل فکر میکردم واقعا حرفاتون بر یه پایه اساسی هست می اومدم جواب میدادم بعد دیدم هر چرتی شما میگین ما جواب میدیم یه بهانه جدید میزایین !!! یه دبه جدید میدین بیرون ، برو چند تا پست قبلی منو بخون هر چرت و پرتی گفتین با دلیل و مدرک ثابت کردم که شر و وری بیش نیست !!! ولی هی بازم میای تو فروم شکر میخوری ؛ به این نتیجه رسیدم تو فقط میای تو فروم شکر بخوری چون واقعا میبینم حرفتون از دهن در نمیاد از جای دیگه دارین باد هرز ول میدین فقط ؛

در مورد نوری خاک بر سرت کنم که وقتی چشم عقاب یونیک رو سبز میدی میره و اسکات از واندر نداری همر اضافی میزنی =))) و آجر سازی تخریب میشه !!! نوب اعظم بجای چشم بزرگ باید چشم کوچک میزدی تاثیرش بیشتر بود !!!! اگر واقعا اونقدر همر داری که بیای واندر رو کراپ لاک کنی بسم ا... اگر نه زر اضافی نزن ازین چرت و پرت ها گفتن رو همه بلدن تو اگر وجودشو داری انجام بده مرتیکه بی وجود ، زدم دهات رو چیف کردم همراتو ترکوندم عرضه نداشتی یه ده از من رو بپرونی ادعای لیدریت هم میشه ؟؟؟ متای سه به تک عنه ؟؟؟؟ واقعا حس میکنی شاهکار کردی که تو همچین وضعیتی داری برنده میشی !!!

در مورد همر ایمورتال و آرشک ، بهشون نامه زدم همرشون رو استپ کنن و بزنن به واندر، حالا ایمورتال چرا دو هدفه زد اول از همه خود ما تعجب کردیم !!!! با اینکه تو نامه گفتم تک تارگت بزنید !!! ولی خب فدای یه تار موی پلیر اون اکانت دیگه تک تارگت هم میزد تاثیر خاصی تو نتیجه بازی نداشت ....

اینم آمار دف واندرشون ؛ حدود 3.5 میل دف، فردا نولی نیاد شکر بخوره بگه ما صد میل دف داشتیم ازین شکر خوری ها خوب میخوره آخه

آقا محمد مهدی arrow اون پستی که قرار بود در مورد تحلیل سرور بزاری که دهن این دلقک ها رو ببندی که ضعف های ما چی ها بوده که باختیم رو کی قراره بزاری برادر !!! نمیزاری من خودم تحلیل خودم رو بزارم :D

هر چند واسه یه مشت نوب زبون نفهم تحلیل گذاشتن ارزشی نداره ما که خودمون میدونیم کجا ها اشتباه کردیم و کم کاری هامون چیا بوده ...

پ.ن؛ شکر خامه ای رنگ قهوه ای
    پ.ن؛ خودمونیما خوب داغ رنک یک هجوم رو به **ن بعضی ها گذاشتم :دی

اینارو یادتون هست هرچی اینجا گفتی خودتم انجام دادی فرقش اینه ما همه رو بانتها رسوندیم ولی تو نه اولش قشنگه دی یادته گفتم اونی که اخر میخنده ماییم بزن دیگه اون همر ایمورتال و همر خودت و ارشک و رمر ارو رو تکلیفمون مشخص بشه خخخخخخخخخخخ

اگر ما باختیم هم مطئن باش دلیلش تو یا امثال تو یا خانوم چینی نبودن =))
    محمد مهدی داره یه پست تحلیلی مینویسه حالا کی کارش تموم شه نمیدونم :دی

ولی به نظر من نیازی نیست به امثال تو دلیل باختمون رو توضیح بدیم !!

پ.ن؛ متای سه به تک بردن ذوق مرگ شدن نداره عمویی

در جواب نولی این پست رو مینویسم ؛

آخه بشر اسپمر تر از تو داریم ؟؟ اینقدر علاف !!! اینقدر بیکار !!! اینقدر نوب !!!! اینقدر بی شعور !!! اینقدر نفهم !!!! کسی که همه این خصوصیات رو داشته باشه فقط نوری مولاکو هست !!!

آخه نوب خان معروف !!! رفتی تو فروم پست گذاشتی "چگونه کتیبه احمق جنگ آموز شود" ملت اومدن جوابت رو دادن راهنماییت کردن بعد میگی پست آموزشی گزاشتی !! گفتم تو گروه خونیت به پست آموزشی نمیخوره راست گفته بودم :thumbsup: ، مشخصه تو ای ار نهایت کتیبه ای که بهت میرسید همین احمق کوچک بوده !!! ولی به نظر من نوب تر از اونی هست که اصلا کتیبه دستت بیاد حتی گیج کوچک باشه !!

آموزش های فوق حرفه ای توسط مامول مخفی پناهنده به ج.غ مولاکو نوب خان بزرگ ؛

- چگونه بیگ همر بسازیم و بعد سبز چیف بشیم =))
    - چگونه هم خفت بشیم و هم کتیبه رو بدیم به ساید مقابل =))
    - چگونه پلن چیف بریم و قهوه خونه روشن کنیم ده طرف چیف نشه و هر چیفر 5 تا دونه وفاداری بیاره پایین =))
    - چگونه با دستمال کشی متای سه به تک کنیم =))
    - چگونه بریم ناتار های ساید حریف رو کاتا کنیم =))
    - چگونه روی کپ یه اکانت مولتی دیوار بشیم =))
    - چگونه بیشتر از 8 تا کپ سایدمون رو بزنن و ما اصلا خبر دار نشیم =))
    - چگونه چشم عقاب یونیک رو بدیم بره بعد بریم چشم بزرگ بزنیم اسکات هامون بازم دیوار بشن =))
    - چگونه یه همر 125ک گرزی کپ رو بزنیم به واندر و بخوره به آجز سازی =))
    - چگونه بیان توی سایدمون ده بزنن ، سه بار بریم برای صفر کردنش و هر بار اینسرت و دیوار بشیم =))

خلاصه استعداد و پتانسیل های خوبی داری حیفه این دانش ها رو با بقیه دوستانی که در این سایت بازی میکنن به اشتراک نزاری !!! من خودم به شخصه تاپیک رو بعد از پایان سرور نرمال برات باز میکنم یا خودت میری این آموزش ها رو میزاری یا من با عکس هایی که دارم به قول خودت نمایشگاه برات میزنم =))

یکی بیاد این قسمت حرفای این نوب رو ترجمه کنه " تو انقدر راحت میشه با جویگیر کردن از با کاری وادارت کرد یا از کارت سر دراورد بایه حرف من داری ناتار میزنی از دور بازی اصلا فکر به اکانت های مادور شدی بایه حرف رفتی لینکی که من دادم چک کردی "

دیگه کم کم داره نوشتن هم از یادش میره، بلاخره عوارض مصرف شیشه این چیزا هم هست :D

اون مدالی که 6000 نفر دارن اگر تو داری مطمئن باش ما که سهله فارم های ما هم دارن عمویی ؛

میبینم که به دهکده خوش اسمی حمله کردی، اسم ده رو فقط به عشق خودت گذاشتم که وقتی همرت میخوره بدونی به چی حمله کردی =))

ما اگر باخته باشیم هم داغ بعضی چیزا رو به دلت گذاشتیم ؛

جدا از اون به همین که به اندازه کافی از همتون لینک دارم که هر بار واق واق کردین دهنتون رو ببندم کافیه ! ولی شما دریغ از حتی یه لینک !!! خخخخ دلم براتوت میسوزه ناموسا، چون خودت دیدم ابراز ناراحتی کردی باشه دیگه اذیتت نمیکنم گلم =)

آقا اینا چشم عقاب نداشتن کور زدن به واندر ما شبیه سازی هاشون اشتباه از اب در اومد یه همر اضافی خورد به اجر سازی ما =)))

یکی خاهشا بیاد بهشون بگه اهمیت کتیبه چشم عقاب رو =))

پ.ن؛ آقا سعید سیویل که آجر سازی واندر میزنه کجاست :D ، اون اوایل سرور هم فقط مولتی های ما رو میزدی ببین کارت به کجا رسید کاکو :thumbsup:

^ ویرایش شد ^ دیگه واسه من فازه گنده بازی بر ندار . مردی تو عمل ثارت کن وگرنه هر ننه قمری تو خونشون پوشت پی سی لات شهرشونو و کل شهرم از اونه . ببین اون لنگه دمپایی که میگی اندازه همین همر یاکوزا بود که زدین به واندر پس خاک تو سرت که واندر زنت لنگه دمپاییه . من مثل سگ دیوار شدم که دفتونو رد کردم یا تو که لینکم نگرفتی بدبخت بچه خوشگل . اخه ^ ویرایش شد ^ تو چی حالیته که بازی حالیت باشه تو غیرت نداری بعد امدی ناله میکنی کلا همه دیگه تورو میشناسن برو یه تشت پیدا کن بشین توش تا ذوب نشدی اگه میدونستم اینقدر میسوزی از متا ما با اس دبل زودتر اینکارو باهان میکردم تا خودت که هیچ کل تیمت بسوزن خخخخخخخخ

منتظر دکمه پایان بازیت هستم زوود بزنش پسر خوشگلم

دیگه جواب واق واق کردنتو نمیدم بعدا زنگت میزنم میام سراغت اینجوری حال نمیده

واسه تو که مورچه ای بیش نیستی چی گنده بیام آخه پشمک ! پشه هم از تو گنده تره مورچه جون ؛
    قرار دعوا بزار بیا ببینیم کی کی رو دفن میکنه عمویی =)) شاخ مجازی ن******

خاک بر سر تو که تنها تو یه ساید داری یه اتحاد مولتی رو رید میدی و باز هم خاک بیشتر تو سرت که تنها تو یه ساید فقط تو داری همر میسازی و همه ناتار های اون ساید رو با نزدیکترین فاصله غارت میکنی ، و باز هم خاک تو سرت که روی نانکپت جنگ آموزه و چکمه بزرگ داری که همرت این بود !!!!
    خاک کف پای یاکوزا و امثال اون هم بازم بخوره تو سرت که نفهمیدی همر اون همر کپ بود و بدون جنگ آموز ساخته شد در حالی که تو با این همه مزایا که بالا گفتم دمپایی ساختی !!!
    و باز هم خاک عالم بر سرت که هیچ کدوم از اینا رو نفهمیدی و کور بودی که من باید بیام بزنم تو سرت تا بفهمی !!!

من همیشه تو شبیه سازی همر هات رو بیشتر زدم ولی همیشه ثابت کردی بی عرضه تر از اون چیزی هستی که حتی ما فکرشو میکنیم ؛

یه قسمتی تو پستت گفتی "من مثل سگ دیوار شدم که دفتونو رد کردم" تا جایی که از توی نوب اعظم لینک دارم ؛
    - یا مثل سگ به قول خودت دیوار شدی و دف رو رد نکردی !!!!

- یا بازم مثل سگ چیف شدی تقریبا سبز !!!

حالا لینک دیگه ای این وسط هست شر تفت نده بیا عکسشو بزار !!!! دقت کردی تو هیچ کدوم از پست های گنده اومدنت اصلا لینک و عکس نیست فقط یک بند داری چرت میبافی ؟؟؟ ولی من همه جواب هات رو با عکس و مدرک دادم، خجالت نمیکشی بدبخت عقده ای ؟؟؟ آخه گزافه گویی تا کی !!! خالی بندی تا کی !!!! پشت متای سه سایده قائم شدن تا کی !!!! از مال دیگران بالا رفتن تا کی !!!!

متای سه به تک هم یادت باشه مال ضعیف هاست؛ کسایی که قبول دارن ساید مقابل ازشون بهتره و از ترس **** شون میرن متای سه به تک میکنن که پاره نشه !!! تو فقط یک درصد فکر کن سرور دیگه ای بتونی سه به تک متا کنی بی غیرت بی وجود، تو مال این حرفا نیستی که تک به تک جلوی ما قرار بگیری !!! وجودش رو نداری بچه قشنگ !!!!

زنگ بزن یه مشت فوش آبدار برات گذاشتم کنار فقط یادت باشه خودت گفتی زنگ میزنی ؛ بی وجود و بی غیرت عالمه اونی که زنگ نزنه هاااا

مصطفی فسقلی !!!

اول از همه بگم اون موقع که خاب بودی گل پسر ؛ یه بی غیرت بی وجود توی سرور باشه اونم تویی همه میشناسنش ؛
    ^ ویرایش شد ^

ده wild cat تو تا حالا دو بار توش 60ک گرزی ساختی زدی به ما، نوب بزرگ اون ده رو اگر چیف کردیم میدونیم همر نداشت ولی چیف کردیم که برای بار سوم و جهارم دوباره توش 60ک گرزی ساخته نشه ؛ واقعا که تو چقدر نوب و ابله هستی که نیمفهمی هر پلنی که ما میزنیم دلیلی داره وگرنه کی میاد ده خالی رو که بی خطر باشه رو بچیفه اخه گل پسر ! از نفهم بودن و کمبود شعور داشتن تو هر چقدر بگم کمه !!! تو واژه نادان رو به توان دو رسوندی و اثباتش کردی در این مدت ؛

همر اند گیمت هم که میگی همر همر ، دمپایی لنگه ای بود که هفته بیستم سرور رو شد و دیدی چطور مثل سگ دیوار شد =))) اینقدر همر همر اند گیم نکن تنها تویه ساید افتادی یه اتحاد مولتی رو داری رید میدی حس خود شاخ پنداری بهت دست داده !!!! احمق جان الان به زدن فیدری که دو روز از بنا کردنش میگذشت و پاپش 70 بود داری مینازی ؟ اوج قدرتت همینه ؟؟؟ =))) بمیرم برات عمویی چقدر تو چقدر قوی هستی

دیدم اون موقع ضعیف بودی، گفتیم ضعیف کشی حال نمیده موندم علنا رفتی زیر پرچم جنوب بعد زدم همر هات رو چیف کردم اونم سبز =)) پس دیگه ساکت ؛

خانوم چینی ! ویسی برای ما نیومد !!! نمیدونم توهم زدی یا دستت لرزیده اشتباهی برای کس دیگه ای فرستادی، بهت هم توصیه میکنم جای واسطه گری که بخای بری از گوشی رفیقات پیام بفرستی ای دی تو برام بفرست توی بازی خودم بیام بالا سرت ببینم چی قد قد میکنی عمو جون، ^ ویرایش شد ^ چه برسه اسفالت کنی =))) چند تا همر زدین رو ده یک من عرضه چیفش رو نداشتین ؟ ولی من همتون رو زدم از همه تون لینک دارم =))) برو گوجه برو تو سوراخ موشت قائم شو نبینمت بی غیرت بی وجود

===================================================================================

سعید جان ما موقعی ادب رو گذاشتیم کنار که دیدیم یه مشت بچه سال نفهم افتادن تو فروم هی گنده بافی میکنن و حرفای گنده تر از دهنشون میزنن کسایی مثل همین فسقل بچه و مولاکو رو منظورمه ؛ خب نمیشد ما بشینیم هر چی اینا شر میخان تفت بدن رو گوش کنیم که !!! ما هم به سبک خودشون جوابشون رو میدیم ؛

اول یکی میاد فوش میده ~~~~> فسقل بچه بی غیرت معروف سرور
    بعد یکی دیگه میاد میگه به هم فوش ندین ~~~~> مسعود
    بعدش یکی میاد منطقی میحرفی و درست حسابی و بی حاشیه میحرفه ~~~~~> خودت سعید جان
    بعد یکی میاد تیکه میندازه ~~~~~> مولاکو

سیاست قشنگیه ولی ؛
    ما جواب هر کسی رو به سبک خودش میدیم ، هر کی احترام بزاره بهش احترام میزاریم هر کی چاله میدونی بحرفه چاله میدونی میحرفیم، هر کی تیکه بندازه تیکه میندازیم جوری که تیکه پاره بشه ! هر کی هم فوش دوست داره فوش میخوره خب، شاید دوست داره فوش بخوره چرا باید بهش کم لطفی کنم فوشش ندم XD

حرفای امثال مهتی لوسیفر که یه هفته نشده حذفیدن برای من که اصلا ارزشی نداره والا، همیشه یه سری هستن پشت سر آدم واق میکنن مشخصه چی هستن ؛

خب شما که پولداری یکم به این نوری و فقیر و فقرای سایدت بده ؛ اولین بار هم خود نولی اومد تو فروم گفت ناتار میزنی نگران نباش من بهت 200 هزار میدم؛ پس بحث پول و این چیزا رو هم خودتون شروع کردین، آخرش هم خب به نفع خودش شده دیگه قراره بیایم سر کوچه اسایشگاهش خیریه بزنیم هر روز بهت تیتاپ و شیر موز بدیم ؛ تو هم اگر خونه و ماشین اینا داری که بعید میدونم ولی خب اگر واقعا داری یکم به فقرای سایدت برس ثوابی هم میکنی ؛ اینا هم نمیان عقده هاشون رو به دیگران نسبت بدن ؛

جهت اطلاعت هم عکس هایی که دست ما رسید بیشتر از اون یه عکس بوده ، بگرد پیدا کن کی بوده که از تیم خودتون بوده :D

موفق باشی

===================================================================================

حالا نولی نمیخاست به احترام داشش جواب ما رو بده ولی 20 خط تایپ کرده :دی

برو بزار باد بیاد عامو امثال تو فقط تو فروم گنده میشن فروم هم حکم خونت رو داره تو ساکت بشو نیستی پس فاز با کلاسی نگیر گلم شخصیت نفهم و بی شعوریت به همه ثابت شده ، حرف از تیزی نزن تو تیزی بخوری که تو قبری گلم اونی که خورد بهت نوک خودکار بوده لابد که میگی تیزی =))) تو رنک تیزی رو از دور ببینی فرار میکنی عمویی !

بابا بچه زرنگ !! ملوان زبل !!! رفتی لینک اصلی ادرس فروم آی آر رو گذاشتی تو چقدر ابله هستی اخه !! لینک تاپیکی که توش پست آموزشی گذاشتی رو بزار دلبندم !!! رفته لینک فروم ای ار رو گذاشته !!! لینک تاپیک !! تاپییییک !!!! هر چند از اول میگفتی خالی بسته و گروه خونیت به پست اموزشی نمیخوره بهتر بود تا بخای خالی ببندی و لینک فیک بدی =))

اینقدر همر همر و رنک همر نکن، نشستی تو متای سه به تک ، 30 هفته در صلح و ارامش همر ساختی با جنگ اموز ادعای همر سازی هم داری !! اگر یکم سرور بالانس بود یا سطحش بالا تر تو خیلی وقت پیش حذف کرده بودی یا مثل سرور اسپید 5 فارم شده بودی هم اتحادی هات غارتت میکردن =))

در مورد پروندن همر و ... کلایه همر کاکتوس رو پروندی دیگه گل پسر !! چیزی غیر از اینه ؟ جا داره بهت بگم که اکانت هایی مثل ASAN . VALAC . arpichizanha که یه زمانی تو تو تاپ غارت بودن رو قاطی باقالیا کردیم یا نه ؟ خیلی همر هاتون هم که دیوار شد =)) یه سری هم که سبز چیف شد =))
    همونایی که سبز چیف شد الان میموندن واندر زنی بودن برای خودشون =)))

یه جوری میای پست مینوسی انگار از اول بازی هم ما یه درصد احتمال برد داشتیم !! آخه بچه قشنگ توی متای سه به تک دیگه تکلیف بازی از روز اول مشخصه !!! لابد تو هم مثل اون فسقلی میخای بگی که ما یه اتحاد زیر شاخه اکانت های تک دهی پاپ 600 داریم و اونا هم با ما جمع ببندی بگی تعداد ما بیشتره ؟ برو خودت رو گول بزن عمویی این راهی که تو داری میری رو ما ساختیم عزیزم

ما فقط موندیم تو سرور و بازی کردیم که چوب تو استین تو امثال تو کنیم و راضی هستیم از بازیمون چون خوب چوب تو استینت کردیم طوری که ... ! =))

یه عکس از اون مدالی که 6000 نفر توی دنیا دارن رو بزار ، احتمال 99% ما هم داریم فقط خودت نداری =))) بجای زر زر زدن عکسشو بزار منتظریم ؛

پ.ن؛ یه بار نشد ما بیایم فروم این نولی شر تفت نداده باشه !!!

^ ویرایش شد ^

امشب سلطان ادا و ادعا های پوچ اسباب درجه یک زده، یکضرب افتادی رو فاز شر گویی =))

من اگر بهم فشار می اومد از باخت که ترک تراوین میکردم ولی میبینی هر سرور قوی تر از سرور قبل =)))
    خیلی نوب و گلابی صفت هستی که با اینکه تو پست قبلی گفتم ولی بازم نفهمیدی ! ما اصلا بخاطر پول و جایزه و برد بازی نمیکنیم مثل تو ما بخاطر دور همی و سرگرمی بازی میکنیم، صد تا اینجور سرور فدای یه تار موی یکی از اعضای گروه ما :)

سرور هایی هم که ما باختیم امثال تو رفتن از بقال سر کوچه تا خاله موصی شون رو اوردن تا ما باختیم وگرنه من ندیدم جایی یه تیم6-7 نفره مثل ما بتونه اینطوری پوز یه اکیپ پر ادعا مثل تو رو به زمین بمالونه ؛
    قبلا گفتم بازم میگم و بار ها هم تکرار میکنم تو کله پوچت بره ؛ تو این سرور عددی نبودی و نیستی و نخاهی بود؛ اگر هم بازی رو بردین از خیر سر پلیر های دیگه ای بود، که ما برای اونا ارزش قائلیم چون بر عکس تو که یکضرب داری شر میگی اونا تو عمل خودشون رو ثابت کردن؛ اگر هم باختیم کم کاری خودمون بود؛ بازم نوبی مثل تو نقشی توی دلایل باخت ما نداشت اینو بهت تضمین میکنم ؛

لینک پست های اموزشیت رو برام بفرست =))) عمرا اگر لینکی باشه !! تو گروه خونیت به آی آر و پست اموزشی نمیخوره پسرم !!! تو خودت زیر دست ما بازی رو یاد گرفتی جوجه الان اومدی جیک جیک میکنی تو فروم برامون =)))

70% اتحادت مولتی و پوشر هستن دیگه نام آوردن نمیخاد آدم کور بره تو مپ اطراف نقشه رو باز کنه ببینه کپ مولتی هات رو میبینه مخصوصا اسم بعضی هاشون رو اسم دهات هم هست مشخصه اکانت های خودته =))) برو با سوال های سخت تر برگرد گلم ؛ من 0 تا 100 سایدت رو حفظم بچه قشنگ ؛

یه عکس از این نقشه قارچی شکل بزار والا من از هر زاویه میبینم تعداد ناتار ها هم بخایم در نظر بگیریم ناتار های سه ساید دیگه سه برابر ما هستن !!! چه برسه به بازیکن هاش !!!

کل افتخارات سرور مال شماست یا نه رو اخر بازی مشخص میشه گل پسر =) الان شکر خوری این چیزا زوده برات قشنگم ؛

دو تا سرور اینجا بازی کردی جفتش هم صد کردی ؟ تا جایی که من یادم میاد و مستنداتش موجود هست سرور اسپید 5 تو با 5 تا ده فارم بودی فقط تو اتحاد بودی و بقیه داشتن غارتت میکردن =)))) پس از رو مال دیگران بالا نرو اونی هم که واندر رو صد کرد اصلا تو اکیپ تو و امثال تو نیست گنده تر های تو میرن با اون هم بازی میشن !!!! بازم تاکید میکنم از رو مال دیگران بالا نرو !!!! بعدش هم بچه قشنگ این سرور هنوز تموم نشده که جمع میبندی صد کردیم بمون اول صد کن بعد شکر خوریش رو بکن عمو فدات !

پ.ن؛ طوری قهوه ای شدی یه چاه آب هم تمیزت نمیکنه، توصیه میکنم برو تو سوراخ موشت قائم شو و تا سرور تموم نشده در نیا !

در آخر هم اینو بگم سعی کنید بجای چرت گویی و حاشیه سازی حرفایی که میزنید با دلیل و مدرک باشه والا کل حرف هاتون شده ادعا و پشمک بازی !!!! ما تو هر پستمون یه عکس مستند بر حرفامون هست ولی شما فقط شر میگین و ادعا میکنید !!!!

^ ویرایش شد ^

خوب انگار کتلند جون پیداش عمویی عزیز دلم خودت ماشینتو^ویرایش شد^ محلتون چند ؟ اخه گلابی ده کت لند من که چند روز پیش دیوار شده بود دیگه همری نداشت ده ساپ ۱ هم گذاشتم بیای بزنی که بگی دفی نداره بیای رو ده همر اصلیم که دقیقا همین کارم کردی وگرنه اخه ایکیو با یک دهم این دف هم میتونستم دفت کنم و اینکه اون همر داشت نون خور همر اصلی میشد بهتر بود نباشه وقتمون پر بود نمیشد پلن بریم امدی زدی نوش جونت اما بعدش ۱۱ تا همر کردی تو دیوار . درباره عکس هم خودم این عکسارو دادم به دوستت که بیاد بهت بگه عزیز دلم تو از ع... منم بهم نزدیکتر نیستی چه برسه به رگ عکسایه گندوم منفیم دیدی که کل وجودت به لرزه افتاد اندازه واندرتون دف بود این تازه ۱ ساعت قبلش بود موقع اتک خیلی بیشتر بود که متاسفانه حتی لنک نگرفتی اگه واندر زناتونم میزدین بازم دف میشدین خوشگل پسر . اینقدر میای حرف میزنی زدیم زدیم اخرش چی شد ؟ اگه برنده بودین دیگه چکار میکردی تو . اون اسایشگاهی که میگی نورولله توش بزرگ شده حداقل شعور و معرفت یادش دادن اما تو طویله شما چی بهت یاد دادن ؟ در مورد متا کردن هم ۱۰۰ بار امدی ^ویرایش شد^ من گفتم معلوم نیست اما واسه ناتار زدن یادته گفتم تو دف داری بدی و منابع من همر بلند کنم .؟ گفتی نه همین حرفو به سعید زدم گفت از ۱ تا ۱۰۰ هستم اینجاس که فرق ادم با ادم معلوم میشه تو یه بچه خوشگل مو شرابی هستی که فقط منافع خودشو میبینه اما بچه ها جنوب مرد بودن و رو حرفشونم وایسادن پس نیا هی گریه زاری کن ۳ به ۱ بوده . برو تعداد دهکده هایه کل اکانتایه خودتونو حساب کن ماله ما هم حساب کن بعد بیا .
    تو چکار به وزنه ممد داری ^ویرایش شد^ اصن ممد وزنه 40 کیلو بزنه میمیره پاشو بیا شهرکرد تا ۴۰ کیلو نشونت بدم خوشگل
    در آخر

عمویی تو و امثال تو حکم زنگ تفریح دارین واسه ما

کره خوری هم حدی داره پسر !!!!
    ده تو همر نداشت بچه قشنگ ؟ پس این چیه ؟

واقعا فکر کردی هر کسی تو فروم میاد مثل خودت نوبه ؟ یا تو سرور نیست یا تو فضا زندگی میکنه که میگی دهات همر نداشتن و نون خور اضافی بودن؟! اگه نون خور اضافی بودن چرا ساختی پس؟ یه حرفی بزنم خندمون نگیره عمو جون !

تو فکر میکنی ما از دست دادن اون همرا باعث شده بیایم بگین که مثلا باختیم ؟ که 11 تا همر دیوار شد ؟ اگر اون همرا مهم بودن که نمیزدیم تو پلن ؛ چقدر ساده و ابله هستی که فکر میکنی بخاطر چند تا همر جنگی ما میگیم باختیم، دلیلی هم نمیبینم دلیل باختمون رو به کسی بگم ؛ ولی متای سه به یک باختن عار نی ؛

گندم منفی تو ما رو به لرزه در آورد ، آره یه لحظه حس کردم پام یه تکونی خورد واسه خاطر گندم تو بود =))
    خوشم میاد تایید میکنی نوری تو اسایشگاهی که ما پولشو دادیم بزرگ شده ؛ بلاخره کسی که یتیم باشه باید هم برای یه برد تو بازی و دو قرون کاسبی کردن خوشحال باشه که روزی ده بار پست بزاره تو فروم :thumbsup:
    موندم اگر این سرور ها جایزه نقدی نداشت نوری الان کدوم چار راه چادر سرش کرده بود کاسه گذاشته بود جلوش که دو قرون پول جمع کنه ! :thumbsup:

الان چند تا توله همر دیوار کردی اینقدر خوشحالی که از سوراخ موشت که دو هفته توش قائم شده بودی بیرون اومدی ؟

دهن سرویس عالم باشه اونی که دروغ بگه :thumbup: ما هر بار تو حرف زدیم فقط دستمال کشیدی که بیا به ادمین بگیم ناتار ادد کنه، ده بار از پرسیدیم جرئت نداشتی بگی با اون طرف هستی از ترس اینکه ... ^ ویرایش شد ^ !!!
    بعد گفتی جنوب این کار رو کرده باشه میزنم، رفتی دو هفته پیدات نشد، به مملی پیام دادیم گفت کی بدون انبار بزرگ آخه میتونه همر بلند کنه !!!! تو اصلا حرفی از گندم و... نزدی ، چی زدی که توهم زدی گل پسر ؟

تو از همون روز اولت دلت میخاست از بچسبی به ج.غ ، چون بلاخره ج.غ یه مشت جوون کم سن تر هستن ما سنمون بالا تره می اومدی سمت بد میشد برات ! ^ ویرایش شد ^

لاقل شهامت داشته باش اعتراف کن، نیا زر نزن که مشخص نبود و این حرفا تو فقط میخاستی مثل خاله زنک ها با دستمال کشی وقت بخری که نزنیمت ؛
    حقیقت همین است و بس ؛

اون اخر پستت هم شدی شکر خور مملی دیگه ؟ مملی خودش جرات نداره جواب بده خاله موصی رو فرستاده جلو بیاد دفاع کنه ازش، اون مملیت اینقدر سوتی و حرف های رنگاورنگ تو چت ازش دارم که رو کنم باید بره تو افق محو شه ! پس همون بهتر چادر سرش کنه نیاد اینورا

پ.ن؛ کل شهر کرد چند ؟
    پ.ن؛ دیه سگ چقدره ؟ سگ اصلا دیه داره؟!! نداره؟ بهتر ؛ شاید سگی رو زدم کشتم این روزا، بلاخره کسی که یه زمانی نون خورت بود الان برات واق واق کنه رو باید به دار آویخت سلاخی کرد ؛
    پ.ن؛ یه چیزایی میگم که دل میخاد ؛ امثال تو رو ****** زیاد ...

پ.ن؛ جواب نصف بیشتره حرفای پست قبل رو ندادی چون جوابی نداری بدی، آفرین برو تو همون سوراخ موشت کمتر هم بیا فروم زر زر کن ؛ برو دیگه این طرفا نبینمت عمو جون =))

^ ویرایش شد ^

یک سری علاف نشستن تو فروم هی پشت هم پشت هم پست میزارن فاز شاخی گرفتن فکر کرده پست بیشتر هر کی بزاره بهش مدال میدن ؛ هی هر سری میاد یه دو خط مینویسه ادعای شاخ بودن هم داره ؛ کنسرو ماهی خوردی فاز نهنگ برداشتی عمو فدات ؟

در جواب موصی فسقلی ، خودت و رفیقاتو سر هم بزاریم قیمت ماشین من نمیشه ؛ اینم چون پرسیدی بهت میگم که ناراحت نشی جواب سوالت رو ندادیم :)
    ^ویرایش شد^ همه حرکاتت طبق پلن بوده ؟ یا ^ویرایش شد^ که همه حرکاتت طبق پلن بوده ؟! یعنی خودت دهی که اسکات زدیم 12ک تیکا داشت رو گذاشتی ما سبز چیف کنیم ؟ فکر کردی با همچین حرفایی میتونی ارزش کار ما رو بیاری پایین گلم و خودت رو شاخ جلوه بدی بچه زرنگ ؟ خخخ
    تعداد اکانت رو ملاک قرار میدی ؟ از یه اتحاد اکانت های تک دهی میترسی یعنی ؟

یک ساعت قبل نشستن اتکا امار دف و اینکه دیوار شدیم در اومد، باور نمیکنی از بچه های اکیپ ما بپرس یه ساعت قبلش من تو گروه نوشتم دیوار شدیم ؛ اینم عکس دفاعت که صرفا بدونی من از رگ گردن بهت نزدیک ترم این قومپوز در کردن ها رو توی جمع فامیلتون که همه مثل خودت هستن برو ارائه کن ؛ اینجا خریدار نداره حرف های پوچت فسقل خان ؛

نمیشه بهت گفت برو بزار باد بیاد، باید بگم برو باد داره میره =))

==========================================================================================

جفری جان شما هم اومدی گفتی توتال ، توتال لیدر رو سرور های قدیم ای ار که هر ساید 5-6 تا اتحاد و لیدر داشت و یه نفر برگزیده لیدر ها بود میگفتن ؛ که فلانی دیگه توتال لیدر فلان سایده، اینم جهت اطلاعت میگم چون اون رفیقت که چند تا سرور پشت هم بازی کرده این چیزا رو نمیدونه من باید به بچه های تیمش القاب تراوینی رو یاد بدم ؛ فکر کنم ساید هایی مثل دژکول و وارین یا ... بازی میکرده ؛
    این سرور یه اتحاد هم نبود ساید ما چه برسه چند تا اتجاد که توتال داشته باشیم !!!
    در مورد شیپور هم اصلا حالیت نیست منظور من از شیپور ناتار دست هیروش گرفته زدن کتیبه از ناتار رو گفتم !!! جدا فکر کردی برای کاتای دهکده های ناتار طرف شیپور دستش گرفته ؟ خخخ

مولتی زنی هم شما کردی ما هم کردیم، شما زدی دیوار شدی ما زدیم شما نفهمیدی کی زدیم اصلا !!! فقط اومدی دیدی کپه نیست، یاد بگیر که همیشه تو هر کپی مقداری دف بریزی بجای اینکه بخای خودت رو توجیه کنی ؛

جفری جان گل گفتی ، منم حرفم همینه هر کسی لنگ پوله بگه ما براش پول میزنیم دیگه اینقدر تو بازی حرص نخوره یه ثوابی هم میبریم، همین پولو میدیم به معلولین بدیم به بچه های جنوب چه فرقی داره کار خیر کار خیره ؛ منم اگر برای هجومی تلاش میکنم صرفا برا اینه یه مشت مفت بر این مدال هم مفت بری نکنن وگرنه ارزش دیگه ای نداره هر چند از نظر رفیقات ما همر نداریم دارم با محافظ ها ناتار میزنم =))
    ما اگر برای پول بازی میکردیم واسه یه جایزه دو میلیونی کی میاد سه میلیون و خورده ای خرج کنه آخه ! به قول داش رضا ما برای دور همی و سرگرمی بازی میکنیم ، مسلما هر تفریح و سرگرمی دیگه ای هم انتخاب میکردم همینقدر خرج میکردم مهم عمره که داره میگدره پول که برامون زیاد به ارث مونده =))) بعد این سرور میخام خیریه بزنم تو پاکدشت :)

یه نکته دیگه هم بگم ما شاید چندین سرور پشت هم باخته باشیم ولی باخت چیزی نیست که ازش فرار کنیم جنبه باختمون بالاست ، به باختن ها افتخار نمیکنم ولی راضیم از باختن ها چون همیشه اشک طرف مقابل رو در آوردیم و همین برای من به شخصه کافیه ، اصلا من هدفم همینه بیام اذیت کنم امثال موصی فسقلی رو چوب تو آستینش کنم ؛ وگرنه بازی چه لذتی داره ؟ همیشه یکی برده یکی باخته خب که چی ؟ مگه اون سرور هایی که ما بردیم چی شد ؟! باختیم چی شد ؟ ولی تا ده سال دیگه میگیم میخندیم که یه مولاکو بود سبز چیف شد بازم تو فروم می اومد ادعا میکرد یا یه فسقلی بود دو تا همرش سبز چیف شد بازم برا ما شاخ و شونه میکشید =))) قشنگی بازی به همین سوژه هاست :thumbsup:

در اخر هم دوست گرامی ما برای شما ارزش قائلیم ولی برای یه مشت مفت بر که توی سایدت هستن نه، و نمیشه که از تحقیر کردنشون دست بردارم چون حقیقتا همین بوده ؛ همین موصی فسقلی رو ده بار ازش پرسیدم قبل کتیبه گفتم با ما هستی یا با جنوب تکلیفت رو مشخص کن از ترس کو** جواب نمیداد میگفت برو از مملی بپرس مملی هم از اون بدتر پاچه خاری میکرد ولی جواب نمیداد آخر موند 20 هفته در صلح و ارامش همر ساخته زده ! آخه این شده بازی ؟!

این سبک بازی کجاش با احترام و آبرو هست ؟ مفت بری هست این روش بازی و ما برای مفت بر ها ارزشی ثائل نیستیم متاسفانه ولی ارزش و احترام بازیکن هایی مثل شما محفوظ ؛

==========================================================================================

و اما به اصل مطلب جواب سطان ادا !
    مولاکوی صغیر ، همون که میشناسنش جوون و پیر ؛

ببین مولاکو جان، دلبندم ، تو به ظاهر میای میگی همر ازت ندیدم ولی نفهمیدی از کجا خوردی، ساید ما 7-8 تا بازیکن بیشتر نداشت از اول، 75% این همر هایی که رو سر تو و دوستات خورد رو من ساخته بودم، به قول یکی از بچه ها در مولتی بازی استعداد عیجبی داریم ما ! البته سر وقتش هم از اکانت ما خوب خوردی ، ولی خب هر چیزی به نوبت ؛
    ولی تو نشستی هزار تا مولتی ساختی رید کردی فقط رو اکانت خودت همر ساختی، بلاخره سبک ها با هم متفاوته ، اینم گفتم الان نیای بگی که "ما بدون مولتی بازی کردیم" =))
    باز قبلا گفتم بازم میگم شاید بفهمی ! شاید شعورت در حدی باشه که بفهمی !!! اگر هم بر فرض ما باختیم به بازیکن هایی مثل راگناروک و پاسارگاد باختیم که بازی بلد بودن وگرنه یه اکانت با 3 تا کتیبه که یکیش جنگ یونیک باشه و چکمه و مرتاض کوچیک و توتن باشه و یه ساید هم مولتی داشته باشه رید کنه همر بسازه هر بار 100ک بزنه رو هر نوب و تازه به دوران رسیده ای بلده ! کار شاخی نکردی این وسط جو گیر نشو که فاز شاخی برداری خودت هم میدونی تو سرور های فعلی که شلوغ تره امثال تو بیاین اصلا دیده نمیشین و این سرور برات حکم بهشت داشته که همه چیز طبق مرادت پیش رفت وگرنه تو عددی نبودی و نیستی با ذکر سند و مدرک و عکس بار ها ثابت کردم اکانت مولاکو چیزی نبوده و نیست جز یک نوب پر ادعا ! مامول شخمی !

در اخر هم کمتر حرف از ناتار زنی بکن ما موقعی زدیم که ده چیف کردیم دیدیم شما زدین پس شروع کننده کار خودتون بودین ادا در آوردن تو رو گنده نمیکنه عزیزم ؛

شما از رو دف پاسارگاد بالا رفتین که شرایط بردنتون محیا شد وگرنه مدیریت ما فقط متای سه سایده شما رو به خاک و خون کشید ؛ اینو همه بچه های اکیپ ما خوب میدونن ، فقط نوب هایی که دنبال سرت راه افتادن حرف های مزحک و خالی بندی خودت رو گوش میکنن، قبل تو ده تا تیم دیگه بود خاست منو جلو رفیقام خراب کنه ولی بفرما هر سرور تعدادمون بیشتر میشه ؛ چون به حرف نیست و به عمل هست و من توی عمل در حد خودم به پلیر های تیمم ثابت کردم، شما هم بشو یازدهمین تیمی که قصد تخریب ما رو داشتی و ناکام موندی :thumbsup:

داستان سرورت هم بزار یه رومان بنویس نبرد مولاکو سلطان ادعا، باور کن فروش خوبی میکنه ! وگرنی کسی طالب شر گویی تو امثال تو نیست که میخای اخر سرور برایمون شر بنویسی !

وقتی به سن بالا های ما توهین میکنی لازم میدونم که بگم پول سن بالا های ما بوده که هزینه اون آسایشگاهی که توش بزرگ شدی رو تامین کرده گل پسر، خوب نیست ادم از کسی که نون و نمکش رو خورده بی احترامی کنه !

آفرین عرضه نداشتی چشم یونیک رو نگهداری با یه فیک زدیم ازت حالا برو چشم بزرگ بگیر ، عرضت در همین حده =))

با عکسات هم نمایشکاه نوب برگزیده سال رو میزنم کلی هم ملت بهت میخندن ممنونم که اسباب شادی دیگران رو فراهم میکنی =))

در آخر هم با کثیف بازی هایی که کردین مولتی هایی که تو ساید ما داشتین و از اون طریق همر واندر زن ما رو پروندین و همه این لاشی بازی ها موجب به این شد که درصد بردنت بره بالا وگرنه تو اگر یه درصد وجود مردونه بازی کردن داشتی ، خیلی وقت پیش حذف کرده بودی یا فارمت کرده بودیم عمو جون، آره من رشته تحصیلیم کودم نوازیه که امثال تو احساس کمبود محبت نکنن، این سرور تموم شد بیا بهت تیتاپ بدم ذوق کنی قشنگم

تا صد سال دیگه هم جواب پست تو رو بخام بنویسم لحن صحبت و نگارشم همینه چون شخصیت و شعور و تربیت خانوادگیت اقتضا میکنه اینطوری جوابت رو بدم

خب برسیم به جواب طاهره خانوم =))
    تو اگر اندازه سر سوزن وجود داشتی بجای اینکه فرار کنی از دور بشینی شر بگی ما رو تو تلگرام بلاک نمیکردی حرفتو میزدی گل پسر ولی فرار کردی مثل چی الان تو فروم شاخ شدی ؟ قرار دعوا بزاریم ؟ بعد دیه مردنت بیوفته گردن ما ؟ آخه 40 کیلو وزن داری کجات رو بزنم نشکنی ! برو تو خابگاه دانشجوییت قایئم شو عمو فدات ، یه وقت نیام بالا سرت =))

پ.ن؛ پاچه خاری افشین رو کردی الان پاچه خاری رضا رسیدی خخخ ، تو پاچه خاری استعداد خوبی داری یه زمانی هم پاچه خاری ما رو میکردی با دستمال گل گلی !
    پ.ن، اسکرین شات پاچه خاری موجود هست سه تا صد تومن =))

این پست هم گذاشتم میرم دوسه روز دیگه میام ، تا اون موقع بشینید ده دوازده تا پست بزارین ، فکر کنم مدالی چیزی بگیری هر کسی که بیشترین پست رو بزاره !

یکی اومده گفته من دارم ناتار میزنم و فلان و بسار ، امروز خودش شیپور گرفته دست قهرمانش داره ناتار میزنه =)))

بازم آخر بازی میبینیم کی رنک 1 هجوم رو میگیره

ما زنده به اینیم که نزاریم مفت بر ها مفت بری بیشتری کنند ؛

ناتار کش بزرگ در روستای پاکدشت

پ.ن؛ بازم خودش خودشو لایک میکنه ، لایک دوست داریا ، بیا لایکت کنم عمویی
    پ.ن؛ من یه متن پیدا کردم از طاهره که میرفتن تو دست شویی دانشگاه و .... هر کسی خاست بدونه بیاد تلگرام براش فوروارد کنم، هر چند اسکرین شاتش هم موجوده ، گلد میگیرم آبروت رو نبرم :thumbsup:

دلیل پست های زیاد این هست که تو هر پست فقط میشه 5 تا عکس گذاشت و ناچارا باید پست جدید گذاشت

همه این موارد به کنار، اومدین کپ مولتی و دف ساز بزنید چند بار ؛ ولی عرضه نداشتین دیوار شدین

رفتین ناتار کاتا کردین ؛

کثیف بازی های این چنینی هم راه انداختین اونم موقعی که متای شما سه سایده بود همچین ضعف هایی از خودتون نشون دادین؛ واقعا چقدر حقیر و عقده ای هستین ؛

بعد تو جواب کاتا کردن شما ما هم کاتا کردیم صداتون در اومد افتادین ناله زدن تو فروم ! =)))
    تو جواب مولتی زنی شما ما هم مولتی زدیم صداتون در اومده بازم دارین ناله میکنید !! خب تو که جنبش رو نداری چرا حرکتی رو میزنی که بعدا گریت در بیاد عزیزم؟؟

خلاصه یه سری دف ساز و همر ساز دیگه توی این سرور براتون بازی رو بردن،

ولی مفت بریش موند برای چین و کاستل و مولاکو ؛ البته همه شما رو میشناسن که مفت بر هستین و به تنهایی هم حرکتی ازتون دیده نشد خودم تکی هر سه تاتون رو چیف و خفت کردم =)))

==================================================================================

در پایان بگم ؛

این سرور شمال شرق اینقدر بد شانس بوده که حتی یه کتیبه واندری هم تو ساید ما نیوفتاد ما دهکده داشتیم تو ساید جنوب شرق از بازیکن ساید خودمون، که شما هم سه بار اومدین صفرش کنید نتونستید اینسرت شدین مدام !!! که با کمک کاتای اون ده مرتاض منحصر جنوب شرق رو زدیم !

بازم هر طور به بازی نگاه میکنم ما اگر بازنده باشیم هم لذت بازی رو بردیم ؛ یه همر بجای اینکه یه کله مثل شما بزنیم به دیوار چند بار ازش استفاده کردیم تا دیوار شد ...

در آخر هم اره تو خوبی چون هر موقع خفت شدی یا همرهاتون رفت تو دیوار یکی دیگه لانچ کرده بود و تو رفته بودی کره مریخ و نبودی پای اکانت ها ، ولی هر موقع یکی دیگه اومد سایدت رو از باتلاق نجات داد تو از سوراخ موشت در اومدی و قد قد کردی تو فروم ؛

تو خودت هم میدونی تو شرایط برابر اگر قرار میگرفتی خیلی وقت پیش حذف کرده بودی به خاطرات پیوسته بودی ؛

فرق من با تو مثل الماس با سنگه ؛

200 هزار تومانت رو بزار جلوی آینه دو تا بشه، پول یه بار تعویض روغن ماشین منم نی ؛ از اونجایی که پلیر های متای فریدونی بیشتر با انگیزه پول و جایزه تلاش به بردن سرور کردن، ما صندوق خیره ای در شمال شرق تاسیس کردیم که صدقه سر بچه های شمال شرق همه یه پولی بزارم و تقدیم کنیم به بی نوایان اتحاد فریندونی کسایی که توی روستا ها زندگی میکنن کسایی که تو پول شهریه دانشگاه موندن و هر شب فقط املت میزنن تو خابگاه دانشگاه، کسایی که پول ندارن یه دست لباس بگیرن کل سال رو با یه لباس تکراری میرن سر کلاسشون حاضر میشن، کسایی که پول ندارن هزینه تحصیل فرزندانشون رو بدن و ... کلا بچه های شمال شرق همه سن بالا و در امد های خوب هستن خوشحال میشیم به افراد نیازمند و هم وطن کمک کنیم تا دیگه توی یه بازی به دنبال پول و کاسبی نباشن ، دل چند تا خونواده هم شاد میکنیم یه ثوابی هم میبریم ،
    شماره کارت بزارین در اسرع فرصت براتون میلیونی واریز میکنیم ؛ (میلیون تومان منظورمه نه ریال =))) )

پ.ن؛ مفت بری تون مبارکتون باشه
    پ.ن؛ سوراخ موش گرون شده فسقلی از سوراخ موش در اومد، تا دیروز که سبز چیف میشد اصلا تو فروم نبود، الان یهو پیداش شده ، تو هم یه نوبی بیش نیستی عمو فدات ،
    پ.ن؛ خسته نشدی اینقدر خودت خودت رو لایک کردی، جز خودت کس دیگه ای لایکت نمیکنه عمو جون؟ لایک خیلی دوست داریا =))

پ.ن؛ طاهره جان خیلی چیزا از چت های تلگرامت هست که میتونه طوری آبروت رو ببره که دیگه روت نشه بیای فروم =))) نزار فورواردش کنم کف گروه =)))) لامصب تو اون گروه هم نیستی دیگه از خودت دفاع کنی بدجور آبروت میره ها !!! آفرین برو خونه .... برو.... برو تو سوراخ موشت =))

The End ?

بریم سراغ بخش دوم ؛

یه اشاره ریزی به کثیف بازی هاتون بکنم ؛

1.

تو ساید ما اکانت zero رو داشتین ، که باهاش می اومدین که خفت کنید ، بعد ریپورت دادیم بن شد مشخص بود ای پی با ساید دیگه داره =)

حالا بیا بگو نه نداشتیم اینم سند وجود داشتن اون اکانت ؛

2.

اکانت Mofsed که الان 4 تا ساپورت واندر داره براتون متعلق به ساید ما بود ولی مولتی شما در اومد، خیانت کرد به ساید خودش اون موقع که دو هفته بعد کتیبه ها بود 350ک دف داشت همه رو هم توی ساید شما داده بود، ما خودمون لیاقت و عرضه داشتیم زدیمش ، ولی همون موقع که دفش تو ساید شما بود براتون کلی زمان خرید تا پلن های ما روتون تاخیر بیوفته که این خودش یه امتیاز بزرگ محسوب میشه برات ؛

اینم عکس هایی که اون زمان جانشین اکانت برای ما فرستاد که موقع پلن ما داشت به تارگت هامون توی ج.غ دف میداد =))))

3.
    اکانت صولتی هم که نگم برات کثافت بازی اون عقده ای پر ادعا غلیرضا رو که اونم دستش با شما تو یه کاسه بود از اول سرور ؛ اون موقع اکانت رنک یک غارت و رتبه 2 پاپ سرور بود و با دو تا بیگ همر، که وقتی دستش رو شد زدیمش که اونم هزینه دف و همر داشت برامون و یه بیگ همر به نفع جنوب از ما پروند ... اینم عکس های مربوطه ؛

بعد هم که چکمه منحصر و یه جنگ اموز کوچیک تقدیم به متای سه جانبه فریندونی کرد !!!

کلا یه دونه اکانت نوب کبیر بوده تو ساید شمال غرب که اونم پلیر خودش رو داشت ، از اول سرور تو اتحاد ما و با ما بود و همه تون میدونستید ؛ عرضه داشتین میزدینش ! عرضه نداشتین پسر نق نق نکنید، چطور ما تونستیم نفوذی های شما رو شناسایی کنیم و از بین ببریم شما شناسایی کردی ولی عرضه زدنش رو نداشتی !!! بعد میای ناله میکنی ؟

من نامه کتبی اکانت پاسارگاد رو دارم خاستی برات میفرستم که گفته بود ضعف مدیریت ساید ما بوده که این نوب کبیر رو زودتر نزدن تا پا گرفته و ده یک منو چیف کرده ؛ ببین دیگه کار به کجا رسیده اونی که تو متاتون بازی بلده به بی عرضگی مدیریت اتحادت و متاتون اعتراف کرده !!!

بیا و حقیقت رو قبول کن که بی عرضه هستی ، و خوش شانس بودی که بازیکن های خوبی توی ساید های متا و سایدت رجیستر کردن و تاثیر مفید برات گذاشتن وگرنه تو و رفیقات فقط استعداد چیف شدن و خفت شدن و دیوار شدن رو داشتی و داری ؛

پ.ن؛ بی عرضگی عیب نیست ، بی عرضه باشی ادای حرفه ای ها رو در بیاری عیبه

پایان بخش دوم ... این پست ادامه داره (تو هر پست میشه 5 تا عکس گذشت پست بعدی با عکسای بیشتر و مدارک بیشتر گذاشته میشه)

درود

// این پست و پست بعدی جهت شفاف سازی هست تا دست دغل باز بزرگ مولاکو که لقب استاد ادا بهش دادیم رو بر ملا کنه //

اول بریم سراغ جواب حرفای قبلی مولاکو که یه وقت حرفش بی جواب نمونه که فکر کنه خیلی بازی بلده ؛

دوستای من حدف کردن و یا ول کردن ؟ والا چیزی که امار نشون میده اوایل بازی ما تو صفحه اول سرور 5 تا اکانت داشتیم الان بیشتر از نصفش مال ماست ؟ حرف میخای بزنی از دهن بزن نه از جای دیگه ! بعد میشه بگی دقیقا کی حذف کرده چون من هر طور حساب میکنم از هر زاویه به این اراجیفت نگاه میکنم ما دقیقا همون مقداری هستیم که بودیم ؛ یکی هم کم نشده !!!! پس حرف که میزنی با سند و مدرک بزن حرف هرز گندت نمیکنه گل پسر !

من تو پست قبلی گفتم متای شما سه به یک هست میگی نه اینم اسنادش ؛ 45 تا بازیکن اصلی اتحادت ؛

و اینم یه اتحاد زیر شاخه دف ساز که همه اکانت هاش متعلق به شمال غرب هست

گفتم شاید بیناییت ضعیف شده نمیتونی خوب تشخیص بدی برات علامت زدم کدوما مربوط به کدوم ساید هستن !

از 45 تا 17 تاش برای دو تا ساید دیگه هست ؛

ولی اکانت هایی که سرنوشت اون اتحاد رو مشخص کردن متعلق به ج.غ نبودن ؛
    و اکانت هایی که توی خود ج.غ هستن بیشتر پوشر و مولتی هستن ؛

و اکانت هایی مثل پاسارگاد و امیرنا تاثیر به سزایی داشتن و دارن تو سرنوشت اون اتحاد ؛

ما از این ج.غ که اینقدر تو پست هات گندش میکنی یه اکانت راگناروک بیشتر ندیدیم که بازی بلد باشه

خلاصه متای سه ساید و جود پلیر مفید از هر سه ساید باعث شد این اتحاد شکل بگیره ،

مخصوصا 80% دفاعی که توی واندرتون بوده متعلق به اکانت اول و دوم اتحادت هستن ،

و جدا از این بحث خود اکانت پاسارگاد که توی شمال غرب هست و جز ساید متای شماست، مشخصه چقدر دفاع ساخته و چقدر تاثیر داشته تو روند بازی ؛

و همینطور هم دو تا همر واندر کوب هم اون دو تا ساید دیگه دارن که این خودش هم تاثیر به سزایی داشته و داره ؛

پس یک بار با دلیل و مدرک ثابت کردم برات این متا ، و این اتحاد فریندونی، متای سه سایده هست،

پس چیزی به نام جنوب غرب نداریم !!! خود جنوب غرب یعنی یه اکانت راگناروک بوده و یه مشت مولتی اکانت یا پلیر معمولی ! که یا سبز چیف شدن، یا خفت شدن، یا مثل چی دیوار شدن ! غیر از این هست بیا با ارائه مدرک بگو (تاکید میکنم با ارائه مدرک !!!)

پس تو این پست به همه ثابت شد شمال شرق مقابل متای سه به تک قرار گرفته ؛

پایان بخش اول ... این پست ادامه داره (تو هر پست میشه 5 تا عکس گذشت پست بعدی با عکسای بیشتر و مدارک بیشتر گذاشته میشه)

ویرایش شد.

آخر بازی عکس همرهایی که در نظر تو بیگ بودن چیف شدن عکسش میزارم صفا کنی توی دهکده 10کا گرزی بوده چیف کردین فکر کردین همر اونجا بوده ؟؟؟/

از این عکس ها هم ما خیلی زیاد داریم خودتم میدونی روی ان 1من فقط 4تا همرتون دیوار شد چرا دست پا الکی میزنی درک نمیکنم 1همر تو داری که عمرا به 100کی نمیرسه با نهایش بترکونه با 12کی کاتا و چند تا اکانت دیگه که اصلا مهم نیستن تازه شما 4بار دیگه واندر بزنید تازه مساوی میشیم و اگر خدای دف هم باشی و 100بار دیگه هم دیوار 20کنی باز واندرتون صفر میشه و عمران پوینت همرهای شما به همرهای مانمی خوره همون همر که رتبه 3بود 1بار کاملا دیوار شد روی کاتوس 4ماه پیش ولی بازم جزو همرهای اول بود همر رتبه 13 شما رتبه 4تون کلا 10کا شمشیرزن با 10کا شوالیه فرقش دیگه مثلا یکی 80کا شمشیرزنه اون یکی 85کا شمشیرزن نه شما میبرین نه ناتار دیوار ناتار رو هم میارم پایین و درمورد شوالیه هی واندر زن همین بس که شانس اوردی سزار ها کامل نرسیدن وگرزی ها مادف ساز بیکار نداریم باید سربازخونه اصطبل روشن باشه حتی اگر جاسوس بسازه دف پاین ما نشانه از همرهایی دارد که واندر رو سوراخ میکنن

راستی چند تا کتیبه داریم به دردمون نمیخوره باچند تا همر خواستی بگو بدم بهت این جدی میگم

بچه زرنگ من خودم میدونم چی رو چیف کردم ، ولی تو نفهمیدی از کجا خوردی ، اگر میگی ده یک کستل 10ک گرزی داشت مفت چیف کردیم ؟ اگر چیف نمیکردیم اون ده برای بار چهارم و پنجم و حتی ششم دوباره 50ک گرزی میکشید میزد به ما پس ما راه همر سازیت رو بریدیم قشنگ جان ! :thumbsup:
    همین حرکت رو روی چین هم زدیم و جاهای دیگه ، حالا بعد ما 20 تا همر بلند کردیم شما موندی و 5-6 تا همرت میفهمی قبلا چی میگفتم =))

وگرنه کاری نداره ویرایش شد همر بلند کردن و زدن رو ساید حریف ، ولی وقتی هر توله همری رو با پلنی خاص استفاده میگیریم یعنی این توله همرا براشون برنامه دارم، مثل تو نیستم با کله بزنم به دیوار! یا بدون رم میزنی یا بدون هیرو ، نابقه ای هستی در سطح خودت، حالا بیست تا همر این شکلی بسازی بازم همینی هستی که هستی ! ولی میبینی من با یه توله همر چه برد هایی میکنم ؟ اها تفاوت تو و من در همینه ;)

اون همری که تو دیوار کردی 5 ماه بود همون حد بود اصلا ساخته نمیشد نون خورش رو آزاد کردیم !!! خودت لینک های 2 هفته قبلش رو ببین تا روزی که دیوارش کردی ! روز به روز کمتر داشت میشد =))

آره تو در مورد واندر راست میگی قبل اینکه بگی خودم هم متوجه شده بودم ولی برنامه دقیقا چیز دیگست؛ چون دقیقا فکر تو رو میشه خوند، حرکت هایی که میخای بزنی یا فکر هایی که همین الان هم داری میکنی ما قبلا کردیم !

والا یه توله همر من دو برار این 10ک شمشیر و 10ک شوالیه که میگی رتبه 13 سرور هست، هستش ولی رنکش 20 سروره :|
    یعنی حساب کتابت تو حلق سایدی که لیدرش توئی واقعا ! :|

در اخر فقط یک چیز رو بگم فرض کن معجزه ای رخ بده و ما ببازیم، بازی سه به تک رو باختیم ! شما برو همه جا جار بزن افتخار کن سه سایده حریف ما شدی =)) افتخاریه واقعا برای تیم فریوندونی ! من خودم مدال افتخار میدم بهت بزنی به دیوار اتاقت :thumbup:

ما بریم پی دف سازی ، اینجا تو فروم طبق روال همیشه فقط ادعای کاذب هست و بس ، ارزش وقت گذاشتن نداره، راند بعدی میبینمت فعلا بده بالا ناتار بزنه =))

درود بر یاران وفادار و ننگ بر دشمنان :دی

این همر هایی که جنوب زد

این همر رنک 3 سرور بوده عزیزان

اینم که میبینید همر رنک 1 سرور بوده

جفتشون هم با یه مقدار اندک دلاور دیوار کردیم =))

ولی جنوب بلوف میزنه مثل چی که با گرزی ما رو دیوار کرده دفشون یه مقدار اندکی از این چیزی که تو این لینک زیر میبینید بیشتر بود ؛

حتی شوالیه همر واندر زنت هم فرستاده بودی گوجه جان ؛

یه جوکی این وسط مطرح هست به این شکل ؛

متاشون سه سایده هست ~~~~> sw+se+nw
    از اول سرور هم با هم بودن یعنی از خود روز اول سرور بر منکرش هم لعنت =)))

اسم هولدر واندرشون Wonder oF West ، واندر غرب !!! همینجا ج.ش رو کلا لاش گذاشتن

الان هم سخنگوشون که فقط یه بلندگو دستش گرفته و میاد فروم پلیر دیفالت SE بوده که ده دیفالتش چون چیف شد اونم سبز ! الان میاد میگه واندر جنوب غرب !!! انگار جنوب غرب تکی در حدی بوده که واندر بگیره

خوبه 80% دفشون از nw براشون صادر شده ، ولی بازم توسط ی پناهنده میان تو فروم گنده نمایی که واندر sw هست !!! sw تکی رو ناتار حریفه =)))

میخای حرف بزنی بیا مثل ادم بگو ضعیف بودیم سه ب ته متا کردیم شاید فرجی بشه که نشد! این حرفا رو برو جلو یکی بزن که تو سرور نیست شاید باور کنه =))

ما همری که لانچ کردیم رو واندرشون رنک 7 سرور بود اون موقع با توجه به آمار بخش عمومی ! شما همر رتبه 1 و 3 روزدی گلم تو دو تا زدی ما یکی زدیم !
    دوباره بده بالا ناتار یه حالی بهت بده دوباره میزنیم

چرا رم بزنیم ؟ چرا رمر بسازیم برای واندر وقتی معماری یونیک هست 30ک رم نیازه جای 30ک رم ک فقط بخاد دیوار رو بزنه کاتا میسازم تاثیرش بیشتره !

در کل شنیدی که میگن یا ما میبریم یا ناتار ؟ ترجیه میدیم ناتار برنده بشه =)) تا یه مشت مفت بر توی متای سه به تک بخوان مفت بری بکنن ؛

/ویرایش شد .

بره بهش بگه که من دف سازم و از هفته 7 ام سرور تو پروفایلم نوشتم که دف سازم هی میاد میگه تو همرت رو رو کن رو کن ،
    همر من همین 20ک شوالیه هست ، بقیش دفاعه مطلق هست ، ولی خب تو با 5-6 تا همرت چی کردی ؟
    اصلا تو 20 تا همر داشتی بازدهی این همر هات چی بود ؟؟؟ یه بار دیوار واندر رو انداختی ؟ فقط همین ؟!
    از اون طرف هم همر خفت دادی مفتی ! 70ک گرزی هم قبل کتیبه سبز چیف دادی، بازم بیا با ادعا بگو من 10 تا همر دیگه هم دارم ؛

آقا ما یه 20ک شوال کشیدیم تو ده دیفالتمون چون ریدش خوب بوده ، این کارا هم باهاش کردیم هنوز هم هستش صحیح و سالم ؛ مولاکو هم 10 بار همر ساخت ده بار دیوار شد، کل بازدهی همر هاش یه بار دیوار واندر زدن بود، قضاوت با شما

یه خسته نباشید ویژه هم ب تیم sw که اومدن کپ مولتی و دف ساز بزنن دیوار شدن ؛ اومدن همر ایمورتال رو بزنن دیوار شدن ، کلا دیوار شدن دیگه ، دیوار ، دیوار ، یه دیواره یه دیواره که تمومی نداره =))

بیشتر از 6 تا عکس نمیشه گذاشت وگرنه میزاشتم بازم،

میگم حالا که از سوراخ موش در اومدی یه یادی هم کنیم به همر ده Wild Cat و Supp 1 که سبز چیف و صفر شدن ، خاستم اشاره ای کنم که هنوزم فارم مایی ؛ یک فارم همیشه فارم هست چه در دژکول چه در اینجا چه در متای سه به تک چه در عمق ساید حریف ، فارم فارمه دیگه عامو شاخ و دم نداره که پسرم ؛

اینجا متای فریوندیونی است سرزمینی که دیوار شدن خفت شدن و سبز چیف شدن جز سنت و افتحار آنها هست ؛
    باشد که فریوندیونی ها رستگار شوند ؛

پ.ن ؛ افشین جان بیا کسی که ناتار زنی رو شروع کرده پستت رو ریپلای کرده بلاخره بعد 40 هفته از سوراخ موش در اومد ، سوراخ موش گرون شده آخه !!! =)))

در آخر هم این رو بگم هر موقع ویرایش شد ، حسش بیاد ، میام فروم جواب تون رو میدم حسش نیاد ویرایش شد ، نمیام پس زیاد تو سر و کله خودتون نزنید تو فروم ؛

سلام ملت

زد و خورد زیاده ولی کسی عکسی رو نمیکنه جالبه خبری از مولاکو نیست تو فروم فقط صبحا میاد تو حراجی نوار زخم و چسب زخم میخره لامصب هنوز خونریزی داری :D ، من که همه لینک ها رو آرشیو میکنم برای نسل های بعد نشون بدم چطور سه تا ساید رو لوله کردیم :thumbup:

افشین جان دکمه تموم شدن سرور قبلا زده شد !!! تایمرش به راه افتاده حدود 40 روز دیگه ایشالا، یکم قراره بزنیم سر و کله واندر همدیگه بازی کش پیدا کنه بنا به دلایلی محرمانه ! :whistling:

ملت اول میان جنگ بزرگ رو سبز میدن بعد چهل روز میان یه همر میدن اونو پس میگیرن، خو بهتر نبود از اول روش دف میریختی و نمیدادی خخخ
    ملت هنوز بدون رم یا هیرو دارن اتک میدن !

{{
    تا اینجا که ما فهمیدیم معماری منحصر رو واندر تاثیر نداره (رو دیوار و همه ساختمان ها غیر از خود واندر تاثیر داره)

سنگ تراشی هم فقط رو خود کپ (همون دهی که توش ساخته شده تاثیر داره و ربطی و تاثیری رو واندر نداره)
    مورال هم واسه واندر نداریم اصلا ؛
    }}

یکی بازی بلد بیاد این حرفا رو تایید کنه، ما هنو شک داریم به بعضی چیزا :دی

برنده سرور معلوم نیست ولی قطعا سایدی که زحمت بیشتر کشیده برنده میشه که همه میدونیم =)
    اونی که فکر میکنه زرنگه بدونه ما همیشه یه قدم ازش جلو تر هستیم =)

واندر ما هم 8 ساعت عقب تره :|

درود به همگی

خاستم جواب مولاکو رو بدم دیدم رضای عزیز اکثر جواب ها رو داده ؛

واقعا یه همری مثل همر faceless چیزی نیست که بخای 2-3 تا همر و 25 موج کاتا روش دیوار بشی ! واقعا خنده داره !!!
    اون همر کلا مشخصه چقدره و یه دونه هم از دو ماه پیش تا حالا اضافه نشده ولی همون همر کلی تلفات گرفت !!! به نظر من این یعنی برد اون همر ؛ وگرنه تهش میزدیمش 30ک دف تلفات میگرفت ولی بجاش 90ک همر از شما روش دیوار شد ؛

البته حق داری بیای ادعا کن که دفت دست نخورده و ... ، البته یه سری پلن ها هست الان نمیشه در موردش حرف زد ولی ما رو خیلی ساده لوح باید فرض کرده باشی که فکر کنی ما فکر اونجاشو نکرده بودیم !!!

در آخر هم من کشته مرده نیمچه همر هاتون هستم که از دید ما بیگ همره !!!

در بین شلوغی فروم یه مبحثی رو یادم رفت بگم ؛

حدود بیست روز پیش بود حدودا یه بنده خدایی اومده بود میگفت شما فیدر میزنید بعد پیگیر حرفاش شدیم دیدم ، یکی از پلیر های اتحاد توی ساید شمال غرب چند تا ده تو شعاع 7*7 کپش بود که زده چیف کرده ، بعد دیدیم این بنده خدا خیلی ناله زاری میکنه که شما دارین فیدر میزنید و ... با این رفیقمون حرف زدیم گفتیم تو دیگه بیخیال شو اینا فردا ببازنن میان انگ فیدر زنی به ما میچسبونن ، کوتاه نمی اومد ولی بلاخره بیخیال شد، بعد حدود یه هفته پیش دیدیم توتال جنوب غرب اومده همر بلند کرده رو فیدر این بنده خدا ؛

هر چند اون توله همر تو دور بعد فیدر کاتا کردن دیوار شد ؛

ولی فقط خواستم بگم این کثیف بازیا رو خودتون شروع کردین ؛ پس دفعه بعد کسی حرکتی زد هیس ساکت بشین بازیتو بکن چون بچه های ما استعداد اینو دارن به سبک کثیف بازی کنن ما نزاشتیم حالا خودتون خواستین ، خودتون با عواقبش روبرو بشین ؛

بدرود