Posts by Reza Guard

سلام خدمت همه بزرگواران تاپیک 1x

محمدعزیز براتون توضیح دادم که من پلیر هیچ اکانتی در سرور نیستم و اصلا نوع بازی من به نرمال نمیخوره

بابت کینه هم اشتباه برداشت کردین و امیدوارم همچین فکری دربارش شخص من نکنین

اگر پستی حذف یا ویرایش شده فقط با گزارش شما عزیزان بوده پس در راستای کمک به ما خواهشمندیم در صورتی که پستی دارای توهین هست رو گزارش بدین

از تمامی بزرگواران عزیز خواهشمندم برای هم احترام قائل بشید و حتی به صورت کنایه،همدیگه رو مورد تمسخر قرار ندید

باتشکر از تمامی عزیزان

Reza Guard

ظاهرا دوستانمون در ساید شمال غرب اشتباهی به عصر ما وارد شدن و من فکر میکنم از ماشین زمان استفاده کردن

این دوستان از زمان سلسله ساسانیان و اشکانیان و هخامنشیان دور هم جمع شدن و فکر کردن جنگ واقعیه

دوست من آن نیزه را به من بدهید تا تیغه آن رو بحر نبرد تیز بنومایم

داداش کجا داری سیر میکنی؟

اون چیزی که شما دارین میگین واسه همه موقع بود

اگر این همه تو اشعار که شما میگی استفاده شده پس باید به این توجه کنی که درحال حاضر اگر شاعر از می و شراب حرف بزنه استاید عزیز به معنی ستایش پروردگار ازش یاد میکنن

وقتی یکی میگه شما پشیزی واسه ما ارزش نداری دیگه مثل قبل نیست که بگی ارزشی نداری و مانند پول خردی

الان معنیش در خود لغت نهفته شده و معنی بسیاری از کلمات همینطوری عوض شده

لطفا از بکاربردن الفاظ بدنی خودداری کنید که پیگرد قانونی دارد.

پ.ن: لئو میگه چرا گیر دادین به کارو.خب دلبرجان شما بیا پست بذار گیر بدیم به شما.کاری نداره که.مثل تمامی سرورهای قدیم که توی فرومش فحش ناموسی میدادی ایندفعه هم همینکارو بکن

شاید دیگه کسی به کارو حتی چپ هم نگاه نکنه و فقط دنبال تو باشن

پ.ن: پستی که ۳بار ویرایش بخوره چه حکمی داره؟ ایت الله مکارم شیرازی: حتی خواندن پست حرام است

پایدار باشید

بعضیا ما جوجه نوبا رو قابل نمیدونن فک میکنن جواب بدن از بزرگیشون کم میشه ... من نوب هم ریپلای نمیکنم که از بزرگیت کم نشه بزرگ تراوین

قبل از این ک ما اصن با سارنگ حرف بزنیم فکر کنم چند بار کارو گفتش که شمال غرب به هیج وجه شمال شرق رو نمیزنه ... بعد از آب پرتغال هم پست نزاریم فک کنم خوب باشه

این ها یه سری نمونه از زمانی بود که هنوز حتی نمیدونستیم سارنگ و تیمش تو ان دبل هستش ... رفتار یه نفر باعث شد که این تصمیم گرفته بشه ... تارگت از ابتدا همین بود و همین خواهد بود

میدونی چرا نادرشاه افشار توی بیشتر جنگهایی که میکرد موفق بود و پیروز میشد؟

نادرشاه که نمیتونست در یک زمان ۲جا بجنگه

میتونست؟

پس بدل داشت و وقتی خودش توی شرق میجنگید،بدلش غرب میجنگید

اینطوری بود که سپاه دشمن میترسید و میگفتن نادر عجیب غریبه (منبع:کتاب نادرشاه)

حالا میدونی چرا شما نمیخوای با ش ش وارد درگیری بشی و هرچی که بشه فقط میگی ما نمیزنیم ما نمیزنیم

چون شما نمیتونی مثل نادر باشی.

نمیتونی هم جنوب بجنگی هم شرق

پس داری یکاری میکنی که ش ش خودشو بکشه کنار تا جنوب غرب تنها بمونه و زمانی که یک ساید (جنوب غرب) رو با قدرتت تونستی حذف کنی اونوقته که میای سراغ شمال شرق و تازه داستان شروع میشه

همون داستان همیشگی لئو که میگه من الان هستم جرأت دارین بزنین و ال کنین و بل کنین

تا بوده همین بوده رفقا

شرح ماوقع داده شد

دیگه خود دانید

پایدار باشید

یه سری دوستان میگن کسایی که بازی نمیکنن حق ندارن توی فروم اظهار نظر کنن :دی

سلام هیتلر

تا جایی که یادمه سرور پیش خود بنده همین مشکل رو با محمد اولدارک عزیز داشتم و حرف حکیمانه ایشون هنوز یادمه

فرمودند فروم ارث پدری کسی نیست و چون بازی نمیکنیم دلیل بر این نمیشه که فروم هم پست نذاریم و انتقاد نکنیم

ما هم حرفش رو موجه دیدیم و دیگه کاری نگرفتیم بهش

حالا نمیدونم چرا با پست گذاشتن اکانت ملا مشکل دارین

امیدوارم که مشکلتون حل بشه عزیزان

با توجه به صحبتهای این دوستمون مشخصه که شمال غرب پرقدرت اومده

حالا میرسیم به قسمت جالب ماجرا ...

چیمون شبیه شمال شرق سرور قبل ؟؟؟ داداش سرور قبل مجموع 3 ساید 55 درصد اکانت ها رو داشت الان ما 25 درصدم نیستیم به خدا ... با مدرک صحبت کنیم خواهشا

عزیز دل به حرفی که من زدم دقت کن(گفتم مولتی هایی که طی چندروز اینده ریجستر میشه)

شما شاید الان ۲۵ درصدهم نباشی اما باتوجه به شناختی که من دارم از این تیم ها به زودی با تعداد زیادی مولتی در شمال غرب روبرو میشیم

حالا باز بیا بگو ما کمیم.ما ضعیفیم.به ما کار نداشته باشین

#نه_به_ضعیفکُشی :دی

ما اصلا هیچ کاری به شمال شرق نداریم دوست من نمیدونم چه اصراری دارید به حاشیه بکشونید شمال غرب رو . اما قطعا ما شمارو کلا تو آمار حساب نکردیم برای همینم هیچ مشکلی با بودن یا نبودن شما نداریم دوست خوبِ من . چه سودی برای ما داره که بخوایم اصلا با شما در گیر بشم ؟ با سایدی که تکلیفش مشخصه ؟؟؟

قطعا خودت میبنی شمال غرب در آینده اصلا کاری به واندر ها داره یا نداره بذار زمان بهت ثابت میکنه که آیا شمال غرب اصلا میخواد واندر آپ کنه یا نه به پینشهاد های ساید های دیگه در مورد واندر فکر میکنه تا اون روز فال بگیر شاید پیشگوییت درست در اومد .

کارو عزیز

مورد اول این که حتی اگر بزرگان شمال شرق بازی نکنن و اَلک خودشون رو به دیوار آویز کرده باشن بازم انقدر نیروهای جوان خودشون رو خوب اموزش دادن که بتونن بازی رو از یکنواختی در بیارن(یاد حرف برانکو افتادم که گفت: این تیم(پرسپولیس)رو جوری ساختم که مطمئنم بعد از رفتنم تا سالها میتونه قهرمان بشه)

مورد دوم:سیاستی که شما در پیش گرفتی دقیقا سیاست سرور قبل تیم کلاهبردارانه که گفتن ما اومدیم ساید پنجم باشیم و اصلا به فکر واندر نیستیم اما در اخر داشتن رقابت میکردن برای واندر و واقعا دمشون گرم

تفاوتش اینه که اون تیم انقدر مرد بودن که سیاستشون مشخص بود و حداقل واسه پا گرفتن و کری خوندن بعدش وقت نمیخواستن.اما شما برای این که بعدا کری بخونی این سیاست رو پیش گرفتی تا کامل رشد کنی و بعد بگی هیچکس نمیتونه مارو بزنه و دقیقا میشه لئو سرور قبل که روز ۶۰ بازی اسم اکانت گفت و جرأت اعلام حضور رو پیدا کرد

مورد سوم: شمال غرب این سرور کاملا شبیه به شمال شرق سرور قبله. از نظر تعداد پلیر.ازنظر تعداد مولتی که قراره طی چندروز اینده ریجستر بشه.از نظر تعداد همر واندرزن و جنگی و مهمترین مورد از نظر تعداد فروم نویس(کری خون)

در اخر امیدوارم سرور جذابی براتون باشه و از این موش و گربه بازی دست بردارید و مثل همون پلیرهای حرفه ای که ازتون یاد میشه بازی کنید و حداقل جرأت گفتن اسم اکانت رو داشته باشید

تا دیدار دیگر

بدرود

توجه توجه

هم اکنون به خبر فوری که به دست من رسید دقت فرمایید:

#نقل_و_انتقالات

رسمی؛ با اعلام باشگاه دورتموند جیدون سانچو در این تیم باقی خواهد ماند و انتقالش به منچستریونایتد منتفی است

مجید جان قضیه منتفیه

درخواست من از شما حذف دست جمعی و پایان دادن به این سروره

با این اتفاق حتی حضور ارش۱۰ صغیر(ببخشید از پشت میکروفن اعلام میکنن قبلا کبیر بوده) هم کنسله و انشالله اگر این سرور فشاری بهشون وارد نشده سرور بعدی حتما اعلام حضور میکنن

به امید پیدا کردن دل و جرات حضور در سرورهایی که از قبل قپی میان :دی

پ.ن: بنده شخصا حضوری در سرور ندارم و بازی نمیکنم

پ.ن: از انتقادات و پیشنهادات شما برای آینده این سرور استقبال میشود

باتشکر از مدیریت عزیز

Reza Guard

هشتک#یاد_بگیریم_عقده_ای_نباشیم

بچه جان تو خودت کل سرور فراری بودی همراه تیمت حالا یهو حضور پیدا کردی اونم قدرت مند؟

تو خودت جلونشین مایی عموجان مواظبت بودیم که فرار نکنی حالا میخوای پشت یکی دیگه بشینی؟

بشین سرجات و تشکرتو کن و کری نخون نه خودت نه تیمت حریف این پلیرهای NE نیستین

بدرود

دم بچه های شمال شرق هم گرم خوب بازی کردن تشکر میکنم از رضا و ادریس

به امید دیدار در سرور بعد

پ.ن : ناتار تیم شما همچنان یکی طلبتون😂

سلام سید جون

متوجه نشدم داداش،تو هنوزم میخوای بازی کنی؟ خدایی ما خسته شدیم

ادریس رو نمیدونم اما من دیگه بازی نمیکنم و تا جایی که خبر دارم تا اطلاع ثانوی ادریس هم بازی نخواهد کرد

مشغله کاری هر دوتامون زیاد شده و این اخر کاری خیلی کم رو اکانت میومدیم

اما در هرحال خوشحال میشم یه بار باهات درگیری داشته باشیم و ببینیم زور کدوممون میچربه به دیگری

خوشحال شدم از اشنایی باهات و لذت میبرم از کل کل با تو

حداقلش اینه مثل بقیه نیستی و ادب و احترام رو رعایت میکنی

دمت گرم

داداش کاری با کل کل هاتون ندارم

ولی سرور ۸ راند ۲ یکی از قوی ترین سرورهای تراوین قبل از فیلتر بوده و اینو هر کی دو سرور تراوین قبل از فیلتر بازی کرده باشه میدونه .

احتیاج به جلوزدن کلیپ هم نبود همون همر اول که لانچ شده بود از اکانت parsapp که رکورد همر گول جهان رو زد رو ببین اولش بعد در مورد سطح سرور صحبت کن داداش

این کلیپی که مجید گذاشته خیلی زیبا بود و متاسفانه یا خوشبختانه من اولین سروری که بازی کردم همین سرور بوده

و کاملا اکانت مجید رو به یاد دارم و اون موقع وقتی تعداد مدال هاشو میدیدم تعجب میکردم

اوایل سرور هم فارمی بیش نبودم و در اواخر سرور اگر اشتباه نکنم مهرداد یا مهران بود از اکانت Yek Irani اشنا شدم و روی اکانت اون پلی دادم

یعنی از شما کو.....تر هم هست؟ بچه جون تو سنت نمیخوره به جای که من ازش شروع کردم . سرور تست تا الان اسمش به گوشت خورده؟ من از سرور تست ای ار تراوین رو شروع کردم کنار پلیر های مثل اردشیر وحید گرند علی نوب افشین گاد و خیلی های دیگه در قالب دو اتحاد تری دات ونکسوز

کلا یه سرور دژکوب بازی کردم بر میگرده به زمانی که اسمش هنوز دژکوب نشده بود و traaviaan بود کلا سنت به این هم نیمخوره بر واسه هم قد اندازه خودت شاخ بازی در بیار

مگه به سنه؟؟ به عقله که خدا شمارو آزاد آفریده.اون سرورایی هم که تو میگی ته تهش فارمی بودی که توسط همین افراد دفساز شدی

تو ک انقدر پلیری چرا چادرنشین بودی؟ این همه سابقه داری فقط چادر نشینی یاد گرفتی؟

تو باید بری ایکاریم بازی کنی که بتونی نیروهاتو ادغام کنی شاید یه چیزی بشی لول

با این همه ادعایی که داری دژکوبم بازی کردی؟ لول اسم سایتشم هنوز یاد داری :دی

من حتی نمیدونستم اسم سایتش چیه

خیلی سابقه درخشانی داری

دمت گرم

این همه سابقه داری یکم برو املا کار کن

حداقل وقتشو نداری املا کار کنی،موقعی که میخوای چیزی بنویسی برو Google Translate تایپ کن شاید درستشو بهت گفت :دی

خدا نگهدارت گوزت جون جای شما همون دژکوبه همون جای که ازش اومدی

زبون بسته درست حرف بزن ببینیم چی میگی!!

یجور میگه جای شما همون دژکوبه انگار خودش از کجا شروع کرده لول

خود تورو دژکوب شاخ کرد وگرنه خودت میدونی هیچی نیستی جز یه چادرنشین ترسو که حتی وجود خودشو انکار میکنه

بشین سرجات و ادعای پلیری و پاک بازی کردن و شرافت هم نکن بزدل

طرف میاد لینک 7تا همر میذاره که چی!

بجایی تحلیل بقیه یکم بشین فکر کن ببین فقط فکر کن ببین اون همه همری که کردی تو دیوار باهاش میشد چیکار کنی که اون واندر ها نتونن اون هجم دفاع جمع کنن همون کاری که بچه های متا باهاتون کردن !

و خیلی کار های دیگه اما سود اون همه همر ساخته شده و اوگجوری زده شده چی بوده واقعا حالا

اون کسی این سوالو میپرسه که داخل سرور بازی کرده.

شما که هیچ حضوری نداشتی دونستن این مطلب چه کمکی بهت میکنه؟

توی کل عمر تراوینی خودت تونستی بیشتر از ۲ یا ۳ همر روی یک اکانت بکشی؟تازه اگر همر کشیدن هم بلد بودی :دی

این جور همرکشیدن خودش شاهکاری بوده و تبریک میگم به بچه های اکانت های Trader_NaTaR و Lidocaine و RagnarG

دمتون گرم بابت این همرهای زیبا

تبریک ویژه به علیرضا از اکانت shadowlands که ایشون هم همرهای عالی کشیدن

پ.ن:تمام کسایی که تیم زئوس رو میشناسن میدونن این تیم هیچوقت وارد سروری نمیشه مگر این که از قبل سرور متاشو بسته باشه :دی

تویی که اسم تورجو میاری یا از لیدری سپهر و سامان خورده میگیری احتمالا چیز زیادی از لیدری نمیدونی

همین که ۳تا ساید جمع شدن تا جلوی ۳تا لیدر از یک ساید رو بگیرن کافیه برای به نمایش گذاشتن قدرت ما.

پایدار باشید

رضا جان خسته نباشی ! عالی
    داستان چیه همرا رو بدون هیرو زدین ؟! یعنی دیگه واقعا امیدی نداشتین !؟ حیف اون همرا واقعا .
    پ ن : اون 16 ک تی کی داستانش چیه ؟ صفرجا انداختین ؟! دم لانچر گرم لووووووول

سلام ایمان عزیزم

داستانی نداره والا

همه همرها رو لانچ کردیم و بازی رو واسه خودمون و بقیه سایدها تموم کردیم

قضیه اون ۱۶ک تی کی هم که کامل واضحه.اشتباه عجیب لانچر بوده.

اگه از اول می دونستین زئوس هست چرا نزدی ؟؟؟ تو سرور فیک که اعلام حظور نمی کنن ، اینجا به درد شما ها می خوره ، این سرور ها فقط برای پر کردن وقت ماست ، بردن اینجا نه تنها ارزش نداره بلکه توف سر بالاست

شما حرفاتو عوض نکن نمیخواد حرص مارو بزنی رفیق

شما واسه سرور فیک انقدر خوشحالی میکنی؟ خوبه سرور ای ار نیست وگرنه پیراهن جر میدادی دیگه

هرچند اگر سرور ای ار بود خیلی زودتر از این حرفا شما حذف کرده بودین. دفعه قبلم گفتم بهت.این که الان داری کری میخونی برامون فقط بخاطر لطف سپهر و سامانه

یه دور برو سرور رو مرور کن و ببین چه لطفی کردن در حقتون.اونوقت عمق مطلب پی میبری.

یه مطلب دیگه هم هست که شما فکر میکنی هم مثل خودتون تنها کارشون گزارش پاک کردنه

نه عزیزم. این کار مخصوص خودته و بس.پست قبلیم گفتم که.نقش پشمک از شما بیشتر بوده.

اکانت ما به اندازه همرهاش ادعا داشت.شما چطور؟ میتونی مثل ما ادعا کنی؟

حالا برو تو اتاقت به کارای بدی که تا الان کردی فکر کن.

تامام

بدرود عزیزان

دادا بلدی با ترمز دستی کار کنی یا نه؟

خیلی داری تند میری میترسم دیسکات عمل نکنن و به فنا بری

بزن بغل ماهم سوار شیم عزیزم

شما دقیقا چیکاره سایدتی که تعیین و تکلیف میکنی برای ۲ساید دیگه؟ :دی

نقش پشمک از تو بیشتره

یارو میگه نتونستین حتی تیم زئوس رو بزنین LoOoOoOoL

تیم زیوس الان اسمش رو به چادرنشین ها تغییر داده و از این به بعد وقتی ۲/۳ از سرور تموم شد اونوقت اعلام امادگی میکنه

اول سرور به گریه افتادین که بخدا ما بازی نمیکنیم و انقدر اسم زئوس رو نیارین حالا شد تیم؟

پ.ن: سپهر دیدی گفتم اینا اخر سرور میان میگن نتونستین بزنین مارو و دوباره ادعا میکنن؟ :دی

پ.ن: امان از خوشحالیه بعد از ترس و استرس :دی

خب نوبتی هم باشه نوبت خداحافظی ما از این سرور و اگر دوستان لطف کنن و محبت نداشته باشن بهمون از تراوین هست

به پایان امد این دفتر

حکایت همچنان باقیست

تشکر ویژه از تمامی عزیزانی که روی اکانت Trader_NaTaR و NE Guard زحمت کشیدن از ابتدا تا انتها

ما تمام تلاش خودمون رو کردیم که در اختیار ساید باشیم و تا جایی که از دستمون بر میومد کوتاهی نکردیم

امیدوارم سرور خوبی براتون بوده باشه و در اینده گول رفیقاتونو نخورین و به این بازی پایان بدین

تشکر از ادریس ناتار عزیز

امیرحسین تریدر گل

علی نیمدا با ادب و مهربون

امیر عزرائیل که همیشه سرویسمون کرد

مهدی ددلورد که یه اختلافی پیش اومد و نتونستیم در خدمتش باشیم

کاوه عزیز که اخر سرور زحمت سر زدن به اکانت مارو میکشیدن

سامان و سپهر و تورج و خانومشون که بزرگتر از شخص من هستن و از صمیم قلب دوستشون دارم و براشون احترام قائلم

دوستانی که اسمشون رو نیاوردم منو ببخشن.تعداد زیاده و من کم حافظه.دم همگیتون گرم

پ.ن: خداروشکر این سرور تعداد دعواهامون کم شده :دی

پ.ن: سید قرار بود این سرور مارو بزنی.نپ و متا هم که نداشتیم و هرچی منتظر شدیم خبری نشد.کجایی دلمون برات تنگ شده

پ.ن: حسین تی ان تی برو سر پستت.حواست باشه خفتت نکنن :دی

پایدار باشید