Posts by Reza Guard

مشخصه ک خوشحالی ، اولا طبق گفته خود امیر حسین تریدر ، ایشون عضو تیم فونیکس ، در سه پست مثلا تهدید آمیز اخیر خویش خطاب به یاغی گفته بود

حالا مثل این که خوشحالی تو زیادی بوده زده روان شادتم کرده ، کدوم ساید ؟ نصفه سامان یا نصفه تورج ؟

حداقل اینقدر راحت تلاش های دوستانو تابلو نکن

این بخاطر اینه ک قبل خواب شات نمی زنی

دوست عزیز فکر کنم شما زیادی شات میزنی،انقدر زیاد که خوشی میزنه زیر دلت و مدهوش میشی

تا حالا اکانتت رو وقف ساید کردی؟

سایدی که مهم نبوده لیدر و شوراش کیه

همچین کاری کردی تا حالا؟

اینطوری که شما حرف میزنی انگار اولویت اول فقط خودتی و اکانتت و نه ساید برات مهمه نه لیدر و شورا

یکم به فکر ساید باش عزیزم

اکانت ما وقف سایده

هر اتفاقی هم بیوفته مهم نیست که لیدر کیه شورا کیه

هدف اکانت عوض نمیشه

لطفا یکم از خودگذشتگی نشون بده و بع فکر سایدت باش

پ.ن: هر کدوم از بچه های ما عضو تیمی بودن و یا هستن اما وقتی باهم اکانت تریدر ناتار رو تشکیل دادیم هدفمون رو یکی کردیم و سعی کردیم جدای از تیم ها به بازیمون برسیم

پ.ن: شخصا برای من تورج و سامان تفاوتی ندارن.هر ۲ از من بزرگترن و احترامشون واجب و از صمیم قلب دوستشون دارم

پایدار باشید

اون دسته از دوستان که هنوز فکر می کنن ne واقعا جدا شده بگم ک اگه این طور بود الان اکانت تریدر ناتار باید نصف می شد 😅

نصف برا تیم تورج - نصف برا تیم سامان

اگر ازچیزی خبر نداری کمتر حرف بزنی هیچ مشکلی پیش نمیاد دوست عزیز

اکانت تریدر ناتار متشکل از ۲تیمه

تیم اول تریدر که امیرحسین تریدر و علی نیمدا هستن

تیم دوم ادریس و من و امیر عزرائیل

با تمام احترامی که برای سامان و تورج قائلم اما این اکانت متعلق به هیچ کدوم از تیم ها نیست و فقط متعلق به ساید هست

اگر درباره چیزی اطلاعات کافی ندارید حتما نباید نطق کنید

ما میدونیم شما خوبی

همینطور خوب بمون که خوشحالمون میکنی

پایدار باشید

من پلیریم که داره از طرف یه ساید حرف میزنه

چالش شما فقط برازنده خودته و ادعا های پوچت

این سرور هم بودن دوستانی که میخواستن بهمون تراوین یاد بدن و الان ... بیخیال

دوست من اگر انقدر شدید به گلد ساپورت نیاز داری بگو تا همین الان اکانت بهت بدیم و گلدتم تامین کنیم

چرا بذاریم واسه سرور بعد؟

اون داستانی هم که شما دنبالشی احتمالا اسمشو اشتباه گفتن بهت

اسم بزرگای تراوین رو میاری که بگی مثلا باهاشون بازی کردی؟

توهم مثل من یه پلیر ساده بودی که جایی دیده نشده و فقط الان یه اسم ازش مونده

اگر به بردن اسم بزرگتراست منم میتونم اسم ببرم

موکسی و پیمان و جوریاس و عشقی و حامد لورد ویکی و امیر دریادار

بردن اسم بزرگا کار خیلی راحتیه

گذشته هم هرکسی بودی تموم شده دیگه

اگر فکر میکنی میتونی حریف باشی بگو همین سرور دوستات از سایدای دیگه بهت اکانت بدن و اجازه بدن بجز صفحه فروم و گفتن تحلیل های ابدوغ خیاری یکم بازی بهشون یاد بدی

باریکلا اسکی رو خوب یاد گرفتی

الان خوب نمیگید دست های خدا بود مثل گل مارادونا

هر اتفاقی افتاد اومدین گفتین دست های پشت پرده اون پرده رو جمع کنید

محمد اولدارک عزیز

خیلی خوشحالم که اینقدر رو ساید قدیمیت قفلی و دوست داری مارو بکوبی

کاری که داری انجام میدی رو سرور ۳ایکس راند ۲ هاشم عوقاب پلاستیکی انجام میداد با اکانت چرچیلش

حالا شما داری با عکس جغدت این کارو میکنی عزیزم

حداقل راهی که پیش گرفتی رو یکم تغییر بده که بیاد اون بنده خدا نیوفتیم و بخندیم بهت

ما که هروقت شمارو توی سرور دیدیم هیچی ازتون بیرون نیومد و فکر نکنم کسی دیگه هم دیده باشه

اگر شما پلیر قابلی هستی و ادعاتون میشه خوشحال میشیم یه سرور مقابلتون بازی و از این همه کمالات شما استفاده کنیم.

فروم نویسی راه گنده شدن در تراوین نیست پس تمام سعی خود را در صفحه اصلی بازی انجام دهید تا به نیکی از شما یاد شود(سوره ادعا.آیه ۶)

پ.ن: تبریک بابت دف زیبا و تبریک ویژه به پلیرهای اکانت افکت.لذت بردم از دیدن همرشون

پایدار باشید

سلام سامان

اول اینکه از بچه های تو کدومشون تو این پلن بودن که کاسه داغتر از آش شدی

دوم اینکه خیلی وقته زیر زیر داری یه کارایی میکنی تا همه بهت احترام بزارن ولی اینو بدون هیچی نیستی

الانم برو ببین کیا لایکت کردن و اب رو تو اسیاب کی داری میریزی

رضا جان

بحث بودن یا نبودن در پلن نیست

بحث پتانسیل سایده

ما و تیممون از این که پلن رفتین ناراحت نیستیم و نخواهیم بود

دیگه اینقدر بعضی چیزارو گفتیم خسته شدیم

خودتون خوب میدونین بحثی که ایجاد شده چیه و منشا این بحث کجاست

و اینو بدون توی این چند سرور اخیر من ندیدم که سامان پشت پرده کاری کرده باشه و هر حرکتی بوده کاملا با شورا هماهنگ شده بوده

اگر بقیه به سامان احترام میذارن چون بی احترامی و ۲رویی ندیدن ازش

امیدوارم از حاشیه سازی پرهیز کنید و بگذارید زمان همه چیز رو مشخص کنه

پ.ن: قبل از گرفتن گلد میگفتین واسه دف سازاست و حالا میگین خودمون گرفتیم به هیچکس نمیدیم😂 باشه گلد واسه خودتون ولی دف همراتونم خودتون بدین دیگه.مرسی اه

پ.ن: با تشکر از بچه های تیم فونیکس

پ.ن: قال کاوه(ع): گ ن س

پایدار باشید

قبل خواب یه شات بزن شما عمویی

کتیبه احمق رو دادید آناناس سحرامیز گرفتین ، یه پست خبری بود، طرف داری از se ؟؟؟ دنبال گیلاسی ؟

پست من صرفا پست تهدیدی بود برای سلامتی مولتیای دوستات ، بهتر دخالت نکنی شما اونی ک باید جواب میداد (سپهر عزیز) داد شما برو گزارشات اکانت پاک کن

گیلاس سحرامیز هم مثل اینکه به خودت رسیده ، چشمانو ازت بردن

این جوری که شما منو عمویی صدا میکنی خیلی شبیه سوباسا بود که عموشو صدا میکرد

متوجهی دیگه؟؟؟

والا انقدر که اس ای و اکانتاش درخت داره جنگل گلستان نداره

نمیدونم داریم با یه ساید بازی میکنیم یا با یه عده آدم ... سه نقطه :دی

دادا حقیقتا تورو نمیدونم اما من از اکانتم بالا شات گذاشتم و اسم اکانتم مشخصه

اگر شما در حد یه دوالی و تنها وظیفه ای که بهت دادن پاک کردن گزارشات اکانته میتونی بجای فروم نویسی و ادعا بری دنبال کارات و خودتو با ما مقایسه نکنی

امیدوارم هیچوقت یه دوال نمونی و توی بازیت پیشرفت کنی

دمت هم گرم که میخندونی مارو

پ.ن: پلن بچه های اس ای زیبا بود.تبریک میگم بهتون و به شخصه لذت بردم از این پلن

پایدار باشید

رفیق من متوجه یه چیزی نمیشم

شما وقتی از اس ای پست میذارن میای و کل کل میکنی و دفاع میکنی ازشون و از اون طرف تحدید میکنی از طرف ساید اس ای

الان باز پست گذاشتی از طرف ان دبلیو و حامی حقوق بشر شدی

یه حساب کتاب میکنی با خودت چند چندی؟

نکنه مولتیا اونارو شمام رید میری که نگران کاتا شدنشونی

شخصیتتونو دوس دارم کلا فقط داداش شما یه وقت تن ماهی نخوریا.فاز کوسه میگیری اونوقت کسی جلودارت نیست

دمتم گرم

پ.ن: جهت انتی اسپم تاپ ۱۰ رو برای عزیزان خارج از بازی میذاریم تا بجز نظر دادن بتونن یکمم از دیدن صفحه بازی لذت ببرن

پایدار باشید

ای کاش یه چیزی رو صفر میکردین که ارزشش رو داشت

همونطور که میبینی اون همر ۸۰ک تبر بود و دل خود ما بیشتر به حال اون کسی میسوزه که همرش رفت تو دیوار

خوشحالیم که شما باور دارین موفق بودین

امیدواریم همیشه همینطوری موفق باشین توی پلناتون

پ.ن: قلی حرف زد و حرف خود را پشم هم حساب نکرد.مثل قلی نباشید

پ.ن: تشکر از دفسازهای گرانقدر.دمتون گرم عجب دفی بود

پ.ن: این آبرو و اعتباری که ریخته رو چیکار کنیم حالا باهاش

پایدار باشید

اون عزیزی که تمام بی عرضه بودن خودش و سایدش رو میندازه تقصیر NE باید بدونه وقتی تایم کتیبه ها ۱ ساعت عقب افتاد اولین پست ها و انتقاد ها از طرف ما بود

ساید ان ای همر سنگین کم نداره و بخاطر عقب افتادن تایم کتیبه چه ضررها که ندید ساید

اگر نمیتونی مثل مرد بازی کنی و بخاطر هر اتفاقی که توی سرور میوفته یک تیم یا ساید رو مورد انتقاد قرار میدی پس بازی نکنی بهتره

اول سرور ادعاتون گوش همه رو کر کرده بود و حالا کاملا مشخص شده که پهلوون پنبه ای بیش نیستین

میتونین مثل یه بزدل حذف کنید و همین الان از سرور خداحافظی کنید

فقط جهت اطلاع عرض میکنم

شمال شرق جنگ یونیک داشت با ۲ جنگ کوچک

این که شمال الان ۳تا جنگ کوچک چشمات میبینه مطمئنا مشخص میکنه زمان کتیبه ها شما اصلا نبودی و از هیچی خبر نداری

فقط برات متن رو اماده کردن و بهت گفتن برو توی فروم کپی پیست کن

اگر اطلاعات کافی نداری حتما نباید حرف بزنی تا اعلام حضوری در سرور کرده باشی

ایام به کام

دوست عزیز شما که انقدر اطلاعات دقیق داری و میدونی معماری یونیک فروخته شده

یه لطف میکنی از وجه انتقالی یه عکس بذاری؟

ما که عضوی از شمال شرقیم هنوز لینکشو ندیدیم اونوقت شما انقدر مطمئن میگی فروخته شده؟؟

پ.ن: کم کاری از خودتونه پس یقه کسی دیگه رو نگیرید

پ.ن: کمی از ادعاتون کم کنید و به اکانتتون توجه کنید

پ.ن: امین گارد ویژه ان ای رو خوب اومدی:D

با تشکر

به نام خدا

سلام خدمت همه دوستان علل خصوص رفقامون در ساید NE

خسته نباشید و تبریک بابت عملکرد خوبتون

خدمت دوستان در ساید‌های دیگه عرض کنم اگر دقت کافی رو در خزانه خودتون داشته باشید متوجه میشید تنها سایدی که فقط و فقط یک کتیبه منحصر داره،شمال شرقه و بقیه سایدها نسبت به شمال شرق کتیبه های راهبردی تری در اختیارشون هست

با توجه به این موضوع ساید شمال شرق همچنان پایدار خواهد ماند و امیدواریم همه دوستان از سرور لذت کافی ببرند

با ارزوی موفقیت برای تمامی ساید ها

Phoenix Team

من کار به گزینه ها و این که چه اتفاقی میوفته ندارم ولی به عنوان یه تماشاگر به نظرم تقسیم بازی به شرقی و غربی باعث ایجاد جذاب ترین سرور ایران نخواهد شد که هیچ به کلی از جذابیت هم کم میکنه و این که شما میگی شرق و غرب باعث جذابیت میشه نشون میده که بسیار علاقه دارید با شمال شرق متا کنید پس لطفا اسم جذابیت و بالانس روش نذارید بیاید بگید ما میخوایم با شما متا کنیم و تمام

دوست من
    درصورتی که شما توی سرور اکانت فعالی ندارید و فقط تماشاگری،میتونی از دادن نظر بپرهیزی
    یه تماشاگر فقط باید یه تماشاگر بمونه و تا حد امکان به سیاست و اتفاقاتی که توی سرور میوفته واکنش نشون نده چون اون فرد فقط یه تماشاگره نه بیشتر
    مثل این میمونه شما بری توی مسابقات جهانی کشتی و به کشتی گیر بگی فلان فن رو بزن فلان کارو بکن الان عقب بایست

پ.ن: سیاست سرور و هر ساید فقط به لیدرهای اون ساید مربوطه و خیلی خوشحال میشیم بقیه افرادی که حضور فعالی ندارن از دادن هرگونه پیشنهاد پرهیز کنند

اما توی همون فوتبالشم شما 100 تا بازیکن معمولی رو یه تیم بکنی و ببری جلوی 11 نفر منتخب جهان بازی کنن قطعا اون 100نفر میبرن.

ولی توی موارد دیگه حرف شما درسته
    برتری عددی تضمین کننده بردن نیست اما تیمی که برتری عددی داشته باشه شانس بیشتری داره ولی از طرفی برتری عددی معایبی هم داره که یکیش همین 3به1 شدن علیهشون توی اکثر سرورسرورهاست

سلام خدمت همگی

صادق عزیز
    شما حتما نباید جلوی یه تیمی که پر ازستاره هست ۱۰۰ نفره بازی کنی تا ببری
    ارجاع میدم شمارو به جام جهانی ۲۰۱۸ که اسپانیا در مقابل پرتغال مساوی کرد
    یا بازی آلمان و کره جنوبی
    پس هیچوقت در مقابل ستاره های فوتبال نیازی نیست حتما تعدادتون بیشتر باشه
    کافیه تاکتیک بازی رو بلدباشی تا برنده بشی

درمورد ۳به۱ میفرمایید توی اکثر سرورها وقتی یه ساید بیشتر باشه تعدادش کل سرور علیه اون ساید میشن
    تا جایی که ما بازی کردیم و یادمونه خیلی کم این اتفاق افتاده و بوده که سایدی چون میخواسته به عنوان متای برنده بازی رو تموم کنه با قدرتمند ترین ساید بازی هم پیمان شده

الان من فقط یه چیزی رو متوجه نمیشم
    شما و تیم شما اول سرور یه هدف داشت و هنوز اصرار داره که هدفش لذت بردن از بازیه و تا جایی که یادمه میگفتید که برای تیمتون واندر اصلا مهم نیست و فقط میخواید جلوی مولتی بازی رو بگیرید و در کنار این کار از بازی لذت ببرید

الان چطور میشه که میاید حرف از ۳به۱ اونم به صورت خیلی جدی میزنید!؟
    نکنه میخواید واندر بگیرید
    ؟

پ.ن: این که اهداف عوض بشن هیچ اشکالی نداره اما این که هنوز اصرار دارین واندر براتون مهم نیست یکم شبه برانگیزه

پ.ن: ساید پنجم کجاست؟!

برقرار باشید

بعله درست میفرمایید تیمساراما شما سخنگوی اتحاد esifino و مسائل داخلی جنوب غرب هستی و حق حرف زدن داری.

استالین کی بودی تو؟

من به هیچ وجه در مسائل داخلی جنوب غرب دخالتی نکردم و خودتم میدونی
    یه جا اشاره کن منظور از حرفام نوعی دخالت باشه
    این که شما داری به نوعی سفسته میکنی خیلی واضحه و چون راهی برای پاسخ عادلانه پیدا نمیکنی میخوای با این حرف ها جو موجود رو به نفع خودت برگردونی
    من جواب شمارو دادم و نوع پلی دادن دوستان اون اتحاد رو براتون اشکار کردم تا شاید به راه راست برگردین و همه چیز رو یه طرفه نگاه نکنی

بعله درست میفرمایید.اون موارد دیگه ای هم که اشاره کردم همه اتفاقی بوده.
    دف های سایدتون هم که توی دهکده جنوب شرق بوده دست یکی خورده فرستاده شده اونجا.

چقدر ما بدبین هستیم.

حتی اگه دف ما توی ساید دیگه باشه مربوط به لیدری اون ساید میشه نه شما که جنوب غربی
    همونطور که پیرو پست های قبلی سید سیاست شما به هیچکس مربوط نیست
    سیاست و کارهایی که ما انجام میدیم فقط و فقط به ۲ سایدی که اتفاق بینشون افتاده مربوطه که اون هم مشخصا حل میشه و اتفاق خیلی ترسناکی نیست
    با تشکر و احترام

رفیق اگر شما اشنایی نداری باهاشون
    من با این دوستان ۳ سرور پلی دادم و روی اکانت هاشون لاگین داشتم
    این که تفننی بازی کردن محمد و سارنگ شبیه به جدی بازی کردن شماست مطمئنا مشکل از اونا نیست لیدر بین‌المللی
    توی پست قبل که اشاره به اکانت پینوکیو کردم و به طور جدی پلی میدادن بزرگترین رمر سرور متعلق به دوستان بود
    اگر نمیتونین باور کنین این حالت فقط واسه تفننه پس حتما یه جای یادگیری بازیتون مشکل داشته

لطفا برای یادگیری دوباره تراوین حتما یه گلاس اموزشی پیش رفقامون برین.خیلی بدردتون میخوره

پ.ن:تشکر از ادریس ناتار و تیم تریدر
    پ.ن: پیام پینگتو درست کن بعد بازی کن دیگه

ممد لورد ویکی عزیز
    اول از همه سلام و خوش اومدی
    دوم این که هنوز واسم جالبه یه نفر دیگه یه رمر خفن کشید یه نفر دیگه همه کاراشو کرد و یه نفر دیگه کل حواسش به اون اکانت بود اونوقت اسمش میرسه به ۳ نفر که فقط نقش دوال داشتن
    من درسته با امیر یکم مشکل داشتم اما از حق نگذریم کارش حرف نداشت بابت اکانت پینوکیو
    رفیقامونم که اسمشو گرفتن و شدن تیم پینوکیو و خب خودتون هم در جریان حرفایی که زدم هستین و حتی چند بار هم توی گروه تلگرامی که الان نمیدونم هست یا نه گفته شد و همه تایید کردن
    امیدوارم که حداقل اسم جدیدی برای تیمتون انتخاب کنید
    دم همتونم گرم
    بدرود

سلام
    یه توضیحی میدی چجوری توی کام شما لیدره ۳۵ ۴۰ نفر خارجی هستی؟
    خیلی برام جالبه بدونم شما با این لحن حرف زدن چجوری میتونی لیدر یه تیم باشی
    نکنه باهاشون همه چیو طبیعی کردی ؟
    توی ۱۰ ۱۲تا پستی که گذاشتی جز توهین و کمی ادعا چیزی نبوده
    حداقل میخوای رجز بخونی یه جوری بخون که حریف برات پیدا بشه
    نه این که هیچکس شما رو به هیچجاش حساب نکنه
    دمت گرم خیلی شادمون کردی با این لحن صحبتت

این تحلیل هایی که گذاشتی هم در نوع خودش خیلی جالبه
    مثلا ما تونستیم اکانت هایی که داشتیمو دسته بندی کنیم و هر تیم اتحاد مخصوص خودش اما هماهنگ با کل ساید رو داره اما شما هنوز یا مولتیاتون بالا نیومده که ببرین تو اتحاد یا هنوز نساختین تا دستتون رو نشه
    پس بخاطر همین ما مولتی بازیم و نوع بازیمون ته نامردیه اما شما نه

من متوجه نشدم تکلیف اون ۱۳۰۰ ۱۴۰۰تا اکانتی که اتحاد ندارن و هنوز جزو امار حساب نشدن چیه
    نکنه اونام واسه ماس خودمون خبر نداریم؟؟

پ.ن:حداقل شمایی که ادعاتون داشت تاپیک امادگی رو پاره میکرد حرف از ۳به۱ نزنین زشته بخدا
    پ.ن: شاخ خود پندار نباشیم اصلا درست نیست
    پ.ن: به مولتی های بدون اتحاد رحم نمیشود :دی