Posts by Reza Guard

حرف آخر: اواسط تعطیلات نوروز یک ام ام روی اکانت اومد مبنی بر آتش بس با جنوب غرب

من همون موقع هشدار زیرآبی رفتن رو به تیم لیدری جنوب شرق دادم اما خيالشون راحت بود از بابت جنوب غرب

و خواهشا این موضوع رو به اکانت مایک ربط ندید شروع این ماجرا به حداقل دو هفته قبل کتیبه برمیگرده

قسم جلاله میخورم به عنوان یک روزه دار که این کار رو نکردم و نمیکنم

ما به کدوم سازت برقصیم؟

- سوال من رو یاالله جواب بده. آیا از گپ ما ویس یا شاتی به کسی خارج از اون گروه دادی یا نه؟ که خصوصا دست به دست شه..

جواب شما واضح و شفاف دو پست قبل داده شده هیچ حرفی رو تکرار نمیکنم.

ای بابا مگه شما قسم جلاله نمیخوری که همچین کاری نکردی

عجیبا غریبا.

دیگه قسم خوردن هم الکی شده.دوست عزیز یادت نره ماه رمضان که تموم شد حتما بعدش یا ۶۰ نفر رو سیر کنی یا ۶۰ روز روزه بگیری

قسم دروغ باعث باطل شدن روزه میشه(آیت الله حاج رضا گارد)

ببین کار ما به کجا رسیده که جاسوس ساید اس ای میاد واسه کا روضه میخونه و پند میده بهمون و سعی در بهم زدن متا داره و قشنگترین قسمت ماجرا لایک کردن تمامی اعضای ساید جنوب شرقه 😂😂😂

نکشیمون سامورایی با این پلن خفنت

پ.ن: مگه نمیگم حواستون به اکانت داخل بازی باشه؟ چقدر بگم دیگه ای بابا خسته کردین مارو

تا سوتی های بعدی دوستان

خدا یار و نگهدارتان😂

نه عشق داداش شما هیچوقت متوجه علت پلن نخواهی شد 😂😂

ماهم نخواهیم گفت که بعد ها وقتی متوجه شدی برگی برات نمونه

میدونی ما تیممون اصولا به BMW علاقه مند شدیم

اصلا شخص من خیلی X6 2021 رو دوست دارم

خواستی وقتی اومد ایران بدم با اون دور بزنی

فهمیدم چرا دامپزشک دارین! واسه تیمار کردن خودتونه وقتی عصبی میشین یه دستی به سرتون میکشه و آرام بخش اسب میزنه بهتون تا جفتک نندازین

مواظب باشیا عزیزم یه وقت عوارض بد نداشته باشه کلا تو همون حالت بمونی.حیف میشی بخدا یه پلیر از جمع تراوین بازها کم میشه

خداوکیلی که دلم میسوزه

دادا شما ظاهرا خیلی رفتی بالا سرت خورده به سقف و پنکه سقفیه یه خطی رو گردنت انداخته که همین توصیه رو به ما میکنی

نه؟

نگران نباش ما با بچه ها اس دبل یه جوری رفیقیم که فکرمون دنبال اینه پنکه سقفی رو برداریم و یه کولر گازی بزنیم توی این فصل گرما

شما مواظب باش عرق سوز نشه عزیز دل

الکیم ادا حال بدارو در نیار تو خیلی خوبی انصافا

پ.ن: ممد توهمی یدونه ای.ببین چیکار کردی اینا دارن میسوزن😂

پ.ن: اقا کاوه امرتون انجام شد خیلی هم خوب جواب داده ظاهرا 😆

پ.ن: سامان گرس اصلا بازی بدون تو صفایی نداره.

پ.ن: بازگشت تریدر رو به تاپ غارت تبریک میگیم

باشد که رستگار شوید

رضا گارد

سلام عزیزم

حقیقتا ما تازگیا از کمری هیبریدی خسته شده بودیم و دلمونو زده بود

اون کمری که پنچر شده و ول شده تو بیابون رو ما دیگه نخواستیم ولی ظاهرا شما خیلی مشتاقی که سوارش بشی

خواستی بگو سند و مدارکشو برات بفرستم که مامورا نگیرنت و به جرم برداشتن مال غیر روانه بازداشتگاه بشی

خواستی بدونی ماشین جدید چیه توی پست بعدیت بپرس تا بهت بگم

مورد دومی که اشاره کردی خدمتت عارضم به دوست دندون پزشکتون بگو همینطوری که منتظره سواران ما هست مواظب سلامتی خودش هم باشه یه وقت دیدی همراه سواره،پیاده هم بود.

اونوقت باید نعل اسبارو به پای خودش ببنده و فرار کنه

مورد سوم به اشکان جون سلام برسون بگو ۵۰روز شما از مال جنوب غرب بالا رفتی.۲ روزم ما. خداوکیلی ما بخیل نبودیم شمام سعی کنین نباشین

دمتون گرم

رضا گارد

سلام خدمت تمامی عزیزان در ۴ساید

ممنونم از دوستان عزیزمون در ساید جنوب غرب که همراهیمون میکنن

چند شات میذاریم از دوستان جنوب شرقی که فکر نکنن برگ برنده رو دارن.همینطور که حواسشون به اکانت های جاسوسشون در ساید شمال شرق هست،لطف کنن کمی وقت هم برای اکانت های خودشون بذارن

تشکر از محمد عزیز که وقت زیادی گذاشتن و چنین خفت زیبایی زدن

دست مریزاد دارن واقعا

که در ادامه کار ناتموم خودشون رو تموم کردن

تشکر میکنم از علی عزیز که همر زیبایی کشیدن اما متاسفانه دیوار شد

در ادامه هم چند خفت کوچک داشتیم

اخرین خفت امروز هم از اکانت خودم تقدیم نگاه شما باد

پ.ن: تبریک به ساید جنوب شرق بابت دف خوبشون.جای تقدیر داره

پ.ن: تقدیر و تشکر از دوستامون که همرهای زیبایی کشیدن و در راه ساید فدا کردند

پ.ن: همیشه گفتیم سواران ما از آنچه شما فکر میکنید نزدیکترند

با تشکر

رضا گارد

سلام عرض میکنم خدمت تمامی دوستان در ۴ ساید

دوستان عزیز امیدوارم تا اینجا از سرور لذت کافی رو برده باشید

برادران شمال غربی یه توصیه خیلی کوچیک دارم

امیدوارم حرفمو گوش بدین

لطفا جای این که توی فروم ۴صفحه مطلب بنویسین و تناقض های زیادی داشته باشین بهتره توی بازی حواستون با اکانت هاتون باشه

تبریک میگم به آرگین عزیزم بابت این خفت زیباشون

و در ادامه این مبحث یه خفت خیلی ریز هم زدن که این هم به هرحال قابل تقدیره

امیدوارم همینقدر که ادعا در فروم دارید در داخل بازی هم داشته باشید

پ.ن۱: گر زنی ضربتی که خوش نیاید مارا،زنیم ضربتی که خوش آید جمع را

پ.ن۲: شخصی که جمله بزرگان از مسیح اورد خدمتت عارضم که دوستان عزیز مسیحیمون خیلی ناراحت شدن.لطفا از خودتون مثال بزنید

پ.ن۳: اقا مازیار خیلی مخلصیم

منتظر لینک های جدید باشید.سواران ما از آنچه فکر میکنید به شما نزدیکترند

رضا گارد

دوست من این ۲سرور باهم قاطی میکنی اصلا کار درستی نیست

اما برای روشنگری منم هم بحث شمارو ادامه میدم

شورای لیدری راند قبل تشکیل شده بود از (سامان گرس_سپهر گرین من_آرمین نومرسی_داداشم تورج_امین لیدوکائین)

در کنار این عزیزان که اسم بردم چند نفر دیگه هم بودن که حقیقتا نیازی نبود اسمشون برده بشه پس اگر این پست رو میخونن منو ببخشن

طبق توافق شما که با آرمین بود قول داده بود کتیبه ای از اس ای نزنه!

انجام هم داد و پایبند بود.از جمع شورای لیدری ۵ نفره ۱ نفر فقط تعهد داده بود

اما در این سرور سامان علاقه ای به لیدری و شورا و غیره نداشت و فقط برای بازی رو اکانت خودش اومده بوده

پس ۲ لیدر ساید ما که اسمشون سر در اتحاد هم هست کاملا مشخصه چه کسانی هستند و هر تصمیمی بگیرن تمامی پلیرهای شمال شرق از اون تبعیت میکنن

ایرج اسلیم شیدی و سهیل نپی به عنوان بزرگتر و لیدر های ساید شمال شرق برای حضور در تمامی جلسات اماده بودن و شرکت هم کردند.

شمایی که میخوای داستان راند قبلی رو به این راند بچسبونی باید اول از تعداد لیدرهای ساید مقابلتون باخبر میشدید و میفهمیدید با چه کسانی طرف هستید

تشکر از شما که مارو به چالش میکشی

غارت پاک هم شاهدش هستیم :))

والا من که توی اون حرف گل به خودی ندیدم تنها چیزی که دیدم این بود که برادر من شما که داری اینجوری امار در میاری اگه ما هم میخواستیم این امار رو در بیاریم ۱۰ برابر بیشتر از همه اکانتاتون امار در میومد

و این که قبول کنیم صرف مصری بودن هر اکانتی دال بر مولتی بودن اون اکانت نیست ( اکانت خود بنده و چنتا از دوستان مصری هست )

ولی تشخیص اکانت مولتی و غیر مولتی همچینم سخت نیست از غارت هایی که جنوبیا از مولتیاتون کردن و عکسشو گذاشتن اینجا همه چی عیانه

دوست عزیز

ببین یا متوجه نیستی یا نمیخوای متوجه باشی که در هر صورت بد و بدتره

دوست عزیز اگر به پستای محمدعلی وگنس دقت میکردی از ابتدا وجود مولتی اکانت رو انکار نکردن

نمیدونم چرا خودتونو زدین به اون راه

دقیقا شمایی که ادعای پاک بازی میکنین چطور میشه که در تاپ 10 نماینده ای داشته باشید؟

میشه بفرمایید چطور اکانت فلوید که به ادعای شما مولتی نداره با اکانت اشکبوس که مولتی داره

رید یکسانی میزنن؟

اصلا اشکبوس بالاتره ریدش؟قبول

چطور با اکانت BellA CiAO مقایسه کنیم؟

پس شمایی که خودتون رو مبرا میدونید هم فقط مظلوم نمایی میکنید

دوست عزیز طبق صحبت هایی که شما کردید عملا متای خودتون رو با ساید جنوب شرق اعلام و آشکار کردید

با توجه به صحبت های بالا شما هیرو نداشتید که بخواید کتیبه بزنید.درسته؟ ما کمکتون کردیم و کتیبه هاتونو جمع کردیم و اگر خواستی برات لیستش رو اعلام میکنم اما شمایی که نمیدونی کتیبه هات رو چطور جمع کنی رو روشن کنم اول.

ببین دوست عزیز برای زدن کتیبه ابتدا به خزانه نیازه

خزانه ۱۰ برای کتیبه کوچک و خزانه ۲۰ برای کتیبه بزرگ

اگر شما همکاری میکردید و تعداد خزانه هارو بالا میبردید در چندین اکانت هیچوقت به مشکل نبودن قهرمان مواجه نمیشدید! پس باز هم مقصر این قضیه ما نیستیم

اما کتیبه زدن از سایدی که با ساید رقیب ما متا کرده نه تنها هیچ اشکالی نداره بلکه تشویق هم داره! در نهایت این کتیبه ها رو هم میخواستید ۲دستی به جنوب شرق اهدا کنید و ما از این مسئله جلوگیری کردیم و به صورت امانت چندوقتی از کتیبه هاتون نگه داری میکنیم

منتهای مسئله این که دوست عزیز شخص بنده ۱ماه دنبال نپ بودم و لیدر های ساید شما هیچ علاقه ای نشون ندادن

حتی گاهی جواب منطقی هم نمیدادن و میتونی از خودشون درخواست شات چت های من رو بکنی

پس هیچگونه نپی بین ۲ساید نبوده که بخواد باعث نزدن کتیبه های شما بشه

یه مورد دیگه یه قول خودت بیشتر بچه هاتون کم سن و سالن ولی ساید ما نه خدا رو شکر پس با لفظ خیانتکاری من سعی بر تفرقه نندار قدمت آشنایی من با بچه های سایدمون از قدمت تجربه بازی بعضی از بچه های شما بیشتره و چشم بسته منو قبول دارن و از اینه که باید بترسی

بله باز میگم دست مریزاد se که بازم خندت بگیره چون توی شما جنم اینو نمیبینم که از ساید خوتون لانچ کرده باشید مگه قهرمانشو

برادر من اول از همه اگر خواستی سن و سال دوستان شمال شرقیمون رو بدونی کافیه یه سرچ ساده در دنیای IR بزنی تا متوجه سن و سالشون بشی

بله ما هم دست مریزاد میگیم به ساید اس ای که تونست با اکانت جاسوس از ان ای کتیبه بزنه نه با اکانت های خودشون!

اگر متوجه نیستی دیگه هیچ توضیحی داده نمیشه

با تمام این اوصاف رضا جان زمانی که لیدر های شمال شرق برای توافق بر سر تعیین حد و حدود بازی کثیف اومدن ما شرایطمونو گفتیم دوست داستیم توافق کنیم ولی با توجه به پیشینه ای که وجود داشت طبیعی بود تضمین بخوایم که این تضمین داده نشد و طبیعتا توافقی هم انجام نشد.

به هر حال با توجه به پیشینه ای که وجود داشت ما حدس میزدیم که این اتفاق این سرور هم میوفته و ما این اکانتو زدیم که اگر شما مجددا همون کارو کردید ما هم ابزار مقابله به مثل رو داشته باشیم. زمانی هم که پیشنهاد توافق رو دادیم آماده بودیم اکانت مایک شینودا رو با اکانت احتمالی شما در اس ای جا به جا کنیم که شما قبول نکردید.

به هر حال رضا جان چیزی که عوض داره گله نداره.

ما همیشه نشون دادیم سر حرفمون هستیم.

هومن عزیزم شما همین الان حرف های خودت رو نقض کردی

چطور توقع داشتی ساید ما بیاد و با حرف های ضد و نقیض شما مصالحه و توافق کنه؟

طبق حرف خودت شما اول وارد خاک NE شدی و اکانت مایک شینودا رو ریجستر و وارد اتحادهای ان ای کردید

حتی توی حرفات قبول داری که اول از همه لیدرای شمال شرق پا پیش گذاشتند برای جلسه ایکه مبحثش حد و مرز بازی کثیف بوده!

چطور شما روی حرف خودتون موندید و زمانی که هنوز هیچ کتیبه ای برداشته نشده بود ۲کتیبه از ان ای بلند کردید؟

شما دهکده کرم چاله رو ته ساید ان ای زدید و توقع توافق داشتید؟ هومن جان اگر میخواستی حسن نیت خودت رو نشون بدی اول از همه اون دهکده رو تخریب میکردی و بعد از پای حرف موندن صحبت میکردی

دوست من خودت خوب میدونی که راند قبلی اس ای فقط با یکی از اعضای شورای لیدری توافق کرده بود ! و نه با کل ساید

توافق شما با آرمین بوده و آرمین هم از ساید شما چیزی نزده

پس هیچ ایرادی به سامان وارد نیست برادر که اگر بود مطمئنا خود ما حتما گوش زد میکردیم بهش

اگر معنی سواستفاده از اعتماد رو متوجه نیستید اسکرین شات بالا رو بخونید و متوجه بشید!

سلام خدمت همه بچه های پاک سرور که هیچ خطا و خلافی داخل کارشون نیست...

خنده حضار :دی

واقعا باورتون شده پاک بازین؟😂😆

حیف واژه دوست و برادر که به شما اختصاص داده بشه

حتی محترم هم نیستی که نیاز باشه محترمانه حرف زد با شما

درست میگید با هرکس باید با رفتار و درک و شعور و منطق و (ذات) اون ادم حرف زد

منتهای مسئله شما هیچکدوم از این کلمات رو دارا نیستی و در نداشتن همین بس که مثالی که میزنی برای اشخاص دیگری همچون خودته

اگر کسی شما رو گردن نمیگیره اعلام کن تا ما جور دیگه ای وارد عمل بشیم

با تشکر که شما بدون غیض جواب مارو میدی

تشکر از تمامی دوستان

بسم تعالی

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز در ۴ساید سرور

خب شروع میکنیم به پرسش و پاسخ دوستان گرامی

باب دوم : یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به بقیه

البته از دید شما غارت 250 میلیونی حرام خوریه اما غارت 600 میلیونی حلال و بابتش یه تیم زحمت کشیدن

دوست عزیز اگر شما متوجه منظور پست میشدی هیچوقت چنین جوابی نمیدادی تا مسخره خاص و عام بشی

گل به خودی که زدی رو خیلی دوست داشتم

شما قبول کردی که سایدتون مولتی میزنه و فقط دنبال اینی که توجیح کنین خودتون رو

توصیه : سعی کنید در زمان نوشتن پست کمتر گل به خودی بزنید.با تشکر

سلام دوستان گلم اول یه خسته نباششید به 4 ساید برای جمع آوری کتیبه ها میگم . ساید ما تا اونجت که میتونست تلاشش خودشو کرد چند تا کتیبه رو برداشتیم چکمه بزرگانموم رو هم خودمون زدیم ساید se کمک کرد هیرو زد دمتون گرم

سید جان طبق حرف خودت،شما ۲تا چکمه کلین و تقدیم به ساید جنوب شرق کردین

پس

رضا سورنای عزیز حالا فهمیدی چرا ما 6 تا کتیبه جمع کردیم چون 4 تا شو به کثافت بردن یکی هم خودمون تک هیرو از se زدیم ما همر داشتیم که همه کتیبه ها رو لانچ کنیم ولی ......

تعداد کم کتیبه ای که جمع کردی رو گردن ما ننداز برادر که شما تنها به دوستان شمال غربی خیانت کردی!

ولی فراموش کردن مسجد فقط جای نماز خوندن هست نه ( مثلا کفش دزدی ) یا ......

یه دست مریزاد به ساید جنوب شرق چرا ؟ چون زمانی که ساید ما یه کتیبه انبار کوچیک یه بزرگ بلند کرده بود و کوچیک دوممون هم در یک ساعتی لند شدن بود جنوب شرق هیچ انباری بلند نکرده بود sw فقط یدونه ne هم یدونه از ما زده بود یعنی ما سریع تر بودیم حالا چرا دست میزاد se چون انقدر ابهت داشتید که ساید هم مرزتون وجود نداشت بیاد رو کتیبه های شما دمتون گرم

دم ساید های جنوبی گرم که ضعیف کش بلد نبودن . حتی اوایل بازی دهی تو خاک ما زدن کسب تکلیف کردن و اجازه گرفتن

اول از همه باید بگم مسجد نه تنها جای نماز خوندن بلکه محل یادگیری قرآن و قرائت و مباحث علمی و دینی هم هست.پس فقط جای نماز خوندن نیست

بحث دوم : دست مریزاد به ساید SE؟

برادر، ساید اس ای تنها با اکانت جاسوس تونست ۲ کتیبه از ما بزنه و با تک هیرو از اکانت داخل NE به ساید خودش ببره! اما ساید ما با همر از داخل ساید خودمون کتیبه مرتاض کوچک Se رو زدیم.پس حرفی از ابهت نزن که خندمون میگیره :)

جالب اینجاست سید جان که شما اینقدر سریع عمل کردین که وقتی هیچ کدوم از ۳ ساید دیگه انبار نزده بودن یا فقط ۱دونه زده بودن ، شما هر۲ انبار موجود در سایدت رو جمع کرده بودی! اونوقت مقصر بقیه کتیبه هات رو شمال شرق میدونی :دی

به همین علته که میگم شما به شمال غرب خیانت کردی

ایرج جان ، آقا کاوه گل ، رضا گارد دوست داشتنی خودم هر روز پیام میدادین و دم از رفاقت میزدین بعد پشت پرده اینجوری داشتین لجن میزدین به اسم رفاقت.

ناصر جان اصلا درک نکردم چرا اسم منو اوردی

من نه لیدرم و نه کاره ای توی سایدم

اما به عنوان یه پلیر ساده که در خدمت سایدم هستم خیلی تلاش کردم تا بعضی صحبت ها بشه و تنها چیزی که نصیبمون شد یه لایک از انگشت دست چپ شما بود!

اگر ما خنجری زدیم همینجا میتونی حتی چت های منو بذاری و هیچ مشکلی نیست تا مشخص بشه کمکاری از کدوم طرف بوده

گفتی اسم مارو اوردی چون ناراحت نمیشیم اما بحث اعتبار هیچ ربطی به ناراحت شدن نداره

همونطور که محمد اولدارک عزیز گفت اعتبار هرکسی خیلی براش مهمه و نباید خدشه دار بشه

و اما اخرین جوابی که لازمه داده بشه دوباره به شماست سجاد جان

شما که انقدر مطمئن بودی این اکانت جاسوسیه باید همون اول کاتا میکردی برادر من،نه که بذاری برای دقیقه ۹۰ تا حالا کاسه چه کنم چه کنم برداری.شما هنوز سواستفاده از اعتماد بقیه رو ندیدی و حال مارو درک نمیکنی!

برادر عزیز من خیلی پیگیر کار شما بودم اما (همین حرف رو به ناصر هم تلفنی گفتم) ساید ما شاید بچه و کم سن و سال باشه (طبق گفته استاد ویچر عزیز) ولی گوش دراز نیست!

ما ۱ماه دنبال صحبت بودیم که نتیجه ای نداشت و شما یهو ۳روز قبل کتیبه دنبال نپ با ما

جالب اینجاست شما مارو متهم به کثیف بازی و ناپاکی میکنی اما ساید مقابلمون که این ماجرا رو انجام داده پاک و مبری از هرگونه اتهام

قشنگ نیست سید جان

اصلا قشنگ نیست

ما اگر کتیبه ای زدیم خودمون کلین کردیم و این اتهام ها به ما نمیچسبه

هروقت تونستی هر۲ ساید رو به یک چشم ببینی برادر اونوقت میتونی در جایگاه قضاوت قرار بگیری

پ.ن۱: رضا سورنا عزیز من متوجه نشدم. شما گفتی فقط بیننده ای و هیچ اکانتی در داخل بازی نداری.اما این که دنبال جواب از بقیه ساید ها میگردی یکم من رو گیج کرده! فقط یک پلیر دنبال آگاهیه P:

پ.ن۲: محمد اولدارک عزیز هنوزم منتظرتم

پ.ن:۳: به قول دوستمون: خودکرده را تدبیر نیست!

پ.ن۴: زدی ضربتی ضربتی نوش کن! :))))

پ.ن۵: ابهت شما مارو گرفته اصلا

پ.ن۶: لقمان عزیز توقعم از تحلیلت برای کتیبه ها خیلی بیشتر بود

پ.ن۷: تموم شد دیگه😂

خسته نباشید میگم به بچه های گل شمال شرق.

واقعا عمل کرد خیره کننده ای داشتند که اینطوری مورد حجمه قرار گرفتند. دم همتون گرم عالی بودین

پایدار باشید

رضاگارد

فکر نمیکنم نویسنده هاش بالایه 2 سال سابقه تراوینی داشته باشن البته اونم با ارفاق:(

پ.ن : زیره 13 سال سابقه ریپلای نمیشه:D

برادر من شخصا خیلی دوستت دارم

جدی میگم

مورد اول این که سعی کنیم چه به بزرگتر و چه به کوچکتر از خودمون احترام بذاریم

این دفعه دومه دارم این مورد رو ذکر میکنم ما(منظور تیم شمال شرق) حاضر نیستیم برای یک بازی آبرو و شخصیت خودمون رو زیر سوال ببریم

مورد دوم این که شما با بیش از ۱۰ سال سابقه بازی در دنیای تراوین از سرور تست بگیر تا الان که در کنار تمامی پلیرها بازی میکنی از سایدی که پلیرهاش به حرف شما ۲سال حتی سابقه بازی ندارن اینطور میترسی که دست به دامان تمامی اهالی شدی؟

ببین برادر اینجا ندارد بازیه

بگو خب

ما تمام پلیرهامون همه بچه همه کوچیک همه بدون سابقه ولی سعی کن دفعه بعدی که خواستی پست بذاری بدونی درباره چه اشخاصی صحبت میکنی

هومن جون احترامه که احترام میاره

اگر حرفمو قبول نداری یه دیسلایک ریز بزن به پستم

دم شما هم گرم

سلام عزیزم

دوست عزیز اصلا ما میگیم ۲تا پلن کاملا موفق داشتید

میشه درباره پلن سومتون یه توضیح بدین؟

تا جایی که من دیدم پلن سوم شما پروندن ۲تا دیفالت بود

یک دیفالت رو با تلفات به شدت کم پروندین که جای تقدیر داره

و دومین دیفالت ۳برابر نیرویی که ساخته شده بود داخلش همر جنگی دف کرد

اگر اشتباه میگم بیاید و اصلاح کنید حرف من رو

پس در نتیجه شما برای پروندن ۲تا همر جنگی دیفالت

۲تا همرجنگی فدا کردین

درباره دهکده کرم چاله هم باید عرض کنم شما برای صفر کردن این دهکده تا جایی که من دیدم نزدیک به حداقل ۱۰۰ک گندم خور دیوار کردید و ما هم به همون اندازه ولو کمتر دف دادیم که مراسمش رو هم امشب گرفتیم و تمامی عزیزان رو دعوت کردیم

اینجا میشه بگی پلن موفق شما کجا بود؟

تازه ما چیف اون دهکده رو هم اصلا حساب نمیکنیم

اصلا اونم ما ضرر کردیم و شما سود بخاطر زمانی که باید بابت اون میذاشتید

خب حالا بازم بگید اینجی سودیش کوجیس؟ (لطفا با لحجه خوانده شود)

هومن عزیز تقریبا ۲ تا ۳ سرور روبروی هم بازی کردیم اگر اشتباه نکنم

از اون راندی که با زئوس هم پیمان شدی تا زمانی که روبروی زئوس قرار گرفتی

آگاهی داری که تیم ما چنین الفاظی به کار نمیبره و هیچوقت حتی تشویق به چنین کاری نمیکنیم

حتی اون زمانی که دوستان عزیز Se بعد از هر پلن القابی به ما نسبت میدادن هم دیدید که واکنشی نداشتیم و مثل سرور قبل که به شدت حاشیه داشت،ما از این چنین حاشیه ها دوری میکنیم

بابت اون نامه هم که ارسال شده بود از چندین اکانت نامه عذرخواهی ارسال شد تا جایی که من اطلاع دارم و همینجا هم از شما و پلیرهاتون بابت اون نامه عذرخواهی میکنم شخصا

ما چه برای رقیب چه دوست و چه حتی دشمن احترام قائلیم و هیچوقت حاضر نیستیم شخصیت خودمون رو بخاطر یه بازی زیر سوال ببریم

هرموقع که پلنی اومدین اگر تبریک نگفتیم حداقل زیر سوال هم نبردیم پلنتونو که نواقص زیادی داشت و حتی دوستانتون هم گاهی خودشون اعتراف کردند در فروم

به هرحال امیدواریم در ادامه بازی،هیچگونه دلخوری بوجود نیاد و تمامی احترام ها حفظ بشه

تشکر از تمامی دوستانی که در مراسم امشب عزیزان از دست رفته و اسیران خاک مارو همراهی کردند

انشالله مراسم سوم رو هم با اطلاع قبلی برگزار میکنیم(در اون مراسم هم تمامی عزیزان از ۳ساید دوست داشتنی دعوت هستند)

پ.ن: ایرج قول داده واسه مراسم سوم یه سوپرایز عالی داشته باشه(میخواد تنبور بزنه براتون)

به قول یکی از دوستان

درود

وقتی حرف از سود و زیان میشه یاد یه چیزایی میوفتم که به شدت خندم میگیره

به طور مثال: برای زدن یک همر جنگی از ان ای ، ۲همر جنگی از اس ای دیوار شد😂 لینکشو خود دوستان زحمت کشیدن گذاشتن و یه جوری هم خاک صحنه رو تکوندند انگار برنده پلن بودن

قشنگ تر از اون پلن، پلن دیشبشون بود که تا دلتون بخواد شوالیه رومن و ریشف مصر و دمپایی توتن و رومن و کاتای رومن(اخ کمرم شکست)

تمام اون نیروهایی که زدین به کنار اون همه کاتای رومن رو من حتی دلم نمیاد باهاشون ناتار صفر کنم چه برسه بخوام بزنم دیوار😂

بازم دمتون گرم یه شب هیجان انگیز دیگه رو برامون رقم زدین مثل ۱۳بدر امسال🤭😆

شنیده شده از آتش نشانی تماس گرفتن که یکم میزان آتیش رو کم کنیم تازگی یه بوهایی از یه سری دهکده ها میاد

راستی بیا یکم فضا رو عوض کنیم

بنظرتون دف زودتر ساخته میشه یا همر؟ حالا اگه اون همر رومن باشه که بنظرم کلا نباید دربارش حرف زد دیگه

خدا قوت پهلوان

پ.ن: آرین و آرگین عزیزم میدونم چقدر بابت اون جنگی زحمت کشیدین ولی بنظرتون اون جنگی بیشتر از ۱ همر جنگی میخواست بگیره؟ نه! اما الان با اون همر شما ۲همر گرفتین بنظرم معامله برد برد بوده

با تشکر از تمامی دوستان و عزیزان از دست رفته و اسیران خاک

امشب مراسم برای یادبودی برگزار میشود که بدین شرح است

سخنران: حجت الاسلام والمسلمین کاوه تاتاسون

مداح اهل بیت: حاج رضا اشکبوس و حاج امین سایلنت

اسپانسر برنامه : حاج ایرج اسلیم شیدی و حاج آرگین مسیحیان

امیدواریم با حضور خود در مراسم قوت قلبی به خانواده اسیران خاک دهید

ارادتمند شما

رضا گارد

سلام خدمت شما دوست عزیز

من در جریان جلسات و صحبت های انجام شده بین ۲ ساید شرقی نیستم اما تا جایی که از ۳ ایکس قبلی خبر دارم این حرکتی که روی اکانت شما انجام شد هیچ ربطی به شمال شرق نداشت و حتی (تاکید میکنم حتی) اگر هم ربط داشت مربوط به همون تیم شمال شرق بوده و از اون تیم هیچکس در این سرور بازی نمیکنه.کسانی هم که هستیم اعم از تیم فونیکس و تیم کلاسیک سرور نرمال به قدری به این مسائل پایبند هستیم که نخوایم چنین اعمالی انجام دهیم

از نظر بنده این شرط شما که (دهکده کرم چاله) رو جزو شرایط جلسات خودتون مطرح کردید تنها بهانه ای بوده برای انجام کارهای خودتون و مجاب کردن دوستانتون بر علیه شمال شرق

امیدوارم این افکارم اشتباه باشه و تمامی اتفاقات از قبل برنامه ریزی نشده باشه

پ.ن: ممد اولدارک عزیز شما قدمت روی چشم ماست.خود میدونی چقدر دوستت دارم 3>

سلام خدمت تمامی عزیزان

سال نو مبارک باشه و امیدوارم تا اینجا لذت کافی رو برده باشین از سرور

دوست من این که تیم لیدری شمال شرق چه تدبیری برای ساید داره و برنامه ریزی هاش کاملا مربوط به خود سایده و نه کسی دیگه

این ک ناتار چیف میشه و میبینی دف داره توش هم نه تنها مشکل ما بلکه هیچ تیم دیگه ای هم نیست

کسی که ناتار رید میده باید پی چیف شدن و دف شدن داخل دهکده ناتار رو به تنش بماله دقیقا مثل ما و تیممون که پی دف شدن داخل اکانت های ۸ تا ۲۰ پاپی رو به تنمون مالیدیم و هنوز هم رید میدیم این فارم های عمومی رو

نظریه جالبی دارم که شاید بد نباشه اینجا در میون بذارم

طبق بازی مافیا که مطمئنم خیلیا بازی کردن و میکنن همیشه یک شک وجود داره که تیم مافیا یکی از پلیرها رو شات شب میزنه و مطمئنه که اون پلیر تارگت اشتباهی زده و از فکت های اون و شات شب استفاده میکنه تا شهروند بیشتری بیرون بندازه

امیدوارم این اکانت تک دهکده ای داخل جنوب غرب همچین موردی نباشه

#پ.ن: تازگی جهت دادن به فروم و مظلوم نمایی برای اثبات حرف خیلی زیاد شده.امیدوارم عمدی نباشه

پ.ن: امیدوارم سال جدید برای همه دوستان خوشایند باشه

مانا باشید

سلام خدمت دوستان عزیز از تمامی ساید ها

جهت اطلاع و اتمام حجت با شما عزیزان فقط این پست رو میذارم و هیچ ترسی از هیچ احدی هم ندارم

همیشه و هرجا که بازی کردیم ثابت کردیم اگر حرفی بزنیم به اون حرف عمل میکنیم

تمامی عزیزان اگر کسی مشکلی با رید فارم های عمومی داره بیاد اینجا اعلام کنه تا ما فکر دیگه ای بکنیم

اون عزیزی که همچین کاری میکنه مطمئن باشه از اون چیزی که فکرشو میکنه ضعیف تره و اصلا حال اون فرد قابل بیان نیست

پ.ن۱: ما موضع ساید خودمون رو همون اول اعلام کردیم و مشخص کردیم که هیچ کاری با فارم ها و مولتی های شما نداریم اما اگر شما دوست دارین ما وارد عمل بشیم با کمال میل قبول میکنیم

پ.ن۲: فرصت داده میشه که به (پ.ن۱) فکر کنید و در همینجا جواب بنده رو اعلام کنید

به قول بزرگان: تا وقتی فرصت داری خودتو قوی کنی استفاده کن ازش،زمانی که دشمنت قدرت گرفت و تو هیچکاری نکرده بودی به گوشه ای برو و منتظر مرگ باش

مانا باشید

با توجه به گفته های دوستمون میبینید که هیچ یک از تاپ مدافعین از ساید شمال شرق نیستن و اون عزیزی که اینجا صداشو توی گلوش انداخته بود که میتونیم و میکونیم رو پیدا کنید تا یادش باشه کجا باید صدا کلفت کنه

پلیری که همر روی خودی بلند میکنه،بخاطر یه مرتاض حذف اکانت میکنه،ادعاش خیلی زیاده و تهش هیچی نمیشه هیچوقت حرفاش برای ما معتبر نیست

امیدواریم اگر کسی که ادعایی داره از سمت ساید شمال شرق دف یا هیرو به مولتی های هر۳ساید فرستاده شده اسم اون اکانت رو داخل فروم اعلام کنن تا برخورد بشه

تشکر از تمامی عزیزان که بازی پاک رو سرلوحه کار خودشون قرار دادن

پسر خوب میتونیم میکنیم حرف قشنگی نیستش

ماهم خیلی کارا میتونیم بکنیم اما به احترام خیلی از پلیرها و شخصیت های داخل بازی انجام نمیدیم

شما ته بازیت این بوده که بخاطر کتیبه مرتاض یونیک حذف اکانت کردی حالا اینجا صداتو میندازی تو گلوت که میتونیم میکنیم؟

این کارایی که شما داری میکنی،بقیه هم میکنن اما اگر پست های لقمان رو میخوندی میفهمیدی که درحال حاضر جار زدن همچین کاری اصلا قشنگ نبود

ما که انکار نمیکنیم شما مولتی داری و نوع بازیت برای همه مشخصه اما راه و روش مولتی بازی هم یاد بگیری بد نیس

دست و پای خیلیا رو امثال شما بستین که حالا بیاین اینجا سر و صدا کنین؟

برو روی هر مولتی اون قهرمانی که میگی رو بک بده یا با نیروی زیاد بزن به اون ده هم منابع رو کامل ببر هم قهرمان طرف رو بکش

پ.ن: یه نفر میاد اینجا اسم مولتی میاره که آی مردم شمال شرق مولتی داره اینا بن شده فلان اینا،دوست نداری یه سر به جنوب شرق بزنی و ببینی این فلک زده چیکار داره میکنه؟

پایدار باشید

سلام عرض میکنم خدمت همگی عزیزان و پلیرهای سرور

امیدوارم حالتون خوب باشه و خستگی این چند سرور از تنتون خارج شده باشه

میخوام بعد از ۱سال سکوت،یکم فروم نویسی کنم براتون و امیدوارم کسی رنجیده خاطر نشه

یوسف جان طبق تحلیلی که لقمان عزیز داشتند این ادعای شما کاملا پوشالیه و تمامی پلیرهای شمال شرق برای بالا بردن سطح این ساید تلاش میکنند

اتفاقا تمامی اکانت های موجود برای تامین منابع اکانت به رید از ناتار و واحه روی اوردن

تا جایی که من میدونم تمامی عزیزانی که توی تاپ رید هستند حتی کسایی که میگن ما مولتی نداریم،مولتی دارن فقط تایم استفاده ازش الان نیست

یوسف جان خودت میدونی مولتی بازی راه و روشی داره و به این زودی نمیشه از مولتی رید رفت پس لطف کن و از الان این جو آروم رو علیه شمال شرق متشنج نکن

با تشکر

رضا گارد

سلام خدمت تمامی بزرگواران و پلیرهای سایت اسپیدترا

متاسفانه باخبر شدیم حدود ۲روز پیش یکی از بهترین و بامعرفت ترین پلیرهای تراوین و بازیگر سینما و تئاتر رو از دست دادیم

حمید حبیبی فر که با نام حمید سرمیلو میشناختیمش متاسفانه براثر عارضه قلبی جمع مارو ترک کردن.

باور این خبر برای من خیلی سخته و بعد از ۲روز هنوز نتونستم باهاش کنار بیام.

حمید عزیز در اسپید آی آر همراه تیم الموت باهم همبازی بودیم و بعد از اخرین سروری که این تیم بازی کرد همراه با محمد کوشایان عزیز و پوریا و حسین و سبحان پینوکیو و کاوه کاویانی بزرگوار به تیم سارنگ عزیز پیوستن و چند سرور همراه این تیم بودن.

خیلی سخت بود این خبرو بخوام بگم.امیدوارم در اون دنیا در بهترین جای بهشت باشی❤️

لطفا جهت شادی روحش فاتحه ای ختم کنید و هدیه به روح این عزیز ازدست رفته کنید

ممنونم از تمامی عزیزان

با احترام

Reza Guard

سلام فرشید عزیز

با احترام

دیده شده دوستان برای پاسخ به پست های مختلف و کل کل های بین سایدی یا اتحادی چند پست مجزا میذارن

این جمله فقط برای اون عزیزان بود تا پست های خودشون رو در قالب یک پست کامل بنویسن تا از اسپم جلوگیری بشه و تاپیک به سمت بی حوصلگی سوق پیدا نکنه

پی نوشت: همینطور که شما عزیزان از ما توقع بررسی پست ها و اجرای عدالت رو دارید،ماهم توقع داریم تا در بهبود شرایط فروم و رعایت احترام نسبت به یکدیگر همکاری لازم رو داشته باشید تا خدایی نکرده با پاک کردن بعضی پست ها شرمنده عزیزان نشیم

با تشکر

سلام خدمت تمامی دوستان و بازیکنان سرور نرمال

امیدوارم تا به اینجای سرور لذت کافی رو برده باشین و در ادامه هم به همین روال باقی بمونه و سروری خاطره انگیز برای یکدیگر رقم بزنید

جهت جلوگیری از حاشیه های ایجاد شده در فروم و کمی الفاظ نامناسب تمامی پست هایی که اسپم یا پاسخ به پست خاصی بودند حذف شدند

لذا خواهشمندم در جهت لذت بردن متقابل همانند داخل سرور از گذاشتن پست های کوتاه یا بدون محتوای مفید جلوگیری کنید

برای پاسخ به چند جمله نیازی به گذاشتن پست‌های کوتاه نیست و در صورت دیدن، چنین پست هایی اسپم تلقی شده و حذف میشوند

تشکر از تمامی بزرگواران

رضا گارد